oót De Kort Familie berichten S^van 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 mei 2001 CORNELIS DE RIJKE CORNELIS DE RIJKE CORNELIS DE RIJKE C. DE RIJKE CORNELIS DE RIJKE CORNELIS DE RIJKE JACOBA ABRAMINA MILLENAAR- ELENBAAS weduwe van J. W. M. Millenaar KARL SCHILLING FREDERIK KODDE "Free" FREE KODDE In plaats van kaarten MARIA MOERLAND-BOGERT FAMILIE BERICHTEN Vrijdag 18 mei en zaterdag 19 mei: Boterbollen Aardbeienvlaai 4 BETALEN 12,50 Wij gaan op vakantie van maandag 21 mei t/m zaterdag 26 mei 4 i Lief meisje, Je bent pas weken een deel van ons leven, een groot wonder lief en klein, waar we heel blij en gelukkig mee zijn. Blij verrast zijn wij met de komst van onze dochter en mijn zusje Meike Elsemieke Cornelia Meike is op 13 februari 2001 geboren en werd op 15 mei aan onze zorgen toever trouwd. Rinus, Anita en Mathijs Geuze 4675 BZ Sint-Philipsland Karreveld 16 (0167)572560 Wanneer U Meike wilt bewonderen, bent u van harte welkom op D.V. zaterdag 16 juni van 14.00 tot 17.00 uur in het dorpshuis, Langeweg 7, 4675 RJ te Anna Jacoba Pol- Wij zijn dolblij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Rick 9 mei 2001 Hij is geboren om 11.22 uur, weegt 2990 gram en is 49 cm lang Leo, Colinda en Angela Geuze-Reinerman 4697 HG Sint-Annaland Burg. Smithstraat 28 Tel. 0166-653084 Wees welkom kindje in dit leven zo puur zo breekbaar en zo klein wat zijn we dankbaar dat jouw plekje bij ons mag zijn Op 11 mei 2001 om 22.53 uur is onze zoon geboren De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Johannes Willem We noemen hem Jelle Jaco en Dia Verloop Sjacco Martij n Anthonie 4697 EC Sint-Annaland, 13 mei 2001 Ring 30 Op Deo Volente 25 mei 2001 wordt het voor ons een bijzondere dag, want dan gaan wij ons verloven. Jacobine Reijngoudt en Geerard van Dijke 4675 BA St. Philipsland 4501 JA Oostburg Gladiolenstraat 19 Oudestad25 0167-573183 0117-453643 papa en mama Van harte gefeliciteerd met jullie 121/2-jarig huwelijk op 18 mei. Christian, Leander en Elize 4691 LP Tholen, mei 2001 Rosmolen 10 Maandag 21 mei a.s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders Jan en Marijke de Wilde-Bijl in het huwelijk zijn getreden. Wij feliciteren hen van harte met deze dag. Nanda en Remco Esther Tholen, mei 2001 Jan van Bloisstraat 19 Op maandag 21 mei a.s. is het 25 jaar gele den dat mijn geliefde kinderen, zus, zwager, tante en oom Jan en Marijke de Wilde-Bijl in het huwelijk zijn getreden. Met deze dag willen wij ze van harte feliciteren. N. J. Bijl-Vermaas Elly en Jan van 't Hof-Bijl Pieter Jacqueline en Edwin Koos en Laura Bijl-Aarnoudse Peter Tom Hanna en Koos van Drongelen-Bijl Petra en Joris Arno en Ilse Tholen, mei 2001 Op D.V. 19 mei 2001 is het 30 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders Yssebrand Huibert Eskes en Aagje Eskes-van Ettekoven in het huwelijk zijn getreden. Van harte gefeliciteerd en nog vele gezonde jaren toegewenst van de kinderen en kleinkinderen 4691 LA Tholen, mei 2001 Groot Verréhof 15 Lieve opa en oma Eskes Van harte gefeliciteerd met jullie 30-jarig huwelijk. Nog vele gezonde jaren toegewenst van Margreet en Rieneke Eskes Tholen, mei 2001 Op D.V. 18 mei 2001 hopen onze lieve ou ders, groot- en overgrootouders Huibrecht Bout en Pieternella Bout-van den Boogaart te gedenken dat zij 45 jaar geleden met el kaar in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de hartelijke wens van: Els en Jaap Patricia, Gerard - Eva, Matthijs en Diana, Hubert Arno, Esther, Erik Pieter en Forrina Bert-Jan, Cora, Peter, Joost, Mirjam, Tabitha Bram en Henny Harm, Joanne, John, René, Elly Ellen en Theun Nadieka, Kavita Dianne en Lauran Laurens, Petra, Robert, Sjoerd André 4691 LW Tholen, mei 2001 Touwslagersdreef 11 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, geld en cadeaus die we moch ten ontvangen bij de geboorte van onze zoon Daniël Kristian en Sandra den Braber-Potappel 4696 RA Stavenisse, mei 2001 Kerkstraat 63 Abraham 23 mei is de dag dat hij echt zo heten mag mei 2001 Wij willen iedereen be danken voor alle geluk wensen kaarten, bloe men, geld en cadeaus die wij bij ons 55-jarig huwelijk hebben ont vangen, ook namens onze kinderen, klein en achterkleinkinderen. P.J. de Vos J.C. de Vos- van Zetten Stavenisse, mei 2001 Bedroefd om het grote verlies, maar dank baar voor alles wat hij voor ons deed en bete kende, geven wij u kennis, dat de Heere voor ons op het alleronverwachts uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde en zeer zorgzame vader, groot vader en schoonzoon echtgenoot van Cornelia Helena van Haaften in de leeftijd van 77 jaar. Stavenisse: C. H. de Rijke-van Haaften Zoetermeer: M. J. de Rijke A. de Rijke-Gorlée Quirijn Berna Stavenisse: A. H. den Braber-de Rijk L. den Braber Carola Elwina Marjolein Ronald Stavenisse: M. L. de Vos-de Rijke C. de Vos Peter-John Nicolien Kees-Jan André Julian Mathilde Stavenisse: A. H. van Haaften-Eerland 4696 CC Stavenisse, 10 mei 2001 Pr. Beatrixstraat 6 Geen bloemen De rouwdienst is gehouden op dinsdag 15 mei om 13.00 uur in de kerk van de Oud Ger. Gemeente, Pr. Bernhardstraat te Stavenisse, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafe nis aldaar heeft plaatsgevonden. Met verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere voor ons onverwacht wegnam mijn ge liefde schoonzoon, onze zwager en oom op de leeftijd van 77 jaar. Stavenisse: Mevr. A.H. van Haaften- Eerland Gouda: J.L. van Haaften S. van Haaften-Blom Stavenisse: L.J. Klippel-v. Haaften A. Klippel Oosterland: J.L. van Haaften J. van Haaften-de Bruine Stavenisse: L.J. van Haaften C.C. van Haaften-v. Oeveren Schoonhoven: H.J. Hage-van Haaften Stavenisse: C.W. van Haaften C. van Haaften-den Engelsman Ermelo: J.C. den Engelsman- van Haaften P. den Engelsman neven en nichten Stavenisse, 10 mei 2001 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere op het onverwachts heeft weggenomen mijn geliefde broer, zwager en oom Wij wensen onze schoonzuster, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Goes: P. de Rijke W. de Rijke-Smits en kinderen Stavenisse, 10 mei 2001 Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze buurman Wij wensen zijn vrouw en kinderen en klein kinderen veel sterkte en Gods hulp toe bij het verwerken van dit verlies. Fam. J. Knuist Stavenisse, 10 mei 2001 1 Petrus 1:24 De kerkenraad van de Oud Gereformeerde Gemeente te Stavenisse geeft met droefheid kennis, dat de Heere, voor de kerkdienst, op het alleronverwachts, van haar zijde heeft weggenomen, haar ambtsbroeder in de leeftijd van 77 jaar. Vanaf 1982 tot heden heeft hij de gemeente in getrouwheid mogen dienen in het ambt van diaken. De Heere gedenke zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Namens de kerkenraad, B. de Ruiter, preses L. G. Eerland, scriba 10 mei 2001 Stavenisse Met droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat de HEERE voor ons onverwacht uit dit leven heeft weggenomen ons bestuurs lid, de heer De HEERE ondersteune zijn vrouw, kinderen, en verdere familie. Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Bestuur, personeel en leerlingen van de Rehobothschool te Stavenisse Stavenisse, 10 mei 2001 Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sint-Annaland: E. Buys-Elenbaas Poortvliet: J. W. Poot-Elenbaas Poortvliet: J. A. Elenbaas C. Elenbaas-v. d. Male Neven en nichten mei 2001 Bedroefd geven wij u kennis dat onze gelief de zwager en oom, na een kortstondige ziek te in het ziekenhuis overleden is echtgenoot van Jacoba Bout in de leeftijd van bijna 80 jaar. Tholen: t N. de Hond-Bout M. A. de Hond Bruinisse: t C. Jonker-Bout L. Jonker Tholen: W. G. Schot-Bout t J. Schot Neven en nichten 79364 Malterdingen (Duitsland), 13 mei 2001 Hechlingerstrasse 8 "Hoe wonderbaar is uw getuigenis Psalm 119 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, geven wij kennis dat op 89-jarige leeftijd van ons is heengegaan mijn dierbare man, onze zorgza me vader, schoonvader en opa Oud-molenaar Sint-Annaland 10 april 1912 Rotterdam 13 mei 2001 Hilligje Kodde-Kluit Corrie Zuiddam-Kodde Dirk Zuiddam Freddie Marian Jan Kodde Leny Kodde-de Buck Sjaak Pieter Bart Hilmer Rotterdam, 13 mei 2001 Correspondentieadres: Familie J. A. Kodde Adama van Scheltemastraat 13 2931 CB Krimpen aan de Lek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men in het rouwcentrum Van der Spek, Ko ningslaan 3 (bij de Hoofdweg) te Rotterdam- Alexanderpolder, vrijdag 18 mei van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal de dienst van Woord en ge bed gehouden worden om 11.00 uur in de ka pel van de begraafplaats "Crooswijk", Kerk hoflaan 1 te Rotterdam, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van H. Kodde-Kluit in de leeftijd van 89 jaar. Sint-Annaland: N. de Haan-Kodde C. Neef-Kodde P. Kodde-van Vossen Ede: A. Slager-Kodde Sint-Annaland: J. Kodde M. Kodde-Scherpenisse M. A. Kodde J. C. Kodde-Gunter neven en nichten Sint-Annaland, 13 mei 2001 Voor uw blijken van medeleven en belang stelling, die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn ge liefde moeder, onze oma, zuster, schoonzus ter, tante en oudtante betuigen wij u onze oprechte dank. familie Moerland familie Bogert Poortvliet, mei 2001 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor alle blijken van mede leven, kaarten, bloemen en fruitmanden die ik mocht ontvangen tij dens mijn ziekte en verblijf in de zieken huizen in Bergen op Zoom, Roosendaal en Leiden. Mede namens mijn vrouw en kinde ren nogmaals heel har telijk bedankt hiervoor. Jan Hommel 4698 RG Oud-Vossemeer, mei 2001 Dorpsweg 16 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle kaarten, cadeaus en andere attenties die wij bij ons huwelijk moch ten ontvangen. Tevens willen wij alle kinderen bedanken voor het maken van hun mooie kleurplaten. Peter en Monique Geuze-Aarnoudse Poortvliet, mei 2001 Mede namens mijn man en dochter wil ik iedereen bedanken voor de getoonde belangstel ling tijdens mijn zie- kenhuisoponame en bij en na mijn thuiskomst uit het ziekenhuis. Mevr. A. Westdorp- van Dijke Sint-Annaland, mei 2001 Mede namens mijn man en kinderen wil ik u dankzeggen voor uw hartelijke belangstel ling en medeleven tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. mw. T.H. Quist- Schot Sint-Maartensdijk, mei 2001 William Boothstraat 7 Wij willen een ieder, ook namens onze kin deren, hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven, kaar ten, bloemen en ge schenken ter gelegen heid van onze 50-jarige huwelijksdag. D. Tichem en E.K. Tichem- Reijngoudt Sint-Philipsland, mei 2001 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, planten, geld en andere attenties, die wij moch ten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijk. Ook namens onze kinderen. Jan en Rika Goedegebuure- Vermeulen mei 2001 Sint-Annaland Na de HEERE wil ik u allen, ook namens mijn man en kinderen, harte lijk bedanken voor alle blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J.M. van den Berge- Baaij Tholen, mei 2001 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven, de vele kaarten, bezoekjes, te lefoontjes en attenties, die we mochten ont vangen tijdens de zwangerschap en de geboorte van ons doch tertje Priscilla Richard en Sandra de Jager t Naomi Sint-Annaland, mei 2001 Vroonland 5 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, geld en cadeaus die wij moch ten ontvangen bij de geboorte van onze zoon en broer Martijn Hiernaast willen we ook iedereen bedanken voor alle steun en me deleven toen Martijn in het ziekenhuis lag en bij mijn thuiskomst. Adrie, Jenny en Joost den Braber Sint-Philipsland, mei 2001 GEDENKSTENEN RUCPHENSEBAAN 46 ROOSENDAAL TEL. 0165 - 521742 KEUZE UIT 100 GRAFMONUMENTEN IN ONZE TOONZAAL 5 halen van 13.50 voor LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 0166-602324 1

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 4