Personeel gevraagd WEA VEA Cliëntbegeleider Fiscalist verpleegkundigen nw gib (junior) ordermanager m/v IJ If O 3 E E R PERSONEEL ZIE PAGINA 12 IHBO-meclewerker afdeling Kwaliteit, Arbo en Milieu m/v MBO-medewerker afdeling Kwaliteit, Arbo en Milieu m/v Monsternemer m/v 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 18 januari 2001 hospic© Als oproepkracht zoeken wij: DRUKKER IJ UITGEVERIJ (senior/junior) (senior/junior) SLANK EN FIT LAURA OUWENS vac.nr. 01/01 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling KAM vac.nr. 01/02 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling KAM De recent gevormde afdeling KAM (Kwaliteit, Arbo en Milieu) richt zich op waterschapsbrede advisering, ondersteuning en coördinatie ten aanzien van de gebieden kwaliteitsbeleid, arbeidsomstandig heden, veiligheidskunde, afvalstoffen, bouwstoffen en centrale aanpak van terrein- en gebouwenbeheer. De afdeling bestaat uit 5 medewerk(st)ers onder leiding van een afdelingshoofd. De afdeling KAM maakt deel uit van de Staf. Voor beide functies geldt als standplaats Goes. vac.nr. 01/03 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling Laboratorium De functie is vacant bij de afdeling Laboratorium gevestigd te Sluiskil. Het laboratorium voert in de vorm van een gemeen schappelijke regeling werk uit voor waterschap Zeeuws-Vlaanderen en waterschap Zeeuwse Eilanden. Organisatorisch is het Laboratorium ondergebracht bij waterschap Zeeuwse Eilanden en maakt onderdeel uit van de Staf. Het Laboratorium is in het bezit van een STERLAB-certificaat. De afdeling Laboratorium heeft als taak het nemen van monsters, het analyseren daarvan en hierover rapporteren. De afdeling Laboratorium is opgedeeld in drie clusters: Monstername, Onderzoek Zware Metalen en Fysisch Chemisch Onderzoek. De cluster Monstername bestaat momenteel uit 4 medewerkers die monsters nemen van afvalwaterstromen, oppervlaktewater, waterbodems en grondwater. Bij de afdeling Laboratorium werken in totaal 17 medewerk(st)ers onder leiding van een afdelingshoofd. De standplaats is tot medio 2003 Sluiskil, daarna wordt de standplaats Middelburg. HBO-medewerker, afd. KAM M BO-medewerker, afd. KAM De Stichting Palliatieve Zorg Dirksland wil voor het Roparun- hospice Calando in contact komen met verpleegkundigen, die bereid zijn om als oproepkrachten diensten te vervullen. Roparun-hospice Calando biedt plaats aan vier, soms vijf bewoners die ongeneeslijk ziek zijn en niet lang meer te leven hebben. De zorgverlening is in handen van een deskundig team, dat bestaat uit onder meereen arts, specialisten op het gebied van pijn- en symptoombestrijding, verpleegkundigen, en een pastoraal werker. Vrijwilligers maken in Calando de zorg compleet. De hospice-zorg is persoonlijk gericht en duur 24 uur per dag. voor de nachten die als slaap/ waakdienst ingevuld worden en/of die bereid zijn om tijdens ziekte en vakantie avond/ dagdiensten te doen. Profiel: diploma verpleegkundige A of HBOV ruime ervaring motivatie affiniteit met palliatieve zorg scholing op het gebied van palliatieve zorg of bereidheid daartoe. bereidheid tot onregelmatige diensten in staat zelfstandig te werken levenservaring meedenken in zich ontwikkelde organisatie. Wij bieden: een motiverende werkkring ondersteuning d.m.v. bijscholing, training en teamoverleg. arbeidsvoorwaarden volgens CAO Ziekenhuizen. Procedure: Indien u belangstelling heeft verwachten wij uw schriftelijke reactie voorzien van C.V. voor 30 januari bij de stichting PZD, Postbus 42, 3247 ZG Dirksland t.a.v. J. H. Koningswoud-ten Hove. Voor méér informatie kunt u contact opnemen met de alg. directeur van Calando, Janneke Koningswoud, (0187) 60 91 47. A TmUHMT lp LnO drukkerij uitgeverij BV te Zierikzee is een modern geoutilleerd grafisch bedrijf, met capaciteit op het gebied van lithografie, (web-)design, DTP, drukwerk en afwerking. Wij vervaardigen hoogwaardig grafische full-colour producties voor met name het handels- en reclamedrukwerksegment. De organisatie bestaat uit 35 medewerkers. Voor de uitbreiding van ons verkoopteam zoeken wij op korte termijn een BpjP Je maakt deel uit van het verkoopteam binnendienst. Je hebt rechtstreeks contact met klanten, adviseert hen, bent hun vraag baak en communiceert met de afdeling productiesturing die voor de technische uitvoering zorgdraagt. Wij zoeken iemand die zich in deze omgeving volledig thuis- voel, Jé checklist voor een boeiende en uitdagende baan: MBO-opleiding, bij voorkeur Grafisch Gevoel voor commercie Communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk Rekenkundige vaardigheden Gestructureerd kunnen denken en werken Bereid tot het volgen van opleidingen Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Als je op deze checklist ruim scoort, nodigen wij je graag uit voor een persoonlijk gesprek. Stuur je gemotiveerde reactie binnen 10 dagen naar LnO drukkerij uitgeverij BV, Postbus 1, 4300 AA Zierikzee, t.a.v. de heer A.J. Folmer, afd. personeels zaken. Nadere informatie over de functie kun je inwinnen bij Kees Stoutjesdijk, hoofd verkoop, telefoon 01 1 1-453535. O O 3D Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIERIKZEE Accountants en belastingadviseurs Wij zoeken voor al onze vestigingen energieke mede werkers (m/v) met visie voor de volgende fulltime functies: Functie-eisen: - afgeronde HEAO-BE/AC-opleiding of SPD/MBA Functie-eisen: - (bijna) afgeronde studie fiscaal recht/ fiscale economie - ervaring is een pre U kunt uw sollicitatie richten aan: KVA professionele personeelsadviseurs afd. search, werving en selectie Gen. Snijdersstraat 18a 3244 BC Nieuwe Tonge Tel: 0187 - 657 106 Fax: 0187 - 657 128 of via e-mail: info@asperengroep.nl Westelijke Accountantskantoren Zeeland, gevestigd te Goes, Middelburg, Oostburg, Flenesse en Zierikzee, is een team van accoun tants, belastingadviseurs, juristen en bedrijfs adviseurs. Wij zijn een full service onderneming met ruim 95 medewerkers die kennis van een grote organisatie combineert met de persoonlijke betrokkenheid van een kleinschalig kantoor. Onder ondernemende adviseurs zijn enthousiast, deskundig en cliëntgericht Het cliëntenbestand is gevarieerd, zowel qua branche als omvang. Wij werken voor middel grote en kleine bedrijven. Daarnaast kunnen wij ook grote ondernemingen en non-profitorganisaties tot onze cliëntenkring rekenen. Wij bieden een zelfstandige baan in een ongedwongen en prettige werksfeer, tegen een goed salaris aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder winstdelings- regeling, premie-/ spaar loonregeling en opleidingsmogelijkheden. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland GOES MIDDELBURG OOSTBURG RENESSE ZIERIKZEE Accountants en belastingadviseurs Vraag mij hoe het zit. Voor meer informatie of een persoonlijke vrijblijvende afspraak: Tel. 0166-677050 e-mail: louwens@flakkee.net Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Wester- schelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevesdgd in Goes en daarna In Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een optimaal peil beheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris-directeur. Binnen water schap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en differentiatie in de beloning. Functie-informatie vac.nr. 01/01 -de nieuwe medewerk(st)er zal zich met name richten op de kwaliteitsaspecten van bodem en grond; -advisering over de opzet, vorm en inhoud van kwaliteitsonderzoeken (bijvoorbeeld AP04 en NEN 5740); -rapportage naar aanleiding van uitgevoerde bemonstering en analyses; -kennis genereren en naar de praktijk vertalen met name op het gebied van milieu-eisen ten aanzien van producten die bij het werk van het waterschap vrijkomen (bijvoorbeeld asfalt, grond, groenafval); -contacten, zowel in- als extern over de geschet ste materie. Functie-eisen -HBO-werk- en denkniveau, bijvoorbeeld een afgeronde opleiding Milieutechniek; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; -uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; -praktijkgericht kunnen denken; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van het waterschap. Salaris Salariëring vindt vooralsnog plaats in salaris niveau 9 (minimaal 4605,en maximaal 6347,bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. De functie zal op termijn worden gewaardeerd. Het salaris is exclusief vakantie toelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Functie-informatie vac.nr. 01/02 -de nieuwe medewerk(st)er zal zich met name richten op de daadwerkelijke aanpak van milieu maatregelen op het gebied van gebouwen- en terreinbeheer. Dit is als een tijdelijk project te beschouwen; -genereren van praktische en theoretische infor matie ten behoeve van besluitvorming, opzet en uitwerking van KAM-onderwerpen; -vanuit de afdeling de sectoren steun bieden voor de praktische uitvoering van milieu-eisen. g u Functie-eisen -MBO-opleiding bijvoorbeeld Milieutechniek; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; -goede communicatieve vaardigheden; -praktijkgericht kunnen denken; -in het bezit van rijbewijs B; -woonachtig of bereid te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Salariëring vindt vooralsnog plaats in salarisniveau 8 (minimaal 4186,en maximaal 5612,bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. De functie zal op termijn worden gewaardeerd. Het salaris is exclusief vakantie toelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Ililllijlil Functie-informatie vac.nr. 01/03 -opstellen van monstername- en meetapparatuur; -nemen van grond- en watermonsters; -conserveren van de monsters; -onderhoud en reparatie van de apparatuur; -uitvoeren van bezinkproeven, temperatuur- en zuurstofmetingen en registratie van meterstanden; -administratief en geautomatiseerd verwerken van de verzamelde gegevens; -een bijdrage leveren aan de kwaliteitsborging (STERLAB); -signaleren van lozingen; -contacten met medewerkers van rioolwater zuiveringen, bedrijven en opdrachtgevers. Functie-eisen -opleidings- cq. werk- en denkniveau MAVO of VBO. Het gevolgd hebben van de opleiding Techniek Afvalwaterzuivering (TAZ) strekt tot aanbeveling; -ervaring met het werken op de computer; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; -goede contactuele eigenschappen; -in bezit van rijbewijs BE; -zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; -in overeenstemming met de STERLAB-eisen kunnen denken, werken en handelen; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden (boven de Westerschelde). Salaris Salariëring voor deze functie vindt plaats in aanloopniveau 4 (minimaal 2888,en maxi maal 4085,bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 5 (minimaal 3001en maximaal 4294, bruto per maand). Het salaris is exclusief vakan tietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Algemeen Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 38 uur cq. 36 uur per week werkzaam te zijn. Verder kent het waterschap de overig bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het pensioenreglement van de stichting ABP en de collectieve regeling van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) zijn van toepassing. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aan dacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodie ke salarisverhogingen. Ook kan een medewerker (op termijn) in aanmerking komen voor een prestatie-toelage wanneer aan bepaalde voor waarden wordt voldaan. Informatie Informatie over de functies 01/01 en 01/02 kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Kwaliteit, Arbo en Milieu, de heer ing. K. Vahlkamp (telefoon 0113-241276). Informatie over de functie 01/03 kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij mevrouw drs. E.M.A. Verbraeken-Lambert, afdelingshoofd Laboratorium (telefoon 0115-478470). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris-directeur van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel L Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: pLo@wze.nl. Vermeld s.v.p. het vacatu renummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeels bestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. mm ''W/im. Itflll li p8*" m 1 'WMé ,..G:v i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2001 | | pagina 8