Muziekschool gebruikt extra geld na vakantie Spelers Sint Joseph rol op lijf geschreven Scherpenisse groeit met 58 inwoners, Stavenisse en St.-Annaland leveren in Ruimte maken voor kerkbouw in plan Stadszicht aan Postweg Tholen Mannenkoor verrast kerkvoogd en koster VERMAL U Bevolkingsontwikkeling in de gemeente Tholen in 2000 Het wachten is nu nog op de bouwvergunningen Koersballen Donderdag 18 januari 2001 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Meer lesplaatsen voor muziekverenigingen Het extra geld dat de Zeeuwse muziekschool vanaf dit jaar van de gemeente Tholen krijgt, zal pas vanaf augus tus optimaal gebruikt gaan worden. „Een cursusjaar loopt van augustus tot augustus, dus tot die tijd is alles al ingedeeld", legt regiodirecteur J. Hut uit. Tijdens de jaarvergadering van de Thoolse bond van muziekgezel schappen noemde wethouder W.C. van Kempen de 25 mille waarmee een deel van de wachtlijst voor de hafa- bra-cursus weggewerkt kan worden. Huisvesting Negen mille voor muziekschool Volle zaal voor Drie vrouwen...om een Folkgroep Knijn in Haestinge Geboorteoverschot van 130 en vestigingsoverschot van 38 inwoners Er was vorig jaar toch een vestigingsoverschot in Tho len, zo blijkt uit de definitieve bevolkingscijfers van het bureau burgerzaken. Daardoor is de groei van het inwo nertal ook groter dan aanvankelijk gedacht: er kwamen 168 Tholenaren bij. Scherpenisse spant met een toename van 58 de kroon; Stavenisse en Sint-Annaland zien als enige woonkernen het aantal inwoners dalen. Op 31 de cember telde de gemeente Tholen 23.759 inwoners. Afscheid van Hervormd Sint-Annaland Met een bijeenkomst in verenigingsgebouw Het Tref punt nam de Hervormde Gemeente Sint-Annaland vrij dagavond afscheid van de laatste president-kerkvoogd A.C. Wessels en van het kostersechtpaar Vroegop. Aquarel Verjaal De multimedia specialist in de regio Thoolse bond én muziekschool heb ben samen voor dat extra geld ge pleit. De muziekverenigingen kennen een toeloop van jeugd en die moet opgeleid worden. Maar de muziek school heeft een bepaald budget waaruit het de lessen moet bekosti gen. Uitbreiding kan dus niet zomaar plaatsvinden. De jaarlijkse 25.000 gulden extra geeft lucht. Doordat de muziekschool de bestaande lessen iets gaat inkorten, kan tweederde van de wachtlijst op die manier wegge werkt worden. „We doen nu ook al iets boven ons budget, gezien de toe zegging voor extra subsidie. Maar zolang dat niet definitief is, kun je niet volledig plannen", geeft Hut aan. Jaarlijks in mei/juni deelt hij de cursisten en docenten in, waarbij hij de leraren een gegarandeerd aantal uren inzet. „Halverwege het jaar kun je die indeling niet zomaar eventjes veranderen", legt de regiodirecteur uit. Binnenkort zal hij vertegenwoor digers van de vijf Thoolse muziek verenigingen uitnodigen voor een ge sprek over de inzet van het extra geld. Daar is behoefte aan, liet bondsvoor zitter J. Westdorp horen in Oud-Vos- semeer, waar de bond vergaderde. Overigens zal niet de volledige 25 mille ingezet gaan worden voor hafa- bra-lessen (harmonie, fanfare, brass band - red.) aan muzikanten in spé. „We willen ook de harp in Tholen in de markt zetten als nieuw instrument. De belangstelling daarvoor trekt nog al aan en een docent voor dit instru ment komt binnenkort in Tholen wo nen", zegt Hut. Gloort er wat betreft extra lesplaatsen hoop voor de muziekverenigingen, op twee andere terreinen is nog wei nig vooruitgang geboekt, zo bleek. Een hogere gemeentesubsidie door het toepassen van een indexering bij voorbeeld. Hiervoor pleit de bond al enkele jaren, omdat het subsidiebe drag al een reeks van jaren onveran derd is terwijl alles duurder wordt. De wethouder had 'nog geen goed nieuws'. Weliswaar zorgt het nalaten van een indexering ervoor dat de ach terstand flink wordt, maar het beleid blijft ongewijzigd in afwachting van de herziening van de subsidieveror dening. Die is begin 2002 gepland. Dan zullen subsidiebedragen eventu eel aangepast worden. Wél wil Van Kempen bekijken of er iets extra's te doen is voor de jeugdleden. Ook het huisvestingsprobleem is niet iets dat in één keer opgelost kan wor den, gaf de wethouder aan. Dure aan passingen zijn nodig in verband met de wet milieuhinder. Daarnaast zijn diverse oefenlokalen verouderd, te klein, of staan ze op de nominatie om gesloopt te worden. In april legt de gemeente het beleid voor de komen de jaren vast in de kadernota en daar in moet volgens Van Kempen deze problematiek worden meegenomen. Het gaat om vier accommodaties, want in Sint-Philipsland kan Concor dia straks in een vernieuwde Wimpel terecht. Hoewel nu in de investe ringslijst voor 2003 voor Sint-Anna- land nog de gecombineerde bouw staat van een nieuwe brandweerka zerne met oefenlokaal voor Accele rando (nu zitten beiden ook onder één dak), is niet zeker of dat ook zo wordt uitgevoerd. Een renovatie van Haestinge Sint-Maartensdijk staat voor 2004 op het programma en tot dan kan Euterpe in ieder geval in de voormalige kleuterschool aan de Radda Barnenstraat blijven. De toe komst van het gebouw waarin Con cordia Tholen samen met peuter speelzaal de Fabeltuin zit, is ongewis en OVM staat voor dure investerin gen terwijl het onderkomen eigenlijk te krap is. Er zijn inmiddels diverse gesprekken geweest en er is door de muziekverenigingen zelfs een plan gemaakt van een oefenruimte die in meerdere woonkernen aan een dorps huis gebouwd zou kunnen worden en multifunctioneel te gebruiken zou zijn. Ook zijn de richtlijnen van de KNFM ten aanzien van oefenlokalen naar de gemeente gestuurd. „Als je als gemeente jeugdbeleid serieus neemt en dat inhoud wilt geven, moet je zorgen dat muziekverenigingen goed kunnen functioneren. Die kant wil ik op", aldus de wethouder op de vergadering van de Thoolse bond. De gemeente Tholen moet 9000 gul den extra betalen aan de Zeeuwse muziekschool. In de begroting was rekening gehouden met een loons verhoging van 2,8 procent voor de docenten, maar de salarissen stegen met bijna vier procent, zo legde wet houder W.C. van Kempen donder dagavond uit in de commissie alge meen bestuur en welzijn. „Dat betekent dat er een tekort is van bijna 9000 gulden. We hebben gekeken of het uit de reserve kan worden betaald, maar dat is moei lijk. Als we dat doen, dan kun je an dere onverwachte schokken niet op vangen." Vergeleken met andere provincies betalen de leerlingen in Zeeland vol gens Van Kempen relatief veel aan de muziekschool. Er is gekeken naar de bijdrage van leerlingen in Noord- Brabant en Limburg. „De bijdrage die kinderen in Zeeland betalen ligt hoger dan in andere provincies." M.A. van Beek (CDA) wilde weten waar het college denkt het extra geld te kunnen vinden. Volgens Van Kempen zal er eerst gekeken wor den of er binnen de begroting van de muziekschool nog geschoven kan worden met posten. Toneelvereniging Sint Joseph kan terugzien op een prima uitvoering van 'Drie vrouwen....om een'. Het stuk verliep zaterdagavond vlot en de zaal van De Vossenkuil zat vol. Het publiek genoot, gezien de reac ties, volop van de typetjes en grappen die het voorgeschoteld kreeg. Ko mende zaterdag wordt de klucht een tweede keer opgevoerd. De rol van de ietwat sullige boekhou der die zich ontpopt als een inventief mededirecteur was Eric van Hees op het lijf geschreven. Ook Aniek Hoogesteeger vertolkte de rol van werkster Betje Bol met verve. Haar gebruik van het Bevelands dialect gaf er een extra dimensie aan. De zeven andere spelers en speelsters - inclusief debutante Laurien Droogers - deden niet voor hen onder. Men was, op een enkele hapering na, tekstvast. Sint Jo seph speelde het door Johan Blaaser geschreven stuk ook al eens in 1968 en toen was de rol van de boekhouder voor huidig regisseur Geert Uijtde- willigen. 'Drie vrouwen....om een' speelt in het kantoor van hondensportartikelenfa- briek Bello. De zaken gaan minder goed door de opkomst van het plastic en eigenaar John Overduin (Alfred Vis) kan dat allemaal niet meer aan. Zijn compagnon Harry Coeper (Jan Egberts) doet hem het idee aan de hand van een huwelijk met zijn schoonzuster freule Mignonne (Jaco- lien de Reus), zodat haar geld in de zaak gestoken kan worden. Overduin ziet dat niet zo zitten en wil zijn boek houder Lodewijk Jansen overhalen met de freule (een ware kenau) te trouwen. Eerder had hij geprobeerd Jansen te koppelen aan zijn secreta resse Mia Meurling (Greta Heijboer), maar laatstgenoemde verkeerde in de veronderstelling dat haar baas een oogje op haar had. Ook werkster Bet- je Bol ziet Jansen wel zitten. Op een gegeven moment staan de drie vrou wen te ruzieën over de boekhouder en dat verklaart de titel van het stuk. Overduin wordt met vakantie ge stuurd, evenals zijn secretaresse. De boekhouder neemt het heft in handen. Een idee van magazijnbediende Rudi de Vries (Rien Goedegebuure) om hondenkleding te gaan maken en ver kopen, wordt opgepikt. De Vries wil in een goed blaadje komen, want hij houdt van Jansen's nichtje Ina Dries- sen (Laurien Droogers) die typiste bij de firma is. En dan is er nog ontwer per Jan Edelman (Chris Burgers), die door Jansen in de armen van de freule wordt gedreven. De nieuwe artikelen slaan aan en dus komt alles op zijn pootjes terecht. Voorzitter Nel Zeeman bedankte aan het einde niet alleen de spelers en speelsters, maar ook alle medewer kers achter de schermen. Na afloop kon er gedanst worden op de muzika le klanken van de band Enterprice. Zeven muzikanten die met overgave musiceren en hun boodschap bren gen. Dat is Knijn, een spontaan als straatband ontstane folkgroep. Zater dag zijn ze te zien en te horen in Haestinge in Sint-Maartensdijk, op uitnodiging van Uit op Tholen. Knijn brengt aantrekkelijke cajunnummers, scherpzinnige Nederlandse ballades en hartstochtelijke Ierse en Schotse jigs en reels. Hun optreden meema ken wordt omschreven als een driedi mensionaal avontuur. Zelf spreken de bandleden van 'Iers, Schots en scheef'. De bezetting: Victor Arnolds (accordeon, trekzak, zang), Ben van den Breemer (bas, gitaar, banjo, zang), Carin Greve (viool, zang), Hans van Hees (zang, gitaar), Louis van Hees (zang, gitaar, mandoline), Marjolijn l'Herminez (dwarsfluit, tinwhistle, traverso), Gerard Wortel (pianopercusdrum, bodhran, contra bas, zang) en Jan Betten (geluidsdra ger). Onder het motto 'Laat ie Knijn zijn' biedt de groep een avond koste lijke cultuur, thematisch verantwoord en geheel en al interactief begeleid. De voorstelling in Haestinge begint om kwart over acht. Toegangskaar ten zijn verkrijgbaar bij het VVV- kantoor in Sint-Maartensdijk, boek handel Dieleman in Tholen, aan de zaal. j De skyline van Scherpenisse moet wel geliefd zijn, want het dorp groeide door zowel een geboorte- als een vestigingsoverschot. De natuurlijke aanwas is voor de groei van Tholen altijd al belang rijker geweest dan de komst van mensen van elders. In 2000 zijn in de gemeente 349 kinderen geboren en er overleden 219 inwoners. Dat betekent een geboorteoverschot van 130, goed voor ruim 77% van de bevolkingstoename. Van elders kwamen 728 mensen in Tholen wonen. Er vertrokken 690 inwo ners uit de gemeente. Dus is er een vestigingsoverschot van 38, terwijl bij de voorlopige cijfers nog sprake was van een vertrekoverschot van 8. Het aantal mannen nam met 78 toe, terwijl er 90 vrouwen bijkwa men. In Tholen wonen nu 11.868 mannen en 11.891 vrouwen. Bij gaande tabel geeft een gedetail leerd overzicht van de bevolkings ontwikkeling per woonkern (M staat voor mannen, V voor vrouw en en T voor totaal). Daarin hebben gevestigd en vertrokken betrekking op de trek van en naar buiten de gemeente; de kolom 'binnen Tho len' geeft het saldo aan van verhui zingen binnen de gemeentegren zen. Scherpenisse heeft de grote groei te danken aan twee factoren. In de eer ste plaats waren er relatief veel ge boorten (35) en erg weinig overlij- dens (9). Daarnaast kwamen er liefst 27 inwoners méér uit de ande re woonkernen naar Scherpenisse, dan er uit het dorp elders in Tholen gingen wonen. Alleen Tholen-stad heeft ook een dergelijk positief sal do, alle andere plaatsen zagen meer inwoners naar de overige woonker nen afvloeien dan ervandaan kwa men. In Scherpenisse - waar nu 1729 mensen wonen - is daarbij op vallend dat liefst 22 mannen uit Sint-Maartensdijk in het dorp neers treken. Ook Sint-Philipsland zag het inwo nertal flink toenemen: met 45 dank zij een geboorteoverschot van 16 en een vestigingsoverschot van 29. Het dorp telt, inclusief Anna Jacobapol- der, 2596 inwoners. Dat is een vijf tig meer dan Oud-Vossemeer, dat eveneens behoorlijk groeide. Er kwamen 32 inwoners bij door een geboorteoverschot van 22, een ves tigingsoverschot van 27 en een ne gatief saldo (17) van verhuizingen binnen de gemeente. Sint-Maar tensdijk groeide met een zelfde in wonertal als Vossemeer. De smal- stad is bij Tholenaren kennelijk minder in trek, want er kwamen 27 inwoners minder naartoe dan er uit Sint-Maartensdijk naar andere plaatsen in de gemeente verhuisden. Het telt nu 3466 inwoners. Een beperkte groei was er voor Poortvliet en Tholen-stad. Poort vliet kreeg er tien inwoners bij het afgelopen jaar. Er was slechts een klein geboorteoverschot (4) en er wonen nu 1689 mensen in het dorp. Tholen groeide met vijf inwoners ook minimaal, ondanks dat er in het stadje het afgelopen jaar 24 nieuwe huizen gebouwd zijn. Tegenover 107 geboorten stonden 76 overlij- dens. Hoewel er 215 mensen van buiten de gemeente kwamen wo nen, vertrokken liefst 299 inwoners naar elders /voor geen van de overi ge dorpen is dat cijfer negatief). Wél kwamen er 58 Tholenaren méér uit de andere dorpen, dan er inwoners naar die andere dorpen vertrokken. Het stadje is vooral fa voriet bij Vossemeerders, die er 29 neerstreken. Sint-Annaland en Stavenisse kwa men in de rode cijfers terecht. Sint- Annaland ging acht inwoners ach teruit en telt er nu 3446. Het geboorteoverschot in het dorp be droeg slechts 3, want naast 52 ge boorten vielen er ook 49 overlijdens te noteren. Het vestigingsoverschot (5) werd teniet gedaan door het ne gatieve cijfer (17) van de binnenver- huizingen. Stavenisse verloor zes inwoners en blijft met 1633 de kleinste Thoolse kern. Weliswaar was er een geboorteoverschot van 4, maar het vertrekoverschot bedroeg tien doordat er 17 inwoners meer el ders in de gemeente gingen wonen dan er van Tholen naar het dorp kwamen. Het bureau burgerzaken registreerde vorig jaar 119 huwelijken en 34 echtscheidingen. Ook werden nog 31 huwelijken elders gesloten en 28 echtscheidingen elders ingeschre ven. Partnerschapsregistraties wa ren het afgelopen jaar in Tholen niet aan de orde. Stand per 31-12-2000 Geboren Overleden Gevestigd Vertrokken Binnen Tholen Saldo M V T M V T M V T M V T M V T T M V T Tholen 3272 3384 6656 50 57 107 40 36 76 111 104 215 195 104 299 +58 -50 55 5 Poortvliet 868 821 1689 8 11 19 5 10 15 24 25 49 9 25 34 -9 11 -1 10 Scherpenisse 895 834 1729 13 22 35 7 2 9 23 27 50 18 27 45 +27 30 28 58 Sint-Maartensdijk 1722 1744 3466 27 19 46 14 8 22 80 79 159 45 79 124 -27 30 2 32 Stavenisse 814 819 1633 8 10 18 6 8 14 14 9 23 7 9 16 -17 1 -7 -6 Sint-Annaland 1694 1752 3446 21 31 52 27 22 49 28 28 56 23 28 51 -16 -5 -3 -8 Oud-Vossemeer 1276 1268 2544 21 14 35 9 4 13 48 50 98 21 50 71 -17 33 -1 32 Sint-Philipsland 1327 1269 2596 17 20 37 17 4 21 44 34 78 16 34 50 +1 28 17 45 Totaal 11.868 11.891 23.759 165 184 349 125 94 219 372 356 728 334 356 690 0 78 90 168 Slopers bezig met de ontmanteling van de loodsen van Van den Berge aan de Postweg in Tholen. Slopers hebben korte metten ge maakt met de woning en bedrijfs gebouwen van boomkwekerij Van den Berge aan de Postweg in Tho len. Er moet immers ruimte ge maakt worden voor de bouw '■an de nieuwe kerk van de Gerefor meerde Gemeente en vele tiental len huizen in de toekomstige woonwijk van Tholen. Het ge meentebestuur ondertekende een contract met de gezamenlijke pro jectontwikkelaars en de in januari 2000 vervaardigde scpetstekening is verder uitgediept om de wegen structuur en breedte van de stra ten nader in kaart te brengen. Het college van b. en w. verwacht deze maand nog een eerste aanzet van plan Stadszicht te kunnen behan delen. Vooruitlopend op het gjrote bestemmingsplan is de kerkbouw vooruitgeschoven via een artikel s-procedure. Daarvoor hebben gedeputeerde staten van Zeeland in december goedkeuring ver leend, zodat het nu wachten is op de bouwvergunning van b. en w. Met het zingen van vers 1 en 5 van Psalm 84 werd de avond op toepas selijke wijze geopend, waarna ds. P.C. Hoek deze pelgrimspsalm ook met de aanwezigen las. Daarna kreeg Wessels het woord, om als zijn laatste officiële daad afscheid te nemen van het kostersechtpaar. Hij sprak met waardering over de inzet van P. Vroegop en memoreer de ook de moeilijke periode die de koster in de achterliggende 12,5 jaar had meegemaakt. Door een val van de trap bij werkzaamheden in de woning van zijn zoon en door enkele operaties was hij voor lange re tijd uitgeschakeld, zodat het werk destijds gedeeltelijk waarge nomen moest worden door de hulp koster en P.J. v.d. Repe. Met veel bewondering sprak Wes sels ook over de inzet van mevrouw Vroegop. „Ondanks haar drukke werkzaamheden en de spanningen in deze periode stond zij altijd voor ons klaar. Het was geweldig. U heeft daar de kracht voor mogen ontvangen. Anders was dit nooit mogelijk geweest." In zijn toe spraak stond hij ook stil bij de ver schillende karakters van dhr. en mevr. Vroegop. „De koster hebben we leren kennen als een behulp zaam iemand. Altijd rustig en nooit kwaad. Iemand die niet snel ergens wakker van zal liggen. Uw vrouw is veel drukker. Organiseert graag dingen en gaat soms kort door de bocht, maar ze is er nog nooit uitge vlogen. Ik heb mij verbaasd over hoeveel werk er door jullie is ver zet. En al die jaren hebben wij nog nooit gegronde klachten ontvangen over jullie functioneren", aldus Wessels, die blij en dankbaar was dat er opvolgers zijn gevonden. J. Polderman is de nieuwe koster ge worden, terwijl J. van 't Hof-Meeu- se het beheer van het verenigings gebouw voor haar rekening neemt. Het kostersechtpaar kreeg een en veloppe met inhoud en een bos bloemen. In de pauze zongen enkele afge- vaardigen van de jeugdclubs het lied 'Wat de toekomst brengen mo ge', waarna er enkele cd's werden overhandigd aan het echtpaar Vroegop en het echtpaar Wessels. In zijn dankwoord zei Vroegop te hopen dat het werk op een goede wijze voortgezet mocht worden. Ook mevr. Vroegop bedankte voor de fijne samenwerking en blikte te rug op de verschillende werkzaam heden die ze hadden gedaan, waar bij er vooral bij de intrede- en afscheidsdiensten van de predikan ten veel te organiseren was. Kerkvoogd J.P. van Dijke richtte zich vervolgens tot het echtpaar Wessels. „Met de door God ge schonken gaven en talenten mocht u zich 28 jaar inzetten voor het werk van de kerkvoogdij. Dit af scheid van de laatste president kerkvoogd is niet alleen een moeten volgens de nieuwe kerkordelijke re gels, die overigens ook al weer op de tocht staan, maar heeft ook te maken met de leeftijd. De waarde ring over de verrichte werkzaamhe den is groot", aldus de secretaris van de kerkvoogdij, die nog herin nerde aan de onderscheidingen die Wessels mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. Namens kerken raad, kerkvoogdij en de commissie van bijstand kreeg Wessels de bij belverklaring van Matthew Henry overhandigd en een aquarel van een aanzicht van het dorp, (onder meer de molen, de ouderlijke woning van mevr. Wessels-Snoep en de kerkto ren). Mevr. Prins las namens vrou wenvereniging Tryfosa een gedicht voor, waarna J. den Haan namens VZOS zijn waardering uitsprak en dit onderstreepte met een presentje. Wessels bedankte voor de belang stelling en de toespraken. „Ik heb het werk altijd graag gedaan. Met' dit afscheid ben ik dan ook niet blij, maar wel ben ik heel dankbaar dat ik het zovele jaren heb mogen doen. En als die dankbaarheid er mag zijn, is er toch ook weer blijd schap." De scheidende president kerkvoogd stond kort stil bij de wij ziging van beheer. „Gelukkig zijn de contacten met de kerkenraad al tijd goed geweest. Het is een goede zaak geweest om te kiezen voor een geleidelijke overgang. Dit zorgde voor rust in de gemeente. Door de verleende dispensatie heb ik 27 jaar met dankbaarheid dit vrijwilligers werk mogen doen", aldus Wessels die benadrukte hoe belangrijk de inzet van vrijwilligers is. Zo is onlangs door gemeenteleden de consistorie en de gang van het verenigingsgebouw opgeknapt. Door de vrijwillige inzet bleven de kosten met 7000 gulden bijna drie duizend gulden beneden de begro ting. Aan het eind van de bijeen komst zorgde het mannenkoor Door Eendracht Verbonden voor de grootste verrassing. Met bijna vol tallige bezetting kwam het binnen en zong drie liederen, waarna als toegift 'Zie de zon' werd gezongen. Zowel Wessels als Vroegop zongen daarbij hun partij mee. Ouderling kerkvoogd P. den Ouden sloot de bijeenkomst met dankgebed. Pak even uw THOLEN 24 en 31 jan. Woensdagmiddag-club Thjos, 14-16 u. 22 t/m 24 jan. Jeugdmuziektheater Gheselscap Goet ende Fijn, Meul- vliet 20.15 u. 24 jan. Oecumenisch avondgebed, Ichthuskerk, 19.30 u. 26 jan. SGP studiever. Calvijn, Cal- vijn College, 19.30 u. 27 jan. Jeugduitwisselingsconcert Concordia, Meulvliet 16 u. OUD-VOSSEMEER 20 jan. Uitvoering toneelver. Sint Jo seph, Vossenkuil 19.30 u. 30 jan. Koersballen Anbo, Vossen kuil, 14 u. SINT-ANNALAND 26 jan. Kaartavond WHS, kantine 20 u. 16 feb. Alg. ledenvergadering Smash '76, kantine Rabobank 19.30 u. SINT-MAARTENSDUK t/m 26 jan. Expositie illustraties W.G. v.d. Hulst jr., bibliotheek. 23 jan. Bingomiddag Anbo-soos, 14 u. 27 jan. Knijn, Ierse en Schotse mu ziek, Haestinge 20.15 u. 10 feb. Toneelstuk 'Een bredere kijk dan de Schilderswijk' door PJZ, Haestinge 19.30 u. SCHERPENISSE 27 jan. Openstelling inzamelingsde pot Dorkas, Platteweg 9.30-12 u. SINT-PHILIPSLAND 19 jan. Bloedafnameavond, Wimpel 18.30-21 u. BERGEN OP ZOOM 19 en 20 jan. Musical 'Buddy, the Buddy Holly story', De Maagd 20.15 u. 23 jan. Opera La Cenerentola, De Maagd 20.15 u. 25 jan. Live in Concert Marianne Weber, De Maagd, 20.15 u. 26 en 27 jan. Muziektheater De Nieuwe Snaar, De Maagd, 20.15 u. 27 jan. Concert Omonia, Kerkelijk Centrum, 20 u. 28 jan. Jaarconcert Markiezaats Mu sicalkoor, De Maagd, 14.30 u. 31 jan. Familievoorstelling Kruimel tje, De Maagd, 19 u. +film+++film+++film+++film+ ROXY I: Cast away - do, ma t/m wo 20 u, vr en za 20.30 u. zo 16 en 20 u. Dinosaur (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. ROXY II: The watcher - do, ma t/m wo 20 u., vr en z 18.45 en 21.30 u., zo 16 en 20 u. Plop in de wolken (ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL: The grinch - za 14 u. zo 14 en 16.15 u. wo 14 u.. Unbreakable - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. Dinosaur - za, zo en wo 14 u. Charlie's angels - vr t/m zo 18.45, ma 20 u. Plop in de wolken (ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. Chili factor - do, di en wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 u. The family man - vr 21.30 u., za en zo 18.45 en 21.30 u., wo 20 u. Verrassings-voorpremiere: do 20 u. Nettoyage a sec - ma 22/1 20.30 u. Wilde mossels - di 23/1 20.30 u. Uitslagen van de wedstrijden van: Tholen-stad: 1 J. Geuze en M. van den Houten 30 p; 2 mevr. R. Burrows en D. Schellinger 27 p; 3 mevr. D. Pigmans en L. Soomers 22 p; 4 mevr. F. Schellinger en mevr. Y. Verkamman 19 p; 5 N. Moerker ken en wisselende partner 15 p; 6 mevr. C. Praat en J. Bal 14 p. Meulvliet: 1 J. Vroegop en mevr. L. Ver schoor 25 p; 2 W. Bijl en mevr. G. Mel- ching 24 p; 3 B. Melching en mevr. T. Soomers 21 p; 4 mevr. B. Schot en mevr. J. Bos 18 p; 4 W. Schot en mevr. R. Vroegop 18 p; 6 mevr. T. Goode en mevr. L. van Bale 17 p; 7 mevr. D. Lindenberg 16 p. Oud-Vossemeer: 1 mevr. C. van Mierlo en W. Lindhout 42 p; 2 mevr. M. v.d. Zan- de en mevr. C. Lindhout 26 p; 3 mevr. D. van Dijke en mevr. A. Bosters 24 p; 4 mevr. L. van Poortvliet en A. van Dijk 17 p; 5 mevr. N. Schoep en F. Schoep 13 p. Sint-Maartensdijk: 1 mevr. L. Verschoor en C. van Gorsel 39 p; 2 mevr. C. van Mierlo en J. v.d. Klooster 29 p; 3 mevr. S. Wolse en W. Bijl 27 p; 4 mevr. T. Goode 26 p; 5 mevr. M. Bijl en A. Leemreijze 23 p; 6 mevr. G. Verwijs en mevr. L. v.d. Klooster 19 p. De specialist voor de particuliere en klein zakelijke markt Computers, netwerken, printers, faxen. Zaktelefoons, telefoon centrales. Beeld en geluid. Molendijk 3-4,4695 BB St. Maartensdijk, Tel. 0166 66 23 15 ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 9