Personeel gevraagd Viragh Van der Tak SECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Viragh Van der Tak J TWZ Wilt gezon HEEREN&h Bent u zo iemand die de ruimte nodig heeft? magazijnmedewerkers (m/v) KOBOUT BV Wilt u meer weten van het christelijk geloof? Bedrijfsleider ARBElDSÊSfBUREAU FAX 0166 657008 Ben je tussen de 16 en 20 jaar en wil jij een vak leren geld verdienen een aprilia rally rijden MEDEWERKER M/v Bij verhuizing werke juf of meester Nettenbouw ir randstad uitzendbureau Wat dacht u van zo'n 5500 vierkantemeter? 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 16 september 1999 f. advocaten en procureurs JUWELIER - HORLOGER Markt 22 St.-Maartensdijk Tel. 0166-662486 Gevraagd voor spoedige indiensttreding: voor 20 a 30 uur per week (in overleg). Uitbreiding uren op termijn behoort tot de mogelijkheden. De werkzaamheden omvatten voornamelijk baliewerk zaamheden voor het postagentschap, maar ook voor de kantoor boekhandel. Wij vragen: flexibele en klantgerichte instelling affiniteit met computers Schriftelijke sollicitaties met c.v. voor 25 september richten aan: Juwelier v.d. Maarl-Walhout t.a.v. dhr. C. L. van Koeveringe, Postbus 21, 4695 ZG Sint-Maartensdijk. Supertalenten gezocht! Opfriscursus voor herintreders Hendrickx Constructie Ossendrecht BV Vacature: Buiten-montage-medewerker Constructiebankwerker NIEUWE TONGE Oranje Nassauschool Korteweegje 7 Cu* jhffl Kraanverhuurbedrijf b.v. ^end^l Ervaren mobiele hijskraanmachinisten Machinist mobiele hydraulische torenkraan Leerling machinisten INDUSTRIE Nachtbrakers gezocht m/v Door toename van de activiteiten zijn we op korte termijn op zoek naar enthousiaste Een deeltijdbaan is mogelijk. Ook de wat oudere mensen die graag actief zijn en verandering zoeken, worden uitgenodigd te reageren. it's MORE than fasteners Volg dan de Alpha cursus (10 avonden en 1 zaterdag) Start donderdag 30 september in Maartenshof te Sint-Maartensdijk met een gezamenlijke maaltijd om 19.00 uur. Kosten 7.50 per avond en de zaterdag 25,- Aanmelden bij B. Kegge, tel. 0166-662051 Voor ons kantoor in Bergen op Zoom zoeken wij een Functie-eisen: Secretaresseopleiding/ervaring met tekstverwerking (MS Word). Feilloze beheersing van de Nederlandse taal. Accuratesse en stressbestendigheid. Beheersing van Frans, Duits en Engels en kennis van de secretariële praktijk op een advocatenkantoor strekt tot aanbeveling. Tevens zoeken wij een Functie-eisen: MEAO of MAVO en Praktijkdiploma Boekhouden. Accuratesse. Bekendheid en ervaring met geautomatiseerde boekhoudprogramma's strekt tot aanbeveling. Als u zich aangetrokken voelt tot een baan in een kantoor met een enthousiaste werksfeer, waar vaak onder hoogspanning moet worden gepresteerd, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van C.V. richten aan: T.a.v. mevrouw R. Bosters, Postbus 500. 4600 AM Bergen op Zoom. Telefoon 0164-266600. VAN DER MAARL-WALHOUT a.u.b. tijdig een adreswijziging sturen aan: Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland of aan uw bezorger. TWZ is intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. Wij detacheren en bemiddelen jong afgestu deerde MBO'ers en HBO'ers met maximaal vijfjaar werk ervaring. Voor studenten van de Hogeschool Zeeland en het R0C zoekt TWZ bijbanen die aansluiten bij de oplei ding. Voor bedrijven creëert dat de mogelijkheid om onderzoekenprojecten en overige werkzaamheden uit te besteden. TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel 0118-479 207 Fax:0118-465 963 Internet: www.twz.nl E-mail: post@twz.nl Intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. Onze opdrachtgever op Schouwen-Duiveland is producent van verhoogde aluminium en houten vloeren. Verhoogde vloeren maken het mogelijk om faciliteiten als koeling en bekabeling uit het zicht toe te passen. Voor de aluminium vloeren liggen er wereldwijd marktkansen. Een zeer geavanceerde vol automatische productiestraat heeft gere sulteerd in een zeer goede prijs-kwaliteit- verhouding. Klanten zijn te vinden in de communicatiesector, biochemie en me dische sector. Om deze kansen ook werkelijk te gaan benutten èn om de directeur in zijn werk te ontlasten, zijn we nu op zoek naar een Als bedrijfsleider heb je een echte ondernemersmentaliteit en kan je uitstekend met mensen omgaan. Je geeft leiding aan de 12 medewerkers in de productie en montage. Ook onderhoud je contacten met externe relaties zoals aannemers, architecten en (potentiële) klanten. Op bouwvergaderingen durf je je zegje te doen en je verstaat de kunst om daarbij aardig gevonden te worden. Je coördineert en plant de opdrachten, vanaf het maken van de offerte tot en met het moment van aflevering. Eventuele moeilijkheden of problemen ga je op nuchtere wijze te lijf. Je hebt technisch inzicht en oog voor productverbeteringen. Als de situatie daar om vraagt, stap je de volgende dag in het vliegtuig naar bijv. Singapore om een nieuwe opdracht te verwerven. Wij vragen iemand met een HBO of TU- opleiding in de richting Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek of Bedrijfskunde. Je hebt drie tot zeven jaar werkervaring, bij voorkeur in een technisch commerciële functie. Reacties graag voor 20 september a.s. op nevenstaand adres gericht aan Mirjam van Riet. Maakt werk van kennis! Bent u ook verpleegkundige of ziekenverzorgende geweest? En wilt u uw oude vak weer oppakken? De diverse instellingen en organisaties in de gezondheidszorg in Zeeland zijn op zoek naar mensen die hun teams komen versterken. Bel voor informatie over mogelijke banen naar Annemieke Adriaansens van het Arbeidsbureau in Goes, telefoon (0113) 240500. Arbeidsvoorziening Zeeland verzorgt in samenwerking metTSO Zorgsector Zeeland een binnenkort startende opfriscursus voor her intredende ziekenverzorgenden en verpleegkundigen. Voor informatie kunt u bellen met Miep Bont van het ROC Zeeland, telefoon (0118) 467880. Of meldt u aan voor de informatiemiddag op donderdag 30 september om 14.00 uur. Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Leeftijd 18 tot 30 jaar Geen hoogtevrees Rijbewijs B/E Vacature: Leeftijd 18 tot 30 jaar Mig/Mag-lassen Tekening lezen Gelieve sollicitatie richten aan: Hendrickx Constructie Ossendrecht BV T.a.v. Dhr. F. Hendrickx Postbus 57 4640 AB Ossendrecht Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Christe lijk Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag te Nieuwe Tonge wil graag zo spoedig mogelijk in contact komen met een enthousiaste het betreft groep 2 met 20 kinderen het is een volledige weektaak Informatie over de Oranje Nassauschool: aangesloten bij VGS/BGS, telt 137 leerlingen, groep 1 tot en met 4 zijn (deels) gesplitst, een enthousiast team van 9 teamleden. Van de nieuw te benoemen juf of meester ver wachten wij een hartelijke instemming met de re formatorische beginselen, kwaliteiten in pedago gisch en didaktisch handelen, een optimale inzet voor de school, een fijne collega met liefde voor de kinderen. U bent hartelijk welkom voor een oriënterend be zoek. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: dhr. P. W. Moens, directeur (0187) 651415 dhr. C. W. Villerius, adj.dir. (0187) 485547 dhr. H. Bijdevaate, voorzitter (0187)651457 tel.nr. van de school: (0187) 652233 Sollicitatiebrieven voorzien van cv graag binnen 10 dagen richten aan de secretaris van het be stuur, de heer C. van Alphen, Generaal Snijders straat 6, 3244 BC Nieuwe Tonge. DE EENDRACHTBODE DE THOOLSE COURANT UW ADVERTENTIE MEDIUM Nettenbouw bv is een technisch installatiebedrijf met circa 1000 personeelsleden, gespecialiseerd in de aanleg en onderhoud van technische infrastructuur zoals distributienetten voor elektri citeit, gas en water, openbare verlichting, verkeersinstallaties, kabeltelevisie en in elektro technische installaties, data- en telecommunicatie. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt vanuit negentien vestigingen, ver spreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort. Voel je ervoor om in 2 jaar opgeleid te worden voor een landelijk erkend diploma laagspanningsnetten, waarbij je naast de theorie op school om de twee weken vier dagen een praktijkgerichte opleiding krijgt als voorbereiding op je werkzaamheden. Dit kan als je een VBO diploma hebt, of een andere opleiding en technische interesse. Alle kosten voor deze opleiding worden door ons betaald. Omdat je ook werkt in een van onze 19 vestigingen op de dagen dat je niet wordt opgeleid, krijg je uiteraard ook een salaris, vakantiedagen, vakantiegeld en een vaste gratificatie. Om je flexibel en mobiel te kunnen verplaatsen in de leer- en werksituatie mag je tijdens je opleiding rijden op een Aprilia Rally 50 AC scooter, die je natuurlijk ook in je vrije tijd kunt gebruiken. Zie jij dit wel zitten, vul dan de bon in en stuur hem op, of als je meer wilt weten bel dan even naar het hoofdkantoor in Amersfoort en vraag naar Bart Visser. Nettenbouw B.V. Afdeling Opleidingen, Antwoordnummer 287, 3800 VB Amersfoort Naam: Adres: Postcode: Leeftijd: Opleiding: Woonplaats: Telefoon: Hardwareweg 11 Postbus 725 3800 AS Amersfoort Telefoon (033) 450 22 11 Fax (033) 455 98 12 Nettenbouw-vestigingen vindt u verder in: Amsterdam, Almere, Apeldoorn, Arnhem, Breda. Dordrecht, Emmen, Gilze Groningen, Hoofddorp, Hoogerheide, Kortenhoef, Mill, Nieuwegein. Nijmegen, Roermond, Zoetermeer en Zwolle Wegens sterke uitbreiding zijn wij op zoek naar: in het bezit van groot rijbewijs, hijsbewijs en eventueel WA 1 in het bezit van groot rijbewijs, hijsbewijs en eventueel WA 1 Sollicitaties schriftelijk/telefonisch naar: Heeren Kraanverhuurbedrijf BV t.a.v. Dhr. C. Verstraten Postbus 1223, 4700 BE Roosendaal 0165-545910 Ben je iemand die pas tegen de avond losbarst? £en supermarkt in Goes is op zoek naar enthousiaste vakkenvullers voor op de late avond. Heb je interesse? Bel snel voor meer informatie. Informatie bij Baafke de Meurichy, tel. (0113) 27 48 20, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Kobout BV is een in Hendrik-ldo-Ambacht gevestigde, internationaal werkende groothandel in bevestigingsmaterialen. Het magazijn beslaat 5500 m2 en omvat 3 afdelingen: een afdeling voor de binnenkomende en uitgaande goederen en een inpakafdeling voor speciale verpakkings- wensen. Door automatisering zijn we in staat om onze cliënten in binnen- en buitenland op hun wenken te bedienen. Na een inwerkperiode wordt u ingezet op de diverse afdelingen. U bent o.a. betrokken bij de verwerking van de uitgaande orders en de inkomende goederen. Zonder meer boeiend werk met veel afwisseling. Om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren is nauwkeurigheid een vereiste en zijn ihzet en flexibiliteit noodzaak. Aanpak wordt beloond bij Kobout. U kunt op een goed salaris en prima aanvullende arbeids voorwaarden rekenen. Door het werken in teamverband heerst er in ons bedrijf een prettige werksfeer. U krijgt niet alleen alle kans om» veel ervaring op te doen, maar wordt ook goed ingewerkt en opgeleid. Vervoer kan eventueel worden geregeld. Nijverheidsweg 43 (Antoniapokfer) 3341 U Hendrik-Wo-Ambacht Telefoon: 078 - 6846611 Telefax: 078 - 6846680 Ziet u deze baan naar Kobout BV, bel dan met dhr. als een uitdaging, reageer dan snel. Stuur vandaag nog uw sollicitatiebrief Pcjstbus 442, 3340 AK Hendrik-ldo-Ambacht. Wilt u eerst nog meer weten, A.P. Butijn, telefoon 078-68 46 611

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 8