A4 Bedrijfsmedewerker- calculator m/v Tekenaar-opzichter m/v Medewerker wegen m/v Zuiveringstechnoloog m/v Internetredacteur- voorlichter m/v I Verpleegkundigen op diverse afdelingen 18 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 21 december 2000 Voor een hypotheek op maat... Bel gerust voor een afspraak: 0166-612509 Speciale zorg Chirurgie algemeen en short stay/dagverpleging Interne geneeskunde algemeen Hypotheek adviseur Tel: 0166-612509 Assurantiekantoor Van Dijke E-mail: jwvandijke@atriserv.nl Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis is een algemeen zieken huis. Klein maar compleet met 140 bedden en een breed aanbod aan specia lismen. Kenmerkend zijn de plezierige werkverhoudingen en de patiëntvriendelijke sfeer. Het ziekenhuis heeft een christelijke identiteit. Het verzorgings gebied is het eiland Goeree-Overflakkee en omliggende gebieden. Dit eiland biedt een aantrekkelijke, rustige woonomgeving en prima recreatieve voorzieningen. VAN WEEL-BETHESDA ZIEKENHUIS DIRKSLAND (GOEREE-OVERFLAKKEE) Op korte termijn ontstaan vacatures voor enkele ZIEKENHUIS DIRKSLAND 2,0 fte voor onbepaalde tijd 1,5 fte voor onbepaalde tijd 2,0 fte voor onbepaalde tijd 2,3 fte tijdelijk ter vervanging wegens zwangerschapsverlof Zowel fulltime als parttime dienstverbanden behoren tot de mogelijkheden. De werkzaamheden worden volgens rooster ver richt (alle diensten). Functie-eisen - diploma A-verpleegkundige/ HB0-V; - ervaring op de betreffende afdeling strekt tot aanbeveling; - voor de afdeling speciale zorg is de specialisatie IC/CCU vereist. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De salariëring (FG 40, gespecialiseerde IC/ CCU-verpleegkundigen FG 50) en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw L. Ruiter, hoofd interne en kindergeneeskunde, of door mevrouw E. Molenaar-Hoek, teamleider speciale zorg, mevrouw 3.P.3. Mackloet-Robijn en mevrouw C.N. Ras-van Werkhoven, teamleiders chirurgie, dan wel mevrouw A. Versluis-van de Weerd, teamleider interne geneeskunde algemeen, telefoon (0187) 60 73 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 8 januari a.s. richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. vac.nr. 00/28 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen vac.nr. 00/29 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen De afdeling Centraal Ontwerp is een dienstverlenende afdeling binnen de sector Waterkeringen en treedt op als intern ontwerp- en bouwbureau voor de uitvoering van alle taken van het waterschap. Dit krijgt met name gestalte door het maken van ontwerpen en berekeningen inclusief een (RAW) bestek met raming en toelichting en het voeren van de directie en projectleiding over de uitvoering. Het afdelingshoofd Centraal Ontwerp geeft momenteel leiding aan 9 medewerkers die uitvoering geven aan de taken van deze afdeling. vac.nr. 00/30 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling Planvorming van de sector Wegen De afdeling Planvorming houdt zich voornamelijk bezig met het ontwikkelen van beleid ten aanzien van de wegenzorg. De afdeling heeft daarbij onder andere als aandachtsterreinen het algemeen wegenbeheer en verkeer- en vervoerbeleid, rationeel verhard- ingsbeheer, beplantingsbeheer, het houden van verkeersonderzoe- ken, het optimaliseren van de verkeersveiligheid, het behandelen van klachten en verzoeken t.a.v. verkeerssituaties, het initiëren van nieuwe werken en het opstellen van beleidsanalyses. Bij de afde ling Planvorming werken acht medewerkers onder leiding van een afdelingshoofd. vac.nr. 00/31 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling Zuiveringsbeheer van de sector Waterbeheer De afdeling Zuiveringsbeheer verzorgt de planvorming voor en de uitvoering vap de operationele taken voor de zuiveringstechnische werken. Tevens verzorgt de afdeling het dagelijks beheer en onder houd van poldergemalen en geautomatiseerde stuwen onder de verantwoordelijkheid van de afdeling Onderhoud Technische Installaties. De uitvoering van de operationele taken berust bij drie districten. De afdeling Zuiveringsbeheer beheert in totaal 14 riool waterzuiveringsinstallaties met een ontwerpcapaciteit van 524.800 i.e., 93 rioolgemalen en ca. 300 kilometer transportleiding. Bij de afdeling zijn 45 personen werkzaam. vac.nr. 00/32 voorlopig tot 1 september 2002 (voor gemiddeld 37 uur per week) bij de afdeling Communicatie De afdeling Communicatie binnen de Staf draagt zorg voor een goede naams- en taakbekendheid van het waterschap, is verant woordelijk voor de huisstijl en verzorgt interne communicatie. Dit gebeurt door onder andere folders, periodieken, groepspresenta- ties, rondleidingen, exposities en contacten met de media. Bij de afdeling Communicatie zijn momenteel vijf medewerk(st)ers werk zaam, onder leiding van een afdelingshoofd. Vanwege het vertrek van een parttime voorlichter en uitbreiding van de afdeling in verband met een te ontwikkelen website zoekt de afdeling een enthousiaste medewerker. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zi|n taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Wester- schelde. Het hoofdkantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes, daar na in Middelburg. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met onge veer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een optimaal peilbe heer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organi satie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werk omgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verant woordelijkheid en differentiatie in de beloning. Bedrijfsmedewerker-calculator Functie-informatie vac.nr. 00/28 - Ondersteunen, assisteren en controleren van de projectleiders bij het opstellen van kostprijsbere keningen en begrotingen aan de hand van een op te zetten en te beheren databestand - Ondersteuning verlenen bij het onderhandelen met potentiële opdrachtnemers - Mede opstellen, onderhouden en controleren op naleving van een in te voeren intern kwali teitssysteem - Uitbesteding van diensten aan derden - Overige werkzaamheden waaronder het advise ren op het gebied van wet- en regelgeving zoals bijvoorbeeld het bouwstoffenbesluit en het bouwprocesbesluit, het adviseren inzake toepas sing van materieel en materialen Functie-eisen vac.nr. 00/28 - Een afgeronde HBO-opleiding of MBO-oplei- ding met ruime werkervaring - Affiniteit met zowel de technische als de finan ciële aspecten van de functie - Kennis van en ervaring in het werken met geau tomatiseerde systemen - Enige jaren ervaring met de genoemde werk zaamheden - Woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden Salaris Het salaris voor vac. nr 00/28 bedraagt maximaal 6.347,00 bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Tekenaar-opzichter Functie-informatie vac.nr. 00/29 - Het maken van schetsontwerpen, projectramin gen en bestekramingen - Digitaal tekenen van bestektekeningen - Opstellen van ontwerpnota's en bestekken - Mede beheren van het geautomatiseerde CAD- systeem (Microstation) - Opstellen van aanbestedings- en gunningsvoor- stellen - Het als toezichthouder begeleiden van projec ten Functie-eisen vac.nr. 00/29 - Een afgeronde MTS-opleiding richting Civiele Techniek - Kennis van en ervaring in het werken met geau tomatiseerde systemen, bij voorkeur Microstation - Enige jaren ervaring met de genoemde werk zaamheden - Woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden Salaris Het salaris voor vac. nr 00/29 bedraagt maximaal 4.963,00 bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Medewerker wegert Functie-informatie 00/30 - Aanleveren van benodigde gegevens (o.a. uit voeren van onderzoeken) ten behoeve van het voorbereiden van voorstellen en adviezen t.a.v. het algemeen wegenbeheer en verkeersbeleid - Opstellen en uitwerken van beheer- en onder houdsplannen op het gebied van algemeen wegenbeheer (o.a. groenbeheer, bermbeheer en recreatie) - Begeleiden van de afdeling Centraal Ontwerp bij het opstellen van bestek en tekeningen m.b.t. algemeen wegenbeheer - Onderhouden van contacten met overheidsin stanties, bedrijven en ingelanden De medewerker wegen levert verder een bijdrage aan: Onderhouden van informatiesystemen voor ^beplantingenbeheer (groenbeheer) '- Advisering van de afdeling Beheer en Onderhoud ten aanzien van klachten behandeling. Functie-eisen 00/30 - Opleidings- c.q. werk- en denkniveau minimaal MBO Weg- en Waterbouwkunde/ Cultuurtechniek - Aantoonbare ervaring met bovengenoemde werkzaamheden - Ervaring met/kennis van automatisering zoals Word, Excel en zo mogelijk GKB Plantsoen, GKB Boom - Ervaring met RAW-bestekken en bijbehorende administratie - Klantgericht en in teamverband kunnen werken - Goede mondelinge en schriftelijke communicatie ve vaardigheden - In bezit van rijbewijs B - Woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden Salaris Het salaris voor vac. nr 00/30 bedraagt maximaal 4.963,00 bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Zuiveringstechnoloog Functie-informatie 00/31 - Een bijdrage leveren aan de beleidsontwikke ling van de afvalwaterbehandeling op pro-ces- technologische en zuiveringstechnische aspecten - Verzorgen van de procesbegeleiding op rwzi's - Controleren van de werking en verwerken van de resultaten van de zuiveringstechnische wer ken - Leveren van een bijdrage bij het opstellen van rapportages en interpreteren van meetresultaten - Modelleren van zuiveringsprocessen - Volgen van ontwikkelingen en kansen voor nabehandeling van effluent - Het (doen) uitvoeren van onderzoeken bij zui veringstechnische werken t.b.v. procesverbete ring, kostenreductie etc. Functie-eisen 00/31 - HBO werk- en denkniveau (chemische techno logie/procestechnologie/milieutechnologie) - Kennis van/ervaring met afvalwaterzuive ringstechniek strekt tot aanbeveling - Goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren - Kennis van/ervaring met systemen voor geau tomatiseerd informatiebeheer en geautomatiseer de (simulatie-)modellen (SiMBA) op zuive- ringstechnologisch gebied strekt tot aanbeveling - Rijbewijs B - Woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden Salaris Het salaris voor vac. nr 00/31 bedraagt maximaal 6974,00 bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Inter netredacteur-voorlichter Wa Functie-informatie 00/32 - Schrijven van voorlichtende teksten, vooral voor de website; - Zorgdragen voor een aantrekkelijke en actuele waterschapssite; - Geven van mondelinge voorlichting aan mede werkers, inwoners en media; - Opstellen van communicatieplannen en geven van communicatie-adviezen met betrekking tot specifieke projecten; - Organiseren en begeleiden van (inspraakbij eenkomsten. De internetredacteur-voorlichter zal in voorko mende gevallen ook buiten de normale werkuren werkzaam zijn. Functie-eisen 00/32 - Afgeronde opleiding HBO communicatie of een vergelijkbare opleiding; - Uitstekende contactuele eigenschappen; - Ruime praktische kennis van en ervaring met internet; - Affiniteit met vormgeving; - Bekendheid met FrontPage of soortgelijke pro gramma's strekt tot aanbeveling; - Zelfstandig, flexibel en in staat om onder druk te werken; - Woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor vac. nr 00/32 bedraagt maxi maal 6347,bruto per maand en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Algemeen Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 38 uur cq. 36 uur per week werkzaam te zijn bij het waterschap. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief vakan tietoelage (8%) en eindejaarsuitkering 1,5%) en voor alle functies geldt: standplaats Goes. Verder kent het waterschap de overig bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het pensioenreglement van de stichting ABP en de collectieve regeling van de Interprovinciale Ziektekostenverzekering (1ZR) zijn van toepas sing. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aan dacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodie ke salarisverhogingen. Ook kan een medewerker (op termijn) in aanmerking komen voor een prestatie-toelage wanneer aan bepaalde voor waarden wordt voldaan. Informatie Informatie over de functies 00/28 en 00/29 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij het hoofd van de afdeling Centraal Ontwerp, de heer ing. K.J. Minderhoud (telefoon 0113-241319). Informatie over de functie 00/30 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer ir. G. van Es, afdelingshoofd Planvorming van de sector Wegen (telefoon 0113-241271). Informatie over de functie 00/31 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij het hoofd van de afde ling, de heer ing. L. Kasse (telefoon 0113- 241312). Informatie over de functie 00/32 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij het hoofd van de afde ling Communicatie, de heer A.W van der Wel (telefoon 0113-241203). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie voor de functie 00/28, 00/29, 00/30 en 00/32 kunt u voor 2 januari 2001 en voor de functie 00/31 voor 29 januari 2001 richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel K Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: pKo@wze.nl. Vermeld s.v.p. het vacatu renummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeels bestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt ook niet gehonoreerd.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 18