Drukke verkoping Groen van Prinsterer 8 cent korting Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 29 maart 2001 Auto's beschadigd Tweedehands kleding Tüinmeubels bij grof vuil HEUGA TEGELTAPIJT G. Polderman Projectinrichting B.V. Tholen Tel. 0166-603589 Jeugdwerk 4500 gulden Aquarellen Liesbeth den Engelsman in bibliotheek Afwisseling bij Concordia Duikers in actie Paasconcert Cursus vakantiefotografie Plan Stadszicht M Klein duimpje Promotiedag bedrijven in eerste kwartaal 2002 De Treffers Man gewond Texacostation P. Dekker Zn St. Annaland Kijkavond voor India Twee teams zeskamp Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Speurtocht voetbaljeugd Trottoirs Hogeweg Kleding Roemenië Klappen tijdens kaartspel Presentatie Euterpe Goede vangst Kampman eerste Elf vissers beet Particulier ziekenvervoer voor alle verzekeringen tele-taxi Taxi De Jonge Tel. 0166-612435 Poortvliet Inzameling hulpgoederen AUTOSCHADE Bestrating Molenstraat De verkoopdag van de Groen van Prinstererschool zater dag in de veilinghal in Scherpenisse is een groot succes geworden. De verkoping haalde een omzet van 15.000 gulden. Netto houdt de school er 8500 gulden aan over. „Over het geheel genomen is het een mooie dag ge weest," zegt directeur J.W. Duvekot. Verse kreukels VERF NODIG? Onder invloed Piet de Jong wint In de Van Glymesstraat is tussen za terdagavond zes uur en maandag morgen een geparkeerde personen auto bekrast. Dit gebeurde aan de linker kant over het voorspatbord en beide portieren. De schade bedraagt enkele honderden guldens. In de Brugstraat is tussen zater dagnacht en maandagmorgen een buitenspiegel vernield van een per sonenauto, wat een paar honderd gulden schade opleverde. In de nacht van woensdag op don derdag werd in de Oesterstraat een auto opengebroken, waarna een cd- wisselaar, de hoedenplank met daarin twee boxen, een basbox en een versterker gestolen. In de Wingerd wordt zaterdagmor gen van negen tot twaalf uur twee dehands zomerkleding verkocht. Er is o.a. baby-, kinder- en jeugdkle- ding beschikbaar. Er worden ook spullen voor de baby-uitzet ver kocht, zoals kinderwagens, badjes, e.d. Tevens wordt er speelgoed ver kocht. De netto-opbrengst is be stemd voor kinderboerderij 't Lam- soortje in Sint-Maartensdijk. Vorige week werd melding gemaakt van diefstal van tuinmeubelen uit de voortuin van een woning in de Jol- straat. Uit onderzoek van de politie is gebleken, dat de tuinbank (gietij zer met houten latten), twee werkta fels en een grote bloempot mogelijk door vandalen bij het grof vuil zijn gezet. Voordat de ophaaldienst kwam, hebben anderen de spullen mogelijk te goeder trouw wegge haald, in de veronderstelling dat de ze anders zouden worden vernie tigd. De tuinmeubels zijn echter nog niet terug bij de oorspronkelij ke eigenaar in de Jolstraat. Div. partijen vanaf f 12,- per m2 Advertentie I.M. De verkoping ten behoeve van het jeugdwerk van de N.H. kerk heeft zaterdag 4500 gulden opgebracht. Er was volop belangstelling, mede dankzij het weer, waardoor veel ac tiviteiten buiten gehouden konden worden. Ook de rommelmarkt in de koorkerk trok veel bezoekers. De hoofdprijs in de verloting, een lig bed, werd gewonnen door de fam. Hoftijzer. Aquarellen van Liesbeth den En gelsman uit Sint-Annaland zijn de hele maand april te zien in de bibli otheek. Zij tekent al van jongsaf aan. Na de meesteropleiding bloem- sierkunst en de daaraan verbonden opleiding tekenen is zij zich gaan specialiseren in aquarel bij o.a. Car- olien Boomsma en Kitty Mulder, die in binnen- en buitenland bekend zijn. Om het tekenen goed onder de knie te krijgen, volgde de Sint-An- nalandse nog een opleiding aan de Gooise academie. Het onvoorspel bare spel met water en verf spreekt Liesbeth den Engelsman erg aan. Ze heeft een periode ook pastels van dieren gemaakt, vooral paarden. Door deze techniek komt de vacht mooi tot uitdrukking. Haar woon plaats is een uitgelezen plekje voor een bloemenliefhebster. Momenteel maakt Liesbeth den Engelsman kleine olieverf schilderijtjes, liefst zo precies mogelijk in oude kleu ren. Schilderen is voor haar een ont spannende bezigheid, maar tevens een gevecht om het onderwerp op papier of doek te krijgen zoals ze wil. Iedere belangstellende is wel kom in de bibliotheek. Je hoeft geen lid te zijn. „Cultuur is voor ons meer dan een rek met boeken", zegt Lia van der Linde van de biblio theek. „Wij hebben regelmatig deze tentoonstellingen om Thoolse kun stenaars op deze manier voor het voetlicht te halen." Het jaarconcert van muziekvereni ging Concordia trok een volle zaal in sporthal Meulvliet. Voor aanvang van het programma speelde de sa- menspelgroep onder leiding van Meike Warmoeskerken. Deze groep speelt nu een jaar samen als voorbe reiding op instroom in het jeugdor kest. Elly Bruins introduceerde de nummers die de harmonie speelde onder leiding van Marcel Harten dorp. Zo werden 'Horizons' van Pa trick Millstone en 'Storia Eroica' van André Waignein gespeeld. De slagwerkgroep (rondom het publiek opgesteld) speelde 'Vier keer rond', een eigen compositie van Harten dorp. Bij het stuk 'Fantasie' van Ju les Demersseman speelde Corina Zwaan een solo op saxofoon. De complete slagwerkersgroep speelde nog enkele nummers waarvan 'Groovo Latino' erg in de smaak viel bij het publiek. Na de pauze speelde het jeugdor kest muziek uit allerlei werelddelen, aangekondigd door Jantine van de Velde. Onder leiding van Meike Warmoeskerken speelde men onder meer 'Shalom Alechem' van Johan Nijs en 'Soul Time' van Roland Kernen. Als afsluiting speelde de harmonie een aantal toegankelijker stukken zoals 'Songs of the Wizz' uit de musical naar het bekende ver haal 'The Wizard of Oz' en een compilatie van liedjes uit 'Ja zuster, nee zuster'. Bij dat laatste onder deel zongen Elly Bruins, Meike en Ward Warmoeskerken en Rob van Terheijden mee in boerenkiel en ruitjesjurk. Het duikteam van de brandweer or ganiseerde gisteravond een oefe ning voor de collega's van de regio nale brandweer West-Brabant. In de haven werd van zeven uur tot half negen de apparatuur beproefd, de communicatie en werkzaamheden onder water. Elk kwartier kwam een ander duikteam in actie. Tweede paasdag wordt één van de laatste concerten voor de restauratie van de N.H. kerk gegeven. Om acht uur treden Liselotte Rokyta op pan fluit en organist Peter Wildeman op. Er zal een breed scala van paaslie- deren uit diverse landen te horen zijn. Bij een aantal werken zal spra ke zijn van een geluidseffect. De collecte is bestemd voor de stich ting Gereformeerd Jeugdwelzijn. Het ROC Zeeland organiseert in het gebouw aan Schuttershof een cur sus vakantiefotografie vanaf dins dagavond 10 april. Er zijn acht bij eenkomsten van 19.30 tot 21.45 uur. Men leert het eigen toestel beheer sen, te spelen met licht en donker, een standpunt bepalen, beweging vastleggen en men krijgt oog voor een goede compositie. Met een een voudige camera zijn op die manier goede resultaten te behalen. In verband met het bouwrijp maken door de projectontwikkelingsmaat schappij Stadszicht Tholen b.v. van het bestemmingsplan Stadszicht is het nodig om de reconstructie van het laatste deel van de Ten Anker- weg en een gedeelte Postweg aan te pakken. Het gaat om de weg tussen de Molensingel en de Jhr. van Vre- denburchlaan, de aanleg van een ro tonde met een aansluiting op Stads zicht en de reconstructie van de Postweg tot aan de Luchtenburgse- weg. Voor het besteksgereed maken hebben b. en w. DHV in Helmond, de Grontmij te Middelburg en Van Kleef te Roosendaal om een offerte gevraagd. De laatste was met 76.100 gulden de laagste. DHV schreef in voor 96.800 gulden en de Grontmij. kwam maar liefst op 133.205 gulden uit. Oud-Vossemeer De Sint Anthoniusschool heeft don derdag de zogenaamde creadag ge houden, wat weer een hele drukte opleverde. Elke leerling kon zijn of haar creatieve gaven helemaal uit buiten. Zout kleuren, discobal ma ken, aquarellen schilderen, kleien, tempex vogeltjes maken, koekjes bakken, borden en potjes versieren, nestjes, paashaas en kipjes maken, windklok uitzagen en mozaïek ma ken was er allemaal mogelijk. Ver der werd de film Klein duimpje ge maakt en men kon meedoen aan line dance. Alle kinderen, helpende ouders en de leerkrachten bleven op school eten. De film Klein duimpje is zaterdag te zien tijdens de lente markt op de Sint Anthoniusschool. Ook al werkstukken worden dan ge toond en de kinderen demonstreren hoe goed ze de line dance kunnen uitvoeren. De ondernemersvereniging wil in het eerste kwartaal van 2002 een bedrijvenpromotiedag organiseren. Een enquete onder de bedrijven op het industrieterrein leverde enkele positieve reacties op; sommigen kij ken de kat nog uit de boom. Het be stuur hecht aan promotie en wil het plan toch doorzetten, maar dan vol gendjaar. Komende zomer wordt de ringjaarmarkt weer georganiseerd volgens dezelfde opzet van 2000. Alleen zijn er 's avonds nog meer helpers nodig om de straten schoon achter te laten. De ondernemersver eniging heeft ook plannen om weer een hobbybeurs te houden, zoals dat vroeger vele keren is gebeurd in de Vossenkuil. De beslissing over het houden van een winkelactie werd doorgeschoven naar de najaarsver gadering. De vereniging steunt al enkele jaren activiteiten die de ge hele bevolking aangaan, zoals ko ninginnedag en sinterklaas. Beslo ten is dat de organisatoren voortaan zelf alles regelen, waarbij een maxi male bijdrage van 250 gulden wordt verleend. Dat komt neer op 2 gul den per persoon. De ondernemersvereniging her dacht met een ogenblik stilte het plotseling overleden lid Kees v.d. Klundert van het gelijknamige loonbedrijf. Sjaak Istha legde zijn bestuursfunctie neer in verband met zijn afscheid als beheerder van de Vossenkuil. Ook Marjolijn Knap pers wilde ermee stoppen, maar na^ veel aandringen besloot zij dit jaar nog vol te maken om haar kennis over te dragen aan iemand anders. Het bestuur maakte de leden duide lijk, dat de ondernemersvereniging meer naar buiten treedt dan vroeger. Ook de contacten met de midden standsfederatie zijn sterk verbeterd. Om de vaart erin te houden, wil het bestuur met twee commissies gaan werken. Eén voor de detailhandel en een andere voor de overige be drijven. In de biljartcompetitie van de Treffers maakte B. den Hollander met 22 beurten de kortste partij, D. van Driel met 14 caramboles de hoogste serie en D. den Hollander met 2,91 het beste gemiddelde. De uitslagen: D. den Hollander-D. van Driel 10-8.33; D. van Driel-K. Hommel 10-9.39; J. Hommel-Sj. Etiënne 10-10; P. de Leeuw-C. Bur gers 10-8.83; N. Rooijakkers-J. van Daalen 6.66-10; B. den Hollander- H. Hommel 10-9.62; L. van Wezel- P. Vis 8.75-10; P. de Leeuw-L. van Wezel 10-7.91 p. Een 26-jarige man raakte in de nacht van zaterdag op zondag even na twee uur gewond toen hij een ho recabedrijf werd geslagen. Hij viel op de grond en kwam daarbij in een scherp voorwerp terecht, waardoor hij verwondingen in zijn gezicht op liep. Uit het onderzoek van de poli tie kwamen geen duidelijke redenen voor de mishandeling naar voren. op benzine en diesel gratis rocksen voor gratis cadeaus Advertentie I.M. De School met de Bijbel houdt woensdag van zeven tot negen uur de kijkavond. Het thema is per groep verschillend: lente, muziek, de bloementuin, vliegtuigen, Oos- terschelde met slikken en schorren en veel verder van huis: Japan, het land van de rijzende zon. Iedere groep is op zijn eigen manier met het onderwerp aan de slag gegaan, zowel in de klas als daarbuiten. Naast de tentoonstelling van de werkstukken zijn er allerlei attrac ties zoals de verkoop van koffie, bloembollen, een grabbelton en een raadspel. De opbrengst is voor de ene helft bestemd voor de slacht offers van de aardbeving in India en voor de andere helft voor goede doelen binnen de school. Ouders, (oud-)leerlingen, leden en belang stellenden zijn woensdagavond wel kom. In verband met enkele afmeldingen worden er voor de zeskamp op ko ninginnedag nog twee ploegen ge zocht. Zowel straat-, verenigings- of Donderdag, vrijdag en zaterdag BMaandagdinsdag en woensdag ♦Magere runderlappen Jofsucadelkg ƒ17,- JSoeppakket 6,75 ♦Kalkoenschnitzels 500 gr. 8,50 Malse rlblappen 1 kg Saucijzen 500 gr. Hamburgers 5 halen 4 BETALEN Jambon d'Ardenne 100 gram Achterham 100 gram Gebraden gehakt 150 gram Kip-satésalade 100 gram 2,95 2,75 1,95 1,95 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. vriendenploegen kunnen meedoen. Een team bestaat uit acht spelers en een coach. De organisatoren van WHS hebben weer leuke spelletjes bedacht, dus wordt het zeker gezel lig om mee te doen. Belangstellen den kunnen zich opgeven bij André van Ast, telefoon 652622. Jeugdspelers van voetbalvereniging WHS hielden vrijdagavond een speurtocht, die was uitgezet door Hans Vroegop. Het eerste deel be stond uit vragen en opdrachten. Zo moest men bij Ab Westdorp enkele keren een bal hoog houden; men ging ook op de foto met eredivisie- ploeg Feyenoord. Bij 't Baeken moest men vogelpieken, waarna de jeugd de polder inging. In een schuur in 't Nieuwlandje doken spoken op, die bij sommige deelne mers de stuipen op het lijf joegen. Het laatste deel bestond uit een vos senjacht, waarbij de spelers in de berm, sloten of bosjes moesten wegkruipen om niet ontdekt te wor den door de jagers, die in auto's rond reden. Dit leverde menigeen natte voeten en brandnetelblaren op. De laatste opdracht was bij jachtop zichter Han van Vossen, waar men punten kon schieten met een jacht geweer. Rond tien uur was iedereen terug op het sportveld, waar een warme snack na deze spannende, maar leuke speurtocht wel smaakte. Aannemingsbedrijf A. Goedegebuure uit Sint-Annaland legt voor 24.500 gulden, exclusief btw, trottoirs aan bij de nieuwbouwprojecten van de wo ningstichting Beter Wonen aan de Hogeweg, Jacoba van Beierenstraat, Oosterscheldestraat. Bij de onder handse aanbesteding schreef C.A. Scherpenisse en zn. in voor 26 mil le. Zaterdag a.s. houdt de Roemenië- commissie van de Hervormde Ge meente Rehoboth weer een kleding- actie voor een transport naar de partnergemeente Székelykai. Schone en bruikbare kleding, linnengoed, schoenen, dekens, speelgoed en schoolspullen zijn van tien tot twaalf uur welkom in de loodsen van de fa milie Wielaard aan de Wouthoek- weg. „Heeft u spullen die u zelf niet meer gebruikt, maar waarvan u het zonde vindt om ze weg te gooien, kom langs!", zegt organisator R de Viet. „Met zo'n klein gebaar doet u de mensen in Roemenië een groot plezier. En twijfelt u of iets wel of niet geschikt is, kom zaterdagmor gen langs. De leden van onze com missie geven graag informatie", al dus De Viet. Twee jongens van 16 en 17 jaar kre gen zaterdag in de kantine van voet balvereniging Smerdiek mzie, waar bij de jongste een glas in zijn gezicht kreeg. Dit brak waardoor de zestien jarige een aantal kleine sneetjes in het gelaat opliep. De dader werd door de politie aangehouden en na verhoor naar huis gestuurd. De one nigheid ontstond tijdens een kaart spel. Muziekvereniging Euterpe houdt za terdag 7 april een presentatiemiddag in Haestinge. Van 13.00 tot 17.00 uur krijgt iedere belangstellende de gele genheid om de leden van Euterpe als solist of in een ensemble te beluiste ren. Enkele jaren geleden werd deze middag opgezet voor leerlingen van de fanfare, aangevuld met keyboard- en blokfluitleerlingen. „De laatste ja ren is onze vereniging dermate snel gegroeid (boven de 75 leden), dat een middag voor de eigen leden al bijna tekort is", zegt voorzitter Theo Ste- ketee. „Een goede zaak voor Euterpe, maar dit heeft gevolgen voor de opzet van de presentatiemiddag. Overigens was vorig jaar al geen aanvulling meer nodig vanuit de keyboard- en blokfluithoek. Behalve jongeren, we ten ook oudere leerlingen hun weg naar ons repetitielokaal te vinden en ook zij kunnen 7 april hun podium- bibbers kwijt. Ook de meer ervaren muzikanten vinden het leuk iets in te studeren en daardoor krijg je een ge varieerd programma", aldus voorzit ter Steketee. De solisten of ensem bles worden begeleid op piano, keyboard en op c.d. zelfs met grote orkesten. Blaaskapel Dak 'r af van Euterpe sluit rond vijf uur het pro gramma af. Hengelsportvereniging de Ooster- scheldevissers heeft het seizoen met een goede vangst geopend. Op het parcours aan de Scheldsedijk te Sta- venisse vingen de 43 deelnemers ruim 20 kilo vis. P. Polderman ving de grootste vis; 850 gram. Hij werd dan ook eerste met 2380 punten voor F. Bout met 1805 en R. Vermaas met 1785 p. De verdere uitslag: 4. Johnny Noom 1580 p 5. Sj. Lindhout 1100 p 6. W. Creeze 1080 p 7. B. Boogaard 1055 p 8. C. Andriesse 950 p 9. E. Learbuch 870 p 10. J. Boogaard 845 p. Bij de junioren won Dennis Moer land met 340 p voor Willem van Haaften met 50 p. De volgende wed strijd is zaterdag 7 april van 14.00 tot 17.00 uur bij Stavenisse. L. Kampman won vrijdagavond met 5154 punten de competitiewedstrijd van klaverjasvereniging de Pende laars. P. van Bloppoel werd tweede met 5073 p en M. van den Berg der de met 4856 p. 4. R. van Putten 4855 p 5. P. van Iwaarden 4765 p 6. P. Ba zen 4565 p 7. A. Koetsier 4512 p 8. J. van Gorsel 4418 p 9. S. Polman 4349 p 10. J. van Zetten 4238 p 11J. van der Werf 4022 p 12. J. Guiljam 3984 p 13. J. van Splunter 3933 p. Scherpenisse Slechts 11 van de 49 deelnemers aan de tweede ^lubwedstrijd van hengel sportvereniging de Zeebaars vingen zaterdag een visje. Totaal kwam er maar 3831 gram vis aan de haak. Wilco de Graaf won met 505 punten voor D. Westdorp met 480 en J. v.d. Broek met 460 p. Nico Rijstenbil was op de vierde plaats het eerste jeugdlid met 430 p. 5. D. Bijl 420 p 6. M. Hage 411 p 7. J.C. van As 350 p 8. J.C. Bijl 320 p 9. mevr. G. v.d. Werff 170 p 10. A. Munter 150 pil. C. de Graaf 135 p. OOSTERSCHÏIDEREGIO Advertentie I.M. Zaterdagmorgen van half tien tot twaalf uur kunnen aan de Platteweg weer hulpgoederen worden afgege ven voor de christelijke hulporgani satie Dorkas, die sociale hulp biedt in Oost-Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Ook wordt noodhulp gebo den in gebieden die door natuurram pen, hongersnoden en oorlog worden getroffen. Het gaat nu vooral om kle ding,dekens en voedsel voor de slachtoffers van overstromingen in Hongarije, Oekraïne en Roemenië. Regelingen met elke verzekeringsmaatschappij Leenauto's luxe en bestel Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Het woonzorgcomplex aan de Mo- lenstraat/Paasdijkstraat is zover ge vorderd, dat de gemeente wil over gaan tot de aanleg van definitieve bestrating. Bij de onderhandse aan- Voor een potje sjoelen zijn altijd wel liefhebbers te vinden. Ook op de Groen van Prinstererschool. De verkoping die aanvankelijk op de twee pleinen moeten verdelen. Hier twee schoolpleinen aan de Laban Deurloostraat zou worden gehou den, werd vanwege het verwachte slechte weer verplaatst naar de vei linghal aan de Veerdijkseweg. Vrij dag regende het, zaterdag was het droog, maar de verplaatsing van de activiteiten bleek een schot in de roos. Duvekot: „We zijn er blij mee dat we hier terecht konden. Dit is groter dan de schoolpleinen samen. Anders hadden we de spullen over kan alles onder één dak. Het is een ideale accommodatie. Na de auto- en fietsenshow van vorige week was de hal nog leeg. Dus dat kwam heel mooi uit." Er waren 25 kraampjes met aller hande artikelen. Een aantal firma's stond een percentage van de ver koop af aan de school. De meeste spullen waren echter zonder kosten door de ouders ingebracht, zoals voor de rommelmarkt waar kinder wagens, ledikantjes, serviesgoed, lampen en lijstjes en kleine snuiste rijen te koop waren voor een habbe- krats. Ook waren er planten en speelgoed te koop. Voor de kleintjes was er een grabbelton. Verder waren er onder meer wenskaarten, boeken, fotoalbums en zelfs filmrolletjes te koop. Ook aan de inwendige mens was gedacht. Naast cake, appelflap pen en pannenkoekenmeel waren er ook ganzeneieren, kreukels, babbe laars en bloemkolen te koop. Een van de ouders had een teil met verse kreukels gebracht die voor zes gul den per kilo grif van de hand gin gen. Ook de tien ganzeneieren wa ren voor de ^niddag al verkocht. Voor de kinderen was er achterin de hal een spellencircuit uitgezet met onder meer ringwerpen, sjoelen, lange-latten lopen, wiebelbalk en zaklopen. Daar werd druk gebruik van gemaakt. Duvekot zegt verwonderd te zijn over de inzet van de achterban. „Het is de eerste keer dat we dit doen. We krijgen heel veel steun. Het is een mooie samenbindende factor." De opbrengst is bedoeld voor de aanschaf van speeltoestellen op het nieuwe schoolplein voor de onder-, midden- en bovenbouw. De toestel len kosten samen 25.000 gulden. „We hadden door andere acties al 16.000 gulden bij elkaar. We hopen dat we deze dag een heel eind in de rii^jiting komen." Predikbeurten Zondag 1 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Den Ouden. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Van Popering, Aalsmeer. GEREF. KERK 10 u. ds. Kerssies, Ulvenhout. 17 u. ds. Lolkema, Roosendaal. CHR. GEREF. KERK jO u. ds. Van der Zwan. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Pieper. 19 u. zangavond. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.45 u. ds. Elseman, Den Haag. R.K.-KERK za 19 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.D.) en 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Pol, Zierikzee. CHR. GEREF. KERK 10 u. leesdienst. 14.30 en 18.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Smelt, Stellendam. 18 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Mondria. do 5/4 19.30 u. ds. De Pater. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Heikoop, Nieuwegein. 18 u. ds. Van Bruggen, 't Harde. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Kot, Borssele. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Schinkelhoek, Colijnsplaat. 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. vr 30/3 19.30 u. ds. Zweistra, Leer broek. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Den Ouden, do 5/4 19.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18. u. leesdienst. do 5/4 19.30 u. ds. Mulder, Dor drecht (H.D.). VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Voets, Arnemuiden. 18 u. kand. Zoet, Maartensdijk. GEREF. KERK 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen. 14.30 u. ds. Kerssies, Breda. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. Mondria, Waar denburg. 14 u. leesdienst. wo 4/4 19.30 u. ds. Van Dieren, Rijssen. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Prins, St.-Annaland. 17 u. ds. Kolijn, Krimpen a/d IJssel. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Wilschut, Barendrecht. besteding was C.W. van Haaften uit Stavenisse de laagste met 96.900 gulden, exclusief btw. A. Goedege buure uit Sint-Annaland schreef in vppr 103.000 gulden. De gemeente had de kosten inclusief btw en hono rarium geraamd op 122.000 gulden. Dit bedrag wordt betaald uit de pot dorpsvernieuwing bestemmingsplan Kom. Op kosten van de woningstich ting Beter Wonen worden een aantal parkeervakken aangelegd achter de nieuwe huizen aan de Paasdijkstraat. Beter Wonen betaalt daarvoor 8000 gulden aan de gemeente. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING /jl Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. In de nacht van zaterdag op zondag trok om half één een 19-jarige auto mobilist in de Bram Groenewege- weg de aandacht omdat hij met een lekke voorband reed. De politie hield de auto aan en bij controle bleek, dat de bestuurder teveel alcohol had ge dronken. Hij kreeg een rijverbod van vijf uren en een proces-verbaal. Hengelsportvereniging de Knorhaan had zaterdag bij de tweede klasse mentswedstrijd in Stavenisse te kla gen over een niet zo beste opkomst, maar de vangst en het weer maakten dat goed. Negen leden vingen ruim zes meter vis. Piet de Jong won met 115 cm. Hij haalde ook de grootste platvis boven water: 49 cm. Rowin Konings werd met een bot van 33,5 cm winnaar bij de jeugd. 1Piet de Jong 100 p 2. Erik Brasz 99 p 3. Hans.de Bruin 98 p 4. Fred Michels HUISARTSEN Zaterdag 31 maart en zondag 1 april Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Van de Weijer, Oud-Vossemeer, tel. 672400. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Panis, Sint-Maartensdijk, tel. 662400. Sint-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. Van Doesburg, tel. 572500. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Van Doesburg, Halsteren, tel. 0164-684166. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verloskundige (voor Tholen en Oud-Vossemeer): tel. 604969. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113-232924 of 0115-615595. KAMER VAN KOOPHANDEL Gemeentehuis, ma. 9-12 u. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 29 mrt. t/m vrijdag 18 aug. donderdag 29 7.07-19.32 vrijdag 30 7.42-20.07 zaterdag 31 8.22-20.52 zondag 1 9.12-21.47 maandag 2 10.22-22.57 dinsdag 3 11.42- woensdag 4 0.27-13.12 donderdag 5 1.57-14.32 vrijdag 6 3.02-15.27 zo 1/4 12.50 u. EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. THOLEN 29 mrt. Playbackshow Ten Anker, 19 u. 31 mrt. Openstelling depot Dorkas, Mossellaan 53,9.30-11.30 u. 3 apr. Anbo spelmiddag, Schutters hof, 14 u. 4 apr. Oecumenisch avondgebed, Ichthuskerk, 19.30 u. 4 apr. Koffie-ochtend NPB, Oude- landsestr. 11, 10-12 u. 5 apr. Chr. ouderenver. over 'Poli-tie- zorg. Veiligheid op straat', De Win gerd 14.30 u. 5 apr. Informatieavond borstvoeding, Stoofstraat 8, 20. u. 7 apr. Back to Basic, Soesja Citroen, De Meulvliet, 20.15 u. OUD-VOSSEMEER 31 mrt. Lentemarkt, Sint Anthoni-us- school 12-16 u. SINT-ANNALAND 30 mrt. Viering 25-jaar SGP-studie- ver. Calvijn, ver.gebouw Ger. Gem. 19.30 u. 11 apr. Lezing plattelandsvrouwen over homeopathische producten, De Wellevaete, 19.30 u. SINT-MAARTENSDUK 7 apr. Zangavond Bonisazending, Maartenskerk, 19.30 u. 7 apr. Rommelmarkt Rehoboth-kerk, R. Barnenstraat, 10-15 u. SCHERPENISSE 29 mrt. Gemeenteavond jeugdver. Het Visnet, verenigingsgebouw Ger. Gem. 19.30 u. 31 mrt. Openstelling depot Dorkas, Platteweg, 9.30-12 u. SINT-PHILIPSLAND 3 apr. Dia-avond over Anna Jacoba- polder, door heemkundekring Philip- puslandt, Ons Dorpshuis 19.30 u. 7 apr. Paaszangavond met vier koren, De Wimpel 19.30 u. 7 apr. Bazaar Geref. Kerk, Ons Dorpshuis 13-16.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 1 apr. Bergen op Zoomse operet te, De Maagd, 20.15 u. 30 mrt. t/m 1 apr. Pasar Malam, De Stoelemat. 1 apr. Matthaus Passion, Sint-Gertru- diskerk, 19.30 u. 4 apr. Whiplash inloopochtend, Lie- vensberg, 10 u. 4 apr. Lezing diabetesvereniging, zaal Bellevue, 20 u. 7 apr. Irish Folkfestival, De Stoele mat, 15 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Enemy at the gates - do en ma t/m wo 20 u„ vr en za 21 u„ zo 16 en 20 u. 102 echte Dalmatiërs (Ned. gespr.) - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u„ zoen wo 14 u. ROXYII: Costa! - do, ma en di 20 u„ vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14,16.15 en 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL: Hannibal - vr en za 21.30 u., zo 18.45 en 21.30 u„ di en wo 20 u. 102 echte Dalmatiërs - za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. Miss Congeniality - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.30, 18.45 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. Ik ook van jou - do, ma en wo 20 u„ vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15 en 18.45 u. What women want - vr 18.45 u„ za 14 en 18.45 u., zo 14 en 21.30 u., wo 14 u. Verrassingsvoorpremiere: do 20 u. O brother, where art thou?- ma en di 20.30 u. 97 p 5. Jan v.d. Bok 96 p 6. Arnold Bierings 95 p 7. Rowin Konings 94 p 8. Cor Bolier 93 p 9. Rinus Lisseveld 92 p. Op 7 april wordt de derde klas sementswedstrijd bij Stavenisse ge houden, maar 1 april organiseert de Knorhaan nog een bootwedstrijd. ZIE VERDER PAGINA

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 2