ARDI KEUKENS B.V. Inloopavonden Zone-60 Aircraft Maintenance Training School Aircraft Maintenance Training School vraagt voor september 2001: leerlingen (m/v) I automatische incasso Met deze prijzen besparen wij de spaarvarkens veel leed! Informatie avonden dijk versterking bij Waarde en Bath op de een komsten! Binnenkort aanslag waterschapsbelastingen 14 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 februari 2001 RARE WERELD ZONDER STORK fffïï 1 Si Ceciliaweg 4 - Sint-Annaland - Tel. 0166-653448 T^jwr stand van zaken in waterschap Zeeuwse Eilanden Meepraten Kattendijke Dishoek Serooskerke/Gapinge Hogelandseweg, Walcheren Schouwen-Duiveland Walcheren en Noord-Beveland Betalingsregeling Kwijtschelding Zuid-Beveland Tholen en Sint Philipsland Waterschap Zeeuwse Eilanden Fokker Services is de grootste onafhankelijke tech nische dienstverlener in de internationale vliegtuig industrie met als missie het optimaliseren van de inzet van commerciële en militaire vliegtuigen en helicopters. Bij de organisatie werken ruim 1200 mensen, verdeeld over de units Aircraft Services, Component Maintenance, Material Support en Technical Services. Erkende opleidingen (niveau 3) volgens JAR66: Vliegtuigonderhoudstechnicus Mechanisch B1 3 jaar Vliegtuigonderhoudstechnicus Avionica B2 3 jaar Vliegtuigschilder/-spuiter SVS Niv. 2 2 jaar e Vliegtuigsamenbouwers SOM Niv. 2 2 jaar Het is een volledige dagopleiding en je bent na afronding van je studie goed inzetbaar bij alle luchtvaart georiënteerde ondernemingen. De opleiding wordt volledig vergoed en je krijgt het minimum jeugdloon gedurende de opleiding. Beroep Het onderhouden, modificeren en repareren van verschillende vliegtuigtypen (Fokker, F-16, Boeing en helicopters). Niveau VBO C-D, MAVO C-D met wis-/natuurkunde. Opleiding Erg gedisciplineerd waarbij naast kennis en vaardigheid ook zelfstandigheid wordt aan geleerd. Leeftijd Jongens en meisjes van 16 tot 18 jaar kun nen zich aanmelden. Voor de periode van opleiden krijg je een leer-/arbeids- overeenkomst volgens C.A.O. afspraken O A. Open dag: 10 en 17 februari. Aanmelden bij de afdeling Opleidingen, Postbus 3, 4630 AA Hoogerheide. Telefoon: 0164 618250 I I «-""^1 Praktische keuken van alle gemakken voorzien. Leverbaar in vele kleurcombinaties. Compleet met ladenkast, combimagnetron, afwasautomaat, kookplaat, schouw, koelkast en werkblad met spoelbak en kraan. Alles bij de hand in deze compacte keuken. Compleet met korvenkasten, glaskasten, kera-) mische kookplaat, oven, 90 cm schouw, koel-] kast, geïntegreerde afwasautomaat, werkblad met spoelbak en kraan. Een echte MAXI-line woonkeuken. Gezellig, sfeervol en praktisch. Korven onder de oven en de spoelkast, glaskast en carrousel- kast met drie draaibodems. Compleet met 90 cm schouw, afwasautomaat, keramische kookplaat, oven, koelkast, werkblad met .spoelbak en q w q w 4 kraan. 31 Hoekkeuken waarin u naar hartelust kunt kokkerellen. Compleet met carrouselkast, korvenkast, glaskast, afwasautomaat, kook plaat, oven, koelkast, schouw en werkblad met spoelbak en, kraan. Schitterende MAXI-line hoekkeuken. Optimale bergruimte in de vele laden en korven. Compleet met luxe gas/elektro fornuis, schouw, afwasautomaat, koelkast en werkblad met spoelbak en kraan. M I Luxe Maxi-line hoekkeuken met extra bergruimte in de onderkasten en decoratieve elementen. Compleet met korvenkast, carrouselkast, regaal- kast, combimagnetron, koelkast, afwasautomaat, keramische kookplaat, 90 cm schouw en werkblad met spoelbak en kraan. Open: Ma. t/m Za. 09.30-18.00 uur. Vr. tot 21.00 uur. (Tevens 's avonds geopend op afspraak). 5. Afbeeldinaen kunnen afwijken. Prijs- en zetfouten onder voorbehoud. Prijzen exclusief verwijde aterstand Waterschap Zeeuwse Eilanden gaat een groot deel van de polderwegen inrichten als Zone-60 gebied. Dit betekent dat de maximumsnelheid in die gebieden daalt van tachtig naar zestig kilometer per uur. Deze maatregel wordt soms ondersteund .door aanvullende maatregelen zoals de aan leg van plateaus of het aanbrengen van randmarkering op het wegdek. Het waterschap wil graag van bewoners, agrariërs, ondernemers en vele andere belanghebbenden weten wat zij van de plannen voor Zone-60 vinden. Voor ieder Zone-60 gebied organiseert Zeeuwse Eilanden minstens één informatieavond. .Tijdens die avond kunnen belanghebbenden hun stem laten horen. De komende maand staan vijf van die avonden op het program ma. Medewerkers van het waterschap zijn aanwezig om een uitleg te geven over de plannen en vragen te beantwoorden. Uiteraard kunt u ook uw mening geven. Voor meer informatie: Sandra Minneboo, e mail zone60@wze.nl of tel. (0113)241422. Woensdag 21 februari 2001: inloopavond over Zone-60 nabij Kattendijke in Dorpshuis Het Blokhuis in Kattendijke, Deltastraat 2. Tussen 19.30 en 21.00 uur kunt u binnenlo pen op een tijdstip dat u het beste uitkomt. Dinsdag 27 februari 2001: informatieavond over Zone-60 nabij Dishoek (Koksweg en omgeving): inventarisatie van de problemen die volgens belanghebbenden kenmerkend zijn voor dit gebied. De avond vindt plaats in het dorpshuis van Biggekerke, Schuitvlotstraat 8. De discussie begint om 19.30 uur. Dinsdag 13 maart 2001: informatieavond over Zone-60 nabij Dishoek (Koksweg en omgeving): inventarisatie van mogelijke oplossingen voor verkeersproblemen in dit gebied. De avond vindt plaats in het dorps huis van Biggekerke, Schuitvlotstraat 8. De discussie begint om 19.30 uur. Dinsdag 6 maart 2001inloopavond over Zone-60 tussen Serooskerke en Gapinge in het dorpshuis van Serooskerke, Zandput 5. Tussen 19.30 en 21.00 uur kunt u binnenlo pen op een tijdstip dat u het beste uitkomt. Dinsdag 20 maart 2001inloopavond over Hogelandseweg en omgeving in het dorps huis van Biggekerke, Schuitvlotstraat 8. Tussen 19.30 en 21.00 uur kunt u binnenlo pen op een tijdstip dat u het beste uitkomt. Tijdens deze avond presenteert Zeeuwse Eilanden het herziene plan voor de Hogelandseweg (inclusief fietspad). Binnenkort starten de werkzaamheden voor het versterken van het dijkvak Paviljoenpolder (nabij Bath) en het dijkvak Waarde- en Westveerpolder (nabij Waarde). Uit toetsingen is gebleken dat de dijkvakken versterkt moeten worden. Bij het versterken van de dijken werken de Zeeuwse water schappen, Rijkswaterstaat en de Provincie Zeeland nauw samen. Waterschap Zeeuwse Eilanden en het pro jectbureau Zeeweringen van Rijkswaterstaat organiseren voor beide dijkvakken een infor matieavond. De avond voor het dijkvak bij Bath vindt plaats op maandag 19 februari in het gebouw van golfvereniging Reymers- waai, Grensweg 21 te Rilland-Bath en begint om 19.30 uur. De avond over het dijkvak bij Waarde vindt plaats op maandag 5 maart om 19.30 uur in het dorpshuis van Waarde, Mauritsstraat 4-6. Tijdens de avonden geven Henk van den Bosch, projectleider van het projectbureau Zeeweringen en Bas van Liere, afdelingshoofd Beheer fk Onderhoud Waterkeringen van waterschap Zeeuwse Eilanden een uitleg over de werkzaamhe den. Uiteraard kunnen aanwezigen vragen stellen over het werk. Heeft u vragen over de informatieavonden, neem dan contact op met Sandra Minneboo van het waterschap, tel (0113)241422. Voor meer informatie over het project Zeeweringen, kunt u een kijkje nemen op de website: www.zeeweringen.nl. Waterschap Zeeuwse Eiland uit één van de jaarlijkse komsten bij te wonen. Dij Cosselaar zal spreken oveide ontwikke ling van de waterschapstanevéit en daarbij ook ingaan op de omslag gebouwd en de WOZ. Gebiedsgezworene J.L.C. Mol veifeft ver volgens in grote lijnen met welke wer- ken het waterschap bij u In de buurt dtt jaar bezig is. Na de pauze is er ruim- |jj schoots gelegenheid om vragen te len. De bijeenkomsten beginnen 19.30 uur. Welkom! Donderdag 8 februari: De Putmeet, Ingridstraat 32 te Scharendijke: o.l.v. M. van der Wekken Maandag 12 februari: De Zandput, Zandput 5 te Serooskerke; o.l.v. D. Vos DütslSitficMkfviilSnfi fAAvtssin BjCccBBBilUpS»BCpCBIiBojl CcBcXifl lvBcB Komend weekend krijgt u de jaarlijkse combi-belasting van het waterschap in de bus. Het gaat om de aanslagen verontreini gingsheffing en ingezetenenomslag. Waarom u die betaalt en wat er met dat geld gebeurt, kunt u lezen In de bijsluiter. Daarin staat ook hoe u kunt betalen, hoe u bezwaar kunt maken en hoe u om kwijt schelding kunt verzoeken. Bij de aanslag zijn twee acceptgirokaarten gevoegd waarmee u het totaalbedrag in twee keer kunt betalen: in maart en in mei. Wilt u uw betaling nog meer spreiden, dan kan dat voortaan door het totaalbedrag in - ten hoogste - zes termijnen via automati sche incasso te betalen. In de periode van 31 maart tot en met 31 augustus wordt in dat geval dan maandelijks een vast bedrag van uw rekening afgeschreven. Het water schap hanteert een ondergrens van 40,— per termijn. Deze betalingsregeling is sim pel aan te vragen door te belten met het waterschap: (0113)241110. Als u denkt voor kwijtschelding van zowel de gemeentelijke als de waterschapsbelas tingen in aanmerking te komen, hoeft u daarvoor maar één formulier aan te vragen. Het ingevulde formulier stuurt u. vervoigens Iflliièii::/,:: JÊÉP8 Dinsdag 13 februari: Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen; o.l.v. M. Sinke Maandag 19 februari: De Meulvliej, Zoekweg 8 te Tholen; o.l.v. j.M. Aarnoudse naar het waterschap of de gemeente, ledereen die vorig jaar gehele of gedeeltelij ke kwijtscheiding heeft gekregen, krijgt van het waterschap automatisch een verzoekfor- mufier toegezonden. De gemeenten Goes en Kapelle kennen sinds 2000 meerjarige kwijtschelding. Het waterschap heeft deze regeling nog niet. Waterschap en gemeenten hanteren overi gens verschiilende kwijtscheldingsnormen. Het waterschap heeft dit jaar de norm ver hoogd van 95% naar 97%. De formulieren zijn af te halen bij het waterschap in Goes of telefonisch aan te vragen: (0113)241110. Voor uw vragen over kwijtschelding kunt u ook dit nummer bellen. Waterstand is de informatierubriek van waterschap Zeeuwse Eilanden. Elke maand kunt u deze rubriek in dit blad vinden. Voor vragen over de beschreven onderwerpen kunt u terecht bij afdeling Communicatie: Danielle Laing (0113-241368) of Sandra Minneboo (01 13-241422). E-mail: communicatie@wze.nl Hoofdkantoor Postbus 114, 4460 AC Goes Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes Telefoon (0113)241000 Telefax (0113)227528

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 14