D ...aanbetalen hoeft niet! ...ergens anders vindt n het niet! *0.00 ]£ot x'.Oo Meer dan 22.000 m2 woonideeën. Paasdijkweg 33, Poortvliet, infolijn: 0166-619100. 22 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 8 juni 2000 uur Kom tijdens de Pinkstermeubelshow eens langs bij Woonboulevard Poortvliet. U zult zich Tijdens de Pinkstershow is er dan ook enorm voordeel te behalen, verbazen over de enorme keuze. Hier weet u echt niet wat u ziet. Zoveel moois onder één Fantastische Pinksteraanbiedingen. Kortom: Woonboulevard lïïEiifil dak. En ook nog eens voor elk wat wils. Ongeacht smaak of budget. Als u hier niet slaagt, Poortvliet is het ideale Dagje Uit met Pinksteren! dan slaagt u nergens. Pinkstermeubelshow bij Woonboulevard Poortvliet!!! Ruim assortiment schuif-, vouw- en draaideurkasten Alles op het gebied van woningtextiel. Rustiek wonen waarbij ouderwetse kwaliteit betaalbaar is. Hier vindt u alles voor een ideale werkplek bij u thuis. Comfortabel zitten. Maatwerk in beweegbare fauteuils. Zowel modern als klassiek. Een compleet nieuwe woonformule waarbij romantisch wonen centraal staat. Veel keus op het gebied van koloniaal, mexicaans en grenen. Stijlvolle slaapkamerspeciaalzaak waar ruim 100 modellen staan opgesteld. Een perfecte combinatie van classic en chique maar toch eigentijds en van een bijzonder goede kwaliteit. De allergoedkoopste meubelhal van Nederland. Trendsettende nieuwe formule voor modem wonen. Zo'n 50 compleet ingerichte kinder- en tienerkamers. utriie 4

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 22