mikmk iwIlch !wt bi) BafUljHiok Personeel gevraagd Bekendmaking frwilbcn ktt bi) Bu-fUlpicjl Aanwijzing Facility Engineer m/v 25% korting op alle modestoffen Machinist - Chauffeur m/v Repair Engineer m/v 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 december 2001 Capac zoekt parttime chauffeurs m/v (B rijbewijs) Voor wisselende diensten in de omgeving Bergen op Zoom. En voor één of meer diensten per week, voor de dag- avond en nachtdienst inpakkers m/v voor Budelpack Poortvliet. Bel gratis 0800-0231111 Bij "VLIETO" te Middelharnis tot 23 december 2001 en tot 25% inruilkorting op alle machines Westdijk 42 Middelharnis tel. 0187 485222 Wij zijn tussen kerst en nieuwjaar gesloten Waterschap Zeeuwse Eilanden bij de afdeling Tractie van de sector Wegen: 37 uur p/w, vac.nr. 01/41 BRUIDSKLEDING Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Het werk Een echte vakman kan zich bij Budelpack uitleven op het onderhoud van gebouwen en installaties. De ene dag plaats je systeemwanden, een andere keer werk je het verlichtingsplan bij. Maar ook voor het op peil houden van bijvoorbeeld het schilderwerk, de airco en de persluchtinstallaties draai je je hand niet om. Je signaleert zelf waar en wanneer actie is vereist en bent verantwoordelijk voor een eigen inspectieplan waarover je regelmatig rapporteert. In overleg schakel je externe specialisten in, instrueert, begeleidt en controleert hen. Wie zoeken wij? Naast aantoonbare kennis van elektrotechniek heb je ook verstand van koel techniek of je bent bereid daarvoor een cursus te volgen. Je bent in staat de uitvoerende werkzaamheden ook administratief bij te houden en beheert het tekeningen- en gegevensarchief. Je bent enthousiast, hebt voldoende ervaring om zelfstandig te kunnen werken en je bent dan ook zeker een jaar of 30. Op jouw vakgebied breng je adviezen en aanbevelingen uit aan projectteams en je manager. Wat bieden wij? Het werken in projectteams is bepalend voor de sfeer bij Budelpack. Dynamiek en flexibiliteit, daar gaat het om. Door de wisselende duur van de projecten is geen dag bij Budelpack het zelfde. Dit maakt het werken bij Budelpack een geweldig plezierige uitdaging. Telefonische informatie kun je inwinnen bij mevrouw R. Gevonden, afdeling P&O, 0166 - 61 98 27. Reageren? Wie zin heeft in een boeiende baan schrijft een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan Budelpack Poortvliet B.V., t.a.v. mevrouw R. Gevoijden, afdeling P&O, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet. Deze brief zien we graag binnen twee weken tegemoet, onder vermelding van de functie waarnaar je solliciteert. Mailen kan natuurlijk ook: welkom@budelpack.nl. Budelpack is een internationale producent en verpakker van merkartikelen. Met 2.200 mensen werken we vanuit 11 fabrieken in Europa aan een jaaromzet van 225 miljoen euro. Met de K van Klantgerichtheid. Kwaliteit en Know-how. Maar vooral met de M van Mensen. Meer weten over de Budelpack Groep? Bezoek onze website: www.budelpack.com Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat het op 28 november 2001 heeft besloten de onderstaande personen aan te wijzen als toezichthoudend ambtenaar. Zij zijn vanaf de hier onder vermelde datum belast met het houden van toezicht op de naleving van de genoemde wetten en verordeningen. Wet milieubeheer en Wet verontreiniging oppervlakte wateren per 1 december 2001: J.S. Boogert J.C.L. Hertogh K. Steendijk Ir. R.Ph. van der Veen L.J. de Witte Keur waterkeringszorg Zeeuwse Eilanden per 15 december 2001: D.J.M. Musters J.F. Oele, Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ing. J.J. Walhout, Keur waterkeringszorg Zeeuwse Eilanden De aanwijzing tot toezichthoudend ambtenaar is per 1 december 2001 ingetrokken voor de volgende personen en de vermelde wetten of verordeningen: C. Breure, Wet op de waterhuishouding/Keur water beheer K.G.M. van Goethem, Wet verontreiniging oppervlaktewateren J.G. den Herder, Wet verontreiniging oppervlakte wateren Ing. B.M. Kole, Wet verontreiniging oppervlakte wateren Goes, 6 december 2001 het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden mr. drs. J.A. de Visser, secretaris-directeur W.A. Gosselaar, dijkgraaf Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl ^Bijvoorbeeld de Husqvarna Viking 325^ Naaimachinehandel "VLIETO" 1249,09 na inruilkorting 999,25 Lewenstein Funmaker 928,00 na inruilkorting 696,00 Bij "VLIETO" worden alle machines met ^een instructieles bij u thuis afgeleverd J VLIETO Sinds 1965 De afdeling Tractie heeft als doelstelling het leveren van alle tractiemiddelen voor de gehele organisatie. Daartoe beheert, onderhoudt, koopt en huurt de afdeling kranen, tractoren, bedrijfsauto's etc. Bij de afdeling werken 25 medewerkers onder leiding van een afdelingshoofd. De functie is vacant in het werkgebied Schouwen-Duiveland Tholen. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, voor aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde. Het hoofd kantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisa tie is onderverdeeld in de sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijk heid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl. Fu nctiei nformatie De tractorchauffeur: bedient fulltime een tractor ten behoeve van het onderhoud aan wegen, bermen, waterlopen en waterkeringen; verricht eenvoudige onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan zijn tractor; kan in voorkomende gevallen als kantonnier worden ingezet in de onderhoudsploegen van wegen, waterbeheer of water keringen. Functie-eisen opleiding op LBO-niveau (bij voorkeur in de technische richting); ervaring met eerdergenoemde werkzaamheden; zelfstandig kunnen werken; ervaring met of opleiding in het bedienen van een mobiele kraan is een pré; in bezit van rijbewijs BE en de bereidheid om de eigen auto te gebruiken voor woon-werkverkeer; verplichte tetanusvaccinatie; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het vyerkgebied - Schouwen-I Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.197,00 1.904,52) bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekostenregeling iZR. Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een medewerker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofd van de afdeling Tractie, Kees Sanderse (telefoon 0113-241212) of het waarnemend afdelingshoofd, Rinus Vermue (0113-241270). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 18 december 2001 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden t.a.v. secretaris directeur mr.drs. J.A. de Visser, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: p&o@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word), brief en de envelop of de e-mail Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet - Samen het aandeel allochtonen in het personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. ■k - V r - m*. v.a. 998,- Keuze uit honderden ANNETTE Zandpad 90 - Middelharnis 0187-482431 Wet verontreiniging oppervlaktewateren Vergunningen voor de hierna genoemde bedrijven voor het storten van schelpdiertarra in de Oosterscnelde De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuurs recht het volgende bekend. Bij de hierna volgende besluiten zijn er vergunningen ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren verleend voor het storten van schelpdiertarra in de Oosterschelde. Bij besluit van 28 november 2001 28 november 2001 28 november 2001 met nummer WVO 10055 WVO 10058 WVO 10059 Terinzagelegging De besluiten, alsmede de ontwerpbesluiten en andere van belang zijnde stukken liggen van 7 december 2001 tot en met 17 januari 2002 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koestraat 30 te Middelburg, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 3.12); 2. Gemeentehuis van Tholen, Markt 1 -5 te St. Maartensdijk, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur en op maandag van 17.00 uur tot 20.00 uur in de openbare bibliotheek, Markt 58 te St. Maartensdijk. Beroep en voorlopige voorziening Tegen de besluiten kan tot en met 18 januari 2002 beroep bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State worden inge steld door: a. degenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. degenen aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp. aan De Zeeuwse Mossel B.V. KJ. Bout Mossel- en Kokkelvisbedrijf Kik v.o.f. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, met ten minste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroep, een vermelding van het bestuurs orgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. De besluiten worden op 19 januari 2002 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is inge steld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een vooriopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroepschrift/ verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegeld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 6 december 2001 De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, ir, W.P.A. Broeders Ministerie van Verkeer en Waterstaat Het werk Je signaleert en verhelpt storingen en verricht preventief onderhoud aan verpakkingsmachines. Je bent in staat onderdelen en behuizingen voor onze machines te vervaardigen. Daarnaast instrueer je productiepersoneel over technische zaken en begeleid je collega's en monteurs van derden. Wie zoeken wij? We denken aan een monteur op MTS-WTB niveau (door opleiding of in de praktijk verworven kennis) met ruime ervaring. Stel je prijs op zelfstandigheid en vind je het leuk om technische - hoofdzakelijk mechanische - problemen op te lossen dan kom je zeker in aanmerking voor deze functie. Kennis van de Engelse taal is een pre. Je bent bereid in drieploegendienst te werken. Werktijden: 7.00-16.00 uur, 16.00-24.00 uur en 24.00 - 7.00 uur. Wat bieden wij? Het werken in projectteams is bepalend voor de sfeer bij Budelpack. Dynamiek en flexibiliteit, déar gaat het om. Door de wisselende duur van de projecten is geen dag bij Budelpack het zelfde. Dit maakt het werken bij Budelpack een geweldig plezierige uitdaging. Telefonische informatie kun je inwinnen bij mevrouw R. Gevonden, afdeling P&O, 0166 - 61 98 27. Reageren? Wie zin heeft in een boeiende baan schrijft een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan Budelpack Poortvliet B.V., t.a.v. mevrouw R. Gevonden, afdeling P&O, Paasdijkweg 15, 4693 RE Poortvliet. Deze brief zien we graag binnen twee weken tegemoet, onder vermelding van de functie waarnaar je solliciteert. Mailen kan natuurlijk ook: welkom@budelpack.nl. Budelpack is een internationale producent en verpakker van merkartikelen. Met 2.200 mensen werken we vanuit 11 fabrieken in Europa aan een jaaromzet van 225 miljoen euro. Mei de K van Klantgerichtheid, Kwaliteit en Know-how. Maar vooral met de M van Mensen. Meer weten over de Budelpack Groep? Bezoek onze website: www.budelpack.com

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 10