Twaalf vrijwilligers voor buurtbus A JP NOORD-ZEELAND Inzet peuterleidsters bij bestrijden leerachterstanden jonge kinderen 'Innovatief staaltje Hollands vakmanschap' 1 I imabo i 13 I D B 0 B 01 B 1 i 0 B B B i B Paaszang op vijf plaatsen Mentorles 'de gezonde school' Veteranen willen niet tornen aan positie van de koningin Burgemeester opent Olleke Bolleke in Sint-Annaland officieel Imabo adviseert Vriens-De Schelde als uw keukens Donderdag 13 april 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 7 Van vier naar vijftien ritten per dag Een ritje met de buurtbus van Anna Jacobapolder naar Steenbergen duurt een half uur. Vanaf oktober kan de buurtbus gaan rijden. Er zijn achttien vrijwillige chauffeurs nodig, gisterenmiddag hebben zich twaalf mannen en vrouwen opgegeven tijdens de voorlichtings bijeenkomst van de BBA in Ons Dorpshuis: 2 uit Sint- Philipsland, 1 uit Sint-Annaland en uit Steenbergen en de rest uit Anna Jacobapolder zelf. Er waren daar giste renmiddag in totaal 29 belangstellenden aanwezig. Duurder Lof van de jury voor 'In een blauwgeruite kiel' Van zeven naar zes DE LAAGSTE BROMFIETSVERZEKERING VINDT U BIJ ONS! Assuran tiekan toor Verzekeringen - Hypotheken - Financieringen Leidsters van Thoolse peuterspeelzalen gaan via het re gionaal pedagogisch centrum Zeeland (RPCZ) een cur sus van twee jaar volgen in het kader van het project 'Goed van start Tholen'. Door te investeren in voor- en vroegschoolse opvang moet bereikt worden dat kinderen niet met een achterstand aan het basisonderwijs begin nen. Burgemeester H.A. van der Munnik vertelde dat za terdagmorgen in Sint-Annaland, waar hij het nieuwe on derkomen van Olleke Bolleke officieel opende. Paasbomen Groene motoren Fundament ZOA Vrijdag 14 april Zaterdag 15 april Maandag 17 april mm Voor de buurtbus is ook subsidie nodig van de gemeenten Tholen en Steenbergen. Elke gemeente wordt om 2000 gulden gevraagd, maar Tholen liet de BBA weten, daar niets voor te voelen. „Onbegrijpe lijk", zei buurtbus-coordinator A. van Dongen. „Het geld gaat niet naar de BBA, maar is voor de men sen van Anna Jacobapolder be doeld." Als het project doorgaat, kan er elf keer per dag vijf dagen per week een busje gaan rijden van Anna Ja cobapolder naar Steenbergen en te rug, via Sint-Philipsland, Nieuw- Vóssemeer en De Heen. Nu rijdt er vier keer per dag een bus naar Steenbergen en terug. Die dienst blijft gehandhaafd. In de buurtbus kunnen steeds acht personen mee. Voor de route heeft de BBA een Mercedes-bus beschikbaar met een lage instap en een automatische deur. Naar een halte bij de Sluis, die opgeheven wordt, zal nog nader worden gekeken. Ouders met kinderen maakten van de gelegenheid gebruik om te kla gen over de aansluiting van de bus van AJP naar Oude Tonge 's och tends, maar vooral 's middags. Kin deren missen vaak de aansluiting van Sint-Philipsland naar AJP. Chauffeurs voor de buurtbus moe ten minimaal 21 en niet ouder dan 70 jaar zijn. Ze moeten over een geldig rijbewijs beschikken en een geneeskundige verklaring bij zich dragen. Volgens Van Dongen leert de praktijk dat huisvrouwen en vut ters zich als vrijwillig chauffeur aanmelden. De dienstregeling wordt vastgesteld in overleg met de gebruikers van de buurtbus. Deze bus mag ook tussen de officiële bushaltes stoppen als het uit het oogpunt van verkeersveiligheid verantwoord is. De lijn kent wel een eigen kaartsys teem. Een kind en 65+er gaat voor een ritje naar Steenbergen ƒ1,50 betalen. Een volwassene 2,75. Een vierrittenkaart voor een kind en 65- plusser kost ƒ4,50; voor volwasse nen 8,25. Voor vier gulden kan men retour naar Steenbergen; met de gewone lijndienst kost dat vijf gulden aan strippen, maar bij de chauffeur gekocht is dat ƒ11,50. Probleem voor ouders met kinderen die dagelijks op het openbaar ver voer zijn aangewezen, is dat de busabonnementen niet gelden voor de buurtbus, behalve de OV-jaar- kaart voor jongeren boven de acht tien. Voor een aantal ouders met twee of drie kinderen was dit een probleem. Ze zijn dan duurder uit omdat ze ook voor een ritje van AJP naar Sint-Philipsland ƒ2,75 moeten betalen, maar aan deze ta rieven mag de BBA van het minis terie niets doen. De vrijwillige chauffeurs moeten een vereniging oprichten, zonder contributie. Het dienstrooster wordt maandelijks besproken. De verlan gens van de vrijwilligers worden daarin opgenomen. Er kunnen zich nog vrijwilligers op geven bij Lineke Wagemaker, Lan- geweg 15, telefoon 0167-573128 of A. Verstrate-Stols, Krammerstraat 3, telefoon 573206. Lof van de jury oogstte Mireille van der Maas zaterdag met haar uitvoe ring van 'In een blauwgeruite kiel' tijdens het nationaal muziekconcours in Kapel-Avezaath. De Sint-Anna- landse speelde in de hoogste afdeling - superieur - op accordeon een arran gement van W.J. Schroder die zelf in de jury zat. Het overbekende vader landse wijsje werd met 121 punten gewaardeerd, ruim voldoende voor een eerste prijs (vanaf 100 punten). Zowel uit het publiek als van ver schillende dirigenten kreeg Mireille waardering. Twee juryleden gaven elk 60,5 punten, waarbij solistische eigenschappen, zuiverheid en nuan cering met negens het hoogst werden gewaardeerd. „Naarmate je in een hogere afdeling speelt, wordt er steeds nauwkeuriger gejureerd", zegt de Sint-Annalandse. Ze hecht veel waarde aan de motivatie in de rappor ten, waaruit blijkt dat nog verbeterin gen mogelijk zijn. Met name ten aan zien van het tempo. 'Over het geheel genomen zit er te weinig vaart in het stuk', schrijft Schroder. 'Het was heerlijk om te horen, maar nogmaals er is meer vaart nodig', aldus het an derejurylid H.A. Hessels. Naast een solistisch optreden deed Mireille van der Maas ook mee in een trio accordeonisten, in de afde ling uitmuntendheid. 'Frühlings Ou verture' van A. Holzschuh werd met 109 punten beloond. „Het is op zich best leuk om ook als trio je best te doen op een concours", aldus Mireil le. „Het is anders, omdat je extra moet letten op wat je medespelers doen. Maar het geeft toch een kick, het blijft een uitdaging", zegt de Sint-Annalandse. ten. De politie schat dat er 1450 ille gale verkooppunten zijn. De drugs worden verkocht via woonhuizen, door koeriersdiensten of op straat. Of de verkoop aan de Noordpoort te maken heeft met het sluiten van cof feeshops elders, is niet duidelijk. De regering voert een gedoogbeleid; de verkoop van geringe hoeveelhe den cannabis is, onder gecontroleer de omstandigheden in een coffee shop toegestaan, maar de aanvoer van softdrugs aan coffeeshops is verboden. Wat Tholen betreft, valt de gemeente voor softdrugs onder het voorzieningengebied van buur gemeente Bergen op Zoom. Daar waren in 1998 zeven coffeeshops. Het beleid is erop gericht dat aantal terug te brengen tot 4, maar erg snel gaat het niet. Er zijn er nu nog zes, verspreid over de stad. Voor de slui ting van twee coffeeshops lopen nu gerechtelijke procedures. Daarover wordt binnenkort een uitspraak ver wacht. Het kabinet heeft vrijdag besloten om extra geld uit te trekken voor meer politie in de wijken waar de overlast door de illegale verkoop het grootst is. Ook justitie krijgt meer bevoegdheden om in de wijken op te treden. En via voorlichtingscampag nes wil de regering het gebruik van soft drugs door jongeren onder de achttien ontmoedigen. VERVOLG VAN VOORPAGINA De mentorles heet 'de gezonde school' en is volgens Spaapen inge bed in de normale leerstof. Maar ook ouders worden erbij betrokken. Tijdens een ouderavond wordt voor lichting gegeven en in de tweede klas wordt er ook door het bureau Halt aan de ouders informatie ver strekt. De docenten hebben er een speciale cursus voor gevolgd, waarbij ook het Zeeuws consulatiebureau voor alcohol en drugs betrokken is. Jeugdzorgdeskundige C. Reitsma van de Thoolse politie heeft regel matig contact met de scholen op Tholen. Ook met het Scheldecollege en niet alleen over drugs. Hij weet dat er op alle scholen leerlingen zijn die softdrugs gebruiken, zegt hij. Maar dat ze, om aan het spul te ko men, niet afhankelijk zijn van vaste verkooppunten (zoals Nightshift of een ander huisadres). „Dan worden er gewoon koeriers ingeschakeld." Vorige wéék werd uit een notitie van minister Korthals van justitie be kend dat het sluiten van een groot aantal coffeeshops in de steden ge leid heeft tot een drastische stijging van het aantal illegale verkooppun- Leeftijd Versneller Automaat Bromscooter Snorscooter Snorfiets Spartamet Invalidenkar 16-18 399 180 155 55 55 19-23 259 180 155 55 55 24-29 189 153 139 45 55 30-49 159 153 119 45 55 50 129 129 89 45 55 Wilhelminastraat 4 4675 BT Sint Philipsland Tel. (0167) 577577 Molenvlietsestraat 5 4691 BT Tholen Tel. (0166) 602152 Advertentie I.M. Kinderen staan met hun ouders gereed om door het oplaten van ballonnen de opening van het nieuwe onderkomen van Olleke Bolleke te vieren. De opleiding, in feite een verdere krijgen op ontwikkeling en stimu- professionalisering van het peuter- speelzaalwerk, wordt door de ge meente betaald uit de pot voor on derwijsachterstandenbeleid. Dat beleid was er aanvankelijk op ge richt om kinderen gelijkwaardig het onderwijs te laten verlaten. Maar onderzoek heeft uitgewezen dat er groepen zijn die al bij de in stroom in het onderwijs een ach terstand hebben. Daar moet onder andere 'Goed van start Tholen' iets aan doen. Landelijk krijgt dit jaar de versterking van voor- en vroeg schoolse opvang van nul- tot zesja rigen extra aandacht. De burge meester, die wethouder I.C. Moerland verving, zei het belang rijk te vinden dat de peuterspeelza len professioneel bezig zijn: „U gaat immers om met het beste wat een mens kan overkomen. Deze peuters zijn over 25 jaar de dragers van de gemeenschap van Sint-An naland." Van der Munnik gaf in hoofdlijnen aan wat de cursus in houdt. De leidsters leren ontwikke- lingsgegevens registreren, zicht te lering, het op een positieve manier begeleiden van spel- en leeractivi teiten, het creëren van een optimale omgeving voor de peuters en het door houding en gedrag stimuleren van een effectief opvoedingsge drag bij de ouders. Was het peuter- speelzaalwerk aanvankelijk be doeld om de sociale opvang te bevorderen, inmiddels is het veel meer geworden, aldus de burge meester. „Spelen, ontwikkeling en ontmoeting zijn nu de drie basis functies." Geholpen door twee peuters maak te Van der Munnik het naambord van Olleke Bolleke zichtbaar, waar mee de nieuwe peuterspeelzaal of ficieel was geopend. De ochtend verliep feestelijk voor de kleintjes, die achter Accelerando van het ou de gebouw aan de Bierensstraat naar het nieuwe onderkomen bij de Wellevaete marcheerden. Ze trom melden er daarbij lustig op los met hun houten lepels op blikken bus sen. Bij de peuterspeelzaal aange komen vormde Accelerando een erehaag en daar tussendoor konden de kinderen - nadat ze een ballon hadden gekregen - met hun ouders het plein oplopen waar de burge meester en voorzitter René Stockx al stonden te wachten. Stockx keek nog eens terug op wat er de afgelo pen maanden allemaal was ge beurd. Na de voorjaarsvakantie is het gebouw in gebruik genomen. De burgemeester vroeg twee kinde ren hem te helpen bij het wegtrek ken van het laken - voorzien van kleurige handafdrukken van de peuters - dat het naambord afdekte. Daarna speelde Accelerando 'Lang zal ze leven' en gingen de ballon nen (voorzien van een naamkaartje) de lucht in. Doordat er nauwelijks wind was, gingen ze steil omhoog en een aantal raakte verstrikt in de takken van de bomen op het plein. „Het lijken wel paasbomen", merkte een omstander op. De burgemeester bood de leidsters Judith van der Vlies en Marianne Oostdijk namens de gemeente nog speelgoed aan. Na het officiële ge deelte stond er iets te drinken ge reed in de Wellevaete. En 's mid dags was er open huis voor belangstellenden. Olleke Bolleke telt nu zestig peuters en er is een wachtlijst van 23 kinderen. Na de zomervakantie zal die een heel eind weggewerkt zijn, verwacht voorzit ter Stockx. Dit meisje inzet) volgt geboeid het oplaten van de ballonnen bij de opening van Olleke Bolleke. De Vier Gebroeders deed voor één keer dienst als passagiersschip toen het zaterdag afgeladen met gasten de haven van Tholen uit voer. VERVOLG VAN VOORPAGINA Door te kiezen voor een dicht achter schip is zowel een ruime machineka mer als een fraai woongedeelte ont staan. Veel is er gesproken over de portaalmast, aldus Cornelisse. De wens was een hogere en forsere mast met plaats voor zowel de zee- als de rivierradar, maar tegelijkertijd moest rekening worden gehouden met de maximale doorvaarthoge van de vele vaste bruggen die het schip passeert als het over de binnenwateren naar de Waddenzee vaart (daar liggen de meeste percelen van de firma). „De oplossing is gevonden in een neer- klapbaar portaalgedeelte, zodat ook in gestreken toestand beide radars gebruikt kunnen worden." Wanneer alles volgens plan was ver lopen, zou de nieuwe kotter in de cember in de vaart zijn gekomen. De vertraging die optrad, bleek een ge lukkige bijkomstigheid. Want nu konden elektronisch geregelde 'groene' motoren in het schip ge plaatst worden, die pas begin dit jaar voor de Europese markt beschikbaar kwamen. Ze zijn brandstofbesparend en belasten het milieu minder. De ei genlijke motoren, die al gereed ston den, werden door de leverancier te ruggenomen. Cornelisse gaf aan dat er bij de bouw van een nieuw schip veel onderaannemers en toeleveran ciers betrokken zijn: hij somde er 29 op! Hij bedankte iedereen die aan de bouw heeft meegewerkt en noemde in het bijzonder een ploeg Thoolse werknemers van Deltametaal (zij vonden het erg leuk om aan een Thools schip te kunnen werken). „We wisten niet dat er zoveel Thools vakmanschap iedere dag naar Zwijndrecht toog." Kooiman overhandigde een schilde rij van de nieuwe TH 48 aan Wim de Jonge, die samen met Huib Cornelis se het bedrijf van hun (schoonva ders voortzette. Vier broers De Jonge hadden aan het begin van deze eeuw hun mosselpercelen onder meer in de Eendracht net voorbij waar in I928 de Thoolse brug werd gelegd. Ze voerden hun bedrijf uit met hoog aarzen, tot ze in 1936 een stalen kot ter van 17 m lang en 4,65 m breed lieten bouwen. Om mee te gaan met de ontwikkelingen is dit schip ver schillende keren vergroot. Voor het laatst in 1989/1990, toen het vier nieter werd verbreed en het achter schip werd vernieuwd (inmiddels is het schip verkocht en zal als BRU 25 in de vaart blijven.". Wim de Jonge verzorgt nog een groot gedeelte van de administratie van de firma en is regelmatig aan boord te vinden van de 'Vier Gebroeders' waarop nu zijn zoon Huib de schipper is. Deze voert het bedrijf samen met Adrie Corne lisse en ze hebben Ko Roggeband als medewerker in dienst. Namens de familie De Jonge kregen ze een inge lijste fotocollage van de schepen waarmee de firma door de jaren heen heeft gevaren. „Terugkijkend op de achterliggende seizoenen past ons slechts dankbaarheid aan God, Wiens zegen op ons werk mocht rus ten. Wij hopen dat in de toekomst de Grote Stuurman ons Zijn zegen en een behouden vaart wil geven", be sloot Cornelisse. Van Liere was vol lof over de nieuw ste aanwinst van de Zeeuwse visserij- vloot. „Innovatief en de afwerking is een staaltje van Hollands vakman schap." De opdracht tot de bouw illu streert lef en ondernemerschap bij Gebr. De Jonge en bovendien een vertrouwen in de toekomst, aldus de Zevibel-preses. Voor die toekomst van de visserij noemde hij de over heidsbemoeienis van cruciaal belang. Bij de bouw van de TH 48 zijn enor me inspanningen gedaan om aan het eisenpakket van de overheid (met na me ten aanzien van het milieu) te vol doen. „Het schip vormt het funda ment bij een verdere uitbouw van jullie solide bedrijf." De TH 48 vol doet aan alle eisen van de scheep vaartinspectie, noodzakelijk om in de toekomst over de Noordzee naar de Waddenzee te mogen varen. Verder is een spoelsysteem geïnstalleerd waar door de opgeviste mossels niet langer in de kor buitenboord gespoeld hoe ven worden, maar dit gewoon bin nenboord kan gebeuren. „De ontwik kelingen in de mosselbranche staan niet stil", aldus Cornelisse die zater dag met de andere firmanten vele fe licitaties in ontvangst mocht nemen. Ze staan aan de vooravond van een nieuw mosselseizoen. In mei begint de'zaad visserij en eind juni, begin ju li start het verkoopseizoen. Naast de TH 48 is alleen de TH 4 van Schot nog als Thools mosselschip actief. De Unie van Nederlandse veteranen heeft in een telegram haar aanhan kelijkheid en trouw betuigd aan de koningin. Daarmee reageerde zij op de uitlatingen van Kamerlid T. de Graaf, van D66 over de positie van het staatshoofd. Op de jaarvergadering van de Unie, zaterdag in Til burg, werd er schande van gesproken dat de koningin alle macht zou worden ontnomen. Na een heftige discussie stelde voorzitter A.A. Rijs- tenbil (oud-Sint-Philipslander) voor om een telegram te versturen, wat met applaus werd begroet. Vanuit Den Haag kwam later die dag al een bedankje voor de steunbetuiging. Rijstenbil, die na tien jaar het voor zitterschap neerlegde, kreeg het Kruis van verdienste van de Ceac (Confederation Européenne des Anciennes Combattants). In zijn re de ging Rijstenbil in op de 'zeer on gelukkige uitlating' van premier Kok over het aanbieden van excu ses aan Indonesië voor het Neder landse bewind (aanleiding was het recente excuus van de Japanse re gering voor de Tweede Wereldoor log). Indië-veteranen hebben er grote moeite mee en de Unie ziet geen enkele reden tot het aanbieden van publiekelijke excuses. Kok heeft inmiddels gezegd de Indië- veteranen niet met een schuldge voel te willen opzadelen; hen treft geen enkele blaam. Ook bestaat er volgens de premier geen relatie tus sen de Japanse excuses en de wen selijkheid van Nederlandse excu ses. Rijstenbil noemde het 'zorgwekkend en onaangenaam' dat de politiek-historische context van het verleden sterk wordt ver wrongen. „Het is makkelijk door de bril van het heden naar het verle den te kijken en dan even honderd duizenden te diskwalificeren. De si tuatie en de omstandigheden en ge voelens zijn momenteel in het alge meen ook totaal anders. Het zou bovendien een vreemd signaal zijn naar de familie van de duizenden gesneuvelden die in Indië begraven liggen. En uiteraard naar al dege nen die lichamelijk of geestelijk be schadigd zijn." Op 2 mei organiseert het nationaal comité 'Thank you Canada allied forces' in de Jaarbeurshallen in Utrecht een ontvangst voor geal lieerde oorlogsveteranen en Neder landse oud-verzetsmensen en vete ranen uit de Tweede Wereldoorlog. Belangstellenden kunnen er zich voor aanmelden. De heer Rijstenbil (tel. 0164-245656) is bereid nadere informatie te verschaffen. De collecte voor ZOA vluchtelin genzorg heeft in Sint-Philipsland 602,35 opgebracht. Gevers en collectanten hartelijk be dankt. Zangliefhebbers kunnen de komende dagen volop aan hun trekken ko men, want op Tholen en Sint-Philipsland is er groot aanbod aan bijeen komsten die allemaal in het teken staan van het paasfeest. Dan wordt het lijden, sterven en de opstanding van Jezus herdacht. De zangavonden concentreren zich op vrijdag, zaterdag en maandag, een week voor de eigenlijke Pasen op zondag 23 april. Tholen: Rehobothkerk Gerefor meerde Gemeente Hoogaarsstraat 19.30 uur m.m.v. jeugdkoor Sja- loom, jongerenkoor Hananja, mannenkoor Rehoboth en ge mengd koor Crescendo. Organist' Kees Zwaai begeleidt de samen zang. Sint-Maartensdijk: N.H. Maar tenskerk 19.30 uur m.m.v. ge mengd koor Met hart en stem o.l.v. Izaak Riedijk, Sursum Corda o.l.v. Henk Weekhout uit Middel burg, organisten Kees de Kraker, Pieter Quist, Vincent Verkamman en Leen Heijboer. Sint-Annaland: N.H. kerk 19.30 uur m.m.v. gemengd koor VZOS, mannenkoor DEV o.l.v. Rinus van Gorsel, kinderkoor Soli Deo Glo ria o.l.v. Heieen Troost en ds. P.C. Hoek. Sint-Philipsland: Dorpshuis de Wimpel 19.30 uur m.m.v. kinder koor Samuël uit Tholen o.l.v. Ma- riëlle Klavers, kinderkoor Van knop tot bloem en vrouwenkoor de Lofstem o.l.v. Wilma van Duuren, organisten Jan en Mariël- le Klavers en Eveliene de Jonge en ouderling M. van der Welle. Tholen: N.H. kerk 19.30 uur m.m.v. gemengde zangvereniging Immanuël, organisten mevr. M. Hage-v.d. Velde en H. Quist, mevr. T. Duijzer-Kwist declamatie en pastoraal medewerker J. Ver- brugge. Pak even uw zakboekje THOLEN 14 apr. paaszangdienst, Rehoboth kerk, 19.30 u. 15 apr. Gospel Impuls, Meulvliet, 19.30 u. 18 apr. Open ochtend De Fabel- tuin, Oudelandsepoort, 9 u. OUD-VOSSEMEER 19 en 26 apr. Koersballen Anbo, Vossenkuil 14 u. SINT-ANNALAND 15 apr. Paaszangavond, N.H. kerk, 1930 u. 18 apr. Lezing plattelandsvrouwen over bijen, Gouden Leeuw, 20 u. 22 apr. Concert bariton Smid, Ac celerando en Smalstads mannen koor, Wellevaete 20.15 u. SINT-MAARTENSDIJK 14 apr. Zangavond, Maartenskerk. 15 apr. Fancyfair Maartenshof, 10- 16 u." 18 apr. Japanse sierkunst platte landsvrouwen, Haestinge, 19 u. POORTVLIET 13 apr. Lezing over voetverzorging plattelandsvrouwen, 't Ouwe Raed' uus 14 u. 13 apr. Agrarische dag plattelands vrouwen, Woonboulevard 9.45 u. SINT-PHILIPSLAND 19 apr. Paasmiddag ouderen, De Rozeboom. 14 u. 29 apr. Zangver. VZOS zingt op muziektent, 18.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 21 mei Kunstmanifestatie, Rietpen Galerie. 9 apr. t/m 27 aug. Tentoonst. 150 jr. mode, Markiezenhof. 13 apr. Cabaretgroep Crème Fraïche, De Maagd, 20.15 u. 15 en 16 apr. Irish folkfestival, De Stoelemat, za 15 en zo 14 u. 15 en 16 apr. Museumweekend, Markiezenhof, za en zo 11 u. 15 t/m 24 apr. Voorjaarskermis. 15 apr. Orkest Kon. Luchtmacht, De Maagd, 20.15 u. 16 apr. Poppentheater Tierelijn, De Maagd, 14.30 u. 16apr. Orgelconcert Gertrudiskerk, 16 u. 24 apr. Paas country-dancefestival, De Stoelemat, 13 en 19 u. 26 apr. Tragikomedie met John Kraaijkamp, De Maagd, 20.15 u. +film+++film+++film+++fiIiTi+ ROXY I: Double jeopardy - do en zo t/m wo 20 u, vr en za 21.30 u. Stuart Little Ned. gespr.) - vr 18.45 u, za 14, 16.15 en 18.45 u, zo 14 en 16.15 u, wo 14 u. ROXY II: Toy story 2 (Ned. gespr.) - wo 14 u. Mission to Mars - do en ma t/m wo 20 u, vr 18.45 en 21.30 u, za 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u, zo 14, 16.15 en 20 u. CINEM'ACTUEEL 1-2-3: American pie - vr en za 21.30 u. zo 16.15 en 21.30 u„ di 20 u„ wo 14 en 20 u. Toy story 2 (Ned. gespr.) - za en wo 14 u, zo 14 en 16.15 u, di 16.15 u. The beach - do, ma en wo 20 u, vr en za 18.45 en 21.30 u, zo 16.15, 18.45 en 21.30 u, di 16.15 u. Sleepy Hollow - do en ma t/m wo 20 u, vr 18.45 en 21.30 u, za en zo 14, 18.45 en 21.30 u. Stuart Little - vr 18.45 u, za 14 en 18.45 u, zo 14, 16.15 en 18.45 u, di 16.15 u, wo 14 u. Verrassingsvoorpremière: do 20 u. Cinema Paradiso: Random hearts ma en di 20.30 u. En als één van de grootste inkoop organisaties kan Imabo het weten. Een showroom- 8^ ^8 1 Bergen op zoom Zeelandhaven 7 Telefoon: (0164) 271500 l* Fax: (0164) 245370 Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 7