Familie berichten FAMILIEBERICHTEN Nieuwe aardappelen! 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 10 mei 2001 ARIE VAN DRIEL ARIE VAN DRIEL ARIE VAN DRIEL OME ARIE ARIE VAN DRIEL PIETERTJE ANNIGJE JANSENS-KORVER CORNELIS KAASHOEK - Cees - CORNELIS KAASHOEK MAATJE SCHOT MARIA VAN DER WERFF- OUDESLUIJS Dankbetuiging KEES HAVERMANS Dankbetuiging ADRIAAN BURGERS MARTINUS VAN HEES J.J. den Haan- Wielaard Iman en Anja Johan en Petra en kinderen Giel Opree Pierre en Sonja Snijders-Oostdijk Peter Luten Willem en Corrie Bazen Iz. M. Geuze D.G. Geuze- van Driel N.P. van Zetten Adjan en Bea Wiskerke-Joppe Theo en Annie Jansen-van Beveren Janneke van Dijke- Anthonisse Jordie Dekker Jaap Vos Mevr. Overbeeke- de Jonge Antiek uit grootmoederstijd zoals: Bezoek op afspraak. Tel.0187-491071 Want Crème Fraïche komt met CINQ Vrijdag 17 mei en zaterdag 12 mei: Aardbeienschnitt Moederdag-slagroomtaart Croissants 5 halen 4 betalen Juno bolletjes 5 halen 4 betalen C J LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Voor een fleurig en gezond advies! A c135 komkommers O69 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Gerbrand Harmen Roepnaam: Gerhard Arjan en Dineke van Dijke-Bleijenberg Pieter, Evert, Laurien, Mariëlle Martina, Annedien, Arjan 4697 RV Sint-Annaland, 2 mei 2001 Ceciliaweg 4, tel. 0166-652355 Wij zijn ontzettend blij met de geboorte van onze dochter en zusje Laura Laura Eline Addy, Astrid Lisa Stoutjesdijk 3437 BT Nieuwegein, 6 mei 2001 Gerard Walschaphove 15 Jan Marinus Voshol Sandra Maria van den Bogerd willen gaan trouwen op 18 mei 2001 Dit zal om 14.30 uur gebeuren in het ge meentehuis te Sint-Maartensdijk. De kerkelijke bevestiging zal zijn om 15.30 uur in de Hervormde Gemeente Rehoboth te Sint-Maartensdijk. Gelegenheid tot feliciteren is in de 'Haestin- ge' van 19.00 tot 20.30 uur. Sint-Maartensdijk, Sportlaan 2 0166-662865 Tot ziens, Arjan Sandra Ons adres wordt: Burgemeet 18 4693 CJ Poortvliet tel.:0166-617210 cadeautip: Zij aan zij met frisse zin stappen wij Michael Bazen Rianne Tichem het huwelijksbootje in. De voltrekking hiervan zal plaatsvinden op 18 mei 2001 om 15.30 uur in het Gemeente huis te Sint-Maartensdijk. Ons adres is: Beatrixlaan 14 4694 EG Scherpenisse Op zondag 13 mei zijn onze Opa en oma Quist 35 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd en nog vele gezonde jaren toegewenst. Poortvliet, mei 2001 Justin en Amy Vandaag is het 40 jaar geleden dat onze ou ders, opa en oma in het huwelijk zijn getre den! Hartelijk gefeliciteerd en nog vele gezonde jaren samen van Hetty en Wim Bas en Anke Helma en Adri Scherpenisse, 10 mei 2001 Op D.V. 14 mei 2001 hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Marinus C. van Dijke en Magcheltje van Bergeijk hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Wij wensen hen in de avond van hun leven Gods zegen toe. Kinderen, klein en achterkleinkinderen 4691 ZB Tholen, mei 2001 Pr. Clauslaan 7 A Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet hij redt het niet. Je streelt zijn wang je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. h Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Met dankbaarheid in ons hart voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, geven wij met intens verdriet kennis van het overlij den van mijn geliefde Arie, mijn lieve papa, onze zoon, schoonzoon, dierbare vriend, kleinzoon, zwager en oom sergeantmajoor logistieke dienst verzorging in de leeftijd van 44 jaar. Dini van Driel-Hartog Marielou M. van Driel t W. M. Stols-van den Boogaard L. F. Stols J. Hartog J. P. Hartog-van den Hoek Hans en Addy van den Hoven Michel, Srini en Desiré Robert Oma's Broers en zussen Neefjes en nichtjes 4 mei 2001 4691 KC Tholen Hoogaarsstraat 10 De afscheidsdienst wordt gehouden in de au la op de algemene begraafplaats aan de Prins Bernhardstraat te Tholen, donderdag 10 mei om 14.00 uur, aansluitend zal de begrafenis met militaire ceremonieel plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula op de begraafplaats. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Ten diepst bedroefd, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde zoon echtgenoot van Dini Hartog papa van Marielou in de leeftijd van 44 jaar. Wij wensen Dini en Marielou veel sterkte toe. M. van Driel t W.M. Stols-van den Boogaart L.F. Stols Tholen, 4 mei 2001 Met veel verdriet en voor ons veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager, oom en kleinzoon in de leeftijd van 44 jaar J. Hartog J. P. Hartog-van den Hoek Hans en Wilma Hartog-Scherpenisse John en Lotte Armando Daniël Josianne Ina Hartog Richard Jordy Adriaan Jacqueline en Geert van der Rijsen-Hartog Edwin en Linda Karin en Raymon Joke en Henk Kwaak-Hartog Emmely Wendy Elly en Wim de Graaf-Hartog Wilco Jeanella Mevrouw D. van den Hoek-van der Jagt Mei 2001. we zullen je missen Karin en Raymon Edwin en Linda Je blijft bij ons in gedachten. Mei 2001 Dankbaar dat een verder ziek zijn hem be spaard is gebleven, maar verdrietig omdat wij definitief afscheid van hem moesten ne men, is van ons heengegaan onze geliefde kleinzoon en neef Sint-Annaland: A. van Driel t C.G. van Driel-de Hond Bergen op Zoom: A.J. van Driel W.N. van Driel-Heyboer Sint-Annaland: A. van Driel M.J. van Driel-Dormaar L.K. Scherpenisse- van Driel t W.L. Scherpenisse K.L. van Driel E.A. van Driel-van Oost neven en nichten Sint-Annaland, mei 2001 4 Op dinsdag 8 mei is in de loop van de avond overleden onze lieve schoonzuster echtgenote van onze jongste broer Job Jansens Op de leeftijd van bijna 66 jaar. Leerbroek: P. C. de Groot-Jansens Sneek: K. Jansens-Sijtsma Nieuwerkerk: C. C. de Wit-Jansens M. J. de Wit Andel: L. Nijhuis-Jansens Lethbridge, Canada: L. Jansens Poortvliet: W. Jansens M. E. Jansens-Deurloo Tholen: M. A. Jansens R. C. Jansens-Poot Dinxperlo: K. Ormel-Jansens Poortvliet: L. J. Jansens H. Jansens-Jeroense Wemeldinge: A. Jansens J. C. Jansens-Geuze Tholen, 8 mei 2001 „Ik heb een goed leven gehad... geen spijt, Als ik dingen over mocht doen, zou ik ze weer precies zo aanpakken Cees, maart 2001 Na een moedige strijd - vol wilskracht - is waardig heengegaan mijn dierbare vader, schoonvader, onze lieve opa en mijn voorma lige levensgezel Sint-Maartensdijk, 12 december 1930 Gouda, 6 mei 2001 Jouw leven moesten wij loslaten, in ons le ven houden wij jou altijd vast. Renée Verboom-Kaashoek Kees Verboom Jeroen Daphne Janie Tamerus Correspondentieadres: 2841 NL Moordrecht Watersniphof 19 De crematie vindt vandaag plaats in cremato rium 'IJsselhof' te Gouda. Na een moedige strijd - vol wilskracht - is waardig heengegaan, onze broeder, zwager en oom in de leeftijd van 70 jaar. Tholen: E. J. van Ast-Stoutjesdijk J. J. van Ast Sint-Maartensdijk: J. Kaashoek J. Kaashoek-de Graaf Sint-Maartensdijk: D. Kaashoek D. Kaashoek-van Zetten Neven en nichten Gouda, 6 mei 2001. Heden behaagde het de Heere na een langdu rige ernstige ziekte uit ons midden weg te ne men onze zuster, schoonzuster, tante en oud tante sinds 21 januari 1958 weduwe van Willem Goedegebuure in de leeftijd van 82 jaar Bleskensgraaf: J. Schot J. M. Schot-Knop Tholen: W. Klippel-Schot M. Klippel Tholen: J. Goedegebuure-Vink neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ten Anker', afdeling Stelberg 1, voor de liefdevolle zorg en verpleging die ze heeft mogen ontvangen. Tholen, 7 mei 2001 Correspondentieadres: M. Klippel, Jolstraat 28, 4691 JV Tholen. D.V. vrijdag 11 mei om 10.30 uur wordt er een rouwdienst gehouden in de aula, Pr. Bernhardstraat 2 te Tholen, waarna aanslui tend om 11.15 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voorafgaande aan de rouwdienst bent u van af 10.00 uur in de gelegenheid om afscheid te nemen en de naaste familie persoonlijk te condoleren. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw. Een goed mens, een lieve en begrijpende moeder en oma is niet meer bij ons. Een leegte blijft. Zij werd ruim 89 jaar. Jo en Dicky van der Werff- in 't Veld Jacqueline en Hans Eric-Jan en Jacqueline Sara Marinka en Fred Ria van der Werff Boudewijn en Coos Dolf Tholen, 2 mei 2001 Correspondentieadres: Ria van der Werff, Watertorenstraat 60, 4462 WD Goes De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 7 mei op de Algemene Begraaf plaats te Tholen. Op 30 april overleed onze beste buurman CENT QUIST Fam. J. Bolier Rinus Quist en Nel van Nunnikhoven 'een goede buur is beter dan een verre vriend' Anna Jacobapolder, mei 2001 Voor de vele blijken van belangstelling, die wij van familie, vrienden en kennissen moch ten ontvangen na het overlijden van mijn lie ve man en onze zorgzame vader betuigen wij u onze oprechte dank. Uw welgemeende medeleven heeft ons in de ze dagen gesteund en getroost. Lena Havermans-Geuze Leo en Anita Oud-Vossemeer, mei 2001 Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa willen wij u langs deze weg hartelijk danken. In het bijzonder danken wij de medewerkers van Oosterschelde Thuiszorg en dagopvang van Zorgcentrum Ten Anker voor de goede verzorging. G. Burgers-Slager Kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, mei 2001 Groot is de leegte die hij achterlaat dierbaar zijn de herinneringen die blijven Voor uw warme blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man en onze pa willen wij u hartelijk danken. A. C. L. van Hees-Tholenaar Hans en Patricia Eric en Anouska Oud-Vossemeer, mei 2001. Voor de ongelofelijke belangstelling, de vele kaarten, bloemen, plan ten en attenties bij mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuis komst, zeg ik mede na mens mijn man, kinde ren, klein- en achter kleinkinderen hartelijk dank. Sint-Maartensdijk, mei 2001 Hierbij willen wij ie dereen bedanken voor de kaarten, waardebon nen, cadeaus en geld, die we bij onze 40e verjaardag mochten ontvangen. Sint-Annaland, mei 2001 Hartelijk dank voor alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. S int-Maartensdij k, mei 2001 Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men en andere atten ties, die wij mochten ontvangen bij ons hu welijk. 4691 HP Tholen, mei 2001 M. v. Gelrestraat 20 Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk be danken voor de hartver warmende steun tijdens mijn ziekenhuis-revali- datieperiode. De vele kaartjes, tele foontjes en bezoekjes hebben mij erg gehol pen. Nogmaals bedankt en iedereen is vanaf 14 mei van harte welkom op onze nieuwe adres: Simon Lindhoutstraat 20, Tholen. TholeA, mei 2001 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men, geld en cadeaus, die we bij ons 25-jarig huwelijk ontvangen hebben. Sint-Annaland, mei 2001 Bij deze willen wij ie dereen hartelijk bedan ken voor de belangstel ling, in welke vorm dan ook, tijdens mijn ver blijf in de D. den Hoed kliniek en bij mijn thuiskomst. Nogmaals bedankt allemaal. Oud-Vossemeer, mei 2001 Hartelijk dank, ook na mens mijn vrouw, voor de vele kaarten, tele foontjes, bloemen enz. tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. 4691 HW Tholen, mei 2001 Abr. Crijnssenstraat 37 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle kaarten, geld, ca deaus en andere atten ties, die we bij de ge boorte van onze doch ter Rachelle mochten ontvangen Sint-Maartensdijk mei 2001, Meerkoetlaan 34 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere at tenties, die wij moch ten ontvangen bij ons 35-jarig huwelijk, ook namens onze kinderen en kleinkinderen. Tholen, mei 2001 Kruittoren 1 Ik wil iedereen bedan ken voor alle belang stelling in de vorm van kaarten, bloemen en te lefoontjes voor, tijdens en na mijn operatie. Nogmaals hartelijk be dankt. Poortvliet, mei 2001 Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de be zoekjes, telefoontjes, kaarten en attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. Ook namens mijn papa en mama hartelijk be dankt. Tholen, mei 2001 Abraham Crijnssenstraat 12 Voor alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in de zie kenhuizen Lievensberg en de Klokkenberg en bij mijn thuiskomst, wil ik iedereen, mede namens mijn vrouw, heel hartelijk dankzeg gen. Tholen, mei 2001 Van Glymesstraat 10 Voor alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in zieken huis Lievensberg en bij mijn thuiskomst, wil ik iedereen heel hartelijk bedanken. 4697 GK Sint-Annaland, mei 2001 Van den Bosstraat 45 eiken, noten, grenen en mahonie kasten en kleinmeubelen. opgelet! opgelet! opgelet! Het is heus waar, 2,50 per kg. kosten ze maar! Zaterdag van 7-10 uur kunt u ze afhalen bij fam. Guiljam, Burg. Smithstr. 12, St.-Annaland. Of laat ze thuisbezorgen en bel 0166-654242 opgelet! opgelet! opgelet! foto: Auke Vleer Het wordt lachen tijdens de laatste voorstelling dit sei zoen van Uit op Tholen! Het ene moment is het cabaret, het andere moment en tertainment. Een stukje a capella volgt even gemakkelijk op een stukje slapstick als op een stukje popmuziek. Als u dat beslist nog even mee wilt maken, kom dan ook op vrijdag 11 mei naar de Vossenkuil in Oud-Vossemeer. De aanvang is 20.15 uur. Kaarten verkrijgbaar bij de VVV, kantoorboekhandel Dieleman en aan de zaal. van 9,95 voor 8,95 van 20,00 voor 14,95 (gezond broodje voor kinderen in de groei) IWij gaan met vakantie van maandag 21 mei t/m zaterdag 26 mei Botermarkt 12, Tholen Telefoon 0166-602324 do. 10, vr. 11 en za. 12 mei NIEUW voor de stamppot ze zijn er weer! Frans k,w(frult andijvie nieuwe aardappels 6 kiwi s 1 kilo 2 kilo wor f135 iV5 Q 2,98 0 2,98 02,98 ma. 14 en di. 15 mei Hollandse rauwkost tomaten 500 gram 4r069 0 1,52 Hollandse rauwkost 2 voor maar 01,52 Voorstraat 39 Sint-Philipsland Tel. 0167-572699

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 4