Voetballiefhebbers in huwelijksbootje Plaatselijk nieuws VISSER Kapotte fiets? GRATIS 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 april 2000 v Paaszangdienst Kerstmis in april HEUGA TEGELTAPIJT Div. partijen vanaf 12,- per m2 Ophalen rommelmarkt De Fabeltuin open E. v.d. Rijsen wint Julian Poot eerste Lichtmasten tennis i f Brommer gestolen Bloemschikken AVB Etienne op dreef Zonder helm Open huis peuterspeelzaal Paaszangavond Prins Maurits favoriet Herstel steenglooiing Beroep Ger. Gem. Onverzekerde bromfietser Verkoping Tryfosa Vogel vreugd 1900 ringen Tüinkabouter weg Inspecteur positief over chr. school Ruilverkavelingsrente valt mee Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Bruidsmodeshow Elenahof Brand containers Mobiele kantine Paaszangavond Fancyfair Maartenshof Fietser gewond De Knorhaan wint Deltawedstrijd Toneel soos Anbo J. v.d. Werf eerste Jeugdvisser Leo Vroegop wint bij de Zeebaars Bezwaar Van Kempen t Flessenactie succes Paasmiddag Rozeboom J. van Kolthoorn eerste DAG EN NACHT Pak even uw zakboekje Thoten In de Rehobothkerk aan de Hoog aarsstraat wordt 14 april een zang avond gehouden die in het teken staat van Pasen. Meewerkende ko ren zijn jeugdkoor Sjaloom, jonge renkoor Hananja, mannenkoor Re- hoboth en gemengd koor Cres cendo. Organist bij de samenzang is Cees Zwaai. De avond begint om half acht. Maarten van Roozendaal brengt za terdag in Meulvliet zijn theater voorstelling 'Kerstmis in april'. Confronterend, raak en herkenbaar zijn de teksten en liedjes die hij brengt. Van Roozendaal begeleidt zichzelf op de piano en wordt bijge staan door Egon Kracht op contra bas. De voorstelling begint om half acht. G. Polderman Projectinrichting B.V. Tholen Tel. 0166-603589 Advertentie I.M. Zaterdag vanaf half tien worden er spullen opgehaald voor de rommel markt, die zaterdag 29 april voor de 29ste keer wordt gehouden. Er kun nen boeken meegegeven worden, serviesgoed, (tuin)gereedschappen, elektrische apparaten, keukengerei, meubilair en alles wat u eigenlijk niet nodig heeft of waar u zelf toch geen gebruik meer van maakt. Het comité wil echter geen bankstellen, dekens, kleding, koelkasten, ma trassen, plastic kweekpotten, plastic kleerhangens, schoenen, wasmachi nes en wandmeubels. De andere spullen kunnen voor half tien buiten gezet worden. Op 22 april is er nog een tweede mogelijkheid, maar dan moet men de spullen zelf brengen bij de schuur van A. van Nieuwen- huijzen aan de Eeweg, tussen tien en twaalf uur. De opbrengst van de rommelmarkt is bestemd voor de stichting christelijk jeugdwerk en scouting Heenetrecht. Peuterspeelzaal de Fabeltuin houdt dinsdag 18 april een open ochtend. Van negen tot elf uur kan men in het gebouw aan de Oudelandsepoort te recht om er een kijkje te nemen. Er is koffie en limonade en de kinderen krijgen een kleurplaat en een bal lon. De Fabeltuin is met 75 peuters helemaal vol. Er is zelfs nog een wachtlijst van drie maanden, maar na de zomervakantie zal die groten deels weggewerkt worden omdat er nogal wat peuters naar de basis scholen doorstromen. Dan is er weer ruimte voor nieuwe kinderen. De Fabeltuin vertoont al jaren een stabiel beeld. Met 698 punten heeft E. van de Rijsen zondag de Kroontrofee ge wonnen bij visvereniging de Pie terman. De 44 leden visten vanaf twee boten, de Salamander I en de Hendrik H., in de Oosterschelde ter hoogte van Scherpenisse. Tijdens de prijsuitreiking in de Kroon overhandigde voorzitter A. van El- zakker aan de beste drie vissers een trofee. A. Jurgens was tweede met 506 p en E. Learbuch was derde met 417 p. De verdere uitslag: 4. H. Hachmer 471 p; 5. R. Maas 400 p; 6. P. van Tatenhoven 441 p; 7. R. van Laar 286 p; 8. H. Kikkert 391 p; 9. K. Quist 264 p; 10. L. Verker- ke 279 p. Eerste dame was mevr. C. Schot. Het rad van avontuur le verde menigeen nog een prijs op. Julian Poot was met 5584 punten de winnaar van de klaverjascompe- titie van stad Tholen, donderdag in zaal de Kroon. Van de 24 deelne mers werd Nico Hardebol tweede met 4917 p voor Frans Bahnert met 4825 p. Coby Leijdekkers was net vierde met 4799 p, op slechts een punt gevolgd door Carlo Hage met 4798 p. Het college van b. en w. heeft be sloten medewerking te verlenen aan het plaatsen van lichtmasten langs de banen van tennisvereni ging Oud-Vossemeer. Het hiervoor ingediende plan voldoet volgens b. en w. aan de redelijke eisen van welstand, maar de masten mogen niet hoger worden dan 15 meter en moeten donkergroen van kleur zijn. Omdat de maximale bouw hoogte van vier meter wordt over schreden, is het project wel in strijd met het bestemmingsplan 'Kom Oud-Vossemeer'. Er zal dan ook een ontheffingsprocedure wor den gevolgd. Overigens gingen za terdag de banen van TOV open en toen stonden de vier lichtmasten al overeind. In de Prins Mauritsstraat is vorige week de brommer gestolen van een 18-jarige inwoner. Het rijwiel, dat een waarde had van enkele honder den guldens, verdween tussen dins dagavond half twaalf en woensdag morgen half twaalf. Marloeska v.d. Berg liet de leden van de Algemene Vrouwenbond zien wat er allemaal mogelijk is met bloemschikken. Direct van haar werk in Dordrecht liet ze de dames zien dat er bloemstukken te maken zijn die nog wel tot en met Pasen mooi kunnen blijven. Als de roosjes verlept zouden zijn, kunnen die een voudig door een ander soort bloe metje vervangen worden en op die manier kan het bloemstukje weer twee weken mee. Marloeska v.d. Berg werkt in een bloemenwinkel en heeft ook op verschillende kerst markten gestaan met haar werk. Dankzij haar inbreng en het leuke idee werd het paasmandje bij ieder een een succes. Twee leden maak ten een extra mandje voor de in het ziekenhuis opgenomen Ad Vinjé en de ziek thuis zijnde Ciska Leeuwis. Met een leuke beterschapskaart werd uitdrukking gegeven aan het feit, dat de AVB hen niet vergeet. Betsy Vaders bedankte Marloeska v.d. Berg met een leuk geschenk - dat kon dit keer geen bloemetje zijn - voor de geslaagde bijeenkomst. Op 18 april viert de AVB het veer tigjarig bestaan met een gezellig feest. In de biljartcompetitie van de Treffers was J. Etienne goed op dreef met de kortste partij in 21 beurten en een gemiddelde van 2,53. C. Burgers zorgde voor de hoogste serie met 12 caramboles. De uitslagen: P. Vis-J. Hommel 8,94-10; D. den Hollander-J. Etien ne 7,28-10, B. den Hollander-C. Burgers 10-9,48; K. Hommel-H. Hommel 10-10. Een zeventienjarige bromfietser kreeg donderdagavond een boete van negentig gulden omdat hij zon der helm reed. Sint-Annaland Belangstellenden kunnen zaterdag middag tussen twee en vier uur een kijkje nemen in het nieuwe onder komen van Olleke Bolleke. De peu terspeelzaal is sinds kort verhuisd van de Bierensstraat naar nieuw bouw bij De Wellevaete. Maandag 10 april haalt de kon. fanfare Accelerando oud papier Off Advertentie LM. Zaterdag 15 april is er om half acht een paaszangavond in de Neder landse Hervormde kerk. Drie koren verlenen hun medewerking: het christelijk gemengd koor VZOS en het christelijk mannenkoor DEV, beide o.l.v. Rinus van Gorsel, en het kinderkoor Soli Deo Gloria o.l.v. Heieen Troost. Ds. P.C. Hoek houdt een meditatie over de lijdenstijd. Samenzang is ook een belangrijk onderdeel van het programma, waarbij iedereen welkom is. De scholengemeenschap Prins Maurits (mavo, havo, atheneum) in Miidelharnis is favoriet bij de leer lingen van groep 8 van de School met de Bijbel die in juni afzwaaien. Van de 28 kinderen gaan er 13 naar Prins Maurits, 9 naar het Calvijn- college in Tholen, 3 naar het Schel de college in Sint-Maartensdijk en 2 naar 't Rijks in Bergen op Zoom. Wegens verhuizing gaat er 1 leer ling naar een school voor voortgezet onderwijs buiten de regio. Wij halen en brengen hem Kees Matthijssen Tweewielers Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. Bij de Joanna Mariapolder wordt honderd meter steenglooiing ver vangen. Het waterschap Zeeuwse Eilanden heeft dit karwei gegund aan aannemer De Voogd uit Grijps- kerke, die het totale onderhoud aan de zeeweringen uitvoert voor 588.000 gulden, exclusief btw. De Gereformeerde Gemeente heeft een beroep uitgebracht op ds. A.B. van der Heiden te Utrecht. Tijdens het crossen op het grasveld achter de Wellevaete liep donder dagavond een zeventienjarige jon gen tegen de lamp omdat zijn twee- wieler niet verzekerd bleek te zijn. De politie ontdekte hem bij een controle, nadat er klachten over de overlast waren geuit. Vrouwenvereniging Tryfosa houdt woensdag van twee tot vijf uur in het Trefpunt de voorjaarsverkoping. De opbrengst is bestemd voor de Nederlandse Hervormde kerk. Er zijn stroopwafels, pannenkoeken, slaatjes en andere versnaperingen, zelfgemaakte kaarten, bloemen en planten voor de tuin. Voor de jeugd is de zolder ingericht met spelletjes. Voor de bezoekers staat ook de kof fie klaar. Tijdens de eerste ronde voor het kweekjaar 2001 zijn er 1900 ringen besteld tijdens de ledenvergadering van vogelvereniging Vogelvreugd in de Wellevaete. Voorzitter K. Bicker opende de goede bezochte vergade ring, waarbij secretaris Bazen weer melding maakte van enkele nieuwe leden. Notulist M.C. Goedegebuure deed verslag van de vorige vergade ring. Enkele huishoudelijke mede delingen en de rondvraag sloten de bijeenkomst af. Bestel-/Bedrij fsauto's Nieuw en gebruikt alle merken. Ook voor onderhoud en reparatie. Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Tussen zaterdagavond elf uur en zondagmiddag half twee is uit een tuin aan de Hoenderweg een tuinka bouter gestolen. Inspecteur drs. R.J. Ensing was donderdag bij zijn bezoek aan de School met de Bijbel overwegend positief ove# de school, aldus ad junct-directeur I. Troost. „Met na me de zorgstructuur zit goed in el kaar en ook het pedagogisch klimaat noemde de inspecteur gun stig." Volgens Troost was de inspec teur lovend over de open dagen die georganiseerd worden voor ouders van kinderen die extra hulp krijgen. „Die openheid juichte hij toe en als eerst verantwoordelijke voor die in dividuele begeleiding vond ik het waardevol van een onafhankelijk ie mand als de inspecteur die opmer kingen te horen. Weer-samen-naar- school is immers een belangrijk onderwerp. Daarvoor ben ik recent nog - samen met bestuurslid C.J. Vroegop - naar een voorlichtings avond geweest over observatieklas sen en jonge risicokinderen." De in specteur maakt over drie weken zijn eindrapport. Om de kwaliteit nog verder te verhogen, kondigde hij aan nog een aantal adviezen te zul len geven. „Maar dat betreffen geen schokkende dingen", aldus Troost. Na ontvangst van het rapport, dat voor de ouders dan ter inzage ligt, kan de school er vier weken op re ageren. Daarna krijgt het bestuur het definitieve rapport, dat vervol gens ook via internet openbaar toe gankelijk is. Bij de afronding van de ruilverkave ling blijken de kosten mee te vallen. De gemiddelde landinrichtingsrente bedraagt 13,50 per hectare per jaar, terwijl was uitgegaan van 17 gulden. Toch zijn de werkelijke kos ten van de ruilverkaveling met 3.042.000 gulden hoger dan de ra ming, in 1991, van 2.870.000 gul den. Sterk gestegen kosten, zoals bijvoorbeeld de dijkbeplanting (170 Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandagdinsdag en woensdag X Haaskarbonade 1 kg J Ribkarbonade 1 kg Shoarmavlees 500 gram Varkenslever 500 gram 10,90 Boerenhamlappen 1 kg 9,90 Verse worst 1 kg 5,- Saté schnitzels 5 halen 4 BETALEN f 2,25 H m Runderrollade 100 gram 2,50 Snijworst 100 gram 1,35 Schouderham 100 gram 1,35 Rundvleesslaatjes 5 halen 4 BETALEN Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. in plaats van 125 mille) en onder houd landschapselementen (52 mil le, terwijl hiervoor niets was ge raamd) worden voor honderd procent door het rijk betaald. Daar entegen vielen de kosten van de ver dichtingswegen en kavelaanvaar- dingswerken, die voor 35% door de grondeigenaren moesten worden betaald, behoorlijk mee. De landin richtingscommissie, bestaande uit G.L.D. Gaakeer, J.H.M. Akkermans en J.L. Goedegebuure, is na ruim elf jaar klaar met haar werk. De ƒ13,50 ruilverkavelingsrente per ha mag in 26 jaar worden betaald door de grondeigenaren. Het rentedragende deel is aftrekbaar voor de belasting. Stavenlsse Voor de bewoners en bezoekers van woonzorgcentrum Elenahof was er dinsdagavond een bruidsmodeshow. Vrijwilligers, hun echtgenoten, kin deren en andere familieleden toon den bruidsjurken vanaf 1954 tot en met 1999 in allerlei kleuren en mo dellen. Er waren ook bruidsmeisjes, -jonkers en bruidegommen te zien. Na de koffie deden medewerkers van de Schutse en Elenahof nog een voordracht onder de titel 'De brui loft'. Na nog een drankje en een hapje werd het gezellig samenzijn rond tien uur beëindigd. De brandweer rukte vorige week dinsdagavond uit voor een brandje van twee afvalcontainers op de ha ven. De brand werd om ongeveer tien voor half tien ontdekt door een bewoner van de Veerweg die vanuit de woning de haven kan overzien. Om zeven minuten voor half tien werd de brandweer gealarmeerd. Toen de blusgroep arriveerde, wa ren de containers al tot de helft af gebrand. Het vuur werd met twee hogedrukspuiten snel gedoofd. Bij de brand was veel rook vrijgeko men, veroorzaakt door het kunststof materiaal van de afvalbakken en een autoband. Door de noordoosten wind werden de rook en het roet over de havendijk gedreven. De schuren, schuttingen en achterge vels van twee huizen aan de Molen dijk liepen roetaanslag op. De brand is waarschijnlijk aange stoken. Om drie minuten over half tien kon de brandweer terug naar de kazerne. De container is bedoeld voor afval van de gebruikers van de jachthaven. Het college van b. en w. wil vergun ning verlenen voor het plaatsen van een porto-cabin op het terrein van tennisvereniging Jacoba van Bei eren. De vereniging heeft de porto- cabin van een zustervereniging in Roosendaal en het geval staat mo menteel al opgeslagen, gereed voor plaatsing. De keet moet gaan dienen als kantine, omdat de huidige kanti ne van Jacoba van Beieren niet vol doet aan wettelijke maten. De por to-cabin moet worden geplaatst tegen de oefenmuur bij de tennisba nen. De vereniging heeft een schets- plan ingediend en de welstands commissie gaf er goedkeuring aan. Het plan is ook niet in strijd met het huidige bestemmingsplan, maar omdat het om een gebied gaat waar voor een voorbereidende bescher ming van kracht is, moet er ont heffing worden verleend. In de Maartenskerk is vrijdag 14 april om half acht een paaszang avond met samenzang en medewer king van verschillende koren en or ganisten. Naast de plaatselijke christelijk gemengde zangvereni ging Met hart en stem o.l.v. Izaak Riedijk treedt als gastkoor Sursum Corda op, een christelijk gemengde zangvereniging uit Middelburg o.l.v. Henk Weekhout. Organisten zijn Pieter Quist, Leen Heijboer, Vincent Verkamman en Kees de Kraker. De collecte is bestemd voor de stichting Friedensstimme Neder land, die met name in Rusland werkt. Ouderling L.B. Janssen ver zorgt de opening, ouderling H. Dui- ne doet de sluiting. Zaterdag 15 april wordt in woon zorgcentrum Maartenshof van tien tot vier uur een fancyfair gehouden met een rommelmarkt, verkoop van bloemen, oliebollen, Zeeuwse bab belaars, gebak, e.d. Men kan ook sjoelen en tot twee uur kunnen kin deren zich laten schminken en foto graferen. Om kwart voor vier is de trekking van de verloting. De op brengst is bestemd voor de evene mentencommissie, die daarmee nieuwe activiteiten kan organiseren. Een 69-jarige vrouw liep donder dagmiddag rónd vier uur verwon dingen op, toen ze in botsing kwam met een tegemoetkomende fietser. Twee fietsers reden naast elkaar over de Wal, komende vanuit de richting Haven. Omdat zij onvol doende rechts hielden, kwam de buitenste fietser - een 19-jarige in woner - in botsing met de tegemoet komende 69-jarige vrouw. De Oosterscheldevissers ontvingen zaterdag 199 deelnemers bij de Del tawedstrijd in Stavenisse. Er werd totaal 95 kilo vis gevangen, waarbij Pierre van Leeuwen van de Knor haan uit Poortvliet eerste werd met 238 cm. Remi Lindhout van de or ganiserende vereniging was tweede met 208 cm, voor Jemi Kooien met 139 cm. De verdere uitslag: 4. R.Krijnen, Edelkarper 230 cm; 5. M. Verlinden, HMSV 156 cm; 6. H. Hamelink, HMSV 113 cm; 7. J. Noom, Oosterscheldevissers 186 cm; 8. J. Stam, HMSV 138 cm; 9. M. Petit, de Knorhaan 74 cm; 10. G. Zandboer, HMSV 176 cm. Eerste dame was E. van Paasen van 't Scharretje met 149 cm; van de Oos terscheldevissers was mevr. B. Aar den met 76 cm de eerste dame. Ar jan de Graaf van de Oosterschelde vissers eindigde als eerste jeugdlid met 39 cm. Bij de korpsen zegevierde de Knor haan met 347 cm, voor Gamakatsu I met 336 cm en HMSV III met 332 cm. De Oosterscheldevissers bezet te een vierde plaats met 269 cm. 't Scharretje I uit Oud-Vossemeer sloot de rij met 235 cm. Het win nende team van de Knorhaan be stond uit Pierre van Leeuwen, Johan de Groen en Johan Gunst. Op 15 april is de volgende clubwed strijd, van half twee tot half vijf aan de Noord. Op verzoek van het bestuur van de Anbo-soos komt dinsdagmiddag 25 april om twee uur het Eerste Roo- sendaals ouderentoneel naar Maar tenshof. Opgevoerd wordt 'Het he mels veulen', volgens Corrie van de Meeberg van de Anbo 'een kostelijk stuk'. Het gaat over de familie Kos ter die aan de drank is en vals geld drukt, maar de engelen Patricia en Plonia komen onzichtbaar orde op zaken stellen, aldus mevr. Van de Meeberg. J. van der Werf won vrijdag met 5317 punten de competitiewedstrijd van klaverjasvereniging de Pende laars. Hij leidt ook het klassement met 74.933 p, voor P. Bazen met 71.550 p en A. Arts met 71.369 p. L. Kampman bezet met 70.709 p de vierde plaats voor P. van Bloppoel met 68.694 p. P. Bazen voert met 25 marsen het klassement voor de mar- senprijs aan, voor J. van der Werf met 21L. Kampman, R. van Putten en J. van Splunter hebben elk 15 marsen. De uitslag van de competi tiewedstrijd luidt: 1. J. v.d. Werf 5317 p; 2. A. Koetsier 5075 p; 3. R. van Putten 5013 p; 4. P. Bazen 4911 p; 5. A. Arts 4717 p; 6. P. van Blop poel 4283 p; 7. J. van Zetten 3891 p; 8. L. Kampman 3857 p. Scherpenisse Jeugdlid Leo Vroegop was zaterdag alle senioren te slim af tijdens de derde bekerwedstrijd van hengel sportvereniging de Zeebaars. Voor het eerst werd er aan de Annavos- dijk tussen Sint-Annaland en Stave nisse gevist en de 32 deelnemers haalden daar slechts zes boven maatse vissen binnen met een ge wicht van 2,8 kilo. Vroegop had met 675 punten een ruime voor sprong op Arie Arts, die met 565 p tweede werd, voor Jaap van As met 550 p. 4. Iz. Hengstmengel 445 p; 5. H. Hoebeke 305 p; 6. A. Faber 275 p; 7. Barry Westdorp 200 p; 8. Mar- tijn Westdorp 150 p; 9. R. Anemaet 50 p; 10. J.C. Bijl en 11. Mevr. T. van As-de Jonge elk 1 punt. Poortvliet W.C. van Kempen van fruitbedrijf Nooitgedacht heeft bezwaar aange tekend tegen de afwijzing door ge deputeerde staten van het verzoek om hem een aanvullende schadever goeding toe te kennen. Van Kempen had aangevoerd dat hij 7.70 are grond door de aanleg van de nieuwe rondweg niet productief kan maken. De provincie heeft het er niet ge makkelijk mee, want binnen de nor male termijn kon er geen uitspraak gedaan worden. Gedeputeerde sta ten maken gebruik van de mogelijk- Terwijl het bruidspaar Ketting-Stouten onder de erebogen van WHS poseerde, werd het met narcissen bestrooid. Twee voetballiefhebbers traden vrijdag in het huwelijk. Patrick Ketting uit Sint-Annaland en Mi randa Stouten (eveneens woonach tig in Sint-Annaland, maar afkom stig uit Scherpenisse) gaven elkaar het ja-woord. De 22-jarige Ketting werkt in het dagelijks leven bij MR uit Sint-Annaland en zijn 27-jarige bruid is medewerkster bij de Rabo bank in Sint-Maartensdijk. Naast hun werk zijn de twee (die aan de Burg. Baasstraat in Sint-Annaland gaan wonen) ook actief op sportief gebied. Patrick is jeugdleider van het D2-elftal van WHS en hij speelt zelf als spits in het vlaggenschip van deze club. Hij is daar dit sei zoen bovendien nog topscorer ook. Zijn kersverse vrouw is verzorgster van het eerste elftal van de groen- witten en bovendien lid van de sponsorcommissie van WHS. De D- pupillen stonden het bruidspaar bij de Wellevaete op te wachten met de traditionele groen-witte erebogen. Met een crèmekleurige oldtimer kwam het echtpaar voorgereden. Zondag 9 april THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Den Ouden. 18.30 u. ds. Ten Hove, Ooltgens- plaat. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 17 u. dhr. Van Westen. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Velema, Zierikzee. 18.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. Dhr. Wisse. 19 u. Dhr. Radings, (lofpr. en aanb. dienst). R.K.-KERK za 19 u. eucharistieviering, zo 11 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Leenmans, Bergen. 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Verwey, Middelburg. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Zwan 14.30 u. ds. Oosterbroek. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 17.30 u. woord-, gebeds- en communiedienst, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Burger, Stad a.h. Haring vliet. 18 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. 13 apr. 19.30 u. ds. Moens. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Van Dijk, Ridderkerk. 18 u. ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDUK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Snijder, Oud-Vossemeer. 14.30 u. ds. Den Ouden, Tholen. HERV. GEM. REHOBOTH 10 en 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. wo 19.30 u. ds. Mondria, Waarden burg. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u.ds. Egas. GEREF. KERK 10 u. dhr. Walhout, Breda. 14.30 u. ds. Broere. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. drs. Molenaar, Papendrecht. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. di 19.30 u. ds. Karens, Werkendam. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. 12 apr. 19.30 u. dhr. Gerritsen. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. De Kok, Rotterdam. heid die de algemene wet bestuurs recht biedt om de beslissing op het bezwaarschrift uit te stellen. In de loop van april komt de provincie met een uitspraak. i ifililiinlnlWiw'hAh.ft.) De flessenactie van jeugdsoos 't Kel dertje heeft 582,50 opgebracht. „Dit hadden we tevoren niet verwacht", zegt een opgetogen Mieke Kot. Ruim 500 flessen werden door de jongeren op één woensdagmiddag ingezameld en dan waren er nog veel mensen niet thuis. „Sommige mensen hadden geen flessen, maar gaven tóch een bij drage. 't Keldertje wil de opbrengst gebruiken om op koninginnedag een programma te bieden. „Op vrijdag avond een drive-inshow, zaterdag morgen een rommelmarkt en 's mid dags een spellenmiddag", vertelt Mieke Kot over de plannen. In woonzorgcentrum de Rozeboom wordt woensdag 19 april om twee uur een bijeenkomst gehouden die in het teken staat van Pasen. Ds. J.C. Klein zal een meditatie houden en mevr. Quist-v.d. Male leest een verhaal voor. Een groepje kinderen zal blok fluit spelen en verder is er samenzang en declamatie. In de pauze is er koffie met cake. Voor vervoer kan men con tact opnemen met mevr. Verwijs- Faasse, tel. 572345 of mevr. J. Quist- van Dijke, tel. 572390. Jan van Kolthoorn heeft zaterdag met 2355 punten de competitiewedstrijd van zeehengelclub de Makreel ge wonnen. Totaal kwam er 17 kilo vis aan land. Johan Geense was tweede met 2125 p voor C. Brusselaars met 1805 p. Abr. van Oeveren was met 1785 p vierde en J. Suurland vijfde met 1025 p. Bij de junioren won Ar jan Suurland met 1015 p voor Pieter Verwijs met 495 p. HUISARTSEN Zaterdag 8 en zondag 9 april Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Mellema, Tholen tel. 602377. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Van de Berge, Sint-Annaland, tel. 652400. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. De Groot, tel. 0167-502545. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Kaemmerer, Halsteren, tel. 0164-686388. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u.. Poortvliet -za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster schelde, tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vos semeer): Ton Wennekers 604969. Tot uw dienst HOOGWATERSTANDEN Donderdag 6 t/m vrijdag 14 april, donderdag 6 5.37-18.02 vrijdag 7 6.17-18.37 zaterdag 8 6.52-19.22 zondag 9 7.37-20.02 maandag 10 8.17-20.47 dinsdag 11 9.12-21.47 woensdag 12 10.12-22.52 donderdag 13 11.32 vrijdag 14 0.22-13.07 za 22/11 1.00 u.LK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Voor storingen in uw installa ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M. THOLEN 6 apr. Informatiebijeenk. borstvoe ding, Stoofstr. 8, 20 u. 8 apr. Voorstelling Maarten van Roozendaal, 'Kerstmis in april', Meulvliet, 20.15 u. 11 apr. Bingo Anbo, Schuttershof 14 u. 12 apr. Reg. ontmoetingsavond EO, Meulvliet 19.30 u. 12 apr. Paasliturgie Passage, Het Vis net, 19.45 u. 14 apr. paaszangdienst, Rehoboth kerk, 19.30 u. 15 apr. Gospel Impuls, Meulvliet. OUD-VOSSEMEER 8 apr. Bingo r.k. kerk, Vossenkuil. 10 apr. Jaarvergad. Spido, Hof van Holland 20 u. 12 apr. Bingo Anbo, Vossenkuil 14 u. SINT-ANNALAND 8 apr. Open huis peuterspeelzaal Ol leke Bolleke, 14-16 u. 10 apr. Bloemschikken plattelands vrouwen, Winkelzeeseweg, 19.30 u. 12 apr. Verkoping vrouwenver. Tryfo- sa, 14 u. 15 apr. Paaszangavond, Ned. Herv. Kerk, 1930 u. 18 apr. lezing over bijen plattelands vrouwen, De Gouden Leeuw, 20 u. SINT-MAARTENSDUK 7 apr. Themafeest 'The dark night', Haestinge 20.30 u. 14 apr. Zangavond, Maartenskerk, 19.30 u. 15 apr. Fancyfair Maartenshof, 10-16 u. SCHERPENISSE 12 apr. Exclusieve hapjes maken plat telandsvrouwen afd. Sint-Maartens dijk, De Gouden Leeuw, 13.30 u. POORTVLIET 13 apr. Lezing over voetverzorging plattelandsvrouwen, 't Ouwe Raed' uus 14 u. 13 apr. Agrarische dag plattelands vrouwen, Woonboulevard 9.45 u. SINT-PHILIPSLAND 6 apr. Lezing over iconen, platte landsvrouwen, De Wimpel, 20 u. 12 apr. Kernbezoek gemeentebestuur. 29 apr. Zangver. VZOS zingt op mu ziektent, 18.30 u. BERGEN OP ZOOM t/m 9 apr. Musical Bergse Operette Vereniging (za en zo), De Maagd. 9 apr. t/m 27 aug. Tentoonst. 150 jr. mode, Markiezenhof. 8 apr. Johannes Passion door Toon kunstkoor, Gertrudiskerk 20.15 u. +film+++film+++film-t-++film+ ROXY I: Double Jeopardy- do, zo, ma, di en wo 20 u.vr en za 21.30 u. Stuart Little Ned. gespr.) - vr 18.45 u„ za 14, 16.15 en 18.45 u., zo 14 en 16.15 u., wo 14 u. ROXY H: Toy story 2 (Ned. gespr.)- za en wo 14 u. Bicentennial Man- do, ma, di en wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u„ za 16.15, 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.30 en 20 u. CINEM 'ACTUEEL 1-2-3: American pie- vr, za en zo 18.45 en 21.30 u. di en wo 20 u. Toy story 2, (Ned. gespr.)- za en wo 14 u., zo 14 en 16.15 u. The beach - do en ma 20 u„ vr en za 18.45 en 21-30 u, zo 16.15, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. Sleepy Hollow- do, ma, di en wo 20 u„ vr 18.45 en 21.30 u.za en zo 14, 18.45 en 21.30 u. Voorpremière: Stu art Little- za en wo 14 u„ zo 14 en 16.15 u. Verrassingsvoorpremière: do 20 u. Cinema Paradiso: Buena Vista Social Club ma 20.30 u. O Primeiro Dia- di. 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 2