r Familie berichten EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 2 december 1999 v J V Wenst u PARTICULIERE THUISVERPLEGING Da Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Yannick Geboren op 26 november 1999 te Bergen op Zoom Hennie en Mieke Nijssen-Boluyt 4691 KA Tholen, Hoogaarsstraat 13 Tel. 0166-605405 rm Een wonder in een wiegje zo onvoorstelbaar klein Een wonder in een wiegje te mooi om waar te zijn Met heel veel vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Femke 28 november 1999 Jan en Karin Boogerd-Koeman 4697 DE Sint-Annaland 's-Gravenkreek 32 Tel. 0166-653031 Wilt u beschuit met muisjes komen eten, laat het dan ons even weten. Zo gewoon en toch zo bijzonder Zo alledaags maar steeds weer een wonder De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver blijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Cornelis Willem Hubrecht We noemen hem Corwin Marco, Bea en Leontine Dekker 29 november 1999 4696 AZ Stavenisse Boswei 85 0166-692747 Vo liiil 't lijkt zo gewoon maar het is een klein wonder, ons derde kindje, 't blijft heel bijzonder Hoera Wat zijn wij blij We hebben er een zusje bij zij is geboren op 29 november 1999 en we noemen haar Joy Wesley en Mike Pierre en Els Withagen 4695 HJ Sint-Maartensdijk Anjerstraat 26 tel. 0166-663737 Tijdelijk adres: Ziekenhuis Lievensberg te Ber gen op Zoom. D; Dankbaar en in stille verwondering ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een zoon Martinus Mare is een broertje van Cora en Tom 29 november 1999 Kees en Carmen Verburg-Geluk 4697 GC Sint-Annaland Bierensstraat 37 Tel. 0166-653619 1974 1999 Op D.V. maandag 6 december 1999 hopen onze ouders M.D. Uijl en K. Uijl-Cornelisse te gedenken dat zij 25 jaar geleden, in het huwe lijk zijn getreden. Corrien en Jan-Pieter Johan Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 10 decem ber 1999 van 20.00 tot 21.30 uur in 't Ouwe Raed'uus", Langestraat 16 te Poortvliet. 4693 BV Poortvliet, december 1999 Achterstraat 2 I Lieve papa en mama D.V. 5 december zijn jullie 121/2 jaargetrouwd. Alvast hartelijk ge feliciteerd! Op 5 december is 't bij ons niet alleen de Sint die verjaart, want er trakteert nog iemand op taart. Je zal 't niet gelo ven, maar het is écht waar, Opa Japie wordt dan 60 jaar!!! Opa, gefeliciteerd en een hele fijne dag, we pakken eerst onze eigen cadeau tjes uit als dat mag. Kusjes van Lars en Tim December 1999 Jullie geloven natuurlijk niet dat oma Corrie maandag Sarah ziet. xxx-jes Anouk December 1999 Wat een prestatie! Mijn papa werkt al l21/2 jaar bij Combi Isolatie Hartelijk Gefeliciteerd van Sven Stavenisse, december 1999 Bram Soetinga en Joke Soetinga-Heijboer zijn D.V. 4 december 1999 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Wij wensen jullie nog vele goede en gezonde jaren toe. Pa en ma Heijboer Corrie en Jan Theo en Janet Maris en Jolande 3315 PM Dordrecht, december 1999 Iroko 113 D.V. 11 december 1999 is het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders Ko Verwijs en Corrie Verwijs-v.d. Male in het huwelijk zijn getreden. Hartelijk gefeliciteerd namens de kinderen en kleinkinderen Anja en Adrie Nicolien, Sylvia en Evelien Jaap en Lianne Lisette en Colinda Liesbeth en Rien Dennis en Niels Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 11 decem ber van 15,00 tot 17.00 uur in het verenigingsge bouw van de Oud. Ger. Gem., Voorstraat 35 te St. Philipsland. 4675 BD St. Philipsland, december 1999 Zuiddijk 60 1954 3 december 1999 Zo de HEERE wil en wij leven, hopen morgen, vrijdag 3 december, onze geliefde ouders en grootouders L. van Beveren en S.H. van Beveren-Heijboer hun 45-jarig huwelijk te herdenken. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Ella en Henk Sandra en Kristian Leen en Elna Leonard Adri-janne Cobie en Paul Gea Hilbert 4696 BL Stavenisse, december 1999 Molendijk 18 en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn, Openbaring 21 vers 4a Diepbedroefd geven wij u kennis dat voor ons ge heel onverwachts de Here tot Zich heeft genomen ons lieve dochtertje en mijn zusje, ons kleindoch tertje en nichtje ANNELIES LAMKE 13 november 1998 24 november 1999 Alexander en Marian Wieringa-van As Marleen Opa en Oma Wieringa-Meijer Edwin en Hesti Wieringa Helen en Iris 4695 GB Sint-Maartensdijk Achter 't Bos 19 Jl. zaterdag 27 november hebben wij Annelies in stilte begraven op de Algemene Begraafplaats te Sint-Maartensdijk. Bedroefd en verslagen werden we getroffen door het plotselinge overlijden van het dochtertje van onze collega en leerkracht ANNELIES LAMKE WIERINGA Moge de Heere de bedroefde ouders, het zusje en de verdere familie ondersteunen en doorhelpen bij dit zware verlies. Namens de leerlingen, het schoolteam, het bestuur en de andere geledingen van de Juliana van Stol- bergschool. P.M. Hoek Voorzitter bestuur St. Maartensdijk, november 1999 J.C. de Korte directeur school Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ANNELIES WIERINGA Wij bidden haar ouders, Alexander en Marian, kracht en troost toe van de Here om dit grote ver lies te dragen. Namens de kerkenraad van de Gereformeerde kerk van Poortvliet ds. Peter Broere, preses Adri Abrahamse, scriba December 1999 Psalm 121 vers 1 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat wij van hem mochten ontvangen, geven wij u ken nis dat de Heere op Zijn tijd en wijze van onze zij de heeft weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom ANTHONIE LEENDERT VAN IWAARDEN in de leeftijd van 58 jaar. Tijdens zijn ernstige ziekte werd hij liefdevol omringd in zorgcentrum "De Schutse", het huis waarmee hij zich sterk verbonden voelde. Sint-Annaland: M.J. Goedegebuure- van Iwaarden E. Goedegebuure J.M. Stoutjesdijk-van Iwaarden J.J. Stoutjesdijk neven en nichten 4697 GP Sint-Annaland, 25 november 1999 Tienhoven 61 Jl. Dinsdag 30 november om 13.15 uur is er een rouwdienst gehouden in de aula, F.M. Boogaard- weg 17 te Sint-Annaland, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Annaland. Na een ernstige ziekte nam de Heere van ons weg onze geliefde OOM TOON VAN IWAARDEN in de leeftijd van 58 jaar. Janny en Rien van Dijke-van Iwaarden Elnèt en Mare Julian, Maréns en Niels Marnix en Anja Lianne Leonard en Eline Arenda Janneke Comé Louise Reinier Kees en Anne-Marie van Iwaarden-Verloop Willeke Linette Jalbert Ellie en Theo den Engelsman-Goedegebuure Marieke Mirjam Wietske Thirsa Machiel Dinno en Hedy Goedegebuure-Elenbaas Eduard Marita Jeannet en Bert Potappel-Goedegebuure Riny Erwin Marlies en René van Oudenaarde- Goedegebuure Niels Marissa Jessica en Johnny Kaat-Stoutjesdijk Willem Stoutjesdijk Sint-Annaland, 25 november 1999 Heel verdrietig zijn wij dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen onze lieve OME TOON Ome Toon zal altijd in onze herinnering blijven! Marieke Mirjam Wietske Thirsa Machiel Eduard Marita Riny Erwin Niels Marissa Wij wensen opa en oma, Ome Ko en Tante Jans heel veel sterkte toe! Sint-Annaland, 25 november 1999 Het behaagde de Heere van onze zijde weg te ne men onze goede buurman en vriend TOON A.L. VAN IWAARDEN in de leeftijd van 58 jaar. Rien en Mina Hout-Reeders Wim en Corrie Besseling-Hout Eldert Marius Elina Lies en Carina Wesdorp-Hout Marleen Rien William Sint-Annaland, 25 november 1999 Het behaagde de Heere van onze zijde weg te ne men, onze goede en behulpzame buurman en vriend A.L. VAN IWAARDEN in de leeftijd van 58 jaar. mevr. J. v.d. Griek-v.d. Boogaard mevr. D. de Bruin-Goedegebuure dhr. C.J. van Oost mej. M. van Oost mevr. J.W. v.d. Graaf-v.d. Klooster fam. A.J. Verboom-Pape mevr. P.A. Molegraaf-Theunisse mevr. J.J. Hage en dhr. C. Raaymakers fam. Schreuder-Fransen dhr. W.P. Goedegebuure mevr. M. van Iwaarden-Mol fam. J. Scherpenisse-Slootmaaker mevr. J. Hage-Scherpenisse mevr. G.C. Hage-Boogert mevr. J.M. Gunter-den Braber mevr. A.A. van Dijke-den Haan fam. A. Rijnberg-den Braber mevr. T.J. Buys-Boot fam. W. Rijnberg-Geluk fam. C. Scherpenisse-Slager dhr. C.P. van Dijke St. Annaland, 25 november 1999 Donderdag 25 november is onze zeer gewaardeer de medewerker en vriend TOON VAN IWAARDEN op 58-jarige leeftijd overleden. 'Vriendschap wordt niet alleen groot door het aan tal jaren dat je elkaar kent, maar kan ook in enkele jaren ontstaan, diep geworteld zijn, en onvergete lijk. Mede door zijn markante persoonlijkheid, betrok kenheid en inzet voor onze werkzaamheden en op rechtheid, is er in enkele jaren tussen Toon en ons zo'n vriendschap ontstaan. Met grote dank kijken wij hierop terug. Wij spreken de hoop uit dat zijn zusters, zwagers en verdere naaste familie de kracht mogen krijgen het verlies van Toon te kunnen dragen. Henk en Adriënne Verstraten Tholen, november 1999 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega TOON VAN IWAARDEN Wij verliezen in hem een fijne collega. Medewerkers van Uitvaartonderneming Verstraten Sint-Annaland, november 1999 In het nog zo korte bestaan van ons koor heeft de Heere na een ernstige ziekte uit dit leven wegge nomen, ons gewaardeerd koorlid DHR. A.L. VAN IWAARDEN in de leeftijd van 58 jaar. Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Sterke en vertrooste de Heere de achterblijvende familie met dit verlies. Chr. St. Annalands Mannenkoor "Door eendracht verbonden" Namens bestuur en leden, dirigent en organisten J.P. van Dijke, voorz. C. van Winkelen, secr. Sint-Annaland, december 1999 Kort was hij in ons midden als lid van ons koor, Hij wilde zo graag zingen, dat gaf hij ons door. Na een kortstondig ziekbed heeft de Heere, op Zijn tijd, weggenomen ons oud-lid TOON VAN IWAARDEN Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Chr. Gem. Zangkoor V.Z.O.S. St. Annaland December 1999 Met droefheid geven we kennis dat na een kort stondig verblijf in het verpleeghuis St. Jacobs te Amsterdam is overleden mijn geliefde broer en zwager ADRIAAN WILLEM BOOGERT echtgenoot van Elly Peters in de leeftijd van 65 jaar en 9 maanden. Stavenisse: C.M. v. Oeveren-Boogert L.A. v. Oeveren Stavenisse, november 1999 Met droefheid, maar ook met grote dankbaarheid, voor het vele dat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog on verwachts overlijden van onze geliefde oom ADRI BOOGERT echtgenoot van Elly Peters in de leeftijd van 65 jaar. Wij zijn "revalidatiecentrum St. Jacobs" dankbaar voor de zeer liefdevolle verzorging die oom Adri tot het laatst heeft gekregen. Wij wensen zijn vrouw Elly en zijn zus Corrie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Hij zal voor ons altijd een dierbare herinnering blijven. Kapelle-Biezelinge: Johan en Ina Hoekman van Oeveren Jan en Geralda Leen Corrie December 1999 Jacco Bedroefd nam ik kennis van het onverwachts over lijden van mijn zuster JOHANNA VAN DER RHEE Sterke de Heere haar kinderen en kleinkinderen. St. Annaland: J.L. v.d. Rhee december 1999 Prediker 3 vers 2a Met droefheid maken wij u bekend dat, voor ons toch nog onverwacht, de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder JOHANNA VAN DER RHEE sinds 28 november 1989 weduwe van Jacobus Cornelis Bazen in de ouderom van 89 jaar. Zeven jaar werd zij liefdevol verzorgd op afdeling De Vliedberg in Ten Anker. J.C. Bazen J.A.C. Bazen-Jansen J.J. Geuze J.C.A. Geuze H.P. Akershoek-Bazen T. Akershoek klein- en achterkleinkinderen 4691 ZA Tholen, 24 november 1999 Zorgcentrum Ten Anker afdeling De Vliedberg Correspondentieadres: Familie Bazen, Parksingel 20, 4691 GS Tholen. Geen bloemen Jl. maandag 29 november om 13.15 uur is er een rouwdienst gehouden in de aula, Pr. Bernhard- straat 2 te Tholen, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis heeft plaatsgevonden op de Al gemene Begraafplaats te Tholen. Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve oma OMA BAZEN Ze mocht 89 jaar worden. Tholen: Tholen: Tholen: Tholen: Scherpenisse: Tholen: Tholen: Zwijndrecht: Tholen: Tholen: Tholen: Magda en Wim Bram, Johan, Joanne en Jan-Arie Co en Aartje Colinda, Christine, Mirjam en Debora Kees en Margreet Christian, Wilma en Inge Johan Anneke en Johan Jaco en Liesbeth Jaap en Gerda Teun Anja Jaco en Gerda Nancy Gilles en Elina Tholen, november 1999 Voor uw medeleven na het overlijden van mijn ge liefde schoonvader, onze zorgzame grootvader en overgrootvader MATHIJS MINHEERE betuigen wij u onze hartelijk dank. J.S. Minheere-Berkheij Kleinkinderen en achterkleinkinderen Tholen, december 1999 Dankbetuiging Voor het verrassend grote medeleven, de vele felicitaties, bloemen en ge schenken, in welke vorm dan ook, ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk, zeggen wij mede namens onze kinde ren en kleinkinderen eenieder hartelijk dank. C.C. Pleune J.T.M. Pleune- Oskam St. Annaland, december 1999 F.M. Boogaardweg Mede namens onze kin deren, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus en andere attenties die wij mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijk Gommert en Corrie Heijboer-Bolier Sint-Annaland, december 1999 Hoenderweg 64 Hartelijk dank voor de vele kaarten, die ik heb ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst. M. Paauwe- Bevelander St. Maartensdijk, december 1999 Iedereen ontzettend be dankt voor de vele aan dacht die wij hebben ont vangen tijdens de zwan gerschap en na de ge boorte van onze prachtige zoon Vincent Sjaak en Irma van Dienst Tholen, december 1999 Via deze weg wil ik ie dereen hartelijk dankzeg gen voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Ook namens mijn kinderen, hartelijk dank. Mevr. K. Verwijs- Hage 4675 CA Sint-Philipsland Voorstraat 3 Hierbij bedanken wij ie dereen voor de kaarten, cadeaus en geld die we hebben ontvangen met de geboorte van Arno Wim en Jannie Oosdijk-Mijnster Johanneke, Joline Marijn, Gerdine Aart-Jan, Lydia Judith Stavenisse, december 1999 v.d. Lek de Clercqplein 19 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de ve le kaarten, cadeaus en an dere attenties die wij mochten ontvangen na de geboorte van ons zoontje Dimitri Perry en Ellen Vroegop Tholen, december 1999 Rosmolen 2 'Met dank aan Hem die tot hiertoe alles heeft welge- |maakt, wil ik mede na mens mijn man en kinde ren, ieder hartelijk bedan ken voor uw medeleven en voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mevr. J. Bal- Faasse Tholen, december 1999 Voor de vele felicitaties, bloemen en telefoontjes die we ter gelegenheid van ons 45-jarig huwelijk hebben ontvangen, zeg gen we onze welgemeen de dank. Koos en Dientje Quist Oud-Vossemeer, december 1999 Hofstraat 16 Plaats UW familieberichten in de Bel voor info: 0166-602288

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 4