NIEUW Gratis W r Peuters wachten echtpaar op Plaatselijk nieuws VERSE VIS VISSER 4,98 Laban EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 24 juni 1999 Motorrijder schrikt van fazant Toneel en musical op Ter Tolne NIEUWE OPENINGSTIJDEN Cl [K Optreden mannenkoor Wandelvierdaagse Vlaamse kermis Vragen over graf Ten Anker Grond voor Waterfront Anthoniusschool creatief Naar de Efteling Grondverkoop Heenetrecht op kanip Computer van de post Bromfietser onder invloed Verkoop grond SPIEZEN V,9ö VISBROCHETTE Topkwaliteit NIEUWE HARING Geslacht in eigen slagerij Ifoor lekker vlees, mals en mager moet u zijn bij uw echte slager SLAGER Verkoping voor kerkrenovatie NIEUWE OPENINGSTIJDEN Cl l'l'll Voordeelmarkt SS Fancyfair De Casembroot 300 EHBO-diploma's Hoenderweg verzakt Brand snel geblust Particulier ziekenvervoer voor alle verzekeringen tele-taxi Taxi De Jonge Tel. 0166-612435 Poortvliet Bouw loods akkoord Klachten Oostvest Aankoop grond Weer kat vergiftigd Ontheffing bouwen Zingen voor Bonisa-zending Stempelen voor rijbewijs f VERF NODIG? Plattelandsvrouwen op de fiets DAG EN NACHT 2 Tholert Door een opvliegende fazant kwam vrijdagavond omstreeks hall' tien op de Turkseweg in de Roolandpolder een motorrijder ten val. De 32-jari- gc Sint-Annalander kwam uit de richting van de Flierwcg. Net voor een flauwe bocht in de Turkseweg vloog opeens een fazant uit het ho ge gras. De bestuurder van de motor kwam door de schrik waarschijnlijk op het losse grind in het midden van de weg terecht en verloor de contro le over zijn voertuig. In de rechter- befm kwam hij ten val, waarna hij in de daarnaast gelegen sloot be landde. Dokter Padt uit Poortvliet verleende eerst hulp, waarna de Sint-Annalander met verwondingen aan zijn schouderblad en gekneusde ribben per ambulance naar het zie kenhuis werd vervoerd. De motor fiets liep door het ongeval aanzien lijke schade op. Bij aankoop van uw tapijt BIJ TAPIJTSPECIALIST VAN HOUTE in St.-Maartensdijk ONDERTAPIJT Advertentie I.M. Doorrijden na aanrijding Op de parkeerplaats aan de Doel- weg trof een eigenaar zijn auto zon dagmiddag 13 juni beschadigd aan. De veroorzaker van de aanrijding heeft zich nog niet bekend gemaakt. De auto liep door het ongeluk links achter een deuk op en schade aan de linkerbuitenspiegel. De leerlingen van groep 7 en 8 van Ter Tolne hielden vrijdag een grote afsluitingsavond voor ouders, fami lieleden en bekenden. Groep 7 had een toneelstuk ingestudeerd, terwijl groep 8 de volle zaal boeide met een musical. Een dag eerder traden de leerlingen op voor de groepen 1 t/m 6 van de school. Evenals tijdens deze repetitie verliep de uitvoering op de grote avond goed. In de pau ze was er een verloting, met prij zen die geschonken waren door plaatselijke winkels en bedrijven. Zeker voor de schoolverlaters van groep 8 was het een mooie afslui ting van hun periode op de basis school. C1000 Moerland- Tholen Ma 8.30-20.00 uur Di 8.30-20.00 uur Wo 8.30-20.00 uur Do 8.30-20.00 uur Vr 8.30-20.00 uur Za 8.00-17.00 uur Elke dag tussen de middag geopend 1 Versmarkt »j'|J Voordeelmarkt jjjgjl Moerland Advertentie I.M. Het christelijk Thools mannenkoor Rehobolh treedt zaterdagavond op in de hervormde kerk te Dirksland. Aan de koor- en samenzangavond wordt ook medewerking verleend door het plaatselijk jongerenkoor Con Amorc en bariton Henk Dijk huizen. Voor dit concert zijn pan- lluitist Matthijs Koene en de trom pettisten Herman en Henk-Jan Drost eveneens uitgenodigd. De op brengst is bestemd voor het wereld wijde zendingswerk en het evange lisatiewerk in het Belgische Tongeren. Het optreden begint om half acht. Van 28 juni t/m 1 juli wordt weer de avondwandelvierdaagse gehouden, onder auspiciën van de KNBLO. In de omgeving zijn diverse fraaie rou tes uitgezet van 5 en 10 kilometer. De start is elke avond vanaf half ze ven in Meulvliet. Maandagavond kan daar vanaf zes uur worden inge schreven. Voorinschrijving is moge lijk bij Fred Janmaat, tel. 604116. Buurtvereniging De Jolige Mossel organiseert zaterdag 3 juli voor de derde keer een Vlaamse kermis. Op het pleintje in de Jolstraat kan tus sen twee en vijf uur meegedaan worden aan allerlei oud-Hollandse, raad- en gokspelen. Vanaf vier uur is er voor de jeugd uit deze buurt een optreden van Leo's Kindersjoo. Formeel is er geen fout gemaakt door de gemeente, toen ruim ander halve week geleden onder de rouw dienst voor mevrouw Bakker-de Jonge op de algemene begraafplaats nog een graf gedolven moest wor den. Dat zei wethouder K.A. Heij- boer maandagavond nog eens in de commisse gemeentelijke ontwikke ling op een vraag van A.L. Piet (RPF/GPV) die in deze krant 'met verbijstering' over de ongelukkige gang van zaken had gelezen. Hij wilde weten of het bericht klopte. De wethouder legde uit dat er for meel geen fouten zijn gemaakt en dat er op tijd is ingegrepen. Heij- boer zei ook dat er 'in een gegeven fase een fout is ingeslopen' maar dat de gemeente door 's morgens te controleren, op tijd was om alsnog tot actie over te gaan. „Het is op tijd geconstateerd. Om kwart over elf zou begraven wor den, om tien over elf was het graf klaar. Onze mensen van de afdeling hebben het onmiddellijk uitge voerd." De wethouder zei gevoelens van smart te hebben voor de gemeente, de dominee en de familie, omdat de zaak volgens hem 'zo opgeblazen is in de plaatselijke krant'. In deze krant sprak een zoon van de overle dene overigens zijn verontwaardi ging uit over het gebeurde. Het bestuur van zorgcentrum Ten Anker kan nog 1753 gulden tege moet zien van de provincie. Het is het restant van een subsidie van ruim tien mille over 1997 in ver band met de invoering van een kwa liteitssysteem. Dat jaar werd aan het systeem 17.415 gulden uitgegeven. Ook stelde de provincie enkele bij dragen vast. die al via voorschotten verstrekt zijn. Het gaat om extra personeelskosten in verband met de sluiting van Sint Maartenshof in Sint-Maartensdijk. Voor de eerste zes maanden van 1997 zijn die be paald op 70.000 gulden voor het verzorgingshuis en 15.000 gulden voor het verpleeghuis. De voorbereidingen voor het plan Waterfront - de bouw van luxe ap partementen rondom de baai van Van Duivendijk - gaan gestaag door. Zo heeft de gemeente een stuk grond gekocht van het Brabantse waterschap Scheldekwartier. Het wordt voor dezelfde prijs doorver kocht aan de Sterner groep te Rot terdam. de projectontwikkelaar die bij dit plan betrokken is Op de Sint-Anthoniusschool werd donderdag geknutseld. Alle leerlin gen waren druk in de weer om een speciaal werkstuk te maken. Op de creadag konden de scholieren ver schillende werkvormen proberen. Ze konden kiezen uit: figuurzagen, trollen maken, graffiti, keramiek, textiel, bloemschikken, een keuken- activiteit, een diaserie maken, het versieren van een spiegel, werken met brooddeeg, driedimensionaal knippen, een flessenpop maken, dakpannen versieren, zandkastelen bouwen of het sprookje van Rood kapje naspelen en op de film zetten. Nadat iedereen klaar was met knut selen en opruimen, werden al de kunstwerkjes uitgestald, zodat de ouders een beeld kregen van de cre ativiteit van de kinderen. Ook werd de door de kinderen samengestelde diaserie en de film van Roodkapje vertoond. Vrijdag namen ze de spul len mee naar huis, waar de werk stukken een vaste plaats in de eigen kamer kunnen krijgen. Ondernemers, verenigingen of overige belangstellenden die deel willen nemen aan de jaarlijkse RING JAARMARKT in Oud- Vossemeer op zaterdag 10 juli 1999 kunnen zich nog inschrijven tot 6 juli bij mej. Knappers, tel. 0166-609200 of 0166-672355. Middenstandsver. Oud-Vossemeer Advertentie I.M. De kinderen van groep 3 t/m 6 van Die Heenetrechtschool gingen op schoolreis naar attractiepark de Efte ling. Om kwart over acht vertrok de bus richting Kaatsheuvel. Bij aan komst kregen de kinderen eerst iets te drinken. In kleine groepjes gingen de scholieren onder begeleiding van een ouder of leerkracht het attractiepark in. Doordat er geen lange wachttijden waren, kon men volop genieten in het park. Voordat men weer naar huis ging werden er souveniers gekocht in één van de vele winkeltjes. Tijdens de terugreis werden alle spannende en grappige belevenissen nog eens herleefd in de bus. Na een korte rust pauze arriveerden de kinderen rond half zes weer bij de school. Een dag later stond het uitje voor de kinderen van groep 1 en 2 op het pro gramma. Zij gingen met de bus naar de Hcidctuin in Bergen op Zoom. Tijdens de reis werd er volop gezon gen en gekletst. Door het goede weer konden de kinderen lekker in het bos spelen. Tussendoor kreeg men limo nade met een traktatie. Voor de kin deren vltxjg de tijd om. Na het vero beren van het meegebrachte lunchpakket vertrok men weer terug naar school. De ouders zagen eerst een lege bus arriveren, maar de kin deren stelden de wachtenden gerust door vanonder de stoelen te kruipen. Grond aan de Molenstraat is door de gemeente verkocht aan T.M.R. Versluijs. De groepen 7 en 8 van de Die Hee netrechtschool gingen vorige week drie dagen op kamp. Ze vertrokken woensdagmorgen op de fiets naar Hoeven, een rit van dik 50 km. In Kruisland werd gepauzeerd, waar op de vrolijke tonen van het Decap- orgel de beentjes al van de vloer gingen. In de Koekenshoeve aangekomen, werden eerst de slaapzalen inge richt. 's Middags stond een bezoek aan het Vliegend Museum bij het vliegveld Seppe op het programma. De jeugd kreeg een rondleiding langs de opgestelde vliegtuigen en kon builen de sporttoestellen zien dalen en opstijgen. Na terugkeer werd slagbal gespeeld, een flinke hoeveelheid friet verorberd en een quiz en spellencircuit afgewerkt. Daarna fietste de groep naar het bos om 'levend stratcgo' te spelen. De volgende dag bezocht men de basi liek in Oudenbosch en 's middags kon men zich ontspannen in Bosbad Hoeven. Na een barbecue volgde de grote avond, waarvoor ieder thuis een voordracht had ingestudeerd. Een dansfestijn onder leiding van stagiaire Carolicn Fase - die een on vervalste line-dance liet instuderen - besloot de dag. Na hel ontbijt werden vrijdagmor gen de spullen gepakt. Na het kopen van wat cadeautjes stapte men op de fiets voor de thuisreis, die voorspoe dig verliep. In Kruisland en in Steenbergen werd gepauzeerd om iets te drinken. Sint-Annaland De School met de Bijbel krijgt een computer cadeau van PTT Post. De posterijen bestaan 200 jaar en ter gelegenheid daarvan worden 200 computers geschonken aan onder wijsinstellingen. De basisschool krijgt er ook een, als vervolg op het bezoek dat men bracht aan het post kantoor in Tholen. Woensdag zal de computer overhandigd worden. Een bromfietser uit Bergen op Zoom trok in de nacht van zaterdag op zondag door zijn rijgedrag de aandacht van de politie. Op de Lan- geweg kon de 17-jarige bromfietser zijn voertuig nauwelijks recht hou den. Bij controle op straat bleek dat hij te veel alcohol had gedronken, waarna hij op het bureau te Tholen een ademanalyse onderging. De uit slag hiervan bedroeg 565 micro gram, wat overeenkomt met onge veer 1,3 promille. Naast een rijverbod van zes uur verliet hij met een dagvaarding het politiebureau. Op het bedrijventerrein is door de gemeente een stuk grond verkocht Barbecuetip: VERSE - O 08 Vers-kwaliteitsgarantie: niet te vreden, geld dubbel terug-garantie Aanbiedingen geldig t/m za. 3 juli C1000 Gunter Sint-Annaland tel. 0166-652434 Advertentie I.M. J Haaskarbonade 1 kg 9,75 Ribkarbonade 1 kg 8,75 Biefstuk stroganoff 500 gr. 9,95 Rundvlees met randje 1 kg 12,50 Soepvlees 400 gr. Nasi of bami 1 kg 5,- 7,- Bacon 100 gram 1,75 Boerensnijworst 100 gram 1,75 Varkensrollade 100 gram 1,75 Ei-bieslooksalade 100 gram 1,75 Voorstraat 48 Sint-Annaland Tel. 0166-652448 Advertentie I.M. aan A.J. van Dijke, die handelde na mens DB Holding b.v. De Gereformeerde Gemeente orga niseert zaterdag van tien uur tot half vier een grote verkoping en rom melmarkt. Op het parkeerterrein voor het kerkgebouw is er verkoop van: snoep, speelgoed, bloemen en planten, boeken, woondecoraties, hobbyartikelen en textiel. Om elf uur en half drie wordt er een ver koop bij opbod gehouden. De op brengst van de verkoop gaat naar de renovatie van het kerkgebouw. Bouwbedrijf Uyldewilligen uit Nieuw-Vossemeer is inmiddels met de werkzaamheden begonnen. Voor het plaatsen van nieuwe kozijnen met dubbelglas en de vernieuwing van het kerkinterieur is een bedrag van ruim twee ton nodig. C1000 Gunter- Sint-Annaland Ma 8.30-20.00 uur Di 8.30-20.00 uur Wo 8.30-20.00 uur Do 8.30-21.00 uur Vr 8.30-21.00 uur Za 8.00-17.00 uur Elke dag tussen de middag geopend 1 Versmarkt Gunter Advertentie I.M. De jaarlijkse fancyfair van De Ca- sembrootschool trok vrijdagavond weer vele belangstellenden naar de openbare basisschool. Velen waren uit op koopjes bij de rommelmarkt en de boeken- en kledingbeurs. Ook de spelletjes die door de kinderen waren georganiseerd waren in trek. De opbrengst van de verkoping wordt door de ouderraad besteed aan diverse evenementen voor de kinderen, zoals het sinterklaasfeest, de afsluiting van het schooljaar, het schoolkamp en de schoolreisjes. Door het goede weer en de inzet van scholieren en medewerkers kijkt de school terug op een ge slaagde fancyfair. In de Wellevacte is maandag het 300ste diploma van de EHBO-ver- eniging uitgereikt aan Monique Ridderhof. Zij was één van de deel nemers aan de EHBO-cursus met reanimatie, die onlangs is afgeslo ten. De cursus werd verzorgd door dokter Van de Berge, kaderinstruc- trice was Corrie van Leeuwen. Ook werd deze avond Tjid Heijboer in het zonnetje gezet. Vijftien jaar lang gaf hij EHBO op de basisscholen. maar daar stopt hij nu mee. De geslaagde cursisten zijn: Est her den Engelsman, Maltie Gun ter, Marco Rijnberg, Esther van Paassen, Rien Kooijman, Gabic Heijboer, Jan Hagc, Bianca Hage. Petra Oosdijk-de Witte, Monique Ridderhof, Imanda van Vossen, Jos Ridderhof, Dirk Westdorp, Bram Gunter, Johan Gunter, Erika Ketting, Christiaan van Gorsel (Oud-Vossemeer), Nancy Schrau- wen (Sint-Maartensdijk), Mia Ver loop (Sint-Philipsland), Matthijs Rombouts en Peter Kooien (Hal steren), Dave Swinkels en Antonio Zito (Bergen op Zoom). Op maandag 28 juni wordt er voor de zending oud papier op gehaald. Advertentie I.M. Het straatwerk in de Hoenderweg verzakt. Dat zei PvdA-raadslid M. A.H. den Haan maandagavond in de commissie gemeentelijke ont wikkeling. Hij wilde weten of het college daar van op de hoogte was. Wethouder K.A. Heijboer van openbare werken wist ervan. „Het werk moet nog opgeleverd worden," zei hij. Stavertisse Rond half twee zaterdagmiddag onstond er brand in de Meermarkt van J. de Koster aan de Voorstraat. Het dakleer en onderliggend tempex vatte vlam. Met een brandblusser van buurman Ge braad waren de vlammen snel ge doofd. De uitgerukte brandweer hoefde dan ook niet in actie te ko men. Er was een flinke rookont wikkeling, maar schade was er verder niet. In de straat waren juist allerlei spelletjes uitgezet in het kader van het 400-jarig be staan van het dorp. OOSTERSCHEIDÉREGIO Advertentie I.M. De provincie heeft geen planologi sche bezwaren ten aanzien van het plan van L. Walhout om een loods te bouwen aan de Oudelandscdijk. Sint-Maartensdijk Op de lijst van ingekomen stukken voor de vergadering van de ge meenteraad staan drie brieven met klachten over de onderhoudstoe- stand van een - niet afgebouwde - woning aan de Oostvest. B. en w. stellen voor om de brieven - twee van A. Alkcma en één van diverse inwoners - door het college te laten afhandelen. De raad beslist daar maandagmiddag over. De heer A.J. Verjaal heeft van de gemeente grond gekocht aan de Sportlaan. In de Molenweg is opnieuw een kat vergiftigd. De eigenares trof het huis dier zondag dood aan achter haar wo ning. Het is volgens de gedupeerde al de achtste keer dat één van haar kat ten is vergiftigd. Alle kaften werden dood aangetroffen in de omgeving van de Molenweg en Lenteplein. De politie zoekt mensen die meer in formatie kunnen geven over deze vergiftigingen. Hen wordt verzocht contact op te nemen met de politic Tholen, tel. 601700. De gemeenteraad praat maandagmid dag over het verlenen van ontheffing van een bestemmingsplan voor twee bouwplannen. In de eerste plaats wil M.J. Suurland een bedrijfswoning met landbouwschuur bouwen aan de Koningsweg. De inhoud van de wo ning is 900 m3 terwijl het bestem mingsplan buitengebied maximaal 750 m3 toelaat. Een tweede plan is van M. Vrocgop, van de Rand, die aan de Molenweg een huis slechts twee meter uit de perceelsgrens wil bouwen (drie meter is voorgeschre ven) en bovendien deels op grond met de bestemmingen tuin en erf. B. en w. willen ontheffing verlenen om dat de aanvragen voldoend aan dc huidige planologische inzichten. Verder isd oor de gemeente aan A.H. Poot een perceel grond verkocht in het bestemmingsplan Oost, dc nieuwbouwwijk achter de Langeweg. In het verenigingsgebouw van de Ge reformeerde Gemeente wordt dins dag een donateursavond gehouden door het gemengd koor Dc Lofstem o.l.v. Koos v.d. Slikke en het jeugd koor de Jonge Lofstem o.l.v. Sjan van Gorsel. Bij deze zangbijeenkomsl wordt er een collecte gehouden voor de Bonisa-zending. Het orgel wordt bespeeld door Kees v.d. Slikke en Theo Jansen. Dhr. Schultink spreekt een appelwoord. Dc bijeenkomst, die voor een ieder toegankelijk is, begint om half acht. De groepen 3 t/m 6 van de Ecvliet zijn op schoolreis naar Autotron in Rosmalen geweest. Om kwart voor negen werden de kinderen uitge- Patricia Groffen en Mark Geldhof werden opgewacht door ongeveer 50 peuters van 't Hummeltje in Sint-Maartensdijk. Het was een drukte van belang toen vrijdagmiddag Patricia Groffen en Mark Geldhof uit Sint-Maartensdijk uit het ge meentehuis de Markt betraden nadat ze in de echt waren verbon den. Het echtpaar werd opge wacht door zo'n 50 peutertjes van 't Hummeltje waar Patricia leid ster is. I)e kleintjes vormden - hoe jong ook - echtpaartjes: de jongens in zwarte pakjes met stropdas, de meisjes in witte trouwjurkjes. Ze kregen bijna nog meer aandacht van de omstanders dan het bruids paar zelf. Ook de oudere broer tjes en zusjes van de peuters wa ren gekomen om Patricia (26) en Mark (29) te begroeten en te feli citeren. Deze kleuters kenden Pa tricia nog van de tijd dat ze zelf 't f Hummeltje bezochten. Ze hadden een envelopje gevouwen met een ballon erin met de tekst: het feest kan beginnen/de taartjes staan klaar/ er zijn heel veel ballon nen/want ze houden van elkaar. De peuters strooiden met confetti, maar sommige kleintjes werd het te veel: zoveel aandacht van zo veel mensen. En zochten huilend hun moeder of oma op. Na de fo tosessie op het voorterrein stap ten de peuters in de versierde trouwbus om naar de Stove in Stavenisse gereden te worden waar ze nog een uurtje met de juf mochten feestvieren. De bruid werkt zes jaar als leidster in 't Hummeltje. Ze blijft het werk doen. De bruidegom is havenar beider in Rotterdam bij het han delsveem Steinweg. Zondag 27 juni THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Kot, Borssclc. 18.30 u. ds. Den Ouden. HERV. GEM. IMMANUEL 10 u. ds. Balk. GEREF. KF.RK 10 u. ds. Broere. 17 u. ds. Krüger. CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. ds. Droger, Ouder kerk a/d Amstcl. GEREF. GEM. 10 en 18.30 u. ds. De Jongste. 14.30 u. leesdienst. CHRISTENGEMEENTE 10 u. dhr. Pieper, gezinsdienst. 19 u. dhr. Pieper, lofprijzing. R.K.-KERK za 19 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. zo 11 u. eucharistieviering. OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. Snijder. GEREF. KERK 10 u. ds. Poppc, 's-Hcrtogcnbosch. CHR. GEREF. KERK 10 u. (H.A.) en 14.30 u. ds. Van der Zwan. 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. R.K.-KERK vr 9 u. eucharistieviering, za 17.30 u. eucharistieviering, zo 9.30 u. woord-, gebeds- en com muniedienst. SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. De Raad, IJssclmuiden. 18 u. ds. Hoek. GEREF. GEM. 9.30 en 18 u. leesdienst. 14.30 u. ds. Dc Jongste. GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 14.15 en 18.15 u. leesdienst. STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. Kommcrs. 18 u. ds. Dc Bie, Papcndrecht. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18 u. leesdienst. do 1/7 19.30 u. dhr. Gerritsen. SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Pcene. HERV. GEM. REHOBOTH 10 en 19 u. ds. De Goei. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. GEREF. GEM. IN NED. 9.30 en 18.30 u. leesdienst. SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 en 14.30 u. ds. Lohuis. do 1/7 19.30 u. ds. Lohuis. GEREF. GEM. 9.30, 14 en 18.30 u. leesdienst. 30/6 19.30 u. ds. Tanis, Middelburg. VRIJE HERVORMDE GEM. 9.30 en 14.30 u. ds. Van der Sleen. POOR I A LIET HERVORMDE GEMEENTE 10 u. (H.A.) en 18 u. ds. Egas. GEREF. KERK 10 u. ds. Petter, Dongen. 14.30 u. ds. Broere. GEREF. GEM. 10, 14.30 en 18.30 u. leesdienst. SINT-PHILIPSLANI) HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Kolijn, Krimpen a/d IJs- sel. 17 u. kand. Molenaar, Papcndrecht. GEREF. GEM. 9.30 en 15 u. leesdienst. OUD GEREF. GEM. 9.30, 14.30 en 18.30u. leesdienst. ANNA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 u. ds. v.d. Meulcn, Berg en Dal. zwaaid door de ouders. Rond half elf arriveerde de bus bij het park. Bij de ingang werden er voor het eten en drinken bumperfunkaarten uitgedeeld en een rijbewijskaart voor deelname aan verschillende attrac ties. In groepjes werd het museum en het park bezichtigd. Dc expositie van verschillende zeer oude auto's maak te veel indruk op de kinderen. Na het bezoek aan het museum werd er met enthousiasme deelgenomen aan de verschillende activiteiten, waarbij de kinderen stempels konden verdienen voor hun rijbewijs. Om de kaart vol te krijgen moest er in jeeps gereden worden, maar moest ook een trapwagen met grote wielen in beweging worden gezel. Doordat er in het parcours diverse hobbels waren opgenomen vergde dit onder deel veel inspanning van de kinde ren. De driewieligc skelters gingen heel wat sneller. Bij dc Ferrari's en in de verkeerstuin werden de laatste stempels voor het rijbewijs verdiend. Tussendoor kregen dc kinderen als tractatie friet met een kroket en iets te drinken. 'Nadat iedereen het rijbe wijs had gehaald ging men naar de speeltuin. Deze stond vol met klim- en klautertorens, buisglijbanen en golfglijbanen. Anderen zochten ver koeling op het water. Nadat de souveniertjes waren ge kocht ging men weer naar huis. Na een vermoeide en warme dag arri veerden de kinderen even na vijf uur weer bij de school. Onze mengmachine maakt uw wens kleur terwijl u wacht. Histor, Rambo, Flexa en Sigma vakverven Ruime collectie behang en raamdecoraties GRATIS KLEURADVISERING Schilderspeciaalzaak A Eendrachtsweg 13 Tholen, 0166-604923. Advertentie I.M. De Plattelandsvrouwen brachten op dc fiets een bezoek aan boerderij 'De Stelle' in Ouwerkerk. ZIE VERDER PAGINA 3 Weekenddiensten HUISARTSEN Zaterdag 26 en zondag 27 juni Tholen, Poortvliet, Oud-Vosse- meer en Scherpenisse (dr. Padt): dr. Padt, Poortvliet, lel. 612400. St.-Maartensdijk, St.-Annaland, Stavenisse en Scherpenisse (dr. Janssen en dr. Panis): dr. v.d. Berge. St.-Annaland, tel. 6524(H). St.-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: dr. Dc Groot, Nieuw-Vossemeer, tel. 502545. TANDHEELKUNDIGE HULP tandarts De Visser, Bergen op Zoom, tel. 0164-250152. DIERENARTS W. BRONS Tholen spr.u. za 11-12 u.. Poortvliet za 8.30-9 u„ tel. 0166-662596. KRAAMZORG Kraamcentrum Rondom de Ooster- scheldc. tel. 0113-249222. Verlos kundige (voor Tholen en Oud-Vos semeer): P. van Heesch, tel. 604969. Tot uw dienst KAMER VAN KOOPHANDEL ma. 28/6 gemeentehuis 9-12 u. HOOGWATERSTANDEN Donderdag 24 juni t/m vrijdag 2 juli donderdag 24 0.50-13.35 vrijdag 25 1.55-14.35 zaterdag 26 2.55-15.20 zondag 27 3.40-16.00 maandag 28 4.25-16.40 dinsdag 29 5.05-17.15 woensdag 30 5.40-17.50 donderdag 1 6.20-18.25 vrijdag 2 6.55-19.00 ma 28/6 22.39 u. VM Tijden gelden voor Stavenisse. Voor Gorishoek steeds twee minuten la ter. Voor uitgebreidere informatie bel het KNMI tel. 0900-9771. Voor storingen in uw installa- ties zowel elektra, gas, cv als water, kunt u ons dag en nacht bereiken. TECHNISCH BUREAU Poortvliet, tel. 0166-612650. Advertentie I.M. Pak even uw zakboekje THOLEN 26 juni Concert koren Praise Him en Eilandenkoor, Grote Kerk 20 u. 26 juni Snuffel- en rommelmarkt, Meulvliet 10-16 u 26 juni Beachvolleybal, parkeerter rein Meulvliet. 28 juni t/m 1 juli Avondwandelvier daagse, start Meulvliet, 18.30 u. 29 juni Fietstocht Anbo. 1 juli Informatie La Leche League over borstvoeding, Stoofstraat 8, 20.15 u. 6 juli Sluitingsbingo Anbo, Schut tershof 14 u. 6 juli Informatie-avond La Leche League over de draagdoek. wijkge- bouw Molenvlietsestr. 20.15 u. 1 OUD-VOSSEMEER 25 juni Musical Sint Anthonius school. 10 juli Zevendorpenwandcltocht, start Vossenkuil v.a. 7 u. 10 juli Braderie 10-18 u. SINT-ANNALAND t/m okt. Exposities 'gestampte pot', schoolwandplaten en 'de suiker biet', Meestoof di t/m za 14-17 u. 26 juni Afsluiting seizoen Smash. STAVENISSE 10 juli Haven- en kadefeesten en bra derie. SINT-MAARTENSDIJK 28 juni Vergadering gemeenteraad, gemeentehuis 14 u. 30 juni Quiltavond plattelandsvrou wen, Rieburch, 19.30 u. 9 juli Barbecue plattelandsvrou wen. 10 juli Country iine-dancefestival, Haestinge 17 u. SINT-PHILIPSLAND 26 juni Braderie 9-21 u. BERGEN OPZOOM 26 juni Single Star dansavond voor alleenstaanden, 21 u. Wouwse Tol. 27 juni t/m 22 aug. Tentoonstelling selectie uit de collectie van Galerie Wiek XX, deel 1Markiezenhof, t/m 19 sept. Expositie 'Karakters', foto's van Jan Ncdcrveen, Markie zenhof di t/m zo 11-17 u. 4 en 7 t/m 11 juli openluchtspck- takcl 'Diederick, het kind van de re kening', Markiezenhof. 10 en 11 juli Beachvolleybaitoer: nooi, za 10-22 u., zo 10-17 u„ Gro te Markt. +film+++film+++film+++film+ ROXY 1: The matrix - do, ma en di 20 u.. vr. 18.45 en 21.30 u., za I4j 18.45 en 21.30 u„ zo 14, 16.30 ep 20 u., wo 14 en 20 u. ROXY 2: Virus - vr 21.30 u.. za| 18.45 u., zo 16.15 u„ ma en di 20 u, Entrapment - do, zo en wo 20 u., vr 18.45 u., za 21.30 u. Dubbel &j Dwars - za, zo en wo 14 u. CINEM'ACTUEEL 1-2-3: Entrapment - do, ma en wo 20 u., vij t/m zo 18.45 en 21.30 u. Babe in de grote stad - za en wo 14 u., zo 14 efi 16.15 u. The matrix - do en ma t/rri wo 20 u., vr 18.45 en 21.30 u., za ep zo 14, 18.45 en 21.30 u. She's all that - vr en za 18.45 u., zo 16.30 ep 18.45 u., wo 14 u. The waterboy j vr en za 21.30 u., zo 16.15 en 21.30 di en wo 20 u. Asterix et Obelix contrc Caesar - zo en wo 14 u. Verrassingsvoorpremièrc: do 20 u. Cinema Paradiso: Shakespeare in love - ma en di 20.30 u. Radio Sloth is te beluisteren op FM 106,5 MHz en via de kabel op 107,5 MHz.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 2