Personeel gevraagd tA Autorijschool Swift Fitnessmaatjes /X Schipper Accountants UW NIEUWSBLAD VAN HET EILAND THOLEN PHILIPSL UTICON 10 DYNATHERM B.V. Akkerbouwers opgelet!!!! Zuiveringsmedewerker 10,00 alléén voor particulieren (bij contante betaling of cheque). SELECTIEBEDRIJF ZUIDWEST Vroeg aardappelland voor de inzaai van graszaad Administratieve Duizendpoot (m/v) Vakantiewerkers voor de bessenpluk met doorgroeipotentie ttl/v Medewerker loonadviesafdeling Medewerker Magazijn Grondstoffen m/v 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 juli 2000 BEDIENINGSMEDEWERK(ST)ER 20 uur per week. Hotel-Restaurant De Gouden Leeuw Agri-dienst uitzendbureau Gevraagd: Tel. 0166-617062 metaalbewerkers Nu aantrekkelijk voordeelpakket Voor bestellingen 06 21 52 19 35. Vaste prijs per hectare Inlichtingen: tel. 0166-677015 - 06-53154254 Met zo'n 200 spelers, verdeeld over 7 vestigingen heeft Schipper Accountants haar cliënten een breed scala van mogelijkheden te bieden. Voor het behalen van optimale resultaten voor onze cliënten moet ons team in perfecte balans zijn. Vanwege de groei van onze vestigingen in Goes, Zierikzee en Tholen zijn wij op zoek naar een m/v (fulltime/parttime) De functie: Gevraagd wordt: Wat wij bieden: Gooi een spierinkje uit en vang die kabeljauw Als U gebruik maakt van onderstaande BON kost uw spierinkje SLECHTS Vul de bon vandaag nog in, knip hem uit en lever hem met betaling van 10,00 in bij uw bezorger, waarvan U het adres hieronder vindt:: 0p deze adressen kunt U natuurlijk ook terecht met al uw andere advertenties. Timpa Foundations B.V. consultants engineers BERGEN OP ZOOM EINDHOVEN - OSS ^'T Dg/ Gouden Leeuw Naast twee vaste medewerksters in de bedie ning zijn wij op zoek naar nog één Het betreft een vast dienstverband voor mini maal 20 uur per week (geen seizoenswerk). Leeftijd gezien de samenstelling van ons team tussen de 19 en 25 jaar. Voor jouw sollicitatie hoeft het geen belemme ring te zijn als je om principiële redenen niet op zondag wilt werken, zaterdag zal wel tot je vaste werkdag behoren. Ervaring stellen wé op prijs maar je instelling en motivatie is be langrijker. Je kunt bellen of schrijven naar Maurice of Tanja de Coninck. Hoge Markt 8, 4694 CG Scherpenisse, tel. 0166-663901. is een jong en snelgroeiend bedrijf in de Agrarische sector, daarom zoeken wij op korte en lange termijn: Allround medewerktst)ers AARDAPPELVERWERKING LAND- TUINBOUW WEG- WATERBOUW Ook vakantiewerk op zaterdag Agri-dienst uitzendbureau Hoogstraat 7 4651 VA Steenbergen Telefoon Mobiel e-mail 0167-563 500 0653-217 711 agri-dienst.uitzendbureau@tref.nl SCHEEPSWERF VAN OS YERSEKE B.V. In Yerseke is een bedrijf met ca. 8 medewerkers. De werkzaamheden van de werf betreffen: Reparatie, ombouw, renovatie en onderhoud van vaartuigen voor de visserij, binnenvaart en recreatie tot een lengte van ca. 50 meter. Hiertoe hebben wij de beschikking over twee overdekte hellingen en twee buitenhellingen. De werf wil haar mogelijkheden onder meer gaan uitbreiden door het aantrekken van vakbekwaam per soneel. Van onze (toekomstige) weknemers wordt een grote mate van zelfstandigheid verwacht. Wij bieden een goed salaris en afwisselend werk. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij Indien u meent over voldoende kennis en inzet te beschikken kunt u vrijblijvend telefonisch of schriftelijk contact opnemen met: Scheepswerf van Os Yerseke B.V. T.a.v. Dhr. J. Stuij Dregweg 6 4401 LD Yerseke Telefoon 0113 - 571447 Telefax 0113 - 574431 Telefoon 0166-612761 - Telefoon 06-53523045 y Gewas van het land???? Wilt u mest op het land???? Bij afname de hoogste prijs contant in uw hand!!!! Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zl|n taken uit In de provincie Zeeland In het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onder houd en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwa liteit van het oppervlaktewater en zuive ring van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd, waarin voor alle medewerkers sprake Is van een dui delijke taak, een eigen verantwoordelijk heid en differentiatie In de beloning. Functie-informatie De functie zuiveringsmedewerker houdt onder andere het volgende in: -uitvoeren van eenvoudige mechanische onderhoudswerkzaamheden en assisteren van werktuigkundigen en elektrotechnici: -uitvoeren van dagelijks onderhoud van gebouwen en terreinen van afvalwaterzui veringsinstallaties en rioolpersgemalen; -assisteren van de klaarmeesters op de afvalwaterzuiveringsinstallaties bij de bedie ning van het zuiveringsproces; -verhelpen van storingen van beperkte aard; -uitvoeren van kleine reparaties. vac.nr. 00/24 (voor gemiddeld 38 uur per week en per 1-1-2001 voor gemiddeld 37 uur per week) «5 De afdeling Zuiveringsbeheer heeft als doelstelling het ver zorgen van transport vanaf het afleveringspunt van de gemeenten en het verwerken van afvalwater. De afdeling Zuiveringsbeheer van de sector Waterbeheer is opgedeeld in 3 gelijkwaardige geografische districten die geleid worden door districtshoofden. Bij de afdeling werken 28 medewerkers, onder leiding van een afdelingshoofd. De functie is vacant in het district Schouwen-Duiveiand/Tholen. Functie-eisen -opleiding op LBO niveau, bij voorkeur elektrotechniek of werktuigbouw; -bereidheid om verder te studeren; -in bezit vein rijbewijs BE; -zelfstandig kunnen werken; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen binnen het werkgebied Schouwen- Duiveland/ Tholen. Algemeen De functie is vooralsnog tijdelijk met uitzicht op een vaste aanstelling. Salariëring vindt plaats in aanloopni veau 3 (min. 2777,en max. 3803,bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 4 (min. 2834,en max. 4009,bruto per maand). Verder kent het waterschap de overig bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toe gespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interpro vinciale ziektekostenregeling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordellngs- en belo ningsbeleid waarbij de aan dacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit beleid draagt er toe bij dat de waarde ring voor het werk (onder meer) tot uitdruk king komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Informatie Informatie over de functie kan tijdens kan tooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Zuiveringsbeheer, de heer ing. L. Kasse (telefoon 0113-241312) of de heer J. den Engelsman, districtshoofd Zuiveringsbeheer Schouwen-Duive iand/Tholen (0111-453450). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes. E-mail: pfko@wze.nl. Vermeld s.v.p. het vacaturenummer In de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mall. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uit drukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prl/s gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Klaverveld 51, 4698 PS Oud-Vossemeer Gevraagd: Op onze locaties in Goes, Zierikzee en Tholen willen we ons team versterken. daarom zoeken wij op korte termijn In deze brede functie houd je je bezig met de loonadministratie van verschillende opdrachtgevers waarbij je onder andere de salarisbereke ningen verzorgt. Tevens onderhoud je regelmatig contacten met andere instanties zoals banken, uitvoeringsinstellingen en de belastingdienst. Je toetst de salarisberekeningen aan wettelijke normen en de normen conform de daarvoor geldende C.A.O. Afhankelijk van je kennis en ervaring zul je de werkzaamheden zelfstandig uitvoeren en kun je cliënten en medewerkers adviseren op het terrein van loonadministratie, C.A.O's etc. Het is een gecombineerde functie, de medewerker kan in Goes, Tholen en Zierikzee werkzaam zijn. een financieel administratieve opleiding op minimaal MBO niveau; praktijkdiploma loonadministratie is een pré; een goed cijfermatig "spel"-inzicht; enige werkervaring in een soortgelijke functie of je graag willen bekwamen in de loonadministratie; een initiatiefrijke persoonlijkheid met goede communicatieve vaardigheden; een klantgerichte instelling; in bezit van een rijbewijs. Een interessante baan, met prima doorgroeimogelijkheden en medespelers, in een leuke werkomgeving.Naast zon baan willen we het ook leuk houden.Onzesportteams zijn daar een prima voorbeeld van. Fitness je nu niet, maar wil je wel het spel van accountancy en loonadvies gaan beheersen, dan kun je natuurlijk gewoon solliciteren. Begrijp je het spel en spreekt het je aan te spelen in een professioneel georganiseerd team? Informeer dan eens naar een (fitness) plaats. Sander van Wijngaarden of Janneke Geysen van OAZ Advies, hét organisatie- en adviesteam achter Schipper Accountants, zien jouw reactie met plezier tegemoet. Je kunt hen bellen op 0113-256600 of binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een brief sturen. Ons adres: OAZ Advies.Werving Selectie, Schaepmanstraat 214463 SC Goes. E-mail: info@oaz.nl. Advies Schermerhornstraat 2, Postbus 8,4460 AA Goes Tel. 0113-2394007fax 0113-230930, E-mail: info@schipperacc.nl, www.schipperacc.nl brede deskundigheid ONDER ÉÉN DAK! ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS GOES MIDDELHARNIS OUD-BEIJERLAND TERNEUZEN" THOLEN VLISSINGEN ZIERIKZEE onder de naam schipper adhanco Wilt u op de hoogte blijven van wat er gebeurt in uw woon- en/of werkgebied, neem dan een abonnement op de Eendrachtbode, dè Thoolse Courant. Dan krijgt u elke donderdag volop informatie over Tholen en St. Philipsland. per halfjaar incasso 28,50 per jaar incasso 52,25 (een jaarabonnement is dus 4,65 goedkoper) postabonnement incasso 72,05 Neem nu een abonnement, dan krijgt u de Eendrachtbode^ EEN MAAND GRATIS. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats:.. Zend deze bon in een open enveloppe naar Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland. U kunt ook bellen: 0166-657007 b.g.g. 653474, fax 657008. tekst spierinkje (max. 20 woorden) Ingeleverd door: Naam: Adres: Plaats: Boekhandel Dieleman, Hoogstraat 14-16, Tholen Fam. Vroegop, Hoogaarsstraat 36, Tholen Mevr. Burgers, Achterstraat 15, Poortvliet M. Elenbaas, Westkerkseweg 43, Scherpenisse Mevr. Schot, Achter 't Bos 35, St. Maartensdijk Fam. Potappel, Burg. Sluijmerstraat 10, Stavenisse Eendrachtbode, Nieuwstraat 4, St. Annaland Fam. Verkamman, Weelhoekstraat 11, Oud-Vossemeer Fam. Verkerke, Gladiolenstraat 37, St. Philipsland 1 jÏRR j öY^J produceert lingerie in het luxere genre, zowel in .Lr -\ Tholen (monsterproductie) als in Tunesië. foundations b.v. r, ~H- Momenteel wordt de vestiging von een derde productie-unit in het buitenland onderzocht. In Tholen zijn dagelijks 70 enthousiaste mensen in touw en in Tunesië 320 mensen om een goed stuk lingerie te vervaardigen en op tijd te verzenden naar de hon derden afnemers in binnen- en buitenland. Voor onze vestiging in Tholen (stad) vragen wij een: Functie zorgdragen voor het transporteren, registreren, opslaan en uitge ven van voor de productie- en monsterafdelingen benodigde goederen. verrichten van periodieke voorraadopnames. ophalen, sorteren, opslaan en registreren van restanten. schoonhouden van het magazijn. afvoeren van verpakkingsmaterialen. Wij bieden - een solide, groeiende organisatie met een interessant productie proces. - een goed salaris met een prima secundair arbeidsvoorwaarden pakket. Interesse? Stuur dan zo snel mogelijk je reactie naar: t.a.v. de Directie Postbus 12 4690 AA Tholen Tel. 0166-602657 Uticon Dynatherm B.V. is een internationaal opererend onafhankelijk advies- en ingenieursbureau voor industriële en utiliteitsprojecten. Uticon Dynatherm B.V. heeft 140 medewerkers in dienst en heeft zijn vestigingen in Bergen op Zoom, Eindhoven en Oss. Voor onze vestiging in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega (40 uur/week). De werkzaamheden bestaan uit: 'Projectsecretariaat werkzaamheden 'Telefoon opnemen 'Correspondentie verzorgen 'Administratieve werkzaamheden 'Onderhouden contacten met klanten 'Bezoek ontvangen 'Algemeen facilitaire taken Wij bieden u: 'Een afwisselende functie op een dynamisch kantoor 'Een prettige werksfeer 'Goede salariëring en eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden 'Ruimte voor eigen initiatief Uw profiel: 'HAVO/VWO/MEAO-opleiding 'Accuratesse, enthousiasme, flexibiliteit 'Een klantvriendelijke en dienstverlenende instelling 'Een goede teamgeest 'Ervaring met programma's Word en Excel 'Een goede kennis van de Nederlandse taal Een nadere introductie van ons bureau kunt u vinden op onze website www.uticon.nl Heeft u nog vragen? Bel dan naar: 0164-217700 Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen aan: Uticon Dynatherm B.V. t.a.v. Dhr. J.C. Marijs Postbus 29 4600 AA Bergen op Zoom of e-mail udboz@uticon.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 7