'Jeestzvee/{ 30 mei - 2 juni cïooö> CUNTE Rabobank Sint-Annaland-Poortvliet Wedstrijdsponsor WHS- Willem II Interpolis sponsor van Willem II Tel. 0166-658100 De wedstrijd WHS 1- WILLEM 11 donderdag 31 mei, aanvang 19.30 uur \2zZ2y ST. ANN ALAND \Xitetpolis Maak kans op Vipkaarten voor een wedstrijd van Willem II tegen Ajax, Feyenoord en PSV Rabobank kantoren: Poortvliet Sint-Annaland Schoolstraat 27 Raiffeisenstraat 24 Vul onderstaande bon in en lever deze in bij de bank of voor de wedstrijd. Er zullen extra kaarten worden verloot onder de bij de Rabobank/Interpolis verzekerde klanten. De verloting zal tijdens de wedstrijd plaatsvinden. Voorverkoop is van 10 tot 30 mei: Kaarten volwassenen 10,- op de wedstrijdavond 15,-, kinderen tot 7 jaar gratis entree, kinderen van 7 jaar tot 12 jaar 5,- op de wedstrijdavond 10,- Kaarten te koop bij: St-Annaland: Boekhandel Heijboer, Rabobank St-Annaland, kantine v.v. WHS Tholen: Boekhandel Dieleman. St-Maartensdijk: J C sport Poortvliet: Rabobank Poortvliet Rabobank Sin t-Annaland-Poortvliet 1 Interpolis. Glashelder Hoeveel vissen kent het beeldmerk van Interpolis: .§«6-. Naam: Adres: Woonplaats: Bent u verzekerd bij de Rabobank: ja/nee De oudste voetbalvereniging van het eiland bestaat 70 jaar en dat gaan we vieren. Een feestprogramma is er samengesteld met voor ieder wat wils. Voor de jeugd een grote kindershow die dan ook terecht heet 'Op het puntje van je stoel'. De voetbaltruuk van de KNVB, met allerlei leuke voetbal spelletjes. Een feestavond ontbreekt natuurlijk niet in deze week en op de afsluitingsdag zelfs een muziekspektakel met een feestconcert van konink lijke muziekvereniging Accelerando en een speciaal samengesteld zangkoor van leden van onze vereniging. Dit is een korte opsomming van een aan tal hoogtepunten, maar we vergeten de kraker van deze feestweek: Op de televisie zien we ze vaak, de sterren van de nummer 8 van KPN eredivisie. Bekende namen zoals doelman de Vlieger, de keeper van het Belgische elftal, of Danny Landzaat, Arno Arts, Raymond Victoria en wat denkt u van een voorhoede met spelers als Bombarda, Ceesay, Yassine Abdellaoui of nog een bekende naam de trainer Hans Westerhof. Deze bekende namen en nog vele anderen kunt u van dichtbij zien schitteren op sportpark 'De Waaje'. Een topattractie die u als voetballiefhebber niet mag missen, zet deze datum dus vast in de agenda en koop tijdig een entreekaart voor deze kraker van een wedstrijd. 8 A m

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 14