In koets van stadhuis naar kerk elijk nieuws VISSER Kapotte fiets? GRATIS AUTOSCHADE «ia., Laban 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 juli 2000 Nestaan genomineerd Aanbesteding Buitenzorg Helm op, tóch bon HEUGA TEGELTAPIJT Div. partijen vanaf 12,- per m2 Bodemsanering Kaaij Dievegge betrapt Jeugd gaat schilderen Jubileumloterij Naar Kwadendamme De Looze is al gewend Afscheid van groep 8 Uitbreiding woning Vijfgangendiner De Ark Nieuwe diaken Fietser aangereden Schoolverlaters vissen Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Videofilm schoolverlaters Haven- en kadefeesten Particulier ziekenvervoer voor alle verzekeringen =§tele-taxi Taxi De Jonge Tel. 0166-612435 Poortvliet Telefoongebouw groter Auto tegen afrastering Over en sluiten Naar Amsterdam Kandidaat bedankt Vijf mille voor kerk mtr;2- .1 mj f,.. W i-v MfStei -- i Rijbewijs ingenomen VERF NODIG? Auto's botsen DAG EN NACHT I Nestaan Holland b.v. op het indus trieterrein Slabbecoornpolder is ge nomineerd voor de BOV-trofee, de onderscheiding voor de beste on dernemersvisie in midden-Zeeland. De Junior Kamer Walcheren heeft tien bedrijven geselecteerd die in aanmerking komen voor de prijs. Het thema dit jaar is effectieve com municatie. Op 15 september wordt bekend, welke drie bedrijven verder zullen gaan in de eindselectie. Eer- ste-Kamerlid drs. H. Eversdijk reikt de prijs 10 november uit. DE ECHTETHOOI.SK VERJAARDAGSKALENDER KOOPT U BIJ: llaln mode llage Textiel. Dalenisestraat 17 Advertentie I.M. Aannemingsbedrijf C.W. van Haaf- ten uit Stavenisse legt de bestrating aan in de nieuwe bungalowwijk Buitenzorg, waar de voormalige boerderij heeft gestaan. Bij de on derhandse aanbesteding was Van Haaften met 124.000 gulden, exclu sief btw, de laagste. Gebr. Moerland uit Sint-Annaland volgde met 129.500 gulden en C.A. Scherpe- nisse en zn. uit Sint-Annaland/Ber- gen op Zoom schreef in voor 133.400 gulden. Ook de aanleg van een wandelpad en een wadi om het hemelwater af te voeren behoort tot het karwei. De wadi wordt voorzien van drainage, waardoor het regen water niet in de riolering, maar op het oppervlaktewater terecht komt. Voor de bungalowwijk wordt op de bestaande riolering in de Groot Ver- réhof en Watervliethof aangesloten. Het werk begint na de bouwvakva kantie, want de kunststof controle- putten, die worden vervaardigd door Rombouts van het industrieter rein Slabbecoornpolder, zijn nog niet klaar. Hier is grote vraag naar en het bedrijf heeft het erg druk. Na de bouwvakvakantie begint gebr. Moerland ook met de reconstructie van de Bosstraat, waarbij eveneens het regenwater niet meer in de riole ring zal terecht komen dankzij een nieuw systeem dat hier toegepast wordt. Een 17-jarige bromfietser is zon dagmiddag op de Ten Ankerweg be keurd. Weliswaar had hij een helm op zijn hoofd gezet, maar deze niet over zijn hoofd gedrukt. De politie nam daarmee dan ook geen genoe gen en presenteerde een rekening van negen tientjes. G. Polderman Projectinrichting B.V. Tholen Tel. 0166-603589 Advertentie I.M. De Ruiter milieutechnologie te Zwanenburg onderzoekt in opdracht van de provincie welke analyseme thode de beste is om de verontreini ging te analyseren in bodem en grondwater aan de Kaaij. Het on derzoek kost 26.800 gulden. Een 12-jarig meisje is donderdag betrapt toen ze in een winkel een tu be lijm wegnam. Hoewel ze de tube, met een waarde van een paar gul den, teruggaf, wordt het meisje doorverwezen naar het bureau Halt. Judith Geuze (10), Danielle v.d. Boogaart (9), Laura Nieuwkoop (8) en Thijs Bruins (7) hebben de wed strijd gewonnen die Kunstkring Tholen voor de jeugd organiseerde tijdens de kunstroute eind april. Toen mochten scholieren kunstwer ken maken. Een jury heeft de beste vier geselecteerd. De winnaars mo gen aan de slag, want zij krijgen be gin volgend jaar papier om een te kening of schilderij te maken. De werkstukken worden ingelijst en tij dens de kunstroute op een plek geëxposeerd. Om extra te oefenen, hebben de kinderen teken- en schil dermateriaal gekregen. In de jubileumloterij van Tholense Boys is de achtste trekking verricht. R. Winde uit Klundert wint een tv- videocombinatie; C. van Schilt uit Halsteren een fotocamera; H. van Os een horloge; P. Swarthoff een koffiezetter; A. de Korte een wijn pakket; P. van Weelden uit Bergen op Zoom een jaarabonnement op de Eendrachtbode; W. de Ruijter sport artikelen; H. Dammers uit Bergen op Zoom, G. Nieuwkoop en mevr. M. Contant ieder een waardebon. De Plattelandsvrouwen hebben tij dens hun jaarlijkse uitstapje in Kwadendamme bloemen- en vlin dertuin de Berkenhof bezocht. Bij aankomst werden de dames op het terras verwelkomd met koffie en ge bak. Daarna volgde een wandeling door de tuinen vol planten en pal men. Na een uitgebreide lunch stond een huifkartocht op het pro gramma. Die voerde langs boomrij ke wegen en dijkjes en onderweg gaf de vrouwelijke koetsier een boeiende toelichting. Terug bij de Berkenhof werd de vlindertuin be keken. Na gezellig napraten bij een kopje koffie of thee keerden de da mes voldaan weer huiswaarts. Oud-Vossemeer Het comité dat zich vorig jaar in spande voor een afscheidscadeau voor de familie De Looze, was za terdag op uitnodiging van de oud huisarts en zijn vrouw te gast in Amsterdam. Met drie auto's reed men naar de hoofdstad, waar het echtpaar De Looze een woning heeft betrokken in de buurt van het Olympisch Stadion (oud-zuid). Het gezelschap werd hartelijk verwel komd en stond verbaasd over de grote achtertuin bij het apparte ment. Daarin prijkt op een zwart- marmeren sokkel het bronzen beeld dat dhr. en mevr. De Looze kochten van het geld dat de inwoners hen schonken. Het is gemaakt door de kunstenaar Gerard Brouwer. De Looze en zijn vrouw voelen zich prima thuis in de hoofdstad. „We waren meteen op ons gemak. Deze straat is nog rustiger dan de Raad huisstraat in Vössemeer", vertelde de dokter. Hij heeft in het apparte ment een eigen kamer voor zijn schelpenverzameling. In een andere kamer heeft mevrouw De Looze haar bibliotheek ondergebracht. In de woonkamer prijkt aan de schouw een grote antieke spiegel in vergul de lijst, alsmede een luchtfoto van het dorp waar ze 33 jaar lang heb ben gewerkt. Onder het genot van koffie en daarna een drankje en een hapje werd er gezellig bijgepraat. Zowel het echtpaar De Looze als de comitéleden en hun echtgenotes stelden dit bezoek erg op prijs. Wegens vakantie zal er bij de con tainer geen oud papier gebracht kunnen worden op 22 en 29 juli en op 5 augustus. Bestuur OVM. Advertentie I.M. Zes leerlingen van groep 8 van de Sint Anthoniusschool beleefden donderdag hun laatste schooldag. De kinderen van de andere groepen hadden daarom liedjes, versjes en een dansje ingestudeerd waarmee ze uiting gaven aan hun gevoel van afscheid. Alle ouders waren uitge nodigd om aanwezig te zijn. De zes vertrekkers droegen zelf hun herin neringen voor aan de afgelopen ja ren op de basisschool. Iedere leer ling kreeg een ballon en directeur P. Soffers had symbolisch één grote ballon vast met zes kleintjes eraan. Alle ballonnen gingen tegelijk de lucht in. De leerlingen van groep 5 en 6 hadden hun gedachten over groep 8 op papier gezet en dit werd aan elk van de zes kinderen uitge reikt. Van de oudercommissie kre gen ze als blijvende herinnering een sleutelhanger met daarop hun naam en de naam van de school. Na af loop was er voor iedereen koffie en limonade, 's Avonds was er voor de leerlingen van groep 8, hun ouders en de leerkrachten nog een af scheidsfeestje. M.F. van der Plas wil zijn woning aan de Oud-Vossemeersedijk uit breiden. Gezien de afstand tot de provinciale weg (12,5 meter uit de wegas) is ontheffing nodig van de provinciale wegenverordening. Ge deputeerde staten hebben die ver leend. DE ECHTETHOOLSE VERJAARDAGSKALENDER KOOPT II BIJ: Kadoshop 't Rondje. Voorstraat 6 Advertentie I.M. Een bezoek aan De Vossentuin bete kende donderdagmorgen voor de groepen 1 t/m 7 van De Ark de af sluiting van het schooljaar. Bij te rugkomst op school stond er voor de leerlingen en leerkrachten een frietmaaltijd gereed, verzorgd door de ouders. Die liet men zich prima smaken. Vrijdag werd alleen nog wat rommel opgeruimd, gespeeld en de rapporten in ontvangst geno men en toen was het vakantie. De schoolverlaters van groep 8 bo den hun ouders en de leerkrachten, bij wijze van afscheid, een vijfgan gendiner aan dat ze zelf hadden ge reedgemaakt. De dag tevoren ver toefde de groep in zwemparadijs Tropicana in Rotterdam. De reis er heen werd met de interliner en de metro gemaakt en dat was een bele venis apart. De laatste schoolweek begon met het gemeentelijk schoolzwemkam- pioenschap. Zeventien leerlingen deden mee en hoewel ze bij de esta fette geen sterren waren, hadden ze veel plezier. Eline Troost werd eer ste bij de groep meisjes-4 en Johan Troost bij jongens-6. Een week eerder stonden de school reis naar Bobbejaanland en het uit stapje van de groepen 1 t/m 3 naar de kinderboerderij en speeltuin van recreatiecentrum Binnenmaas op het programma. En op een versierd schoolplein organiseerde de ouder raad een zomermarkt. Er was een verkoping ten bate van de activitei ten van de raad, een terras, allerlei spelletjes, trampolinespringen en paardrijden. J. Moerland Jzn. is gekozen tot dia ken in de vacature E. Overbeeke. De 59 leden van de Hervormde Ge meente die donderdagavond naar de stemming kwamen, gaven Moer land de voorkeur boven de tweede kandidaat E.W. van Vossen. Zon dagmorgen nam ds. RC. Hoek af scheid van diaken Overbeeke, die na elf jaar volgens de regels van de kerkorde moest stoppen. Ook ou derling W.P. Goedegebuure moest dat officieel, maar voor hem heeft de kerkenraad met succes ont heffing gekregen van de hogere ker kelijke overheden. Een opvolger bleek er niet te vinden. Wanneer Moerland zijn benoeming aan neemt, is de kerkenraad weer com pleet. Maandag 10 juli haalt de kon. fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. Een 69-jarige inwoonster is dins dagmorgen aan haar been gewond geraakt, toen ze werd aangereden door een bestelauto. De vrouw fiet ste vanuit de Spuistraat het Haven plein op, waar de auto juist achter uit reed. De 30-jarige bestuurster zag de vrouw over het hoofd en bot ste tegen de fiets. Het rijwiel raakte licht beschadigd. De gewonde vrouw werd door de huisarts behan deld. DE ECHTETHOOLSE VERJAARDAGSKALENDER KOOPT U BIJ: Drogisterij Goedegebuure. Voorstraat 46 Fixet Houw markt, l'eciliaweg Hl Advertentie I.M. Groep 8 van de De Casembroot- school nam woensdag afscheid. Ze gingen 's morgens naar het strandje aan de Krabbenkreek om te vissen of te zwemmen. Mark van Rouwen- dal ving de grootste vis, een bot van ruim 30 cm. 's Avonds kwamen ze met hun ouders naar school. Daar werd een videofilm getoond van de grote avond, maar ook een band van vier jaar geleden in groep 4. Duide lijk was dat je de talenten er toen al uithaalde. Meester Bril reikte de rapporten, getuigschriften, klassefo to's en brugklaswoordenboeken uit. Hij sprak de hoop uit dat iedereen serieus aan zijn nieuwe schoolavon tuur in het voortgezet onderwijs zou beginnen. „Het was een fijne klas en een bijzonder prettig jaar", wa ren zijn woorden. Donderdag volg de als toetje nog een uitstapje naar het Markiezenhof in Bergen op Zoom. Daar werd een speurtocht gedaan over spoken en heksen, in het kader van het project 525 jaar Sint-Annaland. Na afloop ging men naar McDonalds en ijssalon Crusio. Van de 22 schoolverlaters gaan er 13 naar het Schelde college, 3 naar 't Rijks, 5 naar het Mollerlyceum en één naar de Thomasmavo. De kinderen van de groepen 1 en 2 Wij haien en brengen hem Kees Matthijssen Tweewielers Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandag, dinsdag en woensdag Rundvlees met randje 1 kg 13,-. Verse worst 1 kg 8,- X Spekblokjes 200 gram 1,25 J Gehaktschnitt 5 halen 4 BETALEN ♦Hamlappen 1 kg 11,- ^Varkensschnitzel 500 gr 7,50 jNasivlees 500 gr 4,50 Slavinken 5 halen Achterham 100 gram 2,50 Grillworst 200 gram 2,50 Snijworst 150 gram 1,95 Sellery salade 150 gram 1,50 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 4 BETALEN Advertentie I.M. kwamen donderdag verkleed naar school. Ze gingen naar de speeltuin waar ze werden geschminkt en tus sen de middag bleven ze op school friet met knakworst eten. In combinatie met de verjaardagen van meester Baaij en juf Overbeeke is door groep 8 van de School met de Bijbel het afscheidsfeest gevierd. Dat begon met een spel in het bos bij Bergen op Zoom, waar de kinde ren met veel lichamelijke en strate gische inspanningen een deel van het bos konden 'veroveren'. Terug in het dorp toog men bepakt en be zakt naar de Kalfdamseweg bij Scherpenisse. De familie Brons had daar een stuk grond beschikbaar ge steld om een kamp op te slaan. De tenten stonden er snel en alles werd in gereedheid gebracht voor een uit gebreide barbecue. 's Avonds volgde in het Trefpunt het officiële afscheid, in aanwezigheid van de ouders en het bestuur. Mees ter Baaij vertelde uit de Bijbel de geschiedenis van koning Josia. Daarna hield voorzitter Den Engels man een toespraak en gaf elke leer ling een bijbel en een getuigschrift mee. Na de pauze was een ingekorte versie te zien van een videofilm over acht jaar basisschool. Juf Van der Steen volgde deze groep al die jaren en legde bijna alle evenemen ten vast. Hierna volgde het span nendste deel van het feest: de drop ping. Leerlingen en begeleiders werden in een gesloten wagen naar de Peukepolder gebracht en moes ten de 9 kilometer lange weg terug zien te vinden. Dat viel niet mee omdat de begeleiders dit keer de leerlingen moesten volgen. Voor de echt verdwaalden waren er envelop pen met kaarten en verder was iede re groep telefonisch bereikbaar. Uit eindelijk was iedereen om kwart voor vier in de tent, waar knak worstjes nieuwe energie gaven zo dat van slapen niet veel meer kwam. Om half acht moest men weer op staan, want toen stond het ontbijt gereed. Daarna werd er ingepakt en was het feest voorbij. De schoolreis van groep 1 en 2 naar kinderboerderij de Hollandsche Hoeve te Goes was een succes. Vooral de geitenwei viel in de smaak. En voor de speeltuin kwa men de kinderen, na het nuttigen van limonade met koek, tijd tekort. Na nog een ijsje te hebben gegeten stapte men de bus in voor de thuis reis. Actief Stavenisse, SC Stavenisse en camping Stavenisse organiseren op 15 juli een haven- en kadedag met braderie in het dorp. Van tien tot acht uur zijn er volop activiteiten in het dorp. Zoals een braderie met 80 kramen, helikoptervluchten vanaf de Pilootweg, huifkartochten, bun- geejumping aan de haven en een ro deostier. Er zullen modelboten te zien zijn en oude gerestaureerde sleepboten, platbodems en oude scheepsmotoren. Ook rijden de hele dag houten replica's van motoren door het dorp en voor de kinderen zijn er een springkussen en mini- scooters. Aansluitend aan de brade rie is er in de Stove een dansavond. In verband met al deze activiteiten is er op vrijdagavond op het haven plateau nauwelijks parkeerruimte en zal dit zaterdag de hele dag (tot half tien) afgesloten zijn. OOST ER SCHEIDEREGIO Advertentie I.M. KPN Telecom gaat het telefoonge bouw aan de Stavenisseweg uitbrei den. Gedeputeerde staten hebben hiervoor ontheffing verleend van de wegenverordening. Het gebouw ligt op 13 meter uit de as van de weg. DE ECHTETHOOLSE VERJAARDAGSKALENDER KOOPT U BIJ: Priem-Wielaard, Wilhclminustruat 13. Advertentie I.M. Sint-Maartensdijk Op de Provincialeweg vond zater dagmorgen vroeg een ernstig onge val plaats. Rond vier uur reed een 28-jarige inwoner, die richting Sta venisse reed, met zijn auto tegen een afrastering aan. De man was on der invloed van alcohol en is met onbekende verwondingen naar een ziekenhuis in Tilburg gebracht. Bij een botsing in de Pres. Roo- seveltstraat ontstond woensdag avond alleen materiële schade. Een 63-jarige Oosterhouter wilde zijn bedrijfsauto in de straat parkeren en raakte daarbij de achterkant van de personenauto van een 22-jarige in woner. Het opvoeren van de muscial 'Over en sluiten' betekende donderdag de finale voor de leerlingen van groep 8 van De Rieburch. Wekenlang was er hard gewerkt door de kinderen en een groep ouders onder leiding van Jolanda Dorst en Suzanne Geuze. En het resultaat mocht er zijn. Na afloop werden de rapporten uitge deeld en herinneringscadeautjes, terwijl de kinderen zelf de leer krachten nog in het zonnetje zetten, 's Morgens was de groep naar cam ping De Pluumpot gefietst voor een partijtje midgetgolf. Er werd en thousiast gespeeld en daarna via het strandje terug naar het dorp gere den. 's Middags was het tijd voor de traditionele vossenjacht. Allerlei fi guren kon men tegenkomen. Zoals een sprookjesheks, voetballer Edgar Davids mét zonnebril en zelfs twee lieftallige Zeeuwse boerinnen die met en geit aan de wandel waren. De fietser met bandenpech was overal op voorbereid, de straat was afgezet en op een waarschuwings bord wenste deze vos het Neder lands elftal méér succes (maar dat zat er niet in). DE ECHTETHOOLSE VERJAARDAGSKALENDER KOOPT U BIJ: Van Houdt, fietsen/speelgoed/hobby, Markt 6. Advertentie I.M. Met een excursie naar Amsterdam luidde groep 8 van de Juliana van Stolbergschool dinsdag het afscheid van de school in. Er werd met de trein gereisd en na aankomst eerst door de stad gewandeld. In het Rijksmuseum werd in de vorm van een speurtocht een tentoonstelling bekeken van werk van 18e en 19e eeuwse schilders. Gegeten werd er op de Dam, tussen de duiven en be wegende standbeelden. Daarna ging het met de trein naar Schiphol, waar men vanaf het terras naar de ver trekkende vliegtuigen keek. Men at wat en stapte vervolgens in de trein naar huis. Woensdagmorgen voerden de kin deren toneelstukjes op voor de an dere groepen, 's Avonds waren veel ouders en grootouders aanwezig bij het officiële afscheid. De kinderen kregen het laatste bijbelverhaal van hun schooltijd te horen: de eerste zendingsreis van Paulus. Opnieuw werden de toneelstukjes gespeeld en vervolgens cadeaus aangeboden aan de school en de leerkrachten. Juf Visser had over elke leerling een gedichtje gemaakt dat hem of haar typeerde. Voorzitter Knuist van het schoolbestuur deelde bijbels, rap porten en getuigschriften uit. Met het zingen van een afscheidslied werd de basisschoolperiode voor goed afgesloten. Scherpenisse Kandidaat D. de Wit uit Bennekom heeft bedankt voor het beroep van de Gereformeerde Gemeente. Hij nam het beroep aan dat uit Nieuw- Beijerland op hem was uitgebracht. Regelingen met elke verzekeringsmaatschappij Leenauto's luxe en bestel Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. De provincie draagt 5000 gulden bij in de onderhoudskosten die de kerk voogdij van de Hervormde Ge meente vorig jaar heeft gemaakt voor het kerkgebouw. Het is de maximale bijdrage. De kerkvoogdij gaf aan onderhoud 25.684 gulden DE ECHTE THOOLSE VERJAARDAGSKALENDER KOOPT U BIJ: Rijwielhandel Gerrit Larooy, Weststraat 15. Advertentie I.M. jgggM w - ••.wv.vjr wsv. 1 V Zssk?* *öUt«W,K.30W». Na de huwelijksbevestiging in de Chr. Geref kerk was er geen koets meer, maar moest het bruidspaar Van Gorsel met de auto verder. Voor Sjan van Gorsel en Hermien Ruben was vrijdag een bijzondere dag. Zij traden namelijk in het hu welijk. De dag begon wat somber- tjes met her en der motregen. Maar naarmate het later werd, kwam ook de zon steeds meer door zodat het uiteindelijk nog een heel acceptabele dag werd. Natuurlijk was die dag voor het bruidspaar al bijzonder genoeg. De 27-jarige bruidegom uit Oud-Vossemeer en diens 22-jarige bruid uit Tholen werden na de huwelijksvoltrek king van het stadhuis in Tholen per koets naar de Christelijk Gerefor- 4 meerde kerk in Oud-Vossemeer gereden waar ds. A. van der Zwan het huwelijk kerkelijk inzegende. De paarden en de koets, bestuurd door de baas van Van Gorsel (die werkt bij witlofkwekerij Reijnlof in Sint-Philipsland), waren al weer naar huis toen het bruidspaar uit de kerk kwam. De feestavond was namelijk in de Wouwse Tol ge pland en dat zou een wel heel be hoorlijke tippel zijn geweest voor de paarden. Van Gorsel en zijn kersverse bruid (werkzaam bij de C1000 in Tholen) gaan in Oud- Vossemeer wonen. Zondag 9 juli. THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Donken, Wil- sum. vr 7/7 14.30 ds. Den Ouden (huw. bev.). HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. Past. Rouw, Axel. GEREF. KERK 10 en 17 u. ds. De Kok, Rotterdam. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Middelkoop, Rijnsburg. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Van de Burg. Geen avonddienst R.K.-KERK za 19 u. eucharistieviering, zo 11 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Ytsma, Roosendaal. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Middelkoop. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. woord-, gebeds- en commu niedienst. za 17.30 u. woord-, gebeds- en communiedienst. zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u ds. Geuze, Nunspeet. GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u ds. Verboom, Bleskensgraaf. 18 u ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 13/7 19.30 ds. Kort, Rijssen. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Kommers, Stavenisse. 14.30 u. ds. Muilwijk, Monster. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. ds. Hoffman, Halsteren. 19 u. kand. De Jong, Utrecht. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. vr 7/7 14.30 ds. Hofman (huw.bev.). 9.30, 14 en 18.30 u.leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Egas, Werkendam. 18 u. kand. De Groot, Bleskens graaf. GEREF. KERK 10 u. ds. Vermeulen, Bergen op Zoom. 14.30 u. ds. De Kok, Rotterdam. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. kand. Snoek, Putten. 17 u. ds. Klein (H.D.). GEREF. GEM. 19.30 stud. Hoogerland, Nunspeet. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. wo 12/7 19.30 u. ds. Monster, Bar- neveld. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Boersma. uit voor werkzaamheden, verricht door Huurman b.v. te Delft. Poortvliet Het rijbewijs van een 43-jarige in woner van Bergen op Zoom is door de politie ingenomen nadat de man zwaar beneveld achter het stuur van zijn auto was aangetroffen. Hij had vier keer zoveel alcohol gedronken dan wettelijk toegestaan, zo bleek bij een controle op de Postweg in de nacht van zaterdag op zondag. De politie legde een rijverbod op van liefst elf uren en overhandigde de Bergenaar een dagvaarding om voor de rechter te verschijnen. Onze mengmachine maakt uw wenskleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Op de T-splitsing van de Postweg en de Kadijk botsten zaterdagmiddag rond half twee twee auto's achterop elkaar. Een 44-jarige bestuurder uit Middelharnis reed over de Postweg en minderde vaart om linksaf te slaan. De 37-jarige bestuurder uit Bergen op Zoom die achter hem reed, zag dit te laat. Een botsing was het gevolg, met alleen materiële schade. DE ECHTETHOOLSE VERJAARDAGSKALENDER KOOPT II BIJ: Autobedrijf De Jonge, Stoofstraat 52. t Advertentie I.M. - HUISARTSEN Zaterdag 8 en zondag 9 juli. Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Kale, Tholen, tel. 602542. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Panis, Sint-Maartensdijk, tel. 662400. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. De Groot, Nieuw-Vössemeer, tel. 502545. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Van Willigenburg, Halste ren, tel. 0164-683576. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u„ Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vös semeer): mevr. P. Timmers, tel. 604969. ROLSTOELVERVOER Personen(rolstoel)vervoer Ned. Ro de Kruis afd. Tholen. Voor reserve ringen tel. 653312 of 602456. CENTRUM THUISZORG Dr. Tazelaarstraat 1, St.-Maartens dijk. In het Centrum Thuiszorg zijn gehuisvest: Oosterschelde Thuiszorg Bereikbaar ma t/m vr 8.15-15.30 u, tel. 0166-663577 (Hoofdkantoor: Hollandiaplein 1, Goes, tel. 0113- 249111 (24 u. per dag). Uitleen verpleegartikelen: St.-Maartensdijk, ma t/m vr 11-14 u.Tholen, ingang Regentessestr. ma t/m vr 18.30-19 u. Maatschappelijk werk Ooster- schelderegio Ma t/m vr 8.30-9.30 u„ tel. 0106- 662055. Voor dringende vragen en hulp buiten kantooruren (noodsitu aties) tel. 0118-628743. HUISARTS.LABORATORIUM Voor bloedafname en afgifte van materiaal. Tholen: ma t/m vr 8.30-9.30 u. Oud-Vossemeer: di en do 9-9.30 u. St.-Annaland: ma, di en vr9-10u. Stavenisse: ma en wo 9-9.30 u. St.-Maartensdijk: ma, di, wo, vr 9-10. Poortvliet: ma en do 9-9.30 u. St.-Philipsland: ma en do 9-9.30 u. INDICATIEORGAAN (RIO) Maartenshof 5, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-664196. WELZIJN VOOR OUDEREN Maartenshof 6, Sint-Maartensdijk, tel. 0166-662293. WERKGROEP GEHANDICAP TENBELEID Hulp bij problemen, vragen en klachten, tel. 603342. GRAAG GEDAAN Hand- en spandiensten, tel. 603329, van 12.30-13.30 u. TUBERCULOSEBESTR. Bus GGD, Molenvlietsestr. 11, Tholen, elke wo 10-11.30 u. Op af spraak tel. 0118-418395. PATIENTENVER. Advies- en informatielijn NPV Tholen 602507 en 653146; Sint- Philipsland 572342, 572530 of 572686. Vrijwillige thuiszorg 0166- 605166 of 0166-664585. PATIËNTENPLATFORM Ma en do 9-12 u„ tel. 0113-249389. CONSULT. ALC. EN DRUGS Afspraken tel. 0113-222222. TELEFON. HULPDIENST tel. 0118-615551, 0118-636251 (chr.); kindertelefoon 0800-0432 (gratis). KINDERMISHANDELING Bureau vertrouwensarts, tel. 0118- 628800. ALZHEIMER Informatieverstrekking en gespreks partner bij dementie, tel. 030- 6596285. LAAT LEVEN Hulp bij ongewenste zwangerschap, 06-0730. BLUF VAN M N LUF Opvangtehuis voor vrouwen, tel. 0118-469869. KINDEROPVANG Kinderdagverblijf en gastouderbu reau tel. 0166-604574. JONGERENWERK Jeugd- en jongerenwerk tel. 0166- 662024. STORINGEN ENERGIE Tel. 0118-638888. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 6 t/m vrijdag 14 juli donderdag 6 7.52-20.12 vrijdag 7 8.42-21.02 zaterdag 8 9.32-21.52 zondag 9 10.32-22.47 maandag 10 11.32 dinsdag 11 11.57-12.37 woensdag 12 1.02-13.42 donderdag 13 2.07-14.42 vrijdag 14 3.07-15.32 za 8/7 14.54 u. EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Omroep Tholen is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Voor storingen in uw installa ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M. Ruilbeurs. In Rozenoord te Bergen op Zoom wordt dinsdag om 7 uur de avondruilbeurs gehouden van De Verzamelaar.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 1