Familie berichten EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 12 juli 2001 André Simone Guiljam fam. J. Verloop Arjan, Mark, Nicole, Daphne, Dennis, Robin, Ramon, Michelle, Stephan, Bjorn, Joey en Esmée Maurice, Michelle, Juliëtte Jan en Janny Kempeneers Nelis en Toos Klippel Enige en algemene kennisgeving JOHANNES DE BRUIJN MEINDERT DE DOELDER LEENDERT VAN DIJKE opa VAN DIJKE LEEN VAN DIJKE echtgenoot van Jacomina Goedegebuure LEENDERT VAN DIJKE LEEN VAN DIJKE BARTEL JAN KLOET weduwnaar van Jacoba Hendrika Beukelaar BART PIETERNELLA MAATJE JANNETJE STEUR OMA V.D. JAGT JAN WESDORP Ronald en Maja Rottier-Kant Leen en Joke Trchem ADRIANA BIJL-NELISSE ADRIANA BIJL-NELISSE ADRIANA BIJL-NELISSE mevr. A. BIJL-NELISSE L. A. Polderman M. W. Polderman- Quaak 4691 ZB Tholen, L. van Oudenaarde- Neele José Lindhout- Wilsing familie H. J. Boers F. Hooglander J. H. Hooglander- Plandsoen Theo en Helma v. d. Graaf 4 Een nieuw leven, een klein wonder. Het klinkt zo gewoon maar voor ons is het heel bijzonder. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Johannis Adrianus wij noemen hem John Hij is geboren op 5 juli 2001 en weegt 2590 gram. Jan en Anita Geilings-Kreeft 4675 CB Sint-Philipsland Voorstraat 28 Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Mark Cennie en Marian Tichem-den Braber Danny Vera Lotte Julia 4675 AZ Sint-Philipsland, 5 juli 2001 Krabbenkreekstraat 2 Tel. 0167-572846 Tevens hartelijk bedankt voor de belangstel ling tijdens mijn verblijf in het Dijkzigtzie- kenhuis. Op 9 juli 2001 is geboren met een gewicht van 3800 gram Imke Elizabeth Roepnaam: Imke Vincent, Elisca en Roy de Jonge 4697 GJ Sint-Annaland, Julianastraat 10 Tel. 0166-653779 1961 Op D.V. 19 juli 2001 hopen onze geliefde ouders en grootouders Jacob Elenbaas Riet Elenbaas-Suurland te gedenken dat ze 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons ge spaard mogen blijven is de wens van Els en Bram Niels, Mariëlle, Julian en Doritha Rien en Corry Jack en Richard Jan en Marja Jarno, Marnix en Jan Marco Eline en Jhonny 4694 BP Scherpenisse, juli 2001 Laban Deurloostraat 11 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle kaarten, bloemen/ planten, geld en andere attenties, die we ter ge legenheid van ons hu welijk hebben ontvan gen! Sint-Annaland, juli 2001 Voor de vele gelukwen sen die wij door middel van kaarten, cadeaus en geld bij de geboorte van Jelle mochten ontvangen willen wij iedereen heel hartelijk bedan ken. Sint-Annaland Vandaag herdenken onze geliefde ouders J. W. Quist L. Quist-Boot hun 45-jarig huwelijksjubileum. We wensen hen in het toekomende Gods ze gen en nabijheid toe. Ad en Mientje: Lenie en Christian Jos, Bram, Erik, Izak, Bea, Jan Sjaak en Corrie: Louwra, Hans, Peter, Niek, Leonart, Carin Johan en Margriet: Elma, Gea en Irus, Wim, Nico, Linda Jan en Corrie: Andrea, Corina, Marianne Thonie en Adriana: Teunette, Willem, Anneleen, Henrike, Arina, Annette Herman en Ella: Joost, Robert-Jan, Corné, Lenneke Eric 4691 BMTholen Regentessestraat 29 Op donderdag 19 juli 2001 hopen onze ou ders, opa en oma J. W. de Rijke P. J. de Rijke-Vinjé de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven. Jaap en Elly Petra en Jaco Corné 4691 CT Tholen, juli 2001 Doelweg 28 Opa, hartelijk ge feliciteerd met je 70e verjaardag. Sint-Annaland, 16 juli Wij hebben een knappe papa! Bedrijfskunde, geslaagd! Hartelijk gefeliciteerd Sint-Philipsland, juli 2001 FAMILIE BERICHTEN Zondag ziet hij Abraham U eet er vast een biefstuk van want deze boer in hart en nieren is mester van de beste stieren. Sint-Annaland, juli 2001 Mede namens onze kinderen willen wij u hartelijk bedanken voor de vele kaarten en ge schenken die u ons hebt toebedacht op on ze 40-jarige huwelijks dag. Het heeft ons bij zonder goed gedaan. Sint-Philipsland juli 2001 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele felicita ties, bloemen en andere attenties die wij moch ten ontvangen op ons 25-jarig huwelijksfeest. Mede daardoor kunnen wij terugkijken op een fantastische dag. Oud-Vossemeer, juli 2001 Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Geboren 28 januari 1931 te Steenbergen Overleden 9 juli 2001 te Bergen op Zoom Steenbergen: To Rombouts-de Bruijn Welberg: Cor en Janus van Doeselaar-de Bruijn Bergen op Zoom: Piet en Diny de Bruijn-Karremans Steenbergen: Jo en Guust Weken de Bruijn Halsteren: Frans en Jo de Bruijn- Klaassen Bergen op Zoom: Toon en Sylvia de Bruijn- Smit Tholen, Grindweg 62 Correspondentieadres: Kervinkpolder 11, 4617 ML Bergen op Zoom Jan is overgebracht naar het uitvaartcentrum van DELA, Drebbelstraat 66 te Bergen op Zoom. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 13 juli om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst vanaf 9.45 uur in de ontvangka mer van het crematorium waar u voor aan vang van de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. Gij zit een bron van troost voor hen in de droefheid Onverwacht ging in zijn slaap van ons heen mijn lieve man, onze vader, mijn schoonva der, onze opa en overgrootvader in de leeftijd van 76 jaar. Dien Koos en Ella Robert en Wanika Nicolas Dominique en Ronald Sven Michiel Hans Rotterdam, 10 juli 2001 Vioolhof 5, 2992 GL Barendrecht Geen bloemen Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 14 juli van 10.45 tot 11.15 uur in de Bethelkerk, Kerk weg 2 te Barendrecht, waarna de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.30 uur plaatshebben op de algemene be graafplaats aan de Scheldestraat te Baren drecht. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Bethelkerk. Zwijgzaam,stil en zonder klagen wilde hij zijn ziekte dragen. Hij vocht met al zijn levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo is hij langzaam, moegestreden uit ons midden weggegleden. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Jacomina Goedegebuure geboren 10-10-1920 overleden 07-07-2001 Sint-Annaland: Moerdijk: J. van Dijke- Goedegebuure Huib en Ellie Lennert en Andrea Linda en Jaco Sint-Annaland: Cent en Dieneke Mieke en Robert Luud Nieuwerkerk: Krijnie en Maarten Kim Esther Joost Bennebroek: Dia en Ruud 4697 GZ Sint-Annaland F. M. B oogaardweg 68, Vroonhof. Geen bezoek aan huis Heden, donderdag 12 juli, om 13.15 uur wordt er een rouwdienst gehouden in de aula, F. M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na de begrafenis kunt u de familie persoon lijk condoleren in voornoemde aula. Verdrietig zijn wij omdat is overleden. Lennert en Andrea Li na en Jaco Mieke en Robert Luud en Nicole Kim Esther Joost Sint-Annaland, 7 juli 2001 Bedroefd geven wij u kennis dat onze gelief de broer, zwager en oom is overleden. Sint-Maartensdijk: J. H. van Dijke E. C. van Dijke-Rijstenbil Rotterdam Overschie: H. van Dijke M. van Dijke-van Gilst en kinderen 7 juli 2001 Na een langdurige ziekte, is zacht en kalm uit onze familiekring weggenomen, onze ge liefde zwager en oom echtgenoot van Jacomina Goedegebuure in de leeftijd van 80 jaar. Sint-Annaland: D. de Bruine- Goedegebuure A. D. Goedegebuure J. Scherpenisse- Goedegebuure H. Goedegebuure- van Dijke J. Kaashoek-Goedegebuure Neven en nichten Sint-Annaland, 7 juli 2001 Na een jarenlange vriendschap is uit ons midden weggenomen Wij wensen Mina en de kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Nellie en Cor van 't Hof Coby en Jap den Engelsman Sint-Annaland, juli 2001 De wedstrijd is afgelopen Een wedstrijd, die hij niet meer winnen kon Veel sneller dan wij ooit konden denken, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 85 jaar. Helmond: P. W. L. Kloet N. Kloet-Ruijsbroek Sander en Lisa Kloet Jeroen Kloet en Anne-Mieke Zeegers Frederiksoord: M. J. Kloet Spijkenisse: B. A. Kloet P. Kloet-van Dijke Menno Carlijn Tholen, 7 juli 2001 Correspondentieadres Beethovenlaan 25 5707 PT Helmond Op woensdag 11 juli heeft de crematie plaatsgevonden. Altijd stond hij voor ons klaar. Recent hoor de dat hij ernstig ziek was. Gelukkig heeft hij niet hoeven te lijden. Rust zacht lieve zwager. Je schoonzusters Juli 2001 Heden behaagde het de Heere tot Zich te ne men mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Cornells van der Jagt in de leeftijd van 88 jaar. 'Sterke de Heere ons in dit verlies Tholen: C. van der Jagt Scherpenisse: P. M. Noom-van der Jagt J. L. Noom Ouwerkerk: K. A. van der Jagt A. E. van der Jagt- Zwijnenburg klein- en achterkleinkinderen 4691 BW Tholen, 9 juli 2001 Molenvlietsestraat 52 Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 13 juli 2001 om 13.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hoogaarsstraat 2 te Tholen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Tholen. Voorafgaande aan de rouwdienst bent u in de gelegenheid afscheid te nemen in de zaal van bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde kerk. Het behaagde de Heere tot onze droefheid onverwacht, uit ons midden weg te nemen onze geliefde groot- en overgrootmoeder Scherpenisse: Anja en Kees v. Oeveren- Noom Maarten, Jan, Eduard, Elzeline, Corné Pieja en Lies Elenbaas-Noom Jan, Elda, Marlise Johan en Ellie Noom-de Groen Jan, Jaccoline, Joselien Connie en Gert-Jan Quaak- Noom Gerard, Julian Scherpenisse, 9 juli 2001 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvan gen, tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Uw medeleven was voor ons een grote steun. E. Wesdorp-de Masier J. P. Wesdorp M. A. Maas en kleinkinderen Anna Jacobapolder, juli 2001 Langeweg 31 Hierbij willen wij ie dereen hartelijk bedan ken voor de vele kaar ten, bloemen en geld die we mochten ont vangen bij ons huwe lijk. Andel, juli 2001 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, cadeaus en andere at tenties die wij kregen bij ons 25-jarig huwe lijksfeest. Tholen, juli 2001 t "Sla de ogen naar het gebergte heen Psalm 121:1 Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat de Heere zacht en kalm van onze zijde heeft weggenomen onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Marinus Bijl in de leeftijd van 88 jaar. Putte: Piet en Jo Rien en Fiona, Roel, Tom, Jolien Marina en Ad, Dorith Peter Tholen: Jan en Nel Sint-Maartensdijk: Marijn en Joke Ramon en Renée Chantal Wij danken in het bijzonder het verplegend personeel van verpleeghuis 'Ten Anker' voor de zeer liefdevolle verzorging. Tholen, 8 juli 2001 Correspondentieadres P. C. Bijl, Europalaan 22, 4645 HS Putte. De rouwdienst zal worden gehouden heden, donderdag 12 juli om 13.15 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Pr. Bernhard- straat 2 te Tholen, aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis aldaar plaatsvinden. Zij die de rouwdienst willen bijwonen, wor den verzocht om 13.10 uur in de aula aanwe zig te zijn. Voor aanvang van de rouwdienst is er in de aula gelegenheid tot afscheid nemen, na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren. Na een niet te overwinnen ziekte is zacht en kalm overleden onze zuster en schoonzuster Scheveningen: A. Nelisse N. S Nelisse-Kegge 8 juli 2001 Met droefheid geven wij u kennis dat uit on ze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Marinus Bijl op de leeftijd van 88 jaar. N. Kegge-Bijl N. Bijl-Vermaas J. Schot-Bijl C. J. Schot neven en nichten Tholen, 8 juli 2001 Wij namen kennis van het overlijden van on ze deelneemster Dankbaar gedenken wij het werk dat ze voor de welfare heeft gedaan. Bestuur en medewerkers Welfare afd. Tholen Tholen, 8 juli 2001 Voor de vele blijken van belangstelling bij onze 60-jarige echtver eniging, in de vorm van de vele kaarten, ca deaus en bloemen zeg gen wij u allen namens onze kinderen, klein en achterkleinkinderen nogmaals onze hartelij ke dank. Prins Clauslaan 2 juli 2001 Voor alle kaarten, bloe men, fruitmanden, geld en andere attenties die ik mocht ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst zeg ik u namens mijn man en kinderen hartelijk dank. In het bijzonder de bu ren voor hun spontaan geboden hulp. Sint-Philipsland, juli 2001 Hierbij wil ik iedereen hartelijk bedanken voor al het medeleven in welke vorm dan ook tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst. Het heeft mij, maar ook Frans en de kinderen goed gedaan. Stavenisse, juli 2001 Daar het voor ons on mogelijk is een ieder persoonlijk te bedan ken voor de belangstel ling, in de vorm van kaarten en andere at tenties, na de geboorte van onze dochter Arie- ke, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Oud-Vossemeer, juli 2001 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken, mede namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, voor de belangstelling en de vele kaarten en cadeaus op onze 55-ja- rige trouwdag. 4691 HN Tholen, juli 2001 Machteld v. Gelrestraat 55 Hierbij willen wij en onze kinderen u harte lijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, geld en andere attenties die wij mochten ont vangen voor ons 25-ja- rig huwelijk. Sint-Annaland juli 2001 Tuinstraat 14 Op vrijdag D.V. 20 juli a.s. zijn onze lieve ouders en grootouders Willem en Koos Gebraad- Jasperse 40 jaar geleden in het huwelijk getreden. Dit feestelijk gebeuren hopen wij op vrijdag D.V. 3 augustus a.s. te vieren. U kunt hen feliciteren vanaf 20.00 uur in het restaurant '"t Veerhuis", Rijksweg 5 te Anna- Jacobapolder. Lian en Polle Lotte 4695 EX Sint-Maartensdijk Zonnebloemstraat 2

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 4