J Familie berichten ©Oót 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 17 augustus 2000 Braderie St Annaland met wrange nasmaak Reclame vrijdag en zaterdag BOTERKOEK van 4,75 voor3,75 BOTERBOLLEN 5 voor 2,25 Van donderdag tot donderdag: HEEL WALDKORNBROOD van 3,95 voor 2,95 Met blijdschap en grote dankbaarheid aan God geven wij u te kennen dat aan onze zorg is toe vertrouwd Juan Sebastian We noemen hem Juan Hij is geboren op 21 april 2000 in Santafé de Bogota, Colombia. Hij werd eerst liefdevol verzorgd in het kinder tehuis "Los Posingos" en op 30 juni 2000 aan ons overgedragen. Jan de Graaf Gina de Graaf-Elenbaas 4693 CJ Poortvliet, 7 augustus 2000 Burgemeet 12 Tel. 0166-612911 (graag bellen voor bezoek) De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver blijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Marinus Cornells We noemen hem Reinier Jaap Flikweert Paulina Flikweert-Bevelander William Jelmer Adrianne 4695 EA St. Maartensdijk, 15 augustus 2000 Westvest 21 Blij en gelukkig melden wij u de geboorte van onze dochter en mijn zusje Tessa Tessa is geboren op vrijdag 4 augustus 2000 om 14.00 uur, weegt 3180 gram bloot en mocht ge lijk bij Emmelien op schoot. Erwin, Mieke en Emmelien Kot 4675 BD Sint Philipsland, augustus 2000 Zuiddijk 22 We hebben alles kunnen klaren, ons huwelijksbootje kan gaan varen. David Joppe en Saroya Pekaar geven elkaar op vrijdag 18 augustus 2000 om 15.30 uur het ja-woord in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. We nodigen u van harte uit om met ons mee te feesten vanaf 20.00 uur in dorpshuis "De Stove" te Stavenisse. Ons nieuwe adres: Scaldisstraat 2e 4696 EP Scherpenisse Kees Verkerke Rianne van Dalen geven u, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgenomen huwelijk. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden op 18 augustus 2000 om 14.30 uur in het gemeente huis te Sint-Maartensdijk. Ons adres wordt: Koekoeksweg 4, 4695 RP Sint-Maartensdijk Aangezien wij erg van een feestje houden heb ben wij Leo Vroegop Janine Pleune besloten te gaan trouwen. Het startschot wordt gegeven op vrijdag 25 au gustus 2000 om 16.00 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Tussen 19.30 en 21.00 uur kunt u met ons een borreltje drinken in "De Wellevaete", Hoender- weg 133 te Sint-Annaland. Ons adres: Burgemeester Baasstraat 9 4697 GV Sint-Annaland Ceremoniemeesters: Miranda en Thino Tel. 0166-653034 Cadeautip: Ja, ja, 't is echt waar. Deze stoere krullen bol wordt vandaag 40 jaar Gefeliciteerd De boertjes van buuten Scherpenisse, augustus 2000 Op 19 augustus zijn onze lieve papa en mama Rinus en Gertina 12'A jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd van Patrick en Nathalie St. Annaland, augustus 2000 Huygensstraat 26 '1955 2000 Op D.V. vrijdag 18 augustus hopen wij te her denken dat het 45 jaar geleden is dat onze ou ders en grootouders Jan Pieter Geluk Maria Cornelia Jacomina Geluk-van Dijke in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons zou willen sparen en in de toekomst willen gedenken is onze wens. Rien en Ria Han en Mady Joke en Leo Ria en Hans en de kleinkinderen 4693 EJ Poortvliet, augustus 2000 Ph. de Goedestraat 24 Vandaag, donderdag 17 augustus, hopen onze geliefde ouders, opa en oma C.J. de Graaf en H. de Graaf-Uijl hun 50-jarige huwelijksdag te gedenken. Van harte gefeliciteerd en nog vele gelukkige ja ren toegewenst. Rinus en Ina Niels D.V. 17 augustus zijn onze lieve ouders, oma en opa 50 jaar getrouwd. Dirk Moerland en Corrie Moerland-Struik Dat ze nog vele jaren voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Vianen: Piet en Monique Manouk, Jiska St. Maartensdijk: Attie en Piet Roy, Rick Sommelsdijk: Koos en Wilma Nick, Sophie, Tom, Fleurtje 4696 BW Stavenisse, augustus 2000 Pr. Bernhardstraat 10 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van onze gelief de zwager en oom BRAM KOSTEN Wij wensen Conny veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Marianne v. d. Beek-Voshol Jan v. d. Beek Alexander en Wendy Jan Sint Philipsland, augustus 2000. Voor altijd herinnerd in liefde en vriendschap Voor altijd aanwezig in woord en in geest Voor altijd verbonden door onzichtbare banden Gekoesterd door velen. Gemist nog het meest... Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van BRAM KOSTEN In de leeftijd van 37 jaar. Wij wensen Conny en verdere familie alle steun en sterkte om dit grote verlies te verwerken. John, Helma, Joey en Shana Sint Philipsland, 8 augustus 2000. Onverwachts is van ons heengegaan BRAM KOSTEN in de leeftijd van 37 jaar. Wij wensen Conny en de verdere familie veel sterkte met dit zware verlies. Sint Philipsland: Theo en Aly Moerland Arjan Sint Philipsland, augustus 2000. De maan komt De zon gaat onder. Als een ster zal je schitteren in de nacht. En je licht zal op ons schijnen. We zullen je nooit vergeten. Rust zacht "LIEVE BRAM" Wij wensen Conny veel sterkte met dit zware ver lies, onze gedachten zijn bij jou. Jaco en Anja de Jonge Sint Philipsland, augustus 2000. Na een kort ziekbed is toch nog plotseling overle den onze buurman W. VERHOEVEN op de leeftijd van 71 jaar. Fam. R. Grootveld Fam. Oudesluys Fam. E.J. Eissens Dhr J. v.Splunter Fam. L. Bijnagte 4694 BG Scherpenisse, 12 augustus 2000 Molenstraat 12 Ik voel het oud vertrouwen weder Vol vertrouwen in zijn schepper is van ons heenge gaan onze vader en opa HENDRIK SLAGER St. Annaland Bergen op Zoom 13-03-1922 15-08-2000 C. L. Slager S. C. Slager J. C. Ehmila-Slager C. L. C. Teunisse-Slager 4623 AD Bergen op Zoom, 15-08-2000 Groeshof 47 De dienst van woord en gebed, waarbij Ds. ten Kate zal voorgaan, vindt plaats op zaterdag 19 au gustus om 1100 uur in de Ontmoetingskerk, Bol- werk-Zuid 134 waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Protestantse Begraafplaats aan de Marconilaan te Bergen op Zoom. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in de kerk. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot sa menzijn in de ontmoetingsruimte van de kerk. Samenkomst in de kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de daar voor bestemde condoléanceregisters in de kerk. Zijn stem is stil Zijn stoel is leeg Hij is niet meer Tot onze diepe droefheid werd door de Heere uit ons midden weggenomen, onze geliefde, zorgza me vader en opa ABRAHAM HEIJBOER sinds 2 maart 1980 weduwnaar van Adriana van Beveren in de ouderdom van 80 jaar. Tholen: J. M. Heijboer E. Heijboer-de Jonge Jacqueline en Jan Ronald Stavenisse: P. J. Heijboer Stavenisse: J. C. Heijboer J. Heijboer-de Ruiter Aijan en Linda Frank Jos en Corja Bram Anne-Joukje 4696 BD Stavenisse, 14 augustus 2000 Bos 3 Geen bloemen Er is gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in de kerk. De rouwdienst zal worden gehouden heden, don derdag 17 augustus, om 12.00 uur in de kerk van de Oud-Ger.-Gemeente, Pr. Bernhardstraat te Sta venisse, aansluitend zal om 13.00 uur de begrafe nis aldaar plaatsvinden. Op maandag 14 augustus is na vele jaren vriend schap overleden onze geliefde buurman ABRAHAM HEIJBOER E. Priem A. Priem-Wielaard Conny en Kees Kees, Elian Evelien Marianne en Corinus André, Annelies, Leendert Petra en Willem Kees en Lianne Marijn A. J. van Dommele D. van Dommele-Wielaard Arianne Marijn Jan Stavenisse, augustus 2000 Met droefheid maken wij u bekend dat de Heere na een smartelijk, doch zeer moedig gedragen lij den van ons heeft weggenomen onze zeer zorgza me vader en lieve opa LAUWRENS KEMPENEERS sinds 24 juli 1991 weduwnaar van Dina Cornelia Neele in de leeftijd van 81 jaar. "Sterke de Heere ons in dit zware verlies" S. E. Reijngoudt-Kempeneers J. Reijngoudt Johan Renate en Huib C. A. Fonteijne-Kempeneers H. J. Fonteijne Dilia en Arco, Nathalie Erik Rudi en Miranda Peter-Jan L. Kempeneers J. Kempeneers-den Engelsman Dianthe 4675 CS Sint Philipsland, 13 augustus 2000 Eendrachtstraat 48 Correspondentieadres: Familie Kempeneers, Ber kenpad 5, 4675 AT Sint Philipsland. Heden, donderdag 17 augustus om 13.15 uur wordt er een rouwdienst gehouden in voornoemd verenigingsgebouw, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Philipsland. Indien u de dienst wilt bijwonen vragen wij u tij dig aanwezig te zijn in het verenigingsgebouw: Bedroefd, doch dankbaar voor al de liefde die hij ons gaf, is van ons weggenomen onze lieve, zorg zame opa LAUWRENS KEMPENEERS weduwnaar van Dina Cornelia Neele Johan Renate en Huib Dilia en Arco, Nathalie Erik Rudi en Miranda Peter-Jan Dianthe We zullen opa in onze herinnering bewaren. Sint Philipsland, 13 augustus 2000 Heden behaagde het de Heere, tot onze droefheid uit de familiekring weg te nemen onze geliefde zwager en oom LAUWRENS KEMPENEERS in de leeftijd van 81 jaar. C. A. Ligtendag-Neele D. Neele-den Braber C. Neele L. Neele-van Dijke M. A. Neele L. Joppe-Neele G. C. Noorthoek J. M. Noorthoek-Neele M. A. C. Meijer M. A. Meijer-Neele neven en nichten Sint Philipsland, 13 augustus 2000 Opent uwen mond, eist van Mij vrijmoedig Psalm 81:12 Na een langdurig ziekbed is overleden mijn schoonzuster en onze tante HELENA WILHELMINA DEURLOO Tholen 11 november 1914 Tholen 11 augustus 2000 Zo rustig, zo stil en zo dapper Van het gezin van Willem Deurloo en Wilhelmina Engelina Quist is zij de laatste die is heengegaan, een hoofdstuk is afgesloten. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ten Anker voor de liefdevolle verzorging. W. K. Deurloo-Roukema kinderen van, Kees Christoffel Jan Piet Arjaan Toon Deurloo Tholen, 11 augustus 2000 Zorgcentrum Ten Anker kamer 025 correspondentieadres: W. Deurloo, Schuttershof 7, 4691 CK Tholen. Jl. dinsdag 15 augustus om 13.15 uur is er een rouwdienst gehouden in de aula, Pr. Bernhard straat 2 te Tholen, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Al gemene Begraafplaats te Tholen. Psalm 42 vers 5 Maar de Heer zal uitkomst geven, Hij, die 's daags Zijn gunst gebiedt; 'k Zal in dit vertrouwen leven, en dat melden in mijn lied; 'k Zal Zijn lof zelfs in den nacht Zingen, daar ik Hem verwacht: En mijn hart, wat mij moogtreffen, Tot den God mijns leven heffen. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons gaf, delen wij u mede, dat de Heere, na een liefdevolle verzorging en ver pleging in Zorgcentrum "Onze Stede" te Steenber gen, zacht en kalm van ons heeft weggenomen on ze lieve moeder en oma KRINA ENGELTJE RIJNBERG sinds 1976 weduwe van Leendert Marcelis Andriesse in de leeftijd van 87 jaar en negen maanden. Scherpenisse: Mas Andriesse Corrie Andriesse-Kurvink Léon Witte Andriesse Annelien Andriesse-de Groot Lennard Steenbergen, 11 augustus 2000 Correspondentieadres: M. Andriesse, Scaldisstraat 5,4694 ER Scherpenisse. De begrafenis heeft plaatsgevonden op 16 augus tus om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Heden overleed zacht en kalm mijn zuster en onze tante KRINA ENGELTJE ANDRIESSE-RIJNBERG Tholen: E. K. Kurvink-Rijnberg Sirjansland: Adrie Overbeeke Sint Maartensdijk: Witte en Koosje Overbeeke Stabroek (B): Isa en Francis v. d. Brempt Augustus 2000 Nog verdrietig om het verlies van onze moeder moesten we nu afscheid nemen van TANTE KRINA Zij, die zoveel avonden samen doorbrachten, zijn niet meer. Cor en Huib Wil en Kees Augustus 2000 DANKBETUIGING Daar het ons niet mogelijk is om iedereen per soonlijk te bedanken voor de vele blijken van me deleven, die wij zowel schriftelijk als persoonlijk mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame va der en opa MARINUS PIPPING betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Ze zijn voor ons een grote steun geweest. Een bijzonder woord van dank aan de buren Deur loo en Van Bemmel en Kees en Hannie Droogers. E.P.W. Pipping-van Trijen Rien en Lia Rijnberg-Pipping William en Claudia Oud-Vossemeer, Veerstraat 33 Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader SIMON WILLEM QUIST zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Quist Fam. Heijboer-Quist Klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, augustus 2000 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medele ven die wij na het overlijden van onze moeder en oma A. W. BAL-STEUTEL mochten ontvangen, willen wij u hartelijk danken. Fam. M. v. d. Hoven-Bal Fam. F. Bal-den Hollander kleinkinderen Augustus 2000 Uw medeleven en getoonde belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze vader PIET DE GRAAF zijn ons tot grote steun geweest Onze oprechte dank aan u allen hiervoor. A. de Graaf-van der Klooster Boudewijn en Marianne Tholen, augustus 2000 Uw medeleven en deelneming die wij van u moch ten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa MARINUS JOHANNIS OUDESLUIJS waren voor ons een grote troost Heel hartelijk dank hiervoor. M. F. Oudesluijs-van der Dussen Kinderen en kleinkinderen Scherpenisse, augustus 2000 Voor de blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze geliefde vader en groot vader CORNELIS VAN DER REEST zeggen wij u hartelijk dank. Familie van der Reest Sint Philipsland, augustus 2000 Onze hartelijke dank, ook namens de kinderen en kleinzoon, voor de vele felicitaties, in de vorm van kaarten, geld, bloe men, planten en andere attenties, die wij bij ons 25-jarig huwelijk moch ten ontvangen. Ook de kinderen hartelijk dank voor de mooie dag. In het bijzonder dank aan Hem, Die dit alles gaf. Jan en Corrie Goedegebuure- Andriesse 4695 BD Sint-Maartensdijk, augustus 2000 Zuidsingel 37 Hierbij wil ik, mede na mens mijn man, iedereen hartelijk danken voor uw getoonde belangstelling in de vorm van kaarten, bezoekjes, bloemen en te lefoontjes tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis enbij mijn thuiskomst. Marie Maas-Wagemaker Anna Jacobapolder augustus 2000 Sluisweg 4 Iedereen die aan ons heeft gedacht bij de geboorte van onze zoon Mare willen we heel hartelijk bedanken. De cadeaus, kaarten en attenties: het was gewel dig! Bedankt!! Roel en Nelleke Reijngoudt Poortvliet, augustus 2000 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten en cadeaus, die wij hebben ontvangen bij de geboorte van onze zoon en broertje Niek Jacob en Caroline en Matthias De Wit Sint-Maartensdijk, augustus 2000 Langs deze weg wil ik ie dereen hartelijk bedanken voor alle getoonde be langstelling, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. P. van de Luijtgaarden Sint-Philipsland, augustus 2000 Eendrachtstraat 50a Hierbij bedanken wij ie dereen voor de vele kaar ten, bloemen, planten en andere attenties, die wij ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Fam. J. Scherpenisse- Slootmaaker St. Annaland, augustus 2000 Tienhoven 66 Onze groene Renault Laguna stond zaterdag 12 aug. jl. v.a. 14.00 uur geparkeerd aan de Ha venweg te St Annaland. Bij terugkomst om 17.30 uur bleek er ernstige schade aangebracht te zijn. Wij willen graag in contact komen met hij of zij die deze schade veroorzaakt heeft of ons hierover in lichtingen kan verschaffen. Elk detail is welkom. Jaap Bout en Hanna Bout-van 't Hof Oesterstraat 38, 4691 KT Tholen Tel. 0166-602398 of 0166-602657 Alvast bedankt. LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 0166-602324

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 4