WHS verslaat Stavenisse in de eerste voorronde van Tholencup Smash 2,3 en 4 aan de kop in hun klasse Tholense Boys en Smerdiek naar de derde ronde beker WHS-Zwaluwe (ClOOO. GUNTER ST. ANNALAND Bezoek zaterdag om 14.30 uur de competitiewedstrijd W®ss(Mm Wo®oüc BAR L'ESPERANCE Hoofdmacht in de middenmoot (F* LEEN RIJSTENBIL Donderdag 25 oktober 2001 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Penalty's brengen reserves van Noad een ronde verder Underdog wint WHS is de poulewedstrijden voor de Tholencup goed begonnen. Stavenisse werd op eigen terrein met 1-4 ver slagen. In de slotfase lieten de Setallanders nog diverse kansen op een hogere score ongebruikt. Smerdiek benut haar kansen niet Jeugd moeizaam Smerdiek en Tholense Boys hebben zich zaterdag ge plaatst voor de derde ronde van de districtsbeker. Beide teams moesten het opnemen tegen zondagvijfdeklassers. Smerdiek won na een moeizame eerste helft bij Kruis land met 1-3. NVS kon het niet bolwerken tegen Tholen se Boys: 1-5. Dreiging Noad 3 teleurgesteld HOOFDSPONSOR WHS 1 Wiv X JkVE-1 y Rijnberg Weaenbouwbv Burgemeet 25, Poortvliet telefoon: 0166-612509 Sponsor WHS 2 mmm "Het Veerhuis" Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 Gespecialiseerd in Volkswagen, Audi en Seat Let's party in... port bv Langeweg 19, Sint-Annaland Tel. 0166-658010 hairstyling shop i Voetbal V programma Zaterdag 27 oktober uur VVC-Thol.Boys(vHonk) 14.30 WHS-Zwaluwe(vVeen) 14.30 Noad-ZPR(dBie) 14.30 Stavenisse-Duiveland(Gabriëls) 14.30 SPS-Vrederust(Uitterhoeve) 14.30 Dosko-Smerdiek(Koole) 14.30 Thol.Boys 2-Krabbendijke 2 (Ketting) 14.30 Wieldrecht 2-Noad 2(Klerx) 12.00 WC 3-WHS 2(vBedaf) 12.30 Madese B. 11-SPS 2(Luybregts) 14.30 DSE 2-Smerdiek 2(Koremans) 14.30 WHS 3-Yerseke 4(dKeyzer) 13.30 Krabbendijke 3-Thol.Boys 3 (Oosterlee)14.30 Thol.Boys 4-Chrislandia 2 12.30 Vrederust 2-Noad 3(Akkerman) 12.30 SPS 3-K'vangers 3 13.30 Klundert 4-Stavenisse 2 14.30 Thol.Boys 5-SPS 4 14.30 DVO 5-Smerdiek 3 13.00 Smerdiek 4-VVC 5 14.30 Noad 4-Seolto 5 13.30 WHS 4-Vrederust 5 12.30 Smerdiek da.-Patrijzen 14.30 Zondag 28 oktober uur Vosmeer-Robur(Marijnissen) 14.30 Vosmeer 2-Dosko 5 12.00 Vosmeer 4-Ves 5 10.00 Voetbal Uitslagen Beker: NVS-Thol. Boys 0-5, Kruisland- Smerdiek 1-3, Seolto 2-Noad 2 1-1 (Noad wint na penalty's), WHS 2-Klundert 2 1-2. Tholencup: Stavenisse-WHS 1-4. Vierde kl. res.: Thol. Boys 3-Yerseke 4 5- 3, Kogelvangers 3-Noad 3 3-1. Vijfde kl. res.: Thol. Boys 5-Smerdiek 3 1-1. Oefen: dames WIK-Smerdiek 1-0, Thol. Boys 2-Brouwershaven 1 1-7, WHS 4- SPS 3 1-4. Jeugd: Alliance-Thol. Boys A (beker) 3- 1, Thol. Boys D-Noad D (beker) 9-3, Thol. Boys El-Rillandia (vr.) 5-0, Thol. Boys E2-Steenbergen 1-1, Thol. Boys Fl-BSC (vr.) 0-4, Rillandia-Thol. Boys F2 (vr.) 2- 6, BSC-Thol. Boys F3 (vr.) 10-0, Thol. Boys smurfen-Dinteloord 3-8; Noad A- Steenbergen (beker) 11-2, Noad B-Smer- diek B (beker) 4-0, Noad C-Thol. Boys C (beker) 2-5, SVC-Noad E (beker) 8-2, Me- to-WHS B (beker) 3-1, WHS C-Vosmeer C (beker) 3-3, Steenbergen-WHS C2 (be ker) 12-1, meisjes Kruisland-WHS (beker) 5-3, Kaaise Boys-WHS D (beker) 3-1, WHS El-Bruse Boys (vr) 4-2, Dinteloord- WHS E2 (vr) 8-3, Bmse Boys-WHS E3 (vr) 5-0, WHS Fl-Bruse Boys (vr) 6-2, WHS F2-Bruse Boys (vr) 3-4, Bmse Boys-WHS F3 (vr) 0-7. Bekervoetbal Bij de reserveteams blijft alleen No ad 2, de finalist van vorig seizoen, nog in de race. De Sint-Philipslan- ders kregen handenvol kansen om te scoren tegen Seolto, maar benutten er net als de thuisclub slechts één. Strafschoppen moesten uitkomst brengen en daarin toonde Noad zich de betere. Voor WHS 2 zit het be kertoernooi erop, want het verloor met 1-2 van Klundert. Strafschoppen hebben Noad 2 in de vol gende bekerronde gebracht, nadat het duel tegen Seolto 2 in 1-1 was geëin digd. De Sint-Philipslanders benutten vijf penalty's, maar de club uit Zeven bergen miste de laatste. Overigens had Noad in de wedstrijd al kansen genoeg gehad om deze winnend af te sluiten. In de blessuretijd werd zelfs nog een treffer van Reini Reijngoudt afgekeurd. Noad begon heel sterk tegen Seolto, dat in de competitie een klasse hoger speelt. In de eerste vijf minuten had Jaco Jan sen de mogelijkheid om de score te ope nen, maar tot drie keer toe kreeg hij de bal niet in het doel. Ook de thuisclub kreeg twee scoringskansen zonder dat die resultaat hadden. De Brabanders na men het heft meer in handen, met name het middenveld had een groot overwicht zonder dat het echt kansen creërde. Bij Noad hadden Sietse Geluk (die op de rechtshalfpositie speelde in plaats van Reini Reijngoudt) en Leo Polderman de ruimte om via de zijkanten aan te vallen. Doordat de duels keihard aangegaan werden, konden de Sint-Philipslandse spitsen de ballen echter niet vasthouden. De doorgeschoven verdedigers Kevin Overbeeke en Patrick Kot bezorgden Se olto de nodige problemen. Voor de tweede helft kwamen Cenny van Splunter en Reini Reijngoudt in het veld voor Cenny Reijngoudt en Jaco de Jonge. Ook nu waren er meteen kansen om te scoren. Leo Polderman zette voor, maar Reijngoudt kon niet bij de bal. Kees van Tiggele kreeg de bal tot twee keer toe evenmin in het doel. Seolto stond in deze fase met de rug tegen de muur en kreeg geen enkele bal goed weg. De Sint-Philipslanders konden door de beperkte ruimte die ze kregen geen doelpunt forceren. Uit een vrije trap van Van Splunter kon Overbeeke net niet inkoppen. Zoals zo vaak viel ook nu de treffer aan de andere kant. Een kwartier voor tijd brak een vleugel spits van Seolto door en legde de bal te rug vanaf de achterlijn: 1-0. Bram Filius kwam in het veld voor Van Tiggele en kreeg de rol van kaatsende spits. Met na me Iwan Geense benutte dat goed, maar scoren deden de bezoekers nog altijd niet. Schoten van laatste man Erwin Kot, die tot twee keer toe mee naar voren ging, raakten het zijnet en de lat. Aan de andere kant moest hij samen met doel man Ligtendag aan de noodrem trekken bij een uitval. Twee minuten voor het einde soleerde Overbeeke door de ver dediging van de Brabanders en werd op 18 meter van het doel neergelegd. Filius en Polderman gingen achter de bal staan voor de vrije trap en laatstgenoemde schoot onhoudbaar de gelijkmaker bin nen. In de vijf minuten tijd die werd bij getrokken kreeg Filius de kans op de winnende treffer, maar hij schoot in de handen van de keeper. Een treffer van Reijngoudt werd zoals eerder gezegd af gekeurd en daarmee kwam het op straf schoppen aan. Polderman, Geense, Ge luk en Van Splunter scoorden en zo bleef het spannend tot 4-4. De laatste penalty van de thuisclub werd door doelman Ligtendag gestopt, waarna routinier Fili us het karwei klaarde. In de competitie is WHS 2 koploper, ter wijl de reserves van Klundert in dezelf de klasse onderaan staan. Maar de un derdog won zaterdag met 1-2 en wipte zodoende de Sint-Annalanders uit het bekertoernooi. Toch begon WHS goed aan de wedstrijd en het kreeg veel scoringskansen. De spitsen waren echter niet koelbloedig genoeg en ook de doelman van de Bra banders stond zijn mannetje, zodat treffers uitbleven. Onder aanvoering van uitblinker Johan v.d. Repe bleven de Sint-Annalanders druk zetten. Na 35 mi nuten spelen had dat eindelijk resultaat, Dennis Oostdijk scoorde de op dat mo ment verdiende 1-0. Ook na de rust ble ven de groen-witten aanvallen, maar ze misten de mooiste kansen. De eerste se rieuze aanval van Klundert leverde me teen de gelijkmaker op. Meteen werd spits Sander Westdorp bij WHS vervan gen door Arie Fase. Zes minuten voor tijd kreeg Klundert op 30 meter afstand van het doel een vrije trap en de bal rol de over de lijn. In de resterende tijd slaagden de groen-witten er niet in om die achterstand weg te werken, zodat het bekeravontuur voor hen Jen einde is. Het duurde zaterdag nog een half uur voor WHS het klasseverschil in de score wist uit te drukken. De inschui vende Leon de Witte liet een schot los, dat door Stavenisse-doelman Marc Hoogendoorn met veel moeite werd gekeerd. Richard de Jonge werkte in tweede instantie de bal te gen het net: 0-1. Na die openings treffer moest de thuisclub wel meer naar voren gaan voetballen. Hans Leune, in de basis gestart vanwege het ontbreken van Hans van den Ou den en Francois Bliek, maakte er kort voor rust 0-2 van. Na de thee kon Sta venisse het tempo en de balcirculatie van de bezoekers helemaal niet meer beantwoorden. Matthijs Bruijnzeel legde met twee assists de basis voor de treffers na mst. Na een uur zette hij vanaf de rechterkant voor op De Wit te, diens kopbal werd niet goed ver werkt en Leune tekende voor de 0-3. Bruijnzeel leidde ook de 0-4 in. Hij speelde Michel Mosselman aan die op zijn beurt de debuterende B-junior Leander Hage in staat stelde om te scoren. Voor Stavenisse was het daar na Matthias Moerland die met een kopbal de eer redde: 1-4. In de slotfa se lieten met name Leon de Witte (2x) en Richard de Jonge opgelegde kan sen aan zich voorbijgaan. De Tholencup kent dit seizoen een gewijzigde opzet. De standaardteams spelen in twee poules op een door henzelf te bepalen dag. Op de 1 juni 2002 in Stavenisse te houden voetbal- promotiedag spelen de twee poule winnaars de finale. De hoofdmacht van Smash stond op de tweede plaats voor het treffen met koploper Arnemuiden 2. De Arne- muidenaren kwamen in de sterkste opstelling naar Sint-Annaland en ble ken ook de meerderen. Smash moest de schade zien te beperken en dat lukte aardig. Anné van Dijke klopte in de eerste partij de sterkste speler van Arnemuiden met 21-19 en 21-13. Dat was een opsteker voor Smash dat echter het dubbelspel verloor. Chris tian van 't Hof bleef ongeslagen, maar Van Dijke kon geen extra winst meer boeken. Gabriël Gunter bleef puntloos. Hoewel er maar liefst vier partijen in drie games beslist moesten worden, en er dus meer in had geze ten voor Smash, won Arnemuiden af getekend. Smash staat nu op de derde plaats met 34 punten, evenveel als de nummer twee TCS 2 en de nummer drie Hotak 3. Koploper Arnemuiden heeft 43 punten, Rechtstreekse de gradatie is niet aan de orde voor Het tweede, derde en vierde seniorenteam van Smash staan bovenaan in hun klasse. Smash 2 en 4 hebben zelfs een riante voorsprong op de nummer twee en ruiken dus aan het kampioenschap. Het vlaggenschip uit Sint-Annaland verloor zaterdag van koploper Arnemuiden 2 en zweeft in de middenmoot van de eerste klasse. De jongens en het eerste junioren- en aspirantenteam bungelen onderaan. Smash, maar het team dat vierde ke, Matthijs v.d. Graaf, Anné Sturris, Hu- Damesvoetbal Smerdiek dames heeft een oefenpartij tegen WIK met 1-0 verloren. Bij de Tholenaren (waar Diane van Bloppoel en Corina Oudesluijs weer een deel van de wedstrijd meespeelden) zat er meer voetbal in het spel dan de voorgaande weken en er werd goed bewogen. Voor beide ploegen kwamen er kansen om te scoren. Maar Anne Hage en Simone Scherpenisse misten scherpte, terwijl de ploeg uit Kerkwerve stuitte op keepster Connie Gulden. Bij Smerdiek blonk Sylvia Nell uit. De van Noad overgeko men speelster lijkt een versterking; ze past goed in het team en komt steeds be ter op niveau. Vlak voor de rust rondde WIK een aanval af met een doelpunt. En hoewel Smerdiek na de thee sterker was en goede scoringskansen kreeg, leverde dat niets op. Het is al weken zo dat de dames teveel kansen laten liggen. Enke le fraaie doorloopballen van Josca Jan sen en Renee Quist op Anne Hage en Il se Polderman leverden te weinig op. Wat eigenlijk een gelijkspel had moeten worden, eindigde zo in een 1-0 neder laag. wordt, moet een prpmotie-degrada- tieduel spelen. En TCS, Hotak en Smash hebben nog kans om als vier de te eindigen. Onderaan staan St. Aloysius en Kapelle met respectieve lijk 23 en 12 punten. Christian van 't Hof is na achttien parttijen nog steeds ongeslagen en daarmee is hij de sterkste speler in de eerste klasse B. Het tweede herenteam van Smash kan de titel in de vierde klasse vrijwel niet meer ontgaan. Als Marco Saarloos, Adrie Aar- noudse, Rafaël Fructuoso en Peter Bazen promoveren, is het voor het eerst dat een reserveteam van Smash in de derde klasse uitkomt. Smash 2 staat bovenaan in zijn klasse met 53 punten. Op negen punten afstand volgt Smash '70 3 en Witac is der de met 30 punten. Smash 3 heeft als koploper in de vijfde klasse D met 40 punten maar een minima le voorsprong op naaste concurrent ODT 5 dat op 39 punten staat. Witac 2 is hier derde met 32 punten en een wedstrijd minder gespeeld. Ook de heren van Smash 4 (Piet van Dij- bert Bruijnzeel en Chris Hage) kunnen al uitzien naar de bloemen voor het kam pioenschap in de zevende klasse A. Met 56 punten is de voorsprong op de nummer twee (TCS 7) 22 punten geworden, een kloof die onoverbruggelijk lijkt. Hotak 6 is derde met 33 punten. De meisjes van Smash opereren goed in de landelijke C-klasse. Ze bevinden zich bovenin de middenmoot op de derde plaats met 29 punten. BSM is tweede met 33 punten, maar dat team heeft een wed strijd meer gespeeld, koploper is Suc ces/ABN met 40 punten en evenveel wed strijden als Smash. De Smash-jongens hebben het moeilijk in de landelijke C-klasse. De ploeg is rode lantaarndrager met 18 punten. Naaste concurrent is Papendrecht met 20 punten. Aan kop gaat Wanzl/Belcrum met 40 pun ten. De dit jaar gepromoveerde Sint-An nalanders moeten dus gaan knokken voor lijfsbehoud. Zaterdag staat de degradatie wedstrijd tegen en in Papendrecht op het programma. Ook de junioren van Smash 2 staan on deraan in de derde klasse A. Met dertien punten en een wedstrijd meer te gaan, is het verschil met Markiezaat 3 (19 punten) nog wel te overzien, maar het daarboven staande Yerseke heeft al 33 punten. Aan kop gaat Kapelle 2 met 46 punten. Smash 3 staat met 14 punten onderaan de middenmoot in de vierde klasse B. TCS is derde met 22 punten en een wedstrijd meer gespeeld. Yerseke 2 staat ver boven aan met 58 punten. De junioren van Smash 4 staan eveneens op de vierde plek met 27 punten. Tanaka 8 heeft 30 punten en een wedstrijd extra, terwijl Markiezaat 6 met 24 punten ach terop komt. Back Hands 6 heeft riant de leiding in de vijfde klasse E met 52 pun ten. De aspiranten van Smash 5 staan klem onderaan. Met 15 punten (en weliswaar een wedstrijd minder gespeeld) is het gat met de voorlaatste - Pinpongers 2 - al ne gen punten geworden. Koploper is in de tweede klasse A Arnemuiden 6 met 53 punten. Smash 6 bezet de vierde plek in de derde klasse A met weinig uitzicht op meer. De 29 punten lijken voldoende om Wester- zicht 4(17 punten) op afstand te houden, maar te weinig om Scaldina 2 (41 punten) nog in te halen. De aspiranten van Smash 7 zijn tenslotte vijfde in de derde klasse C. Ze hebben 9 punten en dat zijn er vier meer dan hek kensluiter Breda 4. Daarboven zit een enorm gat totdat Pinpongers 3 komt met 38 punten. Koploper is Tanaka 9 dat maar liefst 62 punten heeft. Behalve Christian van 't Hof zijn in de na jaarscompetitie ook Marco Saarloos, Pe ter Bazen, Mathijs v.d. Graaf en Matthijs Bruijnzeel ongeslagen. Jochem v.d. Klooster, Thijmen den Engelsman, Arno Bruijnzeel en Malcolm Jan Macgregor wachten nog op hun eerste zege. 0-3 kwam van dc voet van Marnix Kousemaker na een prima aanval. Ook de vierde treffer mocht er zijn. Na een aanval over vele schijven was het uiteindelijk Francel Kousemaker die afrondde: 0-4. Van de Berge nam het vijfde doelpunt voor zijn reke ning. Na een pass van De Jong schoot de aanvalsleider uit een moei lijke hoek binnen: 0-5. Tholense Boys nam gas terug en in de slotfase kon NVS daardoor nog een beschei den vuist maken. De kansjes waren echter niet aan de Brabanders be steed. Ook een strafschop werd door de thuisclub gemist. Met een schitte rende reactie hield Hoogendoorn de nul. Komende zaterdag speelt Tho lense Boys het streekduel bij WC. Door vroeg te scoren, hoopte Smer diek de zwakke tegenstander op de knieën te krijgen. Dat lukte niet. In de eerste helft bakte Smerdiek er zelfs weinig van. Het team van Pim Potappel toonde onvoldoende bewe ging om het massaal verdedigende Kruisland te kunnen verrassen. Ook het uitspelen van de tegenstander lukte niet. Omdat bij balverlies traag werd omgeschakeld was het oppas sen voor de Brabantse counter. Na 25 minuten werd een uitval Smer diek fataal. Een lange bal viel achter de blauwzwarte verdediging en een snelle aanvaller mocht ongehinderd op doelman Corné van Haaften af gaan: 1-0. Na de mst bracht Potappel Pierre Withagen in de ploeg voor de verdienstelijk debuterende Rachid el Morabit. Meteen ging er meer drei ging uit van de Smerdiekse aanval. Jordy Hage speelde Niels Hage aan, maar diens vallende kopbal eindigde op de paal. Het was uitstel van exe cutie. Withagen passte op Jacky op den Brouw en diens voorzet werd door Niels Hage binnengetikt: 1-1. Smerdiek had de smaak te pakken. Uit een hoekschop van Soulyman el Bouzzaoui kopte de mee opgekomen William de Bie de 1-2 tegen de tou wen. De Bie, een verdediger met drang naar de goal, was nog een keer het middelpunt van een feestje. Weer legde El Bouzzaoui het leer precies op zijn hoofd: 1-3. Na een sterk half uur zakte Smerdiek in de slotfase weer ver terug. Het was uitsluitend aan de weer sterk optredende Corné van Haaften te danken dat de voor sprong intact bleef. Smerdiek moet zaterdag tegen Dosko de stijgende lijn zien vast te houden. Dfe benen heel houden en een ronde verder komen. Dat was zaterdag het devies bij Tholense Boys in het be kerduel in Nieuw-Vossemeer tegen de plaatselijke zondagvijfdeklasser NVS. Het tweede gedeelte van de doelstelling lukte moeiteloos. Het werd 0-5 voor het team van Henk Hagenaars. Johan Schot moest ech ter in de openingsfase na een zware overtreding geblesseerd naar de kant. Het is nog niet bekend hoe ern stig de kwetsuur is. Hagenaars had op voorhand al wat vaste krachten mst gegund. De routi niers Jan Groenewegen en Piet den Boef bleven aan de kant. Ook Carlo Heijboer startte wegens een lichte blessure niet. Den Boef kwam overi gens al snel binnen de lijnen, nadat Johan Schot werd geraakt terwijl de bal al lang gespeeld was. De eerste kansen waren voor Tholense Boys. Met name de ditmaal in de basis ge starte Marnix Kousemaker liet twee goede mogelijkheden aan zich voor bijgaan. Ook Ronnie de Graaf schoot nog een keer in kansrijke positie naast de voor Tholen verkeerde kant van de paal. Na het eerste kwartier verscheen het massaal verdedigende NVS met lange ballen enkele malen gevaarlijk dicht in de buurt van het doel van Alex Hoogendoorn, ook al omdat de Tholenaren veel te gemak zuchtig speelden. Den Boef maakte in de verdediging een taxatiefout, wat een open kans voor de thuisclub opleverde. Met twee daaropvolgende mogelijkheden sprongen de Braban ders ook al slordig om. In de 28e mi nuut nam Tholense Boys de leiding. Stefan Maas werd neergelegd, de scheidsrechter paste de voordeelre- gel goed toe en René van de Berge schoot via de onderkant van de lat binnen: 0-1. Nog voor de thee werd het 0-2 door een fraaie voltreffer van Maas die, na een combinatie met aanvoerder Michael de Jong, de bal direct uit de lucht over de verbaasde NVS-keeper schoot. Na de mst toonde Tholense Boys meer beleving en beweging. NVS werd temggedrongen op eigen helft en met goede combinaties werd ge zocht naar de opening. Met name René van de Berge speelde sterk in de voorste linie en toonde zich een betrouwbaar aanspeelpunt, met bo vendien een neusje voor de goal. De Noad 3 verdiende tegen koploper Kogel vangers 3 méér dan de 3-1 nederlaag, maar keerde niettemin met lege handen terug uit Willemstad. De tegenstander bleek geroutineerd, met als basis van het goed voetballende team oud-spelers van het eerste efltalToch domineerde Noad de eerste helft. Het opende na tien minu ten de score via Dennis Kot, na voorbe reidend werk van Roland v.d. Velde. Het werd tegen de verhouding in 1-1 toen een Brabantse aanvaller uit het niets de bal hoog in het doel schoot. Via Dennis Kot, Anthony Verwijs en Antoine Quist kregen de bezoekers kansen om te sco ren, maar die leverden niets op. Na de thee stonden bij Noad Eric Fon- teijne, Ronnie Neele en Gerben v.d. Vel de in de ploeg voor Jan-Frank Wallet, Roland den Braber en Stanny v.d. Velde. Gaandeweg kreeg Kogelvangers op het middenveld meer overwicht, terwijl No ad probeerde om met counters de wed strijd naar zich toe te trekken. Met name een kopbal van Kot en een schot van Van de Velde hadden meer verdiend dan het vangnet. Voor de Sint-Philipslandse ver dediging werd het steeds moeilijker om de linies te sluiten. En drie minuten voor het einde leverde dat de thuisclub uit een hoekschop een treffer op. Van de Velde schoot het leer in het eigen doel. Noad was teleurgesteld en binnen een minuut lag de derde Willemstadse treffer in het doel. 0(0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 07oveecu4e£en& Markt 10A-11Poortvliet, tel. 0166-617040 1 1 1 1 1 a 1 1 1 1 1 i'iiTI~i i i i i i i i i' Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking Aannemingsbedrijf grond- weg en waterbouw A. Plesmanweg 13, 4462 GC Goes Tel. 0113-223920 ASSURANTIEKANTOOR uw adres voor cEXgÊkikeringen 'n Bossie, 'n bossie... Onder het motto 'Bij WHS is altijd wat te beleven' is er weer belangrijk nieuws te melden. Zoals u weet wordt er bij WHS hard gewerkt om de sfeer op sportpark De Waaje steeds verder te verhogen en onze supporters zoveel mogelijk te bie den. Naast de bouw van de tribune waardoor onze supporters niet alleen droog, maar ook bij elkaar kunnen zit ten, is onlangs de nieuwe geluidsinstal latie in gebruik genomen. Bij de wed strijden van het 1e elftal klinken vanaf 14.00 uur de muzikale noten uit de spea kers en voor het begin van de wedstrijd worden de spelers onthaald met het nieuwe clublied 'Wij Houden Stand'. Maar dat is nog niet alles, want we kun nen melden dat inmiddels het jingle-ap paraat is gearriveerd. Jazeker, vanaf a.s. zaterdag zullen de doelpunten die door de groen-witten worden gescoord ge volgd worden door een heuse jingle. Niet alleen in de Kuip of de Arena, maar nu ook op De Waaje zullen de doelpun ten nog feestelijker gevierd kunnen wor den. Er is wat de keuze van de jingle betreft lange tijd gewikt en gewogen. Het moest een jingle zijn die feestelijk is en past bij WHS. Daarom geen engelstali- ge jingle of anderszins maar een onver valste jinglekraker van eigen bodem. Bij een gescoord doelpunt van WHS zal voortaan 'Een bosje rode rozen' van Alesi uit de speakers klinken. Hoe toe passelijk en sfeervol hopen we zater dag in de topper tegen Zwaluwe te kunnen meemaken. Er zal voortaan aan de spits niet meer worden gevraagd hoeveel doelpunten hij heeft gescoord, maar hoeveel bosjes hij heeft gekre gen. U ziet, er wordt alles aan gedaan om er op zaterdagmiddag voor de supporters een gezellig middagje uit van te ma ken. U bent van harte uitgenodigd en natuurlijk hopen we dat er dit seizoen nog diverse bosjes aan de hoofdmacht uitgedeeld kunnen worden. Naar mijn mening... Als leider van het eerste elftal, en va der van 3 kinderen die alle drie in de voetbal zitten, zijn de zaterdagen bijna altijd gevuld met voetbal. Als ik zater dag 's morgens dan tussen 10 a 11 uur aankom op de Waaje is het altijd al een drukte van belang. De jeugd die talrijk vertegenwoordigd is met vaders en moeders. Ik heb weieens tegen de voorzitter gezegd: 'Wat een bedrijf', want dat is het in mijn ogen met een prachtige accommodatie die er pico- bello uitziet en onderhouden wordt. Nu pas weer met een nieuwe geluids installatie. Petje af. Allemaal een pluim wat mij betreft, want ik denk dat maar weinig mensen zich realiseren hoeveel tijd en energie het hoofd- en jeugdbestuur in de vereniging steken voor de organisatie en alles wat er bij komt. Ook natuurlijk de vele VRIJWIL LIGERS; zonder hen kan geen vereni ging draaiend gehouden worden. Wat het eerste elftal betreft, denk ik dat wij ondanks de mindere resultaten in het begin, toch in deze 3e klasse mee moeten kunnen doen voor de bo venste 5 plaatsen. Maar dan zullen wel de kopjes in dezelfde richting moeten staan en de mouwen opgestroopt moeten worden. Vooral de 2 volgende wedstrijden, Zwaluwe en Kruiningen zijn belangrijk. Dus: „Jongens ertegenaan en werken voor elkaar. Gemotiveerd en gecon centreerd aan de wedstrijd beginnen met zijn allen. Dan is er niks aan de hand en staan wij voor de winterstop bij de eerste 5." Met vriendelijke groet, Iman van de Repe Wedstrijdbal Wie elke voetbaljaargang paraat is met een wedstrijdbal is Goedegebuure Ad ministraties uit Poortvliet. Deze keer is dat voor de partij tegen Zwaluwe het geval. Als oud-Setallanders laten Ger ard c.s. zich steeds van hun beste kant zien en WHS is hen daarvoor erg er kentelijk. Wie zijn administratieve rompslomp door een echte specialist wil laten uit voeren, hoeft zich alleen maar te mel den aan de Deestraat te Poortvliet. Goedegebuure Administraties is de naam! Autobedrijf Van Vossen v.o.f. voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 RT ALTIJD MET ZOVEEL KEUS Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec tro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel op strijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog nooit gespeeld. VER7RRL Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-662315 ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT WE WETEN EEN BANK WAAR SPORTERS VEEL PLEZIER VAN HEBBEN De Rabobank is een bank met een idee. Het idee heet 'samenwerken'. Met wortels in de plaatselijke samenleving heeft de Rabobank als geen ander een traditie van samenwerken en bouwen aan relaties. Ook vandaag staat de Rabobank nog steeds midden in de samenleving. Dat uit zich naast goede en betaalbare diensten en produkten ook in de samenleving op het gebied van welzijn, waarbinnen sport een belangrijke plaats inneemt. Geen wonder dat we daar graag een steentje aan bijdragen! Rabobank St.-'Annaland-Poortvliet VAM DÉ Pupil van de week is de 8-jarige Rudy Ridderhof, speler van E2 Restaurant 4-Jf-r rr V" 'asa^l ZM ••■'I'll. ^4-4 U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Nu ook voor bruiloften en partijen Fam. MoerlandyBorgo, Rijksweg 5, 4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 Matthijs Bruijnzeel van WHS (links vooraan) duelleert met Matthias Moerland van Stavenisse om de bal. Links achteraan Ivan Hage en rechts Wim Klippel. Bruijnzeel assisteerde bij twee treffers vanWHS en Moerland redde de eer voor de rood-gelen. molenstraat 31 4698 BA oud-vossemeer telefoon 0166-672563

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 15