WHS stijgt door zege naar de derde plaats SPS op zoek naar een nieuwe oefenmeester I w WHS BROUWERSHAVEN J€ iV&FO 9 Sportvissers kunnen hart ophalen in Oosterschelde Damesploeg Olympia springt naar het landelijke A-niveau Bezoek zaterdag de competitiewedstrijd Aanvang: 14.30 uur BAR L'ESPERANCE BEKEND VAN DE TV nu ook bij NES' Koersballen Handelsonderneming R.I.J.A. AUTOBEDRIJF J* MAAT OO ASSURANTIEKANTOOR m V. J. BEEKERS LEEN RIJSTENBIL Donderdag 9 december 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Van 250 naar 600 vissen per 1000 m~ Smerdiek 2 boekt twee keer verlies Noad '67 verslaat Brouwershaven WHS klom zaterdag door een 1-3 overwinning op Zwa luwe naar de derde plaats op de ranglijst. Patrick Ketting had met twee treffers een belangrijk aandeel in de over winning. Klasgenoot Noad behaalde een 1-4 overwin ning op het nog puntloze Brouwershaven. De ploeg van trainer Pim Potappel uit Stavenisse lijkt halverwege de competitie al zeker van degradatie. In St.-Annaland zal Brouwershaven zaterdag opnieuw op zoek gaan naar het eerste succes in deze competitie. Noad doet plicht Voetbalvereniging SPS is op zoek naar een opvolger voor trainer Mark de Weerd. De oefenmeester uit Bergen op Zoom heeft aangekondigd dat hij aan het einde van het seizoen de voetbalcombina tie uit Poortvliet/Scherpe- nisse gaat verlaten. Passanten Jurering Geen NK in Tholen Paardensport Nicole Bevelander wint M-springen Dees 5e in veldrit (CWOO^ GUNTER ST. ANNALAND HOOFDSPONSOR WHS 1 ROKERIJ SCHERPENISSE HOOFDSPONSOR JEUGD SST/ 1 Scherpenisse De laatste Naar mijn mening... Wedstrijdbal Besturen anno 2000 Sponsor WHS 2 BEDRIJFSKLEDING SCHOENEN LAARZEN DIV. GEREEDSCHAPPEN ALTIJD MET ZOVEEL KEUS Let's party in... _^ïw- HeJaCo Molenstraat 42 4693 BK Poortvliet Tel.: 0166-612689 Fax.: 0166-612830 Internet: www.hejaco.nl Kom eens langs bij NES' SPORTPLAZA: Fitness, Cardio-fitness, Dieetplanning, Streetdance, Spinning, Kids-aerobics, Zonnen, Sauna en nog veel meer. Verzekeringen Hypotheken Financieringen Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 "Het Veerhuis" (F>[ hairstyling shop Audi Fancy Fences Voor de meeste Thoolse visclubs zit het seizoen er op en zijn de kam pioenen bekend, maar voor het nieuwe seizoen moet het een geruststel ling zijn, dat er nog volop vis zit in de Oosterschelde. Het gaat goed, zo meldt het centrum voor estuariene en mariene oecologie van het Neder lands instituut voor oecologisch onderzoek uit Yerseke. Zeeuwse amateurvissers klaagden vo- een jaar door met vissen en de nu ge- rig jaar over de afgenomen vangsten van platvis. De visstand leek volgens hen te dalen sinds de afsluiting van de Oosterschelde door de stormvloedke ring in 1986. „Onze eerste resultaten bevestigen die afname zeker niet", zeggen de onderzoekers dr. Herman Hummel en Hanneke Maandag. „Het lijkt er eerder op, dat het heel goed gaat, met name met de platvissen." Het instituut volgt de visstand in de Oosterschelde al van 1983 tot 1990. Door de geluiden uit de amateur-vis serij over verminderde vangst van schol, tong en schar is het onderzoek dit jaar hervat. „Van 1983 tot 1990 schatten we het visbestand op gemiddeld 250 vissen per 1000 m waarvan minstens de helft platvissen. Nu zijn er alleen al 250 platvissen per 1000 m2 en 600 vjssen totaal", aldus onderzoeker Hummel. „Dit is natuurlijk nog maar één momentopname, maar we gaan Smerdiek 2 moest het zaterdag opnemen tegen naaste concurrent SKNWK. Beide ploegen stonden even hoog op de rang lijst. De eerste tien minuten ging het spel dan ook gelijk op, maar de Nieuwerker- kers waren voorin erg listig en scoorden in de twaalfde minuut 1-0. Smerdiek speelde goed, maar miste stootkracht in de voor hoede. SKNWK kwam na 44 minuten zelfs op 2-0 door een fraaie krulbal langs de doelman. In de tweede helft probeerde Smerdiek de stand te veranderen wat in de tiende minuut ook lukte. Uit een voorzet tekende Elmar v.d. Griek 2-1 aan en dat gaf Smerdiek weer wat moed. In de zes tiende minuut kreeg SKNWK een vrije trap. Die werd enigszins van richting ver anderd en belandde in het doel: 3-1. De blauw-zwarten waren overrompeld door dit doelpunt en daar maakten de Nieuwer- kerkers gebruik van: 4-1. Smerdiek bleef positief voetballen, maar kon aan de ach terstand niets meer doen. Bij Smerdiek stond Eduard de Rijke weer in het veld na een periode dat hij niet heeft gevoetbald. De week ervoor speelde Smerdiek 2 tegen Duiveland 2. De blauw-zwarten begonnen zwak aan het duel en in de eerste tien mi nuten moest Alex Stoutjesdijk twee keer ingrijpen om de nul vast te houden. In de tweede helft profiteerde Duiveland wel van het zwakke spel van de thuisploeg. In de zevende minuut werd het 0-1 na slecht uitverdedigen aan Smerdiekse zijde. Het laatste half uur joeg Smerdiek op de helft van de tegenstander naar de gelijkmaker, maar die kwam niet. meten aantallen zijn even hoog als het maximum uit de jaren tachtig." Naast platvissen kwamen er veel grondels en wat kabeljauwachtigen (steenbolk) in de netten, plus een klein aantal haringachtige vissen (sprot). Doordat de onderzoekers een boomkor als net gebruiken - dit sleept over de grond - raken vooral bodem- vissen in het net verzeild. „Perfect dus voor platvis-onderzoek", zegt Hummel. Samen met de universiteit van Gent houdt het instituut sinds augustus van dit jaar de visstand in de Ooster- en Westerschelde in de gaten. Met het onderzoeksvaartuig Luctor vist de be manning iedere drie maanden op twaalf plaatsen, egaal verspreid over de Oosterschelde. Een paar voorbeel den van west naar oost: de Hammen, Brabants vaarwater, Schaar van Yer seke en Lodijkse gat. De eerste serie vond eind augustus/begin september van dit jaar plaats. „Over driekwart jaar hebben we een definitief idee van de huidige (bodem)visstand in de Oosterschelde." Het is de bedoeling om dit soort me tingen tien jaar vol te houden. Bin nenkort gebeurt dat samen met aller lei andere metingen van sediment, algen, waterkwaliteit, enz. „Onder andere bij het beleid is er grote be hoefte aan deze lange termijn basis gegevens", aldus Hummel. Derde Met een 1-3 overwinning op Zwa- luwe rukte WHS zaterdag op naar de derde plaats in de derde klas. Met de wedstrijd tegen het puntlo ze Brouwershaven nog voor de boeg moeten de St.-Annalanders in een goede uitgangspositie aan het nieuwe jaar kunnen gaan beginnen. „Wij zijn aan onze stand verplicht om tegen Brouwershaven geen schade op te lopen, maar moeten waken voor onderschatting. De derde plaats is mooi, maar gezien de geringe verschillen, tuimelen we bij een nederlaag direct weer verschillende plaatsen", relativeert trainer André Maas de huidige stand van de Thoolse derdeklasser. Tegen Zwaluwe behaalde WHS een verdiende overwinning. In de eerste helft waren de teams nog aan elkaar gewaagd. De St.-Anna landers leden diverse keren slordig balverlies, waardoor de thuisploeg voor gevaar kon zorgen. Het laatste kwartier voor rust had WHS de te genstander pas onder controle en werd Zwaluwe onder druk gezet. Een schot van Patrick Ketting werd door de doelman van Zwaluwe uit de kruising gehaald. Enkele minu ten later bracht Ketting met een lis tig overstapje zijn ploeggenoot Ri chard de Jonge in kansrijke positie. Zijn schot werd echter door de doelman gekeerd. Topscorer Pa trick Ketting zorgde ook in deze wedstrijd uiteindelijk voor de om mekeer. Met een schot dat nog van richting werd veranderd, bracht hij WHS drie minuten voor rust aan de leiding. In de tweede helft moest WHS te gen de strakke wind opboksen. Ze ker in de openingsfase leverde dit veel problemen op. De uittrappen ring van drie belangrijke punten. van doelman Jaap Verhoef kregen geen vaart, waardoor de aanvallers van Zwaluwe de bal konden onder scheppen en voor gevaar zorgden. WHS probeerde de bal over de grond te spelen en kreeg met goed combinatiespel weer een veldover- wicht. Na een voorzet van Corné van Tilbeurgh scoorde Patrick Ket ting met de punt van zijn schoen zijn tweede treffer. Vier minuten la ter stond de aanvaller ook aan de basis van het derde doelpunt. Hij draaide zich goed vrij en stelde ver volgens Richard de Jonge in staat om de stand op 0-3 te brengen. Met uitbraken via Arie Fase en Jeroen Moerland bleef WHS de gevaarlijk ste ploeg. Zwaluwe kon hier niets meer tegenover stellen. In de laatste seconde van de wedstrijd wist de thuisploeg nog wel de eer te redden door uit het omstreden doelpunt de eindstand op 1-3 te brengen. Vol gens WHS was er sprake van bui tenspel, maar niemand die daar moeilijk over deed na de verove- Bij WHS ontbraken wegens bles sures nog steeds Rien den Engels man en Johan van der Repe. Uit blinker Patrick Ketting viel met een lichte blessure in de slotfase van deze wedstrijd nog uit en werd ver vangen door Ivan Hage. De stevige wind had zaterdagmid dag vrij spel op het voetbalveld van Brouwershaven en maakte goed voetbal nauwelijks mogelijk. Te gen de hekkensluiter uit de derde klas deed Noad '67 haar plicht. De St.-Philipslanders behaalden een overtuigende 1-4 overwinning. De doelpunten vielen echter pas laat in de wedstrijd, waardoor de ploeg het zich nog onnodig lastig maak te. In het eerste half uur domineerde Noad, maar het veldoverwicht re sulteerde slechts in één doelpunt. Na enkele gemiste kansen trof ver dediger Cenny van Splunter met een afstandsschot doel. Vlak daar na trof spits Jaco de Jonge de lat. Brouwershaven bleef door het uit blijven van een tweede doelpunt lang uitzicht houden op een goed resultaat en zorgde ook enkele ke ren voor gevaar. Tien minuten voor rust gaf een speler van Brouwers haven een klap aan Johan Reijn- goudt, die een overtreding op hem beging. De scheidsrechter trok de rode kaart voor de speler van Brou wershaven en toonde Reijngoudt het geel. Met een man extra ging Noad echter minder goed spelen. Brouwershaven kreeg zelfs moge lijkheden op de gelijkmaker, maar doelman Kees Lozekoot liet zich niet verrassen, zodat Noad met een 0-1 voorsprong kon gaan rusten. Met windvoordeel in de tweede helft zette Noad de thuisploeg meer onder druk. Na een kwartier spelen kregen de St.-Philipslanders het tweede doelpunt cadeau. Een speler van Brouwershaven kopte de bal in eigen doel. Vijf minuten later kwam de thuisploeg door een doelpunt weer terug in de wed strijd. In de slotfase van de wed strijd stelde spits Jaco de Jonge met twee treffers de winst voor No ad veilig. De voor Erik Fonteijne ingevallen Corné de Frel kreeg nog twee goede mogelijkheden, maar verzuimde om de score verder op te voeren. De Alblas 13 11 2 0 35 70-20 Sliedrecht 13 9 2 2 29 43-16 WHS 13 6 3 4 21 29-22 DVO '60 13 6 1 6 19 36-29 Papendrécht 13 5 4 4 19 27-20 Baronie 13 6 1 6 19 33-43 Noad '67 13 5 3 5 18 25-25 Zwaluwe 13 5 2 6 17 25-25 SKNWK 13 4 2 7 14 23-41 WIK '57 11 4 1 6 13 21-32 DFC 12 3 3 6 12 13-33 Brouwershaven 12 0 0 12 0 13-52 Voetbalvereniging SPS ziet trainer Mark de Weerd na drie seizoenen vertrekken. „Een periode met een enorm veel tegenslag", blikt de oe fenmeester uit Bergen op Zoom te rug. De jaren bij SPS hebben hem niet gebracht waarop hij had ge hoopt. Door twee degradaties op rij tuimelde hij met de vereniging naar de kelder van het zaterdagvoetbal. „Maar ook hier heb ik van geleerd. Van tegenslag word je als persoon sterker. Na drie seizoenen is het goed dat er een nieuw gezicht voor de groep komt te staan. Ik stop veel tijd in SPS en ontvang er te weinig voor terug. Ook dit seizoen draait het niet lekker, doordat er voortdu rend een reeks geblesseerden zijn", zegt Mark de Weerd, die nog geen contacten heeft met andere vereni gingen. „Trainers zijn passanten, dus na drie jaar weet je dat een dergelijke beslissing mogelijk is", reageert voorzitter Wessels op het aange kondigde vertrek van de trainer. Het dagelijks bestuur is inmiddels al bij elkaar geweest, maar men heeft volgens de voorzitter nog geen opvolger op het oog. Maan dagavond zal het voltallige bestuur zich over de vacature beraden. SPS heeft een lijst opgevraagd van oe- fenmeesters die met ingang van het nieuwe seizoen beschikbaar zijn. Voorzitter Wessels spreekt met waardering over trainer Mark de Weerd. „Hij stond al vanaf het be gin voor een zeer moeilijke taak. SPS verkeerde in een situatie, waarbij vele andere trainers hard zouden weglopen. Mark de Weerd koos niet voor de gemakkelijkste weg en probeerde er het beste van te maken. Helaas bleef het door ve le blessures voor hem moeilijk wer ken. De laatste weken is er echter een stijgende lijn waarneembaar. Dat geeft hoop voor de toekomst.", concludeert de voorzitter van SPS. Voor de opvolging van Mark de Weerd lijkt er binnen de regio een kandidaat beschikbaar te zijn. Pim Potappel uit Stavenisse zal waar schijnlijk na vier seizoenen het contract met Brouwershaven beëin- digen. Potappel zal pas zaterdag zijn besluit aan de selectie bekend maken en kan zijn vertrek niet be vestigen. „Wanneer ik zou beslui ten om te vertrekken, is SPS best een aantrekkelijke club voor mij", geeft hij desgevraagd aan. „Ik ga mijzelf niet aanbieden bij een ver eniging. Als een club interesse heeft, hoor ik dat wel. Vorig jaar waren er diverse verenigingen op zoek naar een trainer, maar toen heb ik besloten om het contract met Brouwershaven te verlengen", al dus Pim Potappel. Peter van Poortvliet uit St.-Anna land heeft de intentie om zijn con tract met Krabbendijke te verlen gen, maar moet met het bestuur nog in bespreking gaan. Hij is momen teel bezig aan zijn eerste seizoen en staat met de vereniging in de sub top van de vierde klas. Piet de Rijke uit St.-Annaland stapt na een lange periode weer in de trainerswereld. Per 1 janu ari 2000 wordt hij trainer bij hoofdklasser Halsteren, die mo menteel in degradatiegevaar ver keert. De uitslagen van de wedstrijden van: Tholen-stad: 1 mevr. R. Burrows en mevr. R. van Driel 27 p; 2 mevr. Y. Ver kamman en N. Moerkerken 26 p; 3 mevr. D. Pigmans en L. Soomers 24 p; 4 mevr. C. Wilsing en J. Bal 17 p; 5 D. Schellin- ger en M. v.d. Houten 16 p; 6 mevr. J. Moerkerken en J. Geuze 13 p. Meulvliet: 1 mevr. T. Goode en W. Schot 33 p; 2 mevr. L. van Bale en P. Nijs 28 p; 3 F. Leemreijze en J. Vroegop 24 p; 4 mevr. D. Lindenberg en W. van Bale 23 p; 5 mevr. J. Bos en mevr. R. Vroegop 21 p; 6 mevr. B. Schot en W. Bijl 15 p. Oud-Vossemeer: 1 mevr. C. Lindhout 32 p; 2 mevr. C. van Mierlo 20 p; 2 H.W. Lindhout 20 p; 4 mevr. L. Verschoor 18 p; 5 mevr. D. van Dijke-de Wilde 17 p; 6 mevr. A. Bosters 12 p; 7 mevr. C. Free 11 p; 7 A. van Dijk 11 p. Sint-Maartensdijk: 1 mevr. M. Dane en J. v.d. Klooster 35 p; 2 mevr. W. Lutt en A. Leemreijze 28 p; 3 mevr. S. Wolse en C. van Gorsel 25 p; 4 mevr. T. Goode en mevr. C. Free 16 p; 4 mevr. C. van Mierlo en mevr. G. Verwijs 16 p; 4 mevr. C. van Splunter en mevr. M. Bijl 16 p; 7 mevr. L. v.d. Klooster en A. van Splunter 15 p; 8 mevr. R. van Driel en W. Bijl 13 p. Op het regionale springtoernooi van zuidwest Nederland is de dames- springploeg van gymvereniging Olympia uit Tholen gepromoveerd naar het hoogste niveau. Hiermee is Olympia de enige vereniging op het eiland Tholen met een team dat op het A-niveau springt. Op het regionale toernooi, waar maar liefst 273 groepen aan mee de den, behaalde Olympia een derde, twee tweede en een eerste prijs. „Op een toernooi met zoveel deelnemers, is het vrij uniek datje thuis komt met vier prijzen", aldus begeleidster José Wezenaar. „We gingen met zeven teams, waarvan er twee gepromo veerd zijn en er niet één gedegra deerd is. Een damesploeg op de lan ge mat (die ook onder het springen valt) ging van niveau C naar B, en het damesteam op de mini-trampo line van niveau B naar A. Dit laatste team bestaat uit zes meiden van 16 jaar en ouder, die geselecteerd waren uit een grotere groep. Het is wel moeilijk een groep te behouden voor wedstrijden. Sommigen - vooral jon gere meisjes - zijn nog te vrijblij vend. Op het A niveau zie je dat ge lukkig minder", zegt de begeleidster. Er was echt naar deze belangrijke wedstrijden toegeleefd, vertelt We zenaar. „We hebben vooraf hard ge traind voor het beste resultaat. We rekenden wel op eerste en tweede prijzen en tijdens de sprongen had den we al het gevoel dat we de ere plaatsen gepakt hadden. We zijn erg blij dat het gelukt is. We kunnen ons nu inschrijven voor plaatsingswed strijden voor het Nederlands kam pioenschap". Vanaf januari gaat de damesspring- ploeg zich voorbereiden op de voor jaarswedstrijden van zuidwest Ne derland in maart, om zich daar met andere ploegen te meten op het A- niveau. Daarna hopen de turnsters in november 2000 mee te doen aan plaatsingswedstrijden voor het Ne derlands kampioenschap. Tijdens de wedstrijden moeten er in totaal acht sprongen uitgevoerd wor den. De eerste zes verschillende sprongen moeten wel allemaal per persoon hetzelfde zijn. De laatste twee zijn vrij, maar moeten moeilij ker zijn en individueel verschillend. De sprongen worden gejureerd door twee juryleden, op het landelijke ni veau zijn dat er vier. Voorzitter van Olympia, Jacob Pekelsma, is ook landelijk jurylid. „In Zeeland zijn er in totaal vier mensen die landelijk mogen jureren, op Tholen ben ik de enige. De sprongen worden beoor deelt via punten. Als alles normaal verloopt, is de uitgangswaarde van 4,6 behaald. De overige 5,4 punten zijn te behalen via de uitvoering. Fouten worden van de 5,4 punten af getrokken waarna dé uitgangswaarde erbij opgeteld wordt. Dit levert het eindcijfer en bijbehorende prijs op. Als onze springploeg zich via de plaatsingswedstrijden plaatst voor het Nederlands kampioenschap, zou het kunnen zijn dat ik mijn eigen ploeg, natuurlijk reglementair, zou moeten jureren", aldus Pekelsma. Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan in 2001 wilde gymvereni ging Olympia het Nederlands kam pioenschap in Tholen organiseren. Ondanks dat de zaal van sporthal Meulvliet goed bevonden werd, is Tholen toch afgekeurd vanwege de te kleine en slechte tribunes. „Tij dens zo'n groot toernooi moet alles goed zijn, ook voor het publiek. Het is jammer dat het hierdoor afge keurd is", zegt de voorzitter teleur gesteld. Nicole Bevelander is eerste geworden op de springwedstrijden in manege Keyten- burg. Ze reed op haar pony Cyrano fout loos in de M-klasse en ook de barrage verliep zonder fouten. Omdat de combi natie ook de snelste tijd neerzette, streek ze de winst op en daarmee heeft Nicole zich geplaatst voor de gewestelijke kam pioenschappen in Wanroij. Twee amazones van de Eendrachtruiters deden zaterdag mee aan een wedstrijd in Renesse. Laura Geluk behaalde op Nora in de B-dressuur 149 punten voor haar eerste proef. Dat leverde een tweede prijs op. Voör haar tweede proef kreeg ze 148 punten. Jolanda Breure reed op haar gesponsorde paard Machodancer 143 punten in haar eerste proef B-dres suur. Voor de tweede proef kreeg de combinatie 151 punten en dat was ge noeg voor de tweede prijs. Joram Dees probeert in het wintersei zoen op de mountainbike zijn conditie op peil te houden. De Thoolse wielren ner heeft een succesvol debuutjaar bij de nieuwelingen achter zich liggen en moet volgend seizoen de strijd gaan aanbin den met de junioren. Zijn eerste race reed hij in Westkapelle, waar hij als zes tiende over de meet kwam. Dees maakt echter snel vordering, want bij zijn tweede koers in 's Heer-Arendskerke veroverde hij een vijfde plaats in de ca tegorie van 12 tot 16 jaar. Beide wed strijden tellen mee voor de Zeeuwse cup, maar Joram Dees heeft besloten om niet aan alle veldritten deel te nemen. (0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 Nieuwlandseweg 5 - 4697 RK St. Annaland - tel. 0166-653380 lil r~i i i i i ~n i i i i r i i i ii i i Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking ROLLUIKEN ZONWERING KUNSTSTOFFEN kunststoframen - deuren bouwprofielen - rolluiken zonwering - garagedeuren serres fabricage kozijnen: fabricage rolluiken/' zonwering/ garagedeuren Canadaweg 6 - 4661 PZ - Halsteren Tel.: 0164-683425 - Fax: 0164-685756 Veilingweg 11 - 4697 RB Sint-Annaland Postbus 29 - 4697 ZG Sint-Annaland Tel.: 0166-652904 - Fax: 0166-653453 SHOWROOM DAGELIJKS GEOPEND 08.00 -17.00 UUR Telefoon 0166-663855 Pupil van de week is de 7-jarige Nick den Engels manspeler van F1 Weet u wat een beetje raar is? Je hoort en leest bijna nergens iets over dat nieuwe millennium dat voor de deur staat. Of zou ik wat gemist hebben misschien? Daar mag toch wel eens de aandacht voor gevraagd worden, vindt u niet? Je zult het toch meemaken, dat het nog onopgemerkt voorbij gaat! Komende zaterdag bijvoorbeeld speelt het WHS-vlaggenschip de laatste competitie-thuiswedstrijd van deze EEUW. Nog niet bij stil gestaan? Over enkele weken kun je zeggen: hij heeft niet meer ge werkt/gerookt/gescoord en vul maar in, sinds de vorige eeuw, of zelfs sinds het vorige millenni um. Klinkt wel lekker, toch? Al doet de term millennium mij persoonlijk tamelijk weinig. En er zijn natuurlijk ook rekenmees ters die stellen, dat de nieuwe eeuw pas per 1 januari 2001 zal aanvangen, al riekt dat enigszins naar muggenzifterij. Wie dus kans wil maken in de WHS-geschiedenisboekjes te recht te komen, zal zaterdag voor wat opvallend stuntwerk moeten zorgen. Met een beetje fantasie is er van alles te beden ken: het laatste doelpunt, de laatste blunder, de laatste kaart, het laatst naar huis... Of is dat laatste nu weer van een andere categorie? Het lijkt vooral handig als we zorgen voor de laatste thuis- winst van deze eeuw. Laten we niet denigrerend gaan doen over Brouwershaven, maar op papier wordt dit de gemakkelijkste thuisontmoeting tot nu toe. En zoiets aanstippen, blijkt altijd knap gevaarlijk. Indien we hen niet onderschatten - niet doen dus! - moet WHS na het laatste fluitsignaal kunnen zeggen: 'Wie het laatst lacht...' Vanzelfsprekend bent u van har te welkom op de Waaje op deze historische competitiezaterdag. Wat is er een mooi stuk werk verricht door de WHS-familie bij alle vernieuwingen op en rond om De Waaje. Als je nu na vier maanden terugkijkt naar de tri bune en de sfeer die er heerst, dan kun je gerust stellen, dat de tribune een reuze succes is ge worden. Zaterdag komt een voor ons on bekende tegenstander naar Su- talland, namelijk Brouwersha ven. Wel is de trainer van Brouw een bekende voor WHS; Pim Po tappel is immers oud-speler van ons. Zo kom je wel eens meer mensen en namen tegen die be kend zijn voor WHS. Zoals bij voorbeeld de trainer van DVO, Jaap Kense, die vroeger bij ASWH blijkt te hebben gespeeld. Hij vertelde, dat hij in de jaren 1975 tot 1980 tegen ons had ge voetbald, en hij herinnerde zich nog namen als Hage, Moerland en Fase. Best opmerkelijk eigen lijk, want die namen komen ook nu weer in de selectie voor. WHS heeft op dit moment een goede groep jeugdige spelers, en dat biedt volop vertrouwen voor de toekomst. Kees Noorthoek. Bas en Janny de Man van café restaurant Havenzicht komen in de annalen als laatste wedstrijd balsponsor van deze eeuw. Als er iets te sponsoren valt, wordt zelden tevergeefs een beroep gedaan op Havenzicht, het uit gaanscentrum voor de jeugd bij uitstek. Als er bij u dus iets te vieren valt, informeer dan eens naar de mogelijkheden bij de fa milie De Man, die voor de wed strijdbal hartelijk wordt bedankt namens onze voetbalclub. Lezers van ons clubblad De Schakel hebben er in de laatste uitgave, in verdacht kleine letter tjes, kennis van kunnen nemen: het bestuur van WHS wil meer 'in commissie-vorm' gaan wer ken! Dat schijnt moderner te zijn. Bedoelen die vergadertijgers hiermee, dat ze commissie wil len gaan ontvangen voor bewe zen diensten? Ik neem aan van niet. Het zal er simpelweg op neer komen dat ze 'meer gaan delegeren', zoals je baas dat noemt als hij je met een rotklus je wil opzadelen. Naïevelingen zijn bij deze dan ook gewaar schuwd. Persoonlijk is het mij overkomen dat ik tijdens een vergadering op mijn werk even de blaas ging ledigen, en bij te rugkomst opgelucht en wel ont dekte dat ik bij unaniem besluit was benoemd in 'werkgroep zus' of 'subcommissie zo'. Ik vrees dat we ons ook iets dergelijks moeten voorstellen bij dat snode bestuursplan. Want daar zitten natuurlijk een paar gehaaide jon gens tussen! Ik ga in elk geval dubbel op mijn tellen passen. Stel, je veronderstelt luchtig te keuvelen over pakweg de toe stand van het terrein, en blijkt bij nader inzien zonder pardon voor het leven te zijn ingedeeld in de subcommissie veldverzorging of zo. Een gewaarschuwd mens... Autobedrijf A. van Vossen voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 Voor al uw Bronsgeestweg 2, 4697 RT St. Annaland Tel. 0166-653703, mob. 06-21843104, b.g.g. 0166-692741 Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec tro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel opstrijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog nooit gespeeld. VERBAAL T>c SUttta-AfueuutlyKxCt Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-662315 ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT Veilingweg 15 4697 RB SINT-ANNALAND Tel.: 0166-653625 Fax: 0166-653614 Uw adres voor een goede, betaalbare auto, wenst WHS veel succes!!! Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 SPORTCENTRUM DINAMI Hèt centrum voor inspanning en ontspanning (cardio)fitness callanetics baby/peuter/kleuterzwemmen aerobics bodyPUMP zwemles v.a. 4 jaar latin-aerobics stretch relax meer bewegen voor ouderen steps (jeugd) jiu-jitsu aquajogging/aquarobic step-circuit (jeugd) streetdance step-workout inline skaten step-fitness slankkursussen callanetics sauna zonnebank Van Glymesstraat 30 - Steenbergen - telefoon: 0167 - 566090 lajogging/aquarobic Cosrr/out&f-js éw /VieAfe/ifvzz Telecom aanbieding ISDN Huiscentrale Analoge telefoon ISDN-Modem ISDN-aansluiting *é®I ..v--- >v 'r»i Of Fiïkïsx Franklin Rooseveltlaan 9 4818 KA Breda Tel. 076-5141415 Fax 076-5144959 B ABSOLUTE TOPKLASSE A BANDEN K| IN VELE MATEN "(SOORTEN JÉ VAKKUNDIG GEMONTEERD EN LAAG GEPRIJSD! AUTOBEDRIJF UW ZEKERHEID VOOR ZORGELOOS AUTORIJDEN ACCU'S EN BANDEN SCHERP GEPRIJSD! J. NIEMANTSVERDRIET MOLENSTRAAT 19 POORTVLIET 0166-612680 tét Restaurant z^rc-;. -r-A 4-t U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Nu ook voor steengrillen van 2-50 personen Fam. Moerland-Borgo, Rijsweg 5, 4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 DAIHATSU DAMES- EN HERENSALON SIERSME EDHEKWERK molenstraat 31 4698 BA oud-vossemeer telefoon 0166-672563

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 15