J 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 9 maart 2000 De Heere, in Wiens hand al het leven is, ver blijdde ons gezin met de geboorte van een doch ter en zusje Maria Magdalena Dina Wij noemen haar Marjolein Pieter en Jantina Vlot-de Ruiter Danielle Nico 5 maart 2000 Kerkstraat 13 4696 CD Stavenisse Bezoek graag binnen de kraamdagen. De Schepper in Wiens Hand alle leven is, ver blijdde ons met de geboorte van een dochter Maatje Arendje We noemen haar Marinde Leen en Rianne Guiljam-v.d. Hoeven 4697 CN Sint Annaland, 3 maart 2000 Crooswijk 22 Op vrijdag 17 maart 2000 veranderen onze ver lovingsringen in trouwringen. Op deze dag geven wij, Johan de Vos en Karin Bijl elkaar het ja-woord om 15.00 uur in het ge meentehuis van Sint-Maartensdijk. ÉVoor hen die ons met een bezoekje willen ver eren, bestaat van 20.00 tot 22.00 uur gelegen heid tot feliciteren. Heel graag zien wij u dan ook tegemoet in Res taurant 't Veerhuis, Rijksweg 5, 4675 RB St. Philipsland. Toekomstig adres: B urge meet 3 4693 CJ Poortvliet Tel. 0166-617088 Lieve papa en mama Hartelijk gefeliciteerd, omdat jullie D.V. zater dag 11 maart 12'/2 jaar getrouwd zijn. Jannelize en Merlijne Sint Philipsland, maart 2000 Schoolstraat 36 Areo en Rianne Hartelijk gefeliciteerd met jullie 12'/2 jarig hu welijk op D.V. 11 maart. Pa en Moe Kempeneers 4675 BM Sint-Philipsland, maart 2000 Schoolstraat 36 Arco en Rianne Hartelijk gefeliciteerd met jullie 12!/2 jarig hu welijk. Pa en Moe Kunst Peter en Petra Joost, Annelijn Jasmijn en Jan 4675 BM St. Philipsland, 11 maart 2000 Schoolstraat 36 Langs deze weg wil ik, mede namens mijn man en kinderen, u hartelijk danken voor het medele ven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis in Til burg en bij mijn thuis komst daarna. J.A. Faasse-van Duuren St. Philipsland, maart 2000 Geslaagd Arjan Van harte gefeliciteerd met het behalen van je ac countancy opleiding A.A. aan de HEAO te Breda en we wensen je veel succes met je nieuwe baan. Je Pa, Ma en Michel St. Annaland, maart 2000 f Op D.V. 11 maart hopen onze geliefde ouders en grootouders A.J. Smits en C. W. Smits-Eerland de dag te herdenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Onze wens is dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Nemi en Ina Annetta Lianne en Kees Jacolien Bram Jaap Leen en Els Janet en Marco Colinda Ralf' Ina Ad en Ellen Connie en Daan Eline Lenette Hanna en Koos Corine Danker Aram Maurien Guido Ruben Annet en Kees Margré en Arie Corliene Laurent Arnoud Louise Martien en Jolanda 4696 RT Stavenisse, maart 2000 Buurtweg 17 A We willen iedereen harte lijk bedanken voor de kaarten, cadeaus, geld en andere attenties, die we voor onze huwelijksdag gekregen hebben. Erwin en Judith van Duuren-Mol Sint Philipsland, 7 maart 2000 Al is hij weieens wat vervelend, wij laten hem maar. Want vanaf nu is heel Stavenisse in gevaar. Want op zijn nieuwe skelter kan hij door heel het dorp vlie- Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen ons rustend lid MEVR. A.A. DAKE-GOEDEGEBUURE Bestuur en leden Vrouwenvereniging "Tryfosa" Sint Annaland, 3 maart 2000 Ten zeerste diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, voor ons onverwachts van onze zijde heeft weggeno men mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame en onvergetelijke vader, schoonvader en opa ADRIAAN GUNTER echtgenoot van Jacoba Geertruida van der Jagt in de leeftijd van 57 jaar. "Sterke de Heere ons in dit zware verlies J.G. Gunter-van der Jagt Sandra en Erik, Melissa Danielle en Gerold Corina en Joost Bram 4697 RN Sint Annaland, 7 maart 2000 Oudelandseweg 5 Geen bloemen D.V. vrijdag 10 maart om 14.15 uur wordt er een rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boogaard- weg te Sint Annaland, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er in voornoemde aula gelegenheid tot afscheid nemen, na de begra fenis bent u in de gelegenheid de familie persoon lijk te condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een onzekere tijd, van vrees en van hoop, heb ben wij zeer onverwachts afscheid moeten nemen van onze broer en zwager ADRIAAN GUNTER St.-Annaland: N. Gunter-Scherpenisse G. Gunter S. Gunter-Scherpenisse M. Scherpenisse-Gunter M. Gunter A. Gunter-Gunst Poortvliet: J. v/d Male-Gunter St.-Annaland: A. Scherpenisse-Gunter W. Scherpenisse Poortvliet: D. de Groen-Gunter M. de Groen St.-Annaland: S. Gunter T. Gunter-Rijnberg Wij wensen Toos en de kinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. St.-Annaland, 7 maart 2000 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve OME ADRIAAN Francis en Wart Barbara Arjenne en Christian Ine en Edwin Bas en Jelle Amber en Henk Bram Mia en Kees Jacolien, Marieke, William Dia en Jaco Sjacco, Martijn, Anthonie Bram en Kirsten Petra Johan Gabriël en Jan tien Diana en Huib Annelie Corné en Jolanda Pieter Peter en Christine Davina en Hendri Liesbeth en Iwan Debbie en Martijn Ineke en Leo Brenda en Danny Danny Wij wensen tante Toos en de kinderen veel sterkte toe. St. Annaland, 7 maart 2000 Weent niet over mij maar weent over uzelf en over uwe kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor het voorbeeld dat hij voor eenieder was, de fijne herinneringen die wij aan hem zullen bewaren en getroost dat hem een verder lijden is bespaard, delen wij u mede dat na een geduldig gedragen ziekbed op 77-jarige leeftijd van ons is heengegaan, mijn lieve, zorgza me man en onze onvergetelijke vader, groot- en overgrootvader ABRAHAM JOHANNIS SCHERPENISSE geboren te Sint Annaland, 8 oktober 1922 overleden te Roosendaal, 6 maart 2000 drager van de eremedaille verbonden aan Oranje-Nassau drager van de erering Gemeente Tholen Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Roosendaal: M.K. Scherpenisse-den Engelsman Roosendaal: S.J.A. Gaakeer-Scherpenisse C.J. Gaakeer Miranda en Arend Chris, Daniel, Peter Jolanda en John Goes: J.J. Scherpenisse C.J. Scherpenisse-Heijboer Esther en Maciste Melinda 4706 GD Roosendaal, 6 maart 2000 Covellijndijk 9 Liever geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 maart om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Sint Annaland. Voorafgaande zal er om 10.15 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula, F.M. Boogaardweg 17 te Sint Annaland. Vanaf 9.30 uur bent u in de gelegenheid tot af scheid nemen en te condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde zwager en oom A.J. SCHERPENISSE St. Annaland: Mevr. J.P. Scherpenisse- Goedegebuure Fam. W. van Keulen- Scherpenisse Tholen: W.S. Scherpenisse J.A. Scherpenisse en P.W. Menheere We zullen hem missen. St. Annaland, 6 maart 2000 Heden is overleden mijn geliefde zwager, onze oom en oud-oom A.J. SCHERPENISSE echtgenoot van M.K. Scherpenlsse-den Engelsman We wensen tante Marie en verdere familie veel sterkte toe. Nelly Goedegebuure Sarina en Wim Slager Michelle en Anral Elles en Mark Leune John Goedegebuure St.-Annaland, maart 2000 Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan OME BRAM Jannie en George Frans en Nelly Jan en Ida en achterneven en achternichtjes Na een langdurige ziekte is overleden onze oud buurman A. SCHERPENISSE Wij wensen bure Marie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Duijzer-v. Beek Fam. v.d. Klooster-v. Eenennaam Fam. Guiljam-Lisseveld St. Annaland, 6 maart 2000 Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van onze vriend ABRAHAM JOHANNIS SCHERPENISSE Wij wensen Marie en de kinderen veel sterkte toe. Lena en Koos Boon Lina van Poortvliet-Overbeeke Leen Goedegebuure Sint Annaland, 6 maart 2000 Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van ons erelid DE HEER A.J. SCHERPENISSE drager van het eremetaal in zilver verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 77 jaar. Zijn inzet en vriendschap voor onze vereniging zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Bestuur, leden, dirigent, ereleden en beschermvrouwe Koninklijke Fanfare Accelerando Sint-Annaland, maart 2000 Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den op 6 maart 2000 van de heer ABRAHAM JOHANNIS SCHERPENISSE oud-wethouder en oud-raadslid van de gemeente Tholen, oud-wethouder en oud-raadslid van de voormalige gemeente Sint-Annaland, onbezoldigd ambtenaar burgerlijke stand in de leeftijd van 77 jaar. Met grote dankbaarheid gedenken wij het vele werk, dat hij van 1962 - 1979 in genoemde func ties in het belang van de inwoners van die ge meenten heeft verricht. Mogen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen de kracht ontvangen om dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, de burgemeester, H.A. van der Munnik de wnd. secretaris, A.G. van de Sande Sint-Maartensdijk, 9 maart 2000 Diepbedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en bete kend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ten Anker" is over leden, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoe der ADRIANA ABERMINA GOEDEGEBUURE sinds 3 juni 1968 weduwe van Anthonie Dake in de leeftijd van 88 jaar. J.A. Dake T. Dake-Geuze A.A. Dake G. Dake-Boogert Anton en Lilian Bas Ellen en Christian Jorick 4691 ZA Tholen, 3 maart 2000 Correspondentieadres: J.A. Dake, Tuinstraat 4697 BR Sint Annaland 16, Jl. woensdag 8 maart om 13.15 uur is er een rouw dienst gehouden in de aula, F.M. Boogaardweg 17 te Sint Annaland, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Oude Algemene Begraafplaats te Sint Annaland. Bedroefd geven wij u kennis, dat na een liefdevol le verzorging in het zorgcentrum "Ten Anker" te Tholen is overleden, onze geliefde zuster, schoon zuster en tante ADRIANA ABERMINA GOEDEGEBUURE weduwe van Anthonie Dake in de leeftijd van 88 jaar. St. Annaland: A.D. Goedegebuure A.E. Goedegebuure-Goedegebuure A. Dekker-Goedegebuure P. Dekker Vlissingen: F.P. Goedegebuure C.H. Goedegebuure-Slager St. Annaland: J.L. Goedegebuure H.P. Boon-Goedegebuure J. Boon Neven en nichten St. Annaland, 3 maart 2000 Heden overleed onze lieve schoonzuster ADRIANA A. GOEDEGEBUURE weduwe Anth. Dake in de leeftijd van 88 jaar. I. den Engelsman-de Jonge A.M. van der Jagt-den Engelsman Sint-Annaland, 3 maart 2000 Op 3 maart overleed onze lieve opoetje Ten Anker ADRIANA DAKE-GOEDEGEBUURE Wij zullen haar missen. Bas Dake Jorick Vroegop St. Annaland, 3 maart 2000 Mijn ziel dorst naar God, naar den levenden God; Ps. 42:3a Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van hem hebben mogen ontvangen, deel ik u mede dat geheel onverwacht, na een liefdevolle verzor ging in zorgcentrum Ten Anker, van ons is heen gegaan mijn geliefde man JOHANNES SCHOT echtgenoot van Adriana Roggeband in de gezegende leeftijd van 90 jaar. A. Schot-Roggeband 4691 HE Tholen, 5 maart 2000 Ten Ankerflat 305 Geen bloemen Geen bezoek aan huis Heden, donderdag 9 maart om 13.15 uur wordt er een rouwdienst gehouden in de aula, Pr. Bernhard- straat te Tholen, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er in voor noemde aula gelegenheid afscheid te nemen van mijn man. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot con doleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze zwager JOHANNES SCHOT echtgenoot van Adriana Roggeband in de leeftijd van 90 jaar. P. Roggeband en M. Roggeband-Geluk 4691 JG Tholen, 9 maart 2000 Burg. van Vrijberghestraat 42 Na een liefdevol en zorgzaam leven is van ons heengegaan onze oom JOHANNES SCHOT Hij was voor ons als een vader en opa. Jan en Rian Braai Richard en Audrey Sharon en Mark Tholen, maart 2000 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in "De Schutse" van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moe der, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder GEERTUIJ WILLEMINA DE ZWARTE weduwe van Johannis Bolier op de leeftijd van ruim 91 jaar. Vlissingen: Scherpenisse: Oost-Souburg: Scherpenisse: Scharendijke: C.P. Bolier G. Bolier-Hartog P.N. Voshol-Bolier t A. Voshol P. Bolier J. Bolier-Hartog L. Bolier M.A. Bolier-Oostdijk N. den Engelsman-Bolier N. den Engelsman Klein- en achterkleinkinderen Sint-Annaland, 7 maart 2000 Correspondentieadres: mevrouw P.N. Voshol- Bolier, Noordstraat 26, 4694 CC Scherpenisse. De rouwplechtigheid zal worden gheouden op za terdag 11 maart om 13.15 uur in de "Hoeksteen", Margrietlaan 2 te Scherpenisse, aansluitend volgt de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid af scheid te nemen. Condoleren na afloop van de begrafenis. Geen bloemen Bedroefd maar dankbaar wat zij voor ons betekend heeft hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve oma GEERTUU WILLEMINA DE ZWARTE Hans en Marion Ramona, Jèssica, Sabine, Christian, Mathijs, Alex, Ricardo Ineke en Harry Patricia, Natalie, Michel Gerrie en Leo Erik, Marijke Adrie Agnes MarjoleinAnnemieke John Christa en Willem Ilse, Ricardo Trudie en Erik Sanne, Menno Hans en Boudewijn Aart Erna en Rini Marinka, Jessica Trudie en Arie Lex, Pim Sjaak Jeroen Conny en Ton Sint-Annaland, 7 maart 2000 Voor de vele blijken van medeleven die wij ont vingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma ELIZABETH POTAPPEL-PONSE zeggen wij u heel hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Stavenisse, maart 2000 Voor de vele blijken van medeleven die wij moch ten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader en opa PIETER SCHERPENISSE betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Fam. C.A. Scherpenisse-Goedegebuure Fam. A.C. Scherpenisse-den Engelsman St. Annaland, maart 2000 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de ve le kaarten, geld en ca deaus die we mochten ontvangen bij de komst van onze dochtertjes Marilene en Anneleen Ook willen wij iedereen bedanken die op Schiphol aanwezig was en voor het welkom thuis. Het heeft ons erg goed gedaan. Nogmaals bedankt. Jaco en Heieen Steijn St. Philipsland, maart 2000 Stationsstraat 29 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de ve le cadeaus, kaarten en an dere attenties die we mochten ontvangen na de geboorte van onze doch ter Linda Gerard en Mary van der Kruk Tholen, maart 2000 Langs deze weg willen wij iedereen van harte be danken die ertoe heeft bijgedragen om van ons 40-jarig huwelijksjubi leum een onvergetelijke gebeurtenis te maken. Overweldigend was de belangstelling en het meeleven in de vorm van, onder andere, een ware lawine van kaarten en ca deaus in allerlei vorm, alsmede degenen die zich de moeite hebben willen getroosten hun persoon lijke gelukwensen op de receptie te komen aanbie den. Dankbaarheid ver vult ons inzonderheid je gens de Heere Die ons deze 40 jaar voor elkaar en voor de onzen heeft willen sparen, maar ook de kinderen die dit alles als volkomen - doch aan gename - verrassing voor ons hebben willen organi seren, zijn wij oprecht dankbaar. J.P. de Meyer H.E. de Meyer-Koster Sint Philipsland, maart 2000

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 4