0166- 657008 Familie berichten #r FAXNUMMER EENDRACHT BODE lieve nicht ADRIE lieve vriendin ADRIE LIEVE ANNEKE ANNEKE DEKKER ANNEKE DEKKER CORNELIS JACOBUS BAAIJ OPA BAAIJ MAATJE KAASHOEK PETRUS CORNELIS MARTINUS THOLENAAR VERVOLG FAMILIEBERICHTEN ZIE PAGINA 6 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Vrijdag 28 december 2001 0*M*1 r tn, Irly zyn, wy n^et deje/nutt vwv mie ism en, frrwge jau Jtar/f Pceter i? tlezerrder zooi Ara en jennnette Barst Dennis, jerven,, Inndra +63? EL icnt-Annnlnnd, V/owtfwMf" 4+, teloi66-6r344-° In de moederschoot geweven, tot een wonder van bestaan. Zo bracht God je in ons leven Dankbaar noemen we jouw naam: Maarten Wilhelm zoon van Jan Mary Bijnagte-de Vos Matthias is het broertje van JanPieter Leonard en Joannet 4695 HR Sint-Maartensdijk, 20 december 2001 Bloemenlaan 178 Tevens wensen wij U een Voorspoedig 2002. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Elisabeth Cornelia We noemen haar Thirza Theo en Corina van der Male Lisanne Merijn 4691 GK Tholen, 22 december 2001 Pr. Beatrixstraat 15 Tel. 0166-604874 Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon Theodoor Cornelis We noemen hem Tim Hij is geboren op 23 december 2001 en weegt 3300 gram Marco en Leonie Boudeling- van der Vlies 4675 CZ Sint-Philipsland Schelpkreekstraat 28 Tel. 0167-573358 Deze eertijds Smerdiekse dame, lang geleden naar Rijswijk vertrok ken. Maar nog steeds met het wel en wee van Tholen betrokken. Zij zal zeker ver rast zijn haar foto hier te zien Maar je wordt ook maar eenmaal 7 keer 10. December 2001 Bij deze wil ik iedereen mede namens mijn man en kinderen bedanken voor de belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J. M. v. Poortvliet- Wessels Sint-Annaland, Tuinstraat 19 december 2001 Moeder, Gefeliciteerd met je 80ste verjaar dag en nog een fijne dag. To en Hans Mijn lieve oma wordt morgen 80 jaar H.G. Saskia Hierbij willen wij ie dereen bedanken voor de kaarten en cadeaus die we mochten ont vangen na de geboorte van onze zoon Koen Danny en Marja Vroegop Poortvliet, december 2001 Tot onze grote ontsteltenis kregen wij het be richt van het overlijden van onze echtgenote van Piet van der Werff We wensen Piet alle kracht die nodig is om dit verlies te kunnen dragen. Stanny Geuze-van der Werff Adri en Ina Piet en Marjan Nellie Slager-van der Werff Toon Slager Maja en Kees Peter en Angelien Scherpenisse, 24 december 2001 Na een lange tijd van verdriet en pijn kon on ze het leven niet meer aan. Zij zocht naar rust en verlangde ernaar bij de Here God te zijn. Ik ben dankbaar voor onze vriendschap waarin we blijdschap, verdriet en geloof met elkaar deelden. We wensen Piet veel kracht en sterkte toe. Ilse en Rinus Scherpenisse, december 2001 Zij is van ons heengegaan Zij kon het leven niet aan Zwaar waren de dagen jféS? En lang duurden de nachten Jr Hoe moeilijk is het vechten Bij het ontbreken van krachten Zij verlangde zo om naar de Here te gaan In alle stilte is zij weggegaan Heden is overleden mijn lieve vrouw ADRIE *24 juni 1962 t 24 december 2001 Piet van der Werff 4694 EJ Scherpenisse Burgemeester Bouwensestraat 12 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 29 december om 10.30 uur in de 'Rehoboth Kerk', Westvest 2 te Sint-Maartensdijk. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Molenstraat te Scherpenisse. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid afscheid te nemen in voornoemde kerk. Na de teraardebestelling is er condoleren in de Hoeksteen, Margrietlaan 2 te Scherpenis se. Adrie hield van bloemen. Het moeilijkste van het leven is, om het los te laten. Geschokt, getroffen, heel intens We hebben geen woorden voor Wat jou is overkomen Het neemt ons mee, het leven door Je overlijden kwam voor ons niet onverwachts, maar onze onmacht is er niet minder om. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Dries en Esther van der Reest en kinderen Sint-Philipsland, 19 december 2001 Bedroefd zijn wij dat na een langdurige ziek te is overleden onze lieve buurvrouw in de leeftijd van 40 jaar. Sterke de Heere Kees, kinderen en verdere familie met dit zware verlies. Fam. Verwijs Fam. Neele Fam. Verbraeken Fam. Kosten Mevr. M.M. Vermeij-Filius Fam. v.d. Reest Fam. Lisseveld Fam. v.d. Maas Fam. Bolier Fam. Geense Fam. v.d. Velde Fam. de Leeuw Fam. van Loon Fam. v.d. Meer Sint-Philipsland, december 2001 Tot onze diepe droefheid, maar ook vol be wondering voor haar wilskracht om al die ja ren haar ziekte zo geduldig te dragen, heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve schoondochter en kleindochter, schoonzus en tante; vrouw van ons allergeliefde oudste zoon, kleinzoon, broer en oom 24 maart 1961 t 19 december 2001 We wensen Kees samen met zijn gezin kracht en troost van de Heere toe om dit zo smartelijke verlies een plaats te geven in hun leven. Scherpenisse: W. Dekker W.H. Dekker-v.d. Werf Poortvliet: C. Dekker Scherpenisse: C. v.d. Werf-Tichem Deventer: Leen en Sonja Wilma. Lisanne, Sandra Rotterdam: Loby en Hans van Elswijk Lizzy en Louis, Chelly, Anne Scherpenisse: Rianne en Joop Vroegop Mario, Willemijn, Rob, Madelinde, Hanna Scherpenisse: Jenny en Wim Lindhout Carlijne, Maurice December 2001 Gelijk het gras is ons kortstondig leven, Psalm 103 vers 8, berijmd Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg na een moeitevol gedragen leven, van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader, opa, mijn zoon en broer echtgenoot van J. L. P. Baaij-van de Sande in de leeftijd van 53 jaar Tholen: J. L. P. Baaij- van de Sande Peter Baaij Oud-Vossemeer: K. A. T. J. van Twillert- Baaij H. van Twillert Tholen: G. M. de Pan-Baay V. de Pan Marcel, Joëlla Tholen: G. Baaij-de Jonge L. Baaij 4691 KD Tholen, 22 december 2001 Hoogaarsstraat 32 J.l. donderdag 27 december om 11.00 uur is de rouwdienst gehouden in de aula, Pr. Bern- hardstraat te Tholen. Aansluitend heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats aldaar. We zullen je missen. Marcel Joëlla Tholen, 22 december 2001 Met grote bewondering en respect hebben wij u afstand zien doen van alles wat u lief en dierbaar was. Met verdriet in ons hart moeten wij u nu loslaten. Rust zacht mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoe der, lieve oma en overgrootoma echtgenote van Jaap Jeroense op de leeftijd van 69 jaar. Bergen op Zoom: J.H. Jeroense Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 26 december 2001 Kamperfoeliestraat 24 4621 GG Bergen op Zoom Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard in Uitvaartcentrum Bakx, Heiningen 115 te Bergen op Zoom, alwaar op vrijdag 28 de cember van 19.00 tot 19.30 uur en op zater dag 29 december van 13.45 tot 14.15 uur de mogelijkheid is tot het brengen van een laat ste groet. De uitvaartdienst wordt gehouden op zater dag 29 december om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Bergen op Zoom. Aansluitend volgt de begrafenis op de Alge mene Begraafplaats aan de Holleweg te Ber gen op Zoom. Na de begrafenis kunt u de familie uw deel neming betuigen in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat na een kort stondig ziekbed en een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis ABG toch nog onver wacht van ons is heengegaan onze zorgzame vader en opa weduwnaar van Wilhelmina Johanna Tholenaar- Wagemakers in de leeftijd van 71 jaar. Nieuw-Vossemeer: Jan en Nanda Sanne Krista Maaike Oud-Vossemeer: Rien en Ronalda Charlotte Michiel Oud-Vossemeer, 24 december 2001 Correspondentieadres Philips van Dorpstraat 37 4698 RV Oud-Vossemeer De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op zaterdag 29 december a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van St.-Willi- brordus, Dorpsweg 7 te Oud-Vossemeer, waarna wij vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Wij willen vader in het bijzonder gedenken tijdens een avondwake op vrijdag 28 decem ber om 19.00 uur in de voornoemde pa rochiekerk. Vader is opgebaard in de aula, Pr. Bernhard- straat 2 te Tholeri, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen na de avondwake. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor ranvang van beide diensten achter in de kerk, yoor persoonlijk condoleance na de begrafe nis in Dorpshuis de "Vossenkuil", Raadhuis straat 7 te Oud-Vossemeer. Z\j die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zo- Janig te beschouwen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 4