Krmm/orc.*0^entadministratiE P.S. COURIERS CHAUFFEUR medewerker v/m oedhart OPERATORS LEERLING OPERATORS co-packers ADMINISTRATIEF MEDEWERKER V/M Bel: 0167-562430 ArbeidsëÈBureau Is uw interesse gewekt? miMMMMsm ir randstad uitzendbureau DE THOOLSE COURANT Juridisch medewerker m/v CHEF EXPEDITIE (M/V) (M/V) EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 14 oktober 1999 fresh and deepfrozen fishproducts fulltime of in deeltijd Arbeidsbureau Sint Maartensdijk zoekt leeftijd vanaf 21 jaar flexibel karakter voornamelijk voor de avond Werken en leren bij de Randstad Secretaresse Academie DRIJFMEST NU OOK BIJ ONS 15,-PER TON PORKLAND MEST BV 8 Interseafish is een handelsonderneming in diepgevroren vis en visproducten met leveranciers en klanten over de gehele wereld. Productie en opslag hebben wij niet "aan huis". Trefwoorden van onze onderneming zijn: teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langdurige relaties. Wij zijn op zoek naar een: Gevraagd wordt: MEAO denk- en werkniveau een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. Eventuele andere talen zijn een pre een representatieve uitstraling woonachtig te zijn in de regio Tholen enige kennis van Word en Excel De functie: Na een inwerkperiode bent u o.a. verantwoordelijk voor: het controleren, coderen en boeken van crediteurenfacturen het voorbereiden van de wekelijkse betalingen het bijhouden van kas- en bankboeken verzorgen van enige periodieke aangiften Interseafish biedt: Een interessante en afwisselende baan na de inwerkperiode een redelijke mate van zelfstandigheid een prettige en informele werksfeer in een klein team een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden bij gebleken geschiktheid Herintreders worden speciaal uitgenodigd te reageren Heeft u nog vragen, neem dan contact op met Mevr. M. van den Broek (hoofd admini stratie) tel. 0166-604040. Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons dan een brief met CV, het adres is: Postbus 22, 4690 AA Tholen. De Stichting Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland ver leent kraamzorg in de gehele provincie Zeeland en daarbuiten. Ook de dienst Entadministratie - welke zorgdraagt voor de uitvoering van het rijksvaccinatieprogramma van 0-13 jarigen in geheel Zee land - maakt onderdeel uit van onze organisatie Onze organisatie is ISO en HKZ gecertificeerd. Voor de gehele provincie Zeeland (m.n. Tholen en St.Philipsland) èn öoeree-Overflakkee vragen wij: kraamverzorgenden in deeltijd voor 40%, 50%, 60% of 80% alsmede oproepkrachten kraamver zorgenden, die invulling kunnen geven aan alle vormen van kraam zorg. Wij bieden u: Een uitdagende functie; werken in een professionele, ISO en HKZ gecertificeerde instel ling; verantwoordelijk, gevarieerd en zelfstandig werk; salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuis zorg; deelneming aan spaarloonregeling en premiespaarregeling; beschikbaarstelling van een mobiele telefoon; mogelijkheid om een lening af te sluiten (beginnend kraamverzor- gende) voor aankoop van een auto (gedeeltelijk renteloos). Wij vragen: Diploma kraamverzorgende of MDGO-VZ diploma; wonend in het werkgebied; rijbewijs B (E) en in het bezit van een auto. Voor de functie van oproepkracht kunnen tevens verpleegkundigen- A met kraamaantekening solliciteren. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mevrouw J.A.H.M. Mul- ler-de Haan, hoofd Kraamcentra, te bereiken onder tel. nr. 0113- 249 100. Voor een sollicitatieformulier kunt u de afdeling Personeelszaken, mevrouw M.L. Dekker-Walrave bellen, tel. nr. 0113-249 245 of schrijf een brief. Reactie binnen 14 dagen na plaatsing advertentie aan de Stichting Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland, Postbus 79, 4460 AB SOES onder vermelding van "sollicitatie" in de linkerbo venhoek. - Gespecialiseerd in kwalitatief hoog waardige kraamzorg door heel Zeeland (en daarbuiten); - flexibel; - betrouwbaar; - betaalbaar; - enjarenlange ervaring. HKZ Viojosi' kwaliteitsmerk kwaliteitsmerk alleen voor kraamzorg voor gehele organisatie Winnende nummers t.b.v. loterij O.V.M 1. 2614 22. 3466 2. 2776 23. 3267 3. 3324 24. 3407 4. 2967 25. 3580 5. 3383 26. 3498 6. 2652 27. 3230 7. 3355 28. 3209 8. 2975 29. 3742 9. 3811 30. 2888 10. 3385 31. 2641 11. 3206 32. 2953 12. 3135 33. 3739 13. 3538 34 2831 14. 3999 35. 2549 15. 2800 36. 3256 16. 3261 37. 3076 17. 2700 38. 3762 18. 2573 39. 2632 19. 3433. 40. 2571 20. 2587 41. 2873 21. 3312 Bij vergissing zijn 2 namen van sponsors voor on ze taptoe niet in het programmaboekje geplaatst, te weten: Bakkerij Zwegers en Administratiekan toor Goedgebuure Poortvliet. Onze excuses hiervoor! RANGEERCHAUFFEUR m/v Voor een transportbedrijf in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een rangeerchauffeur. Via trailers gaat u aardappelen transporteren op een fabrieksterrein. Uw collega's van de buiten dienst zorgen voor de aanlevering. U werkt in ploegendienst en na de proeftijd krijgt u een vast dienstverband aangeboden. Heeft u al uw rijbewijzen (C-wb) neem dan contact op met Wilma van Achterberg, Arbeidsbureau Sint Maartensdijk, telefoon 0166-664300. Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Eind november starten wij in Roosendaal met de opleiding tot Junior-secretaresse(m/v). Heb jij affiniteit met het secretaressevak en ben je bereid in jezelf te investeren, dan investeren wij ook graag in jou. De opleiding wordt 's-avonds gegeven, zodat je overdag aan het werk kunt als administratief/secretarieel medewerker. Voorwaarden zijn dat je beschikt over havo/mbo denkniveau, fulltime beschikbaar bent en in heel Zeeland ingezet kan worden. Als jij het een uitdaging vindt om je snel in nieuwe materie in te werken bij verschillende opdrachtgevers, dan nodigen we je graag uit voor een intakegesprek. Wij bieden naast de opleiding een contract voor 2 jaar, afwisseling en loopbaanbe geleiding. Interesse? Informatie bij Margot Geijs.tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2. in verband met zwangerschapsverlof vragen wij per 1 januari a.s. een voor de abonnementen- en advertentie-administratie en -verkoop. Je werkt met nieuwe computersystemen en moderne programma's, zodat kennis van automatisering een vereiste is. Daarnaast is kennis van Apple Macintosh/QuarkXPress een pré. Den je enthousiast voor het krantenbedrijf en ook nog creatief, heb je een flexibele, klantgerichte instelling om in een goed team aan de wekelijkse uitgave van de Eendrachtbode te werken, schrijf ons dan. Zowel schoolverlaters die opgeleid kunnen worden, als mensen met ervaring zijn welkom. De aanstelling is voorlopig voor een halfjaar voor circa 36 uren. Daarna bestaat de mogelijkheid voor een korter dienstverband van circa 20 uren. Sollicitaties kunt u voor 23 oktober richten aan: Eendrachtbode, de Thoolse Courant, Postbus 5, 4697 ZG Sint-Annaland. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken uit In de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor is gevestigd In Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met 400 medewerkers voor degelijke water keringen, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbe heer, een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en zuivering van het afvalwa ter. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbe heer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomge ving nagestreefd waarin voor alle mede werkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie In de beloning. Functie-informatie -beheren van de verzekeringsportefeuille door o.a. het actualiseren van het bestand van verzekerde objecten; -behandelen van schadeclaims en/of aan sprakelijkheidsstellingen; -behandelen van pacht, jacht- en visrech ten; -adviseren ten aanzien van juridische vraag stukken; -verrichten van overige voorkomende werk zaamheden binnen de afdeling. vac. nr. 99/11 Bij de afdeling Juridische Zaken van de sector Middelen is vooralsnog een tijdelijke vacature voor een juridisch mede werker. De afdeling Juridische Zaken houdt zich bezig met grondzaken, ruimtelijke ordening, aansprakelijkheid en ver zekeringen, bezwaar- en beroepszaken, handhaving en opsporing en juridische adviezen binnen de organisatie. De standplaats is Goes. Bij de afdeling Juridische Zaken zijn 13 medewerkers werkzaam onder leiding van een afdelings hoofd. Functie-eisen -een MBO-opleiding Economisch juridisch (EJ) of de MBO-opleiding Administratlef- juridisch medewerker Openbaar Bestuur of een vergelijkbare opleiding; -enige jaren ervaring met de functie-onder- delen; -klantgerichtheid; -zowel zelfstandig als in teamverband kun nen werken; -beschikken over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; -ervaring met automatiseringsprogramma's (Word en Excel); -woonachtig of te zijner tijd bereid zijn te gaan wonen in het beheers gebied van het waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen Salariëring voor deze functie vindt plaats in aanloopniveau 6 (min. 3.022,en max. 4.223,bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand vein oplei ding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 7 (min. 3.434,en max. 4.658,bruto per maand). Verder kent het waterschap de overige bi] de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen, toegespitst op de sector waterschappen. Het waterschap is aange sloten bij de interprovinciale ziektekostenre geling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belo ningsbeleid waarbij de aandacht gericht uit gaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toeken nen van periodieke salarisverhogingen. Informatie Informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer G.Vos, afdelingshoofd Juridische Zaken (telefoon 0113-241327). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uit drukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prils gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Vergoeding bij afname TEL. 0167-572450 Nijverheids weg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. is producente van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofdzakelijk voor de industriële koeltechniek. Het bedrijf met ca. 150 werknemers is gevestigd te Sint- Maartensdijk. op het eiland Tholen20 km. van Bergen op Zoom. Daarnaast is er een nevenvestiging in Tsjechië met 25 mensen en verkoopkantoren in Groot-Brittannië en Duitsland. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 50 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ca. 70% gerealiseerd via export. Wij zoeken op korte termijn een Functie-inhoud: - U bent verantwoordelijk voor het organiseren van alle binnen- en buitenlandse transporten, incl. de grensoverschrijdende documenten. - U geeft leiding aan expeditiemedewerker(s). - U onderhoudt het contact met klanten betreffende het logistieke traject. - U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Productiebureau. Wat heeft u Goedhart te bicden: - U heeft een afgeronde MBO/HBO-opleiding - U heeft een dynamische werkhouding met affiniteit tot verbeterprocessen in combinatie met organiserend vermogen. - U beheerst de Engelse en Duitse taal, Frans is een pré - U bezit goede communicatieve vaardigheden. - U heeft ervaring in een soortgelijke functie - U heeft de bereidheid om in teamverband te werken - Leeftijd 25-35 jaar. Wat heeft Goedhart u te hieden: Wij bieden u een functie bij een dynamisch internationaal bedrijf met een lei dinggevende positie in de markt. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk. Voor eventuele informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder tele foonnummer 0166-665665 Budelpack zoekt in verband met toenemende bedrijfsdrukte Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met drie vestigingen in Nederland, drie vestigingen in Spanje en één vestiging in Groot-Brittannië. Budelpack is marktleider op het continent. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van:* klantgerichtheid kwaliteit hoogwaardige technologie en know-how •servicebewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Als operator ben je verantwoordelijk voor het goed laten draaien van een totale verpakkingslijn. Je kunt ingezet worden op diverse verpakkingslijnen die sterk verschillend zijn in opzet en techniek. Je stuurt hierbij de productiemedewerkers direct aan. Het instellen van de diverse verpakkingslijnen en het verhelpen van kleine storingen behoren tot je taak. Je zorgt ervoor dat verpakkingsmaterialen op tijd aangevoerd worden. Tijdens het productieproces ben je het eerste aanspreekpunt voor wat betreft de kwaliteit, output en veiligheid. Je rapporteert hierbij aan de groepsleider productie. ivf Zijn goede doorgroeimogelijkheden voor jou een must? fff Vind je zowel het werken met mensen als met techniek uitdagend? ivf Houd je van het werken in teamverband? fff Heb je een LBO MBO opleiding of een afgeronde middelbare school opleiding? af Houd je van een afwisselende baan? Als je de bovenstaande 5 vragen met "Ja" hebt beantwoord, dan moet je snel langskomen voor een gesprek en een rondleiding. Voor meer informatie en het maken van een afspraak kun je contact opnemen met Gerard de Koek, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0166-619974. Tevens zijn wij op zoek naar Momenteel werken circa 800 mensen binnen de Budelpack-groep. Ben jij iemand die een afgeronde LBO-opleiding of bijvoorbeeld VAPR0-A theorie heeft maar heb je nog weinig werkervaring, dan is dit de kans om bij Budelpack te beginnen. Je start met meewerken in de productie, maar zult na een inwerkperiode tevens "kleinere" verpakkingslijnen gaan aansturen. Ben je geïnteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Gerard de Koek, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0166-619974. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 6