J Erebogen voor jeugdleider SPS Plaatse Laban HOLLANDSE NIEUWE 8 cent korting AUTOSCHADE 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Woensdag 23 mei 2001 Brandje Ten Anker Bankstel Kuipersdreef Riolering Molenhoek HEUGA TEGELTAPIJT Caravan vernield Van Vossen wint puzzelrit Vrouw rijdt in sloot Hond aangereden Grootste vis Vroegop Particulier ziekenvervoer voor alle verzekeringen tele-taxi Taxi De Jonge Tel. 0166-612435 Poortvliet M. Noordijke winnaar Berging vernield Itiinbeelden gestolen VERF NODIG? Poule D biljartwinnaar Open ochtend ZE ZIJN ER WEER VANAF 30 MEI C0ióópeciali^t Onbetwist uw vis- en I mosselspecialist! Twaalf procent te snel Vernieling ruiten Smash in het zilver Op schoolreis ƒ1939,46 voor peuters Biotechnologie onder loep Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Stavenisse Stavenisse in het vizier Van Iwaarden kampioen Naar Land van Ooit Vijf kilo vis Aanplant scholen Tien nieuwe lichtmasten Dagje uit Noad sluit seizoen af Texacostation P. Dekker Zn St. Annaland Bodemvervuiling Maandagmorgen om zes minuten voor acht ontstond er brand op de eerste verdieping van Ten Anker toen een isolatiekan op een warmhoud- plaatje was gezet. De rookmelders werkten prima, want personeel van het zorgcentrum kwam in actie. Twee zusters bedwongen het brandje met natte doeken. De gealarmeerde brandweer zorgde ervoor dat de eer ste verdieping werd geventileerd, want er was behoorlijk wat stank en rook. De twee zusters en de bewoon ster gingen ter controle nog naar de huisarts. In de nacht van zaterdag op zondag rukte de brandweer omstreeks kwart voor drie uit voor een brandje op een binnenplaats aan de Kuipersdreef. Daar was brand ontstaan in één van de daar aanwezige twee containers en ook een bankstel dat erbij stond had vlam gevat. Er stonden nog diverse jongelui bij, zodat het vermoeden be staat dat het vuur aangestoken was. Met een straal hoge druk bedwong de brandweer het vuur, waarna de omge ving nog preventief nat gemaakt werd om vervolgbrandjes te voorkomen. De gemeente gaat de problemen met de riolering in het eerste deel van het bestemmingsplan Molenhoek aan pakken nu de overname door de ge meente van Flipse Partners rond is. In Rosmolen, Windmolen en Water molen moeten op zeven plaatsen aan passingen en reparaties aan het stelsel worden uitgevoerd. Ook worden weg gedeelten opnieuw bestraat in ver band met de slechte ligging van het wegdek. De kosten van de reparaties aan de riolering en het herbestraten komen op 107.000 gulden en kunnen betaald worden uit het bestemmings plan Molenhoek. De aannemingsbe drijven Gebr. Moerland b.v. uit Sint- Annaland was met 94 mille de laagste van drie inschrijvers bij de aanbeste ding van dit karwei. De commissie gemeentelijke ontwikkeling praat erover op woensdag 30 mei. G. Polderman Projectinrichting B.V, Tholen Tel. 0166-603589 Div. partijen vanaf 12,- per m2 Advertentie I.M. Vandalen hebben in de nacht van vrij dag op zaterdag de splinternieuwe ca ravan van een inwoner van de Brug straat vernield. Het voertuig stond geparkeerd op een oprit aan de ach terzijde van het huis. De caravan is van die oprit geduwd en via een lan taarnpaal met de dissel tot stilstand gekomen tegen de gevel van een wo ning in de Visstraat. De bewoners bel den de eigenaren op. Deze waar schuwden de politie. De vandalen konden gemakkelijk bij de caravan komen, omdat een deel van het afslui tende hek van de oprit kapot was. De schade aan de caravan is aanzienlijk. H. van Vossen werd met nul strafpun- ten winnaar van de oriëntatie-puzzei- rit van de motor- en automobielclub Tholen in de polder van Scherpenisse. Deze was uitgezet door dhr. Droogers uit Oud-Vossemeer. De verdere uit slag klasse A: 2. N. de Kok 31 straf- punten; 3. J. Hage jr. 90 p; 4. A.J. Ha- ge 99 p; 5. J. Hage 164 p. Klasse B: 1 J. van Dijke 121 strafpnt; 2. O. Hoe- demaker 205 p; 3. F. Simons 208 p; 4. G. Fase 238 p; 5. E. Adriaansen 264 p. Na afloop werd bingo gespeeld, waar diverse prijzen mee te winnen waren. De volgende rit is 30 juni. Een 30-jarige automobiliste is zater dagmiddag rond half zes met haar au to in een sloot beland. De vrouw reed over de Bartelmeetweg toen zij de controle over haar auto verloor en rechts de weg afreed. Ze kwam ver volgens tot stilstand in een sloot. De vrouw, en de twee kinderen die bij haar in de auto zaten, waren onge deerd. De auto is weggesleept. Een hond is zaterdagmiddag om streeks vier uur op een tragische ma nier om het leven gekomen. Het dier werd op de Oesterdam aangereden door een 41-jarige bestuurder van een personenauto. Deze reed in de rich ting van Reimerswaal. Net na de Bergsediepsluis stak de hond ineens de weg over. Een aanrijding kon niet meer voorkomen worden en het dier overleed. De auto is aan de voorkant beschadigd. J. Vroegop sloeg zondag de grootste vis (43 cm) aan de haak tijdens de derde competitiewedstrijd van hen gelsportvereniging De Pieterman. Eerste werd H. Hachmer met 458 punten. De verdere uitslag: 2. A. Broe ren 362 p; 3. A. de Graaf 318 p; 4. A. Spapen 300 p; 5. L. Berrevoets 293 p; 6. W. Bevers 292 p; 7. C. Wolvekamp 282 p; 8. E. v.d. Rijsen 245 p; 9. S. Schot 238 p; 10. J. de Crom 206 p. OOST ER SC HE IDE REGIO Advertentie I.M. Mevr. M. Noordijke won de klaver- jaswedstrijd voor de Jan Jansen-trofee met 4850 punten. Tijdens de klaver- jasavond van club stad Tholen werd mevr. M. Opree tweede met 4560 punten. 3. A. Volwerk 4538 p; 4. mevr. M. Verkerke 4433 p; 5. C. Hage 4427 p. De volgende wedstrijd is don derdagavond 31 mei. Vandalen hebben tussen vrijdagmid dag half zes en maandagochtend acht uur een materiaalberging van een school vernield. De kunststof mit van de berging is met harde voorwerpen bewerkt en het slot werd beschadigd. Uit de voortuin van een woning aan de Burg. Versluijsstraat is tussen za terdagavond en zondagmiddag een tuinbeeld van een hond gestolen. Uit een andere tuin in dezelfde straat ver dween eveneens een beeld. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie LM. Poule D is de winnaar geworden van het biljarttoernooi Hof van Holland- De Treffers. C. Burgers, J. van Gorsel en W. Dorst behaalden 125,36 punten en scoorden daarmee het hoogste aan tal punten. Op de tweede plaats volg de poule A met 122,52 punten. Poule C eindigde als derde met 177,77 pun ten en poule B was vierde met 101,51 punten. Th. de Reus speelde de kort ste partij met 17 beurten. De hoogste serie van 26 caramboles en het hoog ste gemiddelde van 3,65 waren even eens voor hem. Uitslagen van de laat ste speelronde: M. Punt-H. van Daalen 7,91-12; R. Plompen-D. van Driel 12-7,44; J. van Daalen-L. van Wezel 12-7,08; J. Hommel-Th. de Reus 5,15-12; W. Dorst-J. Etienne 3,63-12; P. de Leeuw-M. Goedege- buure 12-7,61; C. Burgers-P. Vroegop 12-5,28; J. van Gorsel-N. Rooijakkers 12-7,84. Peuterspeelzaal De Pluus houdt 9 juni een open ochtend. Iedereen is wel- vers van 't mes, prima kwaliteit natuurlijk bij: ^atanda <iBol Eendrachtsweg 15, 4691 EK Tholen, tel. 0166-605074 Advertentie I.M. kom tussen tien en elf uur, om een kijkje te nemen en informatie in te winnen. Terwijl de peuters spelen, is er voor de ouders een kopje koffie. De speelzaal staat open voor peuters in de leeftijd van twee tot vier jaar. Kin deren kunnen vanaf anderhalf jaar in geschreven worden. Vierentwintig bestuurders werden zondagmiddag bekeurd tijdens een snelheidscontrole op de Krabben- kreekweg. Zij overtraden de snel heidslimiet van 100 km/u. Tussen half drie en vier uur passeerden in totaal 200 voertuigen, zodat liefst twaalf procent te hard reed. Sint-Anrialand In de nacht van zaterdag op zondag is een winkelruit van bloemenhandel C.J. Moerland in de Voorstraat stuk gemaakt. In de etalage van de winkel zit dubbel glas en de grote buitenruit bleek kapot te zijn. Een week eerder werden bij de hoofdingang van de N.H. kerk dertig glas-in-lood raampjes kapot gegooid. De stenen lagen binnen. Van de da ders ontbreekt verder elk spoor. D.V. maandag 28 mei wordt er voor de zending oud papier opge haald. Advertentie I.M. Tafeltennisvereniging Smash bestaat 20 augustus exact 25 jaar. De officië le viering van het zilveren jubileum staat gepland op 25 augustus. Bin nenkort maakt de feestcommissie het programma bekend. Als 'opwarmer tje' is er vrijdag en zaterdag een kampeerweekend in België. Vijftig deelnemers vertrekken vanaf de Wel- levaete naar een camping in Heren tals. Zaterdagavond acht uur hoopt men weer thuis te zijn. De twee da gen staan in het teken van sport, spel en ontspanning. Op 5 en 12 juni zijn er de jaarlijkse diploma-avonden in de sportzaal. De deelnemende jeugd van Smash maakt dan kans op een tafeltennisdiploma. De groepen drie tot en met acht van de School met de Bijbel gingen vrij dag op schoolreis. Tussen acht uur en half negen vertrokken drie bussen naar verschillende bestemmingen. De leerlingen van de groepen drie tot en met zes bezochten de Ontdekhoek in Rotterdam. Na een korte introductie gingen de kinderen zelf op onderzoek uit. Zij volgden verschillende arbeids processen, zoals dijken bouwen, fo to's ontwikkelen en een huis metse len. De groepen zeven en acht brachten een bezoek aan het militaire luchtvaartmuseum in Soesterberg. Tijdens de rondleidingen kwamen zij iets te weten over oude en moderne militaire vliegtuigen. De leerlingen werden opgeschrikt door een loos brandalarm, 's Middags ging de reis naar de speeltuinen Linnaeushof in Bennebroek, Plaswijck in Rotterdam en Vrouwenhof in Roosendaal. Aan het eind van de middag werden de leerlingen getrakteerd op friet, waar na ze weer huiswaarts keerden. De jaarlijkse fancyfair van peuter speelzaal Olleke Bolleke heeft een bedrag opgebracht van ƒ1939,46. Dit bedrag komt ten goede aan duurzaam speelgoed en andere materialen voor de peuters. De plattelandsvrouwen luisterden naar een lezing over biotechnologie. Spreekster mevr. R. Visser was te gast in de Gouden Leeuw om daar als dië- Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag ♦Malse bieflappen 500 gr. 9,90 ^Drumsticks vers of ♦gemarineerd 1 kg 7,90 ♦Kalkoenschnitzels 500 gr. 8,50 ♦Kalkoen-satévlees gemarineerd Rundvlees met randje 1 kg 13,- Vet spek 1 kg 6,50$ Spekblokjes 200 gram 1,30 J Slavinken 5 halen 4 BETALEN $500 gr. 8,- Barbecuepakketten vanaf 7,50 per persoon Leverkaas 150 gram f 1,95 Grillworst 150 gram f 1,95 Cornedbeef 150 gram f 2,25 NIEUW! zomer- of tomatensalade 100 gram f 1,75 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. tiste en boerin iets te vertellen over de manier waarop deze moderne techno logie het leven beïnvloedt. Zij maakte daarin onderscheid tussen voedsel, gezondheidszorg en geneeskunde. De volgende bijeenkomst is de agrari sche dag op 14 juni. Honderden foto's van en over Stave nisse en haar inwoners worden van 26 mei tot 2 juni geëxposeerd in dorps huis De Stove. De fototentoonstelling van stichting Actief Stavenisse wordt maandagmiddag om half twee geo pend door burgemeester Nuis. Ver schillende thema's staan centraal. Zo zijn er foto's te zien van de Ooster- schelde op en onder water, kleder drachten, landbouw, de molen, de ha ven, groepsfoto's, oude ansichten, oude voertuigen en schoolfoto's. A. van Iwaarden heeft de klaverjas- competitie gewonnen van De Pende laars. Hij had 536 punten meer dan de nummer twee. De marsenprijs ging, met 45 marsen, naar L. Kampman. Het eindklassement: 1P. van Iwaar den 103.147 p; 2. J. van Gorsel 102.611 p; 3. A. Koetsier 102.170 p; 4. R. van Putten 101.105 p; 5. J. van Splunter 100.912 p; 6. M. den Haan 100.526 p; 7. L. Kampman 99.129 p; 8. J. van der Werf 99.100 p; 9. P. Ba zen 99.024 p; 10. P. van Bloppoel 98.141 p; 11. J. van Zetten 97.975 p; 12. J. Guiljam 97.963 p; 13. A. Arts 96.420 p; 14. S. Polman 94.812 p; 15. M. van den Berg 94.553 p. De laatste ronde, een inhaalwedstrijd, werd vrijdag met 6015 punten ge wonnen door J. van Splunter. J. Guil jam werd tweede met 5177 punten. De derde plaats was weggelegd voor P. Bazen die 4952 punten scoorde. De verdere uitslag: 4. M. van den Berg 4686 p; 5. J. van der Werf 4569 p; 6. A. Arts 4540 p; 7. S. Polman 4359 p; 8. L. Kampman 4281 p; 9. J. van Gor sel 4252 p; 10. R. van Putten 4244 p; 11. P. van Iwaarden 4196 p; 12. A. Koetsier 4056 p; 13. M. den Haan 3737 p. De soosreis van de Anbo (Algemeen Ned. bond voor ouderen) naar Gel derland is goed verlopen. Ze vertrok ken onlangs met twee bussen richting attractiepark Het land van Ooit. Na aankomst werd er een kopje koffie met een streeklekkernij genuttigd. Na een rondrit door de omgeving kon men aanschuiven voor een Gelderse koffietafel. Het middagprogramma bestond uit een bezoek aan het Bevrij dingsmuseum, waar de ouderen geïn formeerd werden over de eindperiode van de Tweede Wereldoorlog. Zij be keken onder andere schuilkelders, ge vangeniscellen en legervoertuigen van de bevrijders uit die tijd. De dag werd afgesloten met een diner in La ge Zwaluwe. Rond de klok van tien uur arriveerde men weer op Thoolse bodem. De volgende reis is in sep tember. Geïnteresseerden kunnen zich nu al opgeven voor deze rondrit door Zeeland. Op 19 juni en 3 juli zijn er om twee uur bingomiddagen in Maartenshof. Na een zomerstop opent men het winterseizoen op 28 augustus eveneens met een bingo. Hengelsportvereniging de Zeebaars had zaterdag een slechte vangst tij dens de zesde bekerwedstrijd van dit seizoen. De 42 deelnemers sloegen aan de Annavosdijk in Sint-Annaland slechts 5292 gram vis aan de haak. Eerste werd J.C. Bijl met 895 punten. 2. N. de Graaf 500 p; 3. H. Hoebeke 490 p; 4. G. Boogaard en mevr. T. Deurloo-Bos 440 p; 6. J. Kodde 290 p; 7. J. Hage (eerste jeugd) en W. de Graaf 285 p; 9. D. Westdorp 280 p; 10. L. Poot en W. van As 270 p; 12. H. Dijke 265 p. Scherpenisst Voor het inzaaien van gras en het planten van bomen en struiken rond de nieuwe scholen en de peuterspeel zaal op het voormalige terrein van de gemeentewerkplaats is 134.500 gul den nodig. De gemeente zorgt voor gras langs de weg die langs de school loopt en het parkeerterrein. In de groenstroken worden linden en essen geplant. Het toegangspad vanuit de Laban Peurloostraat krijgt aan weers zijden bomen (sierkers), plus hagen (haagbeuk) die aansluiten op de ha gen langs de voorzijde van de scho len. Het terrein voor de Groen van Prin- stererschool wordt als speelveld inge richt voor beide scholen. Aan de ach terkant van de scholen worden knotwilgen aangeplant. Ook zullen er een vleugelnotenboom en een zwarte notenboom worden geplant. De aangrenzende particuliere tuinen worden afgeschermd met heesterbe planting, zoals krentenboom of kor noelje. De kosten passen binnen de totale ex ploitatie van het terrein. Die bedroeg 831.522 gulden. Na de uitgaven voor de groenvoorziening blijft nog 697.022 gulden over. De aanleg van het groen op het terrein van de scho len wordt door derden verzorgd. Voor Regelingen met elke verzekeringsmaatschappij Leenauto's luxe en bestel Bovag autobedrijf NIEMANTS VERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. de aanleg van het gemeentelijke groen zal bij drie aannemers prijs worden gevraagd. De commissie ge meentelijke ontwikkeling spreekt er woensdag over. Er komen tien extra lichtmasten langs de Paasdijkweg nu de grens van de bebouwde kom is verlegd. De kosten van de uitbreiding van de openbare verlichting bedragen 33.796 gulden. Delta Nutsbedrijven zal het karwei gaan uitvoeren, zo stellen b. en w. voor. De lantaarnpa len kunnen betaald worden uit de post die bestemd is voor het bedrij venterrein Poortvliet. Daarvoor was 73.883 gulden beschikbaar, nu stel len b. en w. voor daar 28.400 gulden van te gebruiken voor de uitbreiding van de lichtmasten. De commissie gemeentelijke ontwikkeling praat erover op woensdag 30 mei. De plattelandsvrouwen van de afde lingen Poortvliet en Scherpenisse genoten dinsdag van het jaarlijkse reisje. Dit keer ging de rit via de Oesterdam en Krabbendijke langs Yerseke, via Wemeldinge langs Kat- tendijke en het Goese en Veersemeer naar Grijpskerke op Walcheren waar de dames in het bezoekerscentrum van imkerij Poppendamme werden verwelkomd met koffie en gebak. In het bijenmuseum deed een imker verslag van de fascinerende wereld van de honingbijen en was te zien hoe de werksterbijen de larven ver zorgen. In een ander deel van de ex positieruimte werd een film ver toond over het Zeeuwse werkpaard. Ook bezochten de dames een krui dentuin, waarna zij aanschoven voor de lunch. Na gewinkeld te hebben in Middelburg, vertrokken de platte landsvrouwen via de Oosterschelde- kering naar Ouwerkerk, waar zij een bezoek brachten aan het water snoodmuseum. Men besloot de dag met een diner in De Gouden Leeuw in Scherpenisse. int-Philips, Voetbalvereniging Noad sluit mor gen het seizoen af met het traditione le verenigingstoemooi. Voor de C/D jeugd is er 's middags vanaf kwart over twee een onderling toernooi op een half veld. Het team van de D-pu- pillen onder leiding van mevr. I. Kie vit wordt na afloop van het toernooi om kwart over vier gehuldigd voor het behaalde kampioenschap. Om half vijf spelen de jeugdteams de fi nale voor de penaltybokaal. Speciaal voor deze gelegenheid mogen de acht jongste voetballers zich presen teren aan het publiek. De winnaars ontvangen de bokaal, de overige deelnemers een medaille.- Om vijf uur start het afsluitende verenigings toemooi. Het winnende team van vo rig jaar van de familie v.d. Velde draagt de naam Winners 2000. Om acht uur begint de finalepartij, waar na de dag afgesloten wordt met een op benzine en diesel gratis rocksen voor gratis cadeaus Advertentie I.M. Arjan Voshol en Sandra van de Bogerd worden door de pupillen van SPS opgewacht met erebogen bij de ingang van Haestinge in Sint- Maartensdijk. Met erebogen stonden ze vrijdag middag klaar voor de ingang van Haestinge in Sint-Maartensdijk, de spelers van de E2 van voetbal vereniging SPS. De bogen ver sierd in de clubkleuren rood-wit en de pupillen zelf natuurlijk ook in voetbaltenue voor hun leider Arjan Voshol die in het huwelijk trad met Sandra van de Bogerd, beiden uit Poortvliet. Na in het gemeentehuis in de echt te zijn verbonden en na de kerke lijke bevestiging in Rehoboth, ging het stel naar Haestinge voor het trouwfeest. De 25-jarige Vos hol is sinds vier jaar jeugdleider. Hij is zelf ook speler van het eer ste elftal van SPS, maar door een blessure kwam de rechtsback dit seizoen niet aan spelen toe. Voshol werkt in de productie bij carrosseriebedrijf Elenbaas in Poortvliet. Zijn echtgenote Sand ra (20) is administratief mede werkster bij Goedhart in Sint- Maartensdijk. Het stel gaat in Poortvliet wonen. 1 Hemelvaartsdag donderdag 24 mei en zondag 27 mei. THOLEN HERVORMDE GEMEENTE (kerkgebouw Ger. Gem), do 11 u ds. Den Ouden. 11 u. ds. Kieskamp, Leerdam. 19 u. ds. Hoek, Sint-Annaland. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. mevr. Roggeband, Tholen. GEREF. KERK do 10.15 u ds. Broere. 10 u. ds. Broere. 17 u. ds. Van de Veen, Rijswijk. CHR. GEREF. KERK do 9 u ds. Van der Zwan. 10 en 18.30 u. ds. De Boer, Zeewol- de. GEREF. GEM. do 9 u ds. De Jongste. 9 en 16.30 u. ds. De Jongste. CHRISTENGEMEENTE do 10 u evangelist Pieper. 10 u. dhr. Lukasse. 19 u. zangavond. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.45 u. ds. Peters. R.K.-KERK do 11 u woord, gebed, communie, za 19 u. woord, gebed, communie 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE do 10 u kand. Prins, Sint-Annaland. 10 u. ds. De Graaf, Waarde. 18.30 u. ds. Van der Ploeg, Rotter dam. GEREF. KERK do 10 u dhr. Glas, Hellevoetsluis. 10 u. ds. Knibbe, Sprang-Capelle. CHR. GEREF. KERK do 11 u ds. Van der Zwan. 10 en 18.30 u. ds. Tanis. 14.30 u. ds. De Boer. GEREF. GEM. IN NED. do 10 u leesdienst. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK do 11 u hemelvaartviering Lepelstr. za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord, gebed,communie. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE do 10 u ds. Van Harten, Ridderkerk. 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Voets, Arnemuiden. GEREF. GEM. do 9.30 u leesdienst. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. do 9.45 u leesdienst. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE do 10 u ds. Kommers. 10 u. ds. Kommers (H.D.). 18 u. ds. Hoek, H.I. Ambacht. OUD GEREF. GEM. do 9.30 u leesdienst. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u kand. Kaptein, Nieuw Lekkerland. do 14.30 u ds. Lohuis/ds. Van der Zwan, zendingsmiddag. 9.30 en 14.30 u. ds. Klootwijk, Al- blasserdam. HERV. GEM. REHOBOTH do 19 u ds. De Goei. 10 u. ds. Seinen, Vroomshoop. 19 u. dhr. Rouw, Axel. OUD GEREF. GEM. do 9.30 u leesdienst. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. di 29/5 19.30 u. ds. Heemskerk, Garderen. GEREF. GEM. IN NED. do 9.30 u leesdienst. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u ds. Lohuis. 9.30 en 14.30 u. ds. Van Rooijen, Houten. GEREF. GEM. do 9.30 u leesdienst. 9.30, 14 en 18.30 u. stud. Tuinier, H.I. Ambacht. wo 19.30 u. stud. Van Boven, Bent huizen. VRIJE HERVORMDE GEM. do 19.30 u ds. Van der Sleen. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE do 10 u ds. Hoek, Sint-Annaland. 10 (H.A.) en 18 u. ds. Den Ouden, Tholen. GEREF KERK do 9 u ds. Broere. 10 en 14.30 u. ds. Van der Veen, Rijswijk. GEREF. GEM. do 10 u leesdienst. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE do 9.30 u ds. Klein. 9.30 u. ds. Burger. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. wo 19.30 u student Brugge, Har dinxveld-Giessendam. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. do 9.30 u leesdienst. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK do 10 u ds. Schneider, De Lier. 10 u. nog niet bekend. disco in de kantine. Vanavond om half zeven spelen jong-Noad en Noad een afscheids- wedstrijd voor trainer C. Stoutjes- dijk, die volgend seizoen voetbalver eniging Flakkee onder zijn hoede neemt. Voor deze wedstrijd spelen ouders van de F1-pupillen tegen de F1 zelf. Onderzoek heeft uitgewezen dat de bodem tussen een garage (vroeger opslag van materialen) en de open bare weg aan de Zuiddijk 20 ernstig vervuild is. Uit het bodemonderzoek dat zes jaar geleden is uitgevoerd in opdracht van de gemeente Tholen blijkt dat de puinhoudende boven grond matig tot sterk verontreinigd is met pak's en lood. Hoewel de pro vincie de verontreiniging als 'ern stig' kwalificeert, is sanering niet ur gent. Uiterlijk in 2022 moet ze uitgevoerd zijn. HUISARTSEN Hemelvaartsdag 24, zaterdag 26 en zondag 27 mei Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Van de Weijer, Oud-Vossemeer, tel. 672400. do dr. Bakkerus, Tholen, tel. 602350. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Panis, Sint-Maartensdijk, tel. 662400. do dr. Veldman, Stavenisse, tel. 692400. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: za dr. De Groot, Nieuw-Vossemeer, tel. 502545. do en zo dr. Van Doesburg, tel. 572500. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Van der Spuij, Bergen op Zoom, tel. 0164-210081. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verloskundige (voor Tholen en Oud-Vossemeer): tel. 604969. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113-232924 of 0115-615595. HOOGWATERSTANDEN Woensdag 23 mei t/m vrijdag 1 juni woensdag 23 4.32-16.57 donderdag 24 5.12-17.37 vrijdag 25 5.52-18.17 zaterdag 26 6.37-18.57 zondag 27 7.17-19.42 maandag 28 8.07-20.32 dinsdag 29 9.02-21.32 woensdag 30 10.12-22.37 donderdag 31 11.27:23.52 vrijdag 1 12.42 wo 23/5 4.48 u. NM wo 30/5 0.11 u. EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771 THOLEN 24 mei Fietstocht t.b.v. restauratie Grote Kerk, vertrek De Wingerd 13.30-15 u. 26 mei Openstelling depot Dorkas, Mossellaan 53, 9.30-11.30 u. 29 mei Fietstocht Anbo, vertrek Schuttershof, 14 u. 30 mei en 13 jun Oecumenisch avondgebed, Ichthuskerk, 19.30 u. 9 juni Zeskamp, Zorgcentrum Ten Anker. 12 juni Voorjaarsreis Anbo, Schut tershof, 14 u. OUD-VOSSEMEER 29 mei Koersbal Anbo, Vossenkuil, 14 u. 23 mei Fietstocht Anbo, vertrek Vos senkuil, 13.30 u. SINT-ANNALAND t/m 30 okt. Van leesplankje naar leesoefeningen en Met de TH 21 op kreeftenvangst, Meestoof, di t/m za 14-17 u. 29 mei Fietstocht plattelandsvrou wen naar Lepelstraat, vertrek Brug straat, 13 u. 5 juni Diploma-avond Smash begin ners, Wellevaete, 19 u. STAVENISSE 26 mei t/m 2 jun Fototentoonstel ling, De Stove. 6 t/m 8 juni Fietsdriedaagse Kwiek, start Voorstraat 18.30 u. SINT-MAARTENSDUK 28 mei Vergad. gemeenteraad, ge meentehuis 19.30 u. 30 mei Vergad. comm. gem. ontwik keling, gemeentehuis 19.30 u. SCHERPENISSE 26 mei Openstelling depot Dorkas, Platteweg, 9.30-12 u. 26 mei Rommelmarkt Philadelphia, Ons Huis 13.30-17.30 u. 26 mei Braderie, 11 -20 u. 5 juni Vergad. gebiedscommissie waterschap, Holland Huis 19.30 u. POORTVLIET 26 mei Zangavond in N.H. kerk, 19.30 u. SINT PHILIPSLAND 29 mei Informatiebijeenkomst over borstvoeding, Voorstraat 32, 20 u. 6 juni Reisje comm. ouderenbeleid, vertrek Ons Dorpshuis 12,45u. en De Wimpel 13 u. 11 t/m 14 jun Wandelvierdaagse. BERGEN OP ZOOM 25 mei Van Dik Hout, De Stoelemat, 20.30 u. 25 mei Theatershow Het Groot niet te vermijden, De Maagd, 20.15 u. 26 mei Folklore Stamping, De Maagd, 20.15 u. 27 mei Kindermusical Nijntje, De Maagd, 14 en 16 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: The mummy returns - do, en wo 14 en 20 u., vr en za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15 en 20 u., ma en di 20 u. ROXY II: Costa! - vr en za 18.45 u., zo 16 u. De kleine vampier - do t/m zo 14 u., wo 14 u. Save the last dance - do en zo t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u. CINEMACTUEEL: Along came a spider - do 21.30 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.30, 18.45 en 21.30 u, ma t/m wo 20 u. Pokemon 3, in de greep van het on bekende - do t/m za 14 en 18.45 u., zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. The mummy returns - do t/m za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16, 18.45 en 21.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u. The mexican - vr en za 21.30 u. zo 18.45 en 21.30 u., wo 20 u. 102 ech te Dalmatiërs - do t/m zo en wo 14 u. Verrassingsvoorpremiere: do 20 u. Pay it forward - ma en di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 2