Verlies brengt Smash in nood I w WHS WIK '57 JC Knappe winst Thol.Boys 2 V= aling Zal Goed resultaat Smerdiek 2 Bezoek zaterdag de competitiewedstrijd Aanvang: 14.30 uur BAR L'ESPERANCE Batho blijft nog ongeslagen (ClOOO^ GUNTER ST. ANNALAND 3S Handelsonderneming R.I.J.A. ASSURANTIEKANTOOR V. J. BEEKERS LEEN RIJSTENBIL Donderdag 4 november 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Ruime zege WHS 2 Forse nederlaag A-jeugd Tholen "MEULVLIET" THOLEN Wierikx bekert verder In Oss verloor het eerste seniorenteam van Smash '76 met 6-4 van OTCC. De St.-Annalanders, die degradatie boven het hoofd hangt, startten slecht. De eerste drie partijen gingen allen nipt naar de tegenstander. In het dubbelspel veroverden Christian van 't Hof en Ad Verhage met 24-26 en 22-24 het eerste punt voor Smash. Na dit succes bracht Marco Saarloos de St.-Annalanders terug op 3-2. Vervol gens won ook Van 't Hof zijn tweede enkelpartij, zodat de stand weer in evenwicht was. Verhage verloor na een spannende derde set zijn partij. In de laatste drie partijen behaalde alleen Marco Saarloos nog een overwinning, zo dat de winst met 6-4 naar OTCC ging. Jubileumtoernooi zilveren Emergo Helma v.d. Slikke tweede bij dressuur Koersballen HOOFDSPONSOR WHS 1 ROKERIJ SCHERPENISSE HOOFDSPONSOR JEUGD ROLLUIKEN ZONWERING KUNSTSTOFFEN Weststraat 1 Scherpenisse LEVERANCIER VAN INBOUW EN WITGOEDAPPARATUUR Telefoon 0166-663855 Stand van zaken Naar mijn mening... Wedstrijdbal Nog even dit.. Sponsor WHS 2 BEDRIJFSKLEDING SCHOENEN LAARZEN DIV. GEREEDSCHAPPEN >RT ALTIJD MET ZOVEEL KEUS VERMAL uw adres voor alle verzekeringen Burgemeet 25, 4693 CJ Poortvliet telefoon: 0166-612509 Let's partv in... AUTOMOBIELBEDRIJF J. DE GRAAF B.V. HeJaCo Verzekeringen Hypotheken Financieringen "Het Veerhuis" Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 hairstyling shop Reserve eerste klasse Het reserveteam van Tholense Boys behaalde een knappe 1-4 overwinning op Seolto 2. Door or ganisatorische problemen vertrok men later naar Zevenbergen, zodat het duel met een kwartier vertra ging begon. David Noom ging als invallend leider met de Thoolse ploeg mee. Vanaf het beginsignaal zat Tholen se Boys goed in de wedstrijd. Car lo Heijbocr kreeg na twee minuten al een goede scoringskans, maar hij schoot net naast. In de tiende minuut moest Rini Potappel met een hamstringblessure afhaken, waardoor de nog niet geheel fitte Johan de Korte al snel moest inval len. De Korte ging als linksback spelen, waardoor Stephan Zoete- weij door kon schuiven naar het middenveld. Bij één van zijn eerste balcontacten gaf Johan de Korte een dieptepass op René v.d. Berge, die met een mooie treffer Tholense Boys aan de leiding bracht. Tholcn bleef in een hoog tempo voetballen en zag haar inzet na 25 minuten spelen beloond met een tweede doelpunt. Na een snelle combinatie tussen Marco van Velzcn en René v.d. Berge scoorde Stephan Maas 0-2. Seolto kwam er nauwelijks aan te pas en kon geen opening creëren in de Thoolse defensie, die onder leiding van Adriaan Bout goed georganiseerd was. In de tweede helft kon Seolto echter wel van een misverstand profiteren en bracht met de aansluitingstreffer de spanning weer terug in de wed strijd. Binnen een minuut bracht Tholense Boys de marge weer op twee doelpunten. Op aangeven van Corné Geers bracht Vincent van Westen de stand op 1-3. De weer fitte Michael Marinus stond aan de basis van een aantal fraaie kansen, maar door goed keeperswerk en pech kon Tholen niet scoren. Met een knappe actie, waarbij twee ver dedigers van Seolto op het verkeer de been werden gezet, was het Maarten Bakx, die de eindstand op 1 -4 bepaalde. Reserve tweede klasse Het reservcteam van WHS behaal de een ruime 6-2 overwinning op Seolto. De St.Annalanders begon nen fel aan de wedstrijd en zorgden vooral via de snelheid van Egbert Moerland voor gevaar. Na tien mi nuten werd de WHS-aanvaller in het strafschopgebied gevloerd, waarna Rien Fase de toegekende penalty verzilverde. De doelpun tenmaker stond ook aan de basis van het tweede doelpunt. Uit een pass van Fase scoorde Egbert Moerland beheerst 2-0. Na de ster ke opening zakte het spel van WHS iets terug. Nog voor rust moest Henk Keur wegens een blessure worden vervangen door Johan Elenbaas. In de beginfase van de tweede helft scoorden de bezoekers uit Zeven bergen de aansluitingstreffer. WHS voerde het tempo weer op en kwam via een doelpunt van Egbert Moer land op een 3-1 voorsprong. Op nieuw kwam Seolto terug in de wedstrijd, maar in de slotfase kon de thuisploeg definitief afstand ne men. Uit een voorzet van Arie Fase maakte Sander Westdorp de vierde treffer. De goed leidende scheids rechter Hout kende vervolgens WHS een strafschop toe. Doelman Anton Elenbaas mocht de penalty nemen en scoorde 5-2. In de slotfa se bepaalde invaller André van Poortvliet uit een vrije trap de eind stand op 6-2. Reserve 5, derde klasse Het reservcteam van Smerdiek speelde met 1-1 gelijk tegen het als tweede geklasseerde Wolf- aartsdijk. Tegen deze lastige te genstander moest Smerdiek op nieuw een beroep doen op enkele jeugdspelers. Na twintig minuten was het Sewan Matousian, die uit een voorzet van Souliman El Bouzzaui de score opende. Smer diek kreeg hierna nog twee goede mogelijkheden, maar verzuimde om voor rust nog meer afstand te nemen. In de tiende minuut van de tweede helft maakte Elmar van der Griek met een terugspeelbal zijn doelman behoorlijk lastig. Keeper Alex Stoutjesdijk was ge noodzaakt de bal met zijn handen weg te werken, waardoor Wolf- aartsdijk vanaf twee meter een vrije trap mocht nemen. Hieruit scoorden de bezoekers de gelijk maker. Wolfaartsdijk werd steeds sterker, maar de verdediging van Smerdiek onder leiding van Frans Ista hield stand. Voor het slot- kwartier kwam bij Smerdiek Celik in het veld voor de moegestreden Matousian. De 1-1 uitslag was een goede weergave van de krachts verhoudingen in het veld. Jeffrey Stoutjesdijk kreeg in dit duel een gele kaart wegens praten tegen de scheidsrechter. De A-jeugd van Tholense Boys leed zaterdag een zware thuisnederlaag tegen Arncmuiden. De Tholenarcn kregen met 7-1' klop en zakken hier door naar de negende plaats op de ranglijst. Eerder werd er met 4-1 van DSE verloren. De vroege openings treffer van Stephan van As bleek niet voldoende voor een goed resultaat. Door verschillende blessures speelde Hichan Benhammou zaterdag in de hoogste jcugdselectie mee. Na een goede start, waarin Tholense Boys drie mogelijkheden kreeg om op voorsprong te komen, viel de thuis ploeg sterk terug. Na slecht ingrijpen van de middenvelders en verdedigers kon Arnemuiden de eerste serieuze uitval met een doelpunt bekronen. Tholense Boys was na deze tegen valler direct van slag. Doordat er met te weinig agressie werd gespeeld werden er veel duels verloren. Na ruim een half uur spelen scoorde Ar nemuiden 0-2. Vlak voor rust be paalden de bezoekers uit een straf schop de ruststand op 0-3. In de openingsfase van de tweede helft trof Arnemuiden opnieuw doel. Vlak daarna scoorde Ronnie de Graaf voor Tholense Boys 1-4. In het laat ste deel van de wedstrijd bleef Arnc muiden sterker en moest de thuis ploeg nog drie keer een treffer incasseren. Een week eerder leed Tholense Boys ook een zware nederlaag in het be kertoernooi. In de laatste poulewed strijd werd er met 8-0 van Dosko uit Bergen op Zoom verloren. Tot aan de rust hield Tholen nog goed stand, maar in de tweede helft werd de ploeg overklast. Uitslagen: Thol. Boys A-Arnemuiden 1-7, Thol. Boys B-WVV 0-4, BSC-Thol. Boys Dl 5-7, Thol. Boys D2-Kruis- land 8-2, MOC-Thol. Boys El 3-8, Thol. Boys E2-Welberg 4-4, Thol. Boys Fl-Noad F1 21-0, Divo-Thol. Boys F2 0-3, Halsteren-Thol. Boys F3 0-11. Zaalvoetbal In de bedrijvencompetitie is afgelo pen week één bekerwedstrijd afge werkt. Wierikx klopte Bravi Boys met 10-2 en gaat naar de volgende ronde. In de Meulvlietcompetitie vielen de volgende uitslagen te noteren: Smits Boys-Bunny's Boys 2-7, Van Meer Boys-Sporting Maroc 4-4, Hof van Holland-1' Esperance 1-13, Destina-Tholen United 3-5, Papbar- PapbarBoys 13-2. Het tweede seniorenteam verloor thuis met 3-7 van TCS 3. De tegen stander uit Steenbergen startte goed en kwam op een 3-0 voorsprong. David van Driel won met Kees van Poortvliet wel de dubbel. Na dit eerste punt voor de St.-Annalanders liep TCS uit naar een 1-5 voor sprong. Peter Bazen behaalde nog wel twee winstpartijen, maar Van Poortvliet en Van Driel bleven zon der punten in de enkelpartijcn. Het derde team van Smash blijft door een 6-4 overwinning op TCS 6 kans houden op het kampioenschap. Marnix v.d. Graaf won voor de St.- Annalanders al zijn partijen. Piet van Dijke en Chris Hage waren goed voor een winstpartij. Ook het dubbelspel werd door Marnix van de Graaf en Piet van Dijke in het voordeel van Smash beslist. Het eerste jeugdteam van Smash verloor in Rotterdam met 7-3 van FVT/Visser. Matthijs Bruijnzeel bracht de St.-Annalanders op voor sprong, maar vervolgens wonnen de Rotterdammers drie partijen op rij. Door overwinningen van Bruijnzeel en Anné van Dijke kwam Smash te rug tot 3-3, maar de laatste partijen werden allemaal door de thuisploeg gewonnen. Gabriel Gunter bleef de ze wedstrijd zonder punten. Het tweede jeugdteam won met 8-2 van Hotak. Merijn v.d. Klooster won al zijn partijen. Zijn teamgeno ten Rudi Hage en Harm Westdorp verloren ieder één enkelpartij. Het derde jeugdteam versloeg met 6-4 tegenstander Witac uit Willemstad. Hubert Bruijnzeel en Johan Gunter wonnen in het enkelspel twee wed strijden en samen het dubbel, ter wijl Matthijs v.d. Graaf één wed strijd won. Het vierde team behaalde een overtuigende 10-0 overwinning op Tanaka. Het vijfde team zorgde bijna voor een verras sing tegen Roosendaal. Van deze ploeg werd eerder nog kansloos met 10-0 verloren, maar nu werd het met 4-6 een nipte nederlaag. Mari nus Prins en Ellen Hage brachten Smash op een 2-0 voorsprong. Roosendaal boog deze score echter om in een 2-4 voorsprong. Door haar eerste overwinning in deze competitie bracht Judith Gunter de spanning weer terug in de wed strijd, maar Roosendaal stelde de winst veilig. Wel veroverde Mari nus Prins het vierde punt voor de St.-Annalanders. Het beginnersteam van Smash kon opnieuw slechts twee spelers op de been brengen. John Schellingerhout en Kees Jan Bruijnzeel verloren al hun partijen. Het meisjesteam van Smash deed goede zaken voor het kampioenschap. Door een 7-3 over winning op naaste concurrent TCS uit Steenbergen bedraagt de voor sprong nu zeven punten. Diana Heijboer en Leontien van Keulen bleven ongeslagen in hun cnkelpar- tijen en waren ook succesvol in het dubbelspel. Opvallend was dat Jan tien Vroegop dit keer al haar partij en verloor. Programma zaterdag: Mand 1- Smash 1, Smash 3-Vice Versa; jeugdteams: TCS-Smash 3 (5/11), Smash 2-Markiezaat, Smash 4- Smash '70, Smash 5-Tanaka, Ping- pongers-Smash 6 en Markiezaat- Smash 7. Badmintonvereniging Batho blijft goed presteren in de competitie. De Tholenaren behaalden zondag een 3-5 overwinning op BC Zwa- luwe. In de enkel partijen hielden de teams elkaar in evenwicht. Janet van Duivendijk en Richard Schip pers wonnen hun partij in twee sets. Erik Offermeijer verloor nipt zijn partij. De eerste game won hij met 9-15, maar de tweede en derde game werden respectievelijk met 17-15 en 15-12 in het voordeel van Zwaluwe beslist. Ook Anja Lind- hout verloor haar enkelpartij in drie sets. In het dubbelspel stelde Batho de winst veilig. Het heren- dubbel werd door Richard Schip pers en Eric Offermeijer op een overtuigende manier in het voor deel van Batho beslist. De dames Anja Lindhout en Janet van Dui vendijk waren eveneens succesvol. Voor de overwinning moest er wel een derde game worden gespeeld, maar die leverde met een 3-15 sco re geen problemen op. Bij het ge mengd dubbel leden Eric Offer meijer en Anja Lindhout wel een nederlaag. Zij verloren hun partij met 10-15, 15-13 en 15-10. Ri chard Schippers en Janet van Dui vendijk veroverden het vijfde wed- strijdpunt voor Batho door met 6-15 en 13-15 hun gemengd dub bel te winnen. Korfbalvereniging Emergo grijpt het vrije weekeinde tussen de veld- en de zaalcompetitie aan om het zilveren jubileum te vieren. Op koninginnedag was er al een veldtoernooi en in juli maakten de leden een uitstapje naar Hattem. Komende zaterdag is sporthal Meulvliet in Tholen het decor van de activiteiten. Van half twee tot een uur of zes is er een toernooi voor leden en oud-leden. Dan volgt een gezamenlijke maaltijd en van acht tot negen uur is de of ficiële receptie. Een feestavond met muziek sluit de viering af. Emergo bestond op 1 oktober 25 jaar. De vereniging is in 1974 op gericht door Dicky van der Linden en Huib Glerum en zocht meteen aansluiting bij omnivereniglng Naks in Sint-Maartensdijk. Men speelde met een senioren-, een as piranten- en een pupillenteam. Te genwoordig telt de club zo'n 70 leden. In de competitie komen twee senioren- en vier jeugdteams uit. Paardensport Zes amazones van de Eendrachtrui- ters namen deel aan het indoorcon- cours in manege Aquadclta te Brui- nisse. Laura Geluk kwam uit in de B-dressuur. De eerste proef was haar paard Nora nog wat gespannen, waar door er enkele foutjes waren. De jury gaf een beoordeling van 142 punten. De tweede proef verliep beter en be zorgde de combinatie met 156 punten een winstpunt. Elisa Assies startte een klasse hoger met Warasha. Deze combinatie kreeg een beoordeling van 139 en 146 pun ten. In dezelfde klasse verscheen ook Suzanne Reinerman met haar paard Magic in de ring. De eerste proef le verde 148 punten op. De tweede proef was met 158 punten eveneens goed voor een winstpunt. Helma v.d. Slikke kaapte in deze categorie twee maal de tweede prijs weg. Beide proeven kregen met 162 punten een hoge beoordeling. Naast de tweede prijs leverde het deze combinatie ook twee winstpunten op. Haar zus Carola v.d. Slikke was met Goofy succesvol in de Ml-dressuur. Met een beoorde ling van 153 en 157 punten behaalde deze combinatie het tweede winst punt in deze klasse. Carmen van den Hoek kwam uit in de L-dressuur. Haar paard Undercover was eerst nog wat onwennig om bin nen te worden bereden, maar Carmen wist haar paard toch naar 2 winstpun ten te rijden. De eerste proef leverde 156 punten op en de tweede proef 157 punten. De Smerdieksc amazone heeft nu 13 winstpunten. Tholen-stad: 1. dhr. J. Geuze/dhr. A. Verkamman 20 punten; 2. mevr. C. Praat/mevr. J. Moerkerken 18 p; 3. mevr. F. Schellinger/mevr. Y. Verkam- man 14 p; 4. dhr. N. Moerkerken/me vr. R. Burrows 13 p; 5. mevr. C. Wil- sing/dhr. M. v.d. Houten, dhr. L. Soomers/mevr. R. Nagtegaal, mevr. R. van Driel/wisselende partner 12 punten; 6. mevr. D. Pigmans/dhr. J. Bal 11 punten. Meulvliet: 1. dhr. P. Nijs/mevr. B. Schot 21 punten; 2. mevr. G. Mel- chi ng/dhr. F. Lcemreyze 20 p; mevr. R. Vroegop/mevr. D. Lindenberg 20 p; 3. dhr. W. Schot/dhr. B. Mclching 19 p; dhr. J. Vroegop/mevr. J. Bos 19 p; 4. mevr. T. Soomers/mevr. T. Goode 9 p. St-Maartensdijk: 1. mevr. M. Bijl/ C. van Gorsel 28 punten; 2. mevr. R. van Driel/mevr. C. van Mierlo 17 p; 3. mevr. S. Wolse/mevr. L. Verschoor 14 p; 4. mevr. C. van Splunter/ A. van Splunter 18 p; mevr. T. Goode/W. Bijl 15 p; mevr. M. Dane/mevr. W. Lutt 34 p; mevr. L. v.d. Klooster/J. v.d. Kloos ter 18 p. (0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 Nieuwlandseweg 5 - 4697 RK Si. Annaland - tel. 0166-653380 1,1,1,1,1=1: 71i I I I ttt i i i i IT i i I I ILL Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keqze git 500 verschillende wQningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking kunststoframen - deuren bouwprofielen - rolluiken zonwering - garagedeuren serres fabricage kozijnen: fabricage rolluiken/ zonwering/ garagedeuren Canadaweg 6 - 4661 PZ - Halsteren Tel.: 0164-683425 - Fax: 0164-685756 Veilingweg 11 - 4697 RB Sint-Annaland Postbus 29 - 4697 ZG Sint-Annaland Tel.: 0166-652904 - Fax: 0166-653453 SHOWROOM DAGELIJKS GEOPEND 08.00 -17.00 UUR Pupil van de week is William van Tiggele, speler van F1 Het draait lekker, hè? Effentjes een 2-5 overwinning behalen in een uit wedstrijd is een prima prestatie, al schijnt de kracht van Baronie van week tot week enorm te kunnen verschillen. Hoe dan ook, een vier de plaats op de ranglijst met 14 punten uit 8 wedstrijden mag je voor WHS gewoon goed noemen. Zaterdag komt WIK uit Kerkwerve op bezoek. Een voor ons nog rela tief onbekende tegenstander, die momenteel vóórlaatste staat. Wie echter goed kijkt, ontdekt al snel dat die lage klassering op zich wei nig voorstelt. Als ze die ene minder gespeelde partij winnen, belanden ze meteen in de middenmoot. Afgelopen week versloeg WIK Noad. Dan weet je eigenlijk direct al voldoen de: we zullen er opnieuw flink te genaan moeten! Het lijkt erop, vooralsnog met uitzondering van Brouwershaven, dat iedereen van iedereen kan winnen in deze klas se. Dat houdt de spanning er lekker in. We wensen WHS veel succes toe, en hopen u te mogen ontmoe ten op De Waaje, waar u vanzelf sprekend van harte welkom bent. De andere (verkeerde?) kijk. Geachte mede-WHS-analytici, Om gelijk met de deur in huis te vallen een op het eerste gezicht vrij eenvoudig denkertje: hoe interpre teert u het fenomeen 'voetbal' op amateurniveau? Aangezien we bij het Ajax van Tholen op voetbalge- bied een grote 'familie' kenners hebben, zal deze vraagstelling een variëteit aan antwoorden opleve ren. Net zoals uw mening doet mijn mening er natuurlijk ook niet toe; een voetbalclub run je niet in je eentje. Echter ik hoop toch uw licht voor een aantal minuten op onderstaande te laten schijnen. Om op de vraag terug te komen: voetbal is toch een teamsport, waarbij je met een gehele organi satie een bepaald doel voor ogen hebt. Het is toch voor ontspanning, voor het plezier, voor het op een sociale manier omgaan met je clubgenoten, voor het creëren van een hechte familie waar IEDEREEN zich thuis moet voelen, zodat spor tieve prestaties een formaliteit zijn. Wat ik probeer duidelijk te maken is dat voetbal zeker niet alleen het bekende anderhalf uurtje met elf man tegen een leren bal aanschop pen is. Nee, net zoals zaterdagnacht is misschien het voor- en naspel wel belangrijker. Dan ontpopt zich een hechte groep, die voor elkaar door het vuur wil gaan. Dan leer je op voetbalgebied immers je 'vrien den' kennen. Vrienden die je nodig hebt om in moeilijke tijden uit een dal te komen, vrienden met wie je te allen tijde door één deur loopt en met wie je immers het ander half uurtje op de wei door moet brengen in voor- en tegenspoed. Natuurlijk is het dragen van het groen-witte shirt op zaterdagmid dag een eer die je hoog moet hou den, maar het in drie maanden fa briceren van een tribune met kleedlokalen door vrijwilligers, vrienden van WHS, is zeker net zo belangrijk. Dus als je het mij vraagt: voetbal is een leuke spor tieve bezigheid, waarbij de sociale binding binnen een vereniging een groot stempel kan drukken op de sportieve prestaties, wat een posi tieve stimulans is voor de gehele entourage binnen een vereniging, die hedendaags naar mijn mening zeker niet ondergeschikt is aan het voetbalspelletje. Ofwel eerst de bekende neuzen in dezelfde richting, de rest komt van zelf. Dit vergt natuurlijk wel enige collegialiteit, discipline en een or ganisatorische denkwijze, maar ja onze bankrekening zal er niet door stijgen. WHS komt namelijk vóór eigenbelang! Indien uw visie een afwijkend karakter heeft, schroom niet om een discussie aan te gaan met: Arjan M. Zeevishandel De Eendracht is een vaste balsponsor van WHS Kees van der Velde kijkt niet op een bal letje meer of minder, en wij als ver eniging trekken daar profijt van. Wij conformeren ons volgaarne aan de slogan: eet meer vis! Im mers, naast lekker is het ook heel erg gezond. Na de wedstrijd tegen WIK. is er in de kantine een optrecien van Blue Starlight, waarbij dj Ko Jeroense voor sfeerverhogende melodieën zal zorgdragen middels een disco show. Ook daarbij is iedereen wel kom. Er zal toch wel wat tijd overblijven om nog even na te praten? Weet u, dat, er bij WHS volgens de overle vering ooit een keeper is ge weest, die bij een hoge voorzet in zijn doelgebied een tegenstan der een joekel van een vuistslag verkocht, en bij de scheidsrech ter zijn onschuld claimde onder het motto: 'maar scheids toch, hij kopte tegen mijn klauw!' deze ex-doelverdediger nu trou wens hoofdsponsor van muziek vereniging Accelerando is? er ook eens een middenvelder, in zijn glorietijd door sommigen Zoef genoemd, aan het verbaas de publiek zijn billen liet zien? Vlak voor aanvang van een druk bezochte thuiswedstrijd huppel de hij langs de zijlijn, liet zijn broek gedeeltelijk zakken, en loeide luidkeels: 'kijk eens of mijn achterlicht het doet!' Autobedrijf A. van Vossen voor vertrouwd en prijsbewust autorijden Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 Voor al uw Bronsgeestweg 2, 4697 RT St. Annaland Tel. 0166-653703, mob. 06-55300245, b.g.g. 0166-692741 JE SCO Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec- I tro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel opstrijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog nooit gespeeld. Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-662315 PIN ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT ASSURANTIEKANTOOR Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 Paasdijkweg 9 - Poortvliet - 0166-612433 SPORTCENTRUM DINAMI Hèt centrum voor inspanning en ontspanning (cardio)fitness callanetics baby/peuter/kleuterzwemmen aerobics bodyPUMP zwemles v.a. 4 jaar latin-aerobics stretch relax meer bewegen voor ouderen steps (jeugd) jiu-jitsu aquajogging/aquarobic step-circuit (jeugd) streetdance step-workout inline skaten step-fitness slankkursussen callanetics sauna k'l zonnebank Van Glymesstraat 30 - Steenbergen - telefoon: 0167 - 566090 C?cf/-r7j0£sfe?rs &r7 Molenstraat 42 4693 BK Poortvliet Tel.: 0166-612689 Fax.: 0166-612830 Plustek OpticPro 1200QP A4 scanner 600*1200 dpi optische resolutie 36 bits kleurdiepte Van 185'= voor Parallelle interface 167,50 Drivers en software (incl. btw) j Bekend van TV Billy Blanks:~C The Future of Fitness nu ook bij NES Kom eens langs bij NES' SPORTPLAZA: Fitness, Cardio-fitness, Dieetplanning, Street-dance, Spinning, Kids-aerobics, Zonnen, Sauna en nog veel meer. Grote Kerkstraat 15B - 4651 BA Steenbergen - Tel. 0167-562119 Franklin Rooseveltlaan 9 4818 KA Breda Tel. 076-5141415 Fax 076-5144959 Grindweg 15 4691 ES Tholen Tel.: 0166-607050 Fax:0166-607235 E-Mail: act@tip.nl Home: www.tip.nl/users/act Restaurant DAIHATSU 1 i i~i U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/m 50 personen Nu ook voor steengrillen van 2-50 personen Fam. Moerland-Borgo, Rijsweg 5,4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 5AMES- EN HERENSALON; molenstraat 31 4698 BA oud-vossemeer telefoon 0166-672563 Christian van 't Hof, hier pauzerend tijdens een toernooi, won één partij en met Verhage het dubbelspel.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 17