WIJ ZOEKEN monteur Personeel gevraagd Ervaren assistent-accountant m/v Beginnend assistent-accountant m/v w s co-packers een keuken- en een keuken- Autorijschool Swift Districtsopzichter m/v AR Dl KEUKENS B.V. E (SENIOR) OPERATORS M/V A.C. GEBRAAD Remmerswaal Groep Accountants INTERIEURADVISEURS Persoonlijke professionals in accountancy ir randstad uitzendbureau 10 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 6 april 2000 of iemand die hiervoor opgeleidt wil worden. m/v Wij denken aan kandidaten tussen 22 en 35 jaar die: efficiënt en uiterst accuraat kunnen en willen werken. flexibel zijn ingesteld actief en klantvriendelijk zijn en die gewend zijn kwaliteit te leveren zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend functioneren bij voorkeur technische opleiding en/of technische ervaring hebben Hierbij denken wij aan kandidaten die: •leeftijd plusminus tussen 22 en 35 jaar •een commerciële en/of technische opleiding op MBO-niveau •beschikken over goede contactuele eigenschappen •efficiënt en accuraat kunnen werken •flexibel zijn ingesteld •creatief en inventief kunnen denken Wij bieden een: een fantastische uitdaging voor hem/haar, die perfect werk wil leveren een prettige en open werksfeer in een jong team. (samen-sterk) Indien nodig, een gedegen interne opleiding een salaris wat overeenkomt met je capaciteiten en mogelijkheden Sollicitatie schriftelijk naar: A.J. van Dijke Cedliaweg 4 4697 RV Sint-Annaland, Tel. 0166-653448 Adrie Pijnen Jachtbouw Een scheepstimmerman/ bootbouwer Een jachtplamuurder/schilder ALLROUND GAWALO MONTEUR ELEKTRICIEN S^iufno UI medewerkers voor de vakantie en weekenden medewerkers voor de bediening A. Uoclers Nu aantrekkelijk voordeelpakket Telefoon 0166-612761 - Telefoon 06-53523045 Arbeidsbureau Sint Maartensdijk METAALSPUITER Brandwachten en mangatwachten m/v Ceciliaweg 4 - Sint-Annaland - Tel. 0166-653448 SERVICEMAN/MEUBELMAKER WONINGSTOFFEERDER zoekt voor het bouwen van Woodcore zeiljachten: Kennis van schepen is gewenst. Slabbecoornweg 64, 4691 RZTholen 06 54738061 0166 604678 Wij zoeken voor op korte termijn een en een voor nieuwbouw en renovatiewerkzaamheden. Tel. inlichting: A. Gebraad. Technisch Installatiebedrijf Voorstraat 29, Stavenisse tel. 0166-692460 Unie van elektrotechnische ondernemers aA A Erkend lid van de Elektr0,echnisch vereniging van Y*J Gastechnisch Nederlandse Watertechnisch Installatiebedrijven Waarborg installateur - «SfcaUt Havenweg 12, 4697 RL St. Ann al and Tel.: 0166-652634- b.g.g. 0167-566597 Fax: 0166-652419 Ben jij op zoek naar een leuk baantje? Ben jij gemotiveerd, spontaan, 17 jaar of ouder en wil je werken? Dan zijn wij op zoek naar JOU!! We hebben namelijk plaats, in de periode van 1 mei tot 1 okto ber (contact) voor Tevens zoeken wij Ook hebben wij opleidingsplaats voor leerlingen die een be roepsopleiding tot kok volgen op een ROC. Aarzel niet en neem contact met ons op. Remmerswaal Groep Accountants is een samenwerkingsverband bestaande uit zelfstandige kantoren van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs. De opdrachten, die worden ontvangen, komen hoofdzakelijk van ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf, want daar ligt ook de kracht van de Groep. Voor zowel onze vestiging in Sint Maartensdijk als in Zwijndrecht vragen wij te reageren een gemotiveerde en representatieve Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er met een opleiding op HEAO/SPD-niveau of studerend hier voor. Hij of zij dient zonder meer te beschikken over ervaring in het op zelfstandige wijze verzorgen van jaar rekeningen en de daarbij behorende fiscale aangiften. Gezien het feit, dat relatiebeheer ook deel van de functie kan gaan uitmaken, is een dienstverlenende instelling en zijn communicatieve vaardigheden mede van belang. Zijn of haar opleiding dient te liggen op MBA MBO-niveau (administratieve richting). De werkzaamheden zul len bestaan uit het voorbereiden van jaarrekeningen en fiscale aangiften onder leiding van ervaren assistenten. Wij bieden een prettige werkomgeving waarin voor gemotiveerde werknemers volop carrièrekansen liggen. Het salaris wordt overeengekomen op basis van uw individuele vaardigheden en natuurlijk op basis van de ervaring die u inbrengt. Tevens bieden wij u goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd in één van deze deze vacatures? Stuur dan uw reactie met C.V. aan het Centraal Dienstencentrum van Remmerswaal Groep Accountants, t.a.v. de heer Drs. J.D. Scherpenisse, Postbus 494, 4600 AL Bergen op Zoom e-mail scherpenisse@remmerswaal.nl. Bel voor informatie 0164-253455. Kijk ook op onze internetsite (www.remmerswaal.nl) voor meer informatie over Remmerswaal Groep Accountants! Voor een bedrijf opTholen zoeken wij een metaalspuiter. De werkzaamheden bestaan uit het spuiten en voorbewerken van carrosserieën, landbouwwagens en -machines en installaties voor de offshore en chemische fabrieken. U hebt ervaring in een soortgelijke functie en bij voor keur een relevante opleiding. Het betreft een contract voor een halfjaar met uitzicht op een vaste baan. Meer informatie bij Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 34509-00. AANKOMEND CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER Voor een schildersbedrijf in de omgeving van Sint Maartensdijk zoeken wij een werkvoor bereider. U wordt binnen het bedrijf opgeleid. U hebt een mbo-opleiding in de bouw en kennis van automatisering of u hebt een administratieve opleiding en technisch inzicht. Het betreft een vaste baan. Meer informatie bij Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 33930-00. WIJKVERPLEEGKUNDIGE Wij zoeken een wijkverpleegkundige voor de periode van juni tot en met september. Het betreft een vervanging wegens zwangerschapsverlof voor 28 uur per week verdeeld over 5 dagen. Een op leiding hbo-V of verpleegkundige A is vereist. Het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer zijn noodzakelijk. Meer informatie bij Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 35533-00. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. ALGEMEE Voor een grootschalig project zoeken wij mensen die in willen én durven staan voor de veiligheid van anderen. Voor beide functies heb je een diploma basisveiligheid nodig (VVA-I of VCA). Daarnaast is voor de functie brandwacht een minimale opleiding brandwacht 2e klasse noodzakelijk. Eigen vervoer is een must, evenals de bereidheid tot reizen. Ben jij geïnteresseerd in werk voor lange tijd op basis van een contract én voldoe je aan de eisen? Bel dan zo snel mogelijk. Informatie bij Jeanet Tanis, tel. (0113) 27 48 10, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit in de provincie Zeeland In het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met bijna 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en vei ligheid van plattelandswegen, een opti maal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomge ving nagestreefd waarin voor alle mede werkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie in de beloning. Functie-informatie De districtsopzichter heeft als belangrijkste taken: -assisteren van het districtshoofd Zuid- Beveland bij diens werkzaamheden; -Inspecteren, controleren en inventariseren van de onderhoudstoestand van wegen; -toezicht houden op door derden in uitvoe ring zijnde werken; -inventariseren, begroten en uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden en schadeher- stellingen; -opstellen en bijhouden van nacalculaties, dagboeken, weekrapporten en voorraadsta- ten; -aanleveren van technische en plaatselijke aspecten van aangevraagde vergunningen en ontheffingen; vac.nr. 00/12 De afdeling Beheer en Onderhoud binnen de sector Wegen is opgedeeld in drie gelijkwaardige districten met aan het hoofd van elk district een districtshoofd. De afdeling heeft als doelstelling het op gedecentraliseerde wijze verzorgen van onderhoudswerken en de technische en lokale aspecten van vergunningen- en ontheffingsbeleid. Verkeersveiligheid vormt tevens onderdeel van het takenpakket, bijvoorbeeld gladheidsbestrijding en aanpassing van onveilige (verkeer)situaties. De functie is vacant voor het district Zuid- Beveland, waar 12 medewerkers werken onder leiding van een districtshoofd. -toezicht houden op de nakoming van ver- gunning- en ontheffingsvoorwaarden; -uitvoeren van verkeersveiligheidsmaatre- gelen en gladheidsbestrijdingen en opstel len van schaderapporten; -beheren van magazijnen, loodsen en ter reinen en uitvoeren van dagelijks onder houd; -onderhouden van contacten met lokale instanties en ingelanden; -en heeft de beschikking over een bedrijfs auto. Functie-eisen -opleidings- c.q. werk- en denkniveau MBO Weg- en Waterbouwkunde; -enkele jaren ervaring met bovenge noemde werkzaamheden; -ervaring met/kennis van software programma's zoals Word en Excel; -kunnen samenwerken en in staat zijn werk te organiseren; -goede mondelinge en schriftelijke commu nicatieve vaardigheden; -daadkrachtig kunnen optreden; -kunnen omgaan met een wisselend werk aanbod; -in bezit van rijbewijs B; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in Zuid-Beveland Oost. Algemeen Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 7 (min. f3.591,- en max. f4.870,- bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 8 (min. f 4.108,- en max. f 5.507,- bruto per maand). Het waterschap kent de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector Waterschappen. Het waterschap is aange sloten bij de Interprovinciale Ziektekos tenregeling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functio neren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen Informatie Informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer A.J. Buijs, afdelingshoofd Beheer 8. Onderhoud van de sector Wegen (telefoon 0113-Z41Z33). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uit drukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prils gesteld en wordt ook niet gehonoreerd. Open: Ma. t/m Za. 09.30-18.00 uur. Vr. tot 21.00 uur. (Tevens 's avonds geopend op afspraak). Erkend door de Centrale Branchevereniging Wonen WZÊ i n Weijts Interieuradviseurs is een bedrijf voor woning inrichting op hoog niveau in stijlvol modern en ei gentijds klassiek. Wij vragen op korte termijn: voor 37 uur per week Functie-inhoud: Plaatsen en stellen van kasten en betimmeringen. Afleveren van goederen. Stoffeerderswerkzaamheden Functie-eisen: Zelfstandige, flexibele en klantgerichte instelling. In bezit van rijbewijs B/E. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende baan? Reageer dan schriftelijk of mondeling bij: WEIJTS INTERIEURADVISEURS T.a.v. dhr. A. Weijts Kremerstraat 19 4611 TP Bergen op Zoom 0164-234864 (tussen 16.00-18.30 uur) Budelpack co-packers zoekt ten behoeve van de non-food plant Budelpack co-packers is een dynamisch bedrijf met drie vestigingen in Nederland, vier vestigingen in Spanje en één vestiging in Groot-Brittannië. Budelpack is marktleider op het continent. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: •klantgerichtheid kwaliteit hoogwaardige technologie en know-how •servicebewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Momenteel werken circa 800 mensen binnen de Budelpack-groep. De operator is verantwoordelijk voor het goed functioneren van een totale verpakkingslijn. U wordt ingezet op diverse lijnen, die onderling sterk verschillend zijn qua opzet en techniek, wat de functie afwisselend en uitdagend maakt. U stuurt productiemedewerkers operationeel aan. U zorgt voor het instellen van de verpakkingsmachines en verhelpt kleine storingen. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit, veiligheid en output. U zorgt voor de aanvoer van verpakkingsmateriaal en voert de administratie met betrekking tot kwaliteit, storingen en efficiency. U rapporteert aan de (Senior) Supervisor. Wat verwacht Budelpack van u? LBO/MBO-opleiding of een afgeronde middelbare schoolopleiding met enige werkervaring. U bent flexibel en heeft technisch inzicht. Tevens heeft u een goed organisatorisch vermogen. U bent bereid om in wisseldienst te werken. Informatie en sollicitatie Informatie is te verkrijgen bij de heer R. Beerkens, Production Manager, telefoon 0166 - 61 99 57. Stuur snel uw sollicitatiebrief en uitgebreid curriculum vitae naar mevrouw V. Benders, Personnel Officer, op onderstaand adres. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUR0PMt'

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 10