Tweeling geboren op twee februari NIEUW Gratis Plaatselijk nieuws 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 10 februari 2000 Wit 'rotterdammertje' Levende paling! Verse Zeeuwse mosselen! Koude schotels met vis, vlees en kaas Vis-, vlees- en kaas hapjes Verse friet met vis- en vleessnacks DEURLOO Vogelmuzikanten Orgelconcert M. Mans Knotwilgen Parksingel Doorgang Slachtveld Inbraak woningen Klaverjassen Winkeldiefstal Botsing bij brug Hoek uit gevel Burgers hoogste serie Verkoping Wim Maasland lid van verdienste Accelerando Geslacht in eigen slagerij Hut bouwen Flessenactie skeelerbaan Koor oefent langer Zestien wagens optocht Drie diakenen Schade aan weg Volle bak Euterpe Klaverjassen Basisschool vernieuwt homepage Helpende Handen Bingo Zonnebloem L. Bijl kortste partij DAG EN NACHT Raadslid J. van den Donker (D66) wil dat er in de Molenvlietsestraat bij het Bolwerk een wit paaltje te rugkomt op de plaats waar onlangs de zwarte bol is kapotgereden en verdwenen. Hij pleitte daar maan dagavond voor in de commissie ge meentelijke ontwikkeling. Hij noemde het amsterdammertje dat de gemeente er terug wil plaatsen tot hilariteit van de andere commissie leden abusievelijk een rotterdam mertje. „Waar het hart vol van is, loopt de mond van over," reageerde hij. Een groen paaltje leek Van den Donker niet opvallend genoeg. „Dat zal er ook niet lang staan. Zijn er ook witte?" Wethouder K.A. Heijboer van open bare werken zei te zullen nagaan of er een relector op het paaltje kan worden aangebracht zodat het ob stakel ook 's nachts beter zichtbaar Openingstijden vanaf maandag 14 februari a.s.: Maandag t/m zaterdag van 8.30 tot 18.00 uur, dinsdagmiddag gesloten. Mossel- en zeevishandel Contr' Escarpe 11 Tholen, Tel. 0166-602799. Advertentie I.M. De bewoners van zorgcentrum Ten Anker genoten donderdag van een optreden van De Vogelmuzikanten uit Oud-Gastel. Deze blaaskapel van vijftien personen treedt voorna melijk op voor ouderen, zieken en gehandicapten. Niet alleen wordt er muziek gespeeld die gezelligheid en ontspanning brengt, maar er wordt ook bij gezongen. Het repertoire be stond uit rustige luistermuziek, walsjes, oude en nieuwe nummers zowel Nederlands als buitenlands. Na afloop bedankte Rianne Leen- ders namens Ten Anker het gezel schap voor het optreden. Martin Mans uit Woerden geeft za terdag een orgelconcert in de Grote Kerk. Mans, bekend om zijn impro- visatietalent, brengt een gevarieerd programma. Werken van Martini, Tartini, Corelli, Vivaldi, Boellmann en Bach worden ten gehore ge bracht. Verder improviseert de orga nist over bekende geestelijke liede ren zoals Psalm 108, 'Hoe groot zijt Gij' en 'Jeruzalem, stad van goud'. Het concert maakt deel uit van de 'Tour langs monumentale orgels' die Mans sinds 1996 organiseert en waarin hij jaarlijks door het hele land tien orgels bespeelt. Het con cert in de Grote Kerk begint om acht uur. Uw brede financiële dienstverlener voor sparen, reizen, effecten, verzekeringen, con sumptieve financierin gen, hypotheken, ja voor alle geldhandelingen. De gehele week geopend en op vrijdagavond van 18.30-19.30 uur U kunt ook dag en nacht gebruik maken van onze pinautomaat in de Brugstraat. Rabobank Tholen Brugstraat 27 Tel. 0166-609200 Advertentie I.M. De gemeente moet ruim van tevoren de bewoners van de Parksingel op de hoogte stellen van de werkzaam heden die uitgevoerd worden in hun straat. Dat stelden M.A.J. van der Linde (PvdA) en J.P. Bout (CDA) maandagavond in de commissie ge meentelijke ontwikkeling bij de be handeling van het voorstel om de populieren in de Parksingel te ver vangen door knotwilgen. De gemeente wil de bomen zo snel mogelijk rooien, voordat ze in het blad komen. Mogelijk worden de nieuwe knotwilgen in het najaar aangeplant, zo zei wethouder K.A. Heijboer. Behalve het rooien van de bomen wordt er ook nog aan de rio lering gewerkt. Volgens Van der Linde betekent dat overlast voor de bewoners. Hij wees er op dat het maar een smalle straat is waar ook nog een'winkel is ge vestigd. „Licht de bewoners tijdig in, in de Molenvlietsestraat werden de bewoners ineens geconfronteerd met de aannemer die al in de straat aan het graven was." Bout kon zich vinden in de woorden van het PvdA-raadslid. De CDA'er vroeg op zijn beurt op welke hoogte de nieuwe knotwilgen worden ge snoeid. „Nu kijken de bewoners on der de takken van de bomen door. Straks hebben ze miscchien geen uitzicht over de Vest." Volgens Heijboer worden de bewo ners altijd ingelicht door middel van een brief. Over de hoogte van de knotwilgen kon hij niets zeggen. „Dat moeten we aan de deskundi gen overlaten. Je hebt niet de keuze uit hoogstamwilgen en laagstam wilgen." E. Frigge-Hogesteeger (VVD) stel de voor het knotten van de bomen uit te bestetien aan de natuurvereni- ging Tholen. „Het zijn vrijwilligers en de vereniging krijgt er ook nog wat voor." De wethouder zei het voorstel te zullen bespreken. Bewoners van de Kruittoren hebben de gemeenteraad gevraagd om de doorgang van hun achterpad naar het Slachtveld veilig te stellen in het ontwerp-bestemmingsplan bedrij venterrein Noord. Zij vrezen dat ze de doorgang kwijtraken die ze nu gebruiken om met de fiets, kinder wagen of rolcontainer de openbare weg te bereiken. Het pad loopt tus sen de voormalige percelen van Oerlemans en houthandel Bouw meester. Maar bij de bespreking in de com missie gemeentelijke ontwikkeling bleek maandagavond dat dit deel buiten het bestemmingsplan valt. „Mocht daar iets gaan veranderen, dan zal dat gebeuren met het plan Slachtveld," zei hoofd gemeentelij ke ontwikkeling L.T. Steenpoorte. Er is geprobeerd in te breken in twee woningen, tussen zondagmid dag 31 januari en dinsdag 2 febru ari. In één woning lukte het de da ders om binnen te komen. Ze namen gereedschap weg. Aan beide huizen ontstond braakschade. Voor de onderlinge competitie van klaveijasclub Stad Tholen kwamen 22 leden in actie. Mevrouw A. Stoor vogel won met 5451 punten, tweede werd E. Tazelaar met 5400 p; 3. C. Scholtes 5360 p; 4. P. Luten 5252 p; 5. mevr. M. Verkerke 5072 p. Het oud papier voor de zending wordt opgehaald op D.V. woensdag 16 februari en NIET op donderdag 17 februari. Advertentie I.M. In een supermarkt is woensdagmid dag een vrouw betrapt op diefstal. Ze had voor een bedrag van 56,40 gulden aan boodschappen niet be taald. Een medewerker van de win kel nam de vrouw na de ontdekking apart. Hij deed aangifte van de dief stal, maar de vrouw is niet bekeurd. De boodschappen zijn terug in de winkel. Een vrachtauto die vanaf het Ste- nenkruis richting de brug reed, bot ste woensdagmiddag rond twee uur op een personenauto die voor hem reed. Waarschijnlijk remde de auto om een automobilist voor te laten die op de invoegstrook naar de brug reed. De bestuurder van de perso nenauto is met verwondingen naar het ziekenhuis in Bergen op Zoom gebracht. Bewoner C.J. van Steenpaal van de Patrijzenweg is het beu. Tot twee keer toe is, sinds het opheffen van het par keerverbod in de Vierwindenstraat, de gevel van zijn hoekwoning bescha digd door een auto. De laatste keer reed de vuilniswagen een hoek uit zijn gevel. Als de gemeente geen verandering aanbrengt in de verkeerssituatie dan wil Steenpaal de gemeente civiel aan sprakelijk stellen voor de gevolgen, zo schrijft hij aan de gemeenteraad. Maandagavond kaartten E. Frigge- Hogesteeger (VVD) en J. van den Donker (D66) de kwestie aan tijdens de rondvraag in de commissie ge meentelijke ontwikkeling. Volgens Frigge worden de auto's nu 'kris kras' neergezet en zijn de bewo ners het 'spuugzat'. „Ook in de Mo lenstraat is het een doffe ellende. Vooral ter hoogte van de kapper. Waarom worden er geen maatregelen genomen? De parkeerverboden zijn opgeheven met alle gevolgen van dien. Je kunt niet meer met goed fat soen door de kem rijden." Volgens Steenpaal is het verkeersbe leid 'totaal onacceptabel'. Ook hij verwijst naar de Molenstraat. „Met mij zijn vele inwoners van Oud-Vos- semeer het zat." De briefschrijver wijst erop dat het bouwen van gara ges op de plaats van de volkstuinen achter de C. Frankenstraat - een plan dat voorlopig door het college in de ijskast is gezet na protest van gebrui kers - een deel van het parkeerpro bleem zou oplossen. Wethouder K.A. Heijboer van open bare werken had de brief nog niet ge lezen. „De parkeerverboden zijn pas opgeheven. Dan is er altijd een perio de van gewenning, maar daarmee wil ik de klachten niet wegwuiven." In de biljartcompetitie van De Tref fers maakte C. Burgers met 21 caram boles de hoogste serie. J. Hommel speelde met 14 beurten de kortste par tij en tekende ook voor het beste ge middelde (4,36). De uitslagen: N. Rooijakkers-P. Vis 3,77-10; L. van Wezel-C. Burgers 4,16-10; P. de Leeuw-D. van Driel 10-9,51; L. van Wezel-H. Hommel 9,58-10; J. Etien- ne-J. van Daalen 8,49-10; J. Hom- mel-D. den Hollander 10-4,28. In De Vossenkuil wordt zaterdag een verkoping gehouden voor stichting De Schutse te Kesteren, ten bate van verstandelijk gehandicapten. Tussen tien en drie uur is er vanalles te koop, zoals slaatjes, oliebollen, poffertjes en andere etenswaren, ondergoed en tex tiel, planten, speelgoed, cadeau-arti kelen, micro-vezeldoekjes en kaarten. Iedereen is van harte welkom. Sint-Anna Tijdens de 119e jaarvergadering van de koninklijke fanfare Accelerando is muzikant Wim Maasland tot lid van verdienste benoemd. Bijna twintig jaar was Maasland actief muzikant van de fanfare en hij bekleedde diver se functies binnen de vereniging. Maasland is het eerste lid van ver dienste, de vereniging kent daarnaast nog een groot aantal ereleden. Als nieuwe leden werden op de vergade ring aangenomen: Ina van Schetsen en Peter Goedegebuure. De periodiek aftredende bestuursleden Bram Goe degebuure en Jack Westdorp werden herkozen. Na een bestuursperiode van drie jaar hee|t Albert van Driel zijn functie neergelegd vanwege drukke werkzaamheden. In zijn plaats werd Hans Goedegebuure met een ruime meerderheid gekozen door de 36 aan wezige leden (daaronder ook de ere leden, beschermvrouwe M. Boo- gaard-Bolier en bode Ria Goedege buure). Financieel was 1999 geen best jaar voor do vereniging. Met na me de aanschaf van een groot aantal instrumenten (kosten 18.500 gulden) zorgde voor een negatief resultaat van ruim 13.500 gulden. Dat deze strop niet groter uitviel, was onder meer te danken aan een erfenis van bijna 23.500 gulden van M. Moerland. Me de door het negatieve resultaat werd de contributie verhoogd van 160 naar 180 gulden. Jack Westdorp, tevens lid van het comité Sint-Annaland 525/2000, gaf een uitgebreide toelich ting op de activiteiten die op het pro gramma staan. Met name de deelna me aan het concert met Ernst Daniël Smid en het Smalstad mannenkoor, het Setallands Spektakel op 4 en 5 juli en het Promsconcert in december zijn de hoogtepunten van dit jaar. Accele rando heeft zowel organisatorisch als muzikaal een groot aandeel in de or ganisatie van de viering van 525 jaar Sint-Annaland. De vereniging gaat te vens het jaar 2000 in met een nieuwe organisatiestructuur. Het bestuur wil zich nog meer richten op beleidsmati ge zaken en introduceert een viertal commissies. Men wil hiermee de le den meer gaan betrekken bij de be sluitvorming. Na de zomer start men met een beheerscommissie, leden- en leerlingencommissie, evenementen commissie en een financiële commis sie. Voorzitter Cor Vroegop bedankte tijdens de ledenvergadering Corina van Driel, Robert Lupker en Johan van Vossen voor het opleiden en be geleiden van de leerlingen die niet ge plaatst kunnen worden op de muziek school. Voorzitter van de Thoolse bond van muziekgezelschappen Jack Westdorp, lichtte toe dat deze bond druk bezig is om de gemeente te be wegen de Zeeuwse muziekschool Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandag, dinsdag en woensdag Haaskarbonade 1 kg ƒ10,50 Ribkarbonade 1 kg 9,50 Shoarmavlees 500 gr. 5,- Varkenslever 500 gr. 2,25 Boerenhamlappen 1 kg 9,- Verse worst 1 kg 7,95 Gyros 500 gr. 5,- Rundervinken 5 halen 4 BETALEN Coburger rauwe ham 100 gram 2,50 Bacon 100 gram 1,95 Casselerrib 100 gram 1,95 Beenhamsalade 100 gram 2,25 6 Satéschnitzels 10,- Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. meer subsidie te geven, waardoor de lange wachtlijst weggewerkt kan wor den. Uit een schuurtje aan de F.M. Boo- gaardweg is maandag gereedschap gestolen door twee jongens. Zij wil den het gebruiken bij het bouwen van een hut. Beiden worden doorgestuurd naar bureau Halt voor een alternatieve straf. Maandag 14 februari haalt de kon. fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. Een 25-tal jongeren van 12 jaar en ou der gaan woensdag op pad om lege statiegeldflessen in te zamelen. De opbrengst van de actie is bestemd voor het realiseren van de verharding van de ijsbaan aan de Annewas. De jongelui komen tussen half zeven en acht uur aan de deur. De ijsclub heeft, in samenwerking met platform leefbaar platteland Tho len, het initiatief genomen om de be staande ijsbaan een multifunctioneel karakter te geven. De plannen liggen gereed en er wordt hard aan gewerkt om de financiering rond te krijgen. Naast een skeeler- en skatebaan zou den ook een hockeyveld en 'street- spelterrein' gerealiseerd moeten wor den. De jeugd wordt nauw bij de plannen betrokken en wil door middel van acties helpen de geldpot te vullen. De flessenactie is de eerste, maar er volgen er meer die door de jeugd zelf worden georganiseerd. De stichting jeugd- en jongerenwerk adviseert en ondersteunt hen daarbij. Het chr. Sint-Annalands mannenkoor 'Door eendracht verbonden' repeteert voortaan twee in plaats van anderhalf uur. Dat is besloten op de tweede al gemene ledenvergadering, woensdag in de mijnzaal van de veiling. Over het aanschaffen van koorkleding is nog geen besluit genomen. De leden (54 van de 57 waren aanwezig op de vergadering) waren verdeeld over de vraag of die kleding al dit jaar of pas in 2001 moet worden aangeschaft. Het bestuur (waarin Jan van Dijke en Jan den Engelsman met mime meer derheid herkozen werden) bekijkt dit nader en komt erop terug. De spon sorgelden worden voor deze aanschaf gereserveerd, maar donaties komen ten goede aan de algemene middelen, zo werd duidelijk gemaakt. De pen ningmeester maakte melding van een batig saldo. De contributie blijft dan ook onveranderd. In de kascommissie werd Leo Zoon benoemd in de plaats van Gerard Goedegebuure, terwijl Tonnie van Luijk reservelid werd. Het mannenkoor werkt op 25 maart mee aan een zangavond voor Woord en Daad in Stavenisse, verder op 15 april aan de paaszangavond, op 4 mei aan een dienst in verband met doden herdenking en in juli aan het Setal lands spektakel. De voorzitter noemde het in zijn ope ningswoord een voorrecht om in vrij heid te mogen zingen tot eer van God, zeker gezien alle geweld en rumoer in deze tijd. Ook memoreerde hij het overlijden van koorlid Toon van Iwaarden. De vergadering werd be sloten met het zingen van het bonds lied, gevolgd door enkele nummers uit het eigen repertoire. Daarbij maakte de dirigent voor het eerst ge bruik van de muzieklessenaar die door Han den Haan was gemaakt en aan het koor werd geschonken. Voor de optocht die zaterdagmorgen 8 juli wordt gehouden ter gelegenheid van 525 jaar Sint-Annaland zijn zes tien wagens aangemeld. Daarnaast hebben nog twee verenigingen/straten hun medewerking in beraad. Het comité wil in het pand aan de Ring waar voorheen kapsalon Miran da gevestigd was, een winkeltje in richten voor de verkoop van allerlei artikelen die verband houden met het 525 jarig bestaan. De Sint-Annaland- se vlag bijvoorbeeld, waarvan er op de historische beurs in de Wellevaete al 100 zijn verkocht en nog eens 80 zijn besteld. Ook de foto's die van de kledingshow tijdens de braderie zijn gemaakt, zijn verkrijgbaar. Tijdens de historische beurs zijn er al 86 bijbe steld. Van die beurs zelf is ook een vi deoband gemaakt en ook die is te koop; maar dan bij Betty van Vossen in de Burg. Smithstraat, tel. 652749. Kunstschilder Kees Warmoeskerken uit Bergen op Zoom heeft een impres sie vervaardigd van het Setallands spektakel met de aankomst van Anna van Bourgondië, de landing van de Spanjaarden, de dorpsbrand, e.d. De platen zijn in vier formaten verkrijg baar. Het winkeltje zal voor het eerst zaterdag 29 april open zijn. Ook kaar ten voor het historisch openluchtspel en de feestavond zijn daar verkrijg baar. J.L. van Dijke, J.G. Kats en A.A. van Luijk zijn zaterdag door de leden van de Hervormde Gemeente bij meer derheid gekozen tot diaken. Zij kre gen de voorkeur boven J. Moerland, P.J. Pipping en J.J. Ketting. De drie werden benoemd in de komende vacatures E. Goedegebuure, E.W. Overbeeke en P. den Ouden. De provincie heeft Ravesteyn kabel en montagewerk te Lopik aansprake lijk gesteld voor schade die is ont staan aan de bestrating en het 'meubi lair' van de Provincialeweg. Het bedrijf heeft daar in de periode okto- ber-december glasvezelkabel gelegd. Herstel van de schade vergt 804 gul den. Ruim 350 belangstellenden bezoch ten zaterdagavond The night of Smerdiek van muziekvereniging Eu terpe in Haestinge. De reacties op het concert met het Smalstads gemengd zangkoor uit Brouwershaven en de solisten waren zeer positief. Het be stuur van Euterpe overweegt om dit muzikale evenement, gezien de en thousiaste toeschouwers, vaker te houden. In de zaal was een podium gebouwd en een tribune. Die was op enkele stoelen na helemaal bezet. Liefheb bers, familie en vrienden van de mu zikanten, donateurs maar ook leden van andere Thoolse korpsen zaten in het publiek. De nacht van smalstad was met dit extra concert van Euterpe een ode aan de muzikale hoogtepunten van het afgelopen millennium en kende vele contrasten. In tijd en in uitvoe ring en 24 nummers lang. Van een wals van Chopin tot The best of Abba (met koor), van de Radetsky mars van Strauss tot the Bohemian Rapso- dy van Queen. Een mengeling van populair en klassiek. Voor elk wat wils en zonder pauze gespeeld in ruim anderhalf uur. Met toegiften: You never walk alone en als uitsmij ter de Can Can. Bariton Cees van Dis zong Hello van Lionel Richie en Chris de Rooij (gi taar) en Jeanette de Vos (keyboard) namen Music van John Miles voor hun rekening. De zaal begeleidde het nummer the Rose van Betty Midler, gezongen door Sophie van Leeuwen in een verduisterde zaal met zwaaien de nachtlichtjes en bij Everybody needs somebody droegen alle muzi kanten een zonnebril. Sopraan Ingrid Westdorp uit Nieuwe- gein (met familie in Stavenisse) bracht met Cent milles chansons van Edith Piaf een heel ander genre voor het voetlicht. De avond werd geo pend door oud-inwoner van de smal stad Perry Bakx. De nummers wer den aangekondigd op een groot filmscherm en voor de liedjes die meegezongen konden worden, werd de tekst getoond. Euterpe kon na afloop twee nieuwe muzikanten inschrijven. Ruim 200 bezoekers bleven na het concert in de foyer luisteren naar het ludiek orkest Schoppen Vijf en Joker uit Roosen daal. De inhaalwedstrijd van klaverjasclub De Pendelaars is gewonnen door R. van Putten met 5294 punten. De ver dere uitslag: 2. J. v.d. Werf 5247 p; 3. J. van Gorsel 5115 p; 4. A. Koetsier 4532 p; 5. J. van Zetten 4423 p; 6. A. Arts 4284 p; 7. K. v.d. Hoek 4243 p; 8. P. Bazen 4232 p; 9. M. den Haan 4104 p; 10. L. Kampman 4026 p. De Juliana van Stolbergschool vraagt een eigen domeinnaam aan. De ho mepage van de school op het internet werd in de proefperiode van bijna een jaar ruim 1000 keer opgevraagd. De site is uitgebreid met spelletjes voor de kinderen en een gastenboek waar men reacties kwijt kan. Letter type en kleurgebruik zijn eveneens aangepast. Het nieuwe adres is www.jvanstolbergschool.org. Met de eigen domeinnaam kan de school het aantal e-mailadressen vergroten. Be stuur, directie en personeel kregen daarom eigen e-mailadressen en het algemene adres van de school is ge wijzigd: info vanstolbergschool.org De schooldirectie heeft een nieuwe computer aangeschaft waardoor de administratieve programma's sneller werken. Verder doet de school mee aan een inzamelingsproject voor inktcartridges van printers. Daarmee spaart men punten voor de aanschaf van nieuwe hardware. Helpende Handen, de vereniging ge handicaptenzorg van de Gerefor meerde Gemeenten, houdt zaterdag een contactbijeenkomst voor mensen met een handicap. Zij en hun ouders of verzorgers zijn om kwart voor twee welkom in de zaal bij de kerk van de Ger. Gem. aan de School straat. Nelian Doorn met Sander, haar man Jaap met Erwin op de arm en tussen hen in de kinderen Eline en Niels. Zelf stonden Jaap en Nelian Doorn-Kosten uit Sint-Philips- land er helemaal niet bij stil dat het een bijzondere datum was waarop hun kinderen zijn gebo ren. Maar cijferfreaks vinden het wel degelijk apart dat uitgere kend op de tweede dag van de tweede maand, en dan ook nog in het jaar 2000, een tweeling ter wereld kwam. Erwin en Sander aanschouwden het levenslicht op 2 februari twee minuten na el kaar in het Sint Franciscuszie- kenhuis in Roosendaal. Eerst Er- win, om negen minuten voor zes. Hij woog 3420 gram en zijn broertje Sander 3020 gram. Hui ze Doorn is met ballonnen en slin gers versierd vanwege de gezins uitbreiding. Ook Eline van drie en Niels van anderhalf vinden het leuk dat ze er twee broertjes bij hebben gekregen. Zondag 13 februari THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Volk, Urk. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk. GEREF. KERK 10 u. ds. Vaardingerbroek. 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 u. ds. Van der Zwan. 18.30 u. ds. Peet, Spijkenisse. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Wisse. 19 u. dhr. v.d. Scheer. R.K.-KERK za 19 u. eucharistieviering, zo 11 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 (H.A.) en 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Urgert, Heinenoord. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Van der Zwan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering. za 17.30 u. woord-, gebeds- en communiedienst. zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Russcher, Oud-Beijerland GEREF. GEM. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. 14.30 u. stud. Brugge. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Cammeraat, Krabbendijke. 18 u. ds. Kommers. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. wo 16/2 19.30 u. ds. Molendijk, Oosterland. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Muilwijk, Mon ster. HERV. GEM. REHOBOTH 10 (H.D.) en 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Budding. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Egas. GEREF. KERK 10 u. ds. Broere. 14.30 u. ds. De Goei, St.-Maartens- dijk. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. stud. Brugge, Har- dinkxveld-Giessendam. 14.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 17 u. ds. Harkema, Onst- wedde. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. do 17/2 19.30 u. ds. Baan, Lisse. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kroeze, Steenbergen. De bijeenkomst, die tot kwart over vier duurt, begint met het vertellen van een bijbelse geschiedenis en het feliciteren van degenen die onlangs jarig zijn geweest. Na de pauze is men creatief bezig. De Zonnebloem kijkt tevreden terug op de bingomiddag die onlangs is gehouden in het Holland Huis. De opkomst was groot en de aanwezi gen genoten zichbaar. Dankzij de plaatselijke middenstand en die uit de smalstad waren er mooie prijzen beschikbaar. Vijf extra mooie prijzen werden verloot in de superronde die de middag besloot. Bij de start van de tweede helft van de onderlinge competitie van biljart club Tolrust had L. Bijl maar zestien beurten nodig om zijn partij te win nen. J. Uijl en C. Nagelkerke speel den remise, waarbij laatstgenoemde het beste gemiddelde van 2,96 op zijn naam zette. De uitslagen: R. Vo gelaar-C. Nagelkerke 6,3-10; C. Na gelkerke-W. Bijl 10-8,57; R. Voge- laar-J. Uijl 5,93-10; L. Bijl-W. Bijl 10-4,43; G. de Jonge-A. Burgers 8,29-10; J. Uijl-C. Nagelkerke 10- 10; R. Vogelaar-M. Uijl 9,26-10; R. Vogelaar-A. Burgers 10-6,81; M. Hage-C. Bal 10-7,2; J. Uijl-W. Bijl 7,44-10. Bij aankoop van uw tapijt BIJ TAPIJTSPECIALIST VAN HOUTE in St.-Maartensdijk ONDERTAPIJT Advertentie I.M. ZIE VERDER PAGINA 3 HUISARTSEN Zaterdag 12 en zondag 13 februari. Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Van de Weijer, Oud-Vossemeer tel. 672400. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Van de Berge, Sint-Annaland, tel. 652400. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. De Groot, Nieuw-Vossemeer, tel. 0167-502545. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts M. Bomas, St.-Philipsland, tel. 0167-573232. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG - Kraamcentrum Rondom de Ooster- schelde, tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vos semeer): dhr. T. Wennekers, tel. 604969. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 10 t/m vrijdag 18 feb. donderdag 10 6.37-18.57 vrijdag 11 7.07-19.37 zaterdag 12 7.52-20.27 zondag 13 8.42-21.22 maandag 14 9.47-22.32 dinsdag 15 10.57-23.52 woensdag 16 12.22-—.— donderdag 17 1.07-13.42 vrijdag 18 2.17-14.42 zo 13/2 0.22 u. EK Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Voor storingen in uw installa ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M. THOLEN 10 feb. Informatieavond over borst voeding, Stoofstraat 8, 20 u. 12 feb. Orgelconcert Martin Mans, Grote Kerk 20 u. 16 feb. Passage over het Leger des Heils, Het Visnet, 19.45 u. 18 feb. Bingo bejaardensoos, Ten An ker. 19 feb. Optreden Willem Verman-de- re, Meulvliet, 20.15 u. 23 feb. Millenniumspel bij Anbo, Schuttershof, 14 u. OUD-VOSSEMEER 12 feb. Verkoping stichting De Schut se, Vossenkuil 10-15 u. 12 feb. Wagentjes kijken Vlooien- trappers, Vossenkuil 20 u. SINT-ANNALAND 10 feb. Jaarvergadering ZLTO, Welle vaete 19.30 u. 15 feb. Bijeenkomst Plattelands vrouwen 'Kiezen in een nieuwe eeuw'Wellevaete, 19.30 u. 17 feb. Districtsbijeenkomst water schap, Wellevaete 19.30 u. 18 feb. Algemene ledenvergadering Smash, kantine Rabobank, 19.30 u. 24 feb. Jaarvergadering zaadteeltstu- dieclub, Wellevaete 19.30 u. SINT-MAARTENSDUK 11 feb. Snowparty, Haestinge 20.30 u. 19 feb. Toneelavond PJZ, Haestinge. 21 feb. Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 14 u. 22 feb. Vergad. comm. gem. ontwik keling, gemeentehuis 19.30u. POORTVLIET 10 feb. Lezing voor plattelandsvrou wen over kringspiertraining, 't Ouwe Raed'uus 14-16 u. SINT-PHILIPSLAND 10 feb. Rode Kruis-avond platte landsvrouwen, De Wimpel 20 u. 24 feb. Informatieavond over borst voeding, Voorstraat 32, 20 y. BERGEN OPZOOM 15 feb. Klucht (Trouwens, hoeveel vrouwen trouwen Laurens.), De Maagd, 20.15 u. 17 feb. Cabaret Jos Brink en Lucie de Lange, De Maagd, 20.15 u. 18 feb. Muziektheatershow 'De Beri ni's', De Maagd, 20.15 u. 19 feb. Theaterconcert Willeke Alber- ti, De Maagd, 20.15 u. 25 feb. Rowwen Hèze, De Maagd, 20.15 u. +fihn+++film+++film+++film+ ROXY I: The sixth sense - do en ma t/m wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 16, 18.45 en 21.30 u, zo 16 en 20 u. Tarzan (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. ROXY H: Anna and the king - do en ma t/m wo 20 u„ vr en za 21.00 u„ zo 16.15 en 20 u. Kruimeltje - vr 18.30 u„ za 14 en 18.30 u., zo en wo 14 u. CINEM'ACTUEEL 1-2-3: The bone collector - do, ma en di 20 u„ vr 18.45 en 21.30 u„ za 14, 18.45 en 21.30 u„ zo 13.45, 18.45 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. Tarzan (Ned. gespr.) - za, zo en wo 14 u. The sixth sense - do en ma t/m wo 20 u„ vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. Kruimeltje - vr 18.45 u„ za en wo 14 u., zo 13.45 en 16.15 u. Lake Placid - vr 21.30 u„ za 18.45 en 21.30 u., zo 16.30, 18.45 en 21.30 u., wo20u. Verrassingsvoorpremière: do 20 u. Cinema paradiso: The opposite of sex - ma 20.30 u. Ca Commence Au- jourd'hui - di 20.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 2000 | | pagina 2