Leijs is sterke winnaar wielerronde, Van Moorsel klasse apart bij dames Thoolse schakers spelen bijrol in Zeeuwse titelstrijd voor scholieren WHS met tien man naar monsterzege Wind op Vogelzangsedijk scherprechter in Oud-Vossemeer Vosmeer sukkelt naar het einde Donderdag 23 maart 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Het vorige seizoen ging grotendeels naar de knoppen door een hernia en een voorhoofdsholteontsteking stuur de ook dit jaar de voorbereiding van John Leijs in de war. Toch stond de man uit Standdaarbuiten zaterdag in Oud-Vossemeer op het bovenste trapje van het podium, nadat hij in de eindsprint zeven medevluchters het ach terwiel had laten zien. In een achtervolgende groep legde plaatselijk favoriet Peter Metske knap beslag op een der tiende plaats. Bij de dames bleek de op het laatste mo ment aan de start verschenen Leontien Zijlaard-Van Moorsel een klasse apart. Met een solo van ruim dertig kilometer reed de wereldkampioene naar de bloemen. Finale Dames Sportklasse A Uitslagen De drie Thoolse vertegenwoordigers konden op het Zeeuws kampioenschap schoolschaken geen hoge ogen gooien. In Meulvliet eindigde De Regenboog uit Tholen zaterdag op de achtste plaats, De Luyster uit Sint-Philips- land werd negentiende en Ter Tolne was hekkensluiter. De titel was voor de Johan Frisoschool uit Nieuwvliet. Met al na tien minuten een tot tien spelers terugge bracht team, heeft WHS zaterdag DFC uit Dor drecht op eigen veld weg gespeeld. Al was het begin moeizaam. DFC met 2-8 over de knie gelegd Bovenste plank Tholense Boys klopt GPC m. Wielrennen De wind op de Vogelzangsedijk maakte de koers in Oud-Vosse meer voor zowel winnaars als ver liezers zwaar. Oud-prof Francois Franse deed bij de elite en neo's de rest. Al kort na het vertrek schudde Franse aan de boom. Een van de eerste afvallers was de jon ge Marco van Haaften uit Stave- nisse. Een onwillige knie nood zaakte hem om na enkele ronden in de remmen te knijpen. „Woens dag schoot het erin. Donderdag met trainen ben ik al na vijf kilo meter omgedraaid. Elke keer dat ik aanzette, deed het pijn. Dan heeft het geen zin om verder te rij den." Na ruim tien ronden over de dijk was bijna de helft van de zeventig vertrokken coureurs al uit de eer ste groep gelost. Metske hand haafde zich keurig in het midden van het eerste pak. Patrick de Gra ve en Arjan van Haaften hadden het beduidend moeilijker. Van Haaften werd gelost en probeerde in een klein groepje en later alleen de schade te herstellen. Kleiner dan honderd meter werd het gat echter niet meer en vervolgens trok ook de oudste Van Haaften zijn conclusies. „Ik had het ver wacht. Het is altijd een zwaar rondje in Vossemeer, vooral als het waait. Wanneer ze dan voorin gaan doortrekken, is het afzien, zeker als je net als ik nog niet goed bent. De school is voor mij het belang rijkst. Ik kom kilometers te kort. Ik weet waar het aan ligt." In de spits van de wedstrijd zocht de op de leidersprijs azende Fran se de ruimte. Na enkele ronden sloten zeven coureurs aan. Met nog zo'n vijftig kilometer voor de wielen bleek het de beslissende ontsnapping. De man uit Kwaden- damme kreeg gezelschap van ster ke coureurs als Rob Koole, Ro nald Krijnen en de snelle Pascal Hermes. Ook Perry Bothof, Mi chel Rommers, Gerwin de Regt en de latere winnaar Leijs sloten hun karretje aan. Daarachter 'scheurde het peloton in diverse stukken uit een. De Grave, in de openingsfase van de koers nog enkele malen op kop te zien, waaierde naar de der de en laatste groep om het half- koers voor gezien te houden. „In de tijd dat ik meereed, heb ik me toch kunnen laten zien. Als een stil vogeltje meerijden, is niets voor mij. Ik hou nu eenmaal van aanvallen. Vanaf het begin zaten er al coureurs te donderjagen. Ik kwam even mee voorop. Arjan van Haaften kwam ons terughalen. Dat vond ik niet zo leuk van hem. Toen die eerste groep wegreed, heb ik het ook nog even gepro beerd. We kwamen tot veertig me ter en toen viel het stil. Ik had niet de macht om er naar toe te rijden. Dan merk je toch dat je ziek bent geweest." Metske bleek zaterdag de streek- coureur met de meeste inhoud. In de achtervolgende groep van ze ven man schuwde Metske het werk niet. Ook op de Vogelzang sedijk sleurde de Vossemeerse renner regelmatig op kop. Toch zag zijn groepje de achterstand re- Het erepodium bij de elite en neo 's werd naast winnaar J. Leijs (midden) bezet door P. Hermes rechts) die als tweede over de streep kwam, en F. Franse als derde de kussen en bloemen in ontvangst mocht nemen van de rondemiss. Wereldkampioene Leontien Zijlaard-van Moorsel bikkelde alleen in de straten van Oud-Vossemeer. Zij was duidelijk een maatje te groot voor de andere dames die meededen aan de koers. gelmatig oplopen. „Ik heb maxi maal gereden. Maar op de dijk telt elk mannetje dat je mee hebt. Voorin zaten ze met z'n achten en niet de minste kleppers. Wij waren met z'n zevenen en eigenlijk maar met zes. Een van de coureurs in ons groepje zat te linkeballen en reed alleen maar in het laatste wiel. Die hoop ik nooit meer tegen te komen." Met nog tien ronden te gaan, ver loren Metske en zijn metgezellen in de Kalisbuurt en de Dorpsweg definitief het zicht op de kopgroep en kon de finale beginnen. Bothof opende zes ronden voor het einde als eerste de aanval. Met drie mannen in de kopgroep van Wille- brord Wil Vooruit (Leijs, Rom mers en Krijnen) bleek het onbe gonnen werk voor de coureur uit Zwijndrecht. Bij de volgende pas sage zat Rommers dan ook aan het wiel. Franse trok de rest van het groepje naar voren en bij het in gaan van de laatste ronde had het achttal zich gehergroepeerd. Met een machtsprint vanaf de dijk trok Leijs de zege naar zich toe en liet hij de sneller geachte Hermes ach ter zich. Een uitval van ploegge noot Krijnen effende voor Leijs het pad naar de zege. „Op de dijk sprong ik naar Ronald toe en ik ben er vol over heen gegaan. Ik pakte vijf lengtes voor de bocht en die heb ik niet meer afgestaan." In het tweede gelid spatte het groepje van Metske in de laatste ronden uit elkaar. Uiteindelijk leg de de moegestreden streekrenner beslag op de dertiende stek. Mets ke was tevreden over zijn presta tie. „In het begin voel je die wind op de dijk nog niet zo erg. Op het laatst, als de snelheid nog wat gro ter wordt en de kilometers gaan wegen, begint het toch wel te pie pen en te kraken. Ik heb gereden voor wat ik waard ben. Een super coureur ben ik zeker niet, maar ik laat zien dat je met hard trainen toch een eind kunt komen." Bij de dames zette Leontien van Moorsel, vorig jaar ook al winnaar in Oud-Vossemeer, de koers naar haar hand. Van Moorsel meldde zich pas zaterdagmorgen bij de or ganisatie aan. Haar aanvankelijke plan om in Italië deel te nemen aan de klassieker Mi laan-San Remo werd op woensdag door een griep aanval verstoord. „Twee dagen lang kwam alles er aan twee kan ten uit. Dan verwacht je niet datje superbenen hebt. Toch blijkt ver plichte rust mij goed te doen. Dat is een les voor de toekomst." Een laatste medische test op zater dagochtend leerde Van Moorsel dat niets een optreden in Oud-Vos semeer in de weg stond. Al vroeg in de koers zocht de veelvoudig kampioene de aanval. Alleen Jan- neke Vos kon haar wiel houden, maar ook niet meer dan dat. De ook op het laatste moment aan de start verschenen triatlete Marianne van der Velde uit Tholen kon zich in al dat geweld niet staande hou den en staakte de koers in een vroeg stadium. In de achtervolging op Van Moorsel en Vos formeerde zich een groep van vijf dames. Edith Klep en Sandra Rombouts van de nieuwe Ondernemers van Nature-ploeg kregen daarin gezel schap van Sissy van Alebeek, Sha ron van Essen en Sonja van Kuik. Ze vormden echter nimmer een be dreiging voor het tweetal vooraan. Iets voorbij halfkoers verdween Vos na een valpartij uit koers, na dat zij op de Vogelzangsedijk al te nadrukkelijk de windstilte had ge zocht in het wiel van Van Moorsel. Vos haakte met haar fiets in die van Van Moorsel en klapte tegen het asfalt. Van Moorsel maalde on verstoorbaar verder. „Janneke kon 'toch geen kop doen. Maar de laat ste tien rondjes begon ik het toch wel zwaar te krijgen." Met nog vijf ronden op het bord dubbelde Van Moorsel het peloton. In de strijd om de tweede plaats ont snapten de in Steenbergen woon achtige Klep en de Rotterdamse Van Alebeek. Klep, samenwonend met beroepsrenner Koos Moerenhout, legde eenvoudig beslag op de tweede plaats. Voor Klep, tot twee seizoenen geleden nog deel uitma kend van de nationale selectie, het maximaal haalbare resultaat. „Het verschil met de eerste was vandaag erg groot. Dan moet je er uithalen wat er in zit." Van Moorsel kon ook niet anders dan tevreden zijn. „Ik ben een beetje bijgelovig. Vo rig jaar ben ik ook hier begonnen en had ik een superseizoen. En achteraf moet je misschien zeggen dat ik met zulke goede benen op de Poggio van San Remo had moe ten zitten." De wielermiddag in Oud-Vosse meer werd geopend door de ren ners uit de sportklasse A. Halver wege de koers over zestig kilome ter ontsnapte een groep van in to taal 22 coureurs. Ondanks allerlei ontsnappingspogingen bleef het pak bij elkaar. Eén ronde voor het einde moest de grote groep op last van de jury afsprinten omdat zij gedubbeld dreigde te worden. In de finale wisten Erik Niewerth uit Lekkerkerk en Dennis van der Weel uit Hazerswoude zich licht af te scheiden. Niewerth bleek de snelste in de sprint en liet ook fa vorieten als Johan Pemen, Matti de Baat en Jaco Tetelaar achter zich. De beste resultaten in de diverse categorieuen waren: Elite en neo's: 1. J. Leijs (Stan- daarbuiten) 80 km in 1.55.29; 2. P. Hermes (Liempde); 3. F. Franse (Kwadendamme); 4. P. Bothof (Zwijndrecht); 5. M. Rommers (Rilland); 6. G. de Regt (Nispen); 7. R. Koole (Goes); 8. R. Krijnen (Hank) 9. R. Roos (Zoetermeer) op 1.26; 10. E. Karremans (Alphen a/d Rijn); 13. P. Metske (Oud- Vossemeer) op 1.34. Dames: I. Leontien Zijlaard-van Moorsel (Rotterdam) 60 km in 1.40.26; 2. E. Klep (Steenbergen) op 1.54; 3. S. van Alebeek (Rotter dam) 4. S. van Essen (Veenendaal) 5. S. Rombouts (Rijsbergen). Sportklasse-A: 1. E. Niewerth (Lekkerkerk); 60 km in 1.30.42; 2. D. van der Weel (Hazerswoude); 3. M. van Duijvenbode (Noord- wijk); 4. R. IJpenburg (Nieuwe- gein); 5. R. den Boer (Vlaardin- gen). In de grote zaal van het Thoolse gemeenschapscentrum was het de hele dag een drukte van belang. Liefst 22 Zeeuwse basisscholen streden om de hoogste eer. Vanach ter een rij tafels met daartussen een koord gespannen, sloegen belang stellende ouders en leerkrachten de verrichtingen van de viertallen gade. In tegenstelling tot de Thool se titelstrijd werd op het Zeeuwse toernooi de schaakklok gebruikt. Jeugdleider Adrie Paauwe van de Zeeuwse schaakbond organiseert deze wedstrijd al 25 jaar. Voor hem was de uitslag niet echt een verras sing. „De nummers één en twee hebben teams die volledig bestaan uit clubschakers." Schoolleider J. Plekkenpol van De Luyster voert dat argument aan voor de mindere prestatie van zijn team. „Wij be ginnen in groep 7 met schaken en besteden daar een uurtje per week aan. Een half uur doen we theorie en een half uur spelen we een par tij." Plekkenpol gebruikt de werk bladen van een televisiecursus die Hans Böhm enkele jaren geleden gaf. Hij meldt dat zijn leerlingen de hele week al met spanning naar het toernooi hadden uitgekeken. „Het is leuk om mee te doen", is zijn conclusie. De drie teams die in het Thoolse kampioenschap bovenaan eindig den, klasseren zich in dezelfde volgorde als toen. Maar de concur rentie blijkt beduidend zwaarder. Want wist het team van De Regen boog vorige maand de maximale 14 punten te behalen, zaterdag blij ven Hans-Willem Hopmans, Da- vind van Egeraat (de enige club schaker), Niek Hage, Jeroen Siep en Rini Lindhout op tien punten steken en moeten liefst zeven teams boven zich dulden. De Luys ter behaalt zeven punten en Ter Tolne slechts één. Paauwe deelt herinneringsvaantjes uit aan alle deelnemers. Het toernooi blijft spannend tot de laatste ronde (er worden er negen gespeeld) en uit eindelijk eindigen drie scholen met veertien punten. De bordpunten moeten de doorslag geven. Daar door eindigt de Johan Frisoschool uit het Zeeuws-Vlaamse Nieuw vliet op de eerste plaats (28 bord- punten), vóór 't Klinket 2 uit Kou- dekerke (25,5 bordpunten) en Reuzenhoek uit Zaamslag (24,5 bordpunten). Voor deze teams zijn er bekers en voor elk teamlid een medaille. Zij mogen bovendien door naar de landelijke finale, op 27 mei in Groningen. De verdere uitslag: 4. Binnen de Veste, Zierikzee, 12 p; 5. 't Klinket III p (21,5 bordp.); 6. Cypressen- hof, Middelburg, 11 p (21 bordp.); 7. Irisschool, Zaamslag, 11 p (18,5 bordp.); 8. De Regenboog, Tholen, 10 p (21 bordp.); 9. De Wegwijzer, Heinkenszand, 10 p (19,5 bordp.); 10. De Moolhoek, Kapelle, 10 p (18 bordp.); 11. De Oude Vaart, Terneuzen, 9 p (20 bordp.); 12. De Tweemaster, Goes, 9 p (19,5 bordp.); 13. 't Honk, Kapelle, 9 p (18,5 bordp.); 14. Sint Bavo, Oost burg, 9 p (17 bordp.); 15. 't Kof schip, Zierikzee, 8 p (16,5 bordp.); 16. Canisiusschool, Zuiddorpe, 8 p (15 bordp.); 17. Ter Duinen, Kloos- terzande, 7 p (15 bordp.); 18. Hel- cherseeschool, Scharendijke, 7 p (13,5 bordp.); 19. De Luyster, Sint- Philipsland, 7 p (13,5 bordp.); 20. De Reiger, Heinkenszand, 4 p; 21. De Kloetingse school, 2 p; 22. Ter Tolne, Tholen, 1 punt. Het team van De Regenboog (hier aan de rechterkant van de tafel) eindigde als achtste in het Zeeuws schoolschaakkampioenschap. In de openingsfase van de wedstrijd zag het er nog niet naar uit dat WHS een makkelijke middag zou krijgen. Het team van trainer André Maas leed enkele malen slordig balverlies en DFC zat er bovenop. Slecht uit verdedigen iri de 10e minuut werd de Sint-Annalanders fataal. Verdediger Corné van Tilbeurgh kon op de doel lijn alleen met de hand een treffer voorkomen. Een rode kaart en een benutte penalty was het gevolg. Met tien man moest WHS in Dordrecht vervolgens het karwei klaren. Maas liet Vincent de Jonge door schuiven naar het middenveld en laatste man Leon de Witte probeerde voor zijn verdedigers de angel uit de Dordtse aanvallen te halen. Achterin moesten de mandekkers Arthur de Jonge en Jeroen Moerland het alleen opknappen. De tactische aanpassin gen sorteerden snel effect. Na een kwartier speelde Hans van den Ou den in de diepte Patrick Ketting aan die de 1-1 liet aantekenen. WHS blonk uit in goed positiespel en aan niets was te zien dat de ploeg met een man minder opereerde. Toch nam DFC in de 25e minuut met een snel genomen vrije schop andermaal de leiding: 2-1. In de eerste twintig minuten na de pauze speelde WHS een tijdlang voetbal van de bovenste plank. Met name Richard de Jonge kreeg het op zijn heupen en gooide er fraaie indi viduele acties uit. Toch ontsnapte WHS in de 53e minuut bij een inzet op de binnenkant van de paal. Kort daarop sloeg Richard de Jonge met een knap afgeronde solo toe: 2-2. In de 65e minuut leidde De Jonge een aanval in die door Ketting in het dak van het doel werd afgerond: 2-3. Nog voor DFC van de schrik beko men was, scoorde WHS opnieuw. Bij een uitbraak was het Jeroen Moerland die opstoorhde, Arie Fase leidde de aandacht af en Richard de Jonge was opnieuw het eindstation: 2-4. De licht geblesseerde Ketting werd naar de kant gehaald en in zijn plaats kwam de snelle Egbert Moerland binnen de lijnen. Ook Johan van der Repe maakte na een slepende bles sure weer zijn opwachting in de ba sis ten faveure van uitblinker Ri chard de Jonge. De mutaties hadden geen gevolg voor de trefzekerheid voorin. In het laatste kwartier tikte Arie Fase de 2-5 binnen na voorbe reidend werk van Egbert Moerland, Harm Moerland maakte 2-6 en inval ler Iman de Witte pikte ook een goal- tje mee: 2-7. Het slotakkoord was voor doelman Anton Elenbaas. De WHS-keeper mocht aanleggen vanaf elf meter, nadat zijn Dordtse collega de doorgebroken Jeroen Moerland in het strafschopgebied had aangetikt. Die interventie leverde de doelman rood op en Elenbaas kwam zonder moeite op de topscorerslijst: 2-8. WHS en Papendrecht voeren nu sa men de derde periode aan met exact hetzelfde puntenaantal en doelge- middelde. Ook heeft het team van Maas de tweede plaats in de ein drangschikking binnen handbereik, zodat de nacompetitie bijna niet meer gemist kan worden. De Alblas Papendrecht WHS Sliedrecht DVO '60 Zwaluwe Baronie Noad '67 DFC WIK '57 SKNWK Brouwershaven 19 16 3 19 10 5 19 10 4 9 4 9 2 9 2 8 1 7 3 5 4 5 1 4 3 3 0 0 51 4 35 5 34 4 31 8 29 8 29 10 25 8 24 8 19 13 16 12 15 15 9 99-28 46-24 45-31 47-24 47-37 42-34 47-67 38-32 28-49 29-68 25-61 23-61 1-0 verlies bij Kruisland In een slechte wedstrijd verloor Vosmeer zondag met 1-0 bij het laaggeklasseerde SC Kruisland. Daarmee werd de tendens van de laatste weken voortgezet. Vos meer heeft niets meer te winnen of te verliezen in deze competitie en sukkelt naar het einde. Vosmeer trad aan op het tweede speelveld van Kruisland omdat het hoofdveld opnieuw is ingezaaid en niet bespeeld mag worden. De slechte staat van de grasmat beïn vloedde het spel en met name dat van het technisch vaardiger Vos meer. De hobbelende bal maakte soms de raarste capriolen met plot selinge kansen en potsierlijke mis sers als gevolg. Zo kreeg Donald van Dam voor rust een goede mo gelijkheid, maar de aanvaller van Vosmeer maaide op het beslissende moment over het leer. Ook Kruis land had nog voor de thee een kans om de score te openen, nadat er te kort werd teruggespeeld. Verheu gend aan Vosmeerse zijde was de terugkeer in de basis van Peter Moerland na een lange periode van afwezigheid wegens studie. Onmiddellijk na de hervatting scoorde Kruisland. Rini Plompen en de als laatste man geposteerde John Vroegop liepen elkaar bij een diepe bal voor de voeten en een aanvaller van de thuisclub profiteer de: 1-0. In het laatste kwartier ging Vosmeer op zoek naar de gelijkma ker. Een vrijstaande Michel van Leeuwen kopte naast en John Vroegop zag een vrije trap naast de kruising zeilen. Aan de overkant was ook Kruisland dicht bij een tweede treffer. Doelman Mike van der Mark loste een bal en in de re bound kwam het leer tegen de bin nenkant van de paal. DSE 22 15 5 2 50 95-33 SVC 22 15 4 3 49 68-26 Val Aan 22 11 9 2 42 52-28 Nw. Borgvliet 21 12 3 6 39 54-27 NVS 22 11 6 5 39 36-29 Rimboe 22 9 7 6 34 38-29 Oudemolen 21 10 3 8 33 51-41 Vivoo 22 10 3 9 33 56-58 Vosmeer 22 8 3 11 27 37-53 Schijf 22 6 4 12 22 34-50 Kruisland 22 4 6 12 18 29-52 Lepelstr. Boys 22 3 5 14 14 27-68 Welberg 22 2 7 13 13 24-61 Moerstraten 22 2 5 15 11 23-69 lljll Oefenvoetbal «llllM Tholense Boys won de oefenwedstrijd tegen het Vlissingse GPC vrij gemakke lijk met 5-1De derdeklasser was een leuke oefenpartner om een goede partij op de mat te zetten na het avondje uit met de gehele groep op vrijdag. De rust stand was 3-0 door treffers van Francel Kousemaker (2x) en Jan Groenewegen. Daarna scoorde GPC, maar Rick v.d. Velde en opnieuw Francel Kousemaker zorgden voor de 5-1 eindstand. Voetbal Zaterdag 25 maart uur Thol.Boys-Dauwendaele(Hofman) 15.00 SKNWK-Noad(Bruijnooge) 14.30 WIK-WHS(Koole) 14.30 Chrislandia-Stavenisse(Wijnen) 14.30 Smerdiek-Vrederust(Hieftje) 14.30 Seroosk. 2-Thoi.Boys 2(Bruynes) 13.00 WHS 2-Wieldrecht 2(Wattel) 14.30 Noad 2-Papendrecht 2(vAst) 15.00 SPS 2-VVC 2(Nuijtemans) 14.00 Yerseke 3-Smerdiek 2(Arrebout) 14.30 WHS 4-DVO 3(Donze) 13.30 Thol.Boys 3-WIK 2 14.30) Thol.Boys 4-ZPR 2 12.30 Klundert 4-Noad 3(Koknel) 14.30 Noad 4-Klundert 5 13.30' Smerdiek 3-SPS 3 14.30l Apollo 3-Thol.Boys 5 14.30 SVD 2-WHS 5 12.45 Hoedekenskerke 3-Stavenisse 2 12.45 Noad 5-Advendo 2 15.00 Meeuwen 2-Smerdiek da. 10.15 Zondag 26 maart uur Oudemolen-Vosmeer(Baars) 14.30 Vosmeer 2-Dosko 7 12.00 Vosmeer 3-Lepelstr.B.3 11.30 Borgvliet 5-Vosmeer 4 10.15 /f— Voetbal Uitslagen Derde ld.: DFC-WHS 2-8. Zesde kl.: Kruisland-Vosmeer 1 -0. Eerste kl. res.: Terneuz.B.2-Thol.Boys 2 3-0. Tweede kl. res.: SPS 2-Oranje Wit 3 0-8. Vierde kl. res.: Thol.Boys 3-Mevo 3 2-1, Thol.Boys 4-Kogelvangers 3 2-1. Zesde kl. res.: Vosmeer 3-Welberg 3 4-2. Oefenvoetbal: Thol.Boys-GPC 5-1, Nieuwdorp-Smerdiek dames 0-5, WC 6-Smerdiek 3 1-4, Vrederust 3-SPS 3 2-3. Jeugd: Vosmeer D-FC Bergen 0-4, Vi- voo-Vosmeer El 6-3, Vosmeer E2-Wel- berg 5-1, Vosmeer Fl-Divo 3-0, Halste ren-Vosmeer F2 1-0; Oudenbosch- Smerdiek B 2-3, SKNWK-Smerdiek D 5-6, Dinteloord-Smerdiek El 5-4, Smer diek E2-FC Bergen 3- 0, Smerdiek Fl- Nw.Borgvliet6-l, WHS F4-Smerdiek F2 1-4, smurfen Smerdiek-Thol.Boys 11-0; Thol.Boys A-DSE 2-1, Thol.Boys B-In- temos 5-3, Thol.Boys C-Steenbergen 2-9, Thol.Boys Dl-Odio 1-2, Kruiiland - Thol.Boys D2 7-4, Thol.Boys El-Halste ren 1-9, Steenbergen-Thol.Boys E2 1-1, Rimboe-Thol.Boys F1 0-8, Thol.Boys F3 -WC 12-1; WHS B-SPS B 9-1, WHS Trefzeker Topscorer (j) Pierre Withagen (Smerdiek) 24 (j) Patrick Ketting (WHS) 19 ■Jj) Esmir Kustura (SPS) 15 In de top van het topscorerklassement verandert er niets, behalve dat Patrick Ketting door twee treffers weer iets ver. der van Esmir Kustura (SPS) en wat dich ter bij Pierre Withagen (Smerdiek) komt; Ketting kan daarmee nog een serieuze be dreiging voor Withagen worden. Ook wa ren er bij WHS vier spelers die hun eerste seizoenstreffer maakten: Arie Fase, Harm Moerland, Iman de Witte en doelman An ton Elenbaas (via een penalty). Aange zien Vosmeer doelpuntloos verloor en er in de competitie geen andere eerste elftal len uit Tholen speelden, is de koek daar mee op. Dl-SPS Dl 5-2, SPS D2-Cluzona 0-2. Lepelstr.B.-SPS E 1-3, NVS Fl-SPS Ff 0-8, SPS F2-Thol.Boys F2 1-5, SPS F3- Lepelstr.B. 0-8.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 17