Peter van Poortvliet nieuwe trainer Noad Leendert Geelhoed is autorijden beu en kiest voor Serooskerke WHS The Gunners Media maken hype rond Tholen en vallende Mir Witgoed. 'Lobby voor behoud van CWI-Tholen heeft gewerkt' /*V Bezoek zaterdag de competitiewedstrijd Aanvang: 14.30 uur BAR L'ESPERANCE v iasïïia - LEEN RIJSTENBIL TUIN- EN SERREMEUBELEN Verrassend vertrek bij Tholense Boys 71X1:7' Handelsonderneming R.I.J.A. (P^ Donderdag 25 januari 2001 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Geen type van met de regenjas langs lijn Peter van Poortvliet uit Sint-Annaland wordt komend seizoen de nieuwe trainer van Noad '67. De 36-jarige Van Poortvliet is nu nog oefenmeester bij vierdeklasser Krabbendijke. Hij wordt in Sint-Philipsland de opvolger van Kees Stoutjesdijk, die na vier seizoenen de club gaat verlaten. Van Poortvliet is ervan overtuigd dat Noad een vereniging is die bij hem past. „De mentaliteit tussen Sint-Annaland en Flupland komt overeen." Betere tijden KUNSTSTOF - TEAK - ALUMINIUM QPENINQSTUPEN: Woufs Co. tuinmeubelen Leendert Geelhoed ver trekt aan het eind van het seizoen als trainer bij Tho- lense Boys. Het besluit komt als een verrassing. Tot twee weken geleden leek niets een contractver lenging van de in Kamper land woonachtige oefen- meester in de weg te staan. Bestuur en spelersgroep van de tweedeklasser uit Tholen wilden graag ver der met Geelhoed. Ook de trainer zelf had wel oren naar een derde jaar op De Bent. Goede weg Vestiging moet zich in 2002 en 2003 bewijzen Gemeente neemt ongerustheid inwoners serieus Twaalf telefoontjes (C1000 GUNTER ST. ANNALAND W ST. -ANNALAND 1111111 1 1 1 1 Rijnberg Wegenbouw bv Weststraat 1 Scherpenisse LEVERANCIER VAN INBOUW EN WITGOEDAPPARATUUR Telefoon 0166-663855 Stand van zaken Vroeger Wedstrijdbal Kaartavond Wo®o£fc Sponsor WHS 2 BEDRIJFSKLEDING SCHOENEN LAARZEN DIV. GEREEDSCHAPPEN Krt altijd met zoveel keus uw adres voor alle verzekeringen Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet telefoon: 0166-612509 Let's party in... ASSURANTIEKANTOOR W V. J. BEEKERS Verzekeringen Hypotheken Financieringen Grote Kerkstraat 15b 4651 BA Tel.016Ir5è2119 RTPbAZA STReeTOANJCe OieeTPLANJNJIMCi flTNCSS Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 Gespecialiseerd in Volkswagen, Audi en Seat "Het Veerhuis" rT- ~'Vt 1 -ttvttv-v 4-v hairstyling shop kant van de middenmoot verzeild geraakt. Van Poortvliet meldde zich zelf aan bij de derdeklasser uit Sint-Philips- land. Na een eerste gesprek kwa men beide partijen al gauw tot een akkoord. „Noad heeft slagvaardig gehandeld. Ik vind het leuk om, net als Pim Potappel bij Smerdiek, voor het eerst in de eigen gemeente aan de slag te gaan. Daarnaast is het een sportieve verbetering. Al vind ik het belangrijker om een club te hebben waarmee het klikt. Het niveau doet er dan minder toe." Van Poortvliet werkte in het verleden bij de jeugd afdeling van Dosko, waar hij de lan delijke A- en B-jeugd begeleidde. Bij de senioren was hij trainer in Wemeldinge (1 jaar) en WIK uit Kerkwerve (drie jaar). Van Poort vliet heeft de papieren om tot in de tweede klasse te kunnen trainen. Op dit moment is hij voor het tweede jaar actief in Krabbendijke. Vorig seizoen drong Krabbendijke door tot de nacompetitie. Daarin werd onder andere verloren van Smer diek, zodat promotie niet werd be reikt. Dit seizoen gaat het aanmer kelijk moeizamer met Krabben dijke. Door blessures en een smalle selectie is de ploeg aan de onder- Met Noad hoopt Van Poortvliet op sportief betere tijden. „Ik heb de ploeg de laatste jaren weinig zien spelen, omdat ik met Krabbendijke ook altijd op zaterdag bezet ben. Maar het is een jonge ploeg, die voor een dorpje als Flupland goed meedoet. Natuurlijk is het voor No ad zaak om dit seizoen niet te de graderen. Als ze tactisch verbeteren, moeten ze op termijn bovenin de derde klasse mee kunnen doen. Dat is tehminste mijn doelstelling." Noad-voorzitter Adrie van Dijke is eveneens te spreken over het aan trekken van Van Poortvliet. „Bij Noad hoort niet het trainerstype dat met de lange regenjas langs de zij lijn staat. In die zin past Van Poort vliet bij ons. Zijn visie en die van Noad komen overeen. Alhoewel we Van Poortvliet niet goed kennen, hebben we goede verwachtingen van hem. Hij lijkt ons het type dat er de spirit bij Noad wel in zal kunnen brengen." 1000 m2 showroom Hele jaar geopend Vakkundig advies Alle bekende merken op voorraad Gratis thuisbezorgen binnen 15 km. Grote collectie houten-, kunststof- en serremeubelen ma 13.00-18.00 u. di t/m do 9.00-18.00 u. vr (koopavond) 9.00-21.00 u. za 9.00-17.00 u. Parallelweg 42 (achterzijde station) Bergen op Zoom, tel. 0164-241662 Bezoek onze website www.wouts-tuinmeubelen-bergen op zoom.nl Advertentie I.M. Plotseling meldde zich het in de derde klasse uitkomende Seroosker- ke in de markt en sloeg Geelhoed aan het aarzelen. Na veel wikken en wegen hakte hij de knoop door. De afstand tussen Tholen en Kamper land gaf de doorslag. „Je praat over 65 kilometer enkele reis. Tenminste drie keer in de week. Een flink deel van het traject is tweebaansweg. Het kost toch telkens bijna twee uur. Richting mijn gezin begon het een belasting te worden. En voor mezelf kwam ook de factor vermoeidheid in het spel." Geelhoed was twee jaar geleden ook al akkoord met het voor hem om de hoek gelegen Serooskerke. Na de principe-afspraak met het be stuur ging echter een handvol spe lers weg bij de Walcherse club en besloot Geelhoed alsnog naar een andere vereniging uit te kijken. Dat werd Tholense Boys. „Het streelt me dat ze nu toch weer bij me te rugkomen. Dat moeten ze het nodi ge vertrouwen hebben in mijn voet balvisie. Het is ook een talentvolle groep met een goed bezette jeugdaf deling. Eigenlijk vergelijkbaar met Tholense Boys. Ook de organisatie van de club is er van oudsher uitste kend geregeld." Geelhoed spreekt van een moeilijke beslissing. De op dit moment verre van rooskleurige positie van Tho- lense Boys op de ranglijst, speelde bij zijn besluit geen rol. „Ik had graag nog een jaar verder gegaan met Tholense Boys. De begeleiding rond de ploeg staat. Qua voetbal idee zijn we ook verder dan vorig seizoen. Al geef ik toe dat het er qua resultaat niet uitkomt. Toch zie ik voldoende basis om een goede tweedeklasser te worden. In princi pe zet ik, door voor Serooskerke te kiezen, een stap terug. Sportief ge zien bieden beide verenigingen ge noeg uitdaging. Privé-omstandighe- den hebben de doorslag gegeven." Geelhoed is niet bang dat zijn be slissing van invloed is op het verde re verloop van de competitie. „Er is bij Tholense Boys begripvol gere ageerd. De saamhorigheid lijdt er niet onder. We zullen er dan ook al les aan doen om in de tweede klasse te blijven en onze zwakke eerste competitiehelft goed te maken." Interim-voorzitter Piet van der Vlies zegt het vertrek van Geelhoed te be treuren. „We waren met Geelhoed een weg ingeslagen, die we graag verder wilden bewandelen. Bestuur, technische staf en spelersraad wil den graag met hem verder. Nu moe ten we ons vizier op iemand anders richten. Wel is het jammer dat Leendert zijn besluit zo laat heeft genomen. De carroussel begint steeds vroeger. We hebben daarom ook altijd aangegeven dat we voor het eind van het vorig kalenderjaar duidelijkheid wilden. Een aantal mogelijke kandidaten heeft inmid dels zijn handtekening ergens an ders gezet." Toch is Van der Vlies niet bang dat Tholense Boys achter het net vist. „Het is altijd nog op z'n pootjes te- Leendert Geelhoed (hier bezig met een trainingheeft het goed naar zijn zin bij Tholense Boys, maar de reisafstand breekt hem op. recht gekomen. En Tholense Boys ligt als vereniging goed in de markt. Dat merken we aan de reac ties die komen, nu het vertrek van Leendert bekend is geworden. Deze week, of anders begin volgende week, hebben we de eerste ge sprekken. Eind van de maand wil len we de procedure hebben afge rond." y 'v Een echt profiel voor de nieuwe oe fenmeester heeft Van der Vlies niet voor ogen. „Als vereniging willen we graag tweedeklasser blijven en op termijn kijken we naar de eerste klasse. Die doelstelling blijft staan. Daarom zoeken we ook een trainer wiens ambities bij de onze passen." Nog tot 2004 blijft het centrum voor werk en inkomen Tholen (CWI) in Sint-Maartensdijk. De minister van sociale zaken en werkgelegenheid was van plan om de vestiging te sluiten, maar is op zijn besluit teruggekomen nadat er flink gelobbyd is door de gemeente, de provincie en de vertegenwoordigers van de poli tieke partijen in de vaste kamer commissie voor sociale zaken en werkgelegenheid. Het CWI moet zich in 2003 en 2004 gaan bewij zen. Waarnemend wethouder K.A. Heij- boer van sociale zaken is blij met de toezegging dat het CWI respijt heeft gekregen. „Eerst leek het er op dat de minister niet van wijken wilde weten, maar de lobby is ken- nelijk bijzonder goed aangesla gen." Ook de vestigingen in Oostburg en Zierikzee zijn nog een periode van twee jaar gegund. Het betekent echter niet dat de dreiging van slui ting van de baan is, zegt Heijboer. „Het is niet op de plaats rust. We zullen van onze kant volop in actie komen om het CWI verder in te vullen want er komen aanvullende eisen. Dit jaar moeten we gebrui ken als voorbereiding. Er komt nog een bespreking over de verdere op zet. In 2002 en 2003 moeten we bewijzen dat we bestaansrecht heb ben." Een van de voorwaarden is dat het CWI Tholen in een 'bedrijfsverza melgebouw' moet worden gevestigd en werk, inkomen en zorg centraal staan. Dat betekent in de praktijk dat het CWI volgens de wethouder ge woon in het gebouw aan de Haven kan blijven, maar dat het een andere naam krijgt. En onderdak moet ver lenen aan andere organisaties zoals arbeidsvoorziening, Kliq en uitvoe ringsorganisaties van de sociale ze kerheid GUO en Cadans. „Dat ge beurt al. Wat dat betreft lopen we vooruit, maar er moet nog meer ge beuren. Arbeidsvoorziening Zeeland zoals we dat nu kennen, wordt bij voorbeeld omgezet in regionaal plat form arbeidsmarktbeleid." De gemeente schreef eerst als raad naar de minister. Later werd via de provincie actie ondernomen om de vestiging te behouden en bewerkten raadsleden hun fractiegenoten in de kamercommissie. „Dat heeft succes gehad." WHS verliest. Doordat de KNVB het inhaalprogramma vanwege de vorst compleet afgelastte, oefende WHS zaterdag tegen Krabbendijke. De Sint-Annalandse derdeklasser verloor met 2-4. Voetbal programma Zaterdag 27 januari uur Dauwendaele-Thol.Boys 14.30 WHS-Gunners 14.30 FSV-Noad 14.30 Mevo-SPS 14.30 ZSC-Smerdiek 14.30 Brouwershaven-Stavenisse 14.30 Thol.Boys 2-Noad 2 14.30 VVC2-WHS2 12.00 BVC 2-SPS 2 12.30 Smerdiek 2-VVC 3 13.40 Duiveland 2-WHS 3 14.30 Stavenisse 2-DSE 2 14.30 Noad 3-FSV 3 13.00 Wemeldinge 3-Thol.Boys 3 14.30 Seolto 4-Thol.Boys 4 12.45 DHV 3-Smerdiek 3 14.30 SPS 3-Unitas 8 14.30 WHS 4-Vrederust 3 13.30 Halsteren 3-Noad 4 14.30 Thol.Boys 5-Dosko 2 14.30 Smerdiek da.-Nieuwdorp 14.30 Noad da.-Fios 14.30 Zondag 28 januari uur Vivoo-Vosmeer 14.30 Vosmeer 2-WW 3 12.00 Vivoo 2-Vosmeer 3 12.00 Vosmeer 4-Noordhoek 3 10.00 Het Russische ruimtestation Mir is uit koers geraakt, waardoor niet duide lijk is of het op de geplande tijd en plaats op aarde terecht zal komen. Niet temin informeert de gemeente Tholen de inwoners via Tholenderwijs over deze zaak. De gemeente is vorige week op de voorpagina van een landelijke krant genoemd als liggend aan de noordgrens van het gebied waar moge lijk brokstukken van de Mir zouden kunnen neerkomen. Het verhaal is door de media opgeblazen, stelt burgemeester W. Nuis. „Maar we willen mogelijke ongerustheid bij de inwoners, zo die er al is, wegnemen." Via een speciaal telefoonnummer (06-28765007) kan men meer informatie krijgen. Het krantenbericht was gebaseerd op een notitie van het ministerie van de fensie. De gemeente heeft die notitie inmiddels in bezit en geconstateerd dat de krant deze op een aantal punten wel erg vrij heeft geïnterpreteerd. Zo is nog helemaal niet bekend wanneer precies het ruimtestation naar bene den wordt gehaald. Het gevaarte van 130.000 kilo zou eind februari in de Grote Oceaan terecht moeten komen (voor zover het niet in de dampkring verbrandt). Er zijn twee mogelijkhe den om dat te doen, maar wélke de Russen kiezen, is nog niet duidelijk. In het krantenbericht wordt uitgegaan van de slechtst denkbare optie. De be richtgeving is 'niet volledig, wat pre matuur en niet geheel zorgvuldig' al dus de gemeente in een persbericht. Het gebied waar niet-verbrande delen van de Mir eventueel zouden kunnen neerkomen, ligt tussen 51 graden en 36 minuten noorderbreedte en 51 gra den en 36 minuten zuiderbreedte. De noordelijke begrenzing loopt over Nederland: de lijn Colijnsplaat, Sint- Annaland, Breda, Tilburg en Boekei. Maar verder ligt bijna heel de wereld binnen de genoemde zone: heel Afri ka, Australië, de Verenigde Staten, Midden- en Zuid-Amerika, Azië ten zuiden van de voormalige Sovjetunie, en Midden- en Zuid-Europa. Alleen al dit gegeven maakt de kans uiterst klein dat brokstukken uitgerekend op Tholen zouden vallen. Daar komt nog bij dat pas enkele uren vóór de inslag voorspeld kan worden waar delen eventueel terecht komen. Deskundi gen denken dat dit een oppervlakte van 10.000 km lang en 200 km breed kan zijn. Dat Rusland ten aanzien van het te rughalen van ruimtevaartuigen naar de aarde een slechte reputatie zou hebben, is volgens de notitie van de militaire inlichtingendienst niet te recht. Dat laatste wordt in de kranten artikelen echter genegeerd. In maar twee van de meer dan honderd geval len ging het fout. Het ministerie be treurt overigens dat, gezien de vele onzekerheden, de notitie naar buiten is gekomen. Over de hele wereld wordt de Mir gevolgd en bij terugkeer in de dampkring zal overal de baan berekend worden om waarschuwin gen uit te laten gaan als dat nodig is. Burgemeester Nuis heeft inmiddels contact opgenomen met de provincie, omdat die bij calamiteiten een rol ver vult in coördinatie met het ministerie van binnenlandse zaken. Hij wacht nu maar af wat hij van die kant nog zal - horen. Intussen vindt hij het belang rijk de inwoners te informeren. Als er ongerustheid ontstaat, moet je dat se rieus nemen, aldus de burgemeester. Zelf hoorde hij via zijn vrouw dat Tholen genoemd werd in deze kwes tie. De media doken op de naam Tho len en lieten de eveneens genoemde plaatsen Breda en Tilburg - toch veel groter en dichter bevolkt - links lig gen. „Een twaalftal telefoontjes kre gen we tot nu toe, waarvan de helft van kranten en actualiteitenrubrie ken", vertelt voorlichter F.A.RM. Bakx. Het Nos journaal belde, en Nuis was al op de radio te horen bij de Ncrv. Maar ook een mevrouw uit Oost-Brabant die een boot in Tholen heeft liggen, informeerde. Er is een hype ontstaan die Tholen zelf niet ge zocht heeft, vindt de burgemeester. „Als Tholen niet specifiek in de krant zou zijn genoemd, dan zouden wij he lemaal niets ondernomen hebben. Nooit had ik kunnen denken dat ik als voorlichter van Tholen nog eens een persbericht zou maken over een Rus sisch ruimtestation", aldus Bakx. ©(0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 JE MAAKT HET MET FIXET Ceciliaweg 10 4697 RV St.-Annaland Tel. 0166-653637 Fax 0166-653388 11 1 111111 1i i1 1 i i i i -rri- i i - ii1 iiiif Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking Aannemingsbedrijf grond- weg en waterbouw A. Plesmanweg 13, 4462 GC Goes Tel. 0113-223920 Pupil van de week is Yoran Hendrickx, speler van F1. De feestdagen zijn voorbij en het normale levensritme is weer opge pakt. Een enkele liefhebber kon vo rige week vanwege vorstverlet vo lop schaatsen, maar de meeste mensen moesten inmiddels weer gewoon aan de dagelijkse arbeid. W.H.S.-1 oefende afgelopen zater dag thuis op het gras-zandveld te gen Krabbendijke, en won met 4-2. Op sommige veldgedeelten was het uitkijken geblazen, verder kon er re delijk worden gevoetbald op de har de ondergrond. Een maatstaf om te zien hoe ze ervoor staan, was dit oefenpotje echter niet, zodat we ko mende zaterdag maar hebben af te wachten hoe André Maas en zijn kornuiten uit de winterstop tevoor schijn zullen komen. Eén open deur kan in elk geval al worden ingetrapt: het zal bedui dend anders moeten dan de laatste drie partijen van vóór de rustperio de, die allemaal werden verloren. Het blessureleed is nog niet over, maar dat vormt voor de fitte spelers geen excuus om geen inzet en wils kracht te laten zien. Er tegenaan dus! Tegenstander is The Gunners uit Breda, die slechts op twee punten achterstand staat van W.H.S. Deur nummer twee: als we bovenaan mee willen blijven draaien, kunnen we ons geen nieuw verlies veroor loven. Er moet simpelweg worden gewonnen, en de eerste seizoens helft heeft aangetoond dat dit niet teveel gevraagd is. ledereen wordt uitgenodigd het met eigen ogen te komen bekijken op De Waaje. Wij waren toch heus wel wat ge wend, hoor. Trainer de Frel keek niet op een kilometertje, en presteerde het eens om ons elke training één rondje meer te laten lopen dan de vorige keer. Omdat ik er nog af en toe nachtmerries van heb, weet ik, dat we toen bij 22 of 24 rondjes zijn gestopt. Rondjes om het voetbal veld, wel te verstaan, en alleen als opwarmertje voor de echte training! Lust u nog peultjes? Tot mijn intens verdriet dacht men toen dat je van anderhalf uur hardlopen vanzelf be ter zou gaan voetballen....Zelf durf de ik het tegendeel niet te bewijzen, maar niettemin herinner ik mij hel der meerdere keren te hebben ge soebat om ter compensatie eens an derhalf uur "partijtje te geven". Dat viel echter nooit in goede aarde. Konden we al goed genoeg zeker? Daarna arriveerde Cees van Oers, waarvan wij in onze grondeloze on nozelheid dachten dat hij voor wat betreft conditietraining nooit erger dan Nico de Frel zou kunnen zijn. Foutje!! Op een barre winteravond nam hij zijn kans waar. Elk fatsoen lijk levend wezen bleef achter de ge raniums, maar de W.H.S.-selectie kreeg looptraining in de polder. "Coopertestje of zo", veronderstel den wij aanvankelijk nog van onder onze bivakmutsen, toen de hersens nog normaal werkten. Ook dat bleek een misrekening, want dik anderhalf uur lang werden wij afgeknepen op de pikdonkere Setallandse polder wegen, daarbij nog menig eenzame automobilist de schrik op het lijf ja gend. Tientallen meters sprinten met een medespeler op je rug, ook achteruit én tegen weghellingen op. Vijfentwintig keer een sneeuw-mod- derdijk op en af, tot de stoom uit je oren siste. Daarbij hadden we de pech dat de brave Van Oers -zo leek het tenminste!- absoluut geen idee had waar wij ons bevonden. In snak kende ademnood gestamelde aan wijzingen, om een wegje in te slaan dat ons weer rap bij het voetbalveld terug zou brengen, negeerde hij ver achtelijk snuivend, en steeds verder steigerden wij, weg van de lonken de lichten der bewoonde wereld. Eerlijk is eerlijk: conditioneel was W.H.S. dat jaar beresterk, en de twee eerstvolgende wedstrijden wonnen wij fluitend. Zelf had ik met Dick Visser op mijn nek rondge sjouwd, en had zulke goede benen dat deelname aan de military van Boekelo mij niet had afgeschrikt. Cees van Oers, afgezien van zijn conditie-inquisiteurschap een toffe vent, heeft later nog twee of drie van dergelijke personeelsuitstapjes in de polder georganiseerd. Het ver baast u toch niet dat een enkeling daar inmiddels een fabelachtige in tuïtie voor had ontwikkeld, en steeds tijdig voor de eer bedankte? Dat betekende dan meteen, dat je een wedstrijd vanaf de reservebank mocht toekijken, want toentertijd kon je zoiets nog niet ongestraft doen. Later, vele jaren later, heb ik Van Oers nog diverse malen ontmoet en gesproken. Het begint me nu pas te dagen, waarom ik dan steeds spon taan ging hijgen. Voor de partij tegen The Gunners wordt de bal geschonken door zee vishandel De Eendracht uit Tholen. Als die naam u nog niets zegt, moet u op zaterdagochtend de viskraam eens bezoeken op het Havenplein in St.-Annaland. Eten moeten we alle maal, en de meeste vissoorten zijn lekker en goed voor de gezondheid. Dus dan toch maar eens langs gaan Morgen, vrijdag 26 januari, staat de tweede kaartavond van dit seizoen geprogrammeerd. Kaartliefhebbers kunnen dan in de W.H.S.-kantine te recht om een spelletje te klaverjas sen, te petoeten of te jokeren. De aanvang is 20.00 uur. Mocht u de eerste keer in november hebben gemist: geen probleem! U kunt alsnog genoteerd worden voor het eindklassement, want dat wordt pas opgemaakt na twee deelname avonden, terwijl over enige maan den de derde ronde georganiseerd zal worden, ledereen is van harte welkom. Autobedrijf Van Vossen v.o.f. voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 Voor al uw Bronsgeestweg 2, 4697 RT St. Annaland Tel. 0166-653703, mob. 06-55300245, b.g.g. 0166-692741 Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec- B tro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel op- strijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog noo,VERJflflL ASSURANTIEKANTOOR Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 Franklin Rooseveltlaan 9 4818 KA Breda Tel. 076-5141415 Fax 076-5144959 Grindweg 15 4691 ES Tholen Tel.: 0166-607050 Fax:0166-607235 E-Ajtail: act@tip.nl Home: www.tip.nl/users/act TAe-T30 sTeps WE WETEN EEN BANK WAAR SPORTERS VEEL PLEZIER VAN HEBBEN De Rabobank is een bank met een idee. Het idee heet 'samenwerken'. Met wortels in de plaatselijke samenleving heeft de Rabobank als geen ander een traditie van samenwerken en bouwen aan relaties. Ook vandaag staat de Rabobank nog steeds midden in de samenleving. Dat uit zich naast goede en betaalbare diensten en produkten ook in de samenleving op het gebied van welzijn, waarbinnen sport een belangrijke plaats inneemt. Geen wonder dat we daar graag een steentje aan bijdragen! Rabobank St.-Annaland-Poortvliet 7ÉT Restaurant U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Nu ook voor steengrillen van 2-50 personen Fam. Moerland-Borgo, Rijksweg 5, 4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 DAMES- EN HERENSALON molenstraat 31 4698 BA oud-vos^meer telefoon 0166-672563

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 15