Personeel gevraagd Brake! zoekt Monteurs mm PTP'er vim Graag tot ziens i PHILIPS Ldk mfo ilmp bett&f foundations b.v. DE THOOLSE COURANT PARTTIME KLUSJESMAN Slik op de weg STRAATMAKERS OPPERLIEDEN GRONDWERKERS Medewerker financiële administratie m/v De Schutse start dagopvang in Oud-Vossemeer Donderdag 4 oktober 2001 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 12 <*0 AANNEMINGSBEDRIJF BUITENDIJK STRIJEN b.v. AANNEMINGSBEDRIJF BUITENDIJK STRIJEN b.v. Op korte termijn zoeken wij een voor de wekelijkse vervaardiging van de Eendrachtbode. Je werkt met nieuwe computersystemen en moderne programma's, zodat kennis van automatisering een vereiste is. Je bent vertrouwd met Apple Macintosh/Quark Xpress/Photoshop en werkt aan de opmaak van de redactiepagina's en advertenties. Ook het systeembeheer en het onderhouden van de eigen website behoort tot je verantwoordelijkheid. E3en je enthousiast voor het krantenbedrijf en creatief, heb je een flexibele, klantgerichte instelling om in een goed team aan de wekelijkse uitgave van de Eendrachtbode te werken, schrijf ons dan. Gevraagd: LOODGIETERS CV-M0NTEURS ELEKTR0- M0NTEURS Van Losser Installaties GEVRAAGD voor diverse werkzaamheden op een boerderij. Tel. 06-50623907 (zie ook Eendrachtbode van donderdag 6 september) De stichtingen Adullam, Siloah en De Schutse werken samen in het realiseren van identiteitsgebonden dagopvang voor verstan delijk gehandicapte kinderen en volwassenen. Het streven is D.V. november te starten op een tijdelijke locatie aan de Veerstraat in Oud-Vossemeer met ongeveer 20 deelne mers: 14 kinderen en 6 volwassenen. In verband daarmee wordt u (ook kinderen zijn hartelijk welkom) bij deze uitgenodigd bij onderstaande voorlichtingsavond, waar bij ook dia's worden vertoond. St. Annaland 5 oktober Ardi-keukens Ceciliaweg 4 19.30 uur De opbrengst van de collecte en de verkoop van allerhande artikelen (o.a. gemaakt door gehandicapten) is bestemd voor spel- en ontwikkelingsmateriaal voor de kindergroepen. mm Bedieningsvakman I Suspensie-operator bij Philips Lighting Roosendaal Wil je reageren? Stuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com Jit- Voor onze vestiging in Hilversum Fulltime functie, 40 uur per week De functie Als monteur bij Brakel Hilversum ben je werkzaam in onze buitendienst. In overleg met de klant en de uitvoerder draag je zorg voor het op een correcte wijze monteren van onze producten zoals metalen plafonds, wanden, computervloeren en kasten. Kort gezegd alle producten die door onze afdeling Verkoop zijn verkocht. Je voert de montagewerkzaamheden uit vanaf een werktekening. Naast het monteren breng je verslag van de werkzaamheden uit aan de montageleider en de projectleider. De montagewerkzaamheden worden in een team uitgevoerd. Functie-wensen Brakel is op zoek naar handige en gemotiveerde mensen met een VMBO-opleiding Metaaltechniek of Bouwtechniek, aangevuld met WA 1 Wij bieden Werken bij Brakel betekent plezierig werken bij een professioneel bedrijf. Wij bieden je een leuke en afwisselende baan. Daarnaast bieden we uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, een goede werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Solliciteren Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan: Brakel Interieurgroep t.a.v. Herman de Boer Postbus 743 1200 AS HILVERSUM Informatie Voor aanvullende informatie bel je 035-6213944 of mail Herman.de boer®brakelgroup.com BRAKEL INTERIEURGROEP Brakel Interieurgroep Brakel is een interieurbedrijf dat gespecialiseerd is in de interieurbouw van kantoren, bedrijfsruimtes, horeca gelegenheden e.d. met name op het gebied van wanden, verhoogde vloeren, kastenwanden en plafonds. Door een combinatie van metaal- en houtbewerking en een grote diversiteit aan producten en diensten is Brakel in staat de totale inrichting van een gebouw te realiseren. Brakel draagt zorg voor de acquisitie, het tekenwerk, de productie, het vervoer en de montage van de producten. Brakel Hilversum Brakel Hilversum is specialist op het gebied van metalen scheidingswanden, plafonds en verhoogde vloeren. Alle producten worden door Brakel in eigen huis ontworpen, geproduceerd en getest. Vervolgens worden de producten naar de afnemer getransporteerd en gemonteerd. houdt zich in hoofdzaak bezig met grondverzet, rioleringen, leidingwerken, bestratingen, asfaltbewerken en slijtlagen. Het werkgebied omvat de Zuid-Hollandse eilanden en omstreken. Wij willen ons team medewerkers versterken en zijn op zoek naar: Geïnteresseerden nodigen wij uit contact met ons op te nemen. Inlichtingen omtrent de functie worden verstrekt door de heer J.A. v.d. Berge, tel.nr. 0166-606720 Sollicitaties gelieve u te richten aan: Boompjesstraat 39a, 3291 AA Strijen (078-6741433) Timpa Foundations B. V. is een producent van lingerie in het luxe- re genre met als afnemers detaillisten, grootwinkelbedrijven, inkoopcombinaties en postorderbedrijven in binnen- en buiten land. Timpa is een zelfstandige onderneming met ca. 320 medewerkers in binnen- en buitenland. In Tholen zijn wij met zo'n 50 mensen actief. Onze werkwijze ken merkt zich door professionaliteit, collegialiteit en resultaatgericht heid. Om onze groei te continueren investeren wij momenteel volop in medewerkers en technologie. Voor onze afdeling Administratie in Tholen zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud: - assisteren van het hoofd van de afdeling - voeren van (gedeelten) van de grootboekadministratie - verzorgen van aangiftes omzetbelasting en Intrastat - uitwerking afrekeningen vertegenwoordigers en inkoopcombina ties - voeren van de debiteuren- en crediteurenadministratie - debiteurenbeheer in alle facetten - bewaking rekeningen-courant en tussenrekeningen - verwerking ontvangsten en betalingen kas/bank/giro Functie-voorwaarden: - MBO werk-en denkniveau - opleiding MEAO, MBA of gelijkwaardig - kennis van de Franse en Duitse taal is een pré - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking - accuratesse en nauwkeurigheid Arbeidsvoorwaarden: - vast fulltime (37 uur) dienstverband - uitstekende moderne primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstelling: Wij nodigen u uit uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV te richten aan: Timpa Foundations B.V. t.a.v. de heer Ad van Poppel Postbus 12 4690 AA Tholen of per e-mail: ad.vanpoppel@timpa.nl Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer van Poppel, telefoon: 0166-602657 Sollicitaties kunt u voor 12 oktober richten aan: Eendrachtbode, de Thoolse Courant, Postbus 5, 4697 ZG Sint-Annaland Halsteren Tel. 0164 - 686020 UITNODIGING sttiÉS Het najaar is de tijd om aardappelen en bieten te rooien. Tijdens deze werkzaamheden kan er slik (klei) op de wegen terechtkomen. Slik op de weg in combinatie met regen, mist of schemering kan tot gevaarlijke situaties voor het verkeer leiden. In deze periode is het belangrijk om te voorkomen dat er ongevallen door slik gebeuren. Informatie voor agrariërs Om ongevallen te voorkomen wijst waterschap Zeeuwse Eilanden alle agrariërs erop: •steeds ernstige vervuiling te voorkomen door de meeste slik van de wielen van de landbouwvoer tuigen te verwijderen voordat de voertuigen de weg op gaan; de vervuilde wegdekken zo snel mogelijk weer schoon te maken en geen grote blokken klei in de berm te laten liggen; contact met het waterschap op te nemen als een ver- keersonveilige situatie dreigt te ontstaan door slik op de weg; voor aanvang van de werkzaamheden borden met slik-stickers te plaatsen zodat weggebruikers op mogelijk gevaar geattendeerd worden. Rol waterschap Het waterschap zal toezicht houden op het naleven van de spelregels zoals die hierboven vermeld staan, als het mogelijk is een helpende hand bieden en bij nalatigheid de weg schoon laten maken op kosten van de vervuiler. II Mil De weggebruikers Weggebruikers moeten er rekening mee houden dat zij slik op de weg tegen kunnen komen. Als er slik- stickers geplaatst zijn, moeten weggebruikers hun snelheid aanpassen. Opslag van bieten Voor het opslaan van bieten in bermen of overhoeken is een ontheffing nodig. Informatie over de ontheffing en de voorwaarden kan verkregen worden bij waterschap Zeeuwse Eilanden, tel; (0113)241000. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe men sen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker ma ken. Mensen die echte team workers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! Wat ga je doen? Je gaat werken in een vast team dat verantwoordelijk is voor het gehele productieproces van lampen of glas. Er wordt gewerkt in 3- of 5- ploegendiensten. Samen met je collega's zorg je voor een uitstekend resultaat op de productielijn. Je bewaakt het proces, doet het onderhoud, lost problemen op en denkt mee over verbeteringen. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je kunt en er zijn volop mogelijkheden om door te groeien binnen ons bedrijf. Als suspensie-operator ben je verantwoordelijk voor het aanmaken en op afleverspecificatie brengen van suspensie en het verzorgen van interne suspensievoorziening. De suspensie wordt aangemaakt op water of butylbasis. Wat vragen we? Je hebt een VBO opleiding (LTS/Mavo+wiskunde) en het vakdiploma Vapro A of je bent bereid dit te halen. Je hebt gevoel voor techniek en je kunt goed samenwerken en problemen oplossen. Ook durf je verantwoordelijkheid te nemen. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en die probeert het werk steeds beter te doen. Bij ons is de persoon die jij bent belangrijker dan werkervaring! Een test behoort tot de sollicitatie procedure. Heb je interesse? Bel voor meer informatie over bedieningsvakmannen: Berry Rops, (0165) 577711, Rogier Sander (0165) 577973 en voor suspensie-operator: Pierre Hellemons, (0165) 577547

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 12