Kees Stoutjesdijk stopt als trainer bij Noad '67 Fiscus halveert legaat Robbe van 2 ton bijna Matö Vooral uw J. Zuidweg maakt hattrick door voor 3e jaar op rij te winnen bij Vredesduif Christian van 't Hof: „Het is voor mij eigenlijk geen leuk toernooi meer" VERMAL —ff kantoor meubelen Op de grootste duiv ententoonstelling van Tholen K Sint-Annalandse favoriet pakt voor elfde keer Thoolse titel Koersballen TUIN- EN Huldiging van kampioenen duivenvluchten in Wellevaete Vrijdag 29 december 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 11 Noad '67 moet op zoek naar een andere trainer. Aan het eind van het seizoen stopt Kees Stoutjesdijk als oefen- meester bij de Fluplanders. Stoutjesdijk is bezig aan zijn vierde jaar bij de derdeklasser. „We gaan in goed overleg uit elkaar. Vier jaar bij een club is best een lange periode. De meeste trainers blijven niet zo lang zitten. Ik denk dat het voor beide partijen beter is om aan een nieuwe uitda ging te beginnen." Tribune sv Smerdiek in mei klaar Sportvereniging Smerdiek laat onderzoeken of het legaat van twee ton van ere-lid W. Robbe onder een gunstiger belastingtarief kan vallen dan nu het geval is. De fiscus berekent 45 procent successierechten, waardoor er voor de voetbalclub 104.382 gulden overblijft. Van het geld wordt een tribune gebouwd van ongeveer 35.000 gulden. Dat is besloten in de algemene ledenvergadering. Breed programma KUNSTSTOF - TEAK ALUMINIUM routs Co. Wouts Co. tuinmeubelen Het begint haast traditie te worden. J. Zuidweg uit Anna Jacobapolder heeft voor de derde keer op rij de jaarlijkse tentoonstelling van postduivenvereniging de Vredesduif uit Sint-Philipsland gewonnen. Hij had de mooiste doffer. J.A. Capelle uit Oud-Vossemeer pakte net als vo rig jaar de prijs voor de mooiste duivin. Op nest Uitslagen Krappe winst voor Tholense Boys Voor de elfde keer heeft Christian van 't Hof het Thools kampioenschap tafeltennis gewonnen. Zaterdag bleef hij in de Wellevaete te Sint-Annaland ongeslagen. De win naar vindt het zelf ook een beetje vervelend worden dat hij telkens wint. De tegenstand is minimaal. Terwijl er bij de jeugd meer deelnemers zijn, blijft het bij de senio ren maar stilletjes. Gedevalueerd Geen verrassing Uitslagen Verjaal heeft de ideeën in huis! Mooi licht is 1 wonen! Stoutjesdijk kijkt met tevredenheid terug op zijn Fluplandse jaren. In zijn eerste jaar promoveerde Noad meteen naar de derde klasse. „We werden kampioen met een groep dikke jongens. Daarna paste ik een stuk of acht A-junioren in. We had den een moeilijk seizoen, met uit eindelijk een beslissingswedstrijd tegen SPS. Vorig jaar waren we een redelijke middenmoter. Dit seizoen 7willen we een goede middenmoter ■zijn. Dat kan nog altijd, hoewel de stand op de ranglijst niet echt floris sant is. Maar ik ben ervan overtuigd dat er nu een Noad staat waar de club nog jaren mee vooruit kan." Stoutjesdijk is ondertussen zestien jaar hoofdtrainer. Na vier jaar lang de jeugd van Smerdiek te hebben begeleid - de club waar hij nog al tijd lid is - ging hij als trainer aan de slag bij Stavenisse. Daarna volgden Krabbendijke, Smerdiek, NVS en Noad. Opvallend is dat het in alle gevallen gaat om dorpsclubs uit het kleigebied. „Geen toeval", zegt de in Halsteren wonende Stoutjesdijk. „Je zoekt altijd een club die bij je past, en bij dat soort clubs voel ik me thuis. Wat niet wil zeggen dat er niet een aantal clubs uit de stad zijn, waar ik ook best zou willen werken. Ik voel "me in ieder geval nog lang niet uitgeblust en zou er het liefst nog een paar seizoenen tegenaan willen gaan." Het Noad-bestuur is niet ontevreden over de trainer, maar ook voorzitter Adrie van Dijke vindt vier seizoe nen lang genoeg. Een opvolger heeft hij nog niet op het oog. „Het wordt gewoon weer een stoelen dans." Voorzitter M. Vroegop van sv Smerdiek vindt het jammer dat er zoveel geld van de erfenis aan het rijk moet worden afgestaan. „We moeten 48 procent naar de belas ting brengen. Een aantal juristen bekijkt voor ons of we niet onder het percentage van 11 procent kunnen vallen voor instellingen van algemeen nut. .Dat zou 70.000 gulden schelen. Maar of dat lukt is nog maar de vraag." Van het legaat wil de club een tri bune bouwen. „Dat was ook de wens van Robbe en die komen we na. We hebben bij Tholense Boys en bij WHS gekeken. We vinden de tribune van WHS het mooiste. Dat is een open tribune zonder pa len." Smerdiek heeft berekend dat de tribune tussen de 35.000 en 40.000 gulden zal gaan kosten. „Het is de bedoeling dat we het zoveel mogelijk zelf doen. Eerst hebben we er nog aan gedacht om boven de kleedlokalen te bouwen. Maar het ligt, gezien de windrich ting, voor de hand dat we aan de overzijde, aan de noordwestkant gaan bouwen." Dat betekent dat een stukje van het veldje voor de wedstrijden van de pupillen moet worden opge offerd. Volgens de voorzitter kan dat elders op het terrein worden opgevangen. Het bestuur wil in januari al be ginnen met de bouw. Volgend jaar bestaat de vereniging zestig jaar. Dat wordt gevierd van woensdag 23 mei (de dag voor hemelvaart) tot en met zaterdag 26 mei. Tij dens de viering zou de tribune volgens Vroegop geopend moeten worden. Wie dat gaat doen, is nog niet bekend, maar het bestuur denkt eraan om familieleden van Robbe bij het in gebruik nemen van de tribune te betrekken. Hermusstr. 12-14, Bergen op Zoom Tel. 0164 235880 Open: di. tlm vr. O4n.l2.00u.. 13.3047-M^sgg (scherpe prijzen) Advertentie I.M. Het geld dat overblijft zal worden vastgezet op een spaarrekening. „Van de rente willen we een jaar lijks terugkerend evenement hou den. Dat kan een toernooi zijn waar de naam van Robbe aan wordt verbonden." Sinds april/mei is er een jubileum commissie actief. Het programma is nog niet rond. Wel is het de be doeling dat er voor ieder wat wils komt, voor jong en oud. Volgens Jankees van den Hoek van de commissie is de viering niet alleen bestemd voor de eigen leden van de voetbalclub. „Het wordt een breed opgezet programma voor heel de gemeenschap van Sint- Maartensdijk en gedeeltelijk ook voor de Thoolse gemeenschap." De commissie is op zoek naar een club van naam die tegen het eerste elftal komt spelen. „Maar dat zal niet in mei gebeuren, maar in au gustus, in het voorseizoen van de competitie. Mei is gewoon heel moeilijk om een club vast te leg gen omdat je dan tegen het eind van de competitie zit. Je weet dan ook nooit in welke samenstelling zo'n elftal komt spelen." Ook de jaarlijkse zeskamp zal vol gend jaar in augustus worden ge houden. Voor de festiviteiten in mei wordt op het trainingsveld een tent geplaatst. Smerdiek is ook van plan om drie nieuwe lichtmasten te vervangen langs het trainingsveld. Vroegop: „Punt is wat er met Haestinge gaat gebeu ren. Als er nieuwbouw komt, dan kan het wel eens anders komen te staan. Dat kan gevolgen hebben voor de masten, maar daarover moeten we overleg plegen met de gemeente." De vereniging telde aan het eind van het seizoen 277 leden. Vol gens Vroegop vindt er vooral aan was plaats bij de pupillen. „De groep van 15, 16 en 17-jarigen ligt heel moeilijk. Die gaat naar elders om te studeren of kiezen voor an dere bezigheden." De vergadering werd door 32 leden bezocht. Uitslagen van de wedstrijden van: Meulvliet: 1. mevr. B. Schot en me vr. J. Bos 33 p; 2. J. Vroegop en W. Schot 31 p; 3. mevr. G. Melching en mevr. R. Nagtegaal 30 p; 4. mevr. T. Soomers en mevr. L. Verschoor 28 p; 5. B. Melching en mevr. R. Vroegop 27 p. Tholen-stad: 1. J. Geuze 26 p; 2. L. Soomers 18 p; 3. mevr. R. Nagte gaal 16 p; 4. D. Schellinger 14 p; 5. mevr. R. Burrows 8 p; 6. mevr. Y. Verkamman 7 p; 7. M. v.d. Houten 6p. 1000 mJ showroom Hele jaar geopend Vakkundig advies Alle bekende merken op voorraad Gratis thuisbezorgen binnen 15 km. Grote collectie houten-, kunststof- en serremeubelen OPENINGSTIJDEN: ma 13.00-18.00 u. di t/m do 9.00-18.00 u. Vr (koopavond) 9.00-21.00 U. za 9.00-17.00 u. tuinmeubelen Parallelweg 42 (achterzijde station) Bergen op Zoom, tel. 0164-241662 Bezoek onze website www.wouts-tuinmeubelen-bergen op zoom.nl Advertentie I.M. De donkere witpen van Jan Zuidweg is een gouden duifje. Driemaal achtereen winnaar van de tentoonstelling en ook nog eens geen slechte vlieger. Duivensport Voor de expositie waren ruim 170 duiven ingestuurd en dat stemt het bestuur tot tevredenheid. „Wij heb ben nu de grootste tentoonstelling van de gemeente", zegt bestuurslid J. van Dommelen. „Daar zijn we natuurlijk best blij mee. Al is het wel heel jammer dat we geen jeugdleden meer hebben. Wat dat betreft is duivenmelker vrees ik wel een beetje een uitstervende soort aan het worden. De jongsten in on ze vereniging zijn toch ook al rond de dertig. Jammer, maar het is ook best een dure hobby. Je ringen, hok, voer, een paar gulden per duif per vlucht en dan kom je nog eens een paar keer bij elkaar. Je drinkt eens wat en al met al loopt het toch al snel in de papieren. Jongeren kie zen dan blijkbaar toch sneller voor de voetbal ofzo. Er is ook zoveel keus." Maar vooralsnog mag de Vredesduif niet klagen. Sinds het opheffen van rivaal De Reisduif (door een ruzie splitste een groep zich van de oorspronkelijke vereni ging aff zijn er weer de nodige le den bij de Vredesduif gekomen. De overigen gingen naar De Zwaluw in Sint-Maartensdijk. Met een dertig tal vliegende leden en ruim tien le den die niet meer actief met duiven bezig zijn, is De Vredesduif echter nog best tevreden. En voorzitter Reijngoudt is zeker tevreden over de opkomst voor en opbrengst van het rad van avontuur waar ieder jaar vele Sint-Philipslanders voor naar café De Druiventros komen, ,,'s Avonds zit het hier dan echt mudje- vol. Eigenlijk een beetje té, maar ja... We willen eigenlijk nergens anders naartoe. De hele sfeer hier is geweldig en we zitten hier al zo lang." In het bovenzaaltje van De Druiven tros is men in afwachting van win naar J. Zuidweg. Intussen zijn er al diverse liefhebbers die een rondje langs de hokken maken. De doffers en duivinnen worden nogmaals aan een kritische blik onderworpen en de toegekende punten worden beaamd, te hoog of te laag bevonden. Keur meester A. van Daalen uit Oud-Vos- semeer blijkt volgens de aanwezigen niet scheutig met de punten. Slechts een enkele duif haalt het maximum van 92,5 punten. De winnende doffer van J. Zuidweg is er één van. De An na Jacobiaan heeft het goed gedaan op deze tentoönstèlling. Van de acht duiven die hij inzette, wonnen er vijf een prijs, waarvan twee een eerste en twee een derde. Vorig jaar scoorde de 67-jarige liefhebber ook al goed, net als het jaar ervoor toen hij samen met zijn zoon J. Zuidweg jr. de prij zen in de wacht sleepte. De winnen de doffer is vier jaar oud en valt dan ook onder de 'oude doffers'. Blijk baar verliest hij weinig vorm, aange zien deze donkere witpen al drie keer de mooiste werd bevonden. Hoewel hij het laatste jaar voor de kweek thuis is gebleven, vloog de doffer eerder ook nog eens een bepaald niet slecht seizoen op zowel korte als middellange en lange afstanden. Een duif die over de hele breedte goed presteerd, kom je steeds minder vaak tegen, omdat duivenmelkers meestal kweken op specifieke eigenschappen waardoor er fond-duiven of vitesse- duiven worden geboren. De winnaar van Zuidweg is ook om te zien geen doorsnee duif. Hij is veel minder bont dan de meeste dui ven. Vrij egaal, donkergrijs met aan de vleugels enkele witte pennen. Een eigenschap die blijkbaar erfelijk is, want als Zuidweg de zoon van de winnaar aanwijst, blijkt die er vrij wel identiek uit te zien. De Anna Ja cobiaan is een echte duivenliefheb- ber. Desondanks moet hij toch een beetje gas terug nemen. „Ik heb nu nog maar 32 duiven en dat is genoeg voor het kleine hokje dat ik heb", al dus Zuidweg. „Ik vind het aardig om zomaar wat met die duiven te vlie gen. En het kweken vind ik ook erg leuk. Nee, meer heb ik er niet no dig." Zuidweg vliegt 'op weduw schap' wat erop neerkomt dat de be treffende duif vlak voor hij ingekorfd wordt voor een vlucht, nog even bij zijn geliefde mag. Dat zorgt voor de drang om zo snel mogelijk weer thuis te komen. Een andere methode is 'op nest spelen'. Daarbij vormt het nest met eieren (plus de partner) de stimulans om naar huis te gaan. „Ik ben van plan om komend seizoen eens wat op nest te gaan spelen", zegt Zuidweg die doorgaans geen grote successen op de vluchten boekt. Het was dit jaar qua vluchten toch al niet zo'n goed jaar voor de leden van de Vredesduif waar normaal ge sproken altijd wel iemand goed is voor een relatief hoge klassering op een nationale vlucht. Ook J.A. Ca pelle (zelf lid van De Zwaluw in zijn woonplaats Oud-Vossemeer) is een echte wedstrijdvlieger. Met zo'n 130 duiven heeft hij daar ook de aantallen voor. Toch bezoekt hij ook de nodige tentoonstellingen. Dat hij daar eveneens succes heeft, bewees Capelle ook dit jaar bij de Vredesduif. Hij had niet alleen de mooiste duivin, maar behaalde ver der ook nog zes prijzen, waarvan twee eerste. De uitslagen van de tentoonstelling van De Vredesduif luiden als volgt. Mooiste doffer: J. Zuidweg. Oude doffers: J. Zuidweg 1; H. Rensink 2, 3; gebr. Reijngoudt 4, 6; L. Reijngoudt 5; P. Wagemaker 7. Jonge doffers: H. Rensink 1, 5; J. Zuidweg jzn 2; J. Zuidweg 3; C. Verwijs 4; J.A. Capelle 6; W. van Dommelen 7; R. Reijngoudt 8; M. Meijer en Zn. 9; gebr. Reijngoudt 10; J.C. Verwijs 11. Jarige doffers: J.A. Capelle 1, 6; M. Meijer en Zn. 2; J.C. Verwijs 3; comb. Reijngoudt 4; comb. Hoek 5; gebr. Reijngoudt 7. Late doffers: H. Rensink 1; S. Ver maas en Zn. 2. Mooiste duivin: J.A. Capelle. Oude duivinnen: J.A. Capelle 1; W. van Dommelen 2; J. Zuidweg 3; J.C. Verwijs 4; A. Vermaas 5; M. Meijer en Zn. 6. Jonge duivinnen: H. Rensink 1; J.C. Verwijs 2; M. Meijer en Zn. 3; A.J. Capelle 4, 5; J.A. Capelle 6; comb. Hoek 7; J. Zuidweg 8. Jarige duivinnen: J.A. Capelle 1; J.C. Verwijs 2, 4; comb. Hoek 3. Late duivinnen: J. Zuidweg 1. Duivensport In gemeenschapscentrum de Welle vaete worden op zaterdag 27 januari de kampioenen gehuldigd van het rayon 6 van de afdeling Zeeland '96 van de duivensportbond. Alle kam pioenen van Tholen, Sint-Philips land en Schouwen-Duiveland krij gen dan hun prijs uitgereikt. Voorzitter M.J. Laban uit Tholen opent om half vier de bijeenkomst die ondérbroken wordt door verlo tingen en een buffet. Om kwart voor acht worden de generale kampioe nen gehuldigd. Oefenvoetbal Tholense Boys oefende zaterdag te gen Mevo en won nipt met 4-3. Trainer Geelhoed gaf de geblesseer de spelers rust, zodat de tweede klasser het moest stellen zonder Jo- han Schot, Hassan el Jilali, Jan Groenewegen, Arie Draaijer en Roy Streng. In een matige wedstrijd waren er, op het goed bespeelbare tweede veld, diverse mooie aanvallen te zien. Maar de concentratie liet bij sommige spelers te wensen over. De vierdeklasser uit Zierikzee nam na vijf minuten de leiding doordat er slecht gereageerd werd op een diepe bal. Hierna kwamen er moge lijkheden voor de Tholenaren, maar voor de rust werd er slechts één be nut: René v.d. Berge doelpuntte uit een actie van Simon Jansen 1 -1In de tweede helft werd er veel gewis seld om iedereen speelminuten te gunnen. Het werd 2-1 en binnen tien minuten liep de thuisclub naar 3-1 uit. Piet den Boef rondde een combinatie prima af. Van de Berge zorgde voor 4-1 en daarmee leek de wedstrijd gespeeld. Maar doelman Alex Hogendoorn was niet bij de les, Mevo profiteerde en trof nog twee keer doel. De winterstop is voor Tholense Boys al op 13 januari voorbij, dan staat het treffen met koploper Veere op het programma. Sportvoorlichting. De gemeente Axel begint onder het motto 'Bewe gen is leuk en nog gezond ook!' in januari een gezondheids- en sport- voorlichtingsactie 'Kies voor Hart en Sport' in de groepen 7 en 8 van het basisonderwijs. Christian van 't Hof (hier achter de tafel tijdens de halve finales) zou wel wat meer tegenstand willen zien op het Thools kampioenschap. -™~~„"■'»—- In de hoogste klasse (A) van de seni oren namen twaalf spelers deel aan Tafeltennis l'e strijd om de titel. Favoriet was ti- telverdediger Christian van 't Hof. De nummers 2 en 3 van vorig jaar (Johan Snoep en Marco Saarloos) waren niet van de partij. Daardoor waren er kansen voor Ad Verhage (uit Anna Jacobapolder) en de aan komende talenten Gabriël Gunter en Anné van Dijke. De vraag was of de jeugd de gevestigde orde van de troon zou kunnen stoten. Al zo'n kwart eeuw worden de Thoolse kampioenschappen georga niseerd. In de beginjaren werd dit bij toerbeurt gehouden in Tholen, Anna Jacobapolder en Poortvliet toen hier nog verenigingen waren. De laatste vijftien jaar is Smash echter de enige tafeltennisclub van Tholen en dus is het Thools kampioenschap een beet je verwaterd tot een clubkampioen schap. Dit ondanks het feit dat alle Tholenaren (lid van Smash of niet) eraan mee mogen doen. Dit jaar schreven zes Tholenaren in die geen lid zijn van de organiserende vereni ging. Er deden 52 spelers mee in het toernooi, verdeeld over jeugd en se nioren. In de poules bleven Verhage, Van 't Hof en Gunter ongeslagen. De num mers 2 waren: Van Dijke, Peter Ba zen (Poortvliet) en Matthijs Bruijn- zeel. Ook zij gingen door naar de tweede ronde. In de poulewedstrij den vielen de winst van Marnix v.d. Graaf op Kees van Poortvliet en de winst van Merijn v.d. Klooster op Adrie Aarnoudse op. Van de Kloos ter zou later zelfs nog zijn oom Mar tin én Van Poortvliet verslaan. In de tweede ronde liet Van 't Hof geen steekje vallen. Weer won hij al zijn poulewedstrijden (tegen Bruijn- zeel en Bazen) in twee games. Daar mee was hij voor de zestiende keer finalist. Sinds 1986 stond Van 't Hof elk jaar in de finale. In de tweede poule was het spannender. Verhage won met 23-25, 21-16 en 21-12 van Van Dijke. Die won op zijn beurt van Gunter met 19-21, 23-21 en 21-17. De spanning was compleet toen Gunter van Verhage won met 16-21, 21-16 en 21-18. De toemooileiding moest nu de punten gaan tellen en daaruit bleek dat Verhage drie punt jes meer gemaakt had dan Gunter en vier meer dan Van Dijke. Dus ging de finale tussen Van 't Hof en Verha ge. De jeugd kon dus weer (zij het nipt) niet doorbreken. Voor Verhage was dit zijn eerste finale en dat is verrassend, omdat de Anna Jacobi aan al ruim een half jaar niet meer speelt. Hij kon deze middag dus vrijuit spelen met anti-topspin op zijn batje. De eerste game ging eenvoudig naar Van 't Hof met 21-5. De tweede ga me ging tot aan het einde gelijk op, maar Van 't Hof ging meer fouten maken. Verhage profiteerde daar dankbaar van en kreeg vertrouwen: 22-24. Ook in de derde game zag men geen hoogstaand spel. Van 't Hof kon, en durfde, bijna niets meer en had zelfs enkele 'sorryballen' mee. Ook Verhage kon echter niet meer aanzetten en daardoor ging de winst met 21-15 naar Van 't Hof. De winnaar was daar niet onverdeeld gelukkig mee. „Het is eigenlijk geen leuk toernooi om te spelen. Ik kan al leen maar verliezen en heb niets meer te winnen. Het toernooi is enigszins gedevalueerd door het ont breken van Snoep en Saarloos. Bo vendien is het jammer dat nu de jeugd nog niet is doorgebroken", al dus Van 't Hof. De verliezersronde werd gewonnen door Merijn v.d. Klooster die aantoonde prima in de ze klasse mee te kunnen. In de B-klasse waren er tien aanmel dingen, waaronder vier dames. Om dat er te weinig dames zijn, wordt er al enkele jaren geen apart toernooi meer voor hen georganiseerd. In de ze klasse kwam ook Harm Westdorp (de jeugdkampioen van die dag) uit. Net als Hubert Bruijnzeel bleef Westdorp ongeslagen in zijn poule en dus gingen deze twee door naar de volgende ronde. Zij kregen gezel schap van Leontien van Keulen (bes te dame) en Matthijs v.d. Graaf. Bruijnzeel won met 21-15 en 21-18 van Van Keulen. Westdorp versloeg v.d. Graaf met 21-17 en 21-19. In de finale trok Bruijnzeel aan het langste eind en werd kampioen met 23-25, 21-19 en 21-12. Jan Hage (oud-lid van Smash) won de verliezersronde. Bij de jeugd waren er 30 deelnemers (7 meisjes en 23 jongens). Zij werden verdeeld in drie klassen: de meisjes apart en de jongens naar speelsterkte. In de A-klasse zou er een nieuwe kampioen komen, want de winnaar van vorig jaar - Merijn v.d. Klooster - mocht vanwege zijn leeftijd niet meer bij de jeugd uitkomen. Dat gold ook voor Hubert Bruijnzeel die vorig jaar derde werd. Daardoor waren er kansen voor de nieuwe lichting. Harm Westdorp (in 1999 nog twee de) was nu de favoriet, maar ook Remco Vroegop en Arno Bruijnzeel waren kanshebbers. Echte verrassin gen deden zich echter niet voor. De drie genoemde spelers plus Tim Wes- terlaken plaatsten zich namelijk voor de halve finales. Daarin nam West dorp het op tegen Westerlaken en had daar weinig problemen mee: 21-13 en 21-15. Vroegop trad aan tegen Bruijnzeel. Deze strijd was spannen der omdat beiden aan elkaar gewaagd zijn. Vroegop won de eerste game met 21-12 en leek ook de tweede ga me te gaan pakken. Maar toch ver loor hij nipt met 23-25, omdat de druk hem te groot werd. In de beslis sende derde game sloeg Bruijnzeel toe en won met 21-11. De finale tus sen Harm Westdorp en Arno Bruijn zeel ging met 21-18 en 23-21 naar Westdorp die daarmee zijn eerste titel binnenhaalde. De 'kleine finale' tus sen Vroegop en Westerlaken werd door de eerste gewonnen. Cees-Jan Koopman won de troostronde. Bij de meisjes ontbrak kampioene Anky Vroegop. De 15-jarige mocht nog wel bij de jeugd spelen, maar vanwege het te grote klasseverschil, besloot ze zelf om bij de senioren mee te doen. Ook hier moest dus een nieuwe kampioen komen. Er werd een zevenkamp gespeeld. Esther Bruijnzeel won al haar partijen en werd daardoor winnaar. Dat zit een beetje in de familie, want haar broer Matthijs werd jeugdkampioen in 1994 en 1997. Haar andere broer (Hubert) zou 's middags als eerste eindigen in de heren B-klasse. Judith Gunter werd tweede en Ellen Hage derde. Bruijnzeel klopte Gunter met 21-16en 21-11. In de B-klasse bij de jongens, deden acht spelers mee. De eerste prijs ging hier naar Riny Potappel. Hij won in de beslissende wedstrijden simpel van Thijmen den Engelsman, Martijn v.d. Klooster en Malcolm-Jan Mac- gregor. Den Engelsman werd tweede en Maurits Keur won de verliezers ronde. De uitslagen van het Thools kam pioenschap tafeltennis luidt in de di verse klassen als volgt. Senioren A: 1 Christian van 't Hof, 2 Ad Verhage, 3 Gabriël Gunter, 4 Matthijs Bruijnzeel, 5 Peter Bazen en Anné van Dijke, 7 Merijn v.d. Kloos ter, 8 Rafaël Fructuoso, 9 Martin v.d. Klooster en Adrie Aarnoudse, 11 Marnix v.d. Graaf en Kees van Poort vliet. Senioren B: 1 Hubert Bruijnzeel, 2 Harm Westdorp, 3 Matthijs v.d. Graaf, 4 Leontien van Keulen, 5 Jan Hage, 6 Anky Vroegop, 7 Chris Hage en Jantien Vroegop, 9 Nap Hage, 10 Diana Heijboer. Jongens A: 1 Harm Westdorp, 2 Ar no Bruijnzeel, 3 Remco Vroegop, 4 Tim Westerlaken, 5 Martijn Neele, 6 Marinus Prins, 7 Harm Bout, 8 Lau- ran de Winter, 9 Cees-Jan Koopman. 10 Lennard Uijl, 11 Bart-Jan Quist en John Schellingerhout, 13 Kees- Jan Bruijnzeel en Niek de Winter, 15 Maarten Koole. Jongens B: 1 Riny Potappel, 2 Thij men den Engelsman, 3 Martijn v.d. Klooster, 4 Malcolm-Jan Macgregor, 5 Maurits Keur, 6 Leander van Driel, 7 Jan Aarnoudse, 8 Niels van Ouden aarde. Meisjes: 1 Esther Bruijnzeel, 2 Ju dith Gunter, 3 Ellen Hage, 4 Beppie Moerland, 5 Cindy v.d. Klooster, 6 Veerle Lammers, 7 Alieke Vroegop. m m mm m/m mm m de verlichtings Molendijk 3-4,4695 BB St. Maartensdijk, Tel. 0166 - 66 23 15 ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 11