Familie berichten 4 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 7 oktober 1999 Wenst u PARTICULIERE THUISVERPLEGING GrafmonumentenZorg Vermeer reinigen/restaureren van grafzerken -#• grafschriften restauratie onderhoud grafbeplanting onderhoudsabonnementen Voor inlichtingen tel. 0166-662222 Lentestraat 20, 4694 CS Scherpenisse Eindelijk in onze armen Vincent Prachtige zoon van Sjaak en Irma van Dienst Geboren op 29 september 1999 te Bergen op Zoom Zijn wiegje staat op dit adres: Rosarium 7, 4691 LM Tholen Tel. 0166-603385 In de moederschoot geweven, tot een wonder van bestaan, bracht God je in ons leven. Dankbaar noemen wij jouw naam. Corina Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Cornelia Lena Lies en Nettie Neele-Joppe Marius 4694 ES Scherpenisse, 4 oktober 1999 Cloveniersplantsoen 1 tel. (0166) 662848 Een zoon voor ons, een broertje voor Carlijn, Je kunt wel nagaan hoe gelukkig we zijn! Jacobus Cornelis Jan We noemen hem Jeroen 4 oktober 1999 Peter, José en Carlijn Kruize 4691 HR Tholen Machteld van Gelrestraat 46 Tel. 0166-604772 Erg dankbaar en blij zijn we met de geboorte van onze zoon en broertje Teun Julian, Sophia en Elise de Jonge St. Annaland, 5 oktober 1999 Voorstraat 13 tel. 0166-653151 Dankbaar en blij geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Marinus Johannis We noemen hem Marco John en Lenny van Haaften Corné 4696 BX Stavenisse, 1 oktober 1999 Pr. Margrietstraat 6 In de moederschoot geweven lol een wonder van beslaan Bracht God je in ons leven dankbaar noemen wij jouw naam Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Maria Riet Wij noemen haar Mariëtte Christiaan en Teuni v.d. Berge 4693 CE Poortvliet, 29 september 1999 Deestraat 27, tel. 0166-612940 Met blijdschap en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon Dirk Adriaan We noemen hem Dimitri Perry en Ellen Vroegop 4691 LP Tholen, 29 september 1999 Rosmolen 2 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Jan Adriaan We noemen hem Jarno Geboren op 23 september 1999. Arjan, Jolanda en Arné de Witte-Prince 4691 JV Tholen Jolstraat 14 Met blijdschap en dankbaarheid hebben wij uit Gods scheppende en bewarende hand een zoon ontvangen Abraham Willem Wij noemen hem Bram Kees van der Slikke Jolanda van der Slikke-Bogert 1943 LS Beverwijk, 3 oktober 1999 Dennenstraat 18 Dankbaar en enorm gelukkig zijn wij met de ge boorte van onze zoon Daniël Cornelis zeg maar Daniël Hij is geboren op 24 september 1999 en weegt 2520 gram. Ron en Susan Poot-van der Vaart 4904 HX Oosterhout Boylestraat 14 Tel. 0162-436538 Susan en Daniël rusten van 12.00 tot 15.00 uur en na 22.00 uur. Johannes Frans Kaashoek (Weduwnaar van Jannetje Cornelia van Waay) en Jannetje Maria Kaashoek geven u, mede namens kinderen en moeder, kennis van hun voornemen in het huwelijk te treden zo de Heere wil en wij leven 14 oktober 1999. De voltrekking hiervan zal plaatsvinden om 13.30 uur in het gemeentehuis, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden door Ds. C. de Jongste om 14.30 uur in het kerk gebouw van de Gereformeerde gemeente, West straat 25 te Sint-Annaland. U kunt ons feliciteren tijdens de receptie in Res taurant Grevelingen, Parallelweg 1 te Bruinisse van 20.00 tot 23.00 uur. Oktober 1999 Huygensstraat 91, 4697 DB Sint-Annaland Octant 154, 3328 SK Dordrecht Ons adres wordt: Anna van Bourgondiëstraat 36 4697 CW Sint-Annaland, telefoon 0166-652001 Maandag 11 oktober is het 25 jaar geleden dat onze lieve ouders en kinderen Flip de Rijke en Mattie de Rijke-Joppe in het huwelijk zijn getreden. Van harte gelukgewenst hiermee en nog vele ge lukkige en gezonde jaren samen. Gerrie en Elias Pa en Ma Joppe 4696 AX Stavenisse, oktober 1999 Boswei 32 Te Dinteloord woont er een dame. Nee, we noemen haar niet bij name, die werd gisteren 50 jaar. Dan hoor je in de krant, niet waar? Wie dit is? Doen we een wedje? Ze geeft èm vrijwel steeds van Jetje! Alsnog van harte gefeliciteerd, van alle Hages, Mollen en Koopmannen Op d.v. 12 oktober hoopt Lies Noorthoek Jannewekken 19 4301 HH Zierikzee haar 50e verjaardag te herdenken. U bent van harte welkom om Lies te feliciteren tussen 19.00-20.00 uur in het verenigingsgebouw Voorstraat 36 te Sint-Philipsland. Fam. Noorthoek Sint-Philipsland, oktober 1999 Hiep, hiep, hoera, deze jongeman wordt woensdag 13 oktober 50 jaar! Van harte gefeliciteerd! Betsie Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele belangstel- ing, in welke vorm ook, bij ons 25-jarig huwelijk op 20 september 1999. In het bijzonder willen wij de bewoners van zorgcentrum de Schutse, Vroonhof en Elenahof be danken. Wim en Rikje Beeke Staveniss^, oktober 1999 Zij gaat door het leven als Maartje, vanaf 9 oktober heet ze Saartje HG Buurman Bam Van harte gefelici teerd met je onder scheiding!!! We zijn erg trots op je, Maria Anna Tabitha Diepbedroefd, maar dankbaar voor de liefde die wij van hem hebben mogen ontvangen, delen wij u mede dat de Heere, na een ernstige ziekte, van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde en zeer zorgzame man, vader en opa JACOBUS JOHANNES JOPPE echtgenoot van Lena Neele in de leeftijd van 71 jaar. "Sterke de Heere ons in dit verlies" Sint-Philipsland: L. Joppe-Neele Sint-Philipsland: J.J. Reijngoudt-Joppe C. Reijngoudt Oud-Vossemeer: M.S. Plompen-Joppe C.W.M. Plompen Sint-Philipsland: J.L. Noorthoek-Joppe J.J. Noorthoek Goes: C.A. van der Reest-Joppe A.B. van Reest klein- en achterkleinkinderen 4675 BR Sint-Philipsland. 2 oktober 1999 Wilhelminastraat 25 Jl. woensdag 6 oktober is er om 13.15 uur een rouwdienst gehouden in voornoemd verenigings gebouw, waarna aansluitend om 14.00 uur de be grafenis heeft plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Philipsland. Diepbedroefd zijn wij, maar dankbaar voor de gro te liefde en vriendschap, die wij van hem hebben mogen ontvangen, dat de Heere na een ernstige ziekte van ons heeft weggenomen onze lieve opa JACOBUS JOHANNES JOPPE wat zullen we onze opa missen., Nelian en Jos Joanne en Arinda) Elna Cennie en Mariëila Jacobine en Geerard Riny en Ilse Jarco Petra en Gerrie Ricardo Bram Coen Caroline Lennard Maurice Christian Daniëlle Nathalie Leander St. Philipsland, 2 oktober 1999 Heden behaagde het de Heere, tot onze droefheid uit de familiekring weg te nemen onze geliefde zwager en oom JACOBUS JOHANNES JOPPE op de leeftijd van 71 jaar. De Heere sterke Lena, de kinderen en kleinkinde ren in dit smartelijk verlies. C.A. Ligtendag-Neele D. Neele-den Braber C. Neele L. Neele-van Dijke M.A. Neele L. Kempeneers G.C. Noorthoek J.M. Noorthoek-Neele M.A.C. Meijer M.A. Meijer-Neele Neven en nichten Sint-Philipsland, 2 oktober 1999 Heden overleed, na een ernstige ziekte, onze oud ste broer, zwager en oom J.J. JOJPPE echtgenoot van Lena Neele geb. 8-4-1928 overl. 2-10-1999 Rhenen: L. Meijer-Joppe Oosterland: A. Joppe J. Joppe-Dorst St. Philipsland: J. Joppe-Otte Oktober 1999 Met verslagenheid heb ik kennisgenomen van het overlijden van mijn kameraad KO JOPPE Dertien jaar lang hielden weer en wind ons niet te gen om iedere dag de Fiets te pakken en heel wat kilometers af te leggen. Maar deze ernstige ziekte maakte daar een einde aan. Ik zal hem erg missen. Ik wens de familie veel sterkte toe met dit verlies. Jan van Moort Sint-Philipsland, oktober 1999 De kerkenraad en kerkmeesters van de Oud Gere formeerde Gemeente in Nederland te Sint-Philips land hebben met grote verslagenheid kennisgeno men van het overlijden van JACOBUS JOHANNES JOPPE op de leeftijd van 71 jaar. In alle nauwgezetheid heeft hij de functie van kerkmeester van 1975 tot 1993 vervuld. De Heere troostte en sterke de bedroefde familie en heilige deze roepstem aan ons aller hart. De kerkenraad en kerkmeesters Sint-Philipsland, 2 oktober 1999 Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van ons bestuurslid JACOBUS JOPPE op de leeftijd van 71 jaar. Heel veel jaren heeft hij zich ingezet als een actief en zeer betrokken vakbondsman. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de kracht en troost van de Heere toe. Bestuur en leden Hout- en Bouwbond CNV St. Philipsland, 2 oktober 1999 Bestuur en leden van D.S.V.F. hebben bedroefd kennisgenomen van het overlijden van DHR. J.J. JOPPE Gedurende vele jaren heeft hij zich voor onze ver eniging ingezet als lid en bestuurslid. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden D.S.V.F. Sint-Philipsland, oktober 1999 Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een ernstige ziekte, onze lieve vader en opa JOHANNES MARINUS GRIEP in de leeftijd van 71 jaar. Tholen: M. Griep G. Griep-Dekker Lisette Bram Dordrecht: J.C.H. Apol-de Haan Dordrecht, 3 oktober 1999 van Bosseplantsoen 79 Correspondentieadres: Zoutziedersdreef 6, 4691 LX Tholen Vrijdag 8 oktober is er van 11.00 tot 11.25 uur ge legenheid tot condoleren en afscheid nemen in de Wilhelminazaal van Het Uitvaartcentrum, Nas- sauweg 190 te Dordrecht. De rouwdienst, die geleid zal worden door Ds. J.C. de Groot, vangt aan om 11.45 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats "Essenhof', Nas- sauweg 200 te Dordrecht, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de condoleancekamer van "Essen- hof'. Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet helpen kunnen, dat was onze smart Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij U met droefheid mede dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze va der, groot- en overgrootvader PIETER JOHANNIS RIJNBERG echtgenoot van Adriana Janna Kloet op de leeftijd van 78 jaar. Sint-Annaland: A.J. Rijnberg-Kloet W.A. Boogert-Rijnberg J.N. Boogert Diana en Danny Maroussia Marco en Liza Marlies 4697 DA Sint-Annaland, 30 september 1999 Huygensstraat 3 De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 4 oktober om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Sint-Annaland. Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan mijn zwager en oom PIETER JOHANNIS RIJNBERG W. Rijnberg-Kwaak Adrie Rijnberg St. Annaland, 30 september 1999 Heden overleed zacht en kalm onze geliefde zwa ger en oom PIETER JOHANNIS RIJNBERG echtgenoot van Adriana Janna Kloet op de leeftijd van 78 jaar. Westenschouwen: A. de Glopper-Kloet A.C. de Glopper St. Maartensdijk: W.C. Hage St. Maartensdijk: H.J. Boogaard Oostvoorne: J. Verton-KIoet A. Verton Neven en nichten 30 september 1999 Op 30 september nam de Heere tot onze droefheid uit onze familie weg, onze lieve oom PIETER JOHANNIS RIJNBERG echtgenoot van Adriana Janna Kloet in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen tante Sjaan en verdere familie sterkte toe in deze moeilijke dagen. Jaap en Maatje Stien en Han Lien Johannes en Jo Adrie en Kees Bertus en Greet Jan Rien Betsie en Rien St. Annaland, oktober 1999 Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze buurman PIETER RIJNBERG Wij wensen de familie sterkte toe. Mevr. Kurvink Fam. v.d. Boogaart Mevr. de Bruin FaYn. Schot Fam. v.d. Repe Fam. Beke Sint-Annaland, oktober 1999 Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante WILLEMINA CLAZINA HAGE echtgenote van Johannis Cornelis Geuze in de ouderdom van 87 jaar. Poortvliet: C.J.W. de Graaf-Hage J.K.P.de Graaf St. Maartensdijk: W.C. Hage Neven en nichten 28 september 1999 Rustig is ingeslapen FRANCISCUS JOHANNES KLAPWIJK 23 maart 1911 29 september 1999 Rotterdam: Marja Claessen-Klapwijk Fons Claessen Vught: Saskia Heijboer-Klapwijk Jan Heijboer Jeroen Philip Eline Heijboer-Klapwijk, Poortvliet, 29 september 1999 Stoofstraat 11 Correspondentieadres: S.I.S. Bremlaan 3, 5263 GT Vught De crematieplechtigheid heeft op zaterdag 2 okto ber in besloten kring plaatsgevonden te Bergen op Zoom. In liefde gedenken wij PETER WESSELS 6 oktober 1995 6 oktober 1999 Lieve Peet Dit is de dag die wij nooit vergeten Veel te jong ben je heengegaan Elke dag denken wij daar aan. Wij blijven van je houden Je pa en ma Stavenisse, 6 oktober 1999 Daar het voor ons niet mogelijk is ieder persoon lijk te bedanken, willen wij allen, die op welke wijze dan ook, tijdens de ziekte en na het overlij den van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder ANNA JOHANNA OPREE- VAN NIEUWKERK bewijzen van medeleven en deelneming hebben betoond, onze oprechte dank betuigen. In het bijzonder dank aan het personeel van ver pleeghuis "Ter Valcke" te Goes voor de liefdevol le verzorging. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Scherpenisse, oktober 1999 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het overlijden van onze lieve man, vader en opa ANTHONIE JOHANNIS JAN VAN ELSACKER Uw steun in welke vorm dan ook heeft ons zeer gesterkt. Het was voor ons een bijzonder troostrijke erva ring dat in deze droevige omstandigheden zoveel mensen dit verdriet met ons hebben gedeeld. J. van Elsacker-van Driel Kinderen en kleinkinderen Tholen, Oktober 1999 Hartelijk dank voor de kaarten, bloemen en andere attenties die ik heb ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst. W. van Oudenaarde Sint-Annaland, oktober 1999 Hoenderweg 107 Hartelijk dank aan allen die aan ons hebben gedacht, hetzij door aan wezigheid op receptie of met allerlei gaven bij de herdenking van ons 50- jarig huwelijksjubileum J. de Groen- Bevelander Poortvliet, oktober 1999 Voor uw belangstelling, kaarten en attenties, die ik ontvangen heb tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst, zeg ik u mede namens mijn man en kin deren hartelijk dank. A. Wielaard- Dorst Stavenisse, oktober 1999 Schoolstraat 2 Wij willen iedereen har telijk bedanken voor de vele belangstelling in de vorm van cadeaus, geld en kaarten, die we moch ten ontvangen bij de geboorte van ons zoontje en broertje Jesse Paul en Jaqueline v.d. Kasteele- Bevelander Joyce en Youri Poortvliet, oktober 1999 Hierbij willen wij ieder een heel hartelijk bedan ken voor de vele kaarten, planten, cadeaus, geld en andere attenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk op 1 okto ber jl. W. Aarnoudse T.A. Aarnoudse- Brouw Oud-Vossemeer, oktober 1999 Hierbij willen wij ieder een, ook namens onze kinderen, hartelijk bedan ken voor de vele kaarten, bloemen en andere atten ties die wij bij ons 25-ja- rig huwelijk mochten ont vangen. Rien en Ans Uyl Poortvliet, oktober 1999 Heel hartelijk dank voor alle kaarten, cadeaus en geld, die wij na de ge boorte van onze dochter Joni mochten ontvangen. Johan, Digna, Pim en Jessica Faasse m/s Philipskercke, oktober 1999 Hierbij willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de zeer vele atten ties, in welke vorm dan ook, die wij ter gelegen heid van ons 40-jarig hu welijk hebben ontvangen. Het was voor ons en onze kinderen een prachtige dag. Jan en Coba Verwijs St. Philipsland, oktober 1999 Achterstraat 10 Bel voor info: 0166-602288

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 4