Tholense Boys eenvoudig naar volgende ronde nacompetitie Drie kampioenschappen en maar één degradant geven Smash goed gevoel Smerdiek heeft niet genoeg aan winst Verburgh Piet Hommel is snelste op de koninginnevlucht Een 3-2 zege op Rijswijkse Boys voor eigen publiek Verjonging in hoofdteam Sint-Annalandse tafeltennisvereniging Uitgeschakeld in nacompetitie Donderdag 4 mei 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 De 3-2 eindstand tegen Rijswijkse Boys deed een zwaarbevochten overwin ning vermoeden. Die score vormde echter in de verste verte geen afspiegeling van de werkelijke krachts verhoudingen. Tholense Boys maakte het zaterdag voornamelijk zichzelf moei lijk tegen een onthutsend zwakke tegenstander die een soort veredeld polder voetbal bleek te spelen. De thuisclub miste een hand vol open doelkansen en had ook de pech dat de lat tot viermaal toe een treffer in de weg stond. Zodoende duurde het tot in het laat ste kwartier, voordat de aanhang van de geel-zwar- ten opgelucht kon adem halen. Missers Beslissing Het tweede herenteam van tafeltennisvereniging Smash '76 uit Sint-Annaland heeft de degradatie van het vorige seizoen snel ongedaan gemaakt met het behalen van het kampioenschap in de vijfde klas. Het derde jongensteam sleepte onverwacht de titel binnen, waardoor Smash nu maar liefst twee ploegen in de hoogste juniorenklasse heeft. En het vijfde jeugdteam kon met slechts één verlo ren duel het kampioenschap niet ontgaan, zodat voorzit ter Kees Vroegop zaterdagavond in de Wellevaete onder grote belangstelling drie ploegen in de bloemen zette. Het derde herenteam degradeerde. ff f Heren 1 derde iedereen kent de risico's Titel heren 2 kantje boord Jongens worden groot Meisjes net niet Westdorp ongeslagen 86 van de 100 In Sint-Maartensdijk stapten zaterdagavond uitsluitend verliezers van het veld. Krabbendijke, omdat het met 2-1 aan het kortste eind trok en Smerdiek juichte evenmin, want de cijfers waren voor de blauw-zwarten niet vol doende om nog kans te maken op een vervolg in de na competitie. Voorzitter Rien Vroegop, na het opstappen van trainer Ard Beurkens verantwoordelijk voor het technisch beleid, was teleurgesteld. „Je wilt het maxima le eruit halen. De jongens hebben ook gespeeld voor wat ze waard waren. Maar het was niet genoeg." Gouden voorzet Chantilly met 1325 duiven van 85 deelnemers b.v. Antwerpsestraat 12 - 14 - 16 4611 AG Bergen op Zoom tel. 0164 - 237940 Fax 245360 specialisten in - Computers, netwerken, systemen op maat. - Hi-end audio, speciale luisterruimte). - Beeld en geluidsystemen door heel uw huis. - Eigen technische dienst en service afdeling. Trainer Leendert Geelhoed was na afloop desalniettemin tevreden over de verrichting van zijn ploeg. Het in de tweede klasse debuterende Tho lense Boys plaatste zich met speels gemak voor de volgende ronde van de nacompetitie. De Tholenaren zijn nog twee wedstrijden verwij derd van de finale die bij winst recht geeft op een plaatsje in de eerste klasse, een niveau dat de club nooit eerder wist te bereiken. Na de 1-2 zege in het eerste duel tegen Rijs wijkse Boys kon het team van Geel hoed het zich permitteren om slor dig met de kansen om te springen. „Toch hebben we vandaag met vla gen heel goed gevoetbald", aldus Geelhoed. „Deels was dat onze ei gen prestatie. Deels had het ook te maken met de zwakte van de tegen stander. Behalve twee goede spitsen en een goede laatste man heeft Rijs wijkse Boys alleen maar schoppers. Ze probeerden ons op alle mogelij ke manieren uit ons spel te halen. Het pleit voor Tholense Boys dat ze op tijd de rem er op hebben gezet en zich niet uit de tent lieten lokken." De ongeveer vijfhonderd toeschou wers zagen een thuisclub die vanaf de aftrap domineerde. Nauwelijks waren de rookwolken van het bij de René v.d. Berge probeert een Rijswijkse speler van de bal te houden. Op de achtergrond (links) snelt Johan Schot toe. entree van de ploegen afgestoken vuurwerk opgetrokken, of Johan Schot vuurde van afstand tegen de lat. Na een hoekschop van Jan Groenewegen was de Thoolse aan voerder met het hoofd nog een keer dicht bij de openingstreffer. In de 20e minuut was het echter, onver wacht, aan de overkant raak. Het linker verdedigingsblok van de thuisclub ging collectief in de fout, een Rijswijkse speler kon oprukken tot aan de achterlijn en tot overmaat van ramp ging ook doelman Alex Hoogendoorn bij de voorzet de mist in. Bij de tweede paal kon Rijswijk simpel voor 0-1 zorgen. Over beide wedstrijden gezien stonden de ploe gen op dat moment op gelijke hoog te en zouden strafschoppen de be slissing moeten brengen. „Op dat moment moesten we weer helemaal opnieuw beginnen", kijkt Johan Schot terug. Gelukkig voor de thuisclub kwam men snel langszij. Groenewegen legde een vrije trap vanaf de mid denlijn in het zestien-metergebied en de instormende René van den Berge werd niets in de weg gelegd. Met het hoofd zorgde de vervanger van de geblesseerde Francel Kouse maker voor 1-1. Tholense Boys pro beerde nog voor rust door te druk ken. Piet den Boef schoot vanuit stand knap in, maar zag zijn inzet door de Rijswijkse keeper overge tikt. Johan Schot boog een vrije trap met een mooie curve over de muur, maar de onderkant van de lat wilde niet meewerken aan een tweede Thoolse treffer. Een zware blessure van Hassan el Jilali haalde het ritme uit het spel van de thuisclub. De Thoolse laatste man kwam bij een duel ongelukkig op de schouder neer en werd naar het ziekenhuis vervoerd. Daar werd vastgesteld dat de schouder uit de kom was gescho ten. Piet den Boef zakte na het uit vallen van El Jilali een linie terug en Carlo Heijboer nam diens plek op het middenveld in. „We zijn dit sei zoen gewend aan wissels", aldus Johan Schot. „Maar iemand op die manier naar de kant zien gaan, geeft toch een domper." Na de pauze had Tholense Boys zich herpakt. Wim Schot en heel het geel-zwarte publiek grepen naar het hoofd bij twee dotten van kansen. De zwakke keeper van Rijswijkse Boys ging bij een hoge bal in de fout en Schot had de bal maar voor het inkoppen. De twee de misser van Schot was nog onge loofwaardiger. Van den Berge won een kopduel en van twee meter af stand hoefde de rechtermiddenvel der de bal maar in het lege doel te tikken. Via de lat ketste het leer echter tegen de kogelvanger. Johan Schot kwam ook nog in een uitste kende positie om te scoren, maar op het beslissende moment stond een onwillige graspol een Thools doelpunt in de weg. Rijswijkse Boys moest halverwege de tweede helft de verdedigende stellingen wel gaan verlaten. De be zoekers dwongen wat corners af, die soms dreigend voor het doel van Hoogendoorn vielen. Bij uit vallen was Tholense Boys echter veel gevaarlijker. Van den Berge mocht vrij op de keeper afgaan, maar de kruising van lat en paal voorkwam de bevrijdende 2-1. Even later rukte Wim Schot vrij op. Alleen voor de doelman mikte Schot over, terwijl naast hem de vrijstaande Van den Berge en Groe newegen de bal dolgraag wilden hebben. Het duurde tot de 75e mi nuut, voordat er eindelijk gejuicht kon worden. Groenewegen legde opnieuw een vrije trap panklaar in de zestienmeter en Johan Schot gleed de bal met de rechtervoet bin nen. „We misten niet de kleinste kansen. Toen moest ik het zelf maar doen", knipoogt de andermaal soe verein spelende aanvoerder. Kort daarop viel de beslissing. Groenewegen werd neergehaald in het strafschopgebied, scheidsrech ter Akkermans wilde fluiten voor een penalty maar zag de attent meegelopen Carlo Heijboer voor 3- 1 zorgen. In blessuretijd werd het uit een hoekschop nog 3-2. Tholen se Boys lijkt na een zwak einde van de reguliere competitie de draad weer te hebben opgepakt. De dragende spelers zijn in vorm en jongeren als Rick van de Velde, Erik van Gorsel, Jeroen Nieuw koop en Roy Streng drukken ook hun stempel op de wedstrijd. Net als vorige week toonde invaller Carlo Heijboer aan, zonder pro bleem mee te kunnen doen in de basis. Johan Schot: „Ik ben blij dat we weer aan het voetballen zijn. We zien wel hoe ver we komen. Ik vind het in ieder geval leuk zo. Die potjes in de nacompetitie zijn toch wel heel speciaal." dat koploper Roosendaal I puntjes liet liggen, kwam Smash zelfs in de positie om kampioen te worden. Er moest zaterdag met 9-1 gewon nen worden van degradant Vice Versa, zoals dat in Oudenbosch was gelukt. Marco Saarloos, Chris tian van 't Hof en Matthijs Bruijn- zeel moesten het karwei klaren. Na een 4-0 voorsprong verloor Bruijn- zeel echter van de sterkste tegen stander: 4-1. Er mocht toen niets meer fout gaan, waardoor de druk op de Sint-Annalanders groter werd. Na een 6-1 tussenstand was het gedaan met de kampioenskan sen. De zenuwen speelden Bruijn- zeel parten, waardoor hij simpel werd verslagen: 6-2. Uiteindelijk werd het nog 7-3. Van 't Hof bleef ongeslagen, Saarloos won twee keer, Bruijnzeel één maal en ook het dubbel werd gewonnen. „Jam mer dat het net niet gelukt is", al dus aanvoerder Van 't Hof. „Het zou ook een stunt zijn geweest om na de degradatie direct weer kam pioen te worden. We kunnen toch terugkijken op een mooie competi tie met een prachtige derde plaats. Bovendien heeft de jeugd ervaring kunnen opdoen en na de zomerva kantie gaan we die verjonging ver der doorvoeren. Ik heb er alle ver trouwen in!", aldus Christian van 't Hof. Roosendaal I werd kampioen met 67 punten, Breda I volgde met 66 p, Smash I 65 p, Belcrum III 59 p, Vice Versa I 26 p en Luto IV 17 p. Voor Smash kwamen zeven spelers in actie. Snoep noteerde een 100% score (9 uit 9); Van 't Hof 83% (hij speelde alle wedstrijden mee en haalde 25 uit 30 p), Saarloos 52% (11 uit 21), Bruijnzeel 44% (4 uit 9), Van Dijke 33% (3 uit 9), Gunter 33% (2 uit 6), Verhage 33% (1 uit 3) en Peter Bazen 33% (1 uit 3). Van de tien competitieteams van Smash waren er zes in de titelrace. Maar niet alles lukte, waardoor er ook tegenstanders met bloemen uit Sint-Annaland vertrokken, zoals de meisjes van Hotak. Alles overzien de, sprak voorzitter Vroegop toch over een fraaie voorjaarscompetitie met drie kampioenschappen en slechts één degradatie. De wed strijdsecretarissen Chris Hage en Marco Saarloos zijn al weer be gonnen met het vormen van de teams voor de najaarscompetitie, die in september begint. De win naar van het percentageklassement - de beste competitiespeler - wordt tijdens de afsluiting van het sei zoen in juni bekend gemaakt. Za terdag a.s. wordt er overigens nog een uitgestelde competitiewed strijd gespeeld. Jongens I, uitko mend in de landelijke klasse, ont vangt dan om twee uur Avanti I in de Wellevaete. Het eerste herenteam behoorde za terdag ook nog tot de kanshebbers om kampioen te worden. Na de de gradatie uit de eerste klas was be houd de doestelling, temeer toen Ad Verhage wegens drukke werk zaamheden geen basisspeler meer wilde zijn. Elke week een invaller was overigens met het oog op de toekomst niet zo gek omdat de spe lers van het eerste jongensteam wegens hun leeftijd toch volgend seizoen bij de senioren moeten uit komen. Anné van Dijke (18), Ga briel Gunter (17) en Matthijs Bruijnzeel hebben ook laten zien dat ze dit niveau aan kunnen. De laatste debuteerde al eerder in de hoofdmacht. Luto 4 uit Tilburg en Vice Versa 1 uit Oudenbosch waren de zwakke broeders in deze klasse. Mede door het inzetten van Johan Snoep tegen enkele titelkandidaten en het feit Het tweede herenteam van Smash, het derde jongensteam en het vijfde jeugdteam werden samen met hoofdtrainer Gerard Rens uit Halsteren - de man achter de vele successen van Smash '76 - zaterdag in de Wellevaete met bloemen gehuldigd wegens hun kampioenschap. Advertentie I.M. Heren II van Smash pakte de titel wel in de vijfde klas, waarmee de schade van de degradatie snel her steld werd. In Oudenbosch was er vrijdagavond nog maar 1 puntje no dig en dat was maar goed ook, want tegenstander Vice Versa V aasde nog op de tweede plaats, die recht geeft op een promotieduel. Pas na een 4-0 achterstand haalde David van Driel het bevrijdende puntje bin nen. Ook Adrie Aarnoudse scoorde nog een keer, waardoor het een 8-2 nederlaag werd. Kees van Poort vliet bleef puntloos. Het kampioen schap was dus kantje boord, maar de gehele competitie was heren II koploper geweest, mede dankzij de invallers JRafaël Fructuoso en Peter Bazen; de laatste speelde 100%!. Uit 10 duels werden 73 punten be haald. Heren III degradeerde daarentegen. De promotie naar de zesde klas op basis van hun tweede plaats in de zevende klas, bleek toch een niveau te hoog voor Piet van Dijke, Ctyfis Hage en Marnix v.d. Graaf. Er wer den in totaal slechts 27 punten be haald. Gabriël Gunter, Anné van Dijke en Matthijs Bruijnzeel spelen zaterdag a.s. hun laatste competitieduel in het landelijk A-team. Na de zomer vakantie zijn ze senior, waarmee er een eind komt aan een schitterende periode met diverse titels. Vanuit de 'kelders' van het tafeltennis zijn ze doorgestoten naar de hoogste jeugdklasse van Nederland. De drie Sint-Annalanders vormden het hoogst spelende jongensteam van Zeeland en wilden deze competitie nog stunten door kampioen te worden. Wellicht gaat dat echter net niet lukken. Tot halverwege de competitie was Smash jongens I koploper, maar daarna verspeelde de ploeg teveel puntjes aan concurrent Schenker BTL/SKF 1 uit Veenendaal. De tweede plaats is echter al prachtig. Veenendaal leidt met 60 punten voor Smash met 53 p. Zaterdag komt Avanti I uit Hazerswoude naar de Wellevaete. Spannend was het zaterdag volop voor meisjes I. Om zich kampioen te mogen noemen van de tweede klas moest Smash met 7-3 winnen van Hotak II uit Hoogerheide. Uit werd hiervan met 6-4 verloren. Na, een 2-0 achterstand bracht Anky Vroegop de spanning terug tot 1-2. Samen met Leontien van Keulen herstelde Anky in het dubbelspel in drie sets (19-21, 21-17, 21-14) het evenwicht: 2-2. Jantien Vroegop verloor haar tweede wedstrijden, waarmee het 2-3 was. In drie sets (19-21, 2M0, 21-19) won Leon tien voor de tweede keer, zodat het opnieuw gelijk was: 3-3. Anky zorgde voor een 4-3 voorsprong, eveneens dankzij een driesetters: 21-23, 21-14, 21-16. Hotak draaide de zaak echter weer om met twee overwinningen: 4-5. Anky bracht de eindstand op 5-5, maar dat was te weinig, zodat de bloemen voor kampioen Hotak waren met 69 punten. Smash werd tweede met 65 p. In de nieuwe competitie zal voor meisjes I toch een klasse ho ger worden aangevraagd omdat de tegenstanders veel zwakker wa ren. Een tweede meisjesteam zal wellicht in de tweede klas uitko men. Harm Westdorp werd zaterdag bij jongens II 'man of the match' door ongeslagen te blijven tegen Tanaka 3. Met drie overwinningen in het enkelspel en samen met Merijn v.d. Klooster ook in het dubbelspel deed Harm het prima. Smash II ging voor behoud in de eerste klas junioren na de promotie in de vorige competitie. Met een vierde plaats in dpi midden moot is dat ook gelukt. Merijn won tegen Tanaka twee keer en de in vorm terugkerende Rudi Hage voor de allereerste keer waarmee het 3- 7 werd voor Smash. Geertruiden- berg werd kampioen, Markiezaat Bergen op Zoom degradeerde. Het derde jongensteam kreeg zater dag fortuinlijk de titel, want con current Hotak kwam met slechts twee spelers opdraven, zodat Smash met een 3-0 voorsprong begon. Dat was maar goed ook, want de andere concurrent TSC Steenbergen had met slechts 6-4 van het op de laat ste plaats staande Vice Versa ge wonnen. Smash was na zeven speelronden in de tweede klas juni oren door een grote zege onver wachts aan kop gekomen. Een ge lijkspel was voldoende voor de titel en na de 3-0 voorsprong lukte dat. Johan Gunter Jzn. en Hubert Bruijnzeel zorgden elk voor twee overwinningen, Matthijs v.d. Graaf voor één. Het duo Gunter/v.d. Graaf verloor het dubbelspel, waar mee het 5-5 werd. Door dit resul taat wérd Smash jongens 3 kam pioen met slechts 1 punt verschil op TCS en twee punten op Hotak: Smash 60 p, TSC 59, Hotak 58 p. Smash heeft nu maar liefst twee teams in de hoogste klas junioren Brabant. Het vierde jongensteam kwam na de vorige promotie uit in de eerstQ klas aspiranten. Tot aan de return wedstrijden draaiden Tim Westerla- ken, Arno Bruijnzeel en Remco Vroegop mee in de top. Maar daar na werden de resultaten iets min der, zodat het uiteindelijk een derde plaats werd met 56 p. Irene 5 uit Tilburg werd zaterdag in de Welle vaete kampioen door met 4-6 te winnen van Smash, dat eerder met 8-2 had verloren. Westerlaken sloot het seizoen goed af met twee over winningen, Vroegop en Bruijnzeel wonnen elk één keer. Het dubbelspel van Westerlaken/Bruijnzeel ging ver loren. Irene behaalde 65 p, Stiphout Helmond degradeerde. Het vijfde jeugdteam was vorige week al kampioen geworden en be kroonde de titel zaterdag met een 8- 2 overwinning tegen Markiezaat 7 uit Bergen op Zoom. Marinus Prins en Judith Gunter wonnen al hun wedstrijden in het enkelspel en sa men wonnen ze ook het dubbel. In valler John Schellingerhout won één keer. Van de totaal 100 punten die te halen waren, werden er 86 binnengehaald door Prins, Gunter, Ellen Hage en Esther Bruijnzeel, drie meisjes en één jongen. Hoogst waarschijnlijk gaan de meisjes in het volgend seizoen naar een echte meisjescompetitie. Het zesde jeugdteam van Smash eindigde op de voorlaatste plaats met 28 punten. Dit team bestaat uit Bart-Jan Quist, John Schellinger hout, Kees-Jan Bruijnzeel, Aron Rijnberg en Tom Overbeeke. Vroegop ook. „In de rust heb ik er- Vierde klasse Natuurlijk had Smerdiek turbulen te dagen achter de rug. Het vertrek van Beurkens was ingeslagen als een bom. De vraag was dan ook hoe de spelersgroep aan het op voorhand al bijna uitzichtloze kar wei tegen Krabbendijke zou begin nen. Vroegop: „Het is een hecti sche week geweest voor de vereniging en ook voor de jongens. Maar ik heb ze niet op scherp hoe ven te zetten. Ze waren van zich zelf al gemotiveerd." Smerdiek nam vanaf de aftrap het initiatief. Op zich niet bijzonder. Krabbendijke, getraind door Peter van Poortvliet uit Sint-Annaland, houdt ervan om achteruit te leunen en vanuit de verdediging de tegen stander met snelle uitvallen te ver rassen. In de reguliere competitie had die speelwijze tegen Smerdiek tweemaal succes. Ditmaal liet de thuisclub het niet zo ver komen. Jordy Hage bleef consequent achter zijn verdedigers voetballen als een solide slot op de deur. Voorin moest het trio Niels Hage, Alex van der Reest en de teruggetrokken opere rende Pierre Withagen proberen het verschil te maken. De eerste moge lijkheid was voor Jacky op den Brouw, maar diens kopbal trof geen doel. Een volle kans was er in de 25e minuut voor Erik van Haaften, maar de rechter middenvelder schoot de teruggelegde bal juist naast. Niels Hage was nog eenmaal dreigend met het hoofd en Van der Reest zag een listig balletje net langs de verkeerde kant van de paal gaan. Met de rust in zicht kreeg Krabbendijke de eerste kans, maar de vrijstaande spits vergat de bal te controleren. In het algemeen was de balcirculatie bij Smerdiek in de eerste helft te traag om echte ope ningen te creëren. Dat vond Rien op gehamerd om meer tempo te spelen en meer druk op de tegern stander te zetten." Die wat fellere aanpak van Smer diek resulteerde, na breedleggen van de zwaar belaagde Niels Hage, in een kans voor Alex van der Reest. Diens inzet ging echter naast. Aan de overkant leek Krabbendijke de score te gaan openen. De vrij voor doelman Corné van Haaften opduikende Bevelandse aanvaller durfde echter niet zijn verantwoor delijkheid te nemen en legde nog opzij naar in de dekking lopende medespelers. Vroegop bracht in de 60e minuut Gert-Jan van Ham bin nen de lijnen voor Niels Hage, daar mee hopend op de gouden voorzet van de ietwat zwaarlijvige flankspe ler. Het scenario kwam uit. Van Ham speelde zijn directe tegenstan der uit, in het centrum kaatste Van der Reest uitgekiend op de inlopen de Withagen en het stond 1 -0. Lang duurde de Smerdiekse vreug de niet. Plotseling stond een aanval ler van de bezoekers moederziel al leen voor Van Haaften en hij kreeg alle tijd om de goede hoek uit te zoeken: 1-1. De Smerdiek-verdedi ging was bij die situatie in geen vel den of wegen te bekennen. William de Bie kwam nog in de ploeg voor de moegestreden schakelspeler Sa- dar Uygen. Gelukkig voor Smer diek had Van Ham nog een winnen de voorzet in huis. In de 80e minuut speelde de invaller zich vrij en bij de tweede paal werkte Op den Brouw binnen: 2-1. Ondanks de ze ge wist de thuisclub zich uitgescha keld. Het doelsaldo van Smerdiek is hoe dan ook onvoldoende om nog een rol van betekenis te spelen. Krabbendijke en ZPR, dat eerder met 3-1 won van Smerdiek, maken zaterdag onderling uit wie verder gaat in de nacompetitie. Op koninginnedag deed de duif van Piet Hommel van de Zwaluw uit Oud-Vossemeer het uitstekend met 1334,875 meter per minuut vanaf Chantilly. Met bewolkt weer en een kalme, meest westen of noordwes ten wind werden de duiven om 12.45 uur gelost, terwijl de melkers van hun oranjebittertje genoten. Er werden 1325 duiven ingezet door 85 deelnemers, waarvan 355 in Sint-Philipsland. L. Hage uit Scherpenisse had de tweede snelste duif met 1317,49 m/min. P. Hommel had met 1314,002 m/min ook de derde snelste duif. 16.53.33 u is 1159,09 m/min. mevr. H.T. van Hemert 1, 4, 6, 18, 20, 21, 24, 26, 53, 43. Mevr. I. Quist 2, 7, 8, 15, 16, 17, 25, 28, 29, 33, 34, 39, 40, 42,46. D. de Wilde jr. 3, 9, 14, 38. A.D. van de Ree 5, 27, 30. D. Bentschap Knook 10, 37, 49, 52, 53. A.W.A.P. Bo- lijn 11, 13, 19, 32. Comb. Bolijn 12, 36, 45. W.H. Openneer 22. A. Gebraad 23, 44, 47, 48, J. Benningshof 31, 41, 50, 51Comb, de Rijke 54. De Trouwe Duif Tholen, 174 duiven van 14 deelnemers, snelste 16.24.41 u is 1309,691 m/min, laatste 16.36.30 u is 1245,261 m/min. M.J. Laban en zn. 1, 2, 7, 10, 16, 22, 26, 27, 41. L. Hage 3. Kevin v.d. Berge 4, 28, 30, 32, 35, 36, 40, 43. C. Laban 5, 11, 19, 23, 37, 38. Joh. Kegge 6, 24, 39, 44. C. Moeliker en zn. 8, 9, 12, 13, 14, 15, 21, 29, 31. P. Laban 17, 18, 33, 34. T. Winkels 20. C.J. Deurloo 25. Comb. T T 42. De Zwaluw Oud-Vossemeer, 283 dui ven van 20 deelnemers, snelste 16.23.14 u is 1334,875 m/min, laatste 16.41.48 u is 1229,559 m/min. P. Hommel 1, 2, 10, 12, 17, 39, 43, 45, 69. A. Havermans 3, 5, 9, 11, 14, 19, 25, 32, 33, 46, 47, 52, 57, 58, 63. A. Capelle 4, 7, 8, 34, 35, 36, 37, 44, 56, C. Rijnberg 6. D. Vaders 13, 21, 28, 38, 49, 50, 51, 60, 62, 64, 65, 66, 71. M. de Graaf 15, 16, 24, 41, 42. J. Buitenhuis 18, 54. C. Hommel 20, 59. R. Hendrik- se 22, 30. J. v.d. Repe 23, 55. D.H. Va ders 26, 40, 53, 61. A. Vis 27, 31, 67. J. Capelle 29, 68. D. Istha 48. H. Rensink 70. Nagekomen uitslag Arras de Reis duif: D.J. Menheere snelste 11.04.05 u is 1462,20 m/min, laatste K. Lisseveld 11.15.57 u is 1324,03 m/min, P. Potap- pel 2 en 3, Mariska Ponse 4, C. de Graaf 5, J. Moerland 6, 7, 8, 9 en 10, L. Hage 8. De Reisduif Scherpenisse, 298 duiven van 21 deelnemers, snelste 16.23.02 u is 1317,49 m/min, laatste 16.44.51 u is 1192,43 m/min. L. Hage 1, 69, 70, 75. J. Moerland 2, 7, 8, 10, 18, 20, 21, 26, 28, 33, 34, 46, 49, 50, 62, 71, 81, 91, 96, 97. M. Potappel 3, 66, 76. L. de Kwak Koolaard 4, 6, 12, 30, 72. Comb. Bolier 5, 13, 15, 17, 27, 29, 51, 59, 86, 89, 100. P. Potappel 9, 19, 25, 43,45, 48, 52, 58, 67, 77, 95. Mariska Ponse 11, 24, 32, 57, 60, 64, 65, 93, 94. C. de Graaf 14, 31, 35, 37, 44, 56, 87, 98. J. op den Brouw 16, 53, 63, 80. A. Hage 22, 55, 68, 85. A. Moerland 23, 38,40,47, 61, 79, 84, 92. D.J. Menheere 36, 82, 83, 88, 90. Comb. Wols 39, 54, 74, 78, 99. P Stoutjesdijk 41,42. C.D. Uijl 73. De Vredesduif Sint-Philipsland, 355 duiven van 19 deelnemers, snelste 16.35.09 u is 1280 m/min, laatste 16.53.16 u is 1187 m/min. R. v.d. Reest 1, 22, 23, 26, 30, 33, 35, 52, 53, 64, 72, 79, 89. Jac. Reijngoudt 2, 5, 32, 45. A. Goudzwaard 3, 6, 10, 41, 42, 50, 82, 84. Gebr. Reijngoudt 4, 8, 39, 40, 61, 88. Comb. Hoek 7, 74. J.D. Quist 9, 11, 14, 36, 37, 38, 43, 65, 77. R. Reijngoudt 12, 19, 24, 29, 63, 66, 78, 80. L. Reijngoudt 13, 16, 34, 48, 51, 55, 57, 58, 86, 87. A. Vermaas 15, 18, 20, 21, 31, 69, 70. J. van Belle 17, 49. M. Meijer en zn. 25. Comb. Reijngoudt en zn. 27, 28, 44, 54, 59, 68, 75, 81, 83, 85. K. van Dommelen 46, 47. S.A.M. Vermaas en zn. 56, 60, 73. A. van Dommelen 62. J. Suurlant 67,71,76. De Zwaluw Sint-Maartensdijk, 215 duiven van 11 deelnemers, snelste 16.27.23 u is 1285,24 m/min, laatste Advertentie I.M. f

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 15