1' ROMMELMARKT zaterdag 1 juli O»yan Familie berichten 5 halen 4 betalen ©oót 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 29 juni 2000 Familie berichten OPENLUCHT VLOOIENMARKT Burgh-Haamstede GrafmonumentenZorg Vermeer reinigen/restaureren van grafzerken grafschriften restauratie onderhoud grafbeplanting onderhoudsabonnementen Voor inlichtingen tel. 0166-662222 Lentestraat 20, 4694 CS Scherpenisse Reclame vrijdag en zaterdag bossebollen croissants 4 voor2,95 Van donderdag tot donderdag: heel Vikorn van 3,95 voor 2,95 Als een kostbaar geschenk is ons op 25 juni 2000 een zoon en broertje toevertrouwd Cornelis Hendrik We noemen hem Niek Jacob, Caroline en Matthias de Wit 4695 ED Sint-Maartensdijk Westpoort 38 Tel. 0166-662089 gaan trouwen op 30 juni 2000. Veel geluk en gezondheid toegewenst van: Johan en Helga Rick en Tamara Kees en Maddy Piet en Jacolien Kaj, Amber 4675 BP Sint-Philipsland, juni 2000 Mosselkreekstraat 36 Wij gaan trouwen en wel op 1 juli a.s. om 13.30 uur in het gemeentehuis te Heteren Jack Hage Dorine Haverkort 6666 CJ Heteren, 29 juni 2000 Meidoornstraat 15 Pieter Deij en Ramona Hartog geven elkaar het jawoord op D.V. 7 juli 2000 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De hu welijksvoltrekking vindt plaats om 13.30 uur. Ons huwelijk zal om 14.30 uur kerkelijk beves tigd worden door de weleerwaarde heer ds. H. Hofman in het kerkgebouw van de Gereformeer de Gemeente te Scherpenisse. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30-21.00 uur in gemeenschapscentrum De Wellevaete, Hoenderweg 133 te Sint-Annaland. Ons adres wordt: Scarpe Eeelaan 10 4694 EM Scherpenisse Barend Zwerus Jan Zwets Jannie Jacoba Gaakeer hebben de eer u, mede namens de wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden. De voltrekking van het huwelijk zal plaatsvin den op D.V. vrijdag 7 juli 2000 om 12.30 uur in het stadhuis van Tholen. Het huwelijk zal worden ingezegend om 14.30 uur, door de weleerwaarde heer ds. N. den Ou den in de Nederlands Hervormde Kerk te Tho len. Gelegenheid tot gelukwensen van 20.00 tot 21.00 uur aan boord van motorschip "Avon tuur", welke tijdens de receptie is afgemeerd in de haven van Willemstad. Toekomstig adres: J. van Beaumontstraat 10 4691 JB Tholen Op dinsdag 4 juli zijn onze ouders Wim en Maja Wilsing 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd van: Peter en Aletta John Marianne Tholen, juni 2000 Op 27 juni waren mijn geliefde kinderen, onze zus en zwager, oom en tante Henk v/d Velde en Marleen v/d Velde-Geense 25 jaar getrouwd. Wij wensen hen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. M. Geense-Quist Dim en Lenie van Dijke Erna en Albert Marjolijn en Jan Harm-Jan en Agnes Michèl Johan en Jaimy Geense Mathilda en Sjaak Eveliene en Kees neefjes en nichtjes Sint-Philipsland, juni 2000 Dat is bere na vijf jaar studere krijgt deze kleine knul op 30 juni zijn bul! Hartelijk gefeliciteerd Pa, ma en je broer Sint-Philipsland, juni 2000 En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U Psalm 39:8 Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een moei- tevol leven, door de Heere op Zijn tijd en wijze van onze zijde is weggenomen, mijn lieve dochter, onze zuster, schoonzuster en tante MAATJE JOHANNA CORNELIA BAAU MADDIE 22 juli 1949 25 juni 2000 Tijdens haar laatste levensfase werd zij liefdevol verzorgd in "Ten Anker". G. Baaij-de Jonge C.J. Baaij J.L.P. Baaij-van der Sande L. Baaij neven en nichten Tholen, 25 juni 2000 Zorgcentrum Ten Anker afdeling de Stelberg Correspondentieadres: Familie Baaij, Schuttershof 1,4691 CK Tholen. Geen bloemen Heden, donderdag 29 juni om 13.00 uur wordt er een rouwdienst gehouden in de Christelijk Gere formeerde Kerk, Visstraat 14 te Tholen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren in de aula op de be graafplaats. Indien u de rouwdienst wilt bijwonen vragen wij u tijdig aanwezig te zijn in voornoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere na een moeitevol leven uit onze familiekring heeft weg genomen, onze nicht MAATJE JOHANNA CORNELIA BAAIJ op de leeftijd van 50 jaar. Sint-Annaland: I. den Engelsman W. den Engelsman-de Jonge Tholen: W.J. de Jonge J.C. de Jonge-Donken Tholen: A. de Lange J.W. de Lange-de Jonge Geersdijk: J. de Lange M.A. de Lange-de Jonge Kloetinge: O. Brand L.M. Brand-de Jonge Sterke de Heere Geertje, Leen, Kees, Jannie en verdere familie om dit verlies te dragen. Tholen, juni 2000 Tot onze droefheid werd van ons weggenomen on ze lieve nicht MADDIE BAAU in de leeftijd van 50 jaar. Sterke de Heere tante Geertje en de verdere fami lie in dit zware verlies. Huib en Jodien van Eenennaam en kinderen Tholen, 25 juni 2000 Geheel onverwachts nam de Heere uit dit leven weg, onze lieve vriendin en "TANTE" MADDIE BAAU Maddie had een speciale plaats in ons gezin. Wij wensen Geertje, Leen, Kees en verdere familie heel veel sterkte. Jan, Iza en kinderen Van Gorsel Tholen. 25 juni 2000 Want indien wij geloven, dat Jezus gestorven is en opgestaan, alzo zal ook God degenen die ontslapen zijn in Jezus, wederbrengen met Hem, 1 Thess. 5:14 Voor ons nog onverwachts heeft de Heere tot onze grote droefheid van ons weggenomen onze lieve TANTE MADDIE in de leeftijd van 50 jaar. Tholen: Peter Baaij Achterberg: Corina Baaij Henri van Twillert Tholen: Gerrianne de Pan-Baaij Victor de Pan Marcel en Joëlla Juni 2000 Op Zijn tijd en wijze heeft de Heere van ons weg genomen ons trouw en meelevend lid MADDIE BAAU op de leeftijd van 50 jaar. De Heere trooste en versterke hen die achterblij ven in dit zware verlies. Namens bestuur en leden van de Chr. Ger. Vrouwenvereniging "Dorcas" Tholen, 25 juni 2000 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom DINGEMAN VERWUS op de leeftijd van 75 jaar. Sint-Philipsland: J. Verwijs J. Verwijs-Mol Papendrecht: P. Verwijs M. Verwijs-Romijn Sint-Philipsland: J. Verwijs C. Verwijs-v.d. Male Sint-Philipsland: P. v. Dijke-Verwijs J.P. v. Dijke Krimpen a/d Lek: J. Kooi-Verwijs C. Kooi Neven en nichten Sint-Philipsland, 26 juni 2000 Hoe een eenvoudig leven zeer zinvol kan zijn. Geheel onverwacht is zachtjes weggegleden onze lieve moeder en oma NEELTJE SARA GEUZE echtgenote van Johannes van Dijke f levenspartner van Hendrik Jan Gerritsen t gewoond hebbend te Brummen Poortvliet, 26 januari 1922 t Zutphen, 2:4 juni 2000 Tiel: Rinus en Janneke van Dijke-Janssen Rockanje: Corrie t en Toon Dubbelman -van Dijke Beuningen: Koos en Liesbeth van Dijke- Troost en kleinkinderen Correspondentieadres: Koperslager 32, 6641 GS Beuningen De crematieplechtigheid zal zijn op donderdag 29 juni 2000 om 13.30 uur in de IJsselzaal van "cre matorium Dieren" aan de Imboslaan 6 in Dieren. Moeder hield van bloemen Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat onverwacht in zorgcentrum "Ten Anker" te Tholen, van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder JOHANNA JACOBA POOT weduwe van Dingenus Cornelis Vermeulen op de leeftijd van ruim 81 jaar. Sint-Maartensdijk: f A. Vermeulen M.P. Vermeulen-Ocke Eljo, Johnny Tholen: A.G. Vermeulen Sint-Maartensdijk: I. Lindhout Angelina en Corné Miranda en Danny Sint-Maartensdijk: C.D. Vermeulen J.P. Vermeulen-Priem Dick en Corine, Julian Lianne en Karei, Giovanni Jean en Galina Pascal Tholen: C.W.J. Kaashoek-Vermeulen t J. Kaashoek Jolanda en Kees Martin en Nadja Tholen, 22 juni 2000 Zorgcentrum "Ten Anker" Correspondentieadres: mevrouw A.G. Vermeulen, Machteld van Gelrestraat 54, 4691 HR Tholen. De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 26 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Sint-Maartensdijk. Nog geen maand na het overlijden van onze broer Piet hebben we nu afscheid moeten nemen van on ze zuster, schoonzuster en tante JOHANNA JACOBA VERMEULEN-POOT Sint-Maartensdijk: H.J. Poot Oud-Vossemeer: W.J. Poot H.J. Poot-Lindhout Tholen: J.W. van Gorsel Neven en nichten Tholen, 22 juni 2000 Hartelijk dank aan een ieder die aan ons gedacht heeft met woord, gebaar of kaart, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en overlijden van mijn man en onze vader en opa. Het heeft ons vertroost en steun gegeven in ons verdriet, mede namens de kinderen en kleinkinde ren. C.C. Bout-Aarnoudse 4691 CM Tholen, juni 2000 Verbrandestraat 36 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een liefdevol le verpleging in zorgcentrum "Ten Anker" de Hee re heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moe der en oma JANNETJE ADRIANA VAN ZETTEN sinds 30 augustus 1991 weduwe van Izaak van Oost in de leeftijd van 88 jaar. Tholen: C.F.A.J. Tazelaar-van Oost M.P. Tazelaar René en Anneke Edward en Anne Werner en Lianne Tholen, 21 juni 2000 Correspondentieadres: Koningin Julianastraat 32, 4691 GR Tholen Jl. zaterdag 24 juni om 10.15 uur is er een rouw dienst gehouden in de aula, Pr. Bernhardstraat te Tholen, waarna aansluitend om 11.00 uur de be grafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Be graafplaats aldaar. Heden nam de Heere op Zijn tijd, 21 juni 2000, na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis Ten Anker te Tholen, onze schoonzuster uit ons mid den weg JANNETJE ADRIANA VAN OOST VAN ZETTEN in de ouderdom van 88 jaar. Sint-Annaland: M. van Oost C.J. van Oost Tholen, juni 2000 Bedroefd geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder WILLEMINA WESDORP weduwe van Jacob Marinus Suurland in de leeftijd van 90 jaar. Berkenwoude: J.J. Suurland A.M. Suurland-Holswilder Sint-Annaland: J.J. Suurland Lekkerkerk: Patricia en Gert-Jan Rowan, Gwenn Rotterdam: Patrick en Ursula 4697 GM Sint-Annaland, 25 juni 2000 F.M. Boogaardweg 10 Zorgcentrum "de Schutse", kamer 125 Correspondentieadres: Familie Suurland, Weide - bloemstraat 27, 2825 AE Berkenwoude. Jl. woensdag 28 juni om 14.00 uur is er een dienst gehouden in de zaal van zorgcentrum "De Schut se", F.M. Boogaardweg 10 te Sint-Annaland, waarna aansluitend de begrafenis heeft plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na een korte opname in het ziekenhuis heeft de Heere tot onze droefheid van onze zijde weggeno men onze geliefde zuster WILLEMINA SUURLAND-WESDORP in de leeftijd van 90 jaar. D. van Oeveren-Wesdorp J. Letzer-Wesdorp C. Moerland-Wesdorp neven en nichten Stavenisse, 25 juni 2000 Geen teekening, geen lichtdrukmaal geen beitelwerk van steene, 't en zij dat beeld in mij, dat gij gelaten hebt alleene "Moederken G. Gezelle In haar 90ste levensjaar is ontslapen onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA HOUKE weduwe van A.K. Verwaard ex-echtgenote van P.K. van den Berge geboren, 31 december 1909 te Scherpenisse overleden, 26 juni 2000 te Harderwijk Amersfoort: D.M. van den Berge Amsterdam: A.W. van den Berge Harderwijk: L.A.C. Lieman-van den Berge A. Lieman Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. Lieman, Rederijkersstraat 12, 3842 JT Harderwijk. Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is opge baard in rouwcentrum "Schaftenaar", Deventer- weg 103 te Harderwijk. Vrijdag 30 juni zal er om 10.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden, waarvoor wij u uitnodi gen in genoemd rouwcentrum, aansluitend zal de begrafenis om 11.30 uur plaatshebben op de ge meentelijke begraafplaats "Oostergaarde", Oosteinde te Harderwijk. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats na afloop van de begrafenis. Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van GEERTJE ROBBE-SCHERPENISSE zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, juni 2000 Bedankt voor alle bloemen, voor alle kaarten, voor alle cadeaus, voor alle lieve woorden. Bedankt voor een onvergetelijke huwelijksdag. Het was fantastisch. Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de kaarten, bloemen, geld en andere attenties die we mochten ontvangen voor ons 25-jarig huwelijk. Leen en Joke van den Ouden Sint-Annaland, juni 2000 Wij willen iedereen be danken voor alle attenties die wij bij ons l21/2-jarig huwelijk mochten ont vangen. Ron, Willy en John van Vuuren Oud-Vossemeer, juni 2000 Hartelijk dank voor het medeleven, in de vorm van kaarten en andere at tenties, bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, ook namens mijn dochter. Mevr. W. Rijnberg- Kwaak Sint-Maartensdijk, juni 2000 Ook namens Jantina en de kinderen, wil ik eenie der hartelijk bedanken voor alle belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Pieter Vlot Stavenisse, juni 2000 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de ve le kaarten, cadeaus, geld en andere attenties, die we mochten ontvangen bij de geboorte van ons dochtertje en zusje Jannita Marnix, Anja en Lianne van Dijke Sint-Annaland, juni 2000 Wij willen iedereen die tijdens de ziekte van Valérie zo met ons heeft meegeleefd hartelijk be danken! Alle aandacht, de vele kaarten, brieven, tele foontjes en cadeautjes hebben ons zeer goed ge daan. Het feit dat velen voor haar en ons hebben gebe den, heeft ons enorm ge steund. Na ruim een half jaar van regelmatige ziekenhuis opnames is nu de periode van controles aangebro ken en mogen we samen met Valérie de toekomst weer hoopvol tegemoet zien. Ook namens de opa's en oma's van Valérie harte lijk dank! Valérie Harald Hoffmann en Annette Wesdorp Breda, juni 2000 Voor de vele blijken van," belangstelling in de vorm van kaarten, waaronder felicitaties van Hare Ma jesteit de Koningin en van de commissaris der Koningin, de heer Van Gelder, geld en cadeaus, die wij mochten ontvan gen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk, zeggen wij u mede na mens onze kinderen, klein- en achterkleinkin deren, hartelijk dank. L. Verwijs D.C. Verwijs-Neele Sint-Philipsland, juni 2000 Mosselkreekstraat 22 Graag willen wij iedereen bedanken voor de belang stelling die wij hebben ondervonden bij ons 25- jarig huwelijk. Ook een woord van dank voor het medeleven tij dens het ziek zijn en overlijden van onze vader en opa. Hiervoor onze hartelijke dank. Bob en Nel Gerritsen Richard Mariëlle en John Tholen, juni 2000 Door de vele blijken van belangstelling bij het her denken van ons 40-jarig huwelijksjubileum is deze dag voor ons onvergete lijk geworden. Wij danken, mede naJ mens onze kinderen en kleinkinderen, allen har telijk, die aan ons gedacht hebben door Uw aanwe zigheid en in de vorm van vele kaarten, bloemen, geld en andere attenties. S.J.J. Everaers A.R. Everaers- v.d. Dussen 3 Sint-Philipsland, juni 2000 Schoolstraat 18 Iedereen, in het bijzonder Accelerando en de ge-, meente Tholen, bedankt voor het prachtige ont-: haal, in welke vorm dan ook, na het behalen van het Nederlands Kam-- pioenschap rolstoelhoc-' key van Patrick en Mark. Het heeft diepe indruk gemaakt. Fam. van Dijke Sint-Annaland, juni 2000 22-23 29-30 juli 5-6 augustus parkeerplaats Westen-Schouwenhal (9.00 tot 17.00 uur) (bij slecht weer binnen) Info 010-4198933 i" -H De jaarlijkse rommelmarkt van Oud-Vossemeer ten bate van de kerk, wordt gehouden op op het bekende adres: Veerstraat 22. Aanvang verkoop 9.00 uur 's morgens. Tevens: oliebollenverkoop, tafel met opbod, bijzondere voorwerpen en nog vele andere koopjes! Komt allen! Koopt allen! w LUXE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Botermarkt 12, Tholen Telefoon 0166-602324

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 4