t Familie berichten eetcafé 't heense eind MAATJE CORNELIA QUIST MAATJE CORNELIA QUIST MAATJE CORNELIA QUIST MAATJE CORNELIA QUIST MAATJE CORNELIA GELDHOF-QUIST P.C. VAN AS MAATJE BEUKELAAR MAATJE BEUKELAAR JOHANNIS LAURENS DEN ENGELSMAN OPA DEN ENGELSMAN JOHANNIS LAURENS DEN ENGELSMAN weduwnaar van Pieternella Theunisse JOHANNIS LAURENS DEN ENGELSMAN LEEN VAN DER GRAAFF MARIA CORNELIA FRANKEN MARIE 't heensche eind in de zomer 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 26 juli 2001 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon Jacobus Lucas Wij noemen hem Sjacco Jan Hage Jacqueline Hage-van Overbeeke 4697 GT Sint-Annaland, 22 juli 2001 Tienhoven 88 Tel. 0166-654410 Wilt u beschuit met muisjes komen eten? Laat ons dit even weten. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Maatje Neeltje Amanda Zij is geboren op 23 juli 2001 in Franciscus ziekenhuis Roosendaal. De trotse ouders zijn: Michel en Marja Potappel-Dieleman 4675 CL Sint-Philipsland, Boserf 17 Tel. 0167-573112 Deo Volente 4 augustus 2001 wordt voor ons een bijzondere dag, want dan gaan wij ons verloven Patricia Aarnoudse Dennie Klaasse Weelhoekstraat 26 4698 BN Oud-Vossemeer Oudelandseweg 2 4695 PP Sint-Maartensdijk Papa en Mama Van harte gefeliciteerd met jullie l21/2-jarig huwelijk op maandag 30 juli a.s. Samantha, Jennifer, Werner en Kimberly Mol 4675 BG Sint-Philipsland, juli 2001 Deldensestraat 19 ,7 27-01-89 27-07-01 Op D.V. 27 juli is het 12!/2 jaar geleden dat onze lieve papa en mama Gabrie Heyboer en Inge Heyboer-Rijnberg in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd van Jurian Leona Robert 4697 CE Sint-Annaland, juli 2001 Raiffeisenstraat 5 «SMIilgSISËSlS Op DV 28 juli 2001 zijn onze ouders Rien en Heieen Ketting 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Patrick en Miranda Natasja en Johnny Johannes Stoutjesdijk Jannie Koppenhol 40 jaar getrouwd. Leiderdorp: Janneke en Jaap Esra, Rosan, Tirsa Woerden: Trudie en Siegrid Sint-Annaland: Corina en Marijn Yaël Tholen: Juliette en Patrick 4695 ET Sint-Maartensdijk Henri Dunantstraat 1 Op vrijdag 27 juli 2001 zijn onze lieve ouders, opa en oma Cor Vroegop en Aagje Vroegop-van 't Hof 40 jaar getrouwd. Wij wensen hen nog vele gezonde jaren toe. Ineke en Berry Anne en Jurian Christian en Ellen Jorick en t Esmee Johan 4697 CT Sint-Annaland Kerkeblokstraat 20 Deze vrolijke vriend heeft zijn pensioen verdiend. Hij werkt vanaf 1 augustus alleen nog maar voor zijn Dien. En de rest moet het zelf maar zien. De Jolige mossels Juli 2001 Hierbij willen wij ie dereen hartelijk bedan ken voor de vele kaar ten en cadeaus na de geboorte van ons zoon tje en broertje Richard Sjaak en Mathilda van der Maas Marc-Jan Sint-Philipsland, juli 2001 Wij bedanken iedereen hartelijk voor de vele kaarten en cadeaus die wij ontvingen bij de geboorte van onze zoon en mijn broer Aaron Marian, Poul en Levi Geense Sint-Philipsland, juli 2001 L Deze 2 zusjes echt waar, worden 4 augustus 30 jaar. De Guusjes Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende z.on. Herinner mij niet toen ik moest gaan vragen. Herinner mij toen ik alles nog kon. Dankbaar vor de grote zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u vol droefheid mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Johannes Pieter Geldhof in de leeftijd van 55 jaar. Jo Geldhof Anja en Izak Lisa, Kees, Jet Mark en Patricia Mirjam Opa Quist 4695 BG Sint-Maartensdijk, 22 juli 2001 Kon. Julianastraat 17. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, heden, donderdag 26 juli om 13.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot afscheid nemen, voor aan vang van de crematieplechtigheid. Samenkomst aldaar. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bezoek aan huis. Maatje hield van bloemen. Je hebt zoveel voor me gedaan Elke dag was je bij me Veel te jong heb ik afscheid moeten nemen van mijn zorgzame dochter echtgenote van Johannes Pieter Geldhof J. Quist Sint-Maartensdijk, 22 juli 2001 Herinner mij maar niet in sombere dagen Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Johannes Pieter Geldhof 1946 22-07-2001 Ridderkerk: Piet en Lenie Miranda Sint-Maartensdijk: Rien en Ria Herbert en Chantal Jeroen Ede: Cees en Nellie Naline Petra Sander Zevenbergen: Corrie en Ad Helma Bertus Bergen op Zoom: Simon en Claudia Johnny Sint-Maartensdijk: Adrie en Miranda Silvana Joury Sint-Maartensdijk, 22 juli 2001 Wij willen je rust gunnen. Al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien, je niet kunnen helpen. Dat was onze grootste smart. Van ons is heengegaan na een ernstige ziekte onze geliefde schoonzuster en tante echtgenote van Johannes Pieter Geldhof Wij wensen Jo en de kinderen veel sterkte. P.C. Fase J.C. Fase-Geldhof Wim en Ellen Mick Wim en Lené Joost en Teun Carla Sint-Annaland, 21 juli 2001 O, die vertrouwde kleine dingen die jij zo onopvallend deed, die zullen wij missen als dit leed, verstild is tot herinnering Heden overleed ons geliefde nichtje Wij wensen Jo en kinderen veel sterkte toe. P. Klippel A.C. Klippel-Geluk Jacqueline en Jeroen Sint-Maartensdijk, 22 juli 2001 Op 17 juli 2001 is op 81-jarige leeftijd over leden, onze zwager en oom echtgenoot van M.W. van Daalen Oud-Vossemeer: M. van Daalen- Oudenaarde P. van Dijke-van Daalen A. van Daalen Tholen: L. v.d. Broeke-de Wit Oud-Vossemeer: M. Potappel-van Daalen P. Potappel Oud-Vossemeer, juli 2001 Mede namens mijn kin deren en kleinkinderen wil ik iedereen die aan mij gedacht heeft tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis "Lie- vensberg" en bij mijn thuiskomst hartelijk be danken. Ook voor de zeer vele kaarten, bloe men, telefoontjes en andere attenties die ik heb gekregen. Nog maals heel hartelijk dank. Wim Eerland Stavenisse, juli 2001 Pr. Bernhardstr. 18 Hartelijk dank voor de vele gelukwensen, kaarten en cadeaus, die wij van U mochten ont vangen bij ons 45-jarig huwelijk. Fam. J. W. Quist-Boot Tholen, juli 2001 Langs deze weg wil ik mijn familie, vrienden, buren en kennissen heel hartelijk bedanken voor het warme mede leven getoond, in welke vorm dan ook, zowel uit Stavenisse als Tho len, tijdens mijn opna me in de Klokkenberg, ziekenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst. Het was hartverwar mend. Ook dank ik de Oosterscheldethui szorg voor de goede nazorg van hen ontvangen. Heel hartelijk dank. L. Wielaard- Wesdorp Tholen, juli 2001 Meanderlaan 130 Hartelijk bedankt voor de vele bloemstukken, kaarten en geld ons ge schonken bij ons 40-ja- rig huwelijksfeest. Albert en Greet Polderman Tholen, juli 2001 Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Maar als het leven knellen gaat zij ziek was, moe en oud bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. Dankbaar voor alles wat zij voor ons bete kende en voor haar altijd goed bedoelde zorgzaamheid, delen wij u verdrietig mee, dat toch nog onverwacht na een lang gevecht tegen een haar slopende ziekte, van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Pieter Philippus Engelvaart Tholen, 17 okt. 1917 t Tholen,23 juli 2001 Breda: Hans en Miep Engelvaart- van Tiel Karen en Serge Joep Inge Neede: Maddy en Pieter den Ouden- Engelvaart Maarten Pieter Eveline Tholen, Zorgcentrum 'Ten Anker', afdeling Stelberg. Correspondentieadres: M. E. den Ouden-Engel vaart Peppelendijk 10 7161 LA Neede Moeder is opgebaard in de aula. Gelegenheid tot afscheid nemen heden, don derdagavond 26 juli van 19.00 tot 19.30 uur of voor aanvang van de rouwdienst in de aula van de Algemene Begraafplaats te Tholen, Pr. Bernhardstraat 1. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 27 juli om 13.15 uur in voornoemde aula waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Wij zijn de verpleegkundigen van De Stelberg grote dank verschuldigd voor de uitstekende wijze waarop zij onze moeder hebben ver zorgd. Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoon zus Francien, Jans en Bep Tholen, juli 2001 Het is onze droeve plicht u mee te delen dat de Heere geheel onverwacht van ons heeft weggenomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader sinds 23 september 1975 weduwnaar van Pieternella Theunisse in de leeftijd van 84 jaar. C. van Haaften-den Engelsman C.W. van Haaften J.H. den Engelsman J. den Engelsman-Gunst A.W. den Engelsman D. den Engelsman-Hendrikse M.J. den Engelsman D.E. den Engeisman-Vuyst klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, 21 juli 2001 Correspondentieadres: Familie J.H. den Engelsman, Veilingweg 9, 4697 RB Sint-Annaland. Jl. woensdag 25 juli om 13.15 uur is de rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te Sint-Annaland, waarna de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Verdrietig zijn wij door het onverwacht over lijden van onze geliefde Janine en Piet John, Nicolien, Henriette, Niels John en Lenny Corne, Marco Peti en Rien Willie-Janne en Marco Bastian Leonie en Danny Petrina en Anton Esther en Jeroen Ermina en Erik Jonno en Mariska Ilona Sint-Annaland, juli 2001 Hartelijk dank voor de vele kaarten, geld en andere attenties, die ik heb gekregen tijdens mijn verblijf in Ithaka en bij mijn thuiskomst, ook namens mijn ou ders. Anima van den Berg 4691 JA Tholen, juli 2001 v. Glymösstraat J Wij willen allen, ook namens onze kinderen, hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men, telefoontjes en verdere attenties die we bij ons 55-jarig huwe lijk mochten ontvan gen. Het heeft ons goed gedaan en we waarde ren het zeer. J.C. Moerland-Dane Stavenisse, juli 2Ö01 Heden nam de Heere nog vrij plotseling van onze zijde weg, onze geliefde broer, zwager en oom 14-12-1917 21-7-2001 Sint-Annaland: L. den Engelsman E.M. den Engelsman- Theunisse Ermelo: P. den Engelsman Ermelo: J. den Engelsman- van Haaften Sint-Annaland: J.H. den Engelsman M.J. den Engelsman- van Doorn Kapelle: C. den Braber- den Engelsman J. den Braber neven en nichten Sint-Annaland, 21 juli 2001 Heden nam de Heere nog vrij plotseling van onze zijde weg onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 84 jaar. H. den Engelsman-Janse neef en nichten Sint-Maartensdijk, 21 juli 2001 Net aangekomen op ons buitenlands vakan tieadres, vernamen wij het droeve bericht dat onze oom was overleden Hij is 84 jaar geworden. "Zijn liefde en zorgzaamheid voor ons zal al tijd in ons hart zijn". J.P. van der Graaf, in herinnering R. van der Graaff-Verkamman, in herinnering Frans en Gerda Mariska, Jolanda Tholen, juli 2001 Zo bescheiden als je hebt geleefd' zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze tante en oudtante in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Neven en nichten Zorgcentrum 'De Vossemeren', 23 juli 2001 Nieuw-Vossemeer Correspondentieadres: Mevr. J. M. Havermans-Hommel Dr. Renesstraat 14698 CD Oud-Vossemeer. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op vrijdag 27 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van St. Willibrordus, Dorpsweg 7 te Oud-Vossemeer, waarna wij haar bege leiden naar haar laatste rustplaats op het pa rochiekerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk. Heden, donderdag 26 juli, willen wij tante in het bijzonder gedenken tijdens een avondwa ke om 19.00 uur in Zorgcentrum 'De Vosse meren', Burg. Janssensstraat 1 te Nieuw-Vos semeer. Tante is opgebaard in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Vossemeren', alwaar gele genheid tot afscheid nemen na de avondwa ke. De condoleanceregisters liggen ter tekening voor aanvang van beide kerkdiensten. Na de begrafenis is er gelegenheid om per soonlijk te condoleren in Dorpshuis 'De Vos- senkuil', Raadhuisstraat 7 te Oud-Vossemeer. Mocht u door omstandigheden geen persoon lijke kennisgeving hebben ontvangen, gelieve u dan deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Mede namens onze kinderen en kleinkinde ren hartelijk dank voor de vele attenties en kaarten die we bij ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. J. W. de Rijke P. J. de Rijke-Vinjé Tholen, juli 2001 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, geld en bloemen tijdens ons 25-jarig huwelijk. Hans en Margriet Goudzwaard Sint-Philipsland, juli 2001 Schoolstraat 22 fp 1 ine tn I Groot terras aan de jachthaven Uitgebreide kaart, aantrekkelijk geprijsd Barbecues voor groepen, binnen of buiten Dagelijks geopend vanaf 11.00 uur Op 29 juli zijn mijn ouders en onze kinderen Kees en José Smits-Capelle 25 jaar getrouwd. Diana en Mare M. Smits-Potappel J. Capelle L. Capelle-v. d. Jagt 4697 EJ Sint-Annaland, juli 2001 Voorstraat 33

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 4