Curadomi oedhart Op zoek naar de hypotheek? Openbare vergaderin gen gebiedscommissies f |:;o Monteur m/v MACHINIST WORKTRANS 1 maand gratis Lozingsvergunning Danisco Foods B.V. De Mooiste Serre VERANDA Wijziging Delegatiebesluit Belastingtarieven 2000 Uitvoering Groenstructuurplan van start PLANNER/MEDEWERKER PRODUCTIEBUREAU Autorijschool Swift VERANDA PALACE JEFKO Elektro 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 2 december 1999 Thuishulp-A Hypotheekrente 15 jaar vast 5,5% Bei vrijblijvend voor advies en gratis offerte: (0164)273733 Ja Ik wil vrijblijvend gratis hypotheekadvies. Plaats uw familieberichten in de Werk vanuit uw eigen huis en bouw uw toekomst. Vraag een cassettebandje. Tel. 0166-66 30 52 vrachtautochauffeur Uitiendbureau DE THOOLSE COURANT Neem nu een abonnement- op de Eendrachtbode en u krijgt de krant Bel nu: 0100-657007 f'pcfafi Curadomi is een christelijke organisatie voor thuiszorg. Het personeel onderschrijft de prolife zorgvisie. Curadomi biedt de helpende hand aan iedereen die thuiszorg nodig heeft. Daarbij let Curadomi niet op de levensovertuiging van de cliënten. Curadomi staat borg voor goede zorg: het kwaliteitssysteem is gecerti ficeerd volgens ISO 9002. Het personeel van Curadomi stemt de zorg dan ook effectief en verantwoord af op de wensen van de cliënt. Organisatie voor thuiszorg De vraag naar onze zorg neemt sterk toe. Daarom willen wij ons team per 1 januari 2000 versterken met een 12-16 uur/week in de regio Tholen en omstreken Uw profiel: U werkt graag in de thuiszorg. U bent per 1 januari 2000 inzetbaar. Verder bent u zelfstandig. U beschikt bij voorkeur over eigen vervoer en bent flexibel inzetbaar. Uiteraard hebt u een christelijke levensovertuiging en bent u kerkelijk meelevend. Curadomi biedt u: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; een praktijk gerichte bijscholing palliatieve zorg; een goede begeleiding in uw werkzaamheden; een verantwoordelijke baan vol uitdaging in een jonge organisatie; een collegiale werksfeer. Belangstelling? Het landelijk bureau verstrekt u graag nadere inlichtingen. U kunt daar een sollicitatiepakket opvragen. Als u woont in een plaats die niet in deze advertentie wordt genoemd, kunt u ook reageren. Wij hebben regelmatig nieuwe medewerkers nodig. Bel (0318) 54 82 65 (op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 17.00 uur). Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. is producente van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofdzakelijk voor de industriële koeltechniek. Het bedrijf met ca. 150 werknemers is gevestigd te Sint- Maartensdijk, op het eiland Tholen, 20 km. van Bergen op Zoom. Daarnaast is er een nevenvestiging in Tsjechië met 30 mensen en verkoopkantoren in Groot-Brittannië en Duitsland. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 50 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ca. 70% gerealiseerd via export. In verband met uitbreiding zoeken wij op korte termijn een Heeft u: - een afgeronde MBO/HBO-opleiding (bij voorkeur WTB) - affiniteit met computersystemen (MS-Office/Exact) - kennis van moderne talen in woord en geschrift - zin in een afwisselende baan binnen een dynamisch, snelgroeiend bedrijf - bereidheid om in teamverband te werken Dan kunt u bij ons aan de slag Wij bieden u een afwisselende baan met een goede salariëring, passend bij de zwaarte en afhankelijk van uw opleidings-/ervaringsniveau. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk. Voor eventuele informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder tele foonnummer 0166-665665 Binnenkort wordt in alle waterschapsdis tricten een openbare vergadering van de gebiedscommissie gehouden. Deze bestuurscommissie bespreekt actuele onderwerpen die met het waterschaps- werk in dat gebied te maken hebben. Bij deze vergaderingen heeft u de gelegen heid direct na opening van de vergadering uw mening over een punt op de agenda uiteen te zetten. Voor Inlichtingen: tel. (0113)241000. Tholen/Sint Philipsland: donderdag 9 december om 19.30 uur in De Wellevaete, Hoenderweg 133 te Sint Annaland; o.a. over verschillende gebieds aangelegenheden en nieuwbouw waterschapskantoor Schouwen-Duiveland: maandag 13 december om 19.30 uur in De Putmeet, Ingrldstraat 32 te Scharendijke; o.a. over verschillende gebied saangelegenheden Walcheren/Noord-Beveland: dinsdag 14 december om 20.00 uur In het districtskantoor, Baayenhovenseweg 4 te Grijpskerke; o.a. over verkeersveiligheid Hogelandseweg Zuid-Beveland: woensdag 15 december om 19.30 uur In De Vroone, C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle; o.a. evaluatie maalbeheer en andere gebledsaangelegenheden Wesdorp Adviesgroep, Steeribergsestraat 34, Bergen op Zoom tel.: (0164) 273733 fax: (0164) 299399 email: infoboz@wesdorp.nl In een envelop zonder WesdoW postzegel aan: vg Antwoordnr. 509 4600 VB BERGEN OP ZOOM Naam Voorletter(s) QmOv Adres Postcode/woonplaats 0 'C Geboortedatum Telefoonnummer rui» Wij zijn een jong en snelgroeiend be drijf, wat zich bezig houdt met alles op het gebied van electrotechniek en zijn vanwege deze zeer snelle groei met spoed op zoek naar een vlotte, zelfstandig werkende liefst met enige ervaring en eventueel in het bezit van een rijbewijs. Heeft u interesse voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie met C.V. richten aan: Rembrandtstraat 67 4625 CB Bergen op Zoom Per direct hebben wij plaats voor een op een hydraulische graafmachine Reacties en inlichtingen zijn te verkrijgen bij Dhr. H. van Schilt. Telefoon 0653-926514 Wilt u een plezierige, goédbetaalde baan als of een andere interesaante job met toekomst in de logistieke sector? Worktrans is een lanceiijk opererend uitzendbureau en specialist als het gaat om een baan in de logistieke sector (vrachtwagen, heftruck, loods, grondwerk). Veel werkzoekenden vonden een vaste baan door bemiddeling van Worktransl Voor diverse gerenommeerde opdrachtgevers in ROTTERDAM en BELGIË zoeken wij: - chauffeurs Internationaal: zelfstandig en 2e chauffeurs Voor vakbekwame medewerkers hebben wij de volgende mogelijkheden: - rijden van gekoelde produkten (eigen vervoer) - rijden met tautliner in Nederland, België en Duitsland, - rijden als zelfstandig of 2e chauffeur in bloementransport - rijden van luchtvracht Ons adres Is: Purmerweg 13, Purmerend. Bel ons algemene telefoonnummer 0299 - 66 01 88 En verbeter je positie I Ook op zaterdag geopend van 10.00 - 14.00 uurl Wij hebben een doorlopende theoriecursus met JA- en NEE knoppen zoals bij CBR examen Tel. 0166-612761, b.g.g. 0166-672742 Tel. 06-53523045 Van Danisco Foods B.V. ontvingen wij op 19 augustus 1999 een aanvraag voor een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlakte wateren voor het lozen van afvalwa ter, afkomstig van de vestiging van het bedrijf te Sint Maartensdijk, op een persleiding van het waterschap en op de gemeentelijke riolering. Wij hebben deze vergunning onder het stellen van voorschriften verleend. In de vergunning zijn geen wijzigingen aangebracht ten opzichte van de ont- werp-vergunning. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen van dins dag 30 november 1999 tot en met dinsdag 11 januari 2000 ter inzage: - bi) de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0113- 241268) buiten de werkuren van 18.00 uur tot 21.00 uur. Op verzoek, met uitzondering van de avonduren, kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen; - op de secretarie van de gemeente Tholen, Markt 1-5 te Sint Maartensdijk elke maandag van 9.00 uur tot 12.00 uur en dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur. Indien het college daartoe een schrif telijk verzoek ontvangt kunnen de stukken gedurende deze zes weken tevens elke maandag van 18.00 uur tot 20.00 uur in de Openbare Bibliotheek Sint Maartensdijk, Markt 58 te Sint Maartensdijk worden inge zien. Beroep/voorlopige voorzie ning Ingevolge artikel 20.1eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met arti kel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van de bovenvermelde ter mijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het beroep schrift moet worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het verzoek om een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter vein de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De vergunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek Is beslist. Goes, 26 november 1999 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. j.A. de Visser, secretaris Livingstoneweg 44 - 4462 GL Goes (bij de Zeelandhallen) tel. 0113-221221 -fax:0113-221170 http:/www.zeelandnet.nl/veranda Showroom geopend: dagelijks van 9.00-17.00 uur zaterdag van 10.00-16.00 uur vindt u bij: Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat de algemene vergadering van het waterschap op 7 december 1999 heeft besloten tot wijziging van het Delegatiebesluit van 2 januari 1996. De wijziging behelst een verruiming van de bevoegdheid om te besluiten tot het overdragen en verwerven van onroe rende zaken. Het maximum bedrag is verhoogd naar NLG 100.000,- actie. per trans- Het besluit treedt met ingang van 10 december 1999 in werking. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A.. Gosselaar, dijkgraaf ^-mr.drs. j.A. de Visser, secretaris jsmmss^ x-xg Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat de algemene vergadering van het waterschap op 12 oktober 1999 wijzigingsbesluiten van de Heffingsverordening verontreini ging oppervlaktewateren, van de Omslag verordening en van de Verordening preca- riobelasting heeft vastgesteld. De wijzigingen, die betrekking hebben op de belastingtarieven voor het jaar 2000, luiden als volgt: tarief verontreinigingsheffing: f 105,- per vervuilingseenheid. tarief omslag ongebouwd: f 114,68 per hectare. tarief omslag gebouwd; f 3,55 per eenheid vein f 5.000,-. tarief ingezetenenomslag: f 94,- per woon ruimte. De tarieven vermeld in de tarieventabel precariobelasting zijn ten opzichte van die van 1998 met 6% gestegen. Inwerkingtreding De hiervoor bedoelde besluiten treden in werking met ingang van de eerste dag volgend op die van de bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is 1 janu ari 2000. Inzage De besluiten liggen van 30 november 1999 gedurende 12 weken ter inzage elke werkdag van 9.00 uur tot 16.00 uur in het hoofdkantoor van het waterschap, Piet Heinstraat 77 te Goes, en na telefonische afspraak (tel. 0113-241000) in de districts kantoren te Walcheren/Noord-Beveland en Schouwen-Duiveland/Tholen en het steun punt te Sint Maartensdijk. Tegen betaling is een exemplaar van de wijzigingsbesluiten verkrijgbaar. Goes, 25 november 1999 W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr. drs. j.A. de Visser, secretaris Waterschap Zeeuwse Eilanden beheert en onderhoudt de beplantingen langs de wegen buiten de bebouwde kom. Daarnaast verzorgt het waterschap de beplantingen van een aantal binnendijken die het in eigendom heeft. Om het beheer en onderhoud ook in de toekomst tot een succes te maken heeft het schap in 1998 een Groenstructuurplan opgesteld. In 1999 is het Groenstructuurplan uitgewerkt in een Groenbeheerplan. Bij de uitvoering van het Groenbeheerplan komt heel wat kijken. Voor het waterschap is het dan ook een grote en uitdagende klus. Het groener en gezonder maken van de beplanting op de Zeeuwse eilanden heeft vanzelfsprekend ook gevolgen voor de bewoners. Op sommige plekken veran dert het landschap ingrijpend. Want er moet een antwoord komen op problemen als iepziekte en de slechte conditie van essen, populieren en wilgen. Het gevolg is dat in sommige gebieden zieke of oude bomen gekapt worden. Het waterschap plant hier gezonde bomen en struiken voor terug. De werkzaamheden worden uitgevoerd door de firma Den Doelder b.v. uit Axel. Tijdens de uitvoering kunnen wegen gedeeltelijk worden afgesloten waardoor enige overlast kan ontstaan. Wij vragen hiervoor uw begrip. Voor en tijdens de werkzaamheden stelt de aannemer omlei dingen in. De werkzaamheden gaan eind november van start en zijn naar verwachting begin maart 2000 afgerond. Informatie Als u wilt weten of het waterschap ook bij u In de buurt aan de slag gaat of als u nadere informatie over het Groenstruc- tuurpian wilt, kunt u contact opnemen met de volgende medewerkers van het water- schap (tel. 0113-241000): District Schouwen-Duiveland/Tholen: dhr. H.A. Dalebout District Walcheren/Noord-Beveland: dhr. T. van Pul District Zuld-Beveland: dhr. j.M. Quist -j-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 8