NIEUW Gratis Thoolse deelnemers aan grootste merklap ter wereld flink op dreef Drukke fotomiddag 400 jaar Stavenisse EUKENS BESTAAN NIET LAAT U NIET MISLEIDEN tieleman Twee rotondes remmen verkeer smalstad sterk af Sanering gasfabriek prioriteit bij bodemverontreinigingen Verontreiniging aangepakt in Zilverstraat Oud-Vossemeer Klachten vullen perslucht Bebouwdendam blijven Psalmzang in Grote Kerk van Tholen Waardering voor jubilarissen JSSSE3S3SHHHHHHI Breder steiger voor rolstoelen haven Tholen Mevr. Goedegebuure-de Keizer uit Sint-Annaland bijna klaar keukencentrum Donderdag 17 februari 2000 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 3 Eénrichting verkeerssluis op de Molendijk Ook wc bij strand van Stavenisse Woonzorgcomplex Molenstraat Garageplein Deestraat Watertappunt op oude begraafplaats Particulier ziekenvervoer voor alle verzekeringen tele-taxi Taxi De Jonge Tel. 0166-612435 Poortvliet Auto vernield Riolering in School- en Gladiolenstraat BIJ TAPIJTSPECIALIST VAN HOUTE Zelf bedenken "Na de twee rotondes bij Poortvliet en één bij Scherpenisse komen er ook nog twee bij Sint-Maartensdijk: de ene bij de Nijverheidsweg en de andere bij Onder de Linden. Daardoor moet de snelheid van het door gaande verkeer sterk teruggebracht worden. Naar aanleiding van het zoveelste ongeluk op de Poortvlietsedijk bij de afslag Langeweg in Scherpenisse pleitte mevr. Ten Cate-Priem voor een rotonde daar in plaats van bij Onder de Linden. B. en w. gaan daar echter in hun voor stel aan de commissie gemeentelijke ontwikkeling, die dinsdagavond bijeenkomt, niet op in. Overigens wordt er over de twee ro tondes bij Sint-Maartensdijk nog onderhandeld met de provincie Zee land. In afwachting van die bespre kingen dienen de maatregelen met -betrekking tot de aansluiting van de Dr. Tazelaarstraat op de Provincia- leweg verwijderd te worden uit het verkeersplan. In de plannen van de provincie wordt daarin voorzien. Het beknopt verkeersplan Sint- Maartensdijk is in opdracht van de gemeente Tholen ontwikkeld door de Grontmij. De inspraakprocedure is afgerond en naar aanleiding van 'opmerkingen van bewoners zijn een aantal wijzigingen aangebracht. Zo wordt de Molendijk voorzien van een éénrichting verkeerssluis ter hoogte van de Provincialeweg. Dit zal leiden tot een toename van het verkeer in de Sportlaan, waar door deze aangepast dient te wor den om de veiligheid van bewoners en bezoekers van Haestinge (zwem bad en recreatiecentrum) te garan deren. Tijdens de inspraak werd daar van verschillende kanten op gewezen. Om technische redenen is het niet mogelijk om de Molendijk aan te sluiten op de rotonde die bij de Nijverheidsweg is gepland. Ten behoeve van rolstoelgebruikers gaat de gemeente het tegelpad naar een steiger voor de rondvaartboot Frisia in Tholen verbreden tot 180 cm. Het pad ligt op gemeentegrond en aangezien de eigenaar van de Frisia zelf het steiger al betaalt, wil wethouder R. Ravensteijn wel 6000 gulden uit de pot recreatieve voorzieningen halen voor het bre dere tegelpad. De commissie ge meentelijke ontwikkeling brengt dinsdagavond advies uit. De Frisia ligt nu aan één van de steigers van rijkswaterstaat, die de gemeente overneemt voor uitbrei ding van de jachthaven in Tholen. Voor eigen rekening legt exploi tant Hoogstadt van de Frisia een steiger aan tussen de voormalige steiger voor sportvissers en de steiger van de TH 48. De Frisia krijgt het alleengebruik. Andere schepen die Tholen aandoen, zijn veelal langer en kunnen toch niet op deze steiger terecht of meren nu ook al af in de handelshaven of - zoals de Henry Dunant - in de vluchthaven. De verhuur van het gedeelte van de havenkom waar de Frisia komt te liggen, wordt later nog geregeld in een huurovereen komst. Het gemeentebestuur wil de proef met w.c.'s in de zomervakantie niet alleen verlengen, maar ook uitbrei den. Vanaf 3 juli tot 7 augustus a.s. komt er ook bij het strandje van Sta venisse een mobiel toilet. Vorig jaar stonden er twee bij de Oesterdam, één bij Gorishoek en één bij Sint- Annaland. Volgens b. en w. waren de reacties over het algemeen positief. „Er werd veelvuldig gebruik van ge maakt." Doordat de toiletten niet 'verankerd waren, zijn enkele huisjes de dijk afgerold, maar de schade bleef beperkt. Wel is tijdens de bra derie in Sint-Annaland de w.c. bij het strandje door brand verloren ge gaan. Buiten deze schade zijn de kosten binnen de begroting geble ven. Het college noemt de proef ge slaagd en wil de komende jaren met de mobiele w.c.'s doorgaan. Om vandalisme te voorkomen, dienen ze wel verankerd te worden. De kosten worden geraamd op 4500 gulden. B. en w. willen hiervoor een beroep doen op de reserve recreatieve voor zieningen. Voor de volgende jaren wordt het bedrag opgenomen in de begroting recreatie en toerisme. VERVOLG VAN PAGINA 2 Poortvliet Aannemingsbedrijf De Rooij uit Sprundel gaat de twaalf woningen bouwen voor Beter Wonen aan de Molenstraat. Het gaat hier om een woonzorgcomplex voor ouderen, dat op de hoek Molen-/Paasdijk- straat komt. De aannemer is voor Beter Wonen geen onbekende, want eerder bouwde dat bedrijf huizen voor de woningstichting aan de Willem van Beierenstraat in Oud-Vossemeer. De Rooij is mo menteel bezig met de liftprojecten in Oud-Vossemeer en Tholen. De bouw van het woonzorgcomplex begint vermoedelijk in maart. On deraannemers zijn schildersbedrijf Geluk uit Sint-Philipsland en in stallatiebedrijf Van de Velde uit Yerseke. Elke derde maandag van de maand, dus nu 21 februari, haalt de voetbalvereniging S.P.S. oud papier op. Zet u het gereed a.u.b. Advertentie I.M. Aannemer C.W. van Haaften uit Stavenisse voert de herbestrating uit van het garageplein op de hoek Deestraat/Noordstraat. Bij de on derhandse aanbesteding was dit be drijf met 65.540 gulden, exclusief btw, de laagste inschrijver. C.A. Scherpenisse en zn. uit Sint-Anna- land/Bergen op Zoom wilde het karwei uitvoeren voor 65.900 gul den. Sint-Philipsiand Het watertappunt op de oude be graafplaats wordt heroverwogen, zo blijkt uit de agenda voor de raadscommissie gemeentelijke ont wikkeling die dinsdagavond om half acht in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk bijeenkomt. B. en w. en een gedeelte van de com missie (SGP en RPF) vonden de kosten te hoog gezien het beperkte gebruik, maar de andere commis sieleden drongen sterk aan op een voorziening: een watertappunt of een alternatief. OOSTERSCHELDEREGIO Advertentie LM. In de Hengclosestraat is dinsdag avond tussen negen en tien uur de auto van een 34-jarige inwoner ver nield. De wagen werd met verf be spolen. Omdat de eigenaar hier snel achter kwam, kon hij de verf vrijwel helemaal van de auto krijgen. Om de vuiluitworp te verminderen wil de gemeente in de School- en Gladiolenstraat een vuilinsluitend riool (een zogenaamde vis-riool) aanleggen. Het is 'geen goedkoop karwei gezien de geraamde kosten van 880.000 gulden, inclusief btw. De inwoners wordt zo wel duide lijk, waar hun rioolbelasting naar toe gaat. De commissie gemeente lijke ontwikkeling bespreekt het plan dinsdagavond. Bij aankoop van uw tapijt in St.-Maartensdijk ONDERTAPIJT Advertentie I.M. Mevr. Goedegebuure-de Keizer uit Sint-Annaland met op tafel haar aandeel in 's werelds grootste merklap. In het kader van het jaar van de textiel, wordt in heel Zeeland gewerkt aan de grootste merklap ter wereld. Het werk vordert gestaag en in middels hebben zes dames hun werk al gereed. Onder hen ook Corry Hartog uit Bruinisse. Deze in Sint-Philipsland geboren Duivelandse borduurde een kaart van Zeeland, met daarop bootjes, een kompas, vuurtoren, meerpaal en meeuwen. Verder staat er onder meer het wa pen van Sint-Philipsland op. Maar ook de Thoolse en Sint-Philipsland- se dames (bijna veertig) die merklappen maken voor de 'superlap' van 125 meter bij 40 centimeter, zijn al een heel eind gevorderd. Mevr, Goedegebuure-de Keizer uit daarop grote schepen op zee. Verder Sint-Annaland is zelfs al zo goed als klaar. Zij zette op haar merklap de boerderij van Geluk aan de Anna- vosdijkweg, de oude molen, de Meestoof en ook de oude kop van de Eendrachtbode. De Sint-Annalandse hoorde niet bij de eersten die zich aanmeldden voor dit project. „Ik hoorde op een gegeven moment dat er geen borduursters vanuit Sint-An naland waren. En toen dacht ik: Dat kan toch niet. Ik geef mezelf op. Want ik doe het hartstikke graag", aldus mevr. Goedegebuure. En dat borduren haar hobby is, dat is wel te merken. Boven de bank in de woon kamer hangt een groot werkstuk met heeft ze ook voor anderen al bor duursels en merklappen gemaakt. Sinds de kerst is de Sint-Annalandse al vrijwel elke dag bezig aan de merklap. Het totale stuk textiel dat ze heeft gekregen, meet 70 bij 50 centimeter, maar daar gaat een grote rand vanaf voor onder meer het aan elkaar bevestigen van de verschil lende lappen. „Het is best moeilijk om er afstand van te doen. Je bent er toch lang mee bezig geweest en je legt er wat van jezelf in", zegt mevr. Goedegebuure. „Dat was ook de vraag. Ik moest er een hobby van me in afbeelden. Maar ja, ik borduur graag en veel meer hobby's heb ik niet. Toen zei iemand dat ik mijn fuchsia's erin moest verwerken. Dat vond ik leuk. Die bloemen kweek ik in de zomer. Dus heb ik die er ook maar bij gezet. En het is best leuk geworden, toch?" Volgens Eef de Jonge, die bij de or ganisatie van de recordpoging (de merklap moet namelijk in het Gui- ness Recordboek komen) betrokken is, meldt dat het goed gaat. „We zijn onlangs samengekomen bij Isa van Gorsel uit Tholen en daar bleek dat de dames al goed op gang zijn. Toch waren ze er aanvankelijk wat bang voor toen bleek dat wij ze geen kant en klare telpatronen aanlever den. Ze moeten zelf bedenken wat er op de merklappen moet komen. Ver volgens moeten ze ook zelf een pa troon maken en dat is niet zo een voudig. Maar het gaat nu heel goed. En ik heb ook gesproken met de zes dames die inmiddels hun werk af hebben. Zij vonden het unaniem heel leuk en meiden dat ze het zullen missen, nu alles klaar is", aldus mevr. De Jonge. „Er zullen van bij na alle Thoolse plaatsen elementen in de merklappen worden verwerkt. Helaas is iemand uit Oud-Vosse- meer afgevallen vanwege ziekte. Eind juli/begin augustus worden de lappen ingenomen en per gemeente aan elkaar gezet. Daarna worden die zeventien grote lappen weer aan el kaar gezet tot één. De uiteindelijke merklap begint met het wapen van de provincie Zeeland en enkele merklappen daarachter en vervol gens komt er telkens een gemeente wapen met de betreffende werken daarachteraan. In oktober/november wordt dan de grote lap gepresen teerd", zegt mevr. De Jonge die aan geeft dat provinciaal museumconsu lent Wim Scholten de animator van dit initiatief is. Waar uiteindelijk de grootste merklap ter wereld geëxpo seerd zal worden, is nog niet be kend. Op zoek naar nieuwe plaatjes of juist naar herkenning, bladeren veel Stavenissenaren door de fotoboeken. De feestelijkheden die vorig jaar werden gehouden ter gelegenheid van de viering van 400 jaar Stave nisse, kregen zaterdag nog een klein vervolg. De hele middag kon men namelijk foto's bekijken en nabestellen die van de festivitei ten waren genomen. En dat wa ren er heel wat. In dorpshuis De Stove lagen er op twee rijen tafels dan ook heel wat mapjes en dikke albums vol met prenten, zowel in kleur als zwartwit, 's Avonds was er een lampionoptocht voor de kinderen en daarna stond er van acht uur tot half elf een vertoning van een videofilm op het pro gramma die door in totaal zo'n 250 mensen werd bijgewoond. Die video was een compilatie van beelden van een aantal banden. „Het was een heel karwei om die beelden te monteren. Maar het is nu al een groot succes. Er zijn er al 145 van besteld. Dat is meer dan we gedacht hadden. En voor iedereen die de band niet heeft ge kocht, of gewoon nog eens wil zien, wordt hij vanavond hier ver toond", zegt M. Hoek. Degenen die zaterdagavond geen gelegen heid hadden hun bestelde band op te halen, kunnen zaterdagmor gen van tien uur tot half één nog terecht bij comitévoorzitter Ph. de Rijke, Boswei 32. Eigenlijk was het laatste deel van de viering van 400 jaar Stavenisse al in no vember gepland. Maar omdat er toen geen muziekkorps beschik baar was om de lampionoptocht te begeleiden, week men uit naar februari. Zaterdag was muziek vereniging Euterpe wel bereid de ronde te doen. „We zijn als orga niserend comité wel heel blij dat het allemaal zo goed gelopen is. We hebben tot nu toe niets dan complimenten gekregen en dat is toch wel prettig gezien de tijd en energie die erin is gaan zitten." De diverse foto's werden in De Stove goed bekeken en de voorge drukte bestelformulieren werden dan ook door menigeen gebruikt. „Het is drukker dan we verwacht hadden. We zijn eigenlijk aan de ze middag begonnen met de in steek: het kost niet veel, dus als er niemand komt, dan is het nog geen ramp. Maar er zijn constant mensen en het loopt in en uit. Dus wij zijn heel tevreden", aldus Hoek. In de hal van De Stove kon men ook nog niet afgehaalde prij zen van de grote verloting opha len. Het weer liet zaterdag wel het een en ander te wensen over, ze ker voor wat betreft de lampion optocht. Maar het was droog en vanaf kwart voor zeven werden door het comité zo'n 150 gratis lampionnen met waxinelichtjes uitgedeeld en om zeven uur ging de hele stoet op pad voor de drie kwartier durende tocht. Grondwatersanering van het voor malige gasfabrieksterrein in Tholen krijgt prioriteit volgens het ontwerp- bodemsaneringsprogramma 2000 van de provincie. Het schoonmaken van de vroegere gasfabrieksterreinen in Zeeland vergt totaal 1,2 miljoen gulden. Niet urgent vindt de provin cie de sanering van de vervuilde Su- zannapolder in Sint-Annaland, waar onderhoud aan pleziervaartuigen is gepleegd. Dit moet voor 2008 klaar zijn. De stortplaats aan de Edison- weg in Tholen krijgt meer voorrang: voor 2002 moet die schoon zijn. Niet-ernstige verontreinigingen heeft de provincie geconstateerd op de hoek Molenstraat/Paasdijkstraat in Poortvliet, Voorstraat 25 te Sint-An naland en aan de Edisonweg in Tho len. Door derden worden de sanerin gen aangepakt aan de Zilverstraat 3 in Oud-Vossemeer, Langeweg 4 te Anna Jacobapolder, Molenstraat 8 te Sint-Maartensdijk en de voormalige stortplaats aan de Edisonweg te Tho len. Als vrijwillige saneringen worden aangemerkt: Kerkstraat 6-8 Stavenis se, Molenstraat 17-18 Poortvliet, Nieuwstraat 1 Sint-Annaland, Ring 33 Oud-Vossemeer en Zuiddijk Sint-Phi lipsland. Vorig jaar onder handen genomen projecten die ten laste komen van de financiële regeling van de wet bo dembescherming zijn: Langeweg 22 Anna Jacobapolder, Rijksweg 1 Sint-Philipsland, Havenplein 19 en Voorstraat 14 Sint-Annaland, Wil- helminastraat 26 Stavenisse, Markt 10-12 Tholen, Kalisbuurt 47, Molen straat 3 en Molenstraat 11-13 Oud- Vossemeer, alsmede Stoofstraat 19- 25 Poortvliet. In de Zilverstraat te Oud-Vossemeer is op de plaats van de vroegere gara ge Pipping sprake van een ernstig geval van bodemverontreiniging. Dat concluderen gedeputeerde sta ten van Zeeland op basis van een onderzoek met diverse grondborin gen en grondwatermonsters. Rasen- berg milieutechniek uit Terheijden heeft voor de eigenaresse van het perceel, mevr. J.N.W.H. Hermans uit Steenbergen, een saneringsplan opgesteld. Er zijn mengmonsters zintuigelijk beoordeeld, maar ook in een laboratorium geanalyseerd wat betreft de aanwezigheid van mi nerale oliën en vluchtige aromati sche koolwaterstoffen. Hiervoor zijn in enkele boorgaten peilbuizen neergelaten. De grens van de verontreiniging ligt op 5 tot 6 meter beneden het maai veld. Aan de hand van de onder zoeksresultaten is berekend, dat to taal ongeveer 110 m3 grond is ver ontreinigd. Hiervan is naar schatting 45 m3 sterk verontreinigd. Sanering is volgens de provincie zeer urgent, maar in het besluit staat, dat ,zo spoedig mogelijk doch binnen vier jaar na afgifte van de beschikking moet worden begon nen.' Het wordt van groot belang gevonden, dat alle verontreinigde grond ontgraven wordt. Lukt dat niet helemaal, dan dient er voldoen de geïsoleerd te worden. Daar waar nodig wordt een foliewand tegen de ontgravingsgrenzen aangebracht om de schoon aangebrachte grond tegen herbesmetting te beschermen. Het plan ligt tot en met 8 maart ter inzage in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Opnieuw prijkt er een brief van W.G. Kuipers op de raadsagenda over overlast van het vullen van perslucht in de Bebouwdendam in Tholen. „De brutale heeft in de gemeente Tholen de meeste rechten", zo klaagt Kuipers zijn nood bij de ge meenteraad. „Elders deelt men be keuringen uit van 25.000 gulden, maar onder welke democratie rang schikt u de situatie in de Bebouwen- dam? Al meer dan vier jaar hebben wij overlast van de duikschool: ge luidshinder, geopend zijn van de winkel op zondag en industriële acti viteiten in de woon-/winkelwijk. Ge meentebestuur en ambtenaren heb ben dat geconstateerd. Dhr. Kleppe heeft de geluidsoverlast gemeten en beschreven in een brief. De burge meester heeft de overlast gezien aan de hand van videobeelden. Tijdens een hoorzitting heeft dhr. Van de Meerendonk van de duikschool het winkelvoeren op zondag toegegeven. Hij adverteert ook met het vullen van perslucht op zondag. En de gemeen te schrijft Van de Meerendonk dat hij geen winkel mag voeren op zondag, noch perslucht mag vullen, maar dat lapt hij aan zijn laars." Kuipers klaagt, dat hij van de politie geen hulp krijgt. „Naar aanleiding van een flauw aftreksel van de brief van de gemeente aan de duikschool, kon de politie niet of nauwelijks aan leiding vinden om op te treden. De duidelijke brief die wij wel hebben, kreeg de politie niet!" De bewoner van de Bebouwendam concludeert, dat de winkel nog steeds open is op zondag en dat er nog steeds perslucht wordt gevuld. „De geluidsmaatregelen waarover de gemeente praat, slaan nergens op. Dat is alleen een raam en een plaatje hout. Als de gemeente niet meet, staat het raam open en dreunt het la waai weer door de woonwijk", aldus Kuipers, die verzucht, dat de ge meente nu weer wil wachten op een uitspraak van de rechter. De brief is 1 oktober al verzonden aan de gemeenteraad, maar staat pas voor maandagmiddag a.s. op de raadsagenda. In de Grote Kerk te Tholen wordt zaterdag 26 februari een psalmzang avond georganiseerd door de stich ting Kom over en help. De jongeren koren Hananja uit Tholen en Azarela uit Yerseke, beide onder lei ding van Willy Eggebeen uit Yerse ke, zullen een aantal bovenstemmen zingen. Peter Wildeman bespeelt het orgel. Het thema van de avond is 'Psalmen van David'Er worden be kende en minder bekende psalmen gezongen. Daarbij wordt de zoge naamde Geneefse melodieën aange houden, terwijl er een traditionele bovenstem wordt gezongen. De be rijming is hoofdzakelijk die van 1773, maar ook zullen er psalmen van Datheen te horen zijn. De col lecte van deze avond die om half acht begint, is bestemd voor Kom over en help. Deze christelijke orga nisatie verleent hulp aan mensen in nood, in het bijzonder in Oost-Euro pa, zoals bijvoorbeeld in Kosovo. Bij Tieleman maken ze al zo'n 35 jaar keukens zonder gouden bergen te beloven of lokprijzen te hanteren, maar wel met topkwaliteit én topadvies. U wilt tenslotte dag-in-dag-uit, héél lang, plezier hebben van uw nieuwe keuken. Vraag wel even onze gratis brochure Nieuwe keuken kiezen' aan, vol tips die u duizenden guldens en akelige miskopen kunnen besparen of kom even langs in Spijkenisse of Melissant, de brochure ligt daar voor u klaar. MELISSANT Binnenweg 7a Tel.: 0187-602 555 - Fax.: 0187-603 681 E-mail: kc.melissant@tieleman.nl http://www.keukencentrum-tieleman.nl Melissant (Z-H) ligt op Goeree Overflakkee. SPIJKENISSE Theemsweg 13 Tel.: 0181-622 122 - Fax.: 0181-623 992 E-mail: kc.spijkenisse@tieleman.nl http://www.keukencentrum-tieleman.nl haalde. De andere zilveren jubilaris was ad ministrateur Jaap Wesdorp (51) uit Scherpenisse, die 1 februari 1975 van de grasdrogerij naar de carrosserie overstapte. Hij groeide mee met het bedrijf en ging tien jaar geleden van de kaartenbakken over op de compu ter. Naast de financiële administratie doet Wesdorp ook zelf de salarisad ministratie. Hij is de personeelsfunc tionaris van het bedrijf, maar doet ook de nacalculatie van de productie. De administratie gaat hem duidelijk beter af dan de techniek, zo illustreerde Elenbaas aan de hand van een anec dote over olieverversen door het pijp je van de peilstok. En al vergat Wes dorp wel eens het salaris van zijn werkgever te betalen, zaterdag ont ving hij evenals zijn collega De Vos een gratificatie en een gouden horlo ge- Ook de 32-jarige Thijs Bruijnzeel uit Sint-Annaland en de 28-jarige Corné Gaakeer uit Stavenisse deelden als koperen jubilarissen in de vreugde, zij het op wat beperkter schaal. Bruijn zeel is de timmerman, die echter te genwoordig veel meer aluminium en kunststoffen dan hout bewerkt. Hij is heel nauwkeurig in de afwerking en dat komt met name bij de bibliobus sen van pas. Gaakeer is de construc tieman van het bedrijf, die zich na de l.t.s. bij Elenbaas opwerkte. Elenbaas noemde de vier jubilarissen ,zeer ge respecteerde en waardevolle krachten die ook 's avonds bijspringen.' Marcel van Dijke overhandigde de vier een geschenkbon namens de col lega's en dhr. W. Barnas van de Foc- wa eerde de carrosseriespecialisten met een oorkonde eade twee zilveren jubilarissen nog met een zilveren pen ning. Tijdens het diner, waarbij de kinde ren, broers en zussen van de zilveren jubilarissen present waren, was er nog een ludieke voordracht van Jan Wes dorp, die zijn broer Jaap verraste met een diplomatenkoffer. „Dit uitstapje was een schot in de roos", conclu deerde Rens Elenbaas. „Iedereen vond het formidabel." VERVOLG VAN VOORPAGINA Maar hoe goed de apparatuur ook, het komt vooral op de mensen aan, zo be nadrukte Rens Elenbaas tijdens de huldiging van de jubilarissen. „De ge middelde diensttijd is 12,5 jaar en dat geeft de verstandhouding binnen ons bedrijf wel aan. Dat is positief." De 59-jarige Jaap de Vos uit Poort vliet kwam 1 november 1974 van he renkledingfabriek Mayfair in Sint- Maartensdijk naar Elenbaas. Hij bouwde het magazijn er vanaf de grond op. „Je moest bijzonder inven tief zijn in een beperkte ruimte", zo herinnerde Elenbaas aan het verleden. „Als magazijnchef verzorg je de in koop en heb je contact met vele leve ranciers, maar ook met de collega's, die op tijd hun materialen willen heb ben. Het gaat dus om een hele belang rijke en ook behoorlijk zware functie, gezien de groei van ons bedrijf. Je bent inmiddels drie keer met je maga zijn verhuisd en nu staat de automati sering op stapel. Dat wordt dan een taak voor je opvolger, want in augus tus wil je op je 60ste van de vut-rege- ling gebruik gaan maken", vertelde Elenbaas, die nog anecdotes over de heftruck-capriolen van De Vos op- II I I ifm stuur mij gratis en zonder enige verplichting - e/W uw kleuren brochure "Nieuwe keuken kiezen" vol tips voor het kopen van een keuken zonder risico. I I I naam: I adres: postcode: I plaats:r telefoon:jtei* 411 Sturen naar Keukencentrum Tieleman, f SSSHT' anlwoordnr. 3713240 VH Melissant Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 3