Actie vuurwapens krijgt veel respons Einde 40 jaar bankgeschiedenis Amro en ABN Sint-Maartensdijk Kleuradvies voorkomt miskopen en laat het gezicht goed uitkomen Ar Raad vreest opheffen van 'stille' buslijnen Raad is blij met vrij fietspad Tholenseweg Met onze brillen magu gezien worden Addie Elenbaas behaalt het diploma kleurconsulent Welke woonkernen hebben toekomst als winkelgebied Nuis brengt nieuw portret koningin mee Politieboot weg uit het kanaal TUIN- EN SERREMEUBELEN Donderdag 30 november 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 De Thoolse gemeenteraad maakt zich zorgen over het openbaar vervoer. De fracties vrezen dat er 's avonds en op de stille uren van de dag busdiensten vervallen nu het rijk heeft aangekondigd de bijdrage te schrappen voor deze lijnen. Maandagavond stelden de gezamenlijke fracties vragen over de aangekondigde maatregel door gebruik te maken van het reglement van orde. Bergen op Zoom springt er bovenuit Kalashnikov Rampenbestrijding Schelde-Rijnkanaal KUNSTSTOF - TEAK - ALUMINIUM Wouts Co. tuinmeubelen De sluiting per 10 januari 2001 van het ABN Amro-kantoor Sint-Maartensdijk betekent het einde van veertig jaar aan wezigheid van de Amrobank en de ABN in de smalstad. J.M. Moerland Wie er verzorgd uit wil zien, let niet alleen op de huid en het haar, maar ook op de kleding. Dat bepaal de kleuren niet bij elkaar passen, is inmiddels wel bekend, maar wordt er ook gelet op welke kleuren er passen bij een bepaald per soon? Addie Elenbaas uit Poortvliet behaalde on langs het diploma kleur consulent. Zij geeft men sen advies over welke kleuren in harmonie zijn met hun uiterlijk. Tholen in bedrijf Goede investering Meer kwaliteit Verbeteringmaar nog niet ideaaV Een vrijliggend fietspad langs de Tholenseweg is een grote verbetering voor de verkeersveiligheid maar is nog niet ideaal. Zo was in grote lijnen de reactie van de raad maandagavond op het plan van de gemeente Bergen op Zoom om aan een kant van de Tholenseweg een fietspad aan te leggen voor beide richtingen. Volgens burgemees ter W. Nuis moet de raad beseffen dat het pad door de buurgemeente betaald wordt. Wethouder K.A. Heijboer van openbare werken noemde de oplossing de meest haalbare. Grote ommekeer Stuurgroep 2005 voor versterking Thoolse economie De fracties vinden dat b. en w. maatregelen moeten treffen om de pijn voor de inwoners die afhanke lijk zijn van het openbaar vervoer, te verzachten. Collectief vervoer zou soelaas kunnen bieden, maar dan moet het college wel actie on dernemen om een en ander te rege len. De vragen die de fracties van SGP, PvdA, VVD, CDA, ChristenUnie en D66 stelden aan het college en die door burgemeester W. Nuis werden voorgelezen, luiden: - Heeft het college kennisgenomen van de plannen om door korting op de rijksbijdrage de busdiensten op de zogenaamde stille trajecten te la ten vervallen? - Wat zijn de gevolgen van deze maatregel voor onze gemeente met zijn overwegend stille trajecten overdag en in de avond? - Is het de bedoeling en een logisch gevolg dat in onze gemeente zo spoedig mogelijk op collectief vraagafhankelijk vervoer (CVV) wordt overgegaan? - Beschikt het college over andere mogelijkheden om nu al met de vervoersonderneming te overleggen om de ergste pijn te verzachten? Nieuwe bezems vegen schoon. Met enige trots liet burgemeester W. Nuis maandagavond aan het begin van de gemeenteraadsverga dering weten dat hij ervoor had ge zorgd dat er een nieuw staatsiepor tret van koningin Beatrix en prins Claus in de raadzaal is opgehan gen. Bij zijn komst naarTholen was het hem opgevallen dat het portret van de vorstin en haar gemaal aan de schouw achter de collegetafel niet meer zo jong was. „Ik wist van an dere gebouwen in den lande dat er recentere foto's waren en heb deze aangevraagd." Koningin en prins poseren bij een trap. Het lijkt of de vorstin in de keuze van de kleur voor haar lange jurk rekening heeft gehouden met de kleur van de balken en het pla fond van de statige raadszaal: bei den zijn groenachtig. De kleur van het passe-partout is daar aan aan gepast. Na deze mededeling ging Nuis weer over tot de orde van de dag en schorste de vergadering omdat er problemen waren met de ge luidsinstallatie. De microfoons van Pvda, VVD en D66 weigerden dienst, de microfoons van de SGP, CDA en ChristenUnie aan de over zijde werkten wel. Er was echter geen opzet in het spel, zo bleek want ook uit de microfoon van wethouder R. Ravensteijn van fi nanciën die aan de collegatafel zat, kwam geen geluid. Raadslid A.P. Kornaat (PvdA) ont dekte de storing onder de tafel en herstelde de door luidsprekers ver sterkte communicatie in de raads zaal heel simpel door twee stek- kertjes te verbinden. Waarna de burgemeester de vergadering weer opende en PvdA'er M.A.H. den Haan het college en de raad be dankte voor de belangstelling, en de kaarten en bloemen die hij had ontvangen tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis. De actie 'Vuurwapens, doe ze weg of ze doen je wat' heeft in Zeeland en Brabant heel wat respons gekregen. Bij de actie konden mensen gedu rende een periode straffeloos hun (illegale) wapens inleveren. De oogst in Zeeland was 100 wapens en in Midden- en West-Brabant 407. In Tholen werden elf wapens ingeleverd. De wapens konden overigens niet in alle gevallen anoniem worden inge leverd. Voor vuurwapens werd de naam van de inbrenger genoteerd. Gecontroleerd werd of er geen strafbaar feit is gepleegd met het wapen. Op het politiebureau in Tho len werden in totaal elf wapens in geleverd. Meest opvallend was daarbij een kruisboog. Verder wer den er drie kogelgeweren, een re volver, een luchtdrukpistool, vier alarmpistolen, een neppistool en enkele honderden stuks munitie in geleverd. Ook werden er 184 schiet- maskerpatronen (bij slagers gebruikt om dieren door het hoofd te schie ten) afgegeven. Echte vuurwapens (geweren, pisto len, revolvers en automatische ge weren) werden er Brabant 183 inge leverd, waarbij 72 geweren, 59 pistolen, 43 revolvers en 9 automa tische geweren. In Zeeland waren dat er 59, waaronder 28 pistolen en revolvers, 29 geweren en 2 automa tische geweren. In het Zeeuwse wa ren er volgens de politie vier opval lende wapens, namelijk twee stenguns, een kruisboog en een speer. Verder zijn er 24 lucht-, gas- en veerdrukwapens ingeleverd, als mede zes alarmpistolen en zeven nepwapens of explosieven. In Brabant was de oogst groter, maar ook meer bizar. Zo werden er een AK 47 Kalashnikov (een auto matisch vuurwapen) en een mortier granaat ingeleverd. Maar ook maar liefst 27 degens, sabels en zwaar den, 70 alarmpistolen en 71 lucht buksen en -pistolen. De gemiddelde leeftijd van de mensen die een wa pen kwamen inleveren, was 59 jaar. De jongste was 14 en de oudste 87. Bergen op Zoom springt er bovenuit in deze actie. Daar werden 204 wa pens ingeleverd, waarvan 34 gewe ren, 22 pistolen, 21 revolvers en één automatisch geweer.Met name het aantal ingeleverde luchtbuksen en - pistolen is hier aanzienlijk hoger (52) dan in de rest van Brabant. De ChristenUnie maakt zich zorgen over het verdwijnen van de pa trouilleboot van de rijkspolitie te water in het Schelde-Rijnkanaal. Dat zei raadslid P. van Belzen maandagavond in de gemeenteraad naar aanleiding van het beleidsplan van de politie Zeeland voor 2001 en 2002. Volgens Van Belzen is het goed dat de politie te land de wijkzorg weer op poten zet, maar betreurde hij het dat de politieboot van de dienst Reimerswaal uit het Schelde-Rijn kanaal zal verdijwen. „Die verricht nu de wijkzorg op het water." Volgens Nuis gaat het om verschil lende zaken en valt de politie te wa ter onder de landelijke politiedien sten en de wijkzorg onder de regiopolitie Zeeland. Hij beloofde echter de kwestie aan de orde te stellen in het overleg dat met de be trokken instanties wordt gevoerd. Het rijk gaat extra geld beschikbaar stellen voor rampenbestrijding op de Schelde-Rijnverbinding, maar dat ge beurt alleen als gemeenten streven naar een betere kwaliteit. Dat zei bur gemeester W. Nuis maandagavond in de gemeenteraad op een vraag van E. Frigge-Hogesteeger (VVD). Zij wees erop dat het rijk het geld volgend jaar op een andere manier gaat verdelen. En wilde weten of dit gevolgen heeft voor de gemeentelijke bijdrage aan de rampenbestrijding. Volgens Nuis komt er alleen meer geld als provin cies en gemeenten aantonen dat ze actief zijn in het verbeteren van de kwaliteit van de rampenbestrijding. „Er worden kwaliteitsnormen aange geven, vergelijkbaar met die van het project versterking brandweer." 1000 m2 showroom Hele jaar geopend Vakkundig advies Alle bekende merken op voorraad Gratis thuisbezorgen binnen 15 km. Grote collectie houten-, kunststof- en serremeubelen OPENINGSTIJDEN: ma 13.00-18.00 u. di t/m do 9.00-18.00 u. Vr (koopavond) 9.00-21.00 U. za 9.00-17.00 u. «UtS Co. tuinmeubelen Parallelweg 42 (achterzijde station) Bergen op Zoom, tel. 0164-241662 Bezoek onze website www.wouts-tuinmeubelen-bergen op zoom.nl Advertentie I.M. 1 Twee dingen die verdwijnen op de Haven/Kaaistraat in Sint-Maartensdijk: de bushalte en de ABN-Amrobank. Het assurantie- en administratiekan toor Van Twist op de Markt in Sint- Maartensdijk (daarin zit nu de win kel van de fa. Potter) kreeg in 1960 het agentschap van de Rotterdamse Bank. Toen in 1963 de fusie met de Amsterdamse Bank een feit werd, kwam er bij Van Twist een apart bankkantoortje, waar J.M. Moer land de zaken deed. In 1974/1975 kreeg de Amrobank een geheel zelf standige vestiging in de Kaaistraat, schuin tegenover de ABN. De ABN was in 1967/1968 begon nen met zitdagen in Sint-Maartens dijk en kreeg in 1970 een kantoortje op de hoek Kaaistraat/Molenstraat. Dhr. Haandrikman was de eerste di recteur en in de kleine ruimte die beschikbaar was, werd Leuntje Heijboer uit Sint-Annaland zijn eer ste assistente. In 1971/1972 vond de eerste verbouwing plaats, waarbij dhr. Haandrikman boven het kan toor ging wonen. Later is ook dat bovenste gedeelte bij het kantoor getrokken. Uiteindelijk vormden twee woonhuizen de bank. Intussen was de Amrobank Sint- Maartensdijk omstreeks 1982 opge heven. De activiteiten werden in Tholen geconcentreerd. Wim de Windt was de laatste directeur in de Kaaistraat. De ABN kreeg daardoor meer klan ten, maar in 1991 was de grote fusie van ABN en Amro, zodat toen alles toch samen kwam. Het gezicht van de ABN Sint- Maartensdijk werd vele jaren be paald door dhr. J.M. Moerland, die per 1 september 1975 dhr. Haan drikman was opgevolgd. Twintig jaar trok hij daar de kar, tot maart 1995, toen Moerland zich kon spe cialiseren in zijn beleggingshobby, maar daarvoor moest hij wel naar de ABN Amro in Breda. De zakelij ke relaties van kantoor Sint-Maar tensdijk werden met het vertrek van Moerland overgeheveld naar Tho len. De drukte aan de balie werd vanaf september 1995 minder, want toen kwam de geldautomaat in de Kaaistraat. Dat was een ideale plek voor toeristen. De maximale bezet ting van het kantoor Sint-Maar tensdijk was 3,6 medewerkers. De vestiging bediende ook de ABN- Amro-klanten uit Stavenisse en Scherpenisse. Op 10 januari 2001 wordt het laat ste hoofdstuk in de geschiedenis van de ABN Amrobank in Sint- Maartensdijk geschreven. Dan sluit het kantoor en worden alle bankac- tiviteiten in Tholen voortgezet. Schoonheidsspecialiste en visagiste Addie Elenbaas heeft al langer haar eigen salon aan de Paasdijkweg 7. Ze wilde aanvulling om haar vak compleet te maken. „Ik heb zelf een kleurenanalyse uit laten voeren. Deels om te zien of het wat voor me was en ook om te kijken of ik er wat mee zou kunnen in de salon. Ik was meteen heel enthousiast", vertelt Addie. „Ik ben toen de opleiding gaan volgen bij Harmony in Co lours in Barendrecht. Je hebt meer dere opleidingen tot kleurconsulent, maar deze sprak me aan." Maar wat doet nu een kleurconsu lent? „Ik bepaal aan de hand van de toon van de huid en de kleur ogen en haar wat voor 'seizoenstype' ie mand is. Je hebt vier typen: lente, zomer, herfst en winter. Ik ben daar zo'n 1,5 tot 2 uren mee bezig", ver telt Addie. Dat is een behoorlijke tijd. „Die is nodig voor een goede analyse. Die doe ik dan met kleur- sjaaltjes waarvan ik er 66 heb. Voor elk type zijn er 32 kleuren die hele maal bij deze mensen passen. En al die kleuren zijn ook onderling te combineren. Zo'n typebepaling moet je overigens wel bij daglicht doen. Onder lampen gaat het niet." Het gaat er Addie niet om dat men sen zich slecht zouden kleden. „Mensen komen hier als ze er zelf al interesse in hebben. Je kunt de klanten laten zien dat ze met ver keerde kleuren ouder lijken, wallen onder hun ogen krijgen of lijntjes in het gezicht. De goede kleuren halen je gezicht juist op. En natuurlijk is het niet de bedoeling dat je meteen de hele inhoud van je garderobe naar het Leger des Heils doet, maar je kunt er na zo'n advies met nieu we aankopen rekening mee houden. Het scheelt tijd en ook een heleboel miskopen. Iedereen kent wel v^n Mariëlla Dullaart heeft zich ook laten adviseren door haar vriendin Addie Elenbaas (links). die kleding uit haar (of zijn, want de kleuranalyse is ook voor mannen!) garderobe die ze nauwelijks draagt en kledingstukken die ze juist veel aandoet. Na zo'n kleurenanalyse wordt vaak duidelijk waarom dat zo is", vertelt Addie. Kleuren houden de Poortvlietse be zig. Vorig jaar behaalde ze haar di ploma visagie. De kleuranalyse geldt overigens voor kleding, make up en haarkleur. De analyse kost 180 gulden individueel en 160 als je met z'n tweeën tegelijk komt. „Dat lijkt wel een flink bedrag, maar je moet niet vergeten datje het voor je hele leven hebt, ongeacht de haar kleur. Het is eenmalig. Je krijgt een kleurenpasje en een make-up-ad- vies mee. Bovendien hebben alle klcurconsulenten prijzen die door de organisatie (in mijn geval Har mony in Colours) zijn vastgesteld. Als je kijkt wat je aan miskopen kunt voorkomen, dan haal je dat be drag er zo uit", zegt Addie die tot nu toe alleen positieve ervaringen met de kleurenanalyse heeft. Na een opleiding van vier maanden, behaalde Addie onlangs haar diplo ma. Ze werkte in die tijd met ver schillende modellen die allemaal enthousiast reageerden. „Ze wisten niet dat er zoveel kleuren waren die ze konden dragen. Het is ook niet zo dat het ene type wel rood kan dragen en de andere niet. Het gjaat meer om tinten. Wintertypes dragen donkerrood, terwijl zomertypes me- loenenrood in hun kleurenpasje hebben. Primaire, heldere kleuren zijn typisch voor wintertypes." Behalve de 32 kleuren heeft ieder type twee basiskleuren. „Het is ge makkelijk om te weten welke kle ding je kunt laten hangen en welke je moeiteloos kunt combineren met alles watje in de kleerkast hebt. Dat scheelt tijd. En ik merk wel dat mensen meer kwaliteit gaan kopen. Daar kun je dan ook langer mee door", zegt Addie. Wie bij haar te recht wil voor een schoonheidsbe handeling of een kleuradvies, kan terecht van dinsdag tot zaterdag. Overigens kan dat uitsluitend op af spraak. (Advertentie I.M.) Raadslid M.A.E. Velthuis (PvdA) herinnerde de raad eraan dat zij 6,5 jaar geleden 1000 handtekeningen had overhandigd aan de toenmalige gemeente Halsteren om de verbin ding tussen Tholen en Halsteren vei liger te maken. „Vele ouders zullen nu met mij blij zijn dat er eindelijk wat verandert." Zij pleitte ervoor om leden van de werkgroep Tholense weg Veilig te betrekken bij de verde re plannen voor de aanleg van het fietspad. Drs. A.L. Piet (ChristenUnie) zei ook verheugd te zijn met de stappen van het college van Bergen op Zoom, maar toonde zich bezorgd over de gekozen oplossing. Hij vindt dat er risico's op ongevallen blijven als het fietspad voor twee richtingen wordt bestemd. „Is er wel voldoen de rekening gehouden met het aantal fietsers en bromfietsers die er ge bruik van zullen maken?" J.P. Bout (CDA) betreurde het dat de alternatieve route (van de Thoolse brug tot de rotonde) niet was geko zen. „Dit is niet de meest ideale op lossing. Onze fractie kan zich er wel aan conformeren mits er een vang rail komt tussen het fietspad en de rijbaan." J.C. Koopman (SGP) vond het een verbetering voor de fietsers. Vol gens hem wordt de veiligheid ver hoogd. Hij kon zich vinden in de oplossing van Bergen voor een fietspad in twee richtingen. „Die hebben we hier op Tholen ook en dat werkt goed." E. Frigge-Hogesteeger (VVD) lar deerde haar reactie met gezeg- den:„Eerst moet het kalf verdron ken zijn voordat men de put dempt, maar het is beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald. Hier is ja renlang voor gestreden. Veel ouders zullen opgelucht zijn. Een fietspad voor twee richtingen kennen we hier ook. Het is beter dan wat we nu hebben." J. van den Donker (D66) zei het geen ideale oplossing te vinden. „Het is wel een verbetering, maar ik zie het als een tijdelijke oplossing." De vergelijking met de fietspaden op Tholen, gaat volgens hem mank. „Over dit nieuwe fietspad gaan straks veel meer leerlingen. Ik ben bang dat er gevaarlijke situaties ont staan." Heijboer bracht daar tegenin dat de oplossing 'op dit moment de meest haalbare is.' „Het is beter dan wat we in jaren in het zicht hadden. Het is een grote ommmekeer." Heijboer had wat moeite met de vergelijking tussen de fietspaden op Tholen en het nog aan te leggen pad langs de Tholenseweg. „Op Tholen gaat het vooral om fietsers in beide richtingen; voor de school in Tholen en in Sint-Maartensdijk. Het fiets pad van Tholen naar Bergen zal vooral 's ochtends een stroom fiet sers verwerken richting Bergen en 's middags richting Tholen." Bovendien scheidt een berm van 75 centimeter straks de rijbaan van het fietspad, zo zei hij. „Een vangrail zal het aanzicht van de weg niet ver beteren. Aan deze oplossing valt weinig te tornen." Nuis wees er nog maar eens op dat de aanleg van het fietspad plaats vindt op het grondgebied van Ber gen op Zoom en dat het door de buurgemeente bekostigd wordt. „Als u meer wilt, dan zal Bergen op Zoom ons vragen wat we er voor over hebben. En dan moet ik u in de ogen kijken." Hem was gebleken dat de buurgemeente niet van plan was de werkgroep Tholenseweg Veilig in te schakelen. Bout wilde dat b. en w. de vangrail ter sprake brengen in het overleg met de buurgemeente. Hij wilde van de andere fracties horen wat zij van zijn suggestie dachten, maar nie mand steunde hem. Frigge zei dat het met een vangrail juist gevaarlij ker zou worden. Van den Donker zei dat zijn fractie bereid is er geld bij te leggen als er voor een betere op lossing wordt gekozen. Piet vond dat Bergen op Zoom het vertrouwen moet krijgen. „Geef ze de kans om het plan te maken." VERVOLG VAN VOORPAGINA Het detailhandelsonderzoek moet o.a. duidelijk aangeven, wat de draagvlakmogelijkheden zijn voor de detailhandel in de woonkernen Hoe kunnen de winkelvoorzienin gen zo goed mogelijk worden be nut? Hoe kan de positie van de win kelgebieden worden versterkt, zowel collectief als individueel. Hoe kan de winkelstructuur verbe terd worden? Welke woonkernen hebben toekomst als winkelgebied en welke niet? Handhaving van het voorzieningen niveau is de rode draad voor de be trokken partijen. Op basis van de in formatie uit het onderzoek kijken ondernemers, consumenten en ge meente naar de ontwikkelingen in de Thoolse detailhandel en geven ze aan, op welke punten verbeteringen noodzakelijk zijn om de levensvat baarheid van het winkelbestand te handhaven. Parkeren, wegen, be stemmingsplannen zijn zaken die hierbij van belang kunnen zijn, maar ook winkeluitstraling, bran ches, formule en winkelopeningstij den. Volgens b. en w. kan door mid del van vergroting van het draagvlak onder ondernemers en sa menwerking met de gemeente de problematiek in de detailhandel be ter worden aangepakt. Het MKB Reva (ruimtelijk econo mische vastgoedadvisering) uit Apeldoorn houdt zich bezig met on derzoek naar herstructurering van winkelgebieden en optimalisering van bewinkeling door middel van vragenlijsten en gesprekken met on dernemers, consumenten- en pas- santenenquetes over koopstromen, winkelaanbod, omgeving, draag vlak. Het bureau stelt voor om een draagvlakanalyse te maken en een lijst met verbeterpunten, zowel voor het winkelgebied als voor de onder nemers zelf, die door de begelei dingscommissie (gemeente, onder nemers, KvK en MKB) wordt uitgewerkt. De Apeldoornse onder zoekers hebben veel ervaring in kleine plattelandskernen, zijn rede lijk bekend in Zeeland en werken veel samen met de KvK en MKB- afdelingen. RBOI voert veel ruimtelijk-econo misch onderzoek uit. Door middel van klanteninformatie en gesprek ken wordt gekeken naar verbetering van winkelgebieden, zowel collec tief als individueel. Ze zijn lokaal bekend. De verdere aanpak is vol gens b. en w. zoals bij het bureau uit Apeldoorn. De Stuurgroep Tholen 2005, die b. en w. heeft geadviseerd om van de problematiek van de detailhandel een speerpunt te maken, blijkt in mei van dit jaar geboren te zijn. Toen zocht er een initiatiefgroep contact met het gemeentebestuur om geregeld overleg te kunnen voe ren over de duurzame versterking van de Thoolse economie. Voorheen was de gemeentelijke commissie voor het bedrijfsleven daarvoor het platform, maar de raad besloot die commissie - evenals de commissies sport en sociaal-cultureel werk - op te heffen. Een groep mensen uit het bedrijfsleven stak de koppen bij el kaar en vond gehoor bij b. en w. De Stuurgroep Tholen 2005 werd een feit. De leden daarvan zijn ZLTO- voorzitter E. Hage uit Scherpenisse, voorzitter C.L. van Koeveringe van de middenstandsfederatie uit Sint- Maartensdijk, H. Zwikker uit Scherpenisse namens de recreatie sector, J.R Moerland uit Sint-Anna- land namens het Ondernemers Overleg Tholen, J. de Boer uit Sint- Annaland op persoonlijke titel en Gedichten Vrederust. In gebouw De Sprenge bij psychiatrisch zieken huis Vrederust in Halsteren, is nog tot en met 14 december een expositie 'Beelden uit het leven' te zien van te ken- en schilderelubs van wijkcen trum Ons Bergen. Tevens kan men hier de bundel 'Gedichten uit de GGZ' aanschaffen, geschreven door '^x)patiënten van Vrederust. J.J.A.M. Bruurs namens de Kamer van Koophandel. Namens het ge meentebestuur maken wethouder R. Ravensteijn en ambtenaar H. Kie viet deel uit van de stuurgroep, die in het gemeentehuis vergadert. Er zijn sinds de oprichting twee bijeen komsten geweest. Op de laatste ver gadering van 19 oktober is besloten om twee subcommissies te vormen. Eén voor behoud van de koopkracht in de gemeente Tholen en een ande re voor de ontwikkeling van bedrij vigheid die aan de watersport is ge lieerd. Waarom zou u met minder genoegen nemen \JV T'r Grote Kerkstraat 5-ri Steenbergen Telefoon (0167)563385 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 7