15 Vm 19 mei :ciMii ran Is deze leers voor jou? OPEN Monteur Plus GROENE ASPERGES Studeren aan de Zeeuwse kust! Laat u leiden door de natuur LMB P. A. Nelisse TE KOOP Meldingen Lozingsbesluiten Wet verontreiniging oppervlaktewateren De Eendrachtbode is nu ook op internet te vinden. Voor een nog betere communicatie met lezers en adverteerders: Groene banen vind je bij het Arbeidsbureau. TIMMERLIEDEN METSELAAR/TEGELZETTER DO. 11 MEI 19.00-21.30 Waterschap Zee Eilanden 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 mei 2000 arbeidsm Bureau Ui medewerkers voor In de keuken medewerkers voor in de bediening A. Coelers BOUWBEDRIJF M. VAN PROOYEN Wij zoeken op korte termijn wegens uitbreiding van onze werkzaamheden in het renovatie- en onderhoudswerk gemotiveerde Tel. 0166-692355 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT sllli c:111 if'iir I ...met de hulp van John Deere Ben JIJ de met: MTS niveau. Zelfstandig en flexibel. Klantgericht En enige ervaring? Reageer dan nu! Langeweg 74, 3244 BH Nieuwe Tonge Tel. (0187) 65 15 40 J. A. van Nieuwenhuijzen Bij verhuizing van Veen Antwerpen] SCHOLIEREN en STUDENTEN m/v Firma van Antwerpen van Veen Rijnberg Wegenbouw bv Medewerkers ter assistentie bij Gestuurde Boorinstallatie Groene Week /tik Arbeidsbureau Goes, Kolveniershof 33, Goes, tel. 0113-240500. Havenweg 12, 4697 RL St. Annaland Tel.: 0166 - 652634 06 - 51350592 Ben je binnenkort een schoolverlater en je zoekt werk. Je bent gemotiveerd, spontaan en flexibel inzetbaar. En wil je werken. Dan zijn wij op zoek naar JOU!! Voor de komende vakantieperiode en tevens voor in de weekenden zijn wij op zoek naar: Ook hebben wij opleidingsplaats voor leerlingen die een beroepsopleiding tot kok volgen op een ROC. Aarzel niet en neem contact met ons op Bosstraat 7 4696 BG Stavenisse Voor nadere inlichtingen of voor een sollicitatiegesprek kunt u bellen naar: EDISONWEG 4, VUSSINGEN !LI rt i De LT tuintrekkers hebben een geheel eigen styling. Modern, comfortabel en natuurlijk in de bekende John Deere kwaliteit. Leverbaar met 5 versnellingen of ais automaat. Het speciaal muich-dek kan zelfs nat gras aan. m m m Kruytenburgseweg 4, Poortvliet, tel. 612403 a.u.b. tijdig een adreswijziging sturen aan: Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland of aan uw bezorger. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft in de periode van 1 Januari 2000 tot en met 31 maart 2000 van de volgende personen en/of instanties meldingen ontvangen voor: het Lozingenbesluit Wvo glastuinbouw: Fa. A.J.j. v.d. Burg en Zn betreffende de locatie Ringweg 6 te Oosterland; C.J. Hoogendoorn betreffende de locatie Bathpolderweg 12 te Rilland; W.C. Remeeus betreffende de locatie Boterhoekseweg 3 te Ouwerkerk; het Lozingenbesluit Wvo vaste objecten: Gemeente Middelburg, Dienst Stadsbeheer betreffende diverse locaties te Middelburg; Provincie Zeeland, Directie Infrastructuur en Vervoer betreffende de locatie sluizencomplex te Veere; Waterschap Zeeuwse Eilanden betreffende de locatie Kokvltsweg te Kattendijke; Waterschap Zeeuwse Eilanden betreffende de locatie Polderdijk te Poortvliet; het Lozingenbesluit Wvo bodemsaneringen en proefbronneringen: Gemeente Reimerswaal betreffende de locatie Rijksweg te Kruiningen; Lamb Weston/Meijer betreffende de locatie Nisseweg te Kruiningen; Oranjewoud betreffende de locatie Zuidstraat 104 te Westkapelle; Sagro milieu advies Zeeland b.v. betreffende de locatie Koudekerkseweg 2-4 te Vlissingen; Wematech betreffende de locatie Sloestraat 17-19 te Lewedorp; Witteveen en Bos betreffende de locatie Lange Weg te Scherpenisse; het Lozingenbesluit Wvo Open teelt en vee houderij: A, Adriaanse, Vrouwenpolderseweg 32 te Serooskerke; C. Allemekinders, Westdorpseweg 4 te Baarland; B.M. den Boer, Verseputseweg 5 te Kerkwerve; S.L. Blom, Hogeweg 50 te Burgh Haamstede; j.C. Courtin-Rijk, Oudelandseweg 7 te Helnkenszand; C.J. Dekker, Kloetingseweg 43 te Goes; A. Dingemanse, Werendijke 12 te Zoutelande; van Driel, Klaverakker 23 te Arnemuiden; M. Droogers, Veerstraat 9 te Oud Vossemeer; W.D, Duvekot, Boudewijnskerke 56 te Zoutelande; A.J. Elenbaas, Pelleweg 3 te Poortvliet; J. Fierloos, Zuidweg 10 te Nlsse; L.H. Francke, Pekelingseweg 5 te Aagtekerke; Franje Agrarische Producten, B.V., Gawege 10 te Waarde; j.M. Geluk, Heesterlustweg 1 te Schuddebeurs; L.M. Geluk, Molenvlietsedijk 13 te Tholen; J.C.M. Geuze, B.Groenewegeweg 10 te Poortvliet; W. van Harm-Vinke, Valckenisseweg 74 te Rilland; Hage, Julianastraat 25 te Sint Annaland; L.C. Hart, Bootsweg 4 te Kerwerve; J. Hoek, Haven 6 te Sint Maartensdijk; P.M. Hoek, Hogeweg 59 te St. Maartensdijk; j.j. Hoekman, Plantlustweg 5 te Serooskerke; W, den Hollander, Zwanenburgseweg 6 te Oostkapelle; M. Hommel, Bollandstraat 3 te Oud-Vossemeer; M.J. van Houte, Weelweg 10 b te Waarde; G.E. Houtekamer, v. Hertsbekestraat 23 te Bruinisse; W, de jager, Dijkwelseweg 44 te Kapelle; L.B. janssen, Provincialeweg 40 te St, Maartensdijk; Mts |obse-Maljaars, Noordweg 60a te Oostkapelle; A.C. joziasse, Ritthemsestraat 106 te Ritthem; C. Kaland, Koudorpstraat 45 te Westkapelle; J.T, Kik, Molenweg 9 te Bruinisse; M. Klippel, Nw. Kerkstraat 32 te Kapelle; j.M, Klompe, Rietdijk 27a te Zonnemaire; W.j.j. de Kok, Vlaamseweg 9 te s Heer Arendskerke; S.P. van Langeraad, Weelweg 3 te Kerkwerve; J.C, Lindhout, Platteweg 18 te Scherpenisse; van Llere, Zuidhoekstraat 14 te Baarland; J. van Liere, Noorddijk te Poortvliet; C.A, Lobbezoo, Vierlingsweg 25 te Rilland; P. Lous-De Kam, Aagtekerkseweg 1 te Oost-Kapelle; Adr. Louwerse, Kraayenholseweg 1 te Arnemuiden; L. Louws, St. Maartijnsweg 26 te Rilland; j. Louws, Zuidweg 27 te Nisse; F, Louws, Molenweg 7 te Meliskerke; J. Luteijn, Stationsweg 17 te Kruiningen; H.C. van der Maas, Molstraat 20 te Kats; D. Maris, Poppendamseweg 5 te Grijpskerke; A.H. Markusse, Kortgeenseweg 2 te Kortgene; P. de Meester, Poppendamseweg 3 te Grijpskerke; A.C.J. Mesu, Oude Rijksweg 112 te Nw. En St Joosland; J.K. Mesu, Dierikweg 1 te Oudelande; N.A. Mieras, Wolphaartsweg 9 te Borssele; W.H. Minnaard, Deeweg 2 te 's Heer Abtskerke; M. Mol, M. Curiestraat 9 te Kruiningen; L.A, Nieuwenhuijse, Donkereweg 9 te Kruiningen; H.j. Olthelen, Ring 33 te Oud-Sabbinge; H.A.T van Onna, Oostdijk 46 te St, Philipsland; Gebr. Ovaa, Schroeweg 2 te Souburg; M.C. van Overioop-LIndberg, Wemeldingsezandweg 9 te Kapelle; C. Paauwe, Fregatstraat 40 te Yerseke; J. Pannekoek, Steenovenseweg 2 te Zierikzee; J.C. Pannekoek, Sluisweg 3 te Nieuwerkerk; P.J. Pladdet, Welzingsweg 2a te Ritthem; D.j. van Poortvliet, Veerstraat 38 te Oud-Vossemeer; J. Pot, Wouthoekweg 7 te St. Maartensdijk; J.H. Potappel, Molendijk 21 te Stavenisse; A. Sandee, Noordstraat 42 te Kamperland; Gebr. Scheele, Boomdijk 2 te Nieuw en St Joosland; H. de Schipper, Nieuwe Rijksweg te Goes; M.L. Schot, Provincialeweg 6 te St. Maartensdijk; j. Schouls, Balie 2 te Zierikzee; G.P. Schrier, Middenweg ia te Waarde; j. Serier, Jac. van Beierenweg 2 te Koudekerke; P. van de Slikke, Postweg 21 te Poortvliet; A. Sonke, Vrijdomweg 3 te Vlissingen; P.K.M. Stouten, Molenpad 6 te Stavenisse; M.A, Tolhoek, Oude Rijksweg 87a te s Heer Arendskerke; P. Vaane, Zandweg 18a te Zierikzee; C.M. van de Velde, Oudeweg 25 te Zierikzee; D.N. Verdonk, Monnikendljk 26 te Kattendijke; L. Verhage, Kerkplein 26 te Blggekerke; J. Verkamman, Nw. Landsekruiswg 12 te Tholen; L. Vermue, Boerendijk 7 te Helnkenszand; j. Verseput, Schapenweg 1 te Zonnemaire; P. Vette, 's-Heerenhoeksedljk 18 te s-Heerenhoek; D.J. Viergever, Tellersweg 11 te Kerkwerve; A. de Visser, Domburgseweg 59 te Oostkapelle; J, de Voogd, Hondegemsweg 27 te RH Grijpskerke; P. van 't Westeinde, Sportweg 8 te Kwadendamme; J.M. van t Westeinde, Hiksedijk 7 Oud-Vossemeer; A.M. Wielaard, Wouthoekweg 5 te St. Maartensdijk; D.C. Wielemaker, Biggenkerksestraat 61 te Koudekerke; A. Willeboer, Goversweg 4 te Kruiningen; J.N.M. de Winter, Zeedijk 5 te Oud-Vossemeer; Firma Wouters, Molenweg I te Meliskerke; A.J. Zegers, Waretweg 27 te Kapelle; P.S. Zuijdweg, Boomweldelaan 7 te Schore; M.F. Zuydweg, Onruststraat 3 te Kamperland; Ter Inzage De meldingen liggen van 9 mei 2000 tot en met 20 Juni 2000 ter inzage bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Helnstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0113-241411) buiten de werkuren van 18.00 uur tot 21.00 uur. Op verzoek, met uitzondering van de avonduren, kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Goes, 9 mei 2000 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr. drs. J.A. de Visser, secretaris Kwekerij Van Antwerpen Van Veen is gevestigd aan de oude rijksweg tussen Rilland en Bergen op Zoom. Wij houden ons bezig met de productie en de verpakking van trostomaten. Per direct zijn wij op zoek naar: voor het oogsten,, afwegen en inpakken van de trostomaten. Goede verdiensten en in overleg de mogelijkheid om het aantal uren per week dag zelf in te delen, ook voor op zaterdag. Ook zijn we op zoek naar scholieren/studenten die 2 avonden per week kunnen werken (van 18.00 tot 21.30 uur). Ben je geïnteresseerd bel dan tussen 9.00 en 16.00 uur naar onderstaand telefoonnummer. Bathpolderweg 214411 RT Rilland Tel. 0113-556023 Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij Uw sollicitatie vóór 19 mei richten aan: Rijnberg Wegenbouw BV Albert Plesmanweg 13 4462 GC Goes http://www.tip.nl/users/eendrachtbode e-mail: redactie@eendrachtbode.nl advert@eendrachtbode.nl admin@eendrachtbode.nl

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 8