Sint-Annalandse veiling geeft de telers 25.000 gulden provisie terug Verburgh Vuurtje stoken? □BH Regio-VVV kan op 42,5 mille rekenen /waB Majorettes en voetballers eren paar vWmeInIsI Ie Is!cIh|e|l|d|e Dan Uil naar I mabo voor de mooiste open haarden professioneel advies! 1 1 imabo i i Begeleiders asielzoekers tegen voorrang Kosovaren Aardappelen hebben regen nodig voor een goede maat Lingerie bij hennepkwekers Ballonnen op dag voor leven Serie folders sociale zaken voorh«»fl Crusio bnabo maakt het waar Donderdag 27 mei 1999 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 „Wanneer gaan we veilen?" Bij M. den Engelsman ging het dinsdagavond al weer kriebelen tijdens de 69ste alge mene vergadering van de veilingvereniging Sint-Anna- land en bij de rondvraag kon hij zijn ei kwijt. „Morgen kunnen we al beginnen, maar hebben we daar aardappe len voor met een goede maat?", was de reactie van di recteur D.L. Hage. „Het valt nog tegen als je kijkt", er kende Den Engelsman. „Volgende week moeten we nog vergeten", concludeerde de veilingdirecteur daarop. Kisten goedkoper Pittig Contractteelt Chauffeurs gevraagd Enorme omzetstijging Opnieuw inspraak plan buitengebied Phytophthora Gunter herkozen OOLTl CTlti Astmafonds b.V. specialisten in - Computersnetwerkensystemen op maat. - Hi-end audio(speciale luisterruimte). - Beeld en geluidsystemen door heel uw huis. - Eigen technische dienst en service afdeling. Fusie Tholen en Zuid-Beveland in 2000 Als de Thoolse VVV per 1 januari gefuseerd zal zijn tot één Regio-VVV Zuid-Beveland en Tholen, zal de gemeen telijke bijdrage aan de nieuwe organisatie over de periode 2000 t/m 2002 jaarlijks 42.500 gulden zijn, verhoogd met het prijsindexcijfer. Met dat onderhandelingsresultaat is wethouder R. Ravensteijn in het college van burgemeester en wethouders gekomen. Volgende maand krijgt de ge meenteraad een voorstel voorgelegd. Streek-VVV-voorzit- ter A.A. Meloen is blij met de aanstaande fusie. Niet eens met aanbod 4 huizen Beter Wonen De veiling Sint-Annaland heeft een goed jaar achter de rug, met een enorme omzetstijging en 40% hogere provisie-inkomsten. Buiten de aardappeltijd maken jongeren graag gebruik van het voorterrein om te skeeleren. De prijzen voor vroege aardappelen op de veiling in Barendrecht stimu leren ook niet om snel te beginnen. Daar wordt ƒ1,50 tot ƒ1,70 per kilo betaald voor 'grote poters.' De groothandelsprijs voor Malta's is 42 tot 43 cent. „Als je genoegen moet nemen met ƒ1,20 tot ƒ1,30 moet je nu nog niet rooien", zei Hage. „Krijg je echter dink wat regen, dan groeien de aardappelen hard. De maat en het zicht zijn toonaange vend, maar in overleg is er altijd wat te doen voor telers die willen leve ren." De veilingdirecteur was zeker niet pessimistisch over het aanstaande seizoen. „In het buitenland is er weliswaar sprake van een grote uit breiding van de aardappelteelt, maar oude aardappelen zijn er niet en de planttijd in Nederland is ver deeld over tien weken, dus dat is gunstig voor een goede spreiding van de aanvoer." De veiling staat er financieel goed voor. „Onze positie is versterkt en dat geeft vertrouwen voor de toe komst", zei de nieuwe voorzitter G.H.M. Brooijmans, die zijn eerste algemene vergadering leidde. Hij toonde zich erg tevreden over het resultaat 1998. „Al onze voorzie ningen zijn maximaal ingevuld en toch hebben we nog een behoorlijk positief saldo van 65.323 gulden. Daarom vindt het bestuur dat de le den van een restitutie moeten pro fiteren." Het voorstel om 25.527 gulden (dat komt overeen met een half procent provisie) terug te beta len aan de leden werd dan ook grif aanvaard door de 22 aanwezigen in de Wellevaete. Er blijft dan nog 39.796 gulden over voor toevoeging aan de reserve. Diverse leden wilden verder gaan en stelden voor om de provisie van 6,5% voor het komende seizoen ge lijk maar met een half procent te verlagen. Oud-voorzitter A.C. Wes- sels en ere-voorzitter A.L.C. Brooij- „De samenwerking met Zuid-Beve land betekent dat er veel meer mo gelijkheden komen voor de inwo ners, de toeristen en het bedrijfsleven in Tholen", zegt Me loen. Vorig jaar sloot men al aan bij het toeristisch bureau Zuid-Beve land en de fusie met ingang van het jaar 2000 is de volgende stap. „On ze inzet daarbij was om in ieder ge val een eigen kantoor te houden en de bestaande openingstijden te handhaven. En dat is gelukt", aldus een tevreden voorzitter. De nieuwe organisatie wordt een stichting waarin, aldus Meloen, naast de VVV's ook de Recron, horeca, het bedrijfsleven en gemeenten (naast Tholen zijn dat Reimerswaal, Ka- pelle. Goes en Borsele) bestuurlijk zullen deelnemen. De precieze in vulling moet nog nader uitgewerkt worden. De regio-VVV krijgt een hoofdkantoor in Goes, waar onder meer promotie en productontwikke ling geregeld worden (hiervoor wordt een werkgroep in het leven geroepen). Ravensteijn maakt gewag van pitti ge onderhandelingen met interim directeur Schuurbiers van het toe ristisch bureau over de Thoolse bijdrage. „Tot nu toe gold voor ons 40 mille als maximum, dat was des tijds al door wethouder Versluys af gesproken. In verband met de sa menwerking in het toeristisch bureau gaf Tholen vorig jaar 12.500 gulden extra en dit jaar opnieuw." De wethouder denkt dat de fusie de kwaliteit en continuïteit van het Thoolse toeristisch product alleen maar ten goede komt. Ook Meloen benadrukt dat het gaat om een goed mans wezen op de stand van de re serves en het hoge niveau van af schrijvingen, maar de huidige voor zitter Brooijmans jr. vond het moeilijk in te schatten of de exploi tatie blijvend gunstig zal uitpakken. „Volgens de meerjarenraming kan het resultaat best zakken en het is dan geen leuk bericht, wanneer je achteraf de provisie weer moet ver hogen." J.L. van Iwaarden wees op de 'enorme reserves' van 673.466 gulden. Hij vroeg zich af, of die post naar een miljoen moet groeien. Directeur Hage antwoordde, dat de reserves toch wel 5% rente moeten kunnen opbrengen om de geldont waarding bij te houden. En 1998 noemde hij één van de betere jaren, zodat er ook wel minder gunstige resultaten zijn. C. Nieuwenhuis viel de eerdere sprekers toch bij, dat de provisie voor leden naar 6% verlaagd zou kunnen worden, terwijl het tarief voor niet-leden op 9,5% zou kunnen blijven. De voorzitter bleef dat af wijzen, maar hij haalde de kou uit de lucht met een voorstel om de kis- tenhuur voor de telers van 25 naar 20 cent te verlagen. Voor de kopers gaan die daarentegen van 13 naar 20 cent, waarmee de tarieven gelijk ge trokken worden. Voorheen was dit niet mogelijk omdat de handel de meerderheid had in het product schap akkerbouw, maar nu dat is opgeheven, is de weg vrij voor een herziening. „En we kunnen voor de handel beter maar direct door de zu re appel heen bijten", zei Hage. Bij een roulatie van 600.000 kisten komt dat voor de veilingen Sint-An- naland en Scherpenisse samen neer op het terugvloeien van 30.000 gul den naar de telers. De vorig jaar begonnen contract teelt via de veiling ontwikkelt zich zo snel, dat Wessels zich afvroeg hoever het bestuur daar nog mee door denkt te gaan. „Het is nu al 120 van de 600 ha, dus 20%. Je toeristisch product. Voor de al een aantal jaren in financiële zorgen verkerende Streek-VVV Eiland Tholen biedt de fusie uitkomst. „Je moet er toch niet aan denken dat een dergelijke organisatie na zoveel jaren zou verdwijnen", aldus Me loen. Zodra de gemeenteraad zich heeft uitgesproken, wil hij een le denvergadering uitschrijven. „Wel iswaar heeft het bestuur vorig jaar al een mandaat gekregen, maar ik vind dat we onze leden op de hoog te moeten houden." Met zo'n 165 leden slaat Tholen in de regio aller minst een gek figuur, weet Meloen. Hij benadrukt het belang van het lidmaatschap, ook in de nieuwe op zet: „Wie geen lid is, zal absoluut nergens in het promotiemateriaal vermeld worden." De gemeenteraad van Borsele spreekt zich op 3 juni al uit over de fusie tot één regionale WV en over de gevraagde bijdrage. Voor Borse le, dat geen eigen VVV-kantoor heeft, gaat het om bijna 25 mille. Deze gemeente sloot enkele jaren geleden met vijf ondernemers een convenant waarin werd afgesproken dat deze vijf samen 26.000 gulden betalen. Van dat geld bekostigt de Zuid-Bevelandse gemeente de VVV-bijdrage. Bij het onderzoek naar een hennep kwekerij in Tilburg is de politie ge stuit op een hoeveelheid lingerie. Het betrof een deel van een partij die vo rig jaar februari bij een bedrijf in Sint-Maartensdijk is gestolen. Drie verdachten, van 52, 46 en 38 jaar, bekenden heling van de textiel. moet niet teveel gebonden raken", zei de oud-voorzitter, die overigens de goede bedoelingen van dit sys teem niet in twijfel trok. Voorzitter Brooijmans zei dat het bestuur zich ook over die zaak heeft beraden, maar tot de conclusie kwam dat het niet precies aan te geven was. De ervaringen vorig jaar waren in elk geval goed. „Op momenten dat er een top in de aanvoer zat aan te ko men, haalde Nedato zijn gecontrac teerde aardappelen op. Daardoor bleef de rust voor de klok in stand en de prijs op niveau. De afnemers Er waren vrijdagmiddag heel wat erebogen voor nodig om alle kinderen een uiteinde in handen te geven op de Ring in Oud-Vos- semeer. Majorettes van muziek vereniging OVM en D-pupillen De begeleidingsgroepen van asiel zoekers op Tholen hebben in een brief aan de gemeenteraad be zwaar aangetekend tegen het aan bod van de woningstichting Beter Wonen om vier huizen in vier ver schillende kernen uitsluitend te bestemmen voor tijdelijke opvang van Kosovaren. „Voor ons is een vluchteling een vluchteling, waar hij ook vandaan komt", schrijven Jan Korstanje uit Oud-Vossemeer en Rina Ligtendag-Quist uit Tho len aan de raad. Vertegenwoordigers van de begelei dingsgroepen hebben hierover al een gesprek gevoerd met wethouder I.C. Moerland en twee ambtenaren, alsmede directeur J. Kloet van Beter Wonen. Korstanje en mevr. Ligten- dag geven in de brief aan, niet ach ter het aanbod van de woningstich ting te staan omdat vluchtelingen uit Kosovo merendeels getraumati seerde mensen zijn. „Wanneer je die per gezin, per kern gaat huisves ten, vraagt dat om problemen. Zij kunnen wegens het taalprobleem slecht contact leggen met buren en met begeleiders en zullen dus een zaam zijn, waardoor hun problemen alleen maar groter worden. Om de ze redenen wil het ministerie Koso varen zoveel mogelijk centraal op vangen en zullen andere vluchtelin gen dus met spoed elders geplaatst moeten worden." De Thoolse begeleidingsgroepen stellen voor om binnen twee weken twee huizen beschikbaar te stellen voor 'gewone' vluchtelingen, zodat de taakstelling voor het eerste half jaar vervuld is. „We moeten nog acht mensen opvangen. Daarna die nen we pas te bekijken of er vluch- vragen om de contractteelt, de telers springen er gretig op in en de vei ling vraagt zich af, of er wel vol doende aardappelen voor de klok overblijven. Om de afzet van vroege aardappelen op Tholen veilig te stellen, kunnen we niet anders, maar de klok blijft de beslissende factor, ook voor de contractteelt", zo schetste de voorzitter de situatie. Directeur Hage wees erop, dat de contractteelt in het komende sei zoen niet beperkt blijft tot de vroege rassen Doré en Frieslanden „Ook Bildtstar en Eigenheimer zitten er van voetbalvereniging Vosmeer waren uitgerukt om hun leider Perry Verhees (van Vosmeer) en majorette Diana Maas te huldi gen. Deze twee Vossemeerders traden die dag namelijk in het telingen uit Kosovo in onze ge meente opgevangen moeten wor den. Uiteraard zal ook dan zorgvul dig bekeken moeten worden, hoe en waar dit gaat gebeuren om eerder genoemde problemen te voorko men. Naar onze mening moet het gemeentebestuur hierin een beleid voeren en niet Beter Wonen. We verwachten van de gemeente dan ook een duidelijke visie", aldus de brief van Korstanje en mevr. Ligten- dag aan de Thoolse raad. Die verga dert maandagavond a.s., maar de brief kwam te laat voor de agenda, want die staat niet bij de ingekomen stukken. Staatssecretaris Van Boxtel van in tegratiebeleid heeft b. en w. in april al een brief geschreven over de op vang van Kosovaren, „De onver minderd grote druk op de centrale opvang kan worden verlicht door een actieve medewerking van de ge meenten bij het bieden van tijdige huisvesting voor niet alleen de Ko sovaren, maar ook voor de andere statushouders die nog in de opvang voorzieningen verblijven en wach ten op uitplaatsing naar de gemeen ten", aldus de staatsecretaris. Volgens mevr. T. Bosters van de stichting Vluchtelingenwerk West- Brabant worden in de gemeente Tholen 36 vluchtelingen opgevan- bij, zodat het over een langere pe riode wordt uitgesmeerd. Overigens zijn we wel verrast door de vraag van de handel naar contractteelt. In oktober was de 90 ha. voor Nedato zo ingevuld. Dat liep als een trein bij de telers. In januari kwamen toen Meijer - die vorig jaar nog via Nedato zaken deed - en Bijl met nog eens 30 ha. Daarmee is er in een tijdsbestek van twee seizoenen ruim 100 ha gekoppeld aan een af nemer, maar allemaal zonder prijs afspraken. De klok blijft bepalend voor de uiteindelijke verreken- huwelijk. De 27-jarige Verhees is bouwkundig tekenaar bij ont werpbureau Jac Ros. De 24-jari- ge Diana Maas werkt bij Xenos in Bergen op Zoom. Het kersver se echtpaar trok na de huwe- gen die volgens de procedure in een centrum thuishoren. Gezien het gro te gebrek aan gebouwen heeft de centrale opvang van asielzoekers (COA) in sommige gemeenten extra huizen gekregen. Hierin verblijven de vluchtelingen maar tijdelijk, in afwachting van een besluit van justi tie. Tijdens het verloop van hun pro cedure hebben deze vluchtelingen juridische bijstand nodig en daar voor zijn de zes gezinnen eigenlijk aangewezen op Rotterdam, maar ge zien de afstand heeft Vluchtelingen werk uit de havenstad een beroep gedaan op de collega's in West-Bra bant. Volgens mevr. Bostere kwam namelijk al snel vast te staan, dat er op Tholen geen vrijwilligers waren die deze vluchtelingen juridisch konden begeleiden. Toen Bergen op Zoom geen mogelijkheden bleek te hebben, kwam Steenbergen in beeld. Sinds december 1998 is daar een asielzoekerscentrum, waar 150 vluchtelingen worden opgevangen. De Thoolse vluchtelingen zijn daar ook welkom. Gezien de verbindin gen - het centrum ligt op zo'n 20 mi nuten van het busstation - zoekt mevr. Bostere mensen op Tholen die met de vluchtelingen naar Steenber gen willen rijden om de spreekuren op maandag van 14.00 tot 16.00 uur en op woensdag van 13.30 tot 14.30 uur te kunnen bezoeken. Vrijwilli gere kunnen hiervoor mevr. Bostere bellen: 0167-503360. prijs", aldus de veilingdirecteur. De contractteelt levert wel minder verhuur van kisten en pallets op, omdat de aardappelen dan in bulk direct vanaf de bedrijven naar de handel gaan. De kistenhuur daalde van 156 naar 137 mille, de pallet- huur van 49 naar 45 mille, mede omdat de kilo-opbrengst niet zo hoog was als in 1997. Zoals de contractteelt gunstig is voor de aardappelprijzen, zo is de lijksvoltrekking naar de Vossen- kuil in Oud-Vossemeer om te feesten. Terwijl ze onderdoor de erebogen liepen, zongen de kin deren hen het 'lang zullen ze le ven' toe. Onder het motto 'De VBOK ziet kleur in het leven' organiseert de werkgroep Laat Leven Tholen/Sint- Philipsland een ballonnenwedstrijd op zaterdag 5 juni. Die dag wordt in een aantal landen de 'dag voor het leven' gevierd. De VBOK zet zich in voor de be scherming van het ongeboren kind vanaf de conceptie. Zij doet dit door hulp te bieden aan (jonge) vrouwen die ongewenst zwanger zijn. Ook geeft ze voorlichting op scholen en bij verenigingen. Aan de toenemen de hulpvraag wordt onder meer be antwoord door een telefonische hulplijn in stand te houden. Wie het werk van de VBOK wil steunen, kan dat door mee te doen aan de ballonnenwedstrijd voor kin deren. Voor een gulden krijgt u een ballon en een verrassing. Voor in formatie: Elna Heijboer, tel. 0166- 652859. De afdeling sociale zaken van de ge meente Tholen heeft vanaf volgende week een vijftal folders beschikbaar: algemene informatie over uitkeringen en voorzieningen; minimabeleid; al gemene bijstand; inkomensvoorzie ning oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte werkloze werknemers; wet voorzieningen gehandicapten. Cliënten krijgen een map met de voor hen relevante folder en bijbeho rende aanvraagformulieren. verhuur van lege ruimte in de winter met 37.892 gulden (5000 meer) gunstig voor de veilingexploitatie. De hal met boten stond weer vol en ook de houtopslag liep goed. „Bei de zaken tellen mee in het resul taat", zei Brooijmans. Daarentegen kampte de drogerij met een omzetdaling, want door de wateroverlast in september werden er enkele tientallen hectares bloem zaden niet geoogst. Het droogloon daalde van 152.588 naar 119.169 gulden. Door de enorme omzetstijging bij de aardappelen, van 8.533.572 gulden tegenover 6.128.694 gul den in 1997, zijn de provisies met 40% gestegen van 268.906 tot 385.396 gulden, dus 116.500 gul den hogere baten. De aanzienlijk lagere uitkering van de voormali ge CBT-gelden (het inmiddels op geheven centraal bureau van tuin bouwveilingen) van 28.000 in plaats van 118.867 gulden, werd daardoor goed opgevangen. Ook een dividenduitkering van Quality Pack van 6500 gulden maakte de minder CBT-gelden goed. Daalden de baten uiteindelijk van 841 naar 799 mille, de lasten wa ren ook lager gezien de daling van 783 naar 755 mille. Personeels kosten en afschrijvingen vielen la ger uit, terwijl de algemene kosten ruim 35.000 gulden stegen door automatisering en onderhoud ter reinen. Met vier nieuwe beeld schermen, twee printers, een an der boekhoudprogramma en een kopieermachine werd de adminis tratie gemoderniseerd. In de over kapping werd de betonvloer uitge breid en elektra aangelegd. Verder kwam er in de fustloods een kan toortje. Voor dit jaar staat de vervanging van een heftruck uit 1985 op het verlanglijstje, verdere vernieu wing van de computers en aanpas singen in verband met de Arbore- geling. De risico-inventarisatie toonde aan, dat er nog investerin gen gedaan moeten worden om aan wettelijke verplichtingen te voldoen, maar het bestuur wil dat stapsgewijs aanpakken. Het exploitatieresultaat daalde vo rig jaar van 36.778 naar 27.538 gulden waaraan de rentebaten nog toegevoegd moeten worden, maar die waren met 27.538 tegenover 36.778 gulden ook lager. Moest er in 1997 van de winst van 94.599 gulden geen belasting betaald worden, dit keer draagt de veiling Woensdagavond om half acht wordt in het gemeentehuis opnieuw een inspraakavond gehouden over het bestemmingsplan buitengebied. Het gaat om de deelherzieningen van de plannen Tholen en Sint-Philipsland met betrekking tot de intensieve veehouderij, waarvoor ook in maart al een inspraakronde is gehouden. „De reacties van toen hoeven niet opnieuw ingediend te worden. Dit is een puur formele zaak, want het voorontwerp-bestemmingsplan is niet gewijzigd", zegt chef ruimtelij ke ordening F.G.J.M. Buermans. Aanvankelijk stond in de toelichting bij het plan dat tegen bepaalde on derdelen - het betrof de uit het streekplan Zeeland overgenomen regeks - geen beroep mogelijk was. „Juridisch is dat niet helemaal cor rect. Want hoewel het streekplan een afzonderlijke procedure is, moeten belanghebbenden op het be stemmingsplan als geheel kunnen reageren", legt de ambtenaar uit. Om de procedure helemaal water dicht te hebben, biedt de gemeente daarom alsnog de gelegenheid. Tot 16 juni ligt het voorontwerp op nieuw ter inzage. De voorbereidingsbescherming die geldt gedurende de procedure, loopt op 28 juli af. Op grond daarvan kan 6305 van 71.628 gulden af aan de minister van financiën. De voorzitter deed nog een drin gend beroep op de leden om extra attent te zijn op phytophthora, het 'kwaad' in aardappelen. Vorig jaar had men daar al veel last van en nu is het ook al geconstateerd. „Hier ligt een duidelijk signaal voor de telers: spuit preventief te gen dit onheil. Niemand vraagt om deze ziekte, want het kost veel geld als men er te lichtvaardig mee omspringt. Waarschuw colle ga's in de buurt als er kwaad aan getroffen wordt, zodat ook zij maatregelen kunnen nemen." Vol gens Brooijmans wordt er steeds met een beschuldigende vinger naar de plasticteelt gewezen. Daarom verrichten LTO Neder land en de overheid daar nu on derzoek naar. In het najaar zal dhr. Van Loon de resultaten van dat onderzoek op Tholen komen toe lichten. De algemene inspectie dienst AID houdt afvalhopen extra in de gaten omdat die de schimmelziekte kun nen bevorderen. De meldpunten van de plantenziektenkundige dienst sturen gele en zelfs rode kaarten naar de eigenaar van zo'n afvalhoop. De AID kan daarna een proces-verbaal opmaken en een forse boete uitdelen. Bij de bestuursverkiezing werd M. Gunter met 18 stemmen herkozen. J. Moerland kreeg één stem. In de financiële commissie nam J.M. de Rijke eveneens met 18 stemmen de plaats in van J.S.C.F. van Leij-sen. Voor M. den Engelsman was er één stem. Bij de rondvraag klaagde Bevelan der over rotzooi van kopers in lege kisten, terwijl Van Iwaarden vond, dat er ook voor zaadkisten bonnen uitgeschreven moeten worden ge zien de kosten van 255 gulden. Hij vond het zonde, dat die buiten blij ven liggen met alle nadelige gevol gen vandien voor de kwaliteit. De veilingdirecteur meldde echter, dat er 190 van de 200 kisten op hun plaats stonden, zodat de problemen wel meevielen. „En als je bonnen bij de uitgifte verstrekt, moetje dat ook bij het terugbrengen doen en dat gebeurt nogal eens wanneer er geen personeel meer aanwezig is." de gemeente alle bouwaanvragen in het buitengebied aanhouden. In maart bleek dat de provinciale planologische commissie (ppc) wil dat er regels in het bestemmings plan worden opgenomen met be trekking tot de vestiging van knel- gevallen (bedrijven die elders weg moeten). Het gemeentebestuur, ge steund door de raad, zou dit in voor komende gevallen via planherzie ning willen regelen, maar de ppc vindt dat een te zwaar instrument en opteert voor de wijzigingsbevoegd heid. Er is overleg geweest, maar Buermans kan over het resultaat nog geen mededelingen doen. De collecte voor het astmafonds heeft in Tholen-stad 1941,65 gulden opgebracht en in Sint-Maartensdijk 1116,70 gulden. Gevers en collec tanten hartelijk dank daarvoor. Verfje De Hoop. De werkvoorraad van schilders is meestal drie maan den, maar of de Sint-Philipslandse molen snel daarna geschilderd zal zijn, is de vraag. Nog dit jaar komt de verfbeurt er, beloofde wethouder Heijboer in de commissie gemeen telijke ontwikkeling. Antwerpsestraat 12 - 14 - 16 4611 AG Bergen op Zoom tel0164 - 237940 fax 245360 Advertentie I.M. Zeelatidhaven 7 Telefoon: 0164 271500 Fax: 0164 245370 Bergen op Zoom Openingstijden showroom: ma:13.00-17.30 di-do: 8.30-17.30 vr: 8.30-21 00 za: 9.30-17.00 Advertentie LM. - Al;'

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1999 | | pagina 5