w Giro 55055 een commerciële MB O 'er voor de bancaire dienst verlening van morgen. DAMES HERENMODE 50 40 30 20 Si 1 maand gratis Bel nu: 0166-657007 SUNTEAM Intel' PRO Aktie LESBEST Aktie met astma of COPD Medewerker Ouickservice Al Ie Jacks Alle Truien-Pullovers lange mouw Alle Lange pantalons OU korting korting korting Alle Overige korting Computers Netwerken Software Webdesign Assistent afdelingshoofd Beheer Onderhoud m/v Personeel gevraagd Astma Fonds Appelmarkt 1 -Zierikzee 0&b Waterschap Zeeuwse Eilanden Geef je ambitie toekomst Rabobank Tholen Leen Piistenbil Telefoon 0111-412347 DE THOOLSE COURANT Wordt abonnee op de eendrachtbode en u krijgt de krant Wireless LAN Network Connections 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 juni 2001 mm Uw rijlessen voor 60,00 per maand. Ook in 14 dagen mogelijk. Bel voor info: 06-53899972 M/V teüsal MATRIX "Speciale dames koopjes-hoek alles 49,- uitzoeken maar. (Tegenover de Hema) P.s. De koffie staat klaar! s\ AUTOMATISERING intel premier Oostdijk 51 3261 KC Oud-Beijerland Telefoon 0186-62 00 97 Fax 0186-61 55 03 computer@sunteam.nl www.sunteam.nl Bloemenlaan 87 4695 HA Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-66 11 31 Fax 0166-66 11 46 netwerk@sunteam.nl www.sunteam.nl Ontwerp lozingsvergunning diverse hoogspanningsstations HI.V. Delta Nutsbedrijven I De afdeling Beheer Onderhoud van de sector Waterkeringen heeft als doel stelling het op gedecentraliseerde wijze verzorgen van onderhoudswerkzaam heden en de technische en lokale as pecten van het vergunnings- en onthef- fingsbeleid alsmede dijkbewaking. Bij de afdeling werken 22 medewerkers, onder leiding van een afdelingshoofd. Functieinformatie De assistent van het afdelingshoofd heeft o.m. de volgende taken: Beheer 8. Onderhoud: - assisteren en adviseren van het afdelings hoofd; - opstellen en uitwerken van beleidsnoti ties, meerjarenplannen en het afdelings plan; - beheren van het beheersregister (ind. aanleveren en bewaken van mutaties en actuele gegevens); - opstellen, uitwerken en bijhouden van een plan voor periodieke inspecties; - coördineren van districtoverschrijdende werken; - beheren van de draaiboeken dijkbewa king en strandingen (ind. oefeningen); - coördinatie van, helpen bij en controle op de vergunningsvoorwaarden; - beoordelen van R.O.-plannen; - opzetten van een overzicht van de voor de afdeling van belang zijnde (externe) rapporten; - opzetten en coördineren van het aange scherpte grasbeheer; - in voorkomende gevallen verdergaande ondersteuning bieden voor de vergun ningverlening etc. in het betreffende district. Applicatiebeheer Intwis Waterkeringen: - opstellen en beheren van het overzicht voor 37 uur per week bij de afdeling Beheer Onderhoud sector Waterkeringen De vacature is in aanvang tijdelijk maar kan, bij gebleken geschiktheid, resulteren in een vast dienstverband vac.nr. 01/23 Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris-directeur. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en differentiatie in de beloning. van programmatuur binnen de sector die een relatie heeft met Intwis water keringen en de basisregistratie; - verzamelen en verwerken van gege vens inzake informatieplannen en BIS- rapportage; - deelname aan de betreffende (in- en externe) gebruikersoverleggen; - applicatie- en versiebeheer van Intwis Waterkeringen. De assistent van het afdelingshoofd is de schakel tussen de afdelingen Beheer 8. Onderhoud en Planvorming binnen de sector Waterkeringen en is tevens de schakel tussen de districtshoofden en -op zichters en de afdeling Informatievoor ziening en Automatisering. Functie-eisen - HBO opleidings- c.q. werk- en denkni veau, bij voorkeur in de civiel technische richting; - kunnen werken met Word, Excel, Decade en Intwis of bereid zijn hiervoor de benodigde cursussen te volgen; - flexibel zijn en zelfstandig kunnen werken; - de assistent van het afdelingshoofd heeft als standplaats het hoofdkantoor in Goes; - woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 6.522,00 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Informatie Informatie over de functie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Beheer 8. Onderhoud sector Waterkeringen, ing. B. van Liere (telefoon 0113-241257). Algemeen Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week werkzaam te zijn. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het pensioenreglement van de stichting ABP en de collectieve regeling van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) zijn van toe passing. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belonings beleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waar dering voor het werk (onder meer) tot uit drukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Ook kan een medewerker (op termijn) in aan merking komen voor een prestatietoelage wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 27 juni 2001 richten aan: de secretaris directeur van waterschap Zeeuwse Eilanden, afdeling Personeel 8. Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: p8.o@wze.nl (briefen c.v. s.v.p. als bijlage in Word). Vermeld s.v.p. het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbeleid vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt niet gehonoreerd. Bi' Een goede relatie begint met een goed persoonlijk contact. Vanuit die gedachte staat Rabobank Tholen dichtbij de klant. Waarbij we streven naar een persoonlijk en deskundig advies. In ons werkgebied, de plaatsen Sint-Maartensdijk, Tholen, Stavenisse, Scherpenisse, Oud-Vossemeer en Sint-Philipsland, hebben we zodoende een vooraanstaande positie op de particuliere en zakelijke markt verworven. De commerciële MBO'er die we zoeken gaat onze dienstverlening aan particulieren verder helpen uitbouwen. Als medewerker Quickservice bepaal je voor een flink deel het beeld dat particuliere klanten van ons hebben. Je geeft ondersteuning aan de balie, onder meer bij klantenbediening. Bovendien ben je voor klanten het eerste aanspreekpunt. Wat betekent dat jij vaak degene bent die adviseurs, gevraagd of ongevraagd, op commerciële kansen wijst. Interessant werk dus, voor een echte teamplayer die het bankwezen goed wil leren kennen. Je hebt een MBO-opleiding in de commerciële richting en wilt een fulltime baan met mogelijkheid tot verdere opleiding. Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met de heer M. J. Hoek, commercieel manager Cliëntenadvies, telefoon (0166) 60 92 00. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen richten aan Rabobank Tholen, ter attentie van de heer G. J. Harmsen, algemeen directeur, Postbus 52, 4695 ZH SINT-MAARTENSDIJK re<5>\oVa,p1Per Molenstraat 31 4698 BA Oud-Vossemeer Tel. 0166-672563 www.rijstenbil.nl Bij een volgespaarde kaart ontvangt u voor (25= professionele Matrix ttiuisproducten. P ft O V 1 D R 1 U kunt verbonden zijn zonder gebonden te zijn. Een LAN netwerk opzetten en/of uitbreiden zonder kostbare bedrading is nu mogelijk met Intel® PRO/Wireless 2011 LAN adapters en LAN-Access Points. Netwerken die net zo mobiel zijn als de mensen die ze gebruiken. Op 23 april 2001 ontvingen wij van N.V. Delta Nutsbedrijven een verzoek om een vergunning op grond van de Wet veront reiniging oppervlaktewateren. Het verzoek betreft het lozen van afvalwater afkomstig van schakel- en transformatorstations op diverse locaties binnen het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden op opper vlaktewater en gemeentelijke riolering. Wij zijn van plan de gevraagde vergunning onder het stellen van voorschriften te verlenen. Ter inzage De aanvraag, het ontwerpbesluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 21 juni 2001 tot en met 19 juli 2001 ter inzage: - bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel, 0113-24141 1) buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Met uitzondering van de avonduren kan op verzoek een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen: op de secretarieën van de gemeenten Schouwen-Duiveland, Tholen, Reimerswaal, Kapelle, Goes, Borsele, Middelburg en Vlissingen tijdens de gebruikelijke openingstijden. Na de genoemde periode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Vergunningen Wvo van het waterschap, elke werkdag van 9,00 tot 12.00 uur, totdat de termijn is verstreken waarbinnen tegen het besluit beroep kan worden ingesteld. Bedenkingen Vanaf 21 juni 2001 tot en met 19 juli 2001 kan iedereen schriftelijk bedenkingen in brengen tegen het ontwerpbesluit. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114, 4460 AC Goes. Degene die schriftelijk beden kingen inbrengt, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Gedurende deze periode is het ook mogelijk met ons van gedachten te wisselen over het ontwerpbesluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefonisch een afspraak worden gemaakt (0113-241411 Goes, 20 juni 2001 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. J.A. de Visser, secretaris-directeur

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 10