Automatiseringsmonteur (m/v) ST0LK ORGELS Auto Hendriks MONTEUR Monsternemer m/v Beleidsnotitie dammen en dempingen Tuinbouw personeel AKZO NOBEL <5*biccim (0167) 50 26 52 V Rioolontstopping 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 24 februari 2000 le monteur ENTADMINISTRATIE Schrijf U nu in! (U kunt Zich ook telefonisch aanmelden via 0113 249 249) Adres: Postcode: Gevraagd: Event.zaterdag werk Inl tel. 0167-564423 tijdens kantooruren Vakmensen werken bij UYTDEWILLIGEIM Uyk awjJ. 3 Icf/J ervaring heeft denkt en werkt op middelbaar niveau een klantvriendelijke instelling heeft Landbouw Mechanisatie Bedrijf C. ZANDIJK Creating the solution together EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT de grootste orgel speciaalzaak van Zeeland V Camera - inspectie V Rioolstank identificatie V Riool inventarisatie Molenweg 31, 4698 AW Oud-Vossemeer Telefoon (0166) 67 21 30, Telefax (0166) 67 21 52 E-mail: hjboers@zeelandnet.nl Info: WWW.zeelandnet.NL/boers H M F J 1 Auto Hendriks is een Opel dealerbedrijf met vestigingen in Goes, Krabbendijke, Roosendaal en Steenbergen. Bij de gezamenlijke bedrijven werken ongeveer ISO mensen. Kernbegrippen in ons bedrijf zijn: kwaliteit, klantgericht werken, collegialiteit (dat werkt wel zo prettig). Dat is bij alles wat we doen ons streven. In een ijiersterk team werken we aan auto's die voor onderhoud of reparatie in onze werkplaats komen. Ons eindprodukt moet een perfecte, veilige auto zijn. Zo krijgen en houden we blije klanten. In onze werkplaats in Krabbendijke hebben we plaats voor een met verkoopambitie. Een baan met doorgroeimogelijkheden dus. Wij bieden je Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden waaraan je merkt dat we vakwerk waarderen. Prima toekomstperspectieven om te groeien in je vak. Een team collega's waarmee het goed samenwerken is. Maak een goede start Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen twee weken aan Auto Hendriks b.v. t.a.v. de directie, postbus 57, 4460 AB Goes. Vermeld daarin zo compleet mogelijk je opleiding, ervaring en motivatie. Wil je meer weten? Bel voor informatie met Wim Simonse in Krabbendijke. Auto Hendriks Goes bv, Klein Frankrijk 31Goes Tel. (0113)21 62 10* Fax (0113) 22 36 24 Auto Hendriks Krabbendijke bv, Westweg 5, Krabbendijke Tel. (0113) 50 20 10 Fax (0113) 50 60 04 OPEL S- gaat altijd voor topkwaliteit SCHOONMAKER Wij zijn op zoek naar een schoonmaakster voor 2 objecten in Poortvliet en Scherpenisse. U werkt op maandag de hele dag van 8.00 tot 16.30 uur en op het andere project werkt u dagelijks één uur. U krijgt een vast dienstverband bij één werkgever. Meer informatie bij Wilma Achterberg, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 34318-00. MACHINIST MINIGRAVER Bij een stratenmakersbedrijf gaat u werkzaam heden uitvoeren op een minigraver. Daarnaast verricht u ook werkzaamheden in de ploeg grond werkers en stratenmakers, indien er geen werk is voor de graafmachine. Ervaring is gewenst, maar niet echt noodzakelijk. Het is werk voor langere tijd in de omgeving van West-Brabant. Meer informatie bij Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 33955-00. TUINBOUWMEDEWERKERS Voor een kwekerij van snijbloemen in de volle grond zijn we op zoek naar medewerkers voor het planten en snijden van snijbloemen. Vervolgens worden ze gebost en klaargemaakt voor de veiling. Incidenteel verricht u ook wat teeltwerkzaam heden, zoals het wieden van onkruid. De werk zaamheden starten in april en lopen door tot eind oktober. De eerste maand zullen de werkzaam heden voornamelijk beperkt blijven tot het week end, op vrijdag en zaterdag. In de zomermaanden wordt er 6 dagen per week gewerkt. Het bedrijf werkt veel met scholieren, maar het werk is zeker ook geschikt voor huisvrouwen. Meer informatie bij Krijnie Hoek, tel. 0166-664300. Vacaturenummer 34302-00. Voor alle vacatures geldt: m/v .jtik Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Woonplaats: Deze advertentie volledig ingevuld opsturen naar: Stichting Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland Antwoordnummer 176, 4460 VB Goes (een postzegel is i Voor de afdeling Elektro- en Meet- en Regeltechnische Dienst van Akzo Nobel Resins bv te Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een In de regio zoeken wij vakbekwame timmer lieden. Uytdewilligen heeft werk voor u, zowel in de particuliere woningbouw als in de projectbouw. Bel overdag voor meer informa tie Of bel 's avonds na 18.30 uur met de heer C. Snepvangers, tel. (0167) 50 25 78. w GOLDE V\ /IJK BOUWGROEP Pelsendijk 13, 4655 TK De Heen Voor reparatie van landbouwwerktuigen en tractoren gevraagd: We zoeken iemand die: Voor inlichtingen en sollicitatie: Postbus 15 4690 AA THOLEN Tel. 0166-602401 of 602522 Akzo Nobel Resins is een vooraanstaand producent van kunstharsen voor de verf- en drukinktindustrie. De locatie in Bergen op Zoom maakt deel uit van de wereldwijde Business Unit Resins van Akzo Nobel nv; Resins heeft 11 productielocaties in Europa, de Verenigde Staten, Zuid-Amerika en Zuidoost Azië. Het aantal personeelsleden wereldwijd is ruim 1.000. De omzet bedroeg in 1999: 700 miljoen gulden. www. resins, akzonobel. com Functiebeschrijving. Een automatiseringsmonteur werkt in een team van ca. 5 medewerkers en zorgt voor een bedrijfszekeré werking van elektro technische, meet- en regeltechnische, en geautomatiseerde installaties. Hij/zij doet dit door het verrichten van metingen, controle, reparatie, analyse en kalibreren volgens voorschriften en diverse onder houdswerkzaamheden, zowel software- als hardwarematig. Ook storingzoeken - zowel overdag als na werktijd (in een consignatie- rooster) behoort tot zijn/haar werkzaam heden. Hij/zij werkt in voorkomende gevallen aan uitbreidings- en aanpassingsprojecten. Binnen de Technische Dienst loopt op dit moment het project "Marktconforme Technische Dienst" met onder andere als doel, het verbeteren van kwaliteit en flexibiliteit. Bij de verdere uitwerking van dit project wordt van de groep automatiseringsmon teurs een belangrijke bijdrage verwacht. De automatiseringsmonteur rapporteert aan de Chef Elektro- en Instrumentatie- onderhoud. Functie-eisen. - MTS elektrotechniek. - Aanvullende opleidingen op het gebied van meet- en regeltechniek (bijvoorbeeld SOM, ROVC). - Aantal jaren praktijkervaring in de chemie. -Zelfstandig kunnen werken. - Communicatieve en adviesvaardigheden. - Flexibele instelling. Kennis van PLC systemen (Simatic S5) en Honeywell TDC 3000 is een pre. Informatie. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot Paul Scholten, Chef Elektro- en Instrumentatieonderhoud, telefoon 0164-27 67 70. Sollicitatie. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie, voorzien van motivatie en CV, vóór 10 maart 2000 richten aan Akzo Nobel Resins bv, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 79, 4600 AB Bergen op Zoom. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken uK in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ruim 400 medewerkers voor dege lijke waterkeringen, onderhoud en vei ligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwali teit van het oppervlaktewater en zui vering van het afvalwater. De ambtelij ke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkom geving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake Is van een duide lijke taak, een eigen verantwoordelijk heid en een differentiatie in de belo ning. Functie-informatie -opstellen van monstername- en meet apparatuur; -nemen van monsters; -conserveren van de monsters; -onderhoud en reparatie van de appara tuur; -uitvoeren van bezinkproeven, tempera- tuur- en zuurstofmetingen en registratie van meterstanden; -administratief en geautomatiseerd ver werken van de verzamelde gegevens; -een bijdrage leveren aan de kwaliteits borging (Sterlab); voor 20 uur per week vac. nr. 00/13 De functie is vacant bij de afdeling Laboratorium gevestigd te Sluiskil. Het laboratori um voert in de vorm van een gemeenschappelijke regeling werk uit voor waterschap Zeeuws-Vlaanderen en waterschap Zeeuwse Eilanden. Organisatorisch is het Laboratorium ondergebracht bij waterschap Zeeuwse Eilanden en maakt onderdeel uit van de Staf. Het Laboratorium is in het bezit van een STERLAB-certificaat. De afde ling Laboratorium heeft als taak het nemen van monsters, het analyseren daarvan en hierover rapporteren. De afdeling laboratorium is daarom opgedeeld in drie clusters: Monstername, Onderzoek Zware Metalen en Fysisch Chemisch Onderzoek. De cluster Monstername bestaat momenteel uit 4 medewerkers die monsters nemen van afvalwaterstromen, oppervlaktewater, waterbodems en grondwater. Bij de afdeling Laboratorium werken in totaal 17 medewerk(st)ers onder leiding van een afdelings hoofd. De standplaats is tot medio 2003 Sluiskil, daarna wordt de standplaats Middelburg. -signaleren van lozingen; -contacten met medewerkers van riool waterzuiveringen en bedrijven. Functie-eisen -opleidings- cq. werk- en denkniveau MAVO of VBO; -ervaring met bovengenoemde werk zaamheden strekt tot aanbeveling; -goede contactuele eigenschappen; -In bezit van rijbewijs B; -zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; -in overeenstemming met de STERLAB- eisen kunnen denken, werken en hande len; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van water schap Zeeuwse Eilanden (boven de Westerschelde). Algemeen Salariëring voor deze functie vindt plaats in aanloopniveau 4 (min. 1417,en max. 2004,50 bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 5 (min. 1472,50 en max. 2107,bruto per maand). De bedragen zijn gebaseerd op de salaris schalen voor waterschapspersoneel per 1 april 2000. Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechts positieregelingen, toegespitst op de sec tor waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interprovinciale ziektekostenregeling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodieke salarisver hogingen. Informatie Informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij mevrouw drs. E.M.A. Verbreaken-Lambert, afdelings hoofd Laboratorium (telefoon 0115- 478470). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van water schap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerboven hoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doel groep, die aan de gestelde eisen vol doen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze adverten tie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Als u niet met de eerste de beste, maar alleen met de beste oplossing tevreden bent komt u naar ons. Westdam 1 4651 BE Steenbergen N.Br. Telefoon 0167-56 48 84 Fax 0167-563680 Welkom bij.. Filialen in: Nieuwerkerk a/d IJssel, Genemuiden, Nederhemert Nrd., Beesd Openingstijden: vrijdagavond en zaterdag of op afspraak Het waterschap heeft onder andere de taak het beheer en onderhoud aan water lopen uit te voeren. De Keur waterbeheer stelt wat betreft deze waterlopen regels. Zo is het verboden om een waterloop te dempen of daarin dammen te leggen. Van deze verboden kan in bepaalde gevallen een ontheffing verleend worden. Wanneer en onder welke voorwaarden een ont heffing verleend kan worden is vastgesteld in de Beleidsnotitie dammen en dempin gen. De Beleidsnotitie dammen en dempingen ligt van 23 februari tot en met 22 maart 2000 ter inzage: - bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 uur tot 17.00 uur; - op het steunpunt Tholen, Onder de Linden 5 te Sint Maartensdijk na telefoni sche afspraak (0113)241000; - op het districtskantoor Walcheren/Noord-Beveland Baayenhovenseweg 4 te Grljpskerke na telefonische afspraak (0113)241000; - op het districtskantoor Schouwen- Duiveland/Tholen, Wevershoek 2 te Zierlkzee na telefonische afspraak (0113)241000. Goes, 22 februari 2000 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. J.A. de Visser, secretaris

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 8