Watertoren zinkt in 't niet Plaatselijk nieuws Laban AUTOSCHADE EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 15 maart 2001 Auto opengebroken Boekenpresentatie HEUGA TEGELTAPIJT Div. partijen vanaf 12,- per m2 Verkoping jeugdwerk Auto aangereden VERF NODIG? Spapen meeste vis Geslaagd Dure trap Beurs tweedehands kleding en speelgoed Scoutingdag Geslaagd Hommel tikt door Bram Boon 25 jaar lid van Accelerando Voorspeelavond Kaartavond teleurstellend Schutse op matje Klippel nieuw in bestuur van Prinses Beatrix Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Tribune Smerdiek Botsing ambulance Primeur voor Euterpe Nota voor Molendijk Ster voor één nacht Invalster wint Controle rijgedrag Geen bezwaren bouw Verkoopdag scholen Nat op nat Zeebaars vangt weinig Botsing Postweg Particulier ziekenvervoer voor alle verzekeringen tele-taxi Taxi De Jonge Tel. 0166-612435 Poortvliet Een 41-jarige automobiliste is sinds de nacht van zondag op maandag een autoradio armer. Ze parkeerde haar voertuig zondag in de berm van de Schelderijnweg. De volgen de dag bleek de auto opengebroken te zijn en de geluidsapparatuur (ter waarde van enkele honderden gul dens) was verdwenen. Op uitnodiging van onder meer de kindernevendienst van de Gerefor meerde Kerk komt dra. Marja Bos- Meeuwsen van Oké Boeken don derdag 22 maart een presentatie en lezing houden in verenigingsge bouw het Visnet aan de Hofstraat. Oké Boeken is een christelijke uit geverij van boeken voor jeugd, ou ders en mensen die met jeugd wer ken. Onderwerpen van uitgaves zijn onder meer agressief gedrag, com municatie, geloofsopvoeding, kind en verdriet, waarden en normen, pu berteit en sociaal-emotionele ont wikkeling. Er zullen diverse boeken te zien en te koop zijn tijdens deze presentatie. De bijeenkomst begint om half tien en om tien uur vangt de lezing van dra. Bos aan. G. Polderman Projectinrichting B.V. Tholen Tel. 0166-603589 Advertentie I.M. De jongeren van de Nederlandse Hervormde Kerk houden zaterdag 24 maart een verkoping en rommel markt in de koorkerk, van elf uur tot half vier. De opbrengst is bestemd voor het eigen jeugdwerk. Men kan aanstaande zaterdag tussen tien en twaalf uur nog spullen voor de rom melmarkt inleveren in de koorkerk van de Grote Kerk. Wie de spullen niet zelf kan brengen, kan contact opnemen met Jaap Hage, tel. 603089. Op de Molenvlietsedijk, op de pa rallelweg met de zogenaamde 'kiss- and-ride-zone', is vrijdagmiddag rond één uur een bedrijfsauto aan gereden door een nog onbekende bestuurder. De auto stond gepar keerd ter hoogte van basisschool De Regenboog en werd aan de rechter zijde beschadigd. De veroorzaker is doorgereden zonder zich bekend te maken. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak g| Ij Eendrachtsweg 13 m Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Met drie centimeter verschil ten op zichte van de nummer twee, heeft A. Spapen de eerste wedstrijd van de viscompetitie van hengelsport vereniging De Pieterman gewon nen. Zondag werd er vanaf de Sala mander I gevist bij Den Dortsman. Zowel het weer als de vangst (voor namelijk schar) was redelijk. Leen Berrevoets haalde (met één centi meter verschil) de grootste vis bin nen, een bot van 43 cm. De uitslag van de wedstrijd is: 1 A. Spapen 140 cm; 2 M. de Crom 137 cm; 3 L. Berrevoets 105 cm; 4 B. van Dijk 97 cm; 5 C. de Crom 96 cm; 6 G. Prinsen 88 cm; 7 E. v.d. Rijsen 79 cm; 8 M. van Tienen 78 cm; 9 A. de Graaf 78 cm; 10 A. van Elzakker 77 Aan de Ichthus Hogeschool in Rot terdam, afdeling accountancy, is Je roen Robbe geslaagd voor het exa men registeraccountant. Een trap tegen een lantaarnpaal is een 32-jarige inwoner duur komen te staan. De politie betrapte de man toen hij in de nacht van zaterdag op zondag omstreeks half drie een schop tegen de lichtmast gaf. Hij kreeg hiervoor een bekeuring van 150 gulden overhandigd. Normaal gesproken bepaalt het openbaar mi nisterie de hoogte van de boetes, maar bepaalde overtredingen vallen (in uitgaansgebieden) binnen het lik-op-stukbeleid. De politie mag dan ter plekke boetes uitdelen. On der meer vandalisme, openbare dronkenschap en het beledigen van agenten vallen onder dat beleid. In Hervormd verenigingsgebouw De Wingerd aan het Nieuwepad wor<^ op zaterdagmorgen 31 maaij een beurs in tweedehands kleding en speelgoed gehouden. Van negen tot twaalf uur kan men hier terecht voor zomerkleding voor kinderen, speelgoed en spullen voor baby's. De netto opbrengst is bestemd voor kinderboerderij en heemtuin 't Lamsoortje in Sint-Maartensdijk. Dinsdag aanstaande 'kan men nog kleding en speelgoed inleveren. Voor informatie kan men onder meer bellen met Marga van der Dussen, tel. 604391. Ook bij de Heenetrechtgroep wordt op 24 maart de nationale scouting dag gehouden. Op deze dag wil men laten zien wat er zoal gedaan wordt bij en door de scouting. Er is een informatietent, een knopenpost, een kampvuur met 'marshmellows', een letterspeurtocht en een kamp keuken. Verder kan men zelf zeilen en roeien, vlotten bouwen, muziek instrumenten maken en oefenen in het opzetten en afbreken van een tent. Er is een 'scoutingmuseum' en men kan een opgetuigde vlet bekij ken. De dag begint om tien uur en eindigt rond vier uur met de tewa terlating van een vlet. Iedereen mag deze dag komen kijken in en rond het gebouw van scouting Heene- trecht op het terrein van de voorma lige oesterputten aan de Bosstraat. Nadia Aarnoudse is aan de hoge school voor economische studies te Rotterdam geslaagd voor het exa men heao management, economie en recht. ROMMELMARKT Elke vrijdagavond van 7 tot 8 uur is er gelegenheid om goederen af te geven voor de te houden rom melmarkt (juli) in het dorp. Nog steeds op het oude adres: Veer- straat 22, Oud-Vossemeer. Bij grote partijen of vervoersproble men, tel. 672644 of 0653786575. Advertentie I.M. K. Hommel heeft bij biljartvereni ging De Treffers flink doorgetikt. Hij behaalde in de laatste competi tiewedstrijd namelijk de hoogste se rie van 19 caramboles. H. Hommel speelde met 21 beurten de kortste partij. D. den Hollander had met 2,91 het beste gemiddelde. De uit slagen van de partijen zijn: D. den Hollander-L. van Wezel 10-7,08; J. van Daalen-H. Hommel 7,95-10; K. Hommel-R de Leeuw 8,18-10; J. Hommel-C. Burgers 10-5,5; J. Etiënne-N. Rooijakkers 9,46-10; R Vis-D. den Hollander 10-7,16. Voorzitter J. Wesdorp van muziek vereniging Accelerando reikte dins dag een bijzonder verenigingsinsig ne en een tinnen bord uit aan Bram Boon. Boon werd op 12 maart 1972 werkend lid. In verband met zijn werk stopte hij in 1978, maar kwam in 1982 weer terug. In 1985 werd hij bestuurslid en vanaf 1991 was hij vice-voorzitter. Inmiddels is hij afgetreden als bestuurslid. Boon be gon op de bugel, vatte later de hoorn ter hand en hij is nu een zeer verdienstelijke euphoniumspeler. Daarnaast beheert hij het muziekar chief van Accelerando, is zeer be trokken bij de jaaruitvoeringen en het beheer van repetitielokaal de Sakofahal. Volgende week brengt het voltallige college van b. en w. een werkbezoek aan de Sakofahal. Het heeft onlangs een gloednieuw muzieklokaal in Numansdorp be zocht. Boon is sinds 1989 tevens lid van Concordia Sint-Philipsland, waar hij in 1992 bestuurlid werd en in 1996 voorzitter. Boon was verrast dat hij gehuldigd werd. Hij dacht namelijk dat hij in april werkend lid was geworden. Hij bedankte de voorzitter voor het insigne, het tin nen bord en de gesproken woorden en hoopt nog vele jaren zijn beste beentje voor te kunnen zetten bij Accelerando. Regelingen met elke verzekeringsmaatschappij Leenauto's luxe en bestel Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Fanfare Accelerando gaf zaterdag een voorspeelavond om het publiek te laten kennismaken met diverse instrumenten. Zo speelde het koper kwintet C'est me t'égale twee num mers, maar ook een saxofoonkwar tet was van de partij. De uitgevoerde werken waren zeer di vers. Van het religieuze 'O Haupt voll Blut und Wunden'het klassie ke 'Ode an die Freude' en het over bekende 'Auld lang syne' tot licht voetige nummers als 'Ik zag twee beren', 'De vrolijke fluiter' en 'De poes van de buren'. Het publiek (de Sakofahal zat vol) genoot er in elk geval van zodat Imanda van Vossen (die de avond afsloot) op een ga- slaagde uitvoering terug kon blik ken. Het was de eerste muziek avond die de nieuwe leden- en leer lingencommissie van Accelerando organiseerde. In de commissie zit ten Imanda van Vossen, Patricia Ba zen, Carla Wesdorp, Corina van Driel en Robert Lupker. Naast veel leerlingen traden er ook leden van Accelerando op die op 24 maart uit komen op het solistenconcours in de Zeeuwse muziekschool in Goes. Albert van Driel (Es-basspeler) is voor de derde keer uitgenodigd voor een topconcours in Barneveld. De opkomst voor de laatste kaart avond van voetbalvereniging WHS was vrijdag teleurstellend. Slechts 29 personen kwamen opdagen en de organisatie had op meer gerekend, zeker gezien het feit dat de kam pioenen bekend gemaakt zouden worden. Die kampioenen zijn ge worden: Wim Vermaas bij het kla verjassen (9677 punten), Tanny Fa se bij het jokeren (551 strafpunten) en Johan van de Repe bij het petoe- ten (109 punten). De uitslag van de laatste wedstrijd was bij het klaver jassen: 1 Bas de Jong 4856 p; 2 Pa trick Quist 4813 p; 3 Jo Vermaas 4809 p. De poedelprijs ging naar Jan Rijnberg met 3623 punten. Bij het jokeren was de eindstand: 1 Tanny Fase 296 strafpunten; 2 Maya Bungener 524 p; 3 Ria Ver maas 548 p. Henny Bungener won de poedelprijs met 880 strafpunten. Leander Vroegop won het petoeten met 61 punten, gevolgd door Marco den Engelsman met 60 punten en Johan van de Repe met 59 punten. Wim Snoep pakte de poedelprijs met 53 punten. Zorgcentrum De Schutse is door de provincie op het matje geroepen omdat het geen rekening en verant woording heeft afgelegd van in 1996 en 1997 gekregen subsidies. Het gaat om in totaal ƒ10.870,- uit de reserve stimulering zorg waarvan al 8696,- als voorschot was ont vangen. De provincie heeft nog geen verantwoording van het be drag gehad en vond die ook niet in de jaarrekening over 1997 tot en met 1999. De provincie wil alsnog de benodigde papieren hebben en anders moet De Schutse het voor schot terugbetalen. De schietvereniging Prinses Beatrix heeft vrijdag op de ledenvergade ring B. Klippel als nieuw bestuurs lid gekozen in' de plaats van de af tredende P. de Rijke. A. Knuist was ook aftredend, maar hij werd herko zen. Ook werden de clubkampioe nen gehuldigd. Bij het klein kaliber *Malse biefstuk 250 gram 7,25 jBieflappen 500 gram 9,90 ♦Verse drumsticks 1 kg 8,50 Blinde vinken 5 halen Donderdag, vrijdag en zaterdag MMaandagdinsdag en woensdag Magere runderlappen 1 kg ƒ15,-* Schouderkarbonade 1 kg 9,- J 4 BETALEN Coburger rauwe ham 100 gram Palingworst 150 gram Schouderham 150 gram Vleeskroketten 10 stuks f 2,75 2,25 2,25 4,50 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. geweer won P. de Rijke in de A- klasse. In de klasse C werd J. v.d. Graaf winnaar en H. de Vos kreeg de beker in de D-klasse. Bij de klein kaliber karabijn werd A. Knuist eer ste in de klasse A. J.J. de Vos won in de B-klasse en in de categorie C werd L. Hage gehuldigd. C.M. Dorst was de beste in de C-klasse bij het klein kaliber pistool. L. Hage won daar in de categorie E en B. Klippel in klasse F. Bij de jeugd gingen de wisselbekers naar Johan Neele (klasse 1) en Aalt de Rijke (klasse 2). Wat die jeugd betreft, kan Prinses Beatrix wel wat aanvul ling gebruiken. Het competitie-ele ment dreigt namelijk verloren te gaan. De jeugdafdeling is uitge dund, doordat leden die 16 jaar wer den, door zijn geschoven naar de se nioren. Men hoopt dan ook nieuwe jeugd (van 12 tot 16 jaar) te kunnen verwelkomen op de wekelijkse oe fenavond op maandag vanaf half acht. Sint-Maartens Voetbalvereniging Smerdiek is be gonnen met de voorbereidingen voor de bouw van een tribune. De zichtplaats voor het publiek wordt betaald uit een nalatenschap van wijlen W.G. Robbe. De sleuven voor de leidingen zijn inmiddels gegraven en in de komende week wordt de bouwplaats uitgegraven. De planning is nog steeds dat de tribune met de viering van het 60- jarig bestaan van Smerdiek kan worden geopend. Een ambulance is donderdagmid dag op de Oostsingel tegen een bedrijfswagen gebotst. De zieken wagen reed omstreeks half zes over de Oostsingel, bestuurd door een 34-jarige inwoner. Die ver leende op de kruising met de Dok ter Tazelaarstraat geen voorrang aan een van rechts komende be drijfswagen, bestuurd door een 46-jarige plaatsgenoot. De ambu lance was niet op weg naar een spoedgeval, voerde geen licht- en geluidssignalen en had derhalve geen voorrang. Bij de botsing ont stond alleen materiële schade. Nog nooit speelde Euterpe in Haestinge op zo'n groot podium als zaterdag tijdens het jaarcon cert en nog nooit speelden de sa- menspeelgroep, het jeugdorkest en de fanfare gezamenlijk een nummer. Op de verhoging van 13 bij 7 meter speelden 64 muzikan ten voor de pauze samen het num mer Take it easy. Een primeur voor het publiek. Ongeveer 175 bezoekers bezochten het optreden van de vereniging die nog nooit zoveel musicerende leden heeft gekend. Na het laatste concours meldden zich zeven nieuwe leden aan. De toeschouwers hadden de ze keer ook geen last van de galm in de grote zaal. Achter het orkest was een groot doek gespannen waarmee het geluid zodanig werd gedempt dat het storende geluid achterwege blijft. Bovendien kon het doek gebruikt worden voor de projectie van verschillende kleu ren en het embleem van Euterpe. De zaal was verder aangekleed met bloemen en bloemstukken. De avond werd geopend door de sa- menspelgroep van 11 leerlingen. Daarna trad het jeugdorkest met 20 leden voor het voetlicht. Deze muzikanten speelden nummers uit Zooball, zoals de trotse leeuw, de pantertango en snake, raddle and roll. De fanfare voegde zich bij hen voor een gezamenlijk optre den. Na de pauze was het de beurt aan het grote orkest dat inzette met een stevige mars, Quarterdeck, en onder meer de Vaderlandse rapso die ten gehore bracht. Mariëlle Wesdorp soleerde op bugel, een door dirigent P. van Rooij speciaal voor haar geschreven stuk: Ma riëlle. Daarna ging Euterpe op de Amerikaanse toer met onder meer Thriller van Michael Jackson, Sa- terday night fever, Rumba tamba, Midnight memory en het Ameri can pie van Don Mclean. Als toe- Wïe Sint-Philipsland nadert, ziet al van verre de watertoren aan de Rijksweg oprijzen. Maar vorige week zonk de in 1925 gebouwde toren even in het niet. Een kraan stond ernaast om aan de grijze pilaar twee antennes voor mobiele telefonie, van Dutchtone, te bevestigen. De technici kregen echter niet de juiste frequentie gevonden, waarschijnlijk hadden ze niet de juiste zenders bij zich. De hele operatie zal dus nog een keer over moeten. gift speelde de fanfare Ankers los, Hollandse stampwerk. Voorzitter T. Steketee besloot de avond met een verwijzing naar de actie van het evenementencomité. Het con cert was volgens hem de bijdrage van Euterpe aan de leefbaarheid van het dorp. De gemeente heeft van de provin cie een rekening gekregen van ruim 84.000 gulden voor het aan passen van de Molendijk. De pro vincie voerde de aanpassingen te gelijk uit met de aanleg van de rotonde op de Provinciajeweg. De kosten komen echter voor reke ning van de gemeente, omdat de Molendijk een gemeentelijke weg is. De grootste posten op de reke ning zijn die voor het opbreken en aanbrengen van bestrating. In gemeenschapscentrum Haestin ge wordt vrijdag 16 maart een feest gehouden met als thema 'Star 4 a night'. De bedoeling is dat de bezoekers voor één avond in de huid van een ster kruipen. Voor de leukste en beste immitatie is er een prijs beschikbaar. Op de ze avond zijn er diverse live-acts en ook J&E's Partytime drive-in- show is van de partij. De feest avond begint om half negen. Bij klaverjasvereniging De Pende laars is Mary van den Berg win naar geworden van de competitie wedstrijd die vrijdag werd ge houden. De winnares is uitbaatster van café Smerdiek waar de kaart- liefhebbers bij elkaar komen. Ze is ook lid, maar omdat ze zelf ach ter de tap staat, valt ze alleen in als er mensen tekort zijn. Zo ook deze keer en ze won met 5741 punten. Een ruim verschil met de nummer twee, J. van Splunter die 5343 punten haalde. De rest van de uitslag luidt als volgt: 3 J. van der Werf 4882 p; 4 P. van Iwaar- den 4821 p; 5 P. Bazen 4754 p; 6 L. Kampman 4659 p; 7 J. van Gorsel 4506 p; 8 J. Guiljam 4497 p; 9 R. van Putten 4390 p; 10 J. van Zetten 4375 p; 11 A. Arts 4291 p; 12 S. Polman 4097 p. De politie voerde dinsdag een ver keerscontrole uit aan de Lange- weg. Er werd gekeken naar het rij gedrag van bestuurders. Een aantal bestuurders kreeg een waar schuwing. Een 21-jarige automo bilist bleek in een auto zonder gel dige keuring te rijden. Hij kreeg daarvoor een boete van 180 gul den. Een 19-jarige inwoner die zonder helm op een brommer reed, kreeg een transactie van 90 gulden aangeboden en voor het zonder noodzaak met mistlichten aan rijden, kreeg een automobilist een bekeuring van 120 gulden. De provincie heeft verklaringen van geen bezwaar afgegeven voor bouwplannen van drie inwoners. Die drie willen bouwen in afwij king van het bestemmingsplan en daar is ontheffing voor nodig. L.M. Andriesse wil aan de Dorps weg een dubbele garage bouwen. Het perceel heeft nu de bestem ming 'verkeersdoeleinden'. Het bouwplan betreft de vervanging van een bestaande schuur/garage van betonplaten met een asbest dak. De familie Priem wil eveneens een berging en garage bouwen aan de Hartogsweg. Op het perceel (dat nu de bestemming 'land bouw' heeft) staat al een tuinber- ging. Die zal worden gesloopt en door een nieuwe berging/garage van 60 vierkante meter worden vervangen. L. Vroegop wil aan de Geulweg een bedrijfspand bouwen van 1217 vierkante meter. Daarmee wordt het maximaal bebouwbaar oppervlak met 135 vierkante me ter overschreden. Bovendien zou het pand gedeeltelijk moeten ko men op een strook van 103 vier kante meter waarop geen bebou wing is toegestaan. De provincie vindt het echter verantwoord het maximaal bebouwbaar oppervlak van het perceel uit te breiden van 75 naar 85 procent en de bebou- wingsvrije strook vanaf de Scha- kelweg te versmallen van tien naar vijf meter. Daardoor valt het bouwplan binnen de normen. Aan gezien er geen bezwaren zijn in gediend en de provincie de plan nen allemaal verantwoord vindt, wordt een verklaring van geen be zwaar verleend. De Groen van Prinstererschool houdt zaterdag 24 maart een grote verkoping ten bate van de nieuw te bouwen school. Bij het school gebouw aan de Laban Deur- loostraat is van tien tot drie uur van alles te koop. Van kaarten, speelgoed en boeken tot stoffen, kleding, hapjes en drankjes. Ook planten zijn te koop, net als eieren en schoonmaakmiddelen. Voor de kinderen zijn er onder meer spel letjes en een grabbelton. Tevens wordt er een rommelmarkt gehou den. J. Kuijs vermaakte woensdag de plattelandsvrouwen in het Holland Huis. Hij gaf een demonstratie van de 'Bob Ross nat op nat olieverf schildertechniek'. Ross ontwikkel de deze techniek om mensen zon der ervaring meer plezier in het 'redikbeurten Zondag 18 maart THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Verheul, Amersfoort. 18.30 u. ds. Emaus, IJsselstein. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Van de Heuvel, Oud-Beij- erland. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 17 u. ds. Krol, Gorinchem. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Van de Berk. 19 u. zangavond. VRIJZ. GEL. GEM. N.P.B. 10.45 u. ds. Peters. R.K.-KERK za 19 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Poppe, 's-Hertogenbosch. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.A.) en 18u. ds. Hoek GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. leesdienst. 14.30 u. ds. De Jongste, Tholen. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.A.) en 18 u. ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. kand. Kaptein, Nieuw-Lekkerland. HERV. GEM. REHOBOTH 10 (H.D.) en 19 u. ds. DeGoei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. do 22/3 19.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. kand. Blankers, Mont- foort. GEREF. KERK 10 u. ds. Krol, Gorinchem. 14.30 u. ds. Broere. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Prins, St.-Annaland. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. wo 21/3 19.30 u. stud. Verschuure, Gouda. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Smit, Lochem. schilderen te geven. Na de demon stratie konden acht aanwezige da mes onder leiding van Kuijs een klein schilderijtje maken dat ze mee naar huis mochten nemen. Op de eerste wedstrijd van het sei zoen werd er door hengelsportver eniging De Zeebaars maar bitter weinig gevangen. De 44 deelne mers haalden zaterdag slechts 3775 gram vis boven water. Win naar werd D. Bolier met 525 pun ten. De rest van de uitslag luidt: 2 G. Bijl 495 p; 3 Barry Westdorp 360 p; 4 mevr. T van As-de Jong 345 p; 5 C. v.d. Werff 340 p; 6 J.C. Bijl 280 p; 7 W. van Popering 275 p; 8 J. Gunst 270 p; 9 J. v.d. Broek 265 p; 10 A. Faber 235 p; 11 mevr. H. Lammerse 145 p; 12 R. Anema- et 140 p. Bij een aanrijding op de Postweg, ter hoogte van de Kadijk, zijn za terdag twee auto's beschadigd. Een 31-jarige inwoner reed over de Postweg in de richting van Tho len. Voor hem reed een 30-jarige automobiliste. Door het overige verkeer genoodzaakt, remde de vrouw af. De automobilist achter haar kon echter niet meer op tijd tot stilstand komen en reed achter op zijn voorgangster. ZIE VERDER PAGINA 3 OOSTSRSCHÏIDÏREGIO Advertentie I.M. HUISARTSEN Zaterdag 17 en zondag 18 maart Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Padt, Poortvliet, 612400. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Janssen, St.-Maartensdijk, tel. 664126. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. Van Doesburg, St.-Philipsland, tel. 572500. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts De Nieuport, Bergen op Zoom, tel. 0164-239383. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verloskundige (voor Tholen en Oud-Vossemeer): tel. 604969. Homecare (24 u. per dag), tel. 0113-232924 of 0115-615595. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 15 t/m vrijdag 23 maart donderdag 15 7.17-19.47 vrijdag 16 8.02-20.27 zaterdag 17 8.47-21.17 zondag 18 9.57-22.32 maandag 19 11.27- dinsdag 20 0.12-12.52 woensdag 21 1.22-13.57 donderdag 22 2.17-14.37 vrijdag 23 2.57-15.17 vr 16/3 21.48 u. LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771 Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735,25 MHz kanaal 54 (ether). Pak even uw zakboekje THOLEN 16 mrt. Jaarvergadering bejaarden- soos, grote zaal Ten Anker, 14 u. 17 mrt. Jaarconcert Concordia, Meulvliet 20 u. 20 mrt. Bingo Anbo, Schuttershof, 14, u. 21 mrt. Oecumenisch avondgebed, Ichthuskerk, 19.30 u. 24 mrt. snuffel/rommelmarkt STEP, Meulvliet, 10 u. 28 mrt. Paasliturgie de Passage, Het Visnet, 19.45 u. 3 apr. Anbo spelmiddag, Schutters hof, 14 u. OUD-VOSSEMEER 17 mrt. Wielerronde. 20 en 27 mrt. Koersbal Anbo, Vos- senkuil 14 u. 21 mrt. Voorjaarsvergadering Anbo, Vossenkuil 14 u. SINT-ANNALAND 17 mrt. Rederijkerskamer Een dracht bij plattelandsvrouwen, Wel- levaete, 19.30 u. 17 mrt. Karten en eten Smash, ver trek Wellevaete 18.45 u. 26 mrt. Workshop aasmand maken plattelandsvrouwen, Gouden Leeuw, 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 15 mrt. Vergad. commissie alge meen bestuur en welzijn, gemeente huis 19.30 u. 17 mrt. Jubileumzangavond 10 jaar kerkkoor Rehoboth, Rehobothkerk 19.30 u. 19 mrt. Vergad. commissie gem. ontwikkeling, gemeentehuis 19.30 u. 24 mrt. Fancyfair en rommelmarkt. Maartenshof, 10-16 u. SCHERPENISSE 20 mrt. Handwerkmiddag platte landsvrouwen, Holland Huis, 14-16 u. 21 mrt. Tijdrede SGP, dhr. Schip per, kerkgebouw Ger. Gem., 19.30 u. 29 mrt. Gemeenteavond jeugdver.. Het Visnet, verenigingsgebouw Ger. Gem. 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 21 mrt. Informatieavond platte landsvrouwen over 'Biotechnolo gie', De Wimpel, 20 u. 23 mrt. Uitvoering muziekver. Con cordia, de Wimpel. BERGEN OP ZOOM 16 mrt. Musical Little shop of hor rors, De Maagd, 20.15 u. 17 mrt. Ballet Giselle, De Maagd, 20.15 u. 18 mrt. orgelconcert Stefan van de Wijgert, Geertrudiskerk, 16 u. 30 mrt. t/m 1 apr. Pasar Malam, De Stoelemat. 5 apr. cabaret Hester Macrander, De Maagd, 20.15 u. +fllm+++film+++fllm+++fllm+ ROXY I: The Wedding Planner - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 16.15 en 20 u. 102 Dalmatiërs (Ned. gespr.) - vr 18.45 u., za 14 en 18.45 u., zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. ROXY II: Cos.ta! - do, ma en di 20 u.,vr 18.45 en 21.30 u.,za 14, 18.45 en 21.30 u., zo en wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL: Remember the Titans - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. Hannibal - do en ma t/m wo 20 u., vren za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. 102 echte Dalma tiërs - za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. What women want - vr 18.45 en 21.30u., zaen zo 14, 18.45 en 21.30. u., wo 14 en 20 u. Verrassingsvoorpremiere: do 20 u. Flawless - ma 20.30 u. Tuvalu - di 20.30 u. vi

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 2