NIEUW Nieuwe zanggroep in Stavenisse Gratis Plaatselijk nieuws AUTOSCHADE VERF NODIG? Laban Kapotte fiets? GRATIS 2 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 4 november 1999 Rode auto doorgereden Woensdag oliebollenactie HEUGA TEGELTAPIJT G. Polderman Projectinrichting B.V. Tholen Tel. 0166-603589 Verkoping Bidt en Werkt Sigaretten gestolen Auto bekrast Controle fietsverlichting Record loten jeugdhonk Ode aan Wildeman Inbraak in woning Vogeltentoonstelling Zeeuwse avond Onder de Molen Drie vogelkwekers succesvol Burgers kortste partij Kandidaten kerkenraad Vogelvreugd verhoogt contributie Woensdag Schutsemarkt Kees Matthijssen Tweewielers Oliebollenactie brengt 2000 gulden op Jongeren in werkgroep verharding ijsbaan Geslacht in eigen slagerij Voor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Afsluiting jeugdtennis Meubilair de Stove BIJ TAPIJTSPECIALIST VAN HOUTE Verkoping voor Adullam Nieuwbouw Muye Vogelexcursie Noord Inbraak in zes auto's Auto beschadigd Pesten op ouderavond Nieuwe Technika 10 club Verkoping zendingskrans Peter Bijl maakt hoogste serie De Pendelaars Verkoping Waakt en Bidt Subsidie 10 mille hoger Excelsior 50 jaar Verkoping vrouwenvereniging C. Bal kortste partij DAG EN NACHT t i Een inwoner heeft vrijdag aangifte gedaan van schade aan zijn auto. Hij had de wagen rond drie uur aan de Postweg geparkeerd. Toen hij te gen vijf uur terugkwam, was er schade aan zijn voertuig. Die scha de is vermoedelijk veroorzaakt door een rode auto. want er is rode lak op de auto van de Tholenaar aangetrof fen. De politie is op zoek naar ge tuigen van deze aanrijding. U kunt terecht op het politiebureau aan de Simon Lindhoutstraat. De vrouwenvereniging van de Ge reformeerde Gemeente houdt op woensdag 10 november een olicbol- lenactie. Kinderen komen langs de deur met de lekkernij en tussen half twee en twee uur kunt u ze ook af halen aan de kerk in de Hoogaars straat. Div. partijen vanaf 12,- per m2 Advertentie I.M. De vrouwenvereniging van de Ge reformeerde Gemeente Bidt en Werkt houdt donderdag 11 novem ber een verkoping. Om twee uur spreekt ds. C. de Jongste een ope ningswoord. Er zullen verschillende artikelen worden verkocht zoals handwerken, baby- en kinderkle ding, oliebollen, vis. bloemen, fruit, friet en boeken. Ook kunt u er te recht voor een kopje koffie. De ver koping duurt van half twee tot vijf uur en 's avonds van zeven tot half negen. Een dertienjarig meisje is vrijdag middag betrapt in de supermarkt van Albert Heijn aan de Kolter- straat, waar zij twee pakjes sigaret ten stal. Het meisje werd naar het politiebureau geabracht en gaat de Halt-procedure in. Dat betekent een werkstraf op de een of andere ma nier. De eigenaar van een zwarte Merce des meldde pas donderdag bij de politie, dat zijn auto drieëneenhalve week eerder door onbekenden was bekrast. Het moet gebeurd zijn tus sen 4 oktober zeven uur 's avonds en 5 oktober acht uur 's morgens. De Mercedes stond toen geparkeerd in de Kruittoren. Mochten er men sen zijn die iets over deze vernieling weten te vertellen, dan kunnen ze contact opnemen met de politie. Zaterdagmorgen tussen negen en twaalf uur is er een fietsverlich tingsactie op het plein van de Vijf hoek, het gebouw van de voormali ge mavo aan de Jan van Bloisstraat. In samenwerking met de plaatselij ke fietsenmaker Peter Terlouw en Veilig Verkeer wordt de verlichting gratis gecontroleerd. Mocht er iets kapot zijn, dan hoeven alleen de materiaalkosten betaald te worden. Wie alles in orde heeft, krijgt een verrassing, beschikbaar gesteld door het regionaal orgaan verkeers veiligheid Zeeland. Het initiatief voor deze actie komt van de ver- keersouders van de basisscholen. Dinsdag 16 november zal bij de scholen gecontroleerd worden, of de actie van zaterdag succes heeft gehad. Regelingen niet elke verzekeringsmaatschappij. Leenauto's luxe en bestel Bovag autobedrijf NIEMANTSVERDRIET Poortvliet, tel. 0166-612680 Advertentie I.M. Jeugdspelers van Tholense Boys hebben een record aantal van 911 loten verkocht voor de grote clubac tie, een landelijke organisatie waar op plaatselijke sportverenigingen kunnen inhaken. Een deel van de opbrengst mag de club houden. De opbrengst wordt benut voor de in richting van het in aanbouw zijnde jeugdhonk en de bouw van een speeltuintje voor de allerkleinsten. Van de jubileumloterij ter gelegen heid van het 40-jarig bestaan in 2000 is de helft van de 350 loten 250 gulden inmiddels verkocht. De D- en E-pupillen genoten vrij dagavond van discomuziek in de kantine o.l.v. dj Pascal. De opkomst was zeer goed en met enkele con sumpties en hapjes zorgde de activi teitencommissie voor een plezierige sfeer. Organist-dirigent Peter Wildeman is tien jaar musicus en dat wil een aan tal bestuursleden van het Eilanden koor en Jedaja vieren. Ter gelegen heid van dit tweede lustrum wordt hem zelfs een hele zangavond aan geboden in de Laurenskerk te Rot terdam op zaterdag 20 november om half acht. Bij bockhandel Oost- dijk in de Kerkstraat zijn hiervoor kaarten verkrijgbaar. Wildeman maakte op 16-jarige leeftijd zijn muziekdebuul als organist in de Sint Joriskerk te Amersfoort en bij koren in Leiderdorp en zijn geboorteplaats Lisse. Er verschenen diverse orgel- cd's van zijn hand. Wildeman leidt diverse koren en maakte concertrei zen naar o.a. Israël en Frankrijk. Hij heeft nu plannen voor Jordanië en Oostenrijk. Zeven koren uit het hele land die Wildeman zelf dirigeert, treden in de Laurenskerk op als één groot gemengd koor en als één groot kinderkoor, totaal ruim 400 volwassenen en bijna 150 kinderen. Een strijkorkest van twintig musici werkt aan het concert mee. De col lecte is bestemd voor de stichting Ontmoeting, die thuislozen en ex- gedetineerden helpt. Oud-Vossemeer In de nacht van vrijdag op zaterdag is er ingebroken in de woning van de familie Vriesma aan de School straat. Via de voordeur kwam de in dringer binnen. Er werd een spaar pot met een groot bedrag aan vijfjes, twee staatsloten, portemon nees en pasjes gestolen. Vogelvereniging de Vogelvrienden organiseert vrijdag 12 en zaterdag 13 november de jaarlijkse vogelten toonstelling in de Vossenkuil. Voor de expositie hebben zich al 48 deel nemers uit Zeeland en Noord-Bra bant mét 470 vogels ingeschreven. Zes keurmeesters zorgen voor de beoordeling. Op vrijdag wordt de tentoonstelling om 19.30 uur geo pend door J.L. van Gorsel, oud-ge- meenteraadslid en momenteel voor zitter van de Rabobank. U kunt de vogels komen bekijken op vrijdag van half acht tot tien en op zaterdag van tien uur 's morgens tot half acht 's avonds. Donderdag 11 november komen de bejaarden een kijkje ne men en vrijdagmorgen de hoogste groepen van de drie basisscholen. Voor deze leerlingen is er een kleur- wedstrijd. Onze mengmachine maakt uw wens kleur terwyl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Sc hi Iderspeciaa Izaak Eendracht8weg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. Buurtvereniging Onder de Molen vierde zaterdag het eerste lustrum met een Zeeuwse avond. In het be drijfspand van Bosters-van Wezel aan de Molenweg waren bijna ze ventig leden aanwezig, waarvan ve len in klederdracht. Er waren speci fieke Zeeuwse drankjes en lekker nijen zoals bolussen, worsteballen, mossels, e.d. De kinderen konden zich na het eten vermaken met aller lei computerspelletjes of met de ou deren samen een dansje wagen. Drie leden van de Vogelvrienden hebben mooie resultaten behaald op de internationale tentoonstelling te Arnemuiden, waar duizend vogels ingezonden waren. J. Walhout werd met een groensnuit parkiet algemeen kampioen met 93 punten en een bruinoor parkiet leverde 92 punten op. B. Jeroense werd kampioen stam men met 363 punten met bruinwit dominant kanaries. Eveneens met stammen werd hij kampioen bruin geel schimmel kanaries met 365 pun ten. Jeroense was verder succesvol met kampioenschappen zwartwit ka naries en bruinwit dominant kana ries, allebei met 91 punten. Iz. Potap- pel tenslotte werd kampioen stammen met 360 punten. Een mooi resultaat voor de Vogelvrienden, zo vlak voor de eigen bijzondere ten toonstelling op 12 en 13 november. In de biljarlcompetitie van de Treffers maakte H. Hommel met 14 caramboles de hoogste serie. De kortste partij - 20 beurten - was voor C. Burgerj. Hij behaalde met 2.90 ook het hoogste gemiddelde. De uitslag: N. Rooyakkers-J. van Daalen 7,16-10; L. van Wezel-P. Vis 10-6,57; C. Burgers-P. de Leeuw 10-7,63; D. van Driel-D. den Hol lander 10-9,57; H. Hommel-B. den Hollander 10-7,69. De kerkenraad van de Hervormde Gemeente heeft slechts in de helft van de komende vacatures kandida ten naar voren kunnen schuiven. In de vacature ouderling-kerkvoogd P.J. Ketting zijn dat M.C. den En gelsman (voormalig ouderling, die zichzelf destijds niet herkiesbaar stelde) en P. den Ouden (huidig dia ken). Voor vervulling van de vacatu re ouderling W.P. Goedegebuure kon de kerkenraad geen kandidaten vinden. In de vacature van diaken E. Goedegebuure kunnen de leden za terdag 20 november kiezen uit J.L. van Dijke en E.W. van Vossen. De laatste is voor de aanpassing van de kerkvoogdij nog notabel geweest. In de vacature van diaken E. Over- beeke kon de kerkenraad geen ge schikte mensen vinden. Maandag 8 november a.s. haalt de kon. fanfare Accelerando oud papier op. Advertentie I.M. Vogelvereniging Vogelvreugd heeft tijdens de algemene ledenvergade ring die vrijdag in Havenzicht werd gehouden, een voorstel aangenomen om de contributie te verhogen. Hoe wel de leden de argumentatie voor het bondsvoorstel zeer slecht vonden, kon secretaris M.C. Goedegebuure uiteindelijk toch de instemming notu leren. Voorzitter K. Bicker maakte bekend, dat er voor de tentoonstel ling, die op 26 en 27 november in Meulvliet in Tholen wordt gehouden, al 325 vogels zijn ingeschreven. De activiteitenbegeleiding van de Schutse houdt woensdag 10 novem ber een markt met medewerking van vier winkeliers. De markt is ge opend van half twee tot vier en u bent van harte welkom. Wij halen en brengen hem Poortvliet, tel. 0166-617040 Advertentie I.M. De olicbollcnactie die peuterspeel zaal Olleke Bolleke zaterdag hield, heeft 2000 gulden opgebracht. Dit bedrag is bestemd voor de inrich ting van de nieuw te bouwen speel zaal aan de Hoenderweg. Drie jongeren zijn toegevoegd aan de werkgroep verharding ijsbaan, waarin naast bestuurders van de ijs- club leden van het platform leefbaar platteland Tholen en raadslid M.A.H. den Haan zitting hebben. Niels Kodde, Arno Vorstenbosch en Hans Ridderhof maakten dinsdag avond hun cersté vergadering mee en lanceerden daar diverse ideeën om geld in het laadje te brengen: een statiegeldactie, een heitje voor een karweitje, een moddergevecht een oliebollenactie, e.d. „Ze waren heel enthousiast en heel positief", concludeerde ijsclubvoorzitter Han Moerland. Hij stapte een aantal we ken geleden uit zijn auto bij de Wel- levactc en maakte een praatje met de hangjongeren om ze warm te maken voor deelname aan het pro ject voor verharding van de ijsbaan. Het resultaat was een gesprek in de kantine van de ijsclub met zo'n 24 jongeren o.l.v. jeugdwerkster Wil Berkelaar. Naast de hangjongeren werd ook de zogenaamde Spar- grocp (enthousiaste skeelerjongeren die veelal op het veilingterrein oefe nen) benaderd en ook die wil mee doen. De subsidie-aanvraag voor het kostbare project is goed ontvan gen bij het ministerie van landbouw, natuurbeheer en visserij. Voorzitter Moerland is dan ook positief ge stemd over een bijdrage. Donderdag, vrijdag en zaterdag Maandag, dinsdag en woensdag X Malse biefstuk 250 gr. 7,- Malse bieflappen 500 gr. 9,75 Tartaar 5 halen 4 BETALEN X Verse varkenslever 500 gr. 2,50 Schouderham 100 gram Leverkaas 100 gram Casselerrib 100 gram Beenhamsalade 100 gram SPAAR VOOR SCHITTERENDE MODELAUTO'S BIJ ONZE VLEESWAREN Malse riblappen 1 kg 14,- X Boerenhamlappen 1 kg 9,- Blinde vinken 5 halen 4 BETALEN 1,35 1,35 1,95 2,25 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. De jeugdcommissie van tennisver eniging Sint-Annaland heeft twee tennismiddagen georganiseerd voor de jeugd van de basis- en de middel bare school. Dinsdag speelden de jongeren van de middelbare school tegen elkaar. Door middel van loting werd bepaald wie tegen wie speelde van de jeugdcommissie en de train- sters. Leonie Rouwendal met Gerda van Vossen haalden 16 games. Cliff Garrelds met Anja v.d. Rcpc 11 ga mes, Lisa van Maarcn met trainster Marije Eude 11 games en Mark van Vossen met Maarten Verbrugge speelden 7 games. Na afloop van de tennismiddag werd nog midgetgolf gespeeld in Steenbergen. Woensdag was er een middag voor de jeugd van de basisschool. Zij speelden minitennis (enkel- en dub belspel) en na afloop werd er een tennisquiz gehouden. Deze werd ge wonnen door Lotte van Maaren en Willem Boogaard. Zij hadden 29 van de 30 vragen goed. 2. Sandra Borst en Gino de Wilde 28 punten; 3. Ba- bette Verkoutcrcn en Jan Garrelds 27 punten; 4. Bas Verbrugge 23 punten en 5. Rens de Wilde 22 punten. Be halve een cadeautje, was er ook nog snoep en limonade. Stavenisse Dorpshuis de Stove krijgt nieuw meubilair. Beheerder Van Prooijen is door b. en w. bij de keuze betrok ken en een aantal gebruikers van het dorpshuis heeft zelfs verschillende exemplaren getest. Laten ze nu net de duurste stoelen uitkiezen, maar qua degelijkheid en zitcomfort was de aanbieding van Labofa Car pro jectmeubelen uit Katwijk de beste. B. en w. sluiten zich daarbij aan. De 230 stoelen en 43 tafels vergen 58.077,07 en dat is nog geen acht tientjes meer dan de offerte van Sa telliet meubelen uit Breda. Daar naast moeten er in de foyer van het dorpshusi nog een aantal stoelen van de zithoek worden vervangen, zodat het in de gemeentebegroting geraamde bedrag van zestig mille wel nodig is. De raadscommissie al gemeen bestuur en welzijn spreekt dinsdagavond over de flinke ver nieuwing in de Stove. Bij aankoop van uw tapijt in St.-Maartensdijk ONDERTAPI.JT Advertentie I.M. De vrouwenvereniging Stavenisse organiseert woensdag haar jaarlijk se verkoping in de kerkzaal van de Oud Gereformeerde Gemeente aan de Prins Bernhardstraat. Van half drie tot half zes kan men er terecht voor allerlei artikelen. De opbrengst is bestemd voor de stichting Adul lam en de Mbuma-zcnding. Ieder een is hartelijk welkom. Sint-Maartensdijk Als alles meezit kan er over een maand begonnen worden met het bouwen van woningen in Muye III. Projectontwikkelaar F. Lindhout heeft vorige week voor zijn plan van £3 woningen van de gemeente de bouwvergunning gekregen, maar de grondoverdracht aan de kopers moet nog plaatsvinden. Lindhout gaat 15 vrijstaande woningen bou wen en 8 halfvrijstaande (twee-on- der-een-kapwoningen). Alle wonin gen zijn verkocht. De planning voor de bouw was vol gens Lindhout in september/okto ber, maar door extra sondcringson- derzoek te laten uitvoeren en een vertraging bij het leveren van hei palen is de zaak naar een later tijd stip verschoven. „En als de heipa len weer een paar weken later komen, dan wordt het januari." De vrijstaande woningen komen langs de dijk van de Pluimpot en het dit voorjaar aangelegde dorps- bos. Aan deze zijde van de wijk ko men vier hofjes met elk vier vrij staande woningen. Er gaan in de Muye verschillende aannemers aan de slag. In totaal is plaats voor 50 woningen. Lindhout had voor zich zelf ook een woning bestemd, maar heeft daarvan afgezien en is inmid dels verhuisd naar Stavenisse. De natuurvereniging Tholen houdt zaterdag een vogelexcursie aan 'de Noord'. Onder leiding vai> de vo gelwerkgroep kunnen leden en niet- leden vogels kijken die zich op en rond de Slikken van de Dortsman ophouden. Vertrek is om elf uur van de Markt. Zes inwoners hebben aangifte ge daan van inbraak in hun auto. De diefstallen zijn gepleegd tussen za terdagavond negen uur en zondag morgen negen uur. De buit bestond uit autoradio's met of zonder casset- terecorder/cd-speler, een fotocame ra en zonnebrillen. De politie vraagt getuigen contact op te nemen met het bureau in Tholen. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd de auto van een 35-jarige man beschadigd. Van de auto, die gepar keerd stond op de Oostvest, werden zowel aan de voor- als aan de ach terkant de ruitenwissers vernield. De hoogte van de schade is nog on bekend. De Juliana van Stolbergschool hield woensdag haar jaarlijkse ouder avond, die in het teken stond van het onderwerp pesten. Mevrouw Hasse laar van de stichting Dienstverlening Gereformeerd Schoolonderwijs ver telde voor 40 belangstellenden over het treitergedrag van de jeugd. Een belangrijk onderwerp omdat het zo wel de plager, de geplaagde als de gene die er bij staat betreft. Na de pauze konden de aanwezigen vragen stellen aan mevrouw Hasselaar. Mevr. Wcsterlaken deed verslag van de activiteiten van de medezeggen schapsraad. „De m.r. draait volop mee en wordt door bestuur en direc tie goed geïnformeerd", vertelde ze. Na enkele mededelingen en de rond vraag sloot bestuursvoorzitter Hoek de ouderavond. De stichting jeugd- en jongeren werk start donderdag 11 november met de derde Technika 10 club voor meisjes van 10 t/m 12 jaar op het ei land, maar de eerste in het dorp. Op de cursus, die wordt gegeven in de voormalige kleuterschool aan de Riidda Barnenstraat, worden in tien lessen de basisvaardigheden van houtbewerking bijgebracht. Er ko men verschillende zaken aan bod zoals het lezen van een tekening, het meten en aftekenen en het be noemen en hanteren van de ver schillende gereedschappen. Er wor den leuke werkstukken gemaakt zoals een stripboekensteun, een bloemenpers en een spijkerspcl. Wie meer informatie over deze club wil, kan bellen naar Ineke van Hei- mondt op nummer 673132 of Ineke Scherpenisse 663247. De zendingskrans van de Hervorm de Gemeente houdt woensdag 10 november een verkoping in gebouw Calvijn. Er zal onder andere advo caat, slaatjes, bloemen en hand- werkarlikelen worden verkocht. De opbrengst is bestemd voor de kerk, de school en de zending. De verko ping is geopend 's morgens van tien tot twaalf en 's middags van twee tot vijf uur. Biljartvereniging Bunny's Corner streed donderdag weer in de onder linge competitie. De hoogste serie werd gemaakt door Peter Bijl met 14 caramboles. Ook maakte hij het hoogste gemiddelde van 2,52. De uitslag: P. Bijl-M. Bazen 10-7,50; S. Oostdijk-J. Bolier 10-6,47; K. Ko- nijnenburg-P. van Beusichem 10- 6.47; Y. Borkent-P. Bijl 10-8,87; P. Bijl-Goedegebuure 10-8,13. Dertien leden van klaverjasvereni- ging de Pendelaars speelden vrijdag weer voor de competitie. Eerste werd J. van Splunter met 5175 pun ten. De verder uitslag is: 2. H. Christiaan 4841 p; 3. A. Koetsier 4822 p; 4. L. Kampman 4784 p; 5. C. Meijer 4852 p; 6. K. van de Hoek 4430 p; 7. R. van Putten 4384 p; 8. J. van der Werf 4322 p; 9. P. Bazen 4309 p; 10. J. van Gorsel 4302 p; 11A. Arts 4151 p; 12. P. van Blop- poel 3924 p; 13. M. den Haan. Vrouwenverniging Waakt en Bidt houdt op 10 november een verko ping in het verenigingsgebouw aan de Schoolstraat 2. Ouderling Duve- kot opent de verkoping, waarna men deze 's middags van drie tot vijf uur en 's avonds van zeven uur tot half negen kan bezoeken. De provinciale subsidie voor herstel van het watersysteem van de Boe zem en het Botgat in de Scherpenis- sepolder valt bijna tien mille hoger uit. Oorspronkelijk was men uitge gaan van 37.515 gulden op een be drag van 600.246 gulden, maar uit Stavenisse heeft een nieuw koor; de jongerenzanggroep geheten. Een echte naam is er nog niet voor gevonden, maar het zingen en musiceren vinden ze het belangrijkste. Die naam komt nog wel een keer. Driekwart jaar zijn de elf leden nu bezig o.l.v. Helène Potappel, die ook het kinder-/jeugdkoor Gabriëlla in Stavenisse leidt. Haar man zingt er zelf in mee en daarnaast een aantal enthousiaste jonge vrouwen en mannen. Nadat de zanggroep eerder het jeugdappèl van de hervormde jeugdverenigingen opluisterde, was er vrijdagavond een tweede openbare optreden ter gelegenheid van 400jaar Stavenisse in de volle N.H. kerk. Met Henri Zwerus op keyboard, Boudewijn Nieuwenhuize op gitaar en Sandra Zwerus als soliste werden vijf liederen gezongen: This is the day van Dingeman Coumou, Eenzaamheid van Charles de Groot, Mijn Jezus ik hou van U van Gordon, Lord I want to be a christian van William Stickles en tenslotte Voor Hem van een onbekende componist. Zondag 7 november THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 18.30 u. ds. Den Ouden. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. V.d. Zee, Slccuwijk. GEREF. KERK 10 u. (H.A.) en 17 u. ds. Broere. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van derZwan. GEREF. GEM. 10, 14.30 en I8.30u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Koster. 19 u. dhr. Radings. R.K.-KERK za 19 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. zo 11 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoffman, Bergen op Zoom. 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Ytsma. Roosendaal. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Van Heteren. 14.30 u. ds. V.d. Zwan. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 19 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. eucharistieviering. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Hoek. 18 u. ds. Ten Hove. Ooltgensplaat. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 11/11 19.30 u.ds. Beens. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Kommers. 18 u. ds. Paul, Dirksland. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Snijder. 14.30 u. ds. Hoek. HERV. GEM. REHOBOTH 10 u. V.d. Pol, Zicrikzee. 19 u. ds. Van Popering. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. do 11/11 19.30 u. evang. Witte, Merksem. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18 u. ds. Egas. GEREF. KERK 10 u. dhr. Fluyt, 's Gravenpolder. 14.30 u. ds. Petter, Dongen. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Verkuil, Bleiswijk. 17 u. ds. Klein. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. Kerssies, Breda. het financiële overzicht en de ac countantsverklaring blijkt, dat het waterschap Zeeuwse Eilanden 753.395 gulden aan dit project heeft gespendeerd. De provincie had een subsidiepercentage van 6,25% vast gesteld en de bijdrage wordt daarom 47.087 gulden. Het waterschap krijgt daardaar nog 9571 gulden voor het vorig jaar uitgevoerde karwei. Gymnastiekverenging Excelsior viert zaterdag 13 november haar gouden jubileum, 's Middags is er een de monstratie door de leden. Tijdens de ze middag kunt u verschillende on derdelen van de gymnastiek zien. Van jong tot oud, van vroeger tot nu. De demonstratie wordt voornamelijk door de dames verzorgd, terwijl de heren de opbouw van de diverse on derdelen voor hun rekening nemen. De middag begint om twee uur in de gymzaal aan de Burgemeet. Na de demonstratie is er om vijf uur een re ceptie, waar u onder het genot van een hapje en een drankje kunt felici teren. De vrouwenvereniging Naomi van de Hervormde Gemeente houdt op 10 november de jaarlijkse verkoping in 't Ouwe Racd'uus aan de Langestraat. Er zijn verschillende artikelen te koop zoals gebak, bloemen, spreien en an dere haakwerkjes, sokken, postzegels, enz.. De verkoping is 's middags van half drie tot vijf, en 's avonds van half zeven tot acht uur geopend. De leden van biljartvereniging Tolrust hebben weer gespeeld voor de onder linge competitie. C. Bal speelde tegen M. Hagc de kortste partij in 20 beur ten. Na een moeizame start zag G. de Jonge toch kans de hoogste serie op zijn naam te zetten; elf caramboles. W. Bijl had het beste gemiddelde van 2,52. De uitslag: W. Biji-R. Vogelaar 10-8,28; C. Bal-M. Hage 10-3,48; J. Uijl-G. de Jonge 8-10; R. Vogelaar- Bal 9,31-10. ZIE VERDER PAGINA 3 Weekenddiensten HUISARTSEN Zaterdag 6 en zondag 7 novem ber. Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Bakkerus, Tholen, tel. 602350. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. Janssen, Sint-Maartensdijk, tel. 664126. St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. De Groot, Nieuw-Vosscmeer, lel. 502545. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts Nieuport, Bergen op Zoom, tel. 0164-239383. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u., Poortvliet za 8.30-9 u., tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- schclde, tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vos- semeer): mevr. P. Timmcrs, tel. 604969. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 4 t/m vrijdag 12 nov. donderdag 4 0.30-13.00 vrijdag 5 1.40-14.00 zaterdag 6 2.30-14.50 zondag 7 3.10-15.25 maandagS 3.50-16.00 dinsdag 9 4.20-16.35 woensdag 10 4.50-17.05 donderdag 11 5.20-17.40 vrijdag 12 5.45-18.10 ma 8/11 4.54 u. NM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz. Omroep Zeeland radio op 101,9 MHz (ether) of 87,6 MHz (kabel). Omroep Zeeland televisie is te zien op 182,25 MHz (kabel) of 735, 25 MHz kanaal 54 (ether). Voor storingen in uw installa ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M. Pak even uw zakboekje THOLEN t/m 6 nov. Expositie 'Boeken boven water', openb. bibliotheek. 6 nov. Zangavond, kerk Ger. Gem., 19.30 u. 9 nov. Najaarsbingo Anbo. 10 nov. Oecumenisch avondgebed, kerkzaal Ned. Prot. Bond, 19.30 u. 23 nov. Spelmiddag Anbo. OUD-VOSSEMEER 12 en 13 nov. Tentoonstelling Vo gelvrienden, Vossenkuil. 13 nov. Elf-elfviering De Vlooien- trappers, café De Hoop 20.30 u. SINT-ANNALAND 24/11 Bijeenkomst plattelandsvrou wen met als thema 'Hoe zien wij de toekomst', Wellevaete 19.30 u. SINT-MAARTENSDIJK 16 nov. Bingomiddag anbo/soos, Maartenshof 14 u. SCHERPENISSE 20 nov. Zeeuwse avond met toneel groep 'Ad Hoe', Holland Huis 20.15 u. POORTVLIET 13 nov. Viering 50 jaar Excelsior met gymdemonstratie en aanslui tend receptie, gymzaal 14.15 u. SINT-PHILIPSLAND 4 nov. Doe-avond plattelandsvrou wen, de Wimpel, 20 u. BERGEN OP ZOOM t/m 9 jan. Tentoonstelling schilde rijen en sculpturen van Indisch- Ned. kunstenaars. Markiezenhof. 4, 5 en 6 nov. Musical Fame, De Maagd, 20.15 u. 6 nov. Single Star dansavond voor alleenstaanden, Wouwse Tol 21-2 u. 11 nov. Flamenco voorstelling met Mario Cortés en Ines Contreras. 12 nov. Optreden Rob de Nijs, de Stoclcmat, 20.30 u. 13 nov. Opera 'Falstaff', De Maagd, 20.15 u. 17 nov. Bassie en Adriaan Show, de Stoelemat 14 u. 25 nov. Theaterconcert Bl0f, De Maagd 20.15 u. +film+++film+++film-i-++film+ ROXY I: Random Hearts - do en ma t/m wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 17 en 20 u. Star Wars-Episode 1 - za, zo en wo 14 u. ROXY II: Big daddy - do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za 14, 18.45 en 21.30 u., zo 14, 16.15 en 20 u„ wo 14 en 20 u. CINEM'ACTUEEL 1-2-3: Deep blue sea - do, ma en wo 20 u., vr en za 18.45 en 21.30 u., zo 16.15, 18.45 en 21.30 u. Inspector Gadget (Ncd. gespr.) -za en wo 14 u., zo 14 en 16.45 u. Do not disturb, do, ma en di 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za en zo 14, 18.45 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. Star Wars-Episode 1 - za en wo 14 u.. zo 14 en 16 u. The Haun ting - vrt/m zo 18.45 en 21.30 u., di en wo 20 u. Verrassingsvoorpremière: do 20 u. Cinema Paradiso: Of freaks and men - ma 20.30 u. Cookie's fortune - di 20.30 u. f

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 2