Zeeuws talent Richard Slabbekoorn wint 53e Ronde van Oud-Vossemeer Smerdiek blijft in de race voor de prijzen Meer lucht voor Tholense Boys na 0-2 zege bij Dauwendaele Noad weet na FSV weer wat verliezen is Van Moors el le bij dames, Johan van Dijke knap 4 e in sportklasse Johan Schot helpt geel-zwarten weg van degradatielijn Donderdag 22 maart 2001 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Met de 20-jarige Richard Slabbekoorn uit Kapelle kreeg de 53e aflevering van de Ronde van Oud-Vossemeer een relatief onbekende winnaar op het hoogste podium. Slabbekoorn won de sprint van een kopgroep van zeven die al vroeg in de koers was ontsnapt. Het was de eerste zege voor het Zeeuwse wielertalent bij de elite en neo's. Leontien Zijlaard-Van Moorsel voldeed aan de verwach tingen en won de dameskoers na een korte solo in de laatste ronden. Bij de sportklasse-A verraste de in Scher- penisse woonachtige Johan van Dijke met een vierde plaats achter winnaar Martin Schouten. Solo Voorsprong Benauwde 3-4 overwinning bij Halsteren Drama Tholense Boys boekte za terdag een zeer belangrijke overwinning in de strijd te gen degradatie. Bij Dau- wendaele werd met 0-2 ge wonnen. Beide doelpunten waren afkomstig van de voet van Johan Schot. Door de zege hebben de Tholenaren afstand geno men van de directe concur renten Bruse Boys en Yer- seke. Ook is de aansluiting tot stand gebracht met Ril- landia en Kogelvangers. Zelfs Dauwendaele is nog niet veilig. Vizier niet scherp Zegereeks stopt met 3-1 nederlaag „Een hele ontlading", zo noemde Richard Slabbekoorn na afloop zijn overwinning in Oud-Vosse meer. Slabbekoorn had in de eind sprint nog het meest te duchten van ploegmakker Ronald van der Tang. Uiteindelijk won de jonge Zeeuw met een half wiel. „En dat terwijl ik helemaal geen sprinter ben. Ik heb daarom onderweg wel tien keer aangevallen. Het lukte niet om weg te komen. In het wiel van Ronald ben ik de sprint aan gegaan." De ontknoping in de Dorpsweg was de apotheose van een koers die lange tijd niet echt kon boeien. Al na enkele ronden reed een achttal met daarin Ronald Krijnen uit Hank als bekendste smaakma ker weg van de groep. Nooit kwam het peloton meer terug. Ook de Thoolse coureurs Peter Metske en Marco van Haaften misten de slag. „Ze pierden juist weg toen ik even wat meer naar achteren zat", baalde Metske. Van Haaften kon evenmin aanpikken. „Ik moet na de start altijd even op gang komen. Vanaf het vertrek werd er echter meteen verschrik kelijk hard gereden. Knudde." Vooraan zaten de ploegmaats Slabbekoorn en Van der Tang in een zetel. Halfkoers was de voor sprong op het peloton al opgelo pen tot boven de minuut. Enkel Martin de Jager, Dennis Raadtge- ver en Bart Marien probeerden ge drieën nog een brug te slaan. Een echte bedreiging voor de leiders werden ze nooit. In de slotfase re den ook Wouter Bunning en Ma- thieu Heijboer uit Rhoon nog weg uit het grote pak. Met Heijboer, die familie heeft in Sint-Anna- land, kwam er indirect toch nog een streekrenner in de spits van de wedstrijd. In het peloton lieten zo wel Van Haaften als Metske zich regelmatig van voren zien. Het lukte hen niet uit de greep van de grote groep te raken. Ondanks een goede koers vielen beiden op de meet buiten de prijzen. Metske meende dat zijn collega's hem het succes in eigen streek niet gun den. „Het was wel frappant dat ie dereen op mijn wiel zat als ik iets probeerde te ondernemen." Van Haaften, die na de 80 kilometer lange koers nog op de fiets rich ting Stavenisse ging, was niet on tevreden over zijn prestatie. „De vorm zit er aan te komen. Ik heb power in de benen en dat voelt goed aan. Het is in ieder geval ook weer een koers geweest die ik heb uitgereden. Voor mij is het zaak om te blijven trainen en inhoud op te doen." Nadat het peloton vroegtijdig was afgesprint, moest voorin de beslis sing vallen. Het merendeel van het publiek zette zijn kaarten op de snelle Van der Tang die vorig jaar nog in drie koersen zegevierde. Toch sukkelde de man uit Voor burg het afgelopen seizoen vooral met zijn gezondheid. Daarom kneep hij al in augustus in de rem men. In de traditionele Dorpen omloop in Rucphen deed Van der Tang eerder deze maand weer de nodige kilometers op, zodat hij goed voorbereid aan de start kwam. Toch legde hij het af tegen ploegmakker Slabbekoorn. De jonge coureur uit Kapelle, bij de junioren destijds beschouwd als een groot talent, genoot van de on verwachte ontknoping. „Op het laatste stuk ging ik er volle bak overheen. Vorig jaar kwam ik pas Speaker Van der Made vraagt winnares Zijlaard-van Moorsel naar haar indrukken van de koers, terwijl voornamelijk jongeren ongeduldig staan te wachten op een kans om een handtekening te vragen. laat in het seizoen op gang. Dit keer ben ik er vroeger bij." De koers bij de dames werd lange tijd bepaald door een kopgroep van vier. Behalve de gedoodverfde win nares Van Moorsel maakten ook Sandra Rombouts uit Rijsbergen, de Vlaamse Anja Nobus en de ster ke Mariëlle van Scheppingen deel uit van het gezelschap. Het kwartet had zich al in een vroeg stadium uit het peloton losgemaakt. Na twintig ronden, halfkoers, bedroeg de voor sprong op de grote groep een halve minuut. Daartussen bevond zich een ander viertal, met Chantal Beltman en de gereputeerde Duitse Hanka Kupfernagel die namens het Team Farm Frites van Van Moorsel een oogje in het zeil hield. Met Kupfer nagel en de ook bij de Van Moorsel- stal horende Zweedse Landberg kon het wielercomité Oud-Vossemeer bogen op internationale toprensters aan het vertrek. Lange tijd reden de beide viertallen binnen afzienbare afstand van el kaar over het parcours. Het spel kwam pas echt op de wagen toen de voor de nationale selectie rijdende Mirella van Melis uit het peloton ontsnapte, in het gezelschap van Sissy van Alebeek (Farm Frites). Het duo kreeg aansluiting bij de achtervolgende groep en de voor sprong van het leidende viertal liep terug naar 15 seconden. Met nog een vijftal ronden voor de wielen achtte Van Moorsel haar moment gekomen. Op de achterzijde van het parcours ontsnapte ze om uiteinde lijk met duidelijke voorsprong aan te komen. „Even gas geven", noemde de Olympische kampioene haar korte solo. Vorig jaar reed zij bijna de gehele wedstrijd alleen aan de leiding en was haar overmacht groter. Van Moorsel kon er niet mee zitten. „Eén seconde op de meet is ook genoeg." De koers van vorig jaar kenmerkte zich door veel wind die met name op de Vogelsangsedijk voor scherp rechter speelde. Ook Van Moorsel moest daarom toen diepgaan. Dit maal, met een wind die nauwelijks een factor was, leek de Rotterdamse vooral op reserves naar de bloemen te rijden. Zelf bestreed ze die in druk. „Ik vind deze overwinning zelfs mooier. Het deelnemersveld was nu veel sterker. Ik heb het echt niet voor niks gekregen en heb volle bak moeten rijden." Met Kupferna gel in de achtergrond leek ook het ploegenspel van Farm Frites van in vloed op het wedstrijdverloop. Van Moorsel ontkende. „Kupfernagel mag haar eigen koers rijden." Van Melis, uiteindelijk tweede, zag het anders. „Wij waren met de nationa le selectie maar met vijf man in de koers. Tegen de overmacht van zo'n sterke ploeg als Van Moorsel, kun je dan niet op." 'De winnares zag de ronde in Oud-Vossemeer als een goede voorbereiding op de rest van het seizoen. Om extra kilometers te maken ging ze na de koers op de fiets richting Rotterdam. „In deze fase moet je toch vooral hardheid opbouwen. Dat gaat het beste in de koers. Later dit jaar hoop ik het we relduurrecord aan te vallen. Dat wordt dit seizoen mijn belangrijkste doel." Net als bij de- dames en de elite/ neo's was het ook bij de sportklas- se-A een vroege vlucht die het koersbeeld bepaalde. Meer dan hon derd renners stonden aan het ver trek. De 35-jarige Johan van Dijke uit Scherpenisse pikte verrassend zijn karretje aan toen Martin Schou ten, Edgar van Meer en Peter van Leeuwen er van door gingen. Even opvallend was het dat favorieten als Johan Pemen of Jaco Tettelaar ont braken. „Daarom geloofde ik in het begin ook niet in de ontsnapping", keek Van Dijke terug. „Ik kende niemand van die jongens. De voor sprong werd echter steeds groter. Iedereen deed ook goed zijn werk. We draaiden lekker rond en op de dijk was er weinig wind. Echt moe werd ik dan ook niet." Het kwartet bleef lange tijd bij el kaar. Uiteindelijk was het Schouten die het hazenpad koos. Zijn vlucht reikte tot aan de meet. Het verbaas de Van Dijke niet. „Die jongen reed geweldig sterk. Ook op het lange stuk naar de streep kachelde hij ver schrikkelijk sterk door. Ik was blij dat ik daar in het wiel kon blijven. Ik heb dan ook nooit gedacht dat ik kon winnen." Van Dijke zelf was nog het meest verbaasd over zijn prestatie. „Natuurlijk is het podium nog mooier. Ik ben echter absoluut geen sprinter, nooit geweest. En vierde worden in zo'n groot veld is niet slecht. Ik voelde me 's ochtends voor de koers zeker niet goed. Ik heb ook niet meer getraind dan an dere winters." Van Dijke reed in zijn jonge jaren enkele seizoenen bij de amateurs. Op zijn twintigste zette hij de fiets echter aan de kant en koos voor het voetballen bij Tholense Boys. En kele jaren geleden kroop hij in de trimmerscategorieën echter weer op het zadel. Momenteel rijdt hij met een licentie van Trimmersbelangen Midden-Zeeland (TMZ). Daardoor is hij ook gerechtigd om in regiona le KNWU-koersen bij de sportklas- se-A mee te doen. „Toch ben ik niet van plan om dit seizoen, veel te koersen. Er is bij ons een kleine op komst. Dan kun je het niet maken om elk weekeinde weg te zijn." Elite en neo's: 1. Richard Slabben- koorn (Kapelle) 80 km in 1.56.14; 2. R. van der Tang (Voorburg); 3. C. Mulders (Esch); 4. M. Luijten (Meerkerk); 5. R. Jongenelen (Ou denbosch); 6. H. Gorter (Werken dam); 7. R. Krijnen (Hank); 8. B. Marien (Wouw) op 14 sec.; 9. D. Raadtgever (Goes); 10. A. Knippin- ga (Utrecht). Vrouwen: 1. Leontien Zijlaard- van Moorsel (Rotterdam) 60 km in 1.28.14; 2. M. van Melis op 17 sec.; 3. S. Pfister-van Kuik (Eindhoven); 4. A. Nobus (België); 5. S. van Ale beek (Rotterdam). Sportklasse-A: 1. Martin Schouten (Vlaardingen) 60 km in 1.25.47; E. van Meer (Roosendaal) op 23 sec.; 3. P. van Leeuwen (Zoetermeer) 4. J. van Dijke (Scherpenisse); 5. A. Her mans (Bergschenhoek) op 43 sec. Smerdiek heeft nog alle kans op de nacompetitie. Het team van trai ner Jan Verreijen houdt uitzicht op de tweede periode en doet na de benauwde 3-4 zege bij Halsteren ook volop mee in de strijd om de tweede plaats op de ranglijst. Komend weekeinde wacht het belang rijke thuisduel tegen Duiveland. Bij winst wordt dan een directe con current afgeschud. Stavenisse ging zaterdag na rust knock-out bij Brouwershaven: 8-0. leek Smerdiek op rozen te zitten. Na een steekballetje van Niels Hage te kende Withagen zijn derde treffer van de middag aan: 1-4. Daarna verzuim den de bezoekers om de partij defini tief te beslissen. Mariusz Moijka, Soulyman el Bouazzaoui en Witha gen stonden allemaal alleen voor de keeper, maar wisten niet tot scoren te komen. Door die missers bracht Smerdiek zichzelf alsnog in de pro blemen. Binnen een tijdsbestek van drie minuten kwam Halsteren terug tot 3-4. De thuisclub trok in de slotfa se massaal ten aanval in een poging om de gelijkmaker te forceren. Smer diek stond onder zware druk, maar kreeg bij uitvallen goede mogelijkhe den om de wedstrijd in het slot te gooien. Niels Hage ging alleen op de keeper af, maar deze redde prima. In de allerlaatste minuut leek ook El Bouzzaoui nog te gaan scoren. Zijn lob ging echter juist naast het doel. Een rode kaart voor Adrie Smits leidde zaterdag bij Brouwershaven de totale ondergang van Stavenisse in. De zwaar belaagde Smits verloor kort na de hervatting bij de stand 2-0 zijn zelfbeheersing en trapte na. Die impulsieve reactie betekende een veldverwijzing voor de noodge dwongen in de achterste linie spelen de goaltjesdief. „Meteen was het bij ons helemaal over", keek trainer Rien Smits terug op het drama dat uiteindelijk een 8-0 eindstand ople verde. „We waren helemaal gebro ken." Ondanks een waslijst aan afwezigen begon Stavenisse redelijk goed aan de wedstrijd. Er werd hard gewerkt en de eerste grote kans was voor de bezoekers. Een vlot lopende aanval eindigde met een goede voorzet van Martin Moerland die door Sander Smits juist over de kruising werd ge kopt. Gaandeweg de eerste helft nam de thuisclub het heft in handen. Slecht uitverdedigen bij Stavenisse resulteerde in de 35e minuut in het openingsdoelpunt. Een voorzet volg de die door een geheel vrijstaande Brou-aanvaller werd afgerond: 1-0. Ook na de hervatting speelde Stave nisse een tijdlang goed mee. Met Jan Kees Wesdorp in de ploeg voor Mar tin Moerland werd de aanval ge zocht. Kees van Putten en Paul Oost- Smerdiek was op voorhand niet ge rust op een goede afloop tegen Hal steren. De Brabanders staan laag op de ranglijst, maar boekten vorige week nog een prima resultaat door tegen koploper SKNWK gelijk te spelen. Op sportpark De Beek werd zaterdag bewezen dat die prestatie geen uitschieter was. Smerdiek stuit te op zware tegenstand en haalde het uiteindelijk met de hakken over de sloot. De beste kans in de openings fase was voor Smerdiek. Gertjan van Ham leverde een puike voorzet af die voor de voeten van Erik van Haaften belandde. Van Haaften kon de bal echter niet onder controle krij gen, zodat deze vrije doelkans in rook opging. In de 14e minuut gaf Halsteren voor de eerste maal zijn visitekaartje af. Een verdedigings- fout bij Smerdiek werd koelbloedig afgestraft: 1-0. Smerdiek kwam snel langszij. Nog geen drie minuten na de openingstreffer haalde Soulyman el Bouazzaoui de achterlijn. Hij trok de bal voor en Pierre Withagen liet zien het scoren niet verleerd te zijn: 1-1. Enige tijd later nam Smerdiek de leiding. Een corner van Withagen werd door de boven iedereen uitto rende Erik van Haaften met het hoofd achter de Halsterse goalie ge werkt: 1-2. Bijna werd het gelijk toen de buitenspelval bij Smerdiek niet goed open klapte en een Halster- se aanvaller vrij op doelman Corné van Haaften mocht afgaan. In de één-tegen één situatie bleek de Smerdiekse keeper echter de sterk ste. Na een halfuur sloeg Smerdiek voor de derde maal toe. Een vrije trap over 40 meter van Jordy Hage belandde in de voeten van Withagen. De linkspoot liet de bal een keer stui teren om vervolgens met een streep de doelman kansloos te laten: 1-3. De slotfase van de eerste helft was voor de thuisclub die probeerde nog voor de thee terug in de wedstrijd te komen. Het was keeper Van Haaften die met enkele goede reddingen zijn ploeg op de been hield. Onmiddellijk na de hervatting sloop een Brabantse speler door de linies, maar alleen voor Van Haaften werd naast geschoten. In de 60e minuut Tweede klas In Middelburg begon Tholense Boys zonder de geschorste Piet den Boef en Jeroen Nieuwkoop. A-juni or Ronnie de Graaff had van trainer Leendert Geelhoed het vertrouwen gekregen na zijn goede invalbeurt tegen SSC en begon als linkshalf in de basis. Simon Jansen bleef aan de kant. De Graaf speelde zeker de eer ste helft een uitstekende wedstrijd. Geelhoed had meer wijzigingen doorgevoerd. Johan Schot was doorgeschoven naar de voorste linie in een poging om meer scorend ver mogen in de aanval te krijgen. Mi chael de Jong startte daarom als schakel speler. Het bleek achteraf een goede tactiek van Geelhoed, want zowel Schot als De Jong wa ren nuttig op hun posities. De Jong liet zien dat hij wel degelijk goed kan voetballen, en heerste samen met de prima spelende Jaben Kort land op het middenveld. Jan Groe- newegen kreeg een grote kans, maar alleen voor de keeper miste hij. De Graaff creëerde zelf twee prima Johan Schot was met zijn twee treffers man van de wedstrijd bij Tholense Boys. mogelijkheden, maar beide schoten werden door de lange Dauwendae- le-keeper gestopt. De thuisclub liet zich ver terugzakken en gokte op de counter, een speelwijze die op De Bent goed was voor de volle buit. De Thoolse verdediging speelde on der leiding van Hassan el Jilali ech ter een puike partij. Er werd maar zeer weinig ruimte weggegeven, zo dat de Walcherse aanvallers nauwe lijks aan de bak kwamen. Met name Rick van de Velde liet op de voor- stoppersplaats zien weer naar de vorm van eind vorig seizoen toe te groeien. Ook Alex Hoogendoorn bewees zijn waarde. De Thoolse kèeper redde fraai toen iedereen bleef staan voor buitenspel, maar scheidsrechter Dalebout door liet gaan. Met een reflex haalde hij de inzet van de lijn. Enkele minuten voor rust kwam de verdiende 0-1 op het bord. Jan Groenewegen ging vrij door over links, zijn voorzet be reikte Johan Schot die bij de le paal binnentikte. Ook Wim Schot kreeg nog een goede kans maar zijn inzet ging voorlangs. Vlak voor rust nam Jan Groenewegen een hoge voorzet ineens op de slof. Ook deze bal trof echter geen doel. Terwijl de meeste supporters nog in de kantine waren, scoorde Tholense Boys de belangrijke 0-2. Een pass van Groenewegen leek onderschept te worden, maar gelukkig voor Tho- len ging de laatste man van de thuis club knullig in de fout. Johan Schot kon daardoor alleen op de keeper af gaan en scoorde de rust brengende tweede treffer. Tholense Boys kroop terug in de verdediging en riep met die behoudende speelwijze het on heil over zich af. Dauwendaele ver schafte zich drie doelrijpe kansen. Alex Hoogendoorn stopte een inzet en bij de andere twee mogelijkheden stond het vizier van de Walcherse aanvallers niet op scherp. Bij uitval len kregen de Tholenaren goede kansen op de 0-3. Johan Schot kopte in geheel vrijstaande positie een voorzet van Jan Groenewegen recht in de handen van de keeper. De moegestreden Ronnie de Graaff werd gewisseld voor Simon Jansen. In de slotfase kwamen Francel Kou semaker en Carlo Heyboer in het veld voor Jan Groenewegen en Arie Draaijer, beiden waren licht gebles seerd. Johan Schot liet de mooiste actie van de middag zien. Hij pas seerde in het strafschopgebied drie tegenstanders, en legde bij de ach terlijn de bal terug. Michael de Jong schoot de bal voor open doel echter tegen de lat. Even later kwam Eric van Gorsel nog alleen voor de keep er na een lange solo over 50 meter. Hij kwam echter kracht te kort om zijn goede wedstrijd te bekronen met een doelpunt. Zaterdag komt 's Heer Arendskerke op bezoek. De Bevelandse ploeg versloeg dit week einde kampioenskandidaat Veere met 1-0. SSV '65 Veere Arnemuiden Terneuzense B. SSC '55 Hr.Arendskerke Dauwendaele Kogelvangers Rillandia Tholense Boys Yerseke Bruse Boys 17 11 3 16 10 4 9 6 8 5 8 3 7 2 4 5 4 5 4 5 3 6 2 5 1 7 3 36 2 34 2 33 4 29 6 27 8 23 5 17 7 17 8 17 8 15 9 11 9 10 43-22 34-14 33-15 38-27 35-27 23-31 22-28 27-34 19-33 20-24 18-39 27-45 dijk kwamen alleen voor de keeper, maar faalden bij de afwerking. Een afstandschot van Brouwershaven be tekende 2-0. Kort daarop ging even het licht uit bij Adrie Smits en was het hek van de dam. Een aangesla gen Stavenisse hield achterin open huis en moest in het tijdsbestek van een halfuur nog eens zes treffers toe staan: 8-0. Rien Smits deed er na af loop het zwijgen toe. „Maar natuur lijk komen we hier op terug. Zoiets mag nooit gebeuren." SKNWK Smerdiek ZSC '62 Duiveland Dosko Mevo SPS Brouwershaven Halsteren Stavenisse Vrederust 15 11 2 17 11 0 9 4 8 3 7 6 7 2 6 2 5 4 3 3 3 3 0 3 2 35 6 33 2 31 4 27 3 27 6 23 8 20 7 19 10 12 10 12 12 3 43-21 45-26 42-26 35-22 50-27 23-24 31-30 41-50 29-41 20-50 19-61 Een bizar derde doelpunt van FSV deed Noad in de slotfase de das om. Anthony Verwijs pakte de bal op toen hij vanaf de zijkant het vlagsignaal voor buitenspel zag. De scheidsrechter liet echter doorspelen en wees naar de stip. De strafschop leverde de 3-1 eind stand op. „Het moest een keer op breken", aldus een teleurgestelde trainer Kees Stoutjesdijk. Al weken kampt Noad met een ge brek aan fitte spelers. Ondanks de vele absenties werd na de winter stop een mooie reeks weggezet. Bij het allicht nog voor de titel in aan merking komende FSV werd echter de eerste nederlaag van het kalen derjaar geleden. Een onnodig ver lies, vond Stoutjesdijk. „Ik heb er een misselijk gevoel over. Er zaten voor ons punten in die wedstrijd. We zijn afgestraft op een paar slechte momenten." Noad verkocht zijn huid duur in Fij naart. Anthony Verwijs en Bart Quist moesten, hoewel verre van topfit, in de basis beginnen. Ook Jaap van Oudenaarde werd licht ge blesseerd de wei ingestuurd. Het werd nog erger voor de Fluplanders. Al in de openingsfase moest een aangeslagen Johnny van Dijke ge blesseerd naar de kant. Kevin Over- beeke viel voor hem in. Beide par tijen probeerden op het slechte veld om er iets van te maken, maar het niveau van de partij was bijzonder matig. Na een 0-0 ruststand zette de thuis club in het tweede deel een tandje bij. Uit een klutsbal werd het na een uur spel 1-0 voor FSV. Kort daarop profiteerde het team uit Fijnaart van defensieve wanorde bij de bezoe kers: 2-0. Noad zette alles op alles om een beter resultaat af te dwin gen. Iwan Geense haalde de achter lijn en legde terug op de voor Bart Quist ingevallen Ronnie van der Ree, die voor 2-1 zorgde. Noad rook de gelijkmaker, al counterde FSV gevaarlijk. In het Noad-doel bleek Kees Lozekoot echter een kei in de één-op-één situaties die volg den. De beoordelingsfout van Ver wijs in de laatste minuten betekende de definitieve beslissing: 3-1. JPS 17 11 4 2 37 45-22 The Gunners 17 9 4 4 31 37-22 FSV 17 9 4 4 31 40-31 WHS 17 10 0 7 30 39-23 Zwaluwe 17 8 5 4 29 52-28 ZPR '84 17 9 1 7 28 33-35 Noad '67 17 6 5 6 23 30-34 Olympia '60 17 5 5 7 20 25-37 Klundert 17 5 2 10 17 38-52 Baronie 17 5 1 11 16 36-60 DVO '60 17 4 2 U 14 32-39 Breda 17 4 1 12 13 25-49 Zaterdag 24 maart uur Thol.Boys-Hr.Arendskerke(Rijnders) 15.00 Noad-DVO(Koole) 14.30 Klundert-WHS(Bax) 14.30 Smerdiek-Duiveland(Bruynes) 14.30 SPS-Halsteren(Bakker) 14.30 Wieldrecht 2-Thol.Boys 2(vBroekhoven) 14.30 WHS 2-Klundert 2(Smits) 14.30 VVGZ 3-Noad 2(dGraaff) 10.00 WHS 3-Bevelanders 2(Schot) 13.30 BVC 2-Smerdiek 2(vHees) 12.30 Thol.Boys 3-Rillandia 3(dKeyzer) 14.30 Seolto 4-Stavenisse 2(Martens) 12.45 Klundert 4-Noad 3 14.30 Thol.Boys 4-FSV 3(Spanjaard) 12.30 Smerdiek 3-SPS 3 14.30 WC 4-Thol.Boys 5 13.30 FSV 5-WHS 4 12.30 Noad 4-Internos 3 15.00 Everstein-Smerdiek da.(Oskam) 11.00 Hermandad-Noad da. 14.00 Zondag 25 maart uur Vosmeer-WVV(Lamhregts) 14.30 BSC 7-Vosmeer 2 12.30 Vosmeer 3-Nw.Borgvliet 4 11.00 Oudenbosch 2-Vosmeer 4 10.00 Voetbal V Uitslagen Tweede kl.: Dauwendaele-Thol.Boys 0- 2. Derde kl.: FSV-Noad 3-1. Vierde kl.: Brouwershaven-Stavenisse 8-0, Halsteren-Smerdiek 3-4. Zesde kl.: Vosmeer-Lepelstraatse Boys 2-2. Dames: Smerdiek-Peursum 0-0. Tweede kl. res.: WC 2-WHS 2 2-5. Derde kl. res.: WHS 3-Bruse Boys 3 1- 3, Smerdiek 2-WC 3 1-2. Vierde kl. res.: Wemeldinge 3-Thol. Boys 3 1-0, Seolto 4-Thol. Boys 4 5-1. Vijfde kl. res.: Thol. Boys 5-Dosko 2 3- 1, SPS 3-Unitas 8 5-2, Halsteren 3-Noad 4 1-1, DHV 3-Smerdiek 3 DHV niet op gekomen. Zesde kl. res.: Vosmeer 2-WW 3 10-2, Vivoo 2-Vosmeer 3 3-6, Vosmeer 4- Noordhoek 3, 0-4. Oefenvoetbal: Wemeldinge-SPS 1-3. Zaal: Vosmeer 2-NVS 2-7. Jeugd: DSE-Thol.Boys A 2-0, Thol.Boys D-Oudenbosch 1-4, Moc- THol.Boys D2 3-4, Thol.Boys El-Hal steren 3-4, Steenbergen-Thol.Boys E2 1-10, Steenbergen-Thol.Boys F1 2-3, Thol.Boys F2-Halsteren 3-2, SVC- Thol.Boys smurfen 6-1; Bergen-Vos- meer C 7-2, Vosmeer meisjes-BSC 2-6, Vosmeer D-Kogelvangers 1-0, SVC-Vos meer E 8-1Moe-Vosmeer F 0-0; Halste ren-Smerdiek C 4-0, WHS meisjes- Smerdiek meisjes 1-2, Smerdiek D-WHS Dl 0-3, Divo-Smerdiek E 10-0, Smerdiek Fl-Vivoo 3-5, Bergen-Smer- diek F2 5-3; Halsteren-SPS B 4-3, SPS C-WC 2-2, Cluzona-SPS D 6-0, Wel- berg-SPS El 6-1, Halsteren-SPS E2 1-2, SPS F2-Nw.Borgvliet 4-4; Noad B- Klundert 6-4, NVS-Noad C 1-3, Noad D-Kogelvangers 2-0, Nw.Borgvliet-No- ad El 0-4, Noad Fl-SPS F1 9-6, Vivoo- Noad F2 0-0. Sail Vlissingen. De stichting small sail festival Vlissingen krijgt 15.000 gulden subsidie van de provincie voor organisatie van het festival in 2001. Oud-Vossemeerder Peter Metske vierde renner van links) had het moeilijk in de koers van de neo's en elite.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 15