I w WHS DFC a J€ Smash dreigt stapje terug te moeten doen tiSo CUNTER Zal Vierde seniorenteam SPS uit de competitie teruggetrokken Mas Andriesse clubkampioen van Tandje Bij /#v NISSAN Bezoek zaterdag de competitiewedstrijd Aanvang: 14.30 uur BAR L'ESPERANCE Handelsonderneming R.I.J.A. AUTOBEDRIJF J. MAAT LEEN RIJSTENBIL Donderdag 14 oktober 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 17 Gevoelige klop voor reserves Tholense Boys Reserve tweede klasse WHS 2 klopt SPS ruim Stuurfout kost punten Hoofdteam en landelijke jeugd onderaan Reserves ook in gevaar Titelkans meisjesteam Afstraffing Smerdiek 2 Tholense Boys A geeft voorsprong weg Reserve vierde klasse Streekduel onbeslist Gelijkspel Batho Joram Dees sluit seizoen af met een derde prijs Kevin v.d. Hoek wint na valpartij TEsperance slaat slag ST. ANN AL AND HOOFDSPONSOR WHS 1 ROKERIJ SCHERPENISSE HOOFDSPONSOR JEUGD ROLLUIKEN ZONWERING KUNSTSTOFFEN Weststraat 1 Scherpenisse LEVERANCIER VAN INBOUW- EN WITGOEDAPPARATUUR Telefoon 0166-663855 AUTOMOBIELBEDRIJF J. DE GRAAF B.V. HeJaCo Wedstrijdbal Naar mijn mening... De beste stuurlui ASSURANTIEKANTOOR m V. J. BEEKERS Verzekeringen Hypotheken Financieringen 5 Autobedrijf P. Dekker Zonen V.O.F. Spuistraat 40, 4697 BB Sint-Annaland Telefoon 0166-652454 Sponsor WHS 2 BEDRIJFSKLEDING SCHOENEN LAARZEN DIV. GEREEDSCHAPPEN JE SCO Wrt altijd met zoveel keus Let's party in... "Het Veerhuis" hairstyling shop Het bestuur van voetbalvereniging SPS heeft het vierde seniorenteam teruggetrokken uit de competitie. Het streekduel dat zaterdag op het programma stond tegen de reserves van Stavcnisse ging al niet meer door. „Vorig seizoen hebben wij het vierde team met kunst- en vlieg werk een competitie kunnncn laten spelen, maar door blessures en het afhaken van enkele spelers werd het steeds moeilijker. Óm ons ver der leed te besparen, hebben wc het besluit moeten nemen om dit team uit de competitie terug te trekken", vertelt wedstrijdsecretaris Peter Noordijke. Het bestuur van SPS streeft er wel naar om volgend sei zoen weer met vier seniorenteams uit te komen. De spelers van SPS 4 schuiven door naar de hogere teams. „Door het terugtrekken van SPS 4 kunnen spelers van het derde team het reserveteam gaan verster ken. Zeker gezien de vele blessures bij de hoofdplocg is bij SPS 2 een bredere basis wenselijk", aldus Pe ter Noordijke. Dat de bezetting van de lagere seni orenteams niet alleen bij SPS een probleem is, ervoer Stavenisse 2 dat eerder de wedstrijd tegen Heinkens- zand niet door zag gaan wegens een gebrek aan spelers bij de Bcveland- se ploeg. Ook het duel tegen het derde team van SPS werd enkele weken uitgesteld. „Hiervoor is ech ter door de KNVB toestemming verleend", vertelt Peter Noordijke. „Acht spelers van SPS 3 zijn op de ze dag naar de Grand Prix in Duits land gegaan, zodat er te weinig spe lers overbleven om tegen Stavenisse 2 te voetballen. Vooraf is hierover overleg geweest met de voetbal bond. Deze wedstrijd zal nu op een later tijdstip worden gespeeld", al dus de wedstrijdsecretaris van SPS. .Tholense Boys 2 kreeg thuis met 2-6 fclop van het sterke Veere. Met goed jvoethal heersten de Tholenaren nog in dc openingsfase. Na twintig minuten spelen resulteerde dit in de openings treffer van Stefan Maas na een mooie combinatie met René v.d. Berge, die zaterdag buiten de selectie van het hoofdteam viel. Veere ging na dit doelpunt gretig in de aanval en kwam al snel langszij. Doelman Erik Heusen keerde eerst de inzet, maar moest in tweede instantie het antwoord schul dig blijven. Door onoplettenheid in de Thoolse verdediging liep Veere uit naar een 1-4 ruststand. Leider Hans de Korte wees de ploeg tijdens de rust op de tekortkomingen en moedigde de thuisploeg aan tot meer inzet. In de tweede helft deden de Tholenaren er een schepje boven op. Met een mooie kopbal bracht René v.d. Berge Tholense Boys terug op 2- 4. De thuisploeg probeerde vervolgens dc aansluiting te maken, maar met een tegenstoot was het Veere dat toesloeg. Bij de 2-5 score geloofden de Thole naren niet meer in een goed resultaat. Veere speelde de wedstrijd eenvoudig uit en bepaalde in de slotfase dc eind stand op 2-6. Ondanks de ruime score sprak de trainer van Veere na afloop tegen de Thoolse leiders zijn waarde ring uit over het spel van de Tholena ren. Hans de Korte en Piet Pollie ga ven hun spelers na afloop eveneens een compliment voor de getoonde in zet en zijn er van overtuigd dat met deze instelling nog genoeg punten zul len worden veroverd. Beide teams wa ren ook content over scheidsrechter André van Ast uit Sint-Annaland, die de wedstrijd zonder problemen in de hand hield. Het reserveteam van SPS kreeg in Poortvliet met 0-7 klop van WHS 2. De St.Annalanders domineerden vooral in de eerste helft de wedstrijd. Met snelle combinaties en goed positiespel stond SPS onder zware druk. Vooral dc snelle Egbert Moerland was een kwelgeest voor de verdedigers van SPS. In de eer ste minuut schoot WHS-spelcr Michel Mosselman tegen de paal. Na een kwar tier spelen scoorde Rien Fase de ope ningstreffer. Vijf minuten later schoot hij ook een toegekende strafschop bin nen. Rien Fase bracht een hatttick op zijn naam door na een half uur spelen de stand op 0-3 te brengen. Daarvoor had de geroutineerde oud-WHS 1 speler een enorme kans op een doelpunt gemist. Peter Saarloos bepaalde de ruststand op 0-4. In de tweede helft bleven de St.Anna landers aanvallend spelen. Egbert Moer land, Jan van der Repe en Rien Fase werden vervangen door Harm Moer land, Jan Quist en Aijan Mosselman. Na rust was er een hoofdrol voor Michel Mosselman. Hij evenaarde dc prestatie van Rien Fase en bracht met een hat trick de eindstand op 0-7. Drie amazones van de Eendrachtruiters namen deel aan een concours in Bruinis- se. Petra Groencwege en Suzanne Rei- nerman kwamen uit in de L-dressuur bij de paarden. Petra behaalde met haar paard Mendell 147 punten. Door een stuurfout haalde de jury hier echter nog twee punten vanaf. Met 146 punten werd de proef van Suzanne Reinerman met paard Magic net iets beter beoordeeld. Marjolein Akkermans zadelde in Brui- nisse haar paard Misly voor de M2- proef. Deze combinatie uit Sint-Anna- land kreeg 141 punten. Tafeltennisvereniging Smash '76 staat voor de moeilijke opgave om het eer ste seniorenteam en het landelijke jeugdteam op het huidige niveau te handhaven. Na vijf competitieronden staan beide teams op de laatste plaats in hun klasse. Het vlaggeschip van de St.-Annalanders kreeg in Vught met 9-1 klop van koplo per JCV. In dc eerste partij bood Marco Saarloos nog goed tegenstand, maar naar drie sets verloor hij nipt zijn partij. Christian van 't Hof won wel zijn eerste partij, maar dit zou naar later bleek het enige punt zijn dat dc St.-Annalanders tegen deze sterke tegenstander konden veroveren. Ad Verhagc verloor kansloos zijn wedstrijden. In het dubbelspel kon Smash wel lange tijd gelijke tred hou den met JCV, maar in dc derde set trok de thuisploeg toch dc winst naar zich toe. Saarloos bleef in zijn enkelpartij ook lang zicht houden op een goed re sultaat, maar ook hij kon Smash geen tweede punt bezorgen, zodat de St.-An nalanders met een forse nederlaag te rugkeerden uit Vught. Stand eerste klas B: 1. JVC 5-37; 2. Wanzl/Belcrum 5-26; 3. Mand 5-24; 4. OTTC 4-21; 5. Never Despair 4-16 en 6. Smash 5-16. Het eveneens in degradatiegevaar verke rende landelijke jeugdteam van Smash '76 was bijna succesvol in de thuiswed strijd tegen HTC uit Hoofddorp, maar in de laatste partij kon Gabriël Gunter het gelijkspel niet veilig stellen. Met winst partijen van Gunter en Anné van Dijke begon Smash sterk. Doordat vervolgens Matthijs Bruijnzeel zijn enkelpartij ver loor en ook de dubbel geen succes ople verde kwamen de bezoekers uit Hoofd dorp weer langszij. Anné van Dijke bracht Smash op een 3-2 voorsprong, maar de volgende drie partijen werden weer in het voordeel van HTC beslist. Matthijs Bruijnzeel bezorgde Smash het vierde wedstrijdpunt. In de slotpartij moest Gabriël Gunter proberen om het gelijkspel veilig te stellen. Hij verloor echter zijn partij, zodat Smash met 4-6 deze wedstrijd verloor. Stand jongens landelijk A: 1. FVT/Vis- ser 4-36; 2. Tempo team 5-28; 3. Scylla 5-28; 4. HTC 4-16; 5. Wanzl/Belcrum 5- 16 en 6. Smash 5-16. Ook het tweede seniorenteam verkeert nog in problemen. Tegen Smash '70 uit Noordhock werd met 6-4 verloren. Ra- faël Fructuoso zorgde voor twee punten, terwijl David van Driel en Peter Bazen beiden één partij wonnen. In de vierde klas staan de St.-Annalanders nu samen met Markiezaat 5 uit Bergen op Zoom op de laatste plaats. Bij de seniorenteams was zaterdag al leen Smash 3 succesvol. Door een 6-4 overwinning op TCS blijft dit team op de tweede plaats staan in de zevende klas en zijn er kansen voor een kam pioenschap. Met drie winstpartijen had Marnix van de Graaf het grootste aan deel in de overwinning tegen TCS. Sa men met Pieter de Boer won hij ook het dubbelspel. Den Boer en Chris Hage wonnen ook ieder één cnkelpartij. Het tweede jeugdteam van Smash heeft eveneens nog kans op de titel. Na dc 6-4 overwinning tegen TCS slaan de St.-An nalanders op twee punten achterstand van koploper Markiezaat. Tegen TCS won Mcrijn v.d. Kloosster al zijn enkel partijen. In het dubbelspel leed hij sa men met Harm Westdorp wel een neder laag. Westdorp zelf won twee enkclpar- tijen, terwijl Rudi Hage één keer zege vierde. In dezelfde klasse heeft het derde jeugdteam moeite om zich te handha ven. Tegen mede-degradatiekandidaat Hotak '68 werd een 5-5 gelijkspel be haald. Colin Bolier won twee partijen en was samen met Hubert Bruijnzeel ook succesvol in het dubbel. Bruijnzeel en Matthijs v.d. Graaf wonnen ieder één partij. Door een 10-0 overwinning op TCS blijft het vierde jeugdteam stevig aan de leiding staan. Remco Vroegop. Arno Bruijnzeel en Tim Wcsterlaken wonnen overtuigend hun partijen. Het vijfde team verloor in St.-Annaland met 2-8 van de Pingpongers. Het beginners team van Smash blijft door een 10-0 nederlaag tegen Roosendaal op de laat ste plaats staan. Doordat alleen Tom Overbeeke en John Schellingerhout aanwezig waren begonnen de St.-An nalanders deze partij al met een 3-0 achterstand. Het meisjesteam van Smash lijkt op het kampioenschap te gaan afstevenen. Door een 10-0 over winning op Witac uit Willemstad werd de koppositie verstevigd. Programma Smash '76: Never Des pair-Smash 1, Smash 2-Markiczaat 5, Pingpongers 2-Smash 3, Tempo Team- landelijk jeugdteam Smash, Smash 2- Witac, Markiezaat-Smash 3, Tanaka- Smash 6 en Smash 7-Back Hands. In Kamperland kreeg Smerdiek 2 met 5- 1 klop van het reserveteam van de Beve landers. De afstraffing had. Smerdiek te wijten aan een gebrek aan inzet. De ploeg speelde zonder bezieling en moest zichzelf de zware nederlaag aanrekenen. De invallende doelman Theo Rijnberg moest na tien minuten spelen voor de eerste keer de bal uit het net vissen, na dat hij door een kopbal was gepasseerd. Na ruim twintig minuten werd het 2-0 voor de Bevelanders. Bij dit doelpunt protesteerde Smerdiek tevergeefs we gens wegens buitenspel. Vier minuten voor rust maakte Elmar van der Griek op aangeven van Sewan Matousian dc aansluitingstreffer. Enkele minuten later kreeg dc Bevelanders een strafschop toegewezen, nadat Ad Pipping èen over treding had gemaakt. De penalty werd echter naast geschoten, zodat Smerdiek met een 2-1 achterstand ging rusten. In de tweede helft nam de thuisploeg definitief afstand van Smerdiek. De Thoolse ploeg speelde ver beneden de maat en moest toezien hoe Bevelanders uitliep naar een 5-1 score. Nordin Acha- bar en Dormoes Celik kwamen in de tweede helft nog als wisselspelers in het veld. Peter van Ast viel in deze wed strijd met een enkelblessure uit. De landelijk spelende A-jeugd van Tho lense Boys werkte zaterdag het uitduel tegen Oostkapclle af. Er werd met 1-1 gelijk gespeeld. Doordat er nog steeds vier blessuregevallen zijn, werd er een beroep gedaan op B-spclcr Hichan Ben- hammou. Tholense Boys startte sterk. Na drie minuten kwam Marijn Mulders alleen voor dc keeper. Deze redde in eerste instantie, maar de goed meegelo pen Jasper dc Regt scoorde alsnog: 1-0. De geel-zwartcn kregen in de beginfase nog een aantal mogelijkheden om de score op te voeren, maar men verzuimde dit. Naarmate de eerste helft vorderde, kwam Oostkapelle beter in de wedstrijd, zonder echt gevaarlijk te worden. De Tholenaren kregen nog een goede kans, maar opnieuw werd er niet gescoord. Na rust speelde het Thoolse elftal stuk ken minder. Oostkapelle had meer bal bezit, maar kon nog steeds niet echt ge vaarlijk worden. Net als in de vorige wedstrijden heeft het jonge elftal nog moeite om 90 minuten lang constant te spelen en daardoor maken ze het zich zelf moeilijk. De geel-zwarten hadden veel moeite de bal voorin vast te houden en er werden vrijwel geen kansen meer gecreëerd. Vijf minuten voor tijd gaf Tholense Boys de voorsprong toch nog uit handen. Vanaf de linkerkant kwam een spits van Oostkapelle door en deze speelde de bal naar een vrijstaande spits voor het doel. Die schoof de bal langs de Thoolse doelman: 1-1. Een zware te genvaller voor de Tholenaren, omdat ondanks een veldoverwicht van Oostka pelle er vrijwel geen kans werd weg gegeven. In de laatste minuten kreeg een speler van Oostkapelle nog een rode kaart wegens natrappen. De uitslag ver anderde echter niet meer, zodat de A- jeugd van Tholense Boys na vijf wed strijden zeven punten heeft. Zaterdag spelen de geel-zwarten uit tegen DSE uit Etten-Leur. In Tholen speelde Noad 4 1-1 gelijk te gen Tholense Boys 4. Dc St.-Philipslan- ders begonnen goed aan de wedstrijd. Marco van Herpen en Wim Vcrhage stonden voor dit streekduel centraal op het middenveld en zorgden voor een goede balans in het team uit St.-Philips- land. Antoine Quist kon op de rechterf lank verschillende keren voor gevaar zorgen. De St-Phililipslander had geen directe tegenstander en buitte deze ruim te uit. De eerste doelkans voor Noad kreeg Wim v.d. Ree, die een voorzet van Marco van Herpen net naast kopte. Piet- Jan Ridderhof kreeg twee mogelijkhe den om de score te openen, maar stuitte op de Thoolse doelman. Uit een hoek schop van Wim v.d. Ree bracht uiteinde lijk laatste man Edwin Hage met een kopbal Noad aan de leiding. In deze ge lijkwaardige partij kwam Tholense Boys echter al snel weer langszij. Het was Erik Nieuwkoop, die na een half uur spelen de gelijkmaker voor dc thuis ploeg scoorde. Op slag van rust ontstond er een gevaarlijke situatie voor het doel van Noad, toen scheidsrechter Roodcn- burg Tholense Boys net buiten het straf schopgebied een vrije trap toekende. De doelpoging ging echter ruim naast het doel van Noad. Voor de tweede helft werden bij Noad Rini Scherpenisse, Piet-Jan Ridderhof en Joes Huysmans vervangen door Kees Reijngoudt, Jan Kot en Richard Feleus. Op aangeven van Feleus kreeg Jan Kot in de beginfase van de tweede helft een kans om Noad weer op voorsprong te brengen, maar hij wist niet te profiteren. Het veldspel werd na rust slechter. Noad hanteerde steeds meer de lange bal, wat voor de geroutineerde Thoolse verdedi ging makkelijk verdedigen was. Tholen se Boys werd gevaarlijker, maar verdedi ger Kees Reijngoudt gaf de sterke spits van Tholen weinig ruimte. Halverwege de tweede helft kwam bij Noad Jan Wal pot in het veld voor Kees Verstrate. Di rect na deze omzetting raakte Marco van Herpen geblesseerd, maar op wilskracht speelde de Noad-spcler de wedstrijd nog uit. Op het middenveld kon Tholense Boys nu een overwicht opbouwen. De thuisploeg kreeg een goede kans om aan de leiding te komen, maar de inzet ging naast. Enkele minuten later pro beerde Jan Kot met een kopbal de win nende treffer voor Noad te scoren, maar ook hij wist de weg naar het doel niet te vinden. Noad-leider Chiel v.d. Est toon de zich tevreden met het gelijkspel tegen Tholense Boys. Zeker in het slotkwartier hadden de St.-Philipslanders het lastig, maar gezien het spelbecld was de pun- tendeling een goede weergave van deze sportieve derby. Direct na de wedstrijd vertrokken Edwin Hage, Rini Scherpe nisse en Kees Ligtendag terug naar St.- Philipsland, om het reserveteam te hel pen dat wegens het afstaan van spelers aan het hoofdteam te weinig spelers had. Na de ruime overwinning die Batho vero verde in het eerste competitieduel volgde er zaterdag een gelijkspel tegen Olympus. Bij het enkelspel behaalden Martin Polak en Anja Lindhout de punten voor de Thoolse badmintonvereniging. Lindhout was samen met Janet van Duivendijk ook succesvol in het damesdubbel. Het vierde Thoolse punt werd door Richard Schip pers en Janet van Duivendijk veroverd in het gemengd dubbel. Deze spannende partij werd pas na drie sets beslist. Met 15-13 werd het gelijkspel op het nippertje veilig gesteld. Eric Offermeijer verloor zijn enkelspel met 13-15 en 2-15. Martin Polak won zijn partij met 15-6 en 15-9. Bij het damesen kel won Anja Lindhout overtuigend met 11-3 en 11-0. Janet van Duivendijk verl oor haar enkelpartij met 9-11 en 10-13. In hel Belgische Lochristi heeft wielren ner Joram Decs het seizoen afgesloten met een podiumplaats. De 16-jarige ta lentvolle coureur uit Tholen sprintte naar de derde prijs. In zijn debuutjaar als wiel renner behaalde hij bij de categorie nieu welingen eerder al twee keer een tweede prijs. Joram Dees maakte deel uit van een kop groep van zeven renners, die halverwege de wedstrijd in dc aanval gingen. „In de finale heb ik nog geprobeerd om samen met een andere coureur uit deze kopgroep te rijden, maar we werden teruggepakt. Na deze mislukte poging heb ik geen kopwerk meer gedaan en zodoende mijn krachten gespaard voor de eindsprint. Met een derde plaats ben ik tevreden, want de concurrentie was groot. De win naar heeft al 19 koersen gewonnen", al dus Joram Dees, die volgend seizoen bij de junioren moet gaan koersen. Ook zijn plaatsgenoot Johnny Pollie moet wegens zijn leeftijd dc stap naar deze hogere ca tegorie maken. „Wij vinden het heel jammer dat er geen mogelijkheden zijn om hier op het eiland een koers te rijden. Nu er volgend wieler- seizocn enkele Tholenaren bij de junioren gaan fietsen, hoop ik dat één van dc orga nisatoren ons de kans geeft om in eigen streek te rijden. Nu moeten we vaak grote afstanden afleggen om aan wedstrijden te kunnen deelnemen", aldus Joram Decs. Bij dc junioren fietst momenteel ook Marco van Haaften uit Stavcnisse. Bij het herendubbcl verloren Martin Polak en Richard Schippers hun wedstrijd met 13-15 en 7-15. Het damesdubbel werd door Anja Lindhout en Janet van Duiven dijk met 15-2 en 15-6 in het voordeel van Batho beslist. Eric Offermeijer verloor met Ana Lindhout het gemengd dubbel met 7-15 en 5-15. Richard Schippers en Janet van Duivendijk rekenden wel met hun tegenstanders af en wonnen het ge mengd dubbel met 15-8,12-15 en 15-13. Mas Andriesse heeft voor Tandje Bij de meeste kilometers gefietst. Met 3516 ki lometer won de Scherpenissenaar het sei- zoensklassemcnt. Na afloop van de laat ste rit van dit seizoen werd hij zaterdag als clubkampioen gehuldigd. De toerclub uit St.-Maartensdijk sloot dit jaar het sei zoen af met een normale toertocht. Dit in tegenstelling tot de voorgaande jaren, toen met een precisie-tijdrit het jaar werd afgesloten. Wegens een gebrek aan ani mo voor een dergelijke wedstrijd werd hier nu van afgeweken. Door de goede weersomstandigheden tij dens het fietsseizoen reden de leden van Tandje Bij meer kilometers dan vorig jaar. De eerste drie van het seizoenklassement kregen als aandenken een beker. Mas An driesse nam als winnaar de bloemen en de door Leen v.d. Berge beschikbare wissel trofee in ontvangst. De 73-jarige Van den Berge is oprichter van de toerclub en is nog steeds actief lid. Hij fietste in de laat ste zes maanden nog 1387 kilometer. Mas Andriesse miste geen enkele cluhrit. Ar- jaan den Braber uit St.-Philipsland was wegens familiebezoek één keer op de woensdagavond niet van de partij, waar door hij met een totaal van 3462 kilome ter genoegen moest nemen met de tweede plaats. Door de komst van vier nieuwe le den bestaat de vereniging nu uit twintig toerfietsen;. Tandje Bij reed in het fietssei zoen ondermeer toertochten vanuit Os- sendrecht, door de Veluwe en door dc Limburgse heuvels. Ondanks dat het sei zoen zaterdag is afgesloten worden er op zaterdagmiddag nog wel gezamenlijke rit ten gereden. Met nog drie wedstrijden voor de boeg maakt Kevin v.d. Hoek nog steeds kans om Nederlands juniorenkampioen te worden in dc klasse 125 cc. In Oploo be haalde de 17-jarige motorcrosser zijn vijfde dagovcrwinning op rij. Kevin v.d. Hoek is de enige Zeeuw die zich voor het Nederlands kampioenschap wist te kwa lificeren en presteert op dit niveau goed. Dat hij in Oploo opnieuw dagwinnaar werd, was verrassend gezien het verloop van de twee manches. Bij de start van de eerste manche was hij te laat weg, waar door hij op een zestiende positie kwam te liggen met een achterstand van 25 secon den op de koploper. Kevin v.d. Hoek zet te echter de achtervolging in en verover de iedere ronde enkele posities. Bij het ingaan van de laatste ronde bedroeg zijn achterstand op de leider nog maar zeven seconden. Vlak voor de finish nam Kevin v.d. Hoek de springbult met risico, waar door hij de leider bijna passeerde. Vol gas probeerde hij in de slotmetcrs de lei ding nog in handen te nemen, maar hij kwam op de finish net iets tekort voor de overwinning. In de tweede manche startte de Thoolse motorcrosser opnieuw niet goed. Na dc eerste ronde passeerde hij, met een ach terstand van veertien seconden op de lei der, als negende over de finish. Weer vocht Kevin v.d. Hoek zich terug in de wedstrijd. In de voorlaatste ronde kwam de motorcrosser echter in een verkeerd sport terecht en werd hij gelanceerd. Zijn motor bleef op het parcours, maar Kevin zelf belandde in een droge sloot. Om niet gediskwalificeerd te worden, sprong Ke vin v.d. Hoek zonder hulp van toeschou wers weer snel op zijn motor en zette hij dc achtervolging in. Hij kreeg de koplo per weer in zicht en wist opnieuw met een risicovolle sprong de achterstand te overbruggen. Dit keer slaagde hij er wel in om vlak voor de meet zijn tegenstan der te passeren. Door zijn overwinning in deze tweede manche pakte Kevin v.d. Hoek opnieuw de dagoverwinning en blijft hij kansrijk voor de titel. Met een 2-12 overwinning op Tholen United heeft l'Esperance een grote slag slagen in de Meulvlietcompelitie. De Joeg nadert daarmee De Lunch dat te gen Van Meer Boys slechts een 4-5 overwinning kon boeken. Een wat ma gerder overwinning ten opzichte van de zeer riante cijfers in de twee eerste wed strijden. Bunny's Boys won met 1-5 van Dcstina. In de bedrijvencompctitie was het in de B-poule Rombouts dat ruim won van Bravi Boys: 7-0. Kleinbouw pakte een 4-2 zege op L&E. (0166) 65 24 34 of (slagerij) 65 37 41 Nieuwlandseweg 5 - 4697 RK St. Annaland - tel. 0166-653380 T~r iii, i i i i i r Bouwbedrijf A. Rijnberg Traditionele bouw, hoge kwaliteit, scherpe prijzen Keuze uit 500 verschillende woningtypes Bronsgeestweg 3, 4697 RT St. Annaland o 0166-652050 b.g.g. 653261 Nieuwbouw Verbouw Renovatie Onderhoud Tevens levering van bouwmaterialen Machinale houtbewerking kunststoframen - deuren bouwprofielen - rolluiken zonwering - garagedeuren serres fabricage kozijnen: fabricage rolluiken/ zonwering/ garagedeuren Canadaweg 6 - 4661 PZ - Halsteren Tel.: 0164-683425 - Fax: 0164-685756 Veilingweg 11 - 4697 RB Sint-Annaland Postbus 29 - 4697 ZG Sint-Annaland Tel.: 0166-652904 - Fax: 0166-653453 SHOWROOM DAGELIJKS GEOPEND 08.00 -17.00 UUR Paasdijkweg 9 - Poortvliet - 0166-612433 Pupil van de week is Kenny Heijboer, speler van F1 Cïomjoesiieras- e/z Molenstraat 42 4693 BK Poortvliet Tel.: 0166-612689 Fax.: 0166-612830 Plustek OpticPro 12000P A4 scanner 600*1200 dpi optische resolutie 36 bits kleurdiepte Parallelle interface Drivers en software Van 185,= voor 167,50 (incl. btw) j De enige nog ambachtelijke slage rij die ons dorp rijk is, steunt de enige - ook nog ambachtelijke? - voetbalclub. De wedstrijdbal voor de pot tegen het Dordtse DFC is af komstig van slagerij Slager. Trou wens, als mijn geheugen mij niet bedriegt, is ex-international Jan Klijnjan ooit begonnen bij DFC. Als deze naam u niets zegt, bent u waarschijnlijk jonger dan 25 jaar. WHS is nog niet zo ver, dat we prat kunnen gaan op een dergelijke prestatie. Maar wat niet is, kan nog komen, toch? In elk geval ligt de link met slagerij Slager er voor ko mende zaterdag wel: gehakt maken van die tegenstander! Als dat ge beurt met dezelfde kwaliteit als die van Slager, dan gaan we voetbal van hoog niveau aanschouwen. En wat iemand anders er dan van vindt, zal mij worst wezen... Wij bedanken de familie Slager voor dit welkome gebaar. Zaterdag. Vanmiddag moet het eer ste thuis voetballen, 's Morgens na het koffiedrinken al klussend rond het huis, hoor en zie ik vanuit de Huygensstraat de jeugd voetballen op De Waaje. Hopelijk hebben ze gewonnen, 's Middags eerst soep eten en daarna naar het veld. Als ik daar aankom, zie ik de prachtige accommodatie en denk ik terug aan afgelopen zomer. Wat was het toch fijn om met al die WHS-ers te wer ken; in één woord fantastisch! In middels roept de speaker al 'test...test...'. Na snel nog een paar uitslagenkaartjes gekocht te hebben, hoor ik de opstellingen. De wedstrijd gaat beginnen. Dan naar de tribune, of eerst nog een rondje rond het veld. Rust, eerst naar de kantine voor een bakje kof fie (of wat anders!) en wachten op Johannes met de ruststanden. Voor het einde van de wedstrijd 'naar de dam' om de jongens te fe liciteren, dan wel op te beuren. Vervolgens samen met verschillen de supporters een pilsje of een bor reltje drinken en weer wachten op Johannes met de einduitslagen. Al napratend over de wedstrijd en kij kend naar de standen op het bord, doe ik mee met een rondje rad van avontuur. Om ongeveer zes uur is het tijd om naar huis te gaan. 's Maandags op je werk vragen ze: 'Wat heeft WHS gedaan?' Hopelijk kan ik dan zeggen dat we gewon nen hebben. Ik denk dat dit een beetje van het 'WHS-gevoel' is. Adrie Keur. Ik weet niet of u dat ook heeft, maar puur geredeneerd als argeloos supporter, loop ik al een tijdje met een tweeslachtig gevoel rond. Aan de ene kant heerst tevredenheid. WHS heeft al aardig wat puntjes verzameld, en in sommige wed strijden leuk voetbal op de mat ge gooid. Al met al vormen we een ploeg die mijns inziens in de mid denmoot of iets daarboven moet kunnen eindigen. Niks supers of spectaculairs, maar onder heel wat minder spanning en druk om de gradatie te voorkomen dan vorig jaar. Tenzij deze voorspelling er natuurlijk straks gigantisch naast blijkt te zitten. Aan de andere kant zit er echter een soort chagrijnige onvrede aan mij te knagen. En die wordt ver oorzaakt door een half dozijn ont brekende spelers - en jeugdspelers met toekomstmogelijkheden! - in WHS 1. Yes, nu komen we op ge vaarlijk terrein... Vorig seizoen koos de trainer op een gegeven moment voor 'de de gradatie of de gladiolen' en ging, eigenlijk flink eigenwijs, stug ver der met een aanzienlijk aantal jeugdspelers. Iedereen leefde mee, en hield zijn hart vast. Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar het werden de gladiolen. En niet in het minst door het samen dóórknokken, ook van die zes pie peltjes. Nu staat er wekelijks van die jongeren nog welgeteld één in de basis en dat bedroeft mij zeer. Let wel even goed op, hè! Wie denkt hier onvervalste kritiek te le zen op het beleid van trainer André Maas, zit er glad naast. Nieuwe he ren, nieuwe wetten, en het is zijn goed recht aan de slag te gaan met de jongens die hij verkiest. Alleen, het is zo mieters jammer dat die keuze in dit geval voorlopig een flinke stap terug betekent voor die jonge gasten. Die hebben nu maar één grote opdracht: zorg dat je in het tweede wekelijks uitblinkt. Dan kan er op den duur echt niemand meer om je heen. SPORTCENTRUM DINAMI Hèt centrum voor inspanning en ontspanning (cardio)fitness aerobics latin-aerobics steps step-circuit step-workout step-fitness callanetics body PUMP callanetics baby/peuter/kleuterzwemmen bodyPUMP zwemles v.a. 4 jaar stretch relax meer bewegen voor ouderen (jeugd) jiu-jitsu aquajogging/aquarobic (jeugd) streetdance inline skaten slankkursussen sauna zonnebank Van Glymesstraat 30 - Steenbergen - telefoon: 0167 - 566090 Franklin Rooseveltlaan 9 4818 KA Breda Tel. 076-5141415 Fax 076-5144959 HET BESTE AUTOBEDRIJF DIRECT IN UW BUURT R ABSOLUTE TOPKLASSE A BANDEN m w IN VELE MATEti D AUTOBEDRIJF VAKKUNDIG GEMONTEERD EN LAAG GEPRIJSD! UW ZEKERHEID VOOR ZORGELOOS AUTORIJDEN ACCU'S EN BANDEN SCHERP GEPRIJSD! J. NIEMANTSVERDRIET MOLENSTRAAT 19 POORTVLIET 0166-612680 OAHHAT8U Autobedrijf A. van Vossen voor vertrouwd en prijsbewust autorijden lo warn M Spuistraat 1 4697 BB St.-Annaland Tel. 0166-657100 Voor al uw Bronsgeestweg 2, 4697 RT St. Annaland Tel. 0166-653703, mob. 06-55300245, b.g.g. 0166-692741 Schiet moeiteloos altijd raak bij Electro World. Elec- B tro World geeft u een strakke voorzet en het enige wat u hoeft te doen is inkoppen en het voordeel opstrijken. Zo'n gemakkelijke wedstrijd heeft u nog |^nooit gespeeld. yERJflflL Molendijk 3-4, Sint-Maartensdijk Telefoon 0166-662315 ELECTRO WORLD. DE WERELDZAAK DIE JE KENT Veilingweg 15 4697 RB SINT-ANNALAND Tel.: 0166-653625 Fax: 0166-653614 Uw adres voor een goede, betaalbare auto, wenst WHS veel succes!!! Voorstraat 22, St. Annaland Tel. 0166-652369 Restaurant i J i U kunt bij ons terecht voor vlees- en visgerechten en barbecue (binnen) v.a. 15 t/iti 50 personen Nu ook voor steengrillen van 2-50 personen Fam. Moerland-Borgo, Rijsweg 5,4675 BB Anna Jacobapolder telefoon 0167-576046 DAMES EN HERENSALO molenstraat 31 4698 BA oud-vossemeer telefoon 0166-672563

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 17