Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 mei 2000 Bij verhuizing Dankbaar en blij geven wij u kennis van de ge boorte van ons dochtertje Geertje Helena Andrina We noemen haar. Anne Willem Jan en Rianne Ligtendag 4697 RA St. Annaland, 29 april 2000 Oude Zeedijk 2 Tel. 0166-653445 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoontjes en broertjes Marinus en Cornells We noemen hen Mark en Corné Marco en Corina Hage Janita, Jacqueline, Henriëtte en Jacco 4695 CT Sint-Maartensdijk, 1 mei 2000 Ds. de Bresstraat 13 Bezoek graag tijdens de kraamtijd of anders op onze kraamdag op zaterdag 10 juni 2000 van 100 tot 17.00 uur. Jan Hage Jacqueline van Overbeeke geven u, namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrek king zal plaatsvinden op D.V. 12 mei 2000 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Kruiningen. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden in de Gereformeerde Gemeente te Yerseke om 15.00 uur door de weleerwaarde heer Ds. Chr. van der Poel. U bent van harte welkom om ons te feliciteren van 19.00 tot 21.00 uur in "De Wellevaete", Hoenderweg 133 te Sint-Annaland. Julianastraat 25 4697 GH Sint-Annaland Oude Boogaert 21 4401 BW Yerseke Toekomstig adres: Tienhoven 88,4697 GT Sint-Annaland, 1. 0166-654410. Onze papa en mama zijn op D.V. 6 mei 121/2 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd! Mariska en Linda van der Meer 4691 LS Tholen, mei 2000 Kuipersdreef 82 Op D.V. 6 mei zijn onze kinderen, zuster, schoonzuster, zwager, oom, "tantes" en klein kinderen Wiert van der Meer en Marian van der Meer-Potappel 121/2 jaar getrouwd. Dat zij nog lang voor ons en elkaar gespaard mogen blijven is de wens van Pa en Ma Potappel Alistair en Sandra McCabe Marsha en Emily Opa en Oma Potappel 4691 LS Tholen, mei 2000 Kuipersdreef 82 7 mei, het is echt waar, zijn Jan en Marianne 25 jaar bij elkaar!! Gefeliciteerd! Bianca, Sylvia en Judith Op D.V. 7 mei zijn onze ouders en opa en oma Jan van Halum en Mieke van Halum-Sonneveld 35 jaar getrouwd. Anneke en Paul Joël, Anne-Ruth en Evelijn Pieter-Jan en Erna Pieter-Jan en Antoine Trudy en Paul Wim en Jantina Bert en Mireille Jaco en Linda Corné en Marsha a.u.b. tijdig een adreswijziging sturen aan: Eendrachtbode, Postbus 5,4697 ZG St. AnnaJand of aan uw bezorger. Op D.V. 12 mei hopen onze geliefde ouders en grootouders E.C.M. Wagemaker en T. Wagemaker-Mostert de dag te herdenken dat ze 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons ge spaard mogen blijven is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Jan Joke en Jan Hans, Edwin, Corine, Arjan, Martineke Arie en Monique Swen en Lars Karina en Bas-Jan Hanneke, f Ger-Jan, Leontine, Evert, Jan Als u hen wilt feliciteren bent u hartelijk wel kom op D.V. 12 mei in het jeugdgebouw Schoolstraat te St. Philipsland vanaf 19.30 uur. 4675 CR St. Philipsland, mei 2000 Eendrachtstraat 39 Mede namens onze kin deren en kleinkinderen, willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en cadeaus, die wij ont vangen hebben op onze 50-jarige huwelijksdag. Mede door u is dit een onvergetelijke dag gewor den. Cent en Jannetje Quist-Tichem St. Philipsland, 4 mei 2000 Waarom nou jij? Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch dankbaar voor de liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd geheel onverwacht van ons is weg genomen onze dochter y KIRSTEN 10 augustus 1999 Burgemeet 48 4693 CK Poortvliet t 26 april 2000 Niels en Sandra de Jonge Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lief achterkleindochtertje en nichtje KIRSTEN St. Maartensdijk: Opa en Oma de Jonge Poortvliet: Tante Marie de Jonge St. Maartensdijk, april 2000 "Engel van mijn hart" Intens verdrietig zijn wij om het overlijden van ons kleindochtertje en nichtje, KIRSTEN Geboren 10-08-1999 Poortvliet, april 2000 Overleden 26-04-2000 Kees en Ina de Jonge Miriam en Jan Govers Mirna LIEVE KIRSTEN We hadden samen nog zoveel plannetjes. Als we gingen zwemmen hadden we de grootste pret. Nu jij niet meer bij me bent zal alles zo anders zijn. Maar één ding zal nooit veranderen, je blijft mijn vriendinnetje. Ik zal je missen. Van Denise LIEVE KIRSTEN Nooit meer jouw vrolijke lach, nooit meer jouw ondeugende blik. Verdrietig hebben we afscheid van je moeten nemen. De tijd die we met je mochten samen zijn, is een tijd om nooit te vergeten. Je zal altijd in onze gedachten zijn. We wensen Niels, Sandra en verdere familie veel sterkte toe. Jaap, Ineke en Denise Zo onschuldig en nog zo klein, waarom mag ons vriendinnetje KIRSTEN er niet meer zijn? Wij wensen Niels en Sandra en familie veel liefs en sterkte toe. Marcel, Tanny en Janey van As Een kleine bloem, geknakt, geplukt, ligt in Zijn hand. Diep geschokt en vol ongeloof namen wij kennis van het plotseling overlijden van KIRSTEN DE JONGE Wij wensen Niels en Sandra veel sterkte toe met dit zware verlies. Personeel Auto- en taxibedrijf De Jonge Poortvliet, mei 2000 LIEVE KIRSTEN, meisje met je mooie lach, het was te kort, wat jij van dit leven zag. Altijd stralend, altijd lachend ben jij nu zó ver, daar boven aan de hemel een hele mooie ster. Ron, Mariëlla en Kimberley Peter, Edith en Fabienne Poortvliet, mei 2000 En toen hij nog veraf was, zag zijn vader hem en werd met ontferming bewogen. En hij liep hem tegemoet, viel hem om de hals. en kuste hem. Lucas 15:20b De Here nam tot Zich, Zijn kind, na een korte ern stige ziekte mijn lieve, zorgzame man, onze vader, zoon en schoonzoon CORNELIS HENDRIK SMIT Kees in de leeftijd van 43 jaar. Anneke Smit-Schuitvlot Irene Suzan Marjon Karin A. Smit J. Smit-Scholtens C.L. Smit-Meijburg in herinnering A.P. Schuitvlot G. Schuitvlot-Dieleman 4691 KH Tholen, 26 april 2000 Mossellaan 62 Maandag 1 mei om 13.30 uur is er een dienst van Woord en Gebed gehouden in "De Oesterschelp", Simon Lindhoutstraat la te Tholen, voorganger in deze dienst was Ds. H. van Dijken, predikant van de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt. Na deze dienst hebben wij Kees mogen begeleiden naar de Algemene Begraafplaats, Pr. Bernhard- straat te Tholen. Met diepe verslagenheid en veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Factory Manager, KEES SMIT Wij verliezen in Kees een inspirerend, origineel en moedig behartiger van de belangen van onze St. Maartensdijk-vestiging. Hij was er en stond voor zijn mensen. Met grote dankbaarheid en respect zullen wij aan hem blijven denken. Wij wensen zijn vrouw Anneke en zijn dochters Irene, Suzan, Karin en Marjon alle kracht en sterk te toe om dit zware verlies te dragen. Collega's en medewerkers Danisco Foods B.V. St. Maartensdijk, 27 april 2000 Met groot leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze Factory Manager St. Maar tensdijk, de heer KEES SMIT De authentieke wijze waarop hij leiding gaf aan onze productievestiging in St. Maartensdijk ge tuigde altijd van een grote betrokkenheid met en respect voor de belangen van het bedrijf en de mensen die er werken. Kees nam zaken en mensen serieus en durfde in zijn aanpak origineel te zijn. Zijn heengaan laat een grote leegte achter. Wij zullen hem blijven herinneren als een zorg zaam en strijdbaar leider aan wie wij heel veel dank verschuldigd zijn. Wij wensen zijn vrouw Anneke en zijn dochters alle sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Ondernemingsraad Dariisco Foods B.V. St. Maartensdijk/Zundert, 27 april 2000 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze Factory Manager St. Maartensdijk, de heer KEES SMIT Met het overlijden van Kees verliezen wij een vak bekwame en sociaal voelende collega. Met respect zullen wij hem blijven herinneren als een toegewijd en zorgzaam leider, die kans zag om zakelijke en persoonlijke belangen op een even wichtige manier te combineren. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor het bedrijf en de mensen heeft gedaan. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Anneke en zijn dochters. Wij wensen hen alle kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Ook wij zullen hem missen. Directie en medewerkers Danisco Foods B.V. Zundert, 27 april 2000 Met verslagenheid namen wij kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden ons lid van de ver eniging C.H. SMIT Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinde ren. Wij wensen hen alle kracht toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden buurtvereniging "de Jolige Mossel" Tholen, april 2000 De Heer is mijn Herder Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze buurman KEES SMIT Fam. De Vries Fam. Scherpenisse Fam. Knuist Fam. Hage Tholen, april 2000 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de ve le kaarten, bloemen, ca deaus en andere attenties die wij ontvingen ter ge legenheid van onze 25-ja- rige huwelijksdag. Koos enIna Schakel-Gravesteyn 4691 JL Tholen, mei 2000 Burg. van Berchemstr. 10 Wij willen iedereen be danken voor de vele kaar ten, cadeaus, bloemen en andere attenties die we mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijks feest. Maarten en Saar van Houdt St. Maartensdijk, mei 2000 Zuidsingel 21 Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere, na een kortstondige zware ziekte tot Zich heeft genomen, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma MARGARETHA VAN VLIET echtgenote van Johannis van Dieren in de leeftijd van 75 jaar en acht maanden. Sint Annaland: J. van Dieren Oud-Vossemeer: Nellie van Dieren Mariska Renate Amanda Goes: Jannie van Dieren Ellie Johan Wemmei (B): Arie en Coby van Dieren Anne Fleur Ellen 4697 HD Sint-Annaland, 2 mei 2000 Burg. Smithstraat 39 Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. D.V. zaterdag 6 mei zal er om 10.15 uur een rouw dienst worden gehouden in de aula, F.M. Boo- gaardweg 17 te Sint Annaland. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de fami lie persoonlijk te condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw MARGARETHA VAN DIEREN-VAN VLIET in de leeftijd van 75 jaar. De Heere sterke de buurman, zijn kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Fam. G.D. Roeland Sint-Annaland, 2 mei 2000 Burg. Smithstraat 37 Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt Uw hand op mij. Het begrijpen is mij te wonderbaar, te verheven, ik kan er niet meer bij. Ps. 139: 5 en 6 Verdrietig om de leegte die zij bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma MAATJE LINDHOUD weduwe van Abraham Izak Duine *29 juli 1919 t 2 mei 2000 Dankbaar denken wij terug aan de liefdevolle ver zorging in zorgcentrum "Ten Anker" tijdens haar laatste moeilijke jaren. Lochem: Alblasserdam: Oud Vossemeer: Oud Vosserrfeer: Oud Vossemeer: Henk en Janny Frank, Reina Marjolein en Matthias Adrie en Nelleke Rembert en Teffie Maaike en William Jan Maddy en Giel Arjan en Heidi Jan en Mieke Inge, Gert-Jan Janny en Willem Miranda, Wesly 4691 ZA Tholen Correspondentieadres Familie Verkamman-Duine, Weelhoekstraat 11, 4698 BM te Oud Vossemeer. Zaterdag 6 mei om 11.00 uur wordt er een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Gerefor meerde Kerk, Hofstraat te Oud Vossemeer, waarna aansluitend om 11.45 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst kunt u afscheid nemen van onze moeder en oma in voornoemde kerk. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de naas te familie persoonlijk te condoleren. Op dinsdag 2 mei nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde zuster, schoonzuster en tante MAATJE LINDHOUD weduwe van Abraham Duine op de leeftijd van 80 jaar. B. Lindhoud-Schot C. van Splunter-Lindhoud M.A. Lindhoud N. Lindhoud-Rijnberg E.M. Lindhoud-Ketting A. Klootwijk-Lindhoud M. Klootwijk C.R Lindhoud D. Lindhoud-Lindhout A. Lindhoud J. Lindhoud J. Lindhoud-Nelisse Neven en nichten Tholen: St. Maartensdijk: St. Annaland: 's-Gravendeel: St. Annaland: Scherpenisse: Nieuwe Niedorp: Tholen, 2 mei 2000 Heden behaagde het de Heere om, in de gezegende leeftijd van ruim 87 jaar, uit ons midden weg te nemen, onze geliefde moeder en oma AAGTJE GOEDEGEBUURE weduwe van Jan Johan Vermaas eerder gehuwd met Gerardus Marinus Steendijk Amersfoort: C.R Vermaas-Steendijk t W. Vermaas Tholen: J. van Dijke-Steendijk L. van Dijke Klein- en achterkleinkinderen Goes, 1 mei 2000 Correspondentieadres: Familie van Dijke-Steen dijk, Mossellaan 14, 4691 KG Tholen. Geen bloemen. D.V. vrijdag 5 mei zal er in besloten kring om 13.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula, Pr. Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend willen we moeder en oma begeleiden naar de Algemene Begraafplaats te Stavenisse om haar aldaar te begraven. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, die hij op een bewonderswaar- dige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve oom ABRAHAM CORNELIS DUIJNHOUWER op de leeftijd van 87 jaar. Familie A. Duijnhouwer Bergen op Zoom, 1 mei 2000 Correspondentieadres: A. Duijnhouwer, Lage Broekweg 4, 4694 PA Scherpenisse. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 4 mei om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in het "Holland Huis", Laban Deur- loostraat 28 te Scherpenisse. Zij die de rouwplechtigheid bij willen wonen wor den vriendelijk verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot afscheidnemen, voor aanvang van de rouwdienst. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis. Aan alle dingen komt een end. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van JAN WILLEM PRAAT Hij is 87 jaar geworden. Namens de familie, Mevrouw van Maastricht-Praat Mevrouw Praat-Franke Neven en nichten 4691 ZA Tholen, 28 april 2000 Zorgcentrum "Ten Anker", afdeling Stelberg Correspondentieadres: J. van den Hoven-Praat, Vossemeersepoort 26, 4691 EM Tholen. Dinsdag 2 mei om 10.15 uur is er een herden kingsdienst gehouden in de aula, Pr. Bernhard straat te Tholen, waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Algeme ne Begraafplaats aldaar. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid J. PRAAT Zijn verdienste voor onze vereniging was groot. Bestuur en leden P./v. De Trouwe duif Tholen Tholen, mei 2000 Na een leven vol zorg voor anderen is zacht, vre dig en geheel onverwacht op 93-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze zorgzame vader en opa JOHANNES VAN OOST sinds 1982 weduwnaar van Cornelia Catharina de Leeuw Halsteren: Stavenisse: Tholen: Tholen: Tholen: Schiedam: Halsteren: Bergen (N.H.): B.J. van Oost W.A. de Wilde-van Oost M.J. de Wilde t A.W.C. van Oost J.J. van Oost C.J.G. van Oost-Vos f C.J. van Oost C.C.J. van Dijk-van Oost A. van Dijk J. van Dam C. de Korte Klein- en achterkleinkinderen 4691 ZA Tholen, 27 april 2000 Zorgcentrum "Ten Anker" Correspondentieadres: J.J. van Oost, Kadijk 18a, 4691 PL Tholen. Dinsdag 2 mei om 13.30 uur is er een eredienst ge houden in de aula, Pr. Bernhardstraat te Tholen, waarna aansluitend om 14.15 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden. DAG LIEVE OPA Jan en Anke Bernard en Simone Harm John en Yvonne Joost Alexander Bart André en Rian Marcel en Annet Stefanie Tom Sander Wouter Carolien en Michel Steven Chantal Jasper Joyce en Antoine Anton en Petra Bas Levy Maria en Kees Jordy Kim Johan en Monica Job Ilona Alexander en Monique Liesbeth Siddh Herman en Monique Ben en Melissa Bart Coen Luc Tholen, 27 april 2000 Voor uw belangstelling en medeleven, hetzij per soonlijk of schriftelijk, betoond na het overlijden van mijn man, onze vader, zoon en opa CORNELIS JACOB POOT willen wij u allen hartelijk bedanken. De leegte die hij heeft achtergelaten is groot. Namens de familie, J.W. Poot-Hoek St. Maartensdijk, mei 2000 Mede namens onze kinderen en kleinkinderen zeggen wij u hartelijk dank voor de feli citaties, in welke vorm dan ook, die we bij ons 55-jarig huwelijk van u mochten ont vangen. J. Overbeeke W. M. Overbeeke- v.d. Sande Tholen, april 2000 Verbrandestraat 20 We willen u mede namens onze kinderen hartelijk be danken voor alle attenties, die wij in welke vorm dan ook, mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. A. de Graaf-van Vossen St. Annaland, Molendijk 39 Voor de vele blijken van be langstelling in velerlei vorm tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuis komst zeg ik u, ook namens mijn vrouw, hartelijk dank. A.M. Verwijs St. Philipsland, mei 2000 Lange Kruisweg 4 Hartelijk dank, ook mede namens mijn man, voor uw belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, voor de kaarten, bloemen, telefoon, bezoek en andere attenties. Janny van der Slikke- van der Jagt Scherpenisse, mei 2000 Hoge Markt 27

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 4