St.-Philipslandse brandweer blust oud-papiercontainer in smalstad <oooo> 77A7:#K I WHS-Klundert Denk en Zet begint met winst Bezoek zaterdag de competitiewedstrijd Aanvang: 14.30 uur BAR L'ESPERANCE Slecht Smerdiek pakt toch winst Lunch verstapt zich en verliest de koppositie Thol.Boys tegen WHS in beker Emergo F pakt kampioenstitel Koersballen /*V SS Wossoim Wodpoffo Handelsonderneming R.I.J.A. VERMAL ASSURANTIEKANTOOR V. J. BEEKERS SPORTPL/42/4 LEEN RIJSTENBIL Donderdag 12 oktober 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Zaalvoetbal "MEULVLIET" THOLEN Bekervoetbal Reserve vierde klasse Kater voor Stavenisse 2 Reserve derde klasse Punt voor Smerdiek 2 Reserve vijfde klasse WHS 4 aan de leiding GUNTER ST. ANNALAND HOOFDSPONSOR WHS 1 ST.-ANNALAND Rijnberg Wegenbouw bv Weststraat 1 Scherpenisse LEVERANCIER VAN INBOUW EN WITGOEDAPPARATUUR Telefoon 0166-663855 Stand van zaken Naar mijn mening Voor het goede doel! Wedstrijdbal Sponsor WHS 2 BEDRIJFSKLEDING SCHOENEN LAARZEN DIV. GEREEDSCHAPPEN >RT ALTIJD MET ZOVEEL KEUS ASSURANTIEKANTOOR uw adres voor alle verzekeringen Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet telefoon: 0166-612509 Let's party in... Verzekeringen Hypotheken Financieringen Grote 4651 BA Tel. 016 J. NIEMANTSVERDRIET stcps "Het Veerhuis" fufj Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 Gespecialiseerd in Volkswagen, Audi en Seat hairstyling shop Damesvoetbal Op papier was Kerkwijk een gemak kelijke tegenstander, maar in het veld bleek het een moeilijke klus te zijn voor Smerdiek dames. Keepster Con nie Gulden moest heel wat reddingen verrichten om de thuisclub het scoren te beletten. Hoewel het van de Thool- sen - die helemaal naar boven Den Bosch moesten reizen - geen beste wedstrijd was, kwamen ze met drie punten naar huis: 1-4. Na tien minuten nam Smerdiek de leiding uit een penalty, nadat Ramo- na van Tiggele alleen was doorge gaan en in het strafschopgebied werd vastgehouden. De blauw-zwarten zochten in het begin naar de juiste vorm, maar het was rommelig in het veld. Kerkwijk speelde met veel inzet en dat ontbrak er bij diverse Thoolse speelsters aan. Men liet zich te ge- V= In de Meulvlietcompetitie heeft De Lunch de gedeelde eerste plaats met Papbar en Bunny's Boys op moeten geven. Smits Boys was met 7-6 de sterkste en rukt daarmee zelf op naar een vierde plaats. Papbar bleef ook tegen l'Esperance on geslagen en komt zo op 12 punten, ter wijl ook Bunny's Boys 12 punten heeft, door een zege op Destina. In de onderste regionen hebben Hof van Holland en Papbar Boys stuivertje gewisseld na een directe confrontatie, waardoor Papbar Boys nu puntloos onderaan staat. De uit slagen van de competitiewedstrijd van zondag zijn: l'Esperance-Papbar 2-4, Sixties-Tholen United 5-4, Smits Boys- De Lunch 7-6, Destina-Bunny's Boys 8- 10, Hof van Holland-Papbar Boys 8-6. In de bedrijvencompetitie werden maan dagavond twee wedstrijden in poule A afgewerkt. Wierikx versloeg Jansen met 12-1 en Bloemenhal boekte een wat krappere winst van 4-2 op L&E. In de bedrijvencompetitie breekt een vakantie periode aan. Op 23 oktober worden de wedstrijden hervat met voorrondes van het bekertoernooi. In de competitie staat Wierikx in de A-poule bovenaan met zes punten uit twee wedstrijden. Bloemenhal heeft eveneens zes punten, maar dan uit drie partijen. Budelpack volgt met vier punten uit twee, L&E met één uit drie en Jansen constructie staat met twee ge speelde wedstrijden puntloos onderaan. In poule B is Kleinbouw vooralsnog de sterkste, zij het op doelsaldo, want Bou- man-Potter heeft net als Kleinbouw zes punten uit twee wedstrijden. Insulcon en Goedegébuure volgen met drie punten en Geluk Schilders en Intraco zijn nog steeds puntloos. makkelijk passeren, ballen kwamen niet aan en waren dan weer te hard en dan weer te zacht geschoten. De Kerkwijk-verdediging had de spitsen in de tang, waardoor die voor de spel verdelers Diana Hendrikse en Anique ten Voorden onbereikbaar waren. Ir ma Hage was bij de bezoekers een van de uitblinkers. Ook Kerkwijk kreeg een strafschop, nadat Josca Jansen de spits had aangetikt. Hoe wel Connie Gulden er goed bij zat, verdween de bal in het net: 1-1. Wak ker geschud gingen de Tholenaren beter spelen en dat leverde kansen op. Ramona van Tiggele knalde naast en Diane van Bloppoel schoot te zacht in.Het werd 1-2 uit een hard schot van Van Tiggele, die op maat was bediend door Ilse Polderman. Na de rust was het beeld niet anders. Petra Klippel en Marjolein Kloet de den hun best, maar konden in de ver dediging geen vuist maken. Deson danks liep Smerdiek verder uit. Nadat Van Tiggele was vastgehou den, schoot Josca Jansen de vrije trap langs de muur in het doel. Kerkwijk zat er doorheen en het was bijna tijd toen Polderman uit een kopbal van Van Tiggele de eindstand op 1 -4 be paalde. Wieldrecht 5 5 0 0 15 19-7 Capelle 6 5 0 1 15 24-17 Peursum 5 4 1 0 13 29-3 Smerdiek 6 4 1 1 13 18-5 Sliedrecht 6 3 1 2 10 15-13 Nieuwdorp 6 2 2 2 8 11-10 Everstein 6 2 0 4 6 25-27 Woudrichem 5 1 2 2 5 13-12 Kerkwijk 6 1 1 4 4 9-19 GJS 4 1 0 3 3 12-11 Zeeland Sport 5 1 0 4 3 6-17 SSC '55 6 0 0 6 0 1-41 Een extra derby in het voetbal komt er in de tweede bekerronde. Want op 21 oktober treffen WHS en Tholense Boys elkaar in Sint-Annaland. De groen-witten zijn koploper in de der de klasse, de geel-zwarte rivalen pres teren een klasse hoger tegenvallend. Ook het treffen in de smalstad tussen Smerdiek en NVS heeft een bijzonder tintje. De zondagzesdeklasser uit Nieuw-Vossemeer is namelijk in het verleden nog door Smerdiektrainer Jan Verreijen getraind. Een wel heel zware dobber in de Amstelcup krijgt Vosmeer, want de zesdeklasser moet op bezoek bij Dinteloord dat in de eerste klasse uitkomt. De oranje- zwarten lijken bij voorbaat kansloos. Smerdiek dames reist voor de volgen de bekerronde naar Kamperland, waar vierdeklasser Bevelanders de te genstander is. Van de twee reserve teams die nog in het bekertoernooi zitten, valt er in ieder geval één af. Want WHS 2 en Noad 2 moeten het in Sint-Annaland tegen elkaar opne men. De ploegen komen elkaar ook in de competitie tegen. De brandweerlieden uit Sint-Philipsland blussen het vuur in de papiercontainer van Euterpe aan de Sportlaan. De blusgroep van Sint-Philipsland is donderdagavond uitgerukt om in Sint-Maartensdijk de brand in de papiercontainer van muziekver eniging Euterpe aan de Sportlaan te blussen. Het korps uit de smal stad was op dat moment bezig met het blussen van de brand op het in- dustrietterein Welgelegen in Tho- len. Rond tien uur stond het papier in de container in lichterlaaie. Op dat ogenblik zat er volgens penningmeester J. Knuist van Eu terpe ongeveer 500 of 600 kilo in. „De container stond er pas twee dagen. Er kan 4000 kilo in. Veel zat er niet in, maar het had toch flink gebrand want de container was zwartgeblakerd." De spuitgasten uit Sint-Philipsland konden dicht bij de container wa ter betrekken en doofden in korte tijd het vuur. Door het bluswater is het papier waardeloos geworden. Dinsdagochtend is het uit de con tainer verwijderd. De brandweer vermoedt dat het vuur aangestoken is. Knuist: „We hebben dit nog nooit meegemaakt. Wel dat er kinderen in gespeeld hebben en er een bende van maak ten. Het is een prima plek voor de container. Het is niet midden in het dorp, en het is ook niet te ver weg voor de mensen die hun papier kwijt willen." Voor Euterpe is het oud papier een belangrijke bron van inkomsten. Het maakt 10 tot 15 procent uit van de totale inkomsten van de muziekvereniging. Toen het papier nog door de vereniging zelf maan delijks werd opgehaald, werd er volgens Knuist veel minder verza meld dan nu. „We dachten dat de mensen het niet zouden brengen, maar dat blijkt niet waar te zijn. Toen we zelf inzamelden, hadden we vier ton per maand. Dat deden we op woensdagavond. Als de men sen het vergeten waren buiten te zetten, dan gaven ze het op donder dagochtend met de vuilniswagen mee. Dan waren ze er vanaf. Nu zitten we aan de 13 tot 14 ton per maand. Een verdrievoudiging." De F-jeugd van Emergo is kampioen ge worden door Scheldevogels met 2-1 te verslaan. Winst was nodig voor de titel en de korfballers uit Sint-Maartensdijk legden daarvoor in de eerste helft de ba sis. Door treffers van Pascal Farla en Hilbert Poot stond het met de rust 2-0. Na de hervatting kwam de tegenstander uit Bergen op Zoom terug, maar het bleef bij 2-1 en daarmee was het kam pioenschap voor de Tholenaren een feit. Emergo A versloeg Keep Fit uit Roosen daal met 12-3. Het aanvalsspel van de Tholenaren was snel en gevarieerd, wat kansen opleverde en resulteerde in een 9-3 ruststand. In de tweede helft liep het wat minder, maar Emergo gaf verdedi gend geen kansen weg en scoorde zelf nog drie keer. De treffers kwamen op naam van Jaco van Heemskerk (4x), Marcel de Frel (3x), Nicole Dam (2x), Rob Oudesluijs, Ruben Steketee en Jus tine Weijenberg. Het tweede seniorenteam van Emergo trad aan tegen Seolto 4 uit Vlissingen en verloor met 10-8. In de eerste helft kon den de Tholenaren het spel van de tegen stander goed bijbenen'. Vooral de dames kregen kansen, terwijl bij Seolto de he ren het voortouw namen. Bij de rust stond het 4-5, maar na de hervatting lie pen de Vlissingers uit naar 6-10. Dat gat bleek uiteindelijk te groot voor Emergo, dat nog wel twee keer scoorde en een re delijk goede indruk achterliet. Aan Thoolse kant scoorden invalster Irene Farla (3x), Renate Breure (2x), Ingrid Klomps (2x) en Leo Overbeeke. Programma 14 oktober: Emergo-Blauw Wit 2 16 u„ Emergo 2-KVK 3 14.15 u., Voltreffers-Emergo A, Vios-Emergo C, Springfield-Emergo D. Springtoernooi Goes. Forza Gymnasti- ca uit Goes houdt op 2 december een in ternationaal springtoernooi in sportpunt Zeeland in Goes. Er doen teams uit Ne derland, België en Duitsland mee. Met een kater verliet Stavenisse 2 het veld bij Klundert 4 met een 2-2 eindstand. Via een doelpunt van Wim Klippel kwam Sta venisse voor te staan en na rast werd het zelfs 0-2 na een mooie solo van Peter Neele. Maar Klundert toonde veerkracht en passeerde een kwartier voor tijd de sterk keepende Marko Dorst. Stavenisse kreeg het erg moeilijk en werd nog meer onder druk gezet. Drie minuten voor tijd kreeg Klundert een strafschop die tot vreugde van de rood-gelen werd gestopt door Dorst. Maar de arbiter liet de penalty overnemen wegens te vroeg bewegen van de doelman. Zo werd het toch nog 2-2. In de Zeeuwse schaakcompetitie is het achttal van Denk en Zet begon nen met een overwinning. De Scherpenissenaren, die uitkomen in de eerste klasse noord, versloegen Goes 3 met 5,5-2,5. het zevende bord de hele partij redelijk Schaken Theo Blonet haalde op het vierde bord het eerste punt binnen voor de Thoolse ploeg. Na een damesoffer won hij, na af trekschaak van zijn toren, een stuk en wikkelde de partij eenvoudig af naar winst. Bij Peter van Oevelen was het verloop minder duidelijk. Aanvankelijk leek zijn Goesse opponent te kunnen ontkomen, maar deze werd volledig ver rast toen Van Oevelen met zijn dame op hl mat gaf. Op het vijfde bord ging het bij Albert Muskee gelijk op en werd tot een puntendeling besloten (2,5-2,5). Denk en Zet had met name op de lagere borden minder succes. Op het achtste bord kon Corné v.d. Slikke zijn stelling niet houden en bezweek onder de druk. Ook Hans Dijke verloor. Hoewel hij op stand hield, wist zijn tegenstander uit eindelijk het positioneel voordeel te ver zilveren. Gelukkig voor de Tholenaren deed bij deze 2,5-2,5 stand Eniz Kustura op het zesde bord iets terug. Na eerst een pion te hebben gewonnen, trok hij de partij naar zich toe en zette Denk en Zet weer op voorsprong. Deze werd vergroot door Dig de Graaf en Sebastiaan Koedoot. Laatstgenoemde won op het tweede bord in een Siciliaan- se partij een pion op b2. Daarna volgde stukwinst en dat was beslissend. Stand 4,5-2,5. In zijn partij kwam De Graaf na de opening beter te staan, maar het bleek lastig om de beslissende fase goed in te luiden. Door druk via de open h-lijn deelde de Tholenaar echter de tik uit die nodig was voor de vijfde partijwinst. Denk en Zet speelt de eerstvolgende wedstrijd thuis tegen het tweede team van De Zwarte Dame uit Kruiningen, Het jeugdige Smerdiek 2 ging op bezoek bij de nummer twee, DVO 2, en keerde met een puntendeling (2-2) huiswaarts. De eveneens jonge Roosendaalse ploeg zette Smerdiek meteen helemaal vast, wat na twintig minuten resulteerde in de openingstreffer. Laatste man Frans Ista ging, door goed storend werk van DVO, in de fout en dat werd meteen afgestraft. De blauw-zwarte defensie had handen vol werk. Smerdiek kreeg wat meer vat op het spel en dat leverde tien minuten voor de rast de gelijkmaker op. Ivo Kloet zette een aanval op en Archil el Morabit rondde goed af. De eerste de beste tegenaanval van DVO bracht de bezoekers opnieuw op achterstand. Uit een vrije trap net buiten het zestien-me- tergebied kon een Roosendaler tussen twee Smerdiek-spelers ongehinderd de bal aannemen en intikken. Na de rust een heel ander DVO, want de voorhoede had in de eerste helft al zijn krachten verspeeld. Daardoor had de Smerdiek-verdediging een gemakkelijk begin. De blauw-zwarten kwamen dui delijk beter in hun spel en dat leverde na twintig minuten de 2-2 op. Een vrije trap werd door Ivo Kloet snel genomen en naar Archil el Morabit gespeeld, die gaf de bal weer terug waarop Kloet beheerst scoorde. Na deze treffer dicteerde Smer diek het spel. DVO kwam niet meer aan de bal, maar zou dankzij fout uitverdedi gen van Kloet nog bijna op voorsprong zijn gekomen. Invaller-doelman Theo Rijnberg keerde het leer echter uitste kend. Het was wachten op de winnende treffer voor Smerdiek, maar ook die kwam er niet. Gezien de wedstrijd was het gelijkspel verdiend, maar mogelijk had er voor de Tholenaren iets meer in gezeten. Dankzij een 2-5 overwinning op Smer diek 3 gaat de vierde keus van WHS aan de leiding in de laagste reserve klasse. Beide ploegen begonnen met eenzelfde aantal verliespunten aan het streekduel. WHS zette Smerdiek van meet af aan onder druk, wat resulteer de in de openingstreffer door William Vroegop. Tien minuten later rondde Marcel Baan een actie af met de ge lijkmaker. Daarna was opnieuw de beurt aan WHS. Vroegop reageerde snel op een pass van Anco Fase en scoorde 1-2. Even later omzeilde Wim v.d. Male de buitenspelval van de Sint- Annalanders eb liet doelman Patrick van Hooff kansloos. Nog voor de rust knalde Nico Hage uit een hoekschop van Fase de derde WHS-treffer tegen het net. In de tweede helft waren de groen-wit- ten sterker en ze liepen verder uit. Eerst scoorde Vroegop en daarna zorg de Hage met een ouderwetse uitkapac- tie voor 2-5. WHS nam hierna gas te rug en dat leverde de thuisclub enkele kansen op. Maar keeper Van Hooff hield zijn doel schoon. De beste kan sen waren in de slotfase voor WHS. Vroegop en Fase stuitten echter op de doelman van de blauw-zwarten. De uitslagen van de wedstrijden van: Tholen-stad: 1 J. Bal en L. Soomers 26 p; 2 mevr. C. Praat en D. Schellinger 19 p; 3 mevr. R. Burrows en N. Moerkerken 16 p; 4 mevr. F. Schellinger en J. Geuze 14 p; 5 mevr. R. Nagtegaal en mevr. C. Wilsing 13 p; 6 mevr. J. Moerkerken en wisselende partner 12 p. Meulvliet: I mevr. D. Lindenberg en mevr. R. Vroegop 37 p; 2 W. Schot en J. Vroegop 27 p; 3 mevr. G. Melching en B. Melching 23 p; 4 mevr. T. Goode en mevr. B. Schot 18 p; 4 mevr. J. Bos en F. Leemreijze 18 p; 6 mevr. L. Verschoor en mevr. L. van Bale 9 p. Oud-Vossemeer: 1 mevr. C. van Mierlo en F. Schoep 29 p; 2 mevr. D. van Dijke en mevr. C. Free 28 p; 3 mevr. M. v.d. Zande en mevr. A. Bosters 25 p; 4 mevr. C. Lind- hout en W. Lindhout 22 p; 5 mevr. N. Schoep en mevr. L. van Poortvliet 13 p. Sint-Maartensdijk: 1 A. Leemreijze 48 p; 2 mevr. C. van Mierlo en mevr. L. v.d. Klooster 34 p; 3 mevr. C. Free en mevr. T. Goode 28 p; 4 mevr. G. Verwijs en C. van Gorsel 27 p; 5 mevr. M. Dane en mevr. W. Lutt 26 p; 6 mevr. L. Verschoor en mevr. R. van Driel 23 p. (0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 JE MAAKT HET MET FIXET Ceciliaweg 10 4697 RV St.-Annaland Tel. 0166-653637 Fax 0166-653388 i i i i i i i: ii'iiiii: 'lil' I I I I I'M-! 1 1 1 i1 1 1 i1 i 1 1 1 1 I I I I I 1111111 Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking Aannemingsbedrijf grond- weg en waterbouw A. Plesmanweg 13, 4462 GC Goes Tel. 0113-223920 Pupil van de week is Niels Heijboer, speler van F1. Zelfs de grootste optimist zou voor fantast met een los steekje zijn versle ten als hij vooraf had durven profete ren, dat WHS 1 na 5 wedstrijden 15 punten behaald zou hebben. En toch is dat nu zo! André Maas en de zijnen verdienen daar een klaterend compli ment voor, maar stuwen op deze ma nier het verwachtingspatroon wel naar een hoger niveau. Voordat we in een misschien verlam mende jubelstemming terechtkomen, lijkt het verstandig om de ranglijst eens onder de loep te nemen. Als er kend muggenzifter valt het mij op dat wij tot op heden vooral de onderste ploegen ontmoet hebben... Oftewel, nog maar niet te hoog van de toren blazen, en de volgende reeks van 5 wedstrijden eerst eens afwachten. Dan zijn we ongeveer halverwege de competitie en kan er een gefundeerde verwachting worden uitgesproken. Dat neemt niet weg dat er tot op he den prima is gepresteerd. Komt u za terdag zelf maar een kijkje nemen op De Waaje, wanneer middenmoter Klundert gaat proberen ons een hak te zetten. Als we opnieuw een overwin ning kunnen vieren, moeten we maar eens gaan kijken hoe het periodekam pioenschap dit jaar in elkaar steekt. Als je gevraagd wordt om een stukje te schrijven over je betrokkenheid bij WHS, ben je geneigd om te weigeren, omdat je niet weet wat te schrijven en omdat je denkt het niet te kunnen. Het mag over van alles gaan, wordt er dan bij gezegd om het wat makkelijker te maken. Ja, ja! Wat betekent 'de voetbal' voor mij? Het WHS-virus of beter gezegd de vi taminen zijn bij mij met de paplepel ingegoten. Een terugblik: Als klein meisje met pa mee. Met de bus vanaf het Rooster. Gauw nog eerst om een pakje PK bij Wantje Stols. En op de te rugweg langs de Koperen Doos. Zo is het, denk ik, begonnen. Daarna wer den de voetballers interessant en werd je gepakt door het spelletje. Dan verkering met een voetballer, wat je automatisch supporter maakt. De pe riode van actief voetballen bij de da mes. Prachtige jaren waren dat. Veel plezier gehad. Toen werd me ge vraagd om de vacature van secretaris op te vullen. Hoelang ik achter mijn oren heb gekrabd weet ik niet meer, maar ik heb het wel enige jaren volge houden in het (toen zeker nog) man- nenwereldje. 't Had wel wat, en ik heb me er altijd thuis gevoeld. Dan als meelevende moeder langs de lijn bij de voetballende zoons, wat weer het baantje van jeugdleider opleverde. Als je man trainer wordt bij je eigen club is dat mooi, maar het brengt ook moeilijke dingen met zich mee. Feest vieren kunnen we goed bij WHS, maar samen een traan laten ook. Dan is de saamhorigheid groot. Wat ik zeker niet mag vergeten, is onze meidenclub 'de Citroentjes', geboren in de kantine en nog steeds springlevend. Momenteel ben ik voornamelijk supporter. Lekker elke week langs de lijn of op de tribu ne met je voetbalmaatje. Genieten van de wedstrijd (of soms ook niet). Het napraten in de kantine met 'mede deskundigen' of het gewoon over iets anders hebben. Waardering heb ik voor alle leidingge venden en vrijwilligers die de club draaiende houden. Er is altijd wel iets dat beter kan en kritiek leveren is zo gemakkelijk, toch? Zo zie je dat men z'n ei wel kwijt kan bij één of andere club. Alleen het WHS-gevoel vind je nergens anders. Hanna Moerland-Soeters 't Was een warme najaarszaterdag middag, en ze hadden gewonnen. Aan de stemming mankeerde dan ook niets. De Philipsdam bestond nog slechts op papier, dus vanuit Bruinisse moesten ze huiswaarts keren via het oude trouwe pontje bij Zijpe. Dat de wachtrij lang was, deerde hen hele maal niet; de nabij gelegen tapperij stond borg voor goed doorgesmeerde kelen. Op de pont zelf was het ook druk. Hoe het stupide idee werd geboren, is nooit helemaal uit de verf gekomen, .maar stomverbaasde medespelers za gen plotseling hun laatste man Wim S., wiens naam we verder niet meer zullen noemen, over het pontdek scharrelen. Gewapend met een lege plasfic zak tikte hij met een ernstig en zalvend gezicht op de bestuurdersruit jes, sprak enkele zinnen en begaf zich plechtig naar het volgende vervoer middel. Bij één van de aangesproke nen kwam een arm naar buiten die iets in 's mans plastic draagtas depo neerde. Onze collectant maakte zich eerst enkele meters waardig uit de voeten, om vervolgens dansend als een Ratelband-aanhanger op een lap je verse kolen en hinnikend van de pret zijn medereizigers in te lichten over zijn vangst: hij had een rijksdaal der opgehaald ten bate van 'het Rode Kruis'! Nadat ze waren uitgebulderd, werd de gift teruggebracht bij de spontane ge ver. De grap was leuk geweest, en na genietend reden ze naar Setalland. Diezelfde avond nog stopte er een be kend busje met geüniformeerde vrien den voor de deur van onze collecte- held. Of hij maar mee wilde komen naar het bureau in Tholen, om zijn col lecteeractie uit te leggen aan de lange arm der wet. Aldaar moest de arres tant ("Hee jongens, 'k a op 't kot geze- tel") praten als Brugman, en werd hij pas na enkele benauwde uren weer losgelaten. Dat was pas lachen... De gulle gever op de pont was nie mand minder geweest dan de toen malige Fluplandse burgervader, die de humor van de spontane inzameling niet kon waarderen, en aan enige agenten had verzocht - via nummer bordnotering - die lolbroek eens flink aan de tand te voelen. Dat hij het geld meteen had teruggegeven, bleek ach teraf zijn geluk te zijn geweest. Daar door liep alles met een sisser af. Ja, wat een potje voetbal allemaal niet te weeg kan brengen. Maar ze hebben wel gelachen- Café-restaurant Havenzicht stelt voor komende zaterdag de wedstrijdbal be schikbaar. Als discotheek op zaterdag avond nog steeds een vermaard tref punt voor jongeren, terwijl een wat minder decibellen ambiërende bezoe ker op de overige dagen terecht kan voor een drankje of een maaltijd. Ook voor bruiloften en partijen kunt u van zelfsprekend bij Bas en Janny aan kloppen. Namens WHS zeggen we hen hartelijk dank voor deze sponsor bijdrage. Autobedrijf Van Vossen v.o.f. voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 bb St.-Annaland Tel. 0166-657100 Voor al uw Bronsgeestweg 2, 4697 RT St. Annaland Tel. 0166-653703, mob. 06-55300245, b.g.g. 0166-692741 Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Electro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel opstrijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog nooit ge- Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-662315 ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 m Franklin Rooseveltlaan 9 4818 KA Breda Tel. 076-5141415 Fax 076-5144959 HET BESTE AUTOBEDRIJF DIRECT IN UW BUURT B ABSOLUTE TOPKLASSE BANDEN IN VELE MATEN I SOORTEN" VAKKUNDIG GEMONTEERD EN LAAG GEPRIJSD! UW ZEKERHEID VOORZORGELOOS AUTORIJDEN ACCU'S EN BANDEN SCHERP GEPRIJSD! Paasdijkweg 1A lis* POORTVLIET HËI 0166-612680 TAe-T30 STReeTOAMCe oteeTPLANNHMc; FITNJeSS WE WETEN EEN BANK WAAR SPORTERS VEEL PLEZIER VAN HEBBEN De Rabobank is een bank met een idee. Het idee heet 'samenwerken'. Met wortels in de plaatselijke samenleving heeft de Rabobank als geen ander een traditie van samenwerken en bouwen aan relaties. Ook vandaag staat de Rabobank nog steeds midden in de samenleving. Dat uit zich naast goede en betaalbare diensten en produkten ook in de samenleving op het gebied van welzijn, waarbinnen sport een belangrijke plaats inneemt. Geen wonder dat we daar graag een steentje aan bijdragen! Rabobank St.-Annaland-Poortvliet Restaurant T -.lJf- TT-iti-C I I 'n U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Nu ook voor steengrillen van 2-50 personen Fam. Moerland-Borgo, Rijksweg 5, 4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 molenstraat 31 4698 BA oud-voésemeer telefoon 0166-672563

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 17