Personeel rh JÏXL Personeel gevraagd Licht voor de toekomst PHILIPS mant vandriQj SCHILDER 1 NOOM 1 m m MATROOS op de Go-56 [e/i mh Hums better eeft een verrassing u.... VAKBEKWAME SCHILDERS Schilder Noom Technisch-administratief medewerker m/v 25 MECHANISCH OPERATORS SCHOONMAAKHULP TECHNISCH-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER ma :hap Zeeuwse Eilanden IMJBINDIRONMBR INSTRUCTRICE 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 juni 2001 Behang- glas- en schilderwerk Schilder Noom is een bedrijf dat zich sinds 1902 bezig houdt met schilderwerkalsmede behang- en glaswerk in hoofdzakelijk de particuliere markt. Wij zoeken bij voorkeur dient u te beschikken over: - een zelfstandige werkhouding - eventueel leidinggevend - vakkennis - klantgerichte instelling - rijbewijs B Wij bieden u een goed salaris en een afwisselende baan in een prettige werkomgeving met een flexibele opname van vrije tijd. Heeft u belangstelling, bel of schrijf ons dan binnen 14 dagen. Kerkstraat 24 4694 BX Scherpenisse Tel. 0166-663804 ^•SVS- Jjf! flP Wk Gevraagd tel.0187-49 20 24 (3- en 5-ploegendienst) Tandartspraktijk P. Vos FITNESS- CENTRUM Wij zijn op zoek naar een voor het geven van groepslessen bij on ze sportschool (bijv. aerobic, callanetics, steps etc.) Is dit iets voor jou? Bel dan voor meer informatie naar Island Power, tel. 0166-662070 li SCHILDER GLASZETTER BEHANGER ERKEND SCHILDERS- EN AFWERKINGSBEDRIJF A opleiding* V •r->i centrum ï3 ntro I I De afdeling Beheer Onderhoud Oppervlaktewater houdt zich voor namelijk bezig met het verzorgen van het beheer en onderhoud van het waterlopenstelsel en van de technische en lokale aspecten van het vergunnings- en onthefflngsbeleld. De daartoe behorende producten be treffen onder meer het aanleggen en verbeteren van waterlopen en kunstwer ken, het saneren (baggeren) van ver ontreinigde waterbodems, het uitvoeren van peilbeheer en pellreglstratle, het uitvoeren van Inspecties naar de onder- houdstoestand van de waterlopen, het uitoefenen van toezicht en handhaving, het verlenen van ontheffingen op grond van de Keur waterbeheer, het behande len van klachten en verzoeken van In gelanden en andere belanghebbenden. Tevens ligt de verantwoordelijkheid voor het beheer en de bediening van water- beheersingswerken bl) deze afdeling. BI) de afdeling Beheer Onderhoud Oppervlaktewater werken 29 mede werkers onder leiding van een af delingshoofd. De vacature technisch- adminlstratlef medewerker betreft het district Schouwen-Dulveland/Tholen. De medewerker zal ook Ingezet worden in het district Zuid-Beveland. Functieinformatie - afhandelen/redigeren van ontheffingen; - afhandelen klachten/schades; - afhandelen handhavingszaken (administratieve deel); - opzetten inventarisaties/registraties; voor 37 uur per week bij de afdeling Beheer Onderhoud Oppervlaktewater, district Schouwen-Duiveland/Tholen vac.nr. 01/15 Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris-directeur. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en differentiatie in de beloning. - becommentariëren bestemmings plannen; - bijhouden financieel systeem/budget bewaking; - archivering. Functie-eisen - MBO-opleidings c.q. werk- en denkni veau. Bij voorkeur een MBO-opleiding in de technische richting, maar MEAO met civiel/cultuurtechnische affiniteit is ook mogelijk; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; - ervaring met rapporteren; - affiniteit met waterbeheer; - rijbewijs B; - kennis van Word en Excel; - woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van water schap Zeeuwse Eilanden. De technisch-administratief medewerker heeft als standplaats het districtskantoor in Zierikzee. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 5099,00 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Informatie Informatie over de functie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Beheer 8. Onder houd Oppervlaktewater, de heer Schipper (telefoon 0113-241263). Algemeen Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 38 c.q. 36 uur per week werkzaam te zijn. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het pensioenreglement van de stichting ABP en de collectieve regeling van de Interprovinciale Ziekte kostenregeling (IZR) zijn van toepassing. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waar dering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Ook kan een medewerker (op termijn) in aan merking komen voor een prestatietoelage wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 2 juli 2001 richten aan: de secretaris directeur van waterschap Zeeuwse Eilanden, afdeling Personeel S. Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: p&-o@wze.nl (briefen c.v. s.v.p. als bijlage in Word). Vermeld s.v.p. het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de briefen de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbeleid ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt niet gehonoreerd. mmm*. rifia met geldige keuringspapieren en diploma's. Onder goede maatschapsvoorwaarden. Philips Lighting maakt lampen, armaturen en verlichtingseiektronica voor cal van toepassingen op het gebied van binnen- en buitenverlichting. De vestiging in Roosendaal is het wereldwijde kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampen-productie en verantwoordelijk voor de productie van lampen, het ontwikkelen van nieuwe producten en processen, en het ontwikkelen en bouwen van machines voor de fabricage van TL- en spaarlampen. Daarnaast beschikt Philips Roosendaal over het Internationaal Distributie Centrum (IDC) voor de logistieke afhandeling van onze productstroom over de gehele wereld. Philips Lighting Roosendaal realiseert op dit moment de meest energiezuinige en compacteTL-fluorescentieJamp, het 'TL-5 project Dit behelst een belangrijke productieuitbreiding in Roosendaal en een investering van vele tientallen miljoenen guldens. Om dit uitdagende project en de vele andere activiteiten in onze organisatie te realiseren, zoeken wij collega's die met ons het 'licht van de toekomst' willen bepalen. Voor de Productie Units CFL-ni (spaarlampen), Glas en TL zijn we op zoek naar Belangrijkste functiekenmerken Als Mechanisch Operator ga je werken binnen een zelfsturend team. Zo'n team is verantwoorde lijk voor het hele proces van het produceren van lampen of glasbuizen. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het neerzetten van een goed resultaat door optimaal teamwerk. Je bewaakt het proces, doet onderhoud, lost problemen op en denkt mee over verbeteringen. Samen met je team ben je ook verantwoordelijk voor organisatorische taken zoals planningen en ziekteverzuim. Je gaat in 3 of 5-ploegendienst werken bij een toonaangevend bedrijf dat voorop loopt in de toepassing van nieuwe technologie en procesbeheersing. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je allemaal kunt en om je verder te ontwikkelen. Door gebruik te maken van de vele opleidingsmogelijkheden kun je verder doorgroeien binnen ons bedrijf. Kennis en ervaring Je hebt kennis en/of ervaring op MTS of VBO niveau inclusief VAPRO A diploma of je bent bereid dit te halen. Een teamspeler, een verantwoordelijke instelling, gevoel voor techniek, goed kunnen samenwerken en problemen kunnen oplossen zijn belangrijker dan werkervaring. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en probeert zijn werk steeds beter te doen. Interesse? Bel voor meer informatie Berry Rops van de Productie Unit TL (0165-577711), Bert Smet van de Productie Unit Glas (0165-577546) of Hans Zondag van de Productie Unit CFL-ni (0165-577900). Je kunt ook solliciteren als je schoolverlater bent. Om te solliciteren stuurt u een korte brief met CV naar: Philips Lighting BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal (Nederland). E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com. vraagt per 2 juli a.s. Betrouwbare voor 10 uur per week. Werktijden: maandag t/m vrijdag vanaf 18.00 uur. Voor inlichtingen: Tandarts P. Vos 0166-602699. S.v.p. bellen vanaf 25 juni a.s. tf Nijverheidsweg 19 4695 RC Sint-Maartensdijk stichting De stichting "Beter Wonen" is een bedrijf in beweging dat 2600 woningen in bezit heeft in de gemeente Tholen. Als grootste woningaanbieder in de gemeente Tholen houden wij ons niet alleen bezig met verhuur en verkoop van woningen maar ook met herstructurering van wijken, wonen en zorg en de ontwikkeling van nieuwe producten en diensten. Uitgangspunt daarbij is steeds dat de klant centraal staat. De woningstichting heeft momenteel 23 medewerkers in dienst die werkzaam zijn binnen twee afdelingen, te weten: frontoffice en backoffice. Op het werkterrein van de backoffice hebben wij een samenwer kingsverband met de woningstichting Halsteren. Binnen de afdeling frontoffice komt de functie vacant van: voor 20-24 uur per week (parttime) Functie-informatie: - aanname en verwerking van reparatieverzoeken; - onderhouden van contacten met klanten met betrekking tot het uit te voeren onderhoud aan de woning; - leiding geven aan onderhoudsmedewerkers/assistent opzichters; - zorg dragen voor opdrachtverstrekking aan derden; - toezicht en controle op uitgevoerde werken; - administratieve ondersteuningswerkzaamheden; - afwikkelen van woningmutaties; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - middelbaar administratief/technisch niveau verkregen door opleiding en/ot ervaring; - affiniteit met automatisering; - uitstekende sociale vaardigheden, klantvriendelijke instelling, stevige persoonlijkheid; - bereidheid tot het volgen van opleidingen/cursussen. Arbeidsvoorwaarden - salariëring vindt plaats overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor woningcorporaties; - variabele werktijden; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie/informatie: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curricu lum vitae, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de directeur van de Stichting "Beter Wonen", Haven 9, 4695 CN Sint-Maartensdijk. Inlichtingen over deze vacature worden verstrekt door de heer J.C. Droogendijk, hoofd van de afdeling frontoffice, telefoon 0166-668000. ifpT want vanaf heden gaat onze 00R3AARS0PRUIMING van start maar liefst 'stuums en colberts hebben we rijsdl Op de niet afgeprijsde rok zwart) krijgt u 100,00 'ie zich mooi voordelig wit kleden, komen kijken en... profiteren! lijlvot klassiek of juist onze jonge lijn? Den Engelsman Van Driet angen, beide onder één dak. Tot ziens in Sint Annaland Voorstraat 15, 469? EH Sint-An Tel/Fax (0166) 65 woensdagmiddag ges!

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 8